سرمایه گذاری در سوئد و بررسی آن

سرمایه گذاری در سوئد ، اخذ اقامت و تابعیت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری و راه های سرمایه گذاری در کشور سوئد در این مقاله از نظر علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط دریافت اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری چیست؟ سرمایه اولیه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در سوئد چقدر است؟ سرمایه گذاری در کشور سوئد از چه روش هایی امکان پذیر است؟  ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه سرمایه گذاری در سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری پاسخ می دهیم. اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری از جنبه های مختلفی قابل بررسی می باشد که در این نوشتار سعی بر آن شده است که مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن شرح داده شود. مقاله ارائه گردیده توسط متخصصین مؤسسه حقوقی ملک پور در امور مهاجرت به نگارش در آمده است تا تمامی سوالات شما را در باب سرمایه گذاری در سوئد پاسخ داده و اطلاعات جامع و مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تخصصی تر و تکمیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار مؤسسه  MIE  اتریش؛ تماس حاصل فرموده و از مشاوره تخصصی بهره مند گردید.

مطالبی که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت، به شرح زیر است :

سرمایه گذاری در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در سوئد و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در سوئد و شاخص های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در سوئد و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در سوئد و بررسی اقامت و تابعیت از طریق آن

سرمایه گذاری در سوئد و شرایط عمومی آن

سرمایه گذاری در سوئد یکی از روش هایی می باشد که اگر از مسیر درست آن اقدام نمایید، می تواند منجر به اقامت گردد. جهت سرمایه گذاری در سوئد آگاهی از شرایط عمومی سوئد نظیر موقعیت جغرافیایی، شرایط زندگی، اوضاع اقتصادی، تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری، و … می تواند در انتخاب شما تاثیر به سزایی داشته باشد. سوئد کشوری با اقتصاد قوی و رو به رشد یکی از چند کشور حوزه اسکاندیناوی است، که در شمال اروپا واقع شده است و با کشورهای نروژ، دانمارک و فنلاند همسایه می باشد. سوئد جمعیتی بالای ۱۰ میلیون نفردارد و مساحت آن ۴۵۰ هزار کیلومتر مربع می باشد؛ که میتوان گفت بزرگترین کشور در اسکاندیناوی و شمال اروپاست. لازم به ذکر است که به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و دلایل جوی، جمعیت سوئد نسبت به مساحتش کم می باشد. زبان مردم این کشور سوئدی است و ۹۰ درصد عموم مردم به زبان انگلیسی تسلط کافی دارند. سوئد با قرارگیری در جایگاه هشتم جهان از نظر درآمد سرانه و قرارگیری در جایگاه چهارم از نظر اقتصاد رقابتی خود را به یکی از علاقمندیهای سرمایه گذاران خارجی به سرمایه گذاری در این کشور تبدیل کرده است. گفتنی است اقتصاد این کشور مبتنی بر صنایع چوب، انرژی آبی، صنایع مهندسی و سنگ معدن می باشد. در ادامه به راه های سرمایه گذاری و کسب اقامت از طریق آن خواهیم پرداخت.

جدول مشخصات کشور سوئد

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد

سوئد بر روی نقشه

سرمایه گذاری در سوئد و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سوئد مستلزم آگاهی از امنیت سرمایه گذاری و بستر مناسب آن برای سرمایه گذار می باشد . به همین جهت آشنایی با استانداردهای سرمایه گذاری در سوئد بسیار مهم و قابل توجه می باشد. یکی از موارد حائز اهمیت برای سرمایه گذاری در سوئد، اطمینان از امنیت این کشور از نظر سیستم حقوقی، نظام قضایی و برخورد کشور سوئد در خصوص موضوع مصادره اموال با سرمایه گذار خارجی می باشد. از این رو کشور سوئد را می توان جزء کشورهایی دانست که میان سرمایه گذاران خارجی با شهروندان کشور خود تفاوتی قائل نیست. جهت اثبات این مورد درصد ریسک مصادره اموال در کشور سوئد را طی سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ بررسی شده است و بر اساس این گزارش ،ریسک مصادره اموال در سوئد برابر با عدد ۱ است که این عدد گواه این موضوع می باشد که ریسک سرمایه گذار خارجی در سوئد از نظر مصادره اموال پایین بوده و سرمایه گذار در محیط امنی سرمایه گذاری می کند .

