سرمایه گذاری در بلاروس و بررسی آن

سرمایه گذاری در بلاروس
 • سرمایه گذاری در بلاروس و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در بلاروس و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در بلاروس و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • سرمایه گذای در بلاروس در چه فعالیت هایی بهتر است ؟
 • سرمایه گذاری در بلاروس از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در بلاروس از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در بلاروس و بررسی اخذ اقامت و تابعیت بلاروس
 • سرمایه گذاری در بلاروس و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در بلاروس و معایب آن
 • سرمایه گذاری در بلاروس و سخن پایانی

سرمایه گذاری در بلاروس و مقدمه ای بر آن Investment in Belarus

سرمایه گذاری در بلاروس و شرایط اخذ اقامت بلاروس از طریق سرمایه گذاری و راه های متفاوت مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیلی علمی قرار خواهد گرفت و سعی ما بر این بوده است تا شمارا با تمامی شرایط سرمایه گذاری در بلاروس آشنا کنیم .سرمایه گذاری در بلاروس از چندین جهت قابل بررسی می باشد که ما در این مقاله ،نکات اساسی و مهم در خصوص آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. قابل ذکر است که سرمایه گذاری در کشور بلاروس یکی از راه های مهاجرتی می باشد که برای آگاهی از شرایط آن ، آشنایی با جایگاه اقتصادی ، نظام حقوقی و قضایی این کشور بسیار حائز اهمیت  می باشد و پس از بررسی آن می توان در خصوص اینکه آیا کشور بلاروس برای سرمایه گذاری ، مقصد مناسبی می باشد یا خیر ، نتیجه گیری لازم را اتخاذ کرد. پیشنهاد می کنیم در این مقاله همراه ما باشید و از تخصص و تجربه متخصصین مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید و پاسخ تمامی پرسش های خود را در زمینه سرمایه گذاری در بلاروس را دریافت کنید و در صورت نیاز جه اخذ اطلاعات جامع تر در این باب با کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور ، همکار دفتر MIE اتریش ، تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی ما در این خصوص بهره مند گردید .  همچنین شما می توانی در خصوص راه های مهاجرت به بلاروس به لینک های مرتبط مراجعه فرمایید .

قابل توجه شما عزیزان مطالبی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت این موارد می باشد :

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد خرید ملک در روسیه و بلاروس

مقاله مرتبط

اخذ اقامت و تابعیت بلاروس از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بلاروس و شرایط عمومی آن

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس و موضوعی که باید بدان پرداخت ، این موضوع می باشد که آیا کشور بلاروس برای سرمایه گذاری مقصد مناسبی می باشد یا خیر. در پاسخ به این پرسش گفته می شود که آن چیزی که یک کشور را به مقصد ایده آلی برای سرمایه گذاری و مهاجرت تبدیل می کند تحلیل زوایای آن کشور از نظر ساختار اقتصادی ، نظام حقوقی و قضایی و معاهدات دوجانبه میان این کشور با سایر کشورها  می باشد.به همین منظور لازم می باشد  ابتدا اطلاعات مختصری در خصوص کشور بلاروس داشته باشید.

بلاروس که به روسیه سفید نیز مشهور می باشد ، پس از فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی در سال ۱۹۹۱ به عنوان جمهوری بلاروس استقلال خو را اعلام کرد. این کشور دارای جمعیت بالغ بر ۹ میلیون نفر می باشد و در همسایگی کشورهای روسیه ، لهستان ، لیتوانی ، لتونی و اوکراین می باشد.نرخ بیکاری در بلاروس ۳ درصد می باشد و مجموع تولید ناخالص داخلی ۱۱۵۰۲۷ بیلیون دلار می باشد که از این نظر در رتبه ۵۸ ام قرار می گیرد. اقتصاد کشور بلاروس اقتصادی می باشد که تقریبا با ثبات بوده است و بخش زیادی از اقتصاد این کشور وابسته به کشور متحدش روسیه می باشد. سرمایه گذاری در بلاروس یکی از روش هایی می باشد که شما می توانید با  سرمایه گذاری در این کشور تحت شرایطی به اقامت دائم این کشور برسید . بلاروس پس از جدایی از اتحاد جماهیر شوروی فرصت های فراوانی را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار داده است تا با سرمایه گذاری در این کشور اقتصاد خود را احیا کند . شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط کشور بلاروس و تکمیل اطلاعات خود در این باب به مقالات ما در سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه بفرمایید .

