سرمایه گذاری در سنگاپور

سرمایه گذاری در سنگاپور و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در سنگاپور و کلیات آن

 • سرمایه گذاری در سنگاپور و تحلیل استاندارهای سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق خرید اوراق بهادار

 • سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت

 • سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق خرید ملک

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

سرمایه گذاری در سنگاپور و کلیات آن

سرمایه گذاری در سنگاپور ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و شرایط سرمایه گذاری در سنگاپور در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اساسی ترین و مهم ترین نکات در مورد سرمایه گذاری در سنگاپور به صورت ساده و خلاصه ارائه می شود. شاید سرمایه گذاری در سنگاپور به نسبت کشورهای اروپایی کمتر مورد توجه افراد قرار گیرد اما می توان گفت که سرمایه گذاری در سنگاپور طرفداران خاص خود را نیز دارد که هر ساله تعداد بسیاری از افراد به دنبال تحقیق و بررسی راه های سرمایه گذاری در سنگاپور هستند تا بتوانند با انجام سرمایه گذاری در سنگاپور به اقامت و در نهایت به تابعیت سنگاپور دست یابند. سرمایه گذاری در سنگاپور از راه های بسیاری امکان پذیر است و برخی افراد ممکن است خرید اوراق قرضه را راهی برای سرمایه گذاری در سنگاپور انتخاب نمایند و برخی دیگر ممکن است از طریق خرید سهام و یا بیمه نامه های سرمایه گذاری و یا واحد اعتبارات و یا حتی ثبت شرکت که یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری در سنگاپور و یا حتی کشورهای دیگر می باشد اقدام به سرمایه گذاری در سنگاپور نمایند که هر کدام از این روش ها می تواند راهی برای سرمایه گذاری در سنگاپور و اخذ اقامت در این کشور گردد. در این مقاله تمامی راه های سرمایه گذاری در سنگاپور بررسی خواهد شد. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش شما را در تمامی شاخه های سرمایه گذاری در سنگاپور همراهی می نماید.

در مقالات زیر اطلاعات کاملی راجع به سنگاپور و اقامت در آن، جهت مطالعه شما عزیزان گردآوری شده است.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور راجع به مهاجرت به سنگاپور

مقاله مرتبط

اقامت سنگاپور

مقاله مرتبط

مهاجرت به سنگاپور

مقاله مرتبط

مهاجرت به سنگاپور

در صورتی که شخصی قصد سرمایه گذاری در سنگاپور را داشته باشد باید بتواند در سنگاپور یک حساب کارگزاری افتتاح نماید تا بتواند فعالیت اقتصادی خود را آغاز نماید.

در حال حاضر کشور سنگاپور بخش عظیمی از سرمایه گذاری های جهان را به خود اختصاص داده است به طوری که پیش بینی شده است تا سال ۲۰۲۵ سرمایه گذاران اتحادیه اروپا و سوئیس به سمت سنگاپور سرازیر خواهند شد و بخش تجارت و مالی کشور سنگاپور رشد چشمگیری خواهد داشت.

سرمایه گذاری در سنگاپور

سرمایه گذاری در سنگاپور و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری

طبق گزارش بانک تجارت جهانی در سال ۲۰۱۷،  سنگاپور به عنوان دومین کشوری که تجارت در آن آسان است رتبه بندی شد و انجمن جهانی اقتصاد، سنگاپور را به عنوان سومین اقتصاد رقابتی در سطح جهان معرفی کرد. سنگاپور عمدتاً به عنوان کشوری با حداقل فساد در آسیا و جزو بهترین های جهان در این زمینه شمار می رود و به طور فعال و با شدت قوانین ضد فساد خود را اعمال می نماید. توافقنامه تجارت آزاد ایالات متحده و سنگاپور (USSFTA)، که در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۴ به تصویب رسید، دسترسی به بازار ایالات متحده را در کالاها، خدمات، سرمایه گذاری و تدارکات دولتی، حفاظت از مالکیت معنوی فراهم نمود. سنگاپور یک اقتصاد باز و بسیار وابسته به تجارت دارد. شرکت های ایالات متحده به دلیل شفافیت سرمایه گذاری در سنگاپور و عدم فساد در اقتصاد آن، قوانین و مقررات تجارت دوستانه، ساختار مالیاتی، گمرک و زیرساخت های به خوبی توسعه یافته تمایل به سرمایه گذاری در سنگاپور دارند. سرمایه گذاری در سنگاپور به صورت مستقیم توسط ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ به ۲۸۰ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به سال قبل ۳٫۲% افزایش داشته است.