نمودار نرخ مصادره اموال کشور سوئد

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد روشهای سرمایه گذاری در اروپا

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در سوئد و شاخص های سرمایه گذاری

بالا بودن درامد سرانه و اقتصاد رقابتی کشور سوئد سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در این کشور ترغیب کرده است. علاوه بر این موارد با نیم نگاهی به شاخص های اقتصادی کشور سوئد می توان در خصوص اینکه، آیا کشور سوئد مناسب برای سرمایه گذاری مناسب می باشد یا خیر نتیجه گیری کرد . شاخص هایی نظیر میزان مالیات، نرخ بیکاری و تولید ناخالص داخلی سوئد که در قالب نمودار در ذیل خواهد آمد.

سرمایه گذاری در سوئد و نرخ بیکاری سوئد

توجه به نرخ بیکاری کشور سوئد می تواند تصمیم به سرمایه گذاری در این کشور را تحت تاثیر قرار دهد؛ چرا که نرخ بیکاری در هر کشور نشان دهنده پویا یا غیر پویا بودن اقتصاد آن کشور می باشد و بر اساس آن سرمایه گذار می تواند چشم انداز دقیق تری از اقتصاد این کشور داشته باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور سوئد در طی سال های ۲۰۱۴ تا ابتدای ۲۰۱۹ را مشاهده می فرمایید . بیشترین نرخ بیکاری در این نمودار در ماه ژوئن ۲۰۱۴ به میزان  ۹٫۲ درصد بوده است و کمترین نرخ بیکاری در ماه های پایانی سال ۲۰۱۸ به میزان  ۵٫۵ درصد بوده است. در حال حاضر نرخ بیکاری در سوئد در ژانویه سال ۲۰۱۹ به میزان ۶٫۶ درصد می باشد.

نمودار نرخ بیکاری در سوئد در 5 سال اخیر

سرمایه گذاری در سوئد و نرخ مالیات

یک فاکتور مهم و اساسی دیگر برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاران خارجی نرخ مالبات آن کشور می باشد و تاثیر مهمی در انتخاب یک کشور برای سرمایه گذاری دارد. مالیات در کشور سوئد همانند سایر کشورهای اروپایی چندین نوع می باشد که شامل  مالیات بر درامد، مالیات بر سود، مالیات سهم کارفرما، مالیات بر سود بانکی، مالیات بر دارایی و مالیات بر ارزش افزوده می باشد که هرکدام عدد مخصوص به خود را دارد. در اینجا می توان گفت اگر سرمایه گذار کسب و کاری برای خود داشته باشد که به سوددهی میرسد باید به نرخ مالیات بر سود در سوئد توجه ویژه ای داشته باشد . در حال حاضر میانگین مالیات بر درامد، سود، و مالیات بر سرمایه در سوئد ۱۶٫۲ درصد می باشد.

نمودار نرخ مالیات در کشور سوئد

سرمایه گذاری در خارج از ایران

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک

به گمان عده ای خرید ملک در سوئد نیز یکی از راه های سرمایه گذاری در سوئد می باشد اما توجه داشته باشید که سرمایه گذاری از طریق حوزه املاک و مستغلات تنها در صورتی برای خارجیان امکان پذیر می باشد که سرمایه گذار یک اقامت بلند مدت این کشور داشته باشد. درواقع می توان گفت فرایند خرید ملک، فرایندی ساده و سریع می باشد؛ اما برای متقاضیان غیر اروپایی این فرایند تا زمانیکه تضمین اقامت فرد متقاضی اثبات شود، امکان پذیر خواهد بود و زمانی اطمینان قطعی به متقاضی داده می شود که می تواند در سوئد ملک خریداری کند که اقامت قانونی و منبع درآمد وی کاملا مشخص باشد. با تمام این توضیحات می توان گفت به واسطه خرید ملک و سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات نمی توان اقامت کشور سوئد را به دست آورد .