سرمایه گذاری در بلاروس و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس و اقدام به آن نیازمند آن می باشد که سرمایه گذار بداند جایگاه این کشور از نظر استانداردهای سرمایه گذاری در چه رتبه ای می باشد . از موارد مهمی که باید به آن توجه ویژه ای داشت اطمینان از فضای این کشور از نظر بحث مصادره اموال ، نظام حقوقی و شیوه برخورد دستگاه قضایی این کشور با سرمایه گذار خارجی می باشد . برای اثبات این مورد در خصوص موضوع مصادره اموال در کشور بلاروس برای سرمایه گذار خارجی را  از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۷ در قالب نمودار بررسی کرده ایم

و بر طبق آمار ارائه شده ، میزان ریسک مصادره اموال در کشور بلاروس در سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۶ عدد ۶ بوده است و در سال ۲۰۱۷ با اندکی کاهش به عدد ۵ تقلیل پیدا کرده است که این میزان در قیاس با دیگر کشورهای پیشرفته و توسعه یافته در اروپا عدد بالایی می باشد و میزان امنیت سرمایه گذار در خصوص مصادره اموال چندان مناسب نمی باشد .

Expropriation risk  شاخص مقدار ریسک سرمایه گذار در مصادره اموال و امکان نقض قراردادها و معاهدات از سوی کشور مورد نظر ، جهت سرمایه گذاری می باشد . همچنین مضاف بر آن عملکرد نظام قضایی و میزان تغییر رفتار با سرمایه گذاران خارجی در این شاخص قرار می گیرد که هر چه این عدد پایین تر و کمتر از  ۱ باشد میزان ریسک پایین و هرچقدر این عدد بالا و نزدیک به ۷ باشد میزان ریسک بیشتر خواهد بود .  در این نمودار این موضوع برای کشور بلاروس مورد بررسی قرار گرفته است که تنها در سال ۲۰۱۷ عدد ۵ بوده است و این عدد نشانه ریسک تقریبا نامناسب برای سرمایه گذاری در بلاروس می باشد

سرمایه گذاری در بلاروس و شاخص های تاثیر گذار

جهت سرمایه گذاری در بلاروس توجه به چشم انداز اقتصادی این کشور تاثیر به سزایی در فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری در این کشور دارد . درواقع جهت سرمایه گذاری و کسب سود از منابع سرمایه گذاری عوامل مهمی نظیر نرخ بیکاری ،تولید ناخالص داخلی و درصد مالیات بر در آمد و عواملی نظیر آن ها  تاثیر چشمگیری در کسب و کار تجارت و صنعت و سرمایه گذاری در آن کشور دارد . در ادامه به بررسی این عوامل در طول سالهای گذشته در کشور بلروس خواهیم پرداخت .

سرمایه گذاری در بلاروس

 • نرخ بیکاری در بلاروس

  توجه به نرخ بیکاری در هر کشور، از شاخص های مهم و تاثیر گذاری می باشد که بسیار در انتخاب یک کشور جهت سرمایه گذاری و مهاجرت مهم  می باشد.. در این نمودار شما می توانید آمار نرخ بیکاری در در طول سال های ۲۰۰۳ تا سال ۲۰۱۸ را برای کشور بلاروس مشاهده نمایید که این نرخ در حال حاضر نرخ بیکاری کشور بلاروس بسیار کمتر از یک می باشد و معادل ۰٫۴۸  درصد می باشد که این نرخ در قیاس با سایر کشورهای عضو CIS پایین می باشد

سرمایه گذاری در بلاروس

 • رشد تولید ناخالص داخلی کشور بلاروس

  از دیگر شاخص های تاثیر گذارو  مهم برای انتخاب مسیر مهاجرت و اقدام به سرمایه گذاری در هر کشور، تولید ناخالص داخلی کشور مقصد و توجه به آن  می باشد .سرانه تولید ناخالص داخلی  کشور بلاروس بر اساس آخرین آمار ۱۱۹۹۱ دلار می باشدو در جایگاه ۶۵ ام می باشد .  و این نرخ به صورت مجموع ۱۱۵۰۲۷ بیلیون دلار می باشد که این کشور را در رتبه ۵۸ ام جهان قرار داده است . در این نمودار شما می توانید تغییرات این شاخص را در طول مدت بین سال های ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۷ مشاهده فرمایید

سرمایه گذاری در بلاروس

 • مالیات در بلاروس (tax)

  مالیات در هر کشور از دیگر شاخص هاییست که بسیار حائز اهمیت می باشد و هر سرمایه گذار باید قبل از انتخاب مسیر خود و کشور مقصد خود جهت سرمایه گذاری نگاه و توجه ویژه ای به نرخ مالیات آن کشور داشته باشد . مالیات در هر کشور انواع و اقسام مختلفی دارد که شامل مالیات بر درآمد شخصی ، مالیات بر شرکت ها ، مالیات برکالاها و خدمات ، مالیات بر تجارت بین المللی و نرخ مالیات غیر مستقیم می باشد .

