سرمایه گذاری در سنت کیتس و بررسی آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس و استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق کار آفرینی
 • سرمایه گذار در سنت کیتس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس و بررسی اخذ اقامت و تابعیت
 • سرمایه گذاری در سنت کیتس و مزایای آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس ، شرایط سرمایه گذاری در سنت کیتس و کسب اقامت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری و نکات مربوط به آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ما تمام نکات اصلی ، اطلاعات علمی و تخصصی در رابطه با سرمایه گذاری در سنت کیتس را در اختیار شما قرار خواهیم داد. بنابر آمار کشور سنت کیتس یکی از از کشورهای می باشد که سرمایه گذاران برای آن اقدام کرده اند. همچنین سؤالات زیادی در رابطه با سرمایه گذاری در سنت کیتس مطرح می شود. پاسخ به سؤالات شما در رابطه با سرمایه گذاری در سنت کیتس در این مقاله مطرح می شود. همکاران ما در مؤسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس

سرمایه گذاری در سنت کیتس و شرایط عمومی آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس انواع مختلفی دارد که عبارت است از:

 1. سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات
 2. کمک به صندوق توسعه و کمک به رشد دولت سنت کیتس
 3. ایجاد یک کسب و کار جدید در سنت کیتس
 4. سرمایه گذاری در بخش کشاورزی
 5. سرمایه گذاری در مشارکت ساخت هتل های مجلل
 • سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات

  سرمایه گذاران و متقاضیان خرید ملک می توانند در پروژه های ساخت املاک و مستغلات شامل ویلا، واحدهای مسکونی و ویلا سهیم بشوند و خریداری کنند تا واجد شرایط برای شهروندی گردند. دولت سنت کیتس با جذب سرمایه گذاران با این برنامه توانست تا سهام قابل توجهی را در توسعه جزیره به ارمغان بیاورد. به همین خاطر فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران به وجود آمده تا طبق دستورعمل های قانونی برای کسب تابعیت اقدام کنند.

 • کمک به صندوق توسعه و کمک به رشد دولت سنت کیتس

  سرمایه گذاری در سنت کیتس میتواند همراه شود با اهدای مبلغی به ارزش ۱۵۰٫۰۰۰ دلار به عموان کمک به صندوق توسعه دولت سنت کیتس که غیر قابل استرداد می باشد و در قبالش شهروندی خود وهمراهانش را به دست آورد.

 • ایجاد یک کسب و کار جدید در سنت کیتس

  فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در سنت کیتس و راه اندازی یک کسب و کار جدید و حتی جابجایی شرکت در نظر گرفته شده است که سرمایه گذاران و متقاضیان به راحتی بتوانند در سنت کیتس مشغول به فعالیت شوند. دولت سنت کیتس بعنوان کمک در ایجاد کسب و کار جدید و ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران زیر سخت هایی را برای پاسخگویی به راه اندازی یک کسب وکار جدید بستری را فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 • سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

  سرمایه گذار با ایجاد مزارع کشاورزی و حتی پرورش دام که قادر به تامین نیازهای محلی و صادرات آن باشد راهی هموار برای سرمایه گذاری می گردد. بنابراین توسعه کشاورزی یک برنامه استراتژیک برای سرمایه گذاری در سنت کیتس است که از مشوق های آن میتوان به تخفیف محسوس در بخش عوارض گمرکی در تجهیزات، کود و بذر اشاره نمود.

 • سرمایه گذاری در مشارکت ساخت هتل های مجلل

  این برنامه برای توسعه فرصت های شغلی جدید و ایجاد کسب وکار و برای پیشرفت دهکده های زیبای سنت کیتس برای جذب گردشگران صورت می گیرد. دولت سنت کیتس با اصلاح در قانون و سیاست های صحیح در برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری در سنت کیتس موفق به جذب سرمایه گذاران خارجی گردید و این امر باعث رشد و ترقی سنت کیتس گشت که در حال حاظر قادر به رشد و وسعت بخشیدن به جذب سرمایه در بخش هایی چون مشارکت ساخت هتل های مجلل یا ساخت ویلاهای با کیفیت در دهکده های کوچک صورت گیرد.