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت مسکن اجاره ای در سوئد، بسیاری از سرمایه گذاران بر این تصور هستند که با خرید ملک و اجاره  یا فروش آن، بتوانند به سود برسند؛ اما لازم است بدانید، اگر فردی پس از خرید ملک، تصمیم به فروش آن بگیرد و از فروش ملک سودی عاید او گردد، به سود ناشی از فروش ملک، مالیات تعلق می گیرد که این مالیات در حدود ۷۰ درصد سود دریافتی می باشد. در واقع دولت سوئد برای جلوگیری از بازار سیاه و خرید و فروش های کاذب و جلوگیری از پولشویی این قانون را وضع کرده است. به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر به دنبال سرمایه گذاری از طریق خرید ملک هستید در کشورهایی نظیر پرتغال و اسپانیا و یونان اقدام نمایید. چرا که خرید ملک در این کشورها علاوه بر آنکه  آثار و ماهیت اقامتی به دنبال دارد، همچنین می توانید با فروش ملک از سود قابل توجهی نیز برخوردار گردید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت امکان پذیر بوده و یکی از راه هایی است که متقاضی به واسطه آن می تواند اقامت کشور سوئد را به دست آورد. دولت سوئد به منظور استقبال از سرمایه گذاران خارجی، برای تشویق تجار ماهر و کار‌آفرین برنامه های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری طراحی کرده است. یک سرمایه گذار خارجی می تواند به واسطه کار آفرینی و ایجاد تجارت در سوئد از طریق ثبت شرکت اقدام نماید.

 • نوع فعالیت و business خود را مشخص کنید

 • یک شرکت را ثبت کنید .

ثبت شرکت در خارج از کشور ـ بیزینس پلن و ثبت شرکت

پس از مشخص شدن نوع فعالیت و طرح کسب و کار ( بیزینس پلن ) متقاضی می تواند یک شرکت نوپا ثبت کند.

در ادامه به شرایط ثبت شرکت در سوئد خواهیم پرداخت:

 1. فرد باید ثابت کند برای طرح ارائه شده و فعالیتی که قصد دارد در سوئد راه اندازی کند حداقل ۲ سابقه کار دارد.
 2. ارائه یک مدرک آکادمیک دانشگاهی در زمینه تجارت ارائه شده می تواند تاثیر گذار باشد.
 3. متقاضی سرمایه گذاری در سوئد باید اثبات کند در طول مدت دوسال ابتدایی توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده خود را دارد که این مبلغ برای متقاضی اصلی ۲۰۰ هزار کرون سوئد، برای همسر ۱۰۰ هزار کرون و برای فرزندان زیر ۱۸ سال نفری ۵۰ هزار کرون می باشد.
 4. ۵۱ % از سهام شرکت باید به نام متقاضی سرمایه گذاری در سوئد باشد تا بتواند بر کلیه امور مسلط باشد.
 5. دو نفر سوئدی باید عضو هیئت مدیره شرکت باشند.
 6. حداقل سرمایه اولیه شرکت، در صورتیکه شرکت از قبل ثبت شده باشد ۵۰ هزارکرون می باشد و در صورت ثبت و یا خرید یک شرکت نوپا ارزش این شرکت باید معادل ۱۰۰هزار یورو باشد.

اقامتی که متقاضی سرمایه گذاری در سوئد به واسطه ثبت شرکت و کارآفرینی به دست می آورد، یک اجازه اقامت بلندمدت است که در صوتیکه فرد ۵ سال پیاپی در این کشور زندگی و کار آفرینی کند، می تواند اقامت دائم سوئد را دریافت نماید و پس از ۵ سال برای شهروندی درخواست دهد.