مالیات بر در آمد شخصی در کشور بلاروس در سال ۲۰۱۸ معادل ۱۳ % ،  نرخ مالیات بر شرکت ها ۱۸ % و نرخ مالیات بر تجارت بین الملل معادل ۱۱٫۳۰ درصد می باشد . در نمودارهای ارائه شده تغییر نرخ مالیات بر درآمد شخصی و نرخ مالیات بر شرکت ها را در بازه ی زمانی ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۸ آورده شده است .
بر اساس ارقام و آماری که در اینجا در خصوص نرخ بیکاری ، مالیات ها و  تولید نا خالص داخلی ارائه شده است. می توان به یک نتیجه گیری کلی ، در این خصوص که آیا کشور بلاروس مقصد مناسبیت برای سرمایه گذاران خارجی می باشد یا خیر  ، دست یافت . در ادامه ما به این موضوع  خواهیم پرداخت که شما چگونه می توانید در کشور بلاروس سرمایه گذاری کنید .همچنین نیاز است تا با انگیزه های سرمایه گذاری در کشور بلاروس بیشتر آشنا شویم و بدانیم سرمایه گذاری در بلاروس در چه زمینه هایی سود آورتر می باشد .

سرمایه گذاری در خارج از ایران
سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در بلاروس ومزایا و انگیزه آن برای سرمایه گذاران

سرمایه گذاران معمولا برای سرمایه گذاری در هر کشور به دنبال بازار مناسب جهت ارائه بیزنس خود و سود آوری می باشند و معمولا هر سرمایه گذاران برای انتخاب کشور مقصد به دنیال انگیزه و دلیلی هستند. کشور بلاروس برای افزایش جذب سرمایه گذاران خارجی شرایط خاصی را برای سرمایه گذاران در نظر گرفته است که سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در بلاروس نمایند. در راستای این موضوع این کشور از نظر موقعیت جغرافیایی در شرایط خاص استراتژیک قرار دارد که از این نظر امتیاز ویژه ای برای سرمایه گذاران محسوب می شود چرا که سرمایه گذار به بازار کشورهای دیگر دسترسی دارد . در خصوص انگیزه های سرمایه گذاری در بلاروس  می توان به این موارد اشاره کرد :

سرمایه گذاری در بلاروس

 • بلاروس از نظر موقعیت جغرافیایی در شرایط خاص استراتژیکی قرار دارد که امتیاز مهمی برای سرمایه گذاری می باشد .

 • سهولت در دسترسی به بازار کشورهایی نظیر روسیه ، قزاقستان، ارمنستان،قزقیزستان

 • کشور بلاروس از نظر نظام حقوقی و قضایی شرایط امنی را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است

 • کشور بلاروس از نظر فعالیت های زیر ساختی نظیر فنون نظامی و ارتباطات و حمل و نقل بسیار توسعه یافته می باشد

 • حمایت دولت کشور بلاروس از سرمایه گذاران خارجی با دادن ضمانت ها و ارائه مزایا

 • ارائه نظام مالیاتی مطلوب

 • در دسترس بودن ۶ منطقه اقتصادی رایگان

 • دارا بودن نیروی کار ماهر

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذای در بلاروس در چه فعالیت هایی بهتر است ؟

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس در زمینه های مختلفی وجود دارد و سرمایه گذار میتواند در بخش های مختلف بر اساس منافع و سود و بازار مناسب اقدام به سرمایه گذاری کند شخص سرمایه گذار در بخش های مختلف می توان اقدام به سرمایه گذاری کند که میتوان به این موارد اشاره کرد

 • سرمایه گذاری در بلاروس در زمینه صنعت داروسازی
 • سرمایه گذاری در بلاروس در بیوتکنولوژی
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت نانو و فناوری
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت نفت و شیمیایی
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت ساخت ماشین آلات و ساخت ابزار و مهندسی مکانیک
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت حمل و نقل
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت ساخت و ساز و کارهای عمرانی
 • سرمایه کذاری در بلاروس در کشاورزی
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت توریسم
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت صنایع غذایی
 • سرمایه گذاری در بلاروس در صنعت فناوری اطلاعات