سرمایه گذاری در سنگاپور

چنان که گفته شد سنگاپور جز ثروتمند ترین کشورهای جهان به شمار می آید که دارای اقتصاد رو به رشد می باشد اما بهتر است سرمایه گذاران بدانند که تمرکز این کشور بر تجارت جهانی منجر به وابستگی اقتصادی آن به تجارت خارجی نیز خواهد شد که این مسئله می تواند مزایا و همچنین معایبی را برای تجارت این کشور به وجود آورد.

سرمایه گذاری در سنگاپور و مزایای آن:

از مزایایی که برای سرمایه گذاری در سنگاپور وجود دارد این است که این کشور دارای سومین رتبه در درآمد سرانه در جهان می باشد همچنین سنگاپور درصد بالایی از ثروتمندان و میلیونرها را به خود اختصاص داده است نکته مهمی که باعث شده کشور سنگاپور یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و سرمایه گذاری شناخته شود نرخ بیکاری آن است که کمترین نرخ بیکاری در کشورهای توسعه یافته را به خود اختصاص داده است.

سرمایه گذاری در سنگاپور و معایب آن:

با وجودی که سرمایه گذاری در سنگاپور مزایای بسیاری دارد اما معایب و خطراتی نیز دارد که این معایب به قرار زیر است :

اقتصاد حاکم بر کشور سنگاپور بسیار وابسته به تجارت خارجی می باشد که این مسئله باعث ایجاد انقباض در سال ۲۰۰۱ و بحران مالی در این کشور شده است اما باید بدانید که با وجود انقباضی که در این کشور به وجود آمد اقتصاد سنگاپور به سرعت رشد خود را آغاز کرد و توانست در سال ۲۰۱۰ به رشد چشمگیر ۱۴٫۵ درصد دست یابد.

از خطرات دیگری که اقتصاد سنگاپور به آن دچار شد این است که است که اقتصاد سنگاپور با اقتصاد کشور چین ارتباط بسیاری داشت که همین مسئله باعث زیان آور بودن و کاهش اقتصاد سنگاپور در سال ۲۰۱۵ گشت.

سرمایه گذاری در سنگاپور و انواع آن:

در مورد سرمایه گذاری در سنگاپور باید گفت که به روش های مختلفی امکان سرمایه گذاری در سنگاپور وجود دارد و اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در سنگاپور را دارند می توانند از طریق ثبت شرکت و یا خرید اوراق قرضه در این کشور به سرمایه گذاری بپردازند همچنین باید گفت که مهمترین  و محبوب ترین نوع سرمایه گذاری در سنگاپور ثبت شرکت در این کشور می باشد که طرفداران بسیاری دارد .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در مقاله ای که پیش روی شماست شرایط سرمایه گذاری در سنگاپور را بررسی نموده است در صورتی که قصد دریافت اطلاعات کامل در مورد سرمایه گذاری در سنگاپور را دارید می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش مشاوره نمایید.

سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت

اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت را دارند باید بدانند که ثبت شرکت و سرمایه گذاری در سنگاپور می تواند مزیت های بسیاری برای فرد متقاضی داشته باشد چرا که با سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت شخص متقاضی می تواند یک حساب بانکی بین المللی افتتاح نماید و از این طریق به اقامت سنگاپور دست یابد.

برای سرمایه گذاری در سنگاپور و ثبت شرکت در این کشور فرد متقاضی باید نام شرکت را قبل از انجام سرمایه گذاری خود تعیین نماید تا مورد بررسی و تأیید قرار گیرد. پس از تعیین نام شرکت و در صورتی که شرکت به ثبت برسد باید مدیرانی برای شرکت تعیین گردند که در این صورت مدیر شرکت باید از تبعه ی سنگاپور باشد و یا اقامت دائم سنگاپور را داشته باشد تا بتواند به عنوان مدیر یک شرکت سنگاپوری تعیین گردد . نکته مهمی که وجود دارد این است که برای تعداد مدیران شرکت محدودیتی در نظر گرفته نشده است اما اشخاصی که به عنوان مدیر شرکت تعیین می شوند باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند همچنین شخصی که به عنوان مدیر شرکت تعیین می گردد نباید فردی ورشکسته باشد اما نکته مهم در این است که مدیر شرکت می تواند فردی غیر سهامدار باشد که مسئولیت مدیریت شرکت را برعهده دارد .

سهامداران شرکت با مسئولیت محدود در سنگاپور:

در صورتی که برای سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت و از طریق شرکت با مسئولیت محدود اقدام می نمایید می توانید بین ۱ تا ۵۰ سهامدار برای این نوع شرکت تعیین نمایید. در شرکت با مسئولیت محدود سهامداران شرکت و مدیران شرکت می توانند یکسان باشند و یا متفاوت باشند. بهتر است بدانید که برای شرکت با مسئولیت محدود در سنگاپور این امکان وجود دارد که سهامداران سهام خود را به فرد غیر در هر زمان که تمایل دارند انتقال دهند همچنین امکان ایجاد سهام جدید در شرکت نیز برای سهامداران نیز وجود خواهد داشت.