  دولت سنت کیتس برای جذب سرمایه گذاران و اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری دستور العمل ها و مقرراتی را در نظر گرفته و سرمایه گذارانی که در پروژه های تعریف شده به عنوان یک پروژه تصویب شده اقدام به همکاری کردند واجد شرایط برای دریافت شهروندی این کشور می باشند.

سرمایه گذاری در سنت کیتس و استاندارد های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سنت کیتس مشمول مالیات است ، اما دولت سنت کیتس برای کاهش مالیات مواضع و شرایطی را جهت مشوق های مالیاتی و انگیزه دادن برای ایجاد کسب و کار جدید ترتیب داده است که این مشوق ها عبارتند از :

 • معاف مالیاتی برای ایجاد کسب وکار جدید و پروژه هایی برای سرمایه گذاری به مدت ۱۵ سال
 • تخفیف در عوارض واردات قطعات، مواد اولیه و ماشین الات برای تولیدات داخلی
 • تسهیلات در ساخت و ساز هتل ، توسعه وتجهیز هتل با بیش از ۱۰ اتاق خواب

سرمایه گذاری در سنت کیتس محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه به وطن سرمایه گذار وجود ندارد. بنابراین شرکت های که در سنت کیتس مشغول به فعالیت هستند می توانند تمام سود و حتی سرمایه خود را به کشورشان باز گردانند.

سرمایه گذارانی که در ساخت هتل برای واردات تجهیزات اولیه و مواد با هدف ساخت و ساز یا بزرگ کردن هتل کمک کنند از پرداخت مالیات معاف می شوند.

از دیگر دستورالعمل های کمک به ساخت هتل میتوان اشاره کرد به تجهیز هتل هایی که بیش از ۳۰ اتاق خواب دارند به مدت ۱۰ سال معاف از پرداخت مالیات بر درآمد خواهند شد.

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

سرمایه گذاری در سنت کیتس و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

سرمایه گذاری در سنت کیتس برای فردی که متقاضی سرمایه گذاری در این کشور می باشد به عوامل و شاخصه های مختلفی بستگی دارد که این شاخصه ها عبارتند از تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی، پول و تورم ،بازار کار ،اشتغال،بیکاری ،تجارت و سرمایه گذاری بین المللی ،نرخ مالیات و منابع درآمد ، شاخص های ریسک دار ، ویژگی های زیر بنایی و حمل و نقل ،ثبات سیستم بانکی ،بازده سیستم بانکی ،عمق سیستم بانکی ،شاخص های دیگر سیستم بانکی ،توسعه بازار سهام ،بیمه ،غیر بانکی و حقوق بازنشستگی ،اقدامات نوآوری ، شاخص های جهانی سازی و آمار جرم که باید مورد تحلیل بررسی کامل قرار گیرد و سرمایه گذار از امنیت کشور و منطقه مقصد به صورت کامل آگاه باشد. به دلیل جلوگیری از اطاله کلام از میان شاخصه های فوق به آمار و ارقام چند مورد می پردازیم.

 • رشد اقتصادی حدود ۲٫۶۹% و تولید ناخالص داخلی ۱٫۵ میلیارد دلار و تولید ناخالص سرانه ۹۵۷۴٫۳۰ دلار آمریکا می باشد.
 • تورم و درصد تغییر در شاخص قیمت مصرف کننده حدود ۱/۰ در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ می باشد.
 • درصد بیکاری در این کشور تقریبا ۲۰% می باشد.
 • با توجه به شرایط کلی و سطح رفاه در این کشور امید به زندگی تا سن ۷۵ سالگی می باشد.
آخرین ارزش آخرین به روز رسانی محدوده زمانی
تولید ناخالص داخلی حدود ۹۱۸ میلیون دلار ۲۰۱۷ ۲۰۱۷ – ۲۰۱۱
تورم ۴٫۵٪ ۲۰۱۷ ۲۰۱۷- ۱۹۶۶
نرخ مالیات و منابع درآمد ۳۰ % ۲۰۱۸ ۲۰۱۸- ۲۰۱۷
ثبات سیستم بانکی ۳۳ /۹۷ ۲۰۱۶ ۲۰۱۶ – ۱۹۷۵
آمار جرم ۳۴۵ زندانی در  نفر۱۰۰۰۰۰ ۲۰۱۴ ۲۰۱۴
نرخ بیکاری ۴٫۵٪ ۲۰۱۷ ۲۰۱۷ – ۱۹۹۰