سرمایه گذار در خارج از کشور ـ ثبت شرکت در خارج از کشور

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز آن

 • پاسپورت معتبر

 • پرینت حساب بانکی که تایید کند متقاضی می تواند هزینه های زندگی برای دو سال اول خانواده خود را تامین کند.

 • ارائه اسناد رسمی شرکت که نشان دهنده ارزش سهام متقاضی سرمایه گذار در آن شرکت می باشد.

 • ارائه مدارکی که اثبات کند متقاضی سرمایه گذاری در سوئد در زمینه فعالیت تجاری ارائه شده تجربه کافی را دارد.

اگر شما از متقاضیان سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت نوپا هستید، لازم است بدانید ارائه یک طرح تجاری قوی یا business plan که اثبات کند این طرح در جهت منافع کشور سوئد بوده و سود آور می باشد، بسیار حائز اهمیت می باشد که غالبا سوئد برای شهروندان ایرانی بسیار قوانین سختگیرانه ای اعمال می کند.
با توجه به مطالب ارائه شده در این باب، توجه داشته باشید که کشور سوئد چندان گزینه مناسبی جهت ثبت شرکت نمی باشد و با توجه به اینکه متقاضیان ایرانی برای سرمایه گذاری در سوئد با مشکل مواجه می باشند، پیشنهاد ما به شما کشورهایی نظیر اتریش، پرتغال، اسپانیا، مالتا و آلمان می باشد. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تدوین و گردآوری شده است و هرگونه کپی برداری از آن و انتشار آن بدون ذکر منبع خلاف قانون است و شرعا حرام می باشد.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اصول سرمایه گذاری خارجی

مقاله مرتبط

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

سرمایه گذاری در سوئد و مزایای آن

از دلایل و مزایایی که می توان برای سرمایه گذاری در سوئد به آن اشاره کرد موارد زیر می باشد:

 • شرایط مطلوب از نظر اقتصادی و سیاسی
 • قرارگیری در میان ۱۰ اقتصاد برتر دنیا از نظر امکانات و تعهدات در کسب و کار
 • نظام مالیاتی مناسب کشور سوئد و مالیات شرکت ها که جز پایین ترین مالیات ها در اروپا می باشد
 • کم ریسک بودن سرمایه گذاری در این کشور از نظر نظام قضایی و برخورد با سرمایه گذار
 • عدم وجود تشریفات تجاری پیچیده و روش های ساده برای سرمایه گذاری

با توجه به شرایط گفته شده می توان گفت سرمایه گذاری در سوئد دارای مزایای خوبی است اما رویکرد جدید آن با شهروندان ایرانی و پیچیدگی در فرایند سرمایه گذاری در این کشور پیشنهاد ما به شما جایگزین کردن کشورهایی نظیر اتریش، آلمان، سوئیس، پرتغال و … می باشد که با این پیچیدگیها مواجه نمی باشید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری تنها به واسطه ثبت شرکت امکان پذیر می باشد و کسب اقامت به واسطه خرید ملک و سایر روش های سرمایه گذاری مستلزم داشتن یک اقامت طولانی در این کشور می باشد که به واسطه آن اقامت بتوان برای خرید ملک اقدام نماید؛ یعنی به واسطه خرید ملک مستقیما، امکان اخذ اقامت سوئد وجود ندارد. معمولا سرمایه گذاران علاوه بر مقاصد تجاری و بدست آوردن سود، از دیگر اهدافشان کسب اقامت آن کشور و در نهایت پاسپورت می باشد. سوئد به سرمایه گذارانی که ۵ سال در این کشور به واسطه کار آفرینی در قالب ثبت شرکت اقامت داشته باشد، اقامت دائم اعطا کرده و پس از آن فرد متاضی می تواند درخواست پاسپورت نیز نماید. در صورتی که شما نیز متقاضی سرمایه گذاری در سوئد هستید و می بایست ۵ سال در این کشور باشید و کارآفرینی کرده و طرح تجاریتان به سود برسد تا بتوانید برای اقامت دائم این کشور درخواست نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ تابعیت و پاسپورت کشور سوئد به مقاله ای با عنوان پاسپورت سوئد از همین وبسایت مراجعه نمایید.