سرمایه شرکت با مسئولیت محدود در سنگاپور:

برای سرمایه گذاری در سنگاپور و ثبت شرکت  در این کشور بهتر است بدانید که هر شرکتی برای تاسیس و شروع فعالیت خود به میزان سرمایه ای نیازمند است که شرکت های با مسئولیت محدود نیز از این قاعده مسثنی نخواهند بود. حداقل سرمایه ای که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود وجود دارد مبلغی در حدود ۱ دلار سنگاپور می باشد که البته با شروع فعالیت شرکت و مشارکت شرکت امکان افزایش سهام شرکت نیز وجود خواهد داشت .

مشخص نمودن آدرس شرکت در سنگاپور:

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در سنگاپور را دارید و قصد دارید که شرکتی با مسئولیت محدود در سنگاپور به ثبت برسانید باید بدانید که با ثبت شرکت در این کشور باید آدرس دقیق شرکت را نیز مشخص و اعلام نمایید تا در اساسنامه شرکت به ثبت برسد.

نحوه پرداخت مالیات های سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت:

در مورد مالیات در سنگاپور باید بدانید که هر شرکتی که در سنگاپور به ثبت می رسانید نیازمند پرداخت مالیات می باشد اما این نکته نیز وجود دارد که شرکت ثبت شده در سنگاپور در سال اول فعالیت خود معاف از پرداخت مالیات می باشد و در سال های بعد باید مالیات شرکت را پرداخت نماید. مالیات ها در سنگاپور در حدود ۹ درصد از سود شرکت را دربرمی گیرند البته نکته ای که وجود دارد این است که در شرکت های سنگاپوری سود حاصل از سرمایه و مالیات حاصل از سود سهام وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در سنگاپور:

 • مشخص نمودن نام شرکت
 • ارائه بیزینس پلن از فعالیت های تجاری شرکت
 • ارائه مشخصات تعداد سهامداران شرکت
 • ارائه مشخصات و تعداد مدیران شرکت
 • ارائه آدرس شرکت
 • ارائه نام منشی خاص شرکت

سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق خرید اوراق بهادار

یکی از روش های ساده سرمایه گذاری در سنگاپور ، سرمایه گذاری در ETF می باشد که برای این نوع سرمایه گذاری شخص متقاضی می تواند از طریق صندوق های معامله شده در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری خود را اجرا نماید. سرمایه گذاری در سنگاپور در شرکت های متفاوتی امکان پذیر است اما سرمایه گذاری در بازارهایی که با ایالات متحده در مشارکت هستند از اعتبار بالایی برخوردار است. بهتر است بدانید برای سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در ETF دارند سرمایه گذاری در iShares MSCI در سنگاپور بسیار مورد توجه می باشد چرا که دارایی خالص آن بیش از ۵۰۰ میلیون دلار خواهد بود.

سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در سنگاپور در بخش املاک ممکن نیست و منجر به اخذ اقامت سنگاپور نمی شود. به دلیل اینکه خریداران ملک در سنگاپور شرایط ویژه ای باید داشته باشند. چهار شرط عمومی در اینجا اشاره می شود:

 • سن: خریدار باید حداقل ۲۱ ساله باشد.
 • مدت اقامت دائم: خریدار باید حداقل سه سال ساکن سنگاپور باشد.
 • خریدار نباید در خارج از کشور مالکیت خصوصی داشته باشد.
 • فروش واحدهای خریداری شده یا اجاره آنها تا پنج سال ممنوع است.
سرمایه گذاری در سنگاپور و جمع بندی کلی

سرمایه گذاری در سنگاپور در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. نکات مربوط سرمایه گذاری در سنگاپور و انواع شیوه های سرمایه گذاری در سنگاپور خدمت شما عزیزان ارائه گردید. همچنان که گفته شد سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق ثبت شرکت از شیوه های محبوب اخذ اقامت سنگاپور می باشد. در سال های اخیر تجارت و اقصاد سنگاپور فرایند رو به رشدی داشته است. بطوری که به دلیل نرخ بیکاری و مالیات پایین از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاری شرکت های آمریکایی است و پیشرفت آن از لحاظ اقتصادی قابل توجه است. مشاورین مجرب ما در مؤسسات همکار با شرکت MIE اتریش همواره با ارائه مشاوره رایگان در باب تمامی مسیرهای مهاجرت، در خدمت شما هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