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در سنت کیتس و اخذ شهروندی و پاسپورت از این طریق طولانی ترین برنامه شهروندی اقتصادی می باشد که در سال ۱۹۸۴  تاسیس شده است.

قوانین سرمایه گذاری در سنت کیتس بر روی املاک و مستغلات با مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار الی ۴۰۰۰۰۰ دلار امکان پذیر است که با توجه به مبلغ آن بعد از ۵ الی ۷ سال قابلیت فروش خواهد داشت که به شرح ذیل می باشد.

طبق قانون که سنت کیتس در نظر گرفته سرمایه گذاران میتوانند به مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ دلار و ۴۰۰٫۰۰۰ دلار ملک خریداری کنند.

 1. متقاضیان میتوانند با خرید ملک به ارزش ۲۰۰٫۰۰۰ دلار بعد از ۷ سال آن را بفروشند.
 2. سرمایه گذارن با خرید املاک با ارزش ۴۰۰٫۰۰۰ دلاری می توانند املاک خود را بعد ۵ سال بفروشند.

متقاضیان میتوانند شهروندی خود را با سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات به دست آورند که این پاسپورت برای ۱۰ سال دارای اعتبار می باشد و قابلیت تمدید دارد.قابل توجه است که مدت پردازش حدود ۳ الی ۴ ماه به طول می انجامد.

برای کسب اطلاعات بیستر در باب خرید ملک در سنت کیتس مقالات مرتبط را که در وبسایت های مختلف ملک پور ارائه شده است مطالعه کنید.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در سنت کیتس از آن جهت که این جزیره بزرگترین جزیره در دریای کاراییپ می باشد و حدود ۳۴۰۰۰ نفر جمعیت دارد و مهم ترین اقتصاد در حوزه گردشگری کشاورزی است سرمایه گذاران را به ثبت شرکت های دریایی سوق می دهد. ثبت شرکت در سنت کیتس مشمول نرخ مالیات ۳۰ درصد می باشد. شرکت های کلاسیک دریایی در سنت کیتس دارای فرصت ها و دیدگاه های بسیار می باشد به گونه ای که مالک و سرمایه دار بدون هیچ مشکل ساختاری قادر به ثبت شرکت خواهد بود.

از سال ۱۹۸۴ ثبت شرکت در سنت کیتس بر اساس قانون شرکت های تجاری و صنعتی انجام می گیرد که در سال ۱۹۹۵قانون تنظیم فعالیت های شرکت های محدود تحت عنوان (  LLC) تصویب شد.ثبت شرکت یا خرید شرکت در سنت کیتس در قالب شرکت با مسیولیت محدود امکان پذیر است.سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت با مبلغ بالغ بر ۵۰۰۰۰ دلار امکان پذیر است.