پاسپورت ـ پاسپورت اروپایی ـ تابعیت

اخذ اقامت و تابعیت سوئد
مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد
هزینه های زندگی در کشور سوئد

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در سوئد و نتیجه گیری

سرمایه گذاری در سوئد و اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری در این مقاله به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که گفته شد سرمایه گذاری در سوئد، از راه های مختلف امکان پذیر است اما تنها روشی که به واسطه آن می توان به اقامت این کشور دست یافت سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت می باشد. همچنین سرمایه گذاری در سوئد دارای مزایا و معایبی می باشد که از مزایای آن می توان به امنیت سرمایه گذار و شرایط ساده آن اشاره کرد و از معایب آن رویکرد سخت گیرانه با شهروندان ایرانی می باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما اینست قبل از هرگونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری در سوئد با مشاورین متخصص ما در موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نمایید و از مشاوره دقیق و رایگان ما برخوردار شوید. همچنین شما می توانید در ذیل همین مقاله کلیه پرسش های خود را در باب سرمایه گذاری در کشور سوئد و سایر روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف عنوان کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 پاسخ
 1. Yasa گفته:

  سلام ممنون میشم سریع ج بدین … دایی من سوئد اقامت داره بچه هاشم سوئدی هستن…من هم میخوام پناهندگی برم سوئد ..اقامت دایی من میتونه برام امتیاز باشه؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مهرداد گفته:

  سلام . در مطالب بالا ذکر شده مبلغ سرمایه‌گذاری ۶۰۰هزار کرون معادل ۱۵۰هزار دلار ..در صورتی که وقتی تبدیل به ریال میشه خیلی تفاوت دارن . کدوم واحد پول باید مد نظر قرار بگیره ..ضمن اینکه با خرید سوپری اماده به کار میشه اقامت گرفت ؟ و آیا با سرمایه‌۱٫۵میلیون کرون میشه زندگی خوبی دست و پا کرد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی این مبالغ با توجه به نرخ ارز متفاوت خواهد بود اما برای دریافت اطلاعات باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. mie editor3 گفته:

  مهاجرت به کشور سوعد یا نروژ.من ۴۰ سالمه دیپلم مکانیک..مدرک تعمیرات فرش را دارم..بیمه قالیبافی دارم..خانم هم لیسانس کامپیوتر.سرمایه که دارم ۲ تا آپارتمان دارم .و مانده حساب بانکی من هم همیشه ۱۰۰ میلیون ته حسابم است ..الان ۳ سال میشه کنار قالیشویی در کار مواد غذایی هستم ,,امکان مهاجرت دارم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 4. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید.اینجانب لیسانس مکانیک دارم و ۲۲ سال سابقه بیمه دارم.اما به نظرم اگر بتونم برای کشاورزی در کشور سوئد راهی پیدا کنم ،موفق خواهم بود چون من بیست سال هم سابقه کشاورزی دارم.آیا راهی برای رسیدن به این هدف هست.من یکسال اونجا زندگی کردم و میتونم کشاورزی خیلی خوبی داره بدون آفت و با آب و زمین حاصلخیز اما نمیدونم چطوری و از کجا باید شروع کنم.