سرمایه گذاری در بلاروس از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در بلاروس از طریق ثبت شرکت یکی از روش هایی می باشد که سرمایه گذار می تواند از طریق آن اقامت این کشور را به دست آورده و بیزنس خود را راه اندازی کند . با توجه به شرایط نسبتا مناسب این کشور از نظر هزینه های زندگی و شرایط ایجاد کسب و کار کشور بلاروس نسبت به دیگر کشورهای عضو اتحادیه CIS  گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد . هر سرمایه گذار خارجی از طریق ثبت شرکت با سرمایه اولیه ۱۵۰ هزار دلار می تواند کسب وکارخود را راه اندازی کرده و با نشان دادن گردش مالی مناسب در خواست اقامت دائم داشته باشد . برای این منظور شخص ابتدا یک ویزای ۳ ماهه در یافت میکند تا بتواند کسب و کار خود را شروع کند .پس از ارائه مستندات کافی دال بر اینکه این شرکت و کسب و کار مرتبط با آن پر بازده بوده و سود دهی داشته است، سرمایه گذار می تواند پس از ۷ سال درخواست اقامت دائم نماید . انواع شرکت در بلاروس به شرح زیر می باشد :

 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود (LLC)
 • شرکت اعتباری اضافی (ALC)
 • شرکت سهامی- شرکت سهامی مشترک یا شرکت سهامی باز (JSC-CJSC-OJSC)
 • یکپارچه سازمانی(UE)

پس از آنکه شرکت مورد نظر در حوزه زمینه کاری سرمایه گذاری مشخص گردید ، سرمایه گذر باید با طی کردن مراحل زیراقدام به ثبت شرکت در بلاروس نماید .

مراحل ثبت شرکت در بلاروس

 • مراجعه به سامانه ثبت شرکت ها و تکمیل فرم مربوطه
 • تعیین سهامداران با توجه به نوع شرکت ثبت شده به این صورت که برای شرکت با مسئولیت محدود ۲ سهامدار و برای شرکت سهامی خاص سه سهامدار تعیین گردد.
 • انتخاب نام برای شرکت و ارائه درخواست نام های انتخابی خود به اداره ثبت شرکت ها
 • مشخص نمودن حوزه فعالیت شرکت
 • ارائه آدرس و نشانی محل شرکت
 • ارائه میزان سرمایه اولیه شرکت
 • ارائه اساسنامه شرکت

پس از طی کردن کلیه مراحل ثبت شرکت ،سرمایه گذار با ثبت یک شرکت در این کشور می تواند مسیر اقامت در کشور بلاروس  را برای خود و خانواده خود استارت بزند .

سرمایه گذاری در بلاروس از طریق خرید املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در بلاروس از طریق خرید ملک یکی دیگر راه های دریافت اقامت می باشد . قابل ذکر است که بازار املاک و مستغلات در بلاروس به صورت آزادانه برای سرمایه گذاران خارجی قابل دسترس می باشد و شرایط املاک و خرید ملک بسیار مناسب است . شایان ذکر است که  بر اساس تحقیقی که در سال ۲۰۱۴ بین ۱۸۷ کشور صورت گرفت کشور بلاروس از نظر استانداردهای زندگی در جایگاه سوم قرار گرفت به همین دلیل هست که بازار املاک و مستغلات مورد توجه اکثر سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. در خصوص رنج تقریبی  قیمت املاک میتوان گفت این میزان در مینسک پایتخت بلاروس بسته به منطقه ای که ملک قرار دارد از ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در هر متر مربع متغیر می باشد. حال این سوال مطرح میگردد که چه افرادی می توانند در بلاروس ملک خریداری کنند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت همه کسانی که به عنوان شهروند خارجی می باشند و یا شخص حقوقی می باشند می توانند مالک یک ملک باشند و حق فروش آن را در بلاروس به دست بیاورد. حقوق اختصاصی توسط قانون اساسی و قانون مدنی جمهوری بلاروس تضمین شده است. این قانون صاحبان اموال را مجاز می داند که نه تنها مالکیت زمین را داشته باشند، بلکه همچنین از اموال برای مقاصد تجاری استفاده کنند و از آن سود ببرند. کسانی که می خواهند از طریق خرید ملک به اقامت دائم کشور بلاروس دست پبدا کنند باید ملکی را که خریداری می کنند دارای ارزشی بالای ۱۵۰ هزار یورو باشد پس از خرید ملک با ارزش بالای ۱۵۰ هزار یورو به فرد اقامت ۷ ساله داده می شود و کارت اقامت دریافت میکند در صورتیکه سرمایه گذار مایل به دریافت کارت اقامتی تحت عنوان “وید ” باشد نباید بیشتر از ۹۰ روز خارج از خاک بلاروس باشد . شما می توانید برای مطالعه بیشتر در زمینه سرمایه گذاری بلاروس از طریق خرید ملک به مقالات زیر در سایت های موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمایید .