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق کار آفرینی

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق کارآفرینی بیشتر در زمینه ثبت شرکت ها انجام می گیرد که فرایند کار با شرایط راحت تر و مطلوب تری انجام می گیرد. به این دلیل که کارآفرینان خارجی از دولت سنت کیتس حمایت می کنند و در قبال امتیازات فراوانی دریافت می نمایند ، فرصت های کاری بدون خطرات بحران ها و مسایل سیاسی بوده و همچنین ثبات کار و سود آور بودن آنها تضمین شده است. کار آفرینی و ایجاد کسب و کار در سنت کیتس به این صورت است که باید درخواست مجوز توسط سرمایه گذار ارایه گردد و ثبت نام به عنوان کارفرما با درآمد داخلی به عنوان یک مالیات دهنده انجام شود. درخواست مجوز مالکیت بیگانه برای افراد خارجی است که در یک شرکت مالک سهام می باشند و به عنوان مدیر شرکت مشغول فعالیت هستند. درخواست برای انگیزه ها و درخواست مجوز کار از دیگر مراحل کارآفرینی در این کشور می باشد. درخواست مجوز کسب و کار و ارایه مدارک توسط اداره دولتی قابل اجرا بررسی می گردد. سرمایه گذاری در سنت کیتس و ارائه یزینس و برنامه تجاری سرمایه گذار باید برای دولت سنت کیتس سودآور باشد و از افراد تبعه این کشور را استخدام نماید. دولت سنت کیتس به شدت از سرمایه گذاران خارجی مخصوصا در زمینه صنایع ایجاد شغل ،ایجاد پول خارجی و تاثیر مثبت بر شهروندان و تبعه این کشور و کمک به صنایع شکر، حمایت می کند.

سرمایه گذار در سنت کیتس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق اوراق قرضه دولتی نیز امکان پذیر می باشد و از شرایط و الزامات این است که فرد به همراه خانواده اش به مدت ۵ سال به این امر فعالیت داشته باشد که پس از گذشت ۵ سال از این پروسه می توانند تابعیت خویش را اخذ نمایند. قابل ذکر است که خرید اوراق قرضه و سرمایه گذاری از این طریق باید به تعداد افراد خانواده باشد. برای آگاهی از مبالغ خرید اوراق قرضه و شرایط و پروسه این روش می توانید به لینک ذیل مراجعه بفرمایید و از نکات مقاله مذکور در این زمینه بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در خارج از ایران

سرمایه گذاری در سنت کیتس و بررسی اخذ اقامت و تابعیت

سرمایه گزاری در سنت کیتس سبب اعطای شهروندی توسط دولت سنت کیتس می باشد. کسب پاسپورت و شهروندی سنت کیتس برنامه ایست که توسط دولت این کشور ازسال ۱۹۸۴ شروع به فعالیت کرد و یکی از قدیمی ترین برنامه های است که سنت کیتس در آن پیش قدم بوده تا متقاضیان و سرمایه گذاران بتوانند از این طریق به پاسپورت و تابعیت این کشور برسند. از سال ۲۰۱۱ قوانین جدیدی تصویب شد که باعث رونق و پیشرفت در سراسر این جزیره گردید.

سنت کیتس در حال حاظر شاهد رشد و توسعه در بخش گردشگری، املاک و مستغلات می باشد. این رشد ناشی از جذب سرمایه گذاران خارجی در قبال کسب و اعطای شهروندی به آنان می باشد.

دولت سنت کیتس به یک اندازه به سرمایه گذاران خارجی و داخلی امکاناتی از قبیل خرید و فروش، توسعه در بخش سرمایه درنظر میگیرد. به طوری که سرمایه گذاران خارجی می توانند تا ۱۰۰٪ سرمایه خود را به این کشور انتقال دهند. از اولویت بندی سرمایه گذاری در سنت کیتس  میتوان به سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات، املاک و مستغلات، توسعه در گردشگری، تولید و کشاورزی نام برد.

دیگر مزایای شهروندی سنت کیتس

دولت سنت کیتس برای جذب سرمایه گذاران  در یک برنامه طولانی مدت اقدام به اعطای شهروندی میگردد. سرمایه گذاران می توانند بطور مستقیم از طریق سرمایه گذاری اعضای خانواده خود را به همراه داشته باشد و اعطای شهروندی شامل حال اعضای خانواده متقاضی می باشد.

پاسپورت سنت کیتس به عنوان پاسپورت دوم جز معتبرترین پاسپورت های برای سفر به بیش از ۱۰۰ کشور اروپایی می باشد.

از این رو پاسپورت سنت کیتس  مورد توجه بسیاری از بیزینس من ها قرار گرفته به همین خاطر از شهرت جهانی برخوردار گشته است و اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری توسط دولت سنت کیتس صادر می شود.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در سنت کیتس و مدارک موردنیاز برای اخذ پاسپورت از این طریق

 • تکمیل فرم درخواست شهروندی به عنوان تبعه ، فرم C1

 • گواهی امضا و عکس ، فرم C2

 • گواهی بیمه ، فرم C3

 • توافق و تاییدیه سرمایه گذاری ، فرم C4

 • مدارک شناسایی

 • پاسپورت

 • گواهی تست HIV

 • عدم سوپیشینه

 • ۶ قطعه عکس پاسپورتی

 • قرارداد خرید و فروش ملک

 • گواهی و آدرس محل سکونت

 • گواهی معتبر بانکی صادر شده در شش ماه اخیر

 • نامه کاری و استخدام با تاریخ شروع و پایان کار

 • گواهی ثبت شرکت

 • سند ازدواج

 • نشان دادن سورس مالی پول سرمایه گذاری شده

 • مدارک تحصیلی

 • گواهی وکالت محدود

سرمایه گذاری در سنت کیتس و مزایای آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس دلایل و مزایای بسیاری دارد که عبارتند از :

 1. اقتصاد قوی و پایدار
 2. مشوق های مالیاتی و انگیزه های سرمایه گذاری
 3. اعطای شهروندی در بخش سرمایه گذاری توسط دولت سنت کیتس
 4. زبان انگلیسی به عنوان زبان اول سنت کیتس
 5. پلت فرم دولت سنت کیتس براساس الکترونیک
 6. شرکای تجاری عمده ترین آنها ایالات متحده، کانادا، کارائیب
 7. سفر بدون ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا
 8. بدون نیاز به اقامت و حتی بازدید از سنت کیتس
 9. اعطای تابعیت به طور تمام وقت
 10. کسب و اعطای شهروندی به اعظای خانواده

سرمایه گذاری در سنت کیتس و رویکرد سرمایه گذاران خارجی بصورت مستقیم به بازار باعث شده تا سنت کیتس تبدیل به یک قطب آهنربا برای جذب سرمایه گذاران خارجی باشد. پیش بینی می شود که سنت کیتس از درآمد حاصل از اعطای شهروندی در قبال سرمایه گذاری در بخش تولید ، ساخت وساز و کمک به بخش گردشگری ، کشاورزی منجر به رشد اقتصادی و جز صادر کنندگان کالاهای تولید شده در ایالات متحده کارائیب گردد.

همینطور مشوق های مالیاتی و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در سنت کیتس از توجه دولت برای حمایت باعث وضع قوانینی چون معافیت از مالیات در قسمت واردات مواد اولیه برای انجام پروژه های تائید شده می تواند یکی از این مشوق های مالیاتی باشد .

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در سنت کیتس و سخن پایانی

سرمایه گذاری در سنت کیتس در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با توجه به توضیحاتی که جهت سرمایه گذاری در سنت کیتس و تمامی راه های سرمایه گذاری در سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. در این مقاله علمی درمورد سرمایه گذاری در سنت کیتس ، سرمایه گذاران خارجی می توانند در کسشور سنت کیتس از روش های متعددی همچون مشارکت در ساخت هتل ، خرید املاک و مستغلات و خرید سهام سرمایه گذاری کنند. در کنار مزایای سرمایه گذاری در سنت کیتس به تعهدات و ریسک ها نیز توجه داشته باشید. یکی از مواردی که در رابطه با سرمایه گذاری در سنت کیتس حائز اهمیت است امکان اخذ اقامت دائم یا تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. شما متقاضی محترم می توانید شرایط ثبت شرکن و سرمایه گذاری در کشورهای دیگر را مورد بررسی قرار دهید، شاید شاید بتوانید نتایج بهتر و شرایط مطلوب تری را در دیگر کشوره داشته باشید. کسب اطلاعات دقیق و راهنمایی از سمت مشاورین خبره و متخصصان در این ضمینه می تواند شانس موفقیت در امر سرمایه گذاری و کسب اقامت شما را بالاتر ببرد.متقاضیان محترم می توانند در خصوص سرمایه گذاری در سنت کیتس با موسسه حقوقی ماک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در اتریش تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بصورت تلفنی بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