مهاجرت به بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس
اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس
اخذ اقامت بلاروس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

سرمایه گذاری در بلاروس و بررسی اخذ اقامت و تابعیت

سرمایه گذاری در بلاروس و راه هایی که منجر به اخذ اقامت در این کشور خواهد شد ، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به تحقیقات صورت گرفته می توان گفت شما می توانید از طریق ثبت شرکت و خرید ملک ، تحت شرایطی اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید . به این صورت که ملکی که در این کشور خریداری می کنید باید دارای ارزش بالای ۱۵۰،۰۰۰ یورو باشد و جهت دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در صورتیکه تراکنش مالی شما بالای ۱۵۰،۰۰۰ یورو در سال باشد میتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید که این اقامت می تواند منجر به اقامت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال گردد . و اکر فرزند بالای ۱۸ سال داشته باشید میتوانید او را در پروسه ثبت شرکت به عنوان یکی از شرکا معرفی کرده و برای او اقامت دریافت کنید .جهت دریافت اقامت در کشور بلاروس به فرد دفترچه اقامتی داده می شود تحت عنوان دفترچه وید ، که به صورت سال به سال، در صورتیکه فرد از ۳۶۵ روز سال ۹۰ روز در این کشور حضور داشته باشد، تمدید میگردد و پس از ۷ سال این اقامت تبدیل به اقامت دائم خواهد شد .

سرمایه گذاری در بلاروس و مدارک موردنیاز برای ویزا سرمایه گذاری

 • پاسپورت معتبر برای حداقل ۳ سال با دو ۲ صفحه خالی
 • فرم تکمیل و امضا شده ویزا
 • ۲ قطعه عکس پاسپورتی رنگی
 • دعوت نامه از طرف کمپانی بلاروسی که به تایید اداره کار و وزارت خارجه بلاروس رسیده باشد
 • بیزینس پلن یا طرح تجاری کامل
 • توضیح مختصر در مورد متقاضی
 • تعیین شرایط و مدت زمان اعتبار ویزا
 • کپی قرارداد بین متقاضی و کمپانی بلاروسی
 • بیمه درمانی
 • بلیط هواپیما
 • وضعیت بانکلی
 • بازگشت مالیات از طریق درآمد
مهاجرت به بلاروس
روش های اقامت بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس و معایب آن

سرمایه گذاری در بلاروس

طبیعتا سرمایه گذاری در هر کشور مزایا و معایبی دارد که سرمایه گذار باید با در نظر داشتن این مزایا و معایب و سنجیدن شرایط سرمایه گذاری در هر کشور اقدام به سرمایه گذاری نماید .در خصوص مزایای سرمایه گذاری در بلاروس در همین مقاله اشاره شد و حال به معایب این کشور خواهیم پرداخت . از معایب کشور بلاروس میتوان به این موارد اشاره داشت :

 • وابستگی بلاروس به کشور روسیه از نظر اقتصادی ، مالی و انرژی
 • حساسیت به قیمت نفت و مشتقات آن
 • حکومتداری ضعیف
 • بالا بودن سطح فساد در نظام حقوقی و موضوع مصادره اموال که شرایط چندان امنی برای سرمایه گذار ندارد
 • کاهش جمعیت نیروی کار
 • انزوا و محاصره جغرافیایی بین ناتو و روسیه
سرمایه گذاری در بلاروس و سخن پایانی

سرمایه گذاری در بلاروس در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت و بر اساس مطالب ارائه شده در این مقاله می توان گفت سرمایه گذاری در بلاروس به چندین روش میتواند منجر به اخذ اقامت گردد .اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و خرید ملک جز راه هایی است که سرمایه گذار می تواند از طریق آن به اقامت کشور بلاروس دست پیدا کند .سرمایه گذاری در بلاروس و موقعیت استراتژیک آن و دسترسی این کشور به بازار کشورهایی نظیر روسیه مقصد مناسبی برای سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در بلاروس شده است و فرصت مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است .از این رو پیشنهاد می شود در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در بلاروس و کلیه را ه های سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید و با وکلا و مشاورین ما در این خصوص مشاوره بفرمایید . همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملکپور سایر مقالات مرتبط با سرمایه گذاری در بلاروس را مطالعه بفرمایید و همچنین سوالات خود در باب همین موضوع در سایت مطرح نمایید تا در کمترین زمان ممکنبه شما پاسخ داده شود.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