  پاسخ
 5. mie editor3 گفته:

  با سلام شرایط خرید خونه در سوئد وجود داره که با کرون سوئد حساب میشه یا دلار لطفا دراین مورد راهنمایی بکنید

  پاسخ
 6. mie editor3 گفته:

  با سلام عزیزی هستم با همسر و یک فرزند حدود ۲۰۰ هزار دلار پول نقد دارم و متقاضی اقامت دایم در کشور سوئد می باشم. میخواهم این اقامت از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه آن کشور باشد. آیا امکان مهاجرت وجود دارد؟

  پاسخ
 7. فرهاد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  احتراما اينجانب همراه برادر ومادرم سرمايه حدود ٩٠٠ ميليون داريم ،من و برادرم مهندس برق و مكانيك هستيم حدود ١٠ سال در مترو تهران سابقه كار داريم .شايان ذكر است دايي من حدود ٣٠ سال در اين كشور زندگي ميكنه و همسر ايشان نيز سوئدي است.
  آيا هم زمان سه نفري ميتوانيم براي مهاجرت اقدام كنيم . ؟
  با تشكر

  پاسخ
 8. محمد امین گفته:

  سلام. من حدود ۸۰۰ میلیون سرمایه دارم. می توانم در سوئد یا در کانادا اقامت سرمایه گذاری بگیرم. مجرد.۳۱ سال سن. دارای لیسانس مکانیک سیالات. و ۲ سال سابقه کار با بیمه دارم

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد شما می بایست با شخصی که پاسپورت سوئد را دارد شریک شده و ۴۹% سهام شرکت متعلق به این شخص باشد و برای سرمایه گذاری در کانادا مبلغ بالاتری مورد نیاز است اما شما می توانید با این مبلغ و حتی سرمایه کمتر در کشورهای اروپایی همچون اسلوونی، اتریش و اسلواکی سرمایه گذاری نمایید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰ ۸۸ ۶۱۴

   پاسخ
 9. هادی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من میخواستم بدونم که می توان با سرمایه گذاری به سوعد وارد شد و در آنجا درس نیز خواند؟
  من سوم دبیرستان هستم و میخواهم بعد از اتمام پیش دانشگاهی این کار را انجام بدهم لطفا مرا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   معمولا برای سرمایه گذاری در کشور سوید می بایست اقدام به مشارکت با یکی از اتباع این کشور در بیزینس مورد نظر باشید. قاعدتا اقدام به چنین امری و صرف هزینه در این زمینه به هیچ وجه به شما پیشنهاد نمی شود چرا که دارای مخاطرات بسیار خواهد بود. شما می توانید با صرف هزینه های کمتر و پذیرش دوره زبان وارد این کشور شده و برای کار یا ادامه تحصیل اقدام نمایید. برای کسب اطلاع از نحوه کار با ما تماس بگیرید.
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ
 10. شیرین گفته:

  سلام.من وهمسرم قصد مهاجرت به سوعدداریم البته خاهرم اقامت اونجاروداره واونجازندگی میکنه.میخاستم ببینم ما چطور میتونیم برای اقامت اقدام کنیم.چه راهی ساده تر وامکان اقامت بیشتر هست،ضمنا ازطریق سرمایه گذاری چطور وچه مبلغ؟ممنونتونم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب
   راه سرمایه گذاری برای کشور سوئد از طریق ثبت شرکت می باشد.
   که به دلیل پر ریسک بودن پیشنهاد نمی شود.
   توصیه ی ما این است که از طریق راه های دیگر همانند ویزای تحصیلی یا کاری اقدام نمائید
   برای این نوع ویزاها شرایط شما و همسر محترم شما باید به طور کامل مورد بررسی قرار یرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   یکی از سریع ترین راه ها برای اخذ اقامت سوئد اقدام برای کالج زبان این کشور می باشد.
   ضمنا سرمایه گذاری در سوئد بدون شناخت کافی از قوانین ابدا توصیه نمی گردد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   شما می توانید از طرح سرمایه گذاری استان کبک یا استان منی توبا اقدام فرمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 11. Saeid گفته:

  با سلام
  بنده به همراه برادرم خواهان دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری میباشیم،نظر اینجانبان کانادا میباشد که بعد از مطالعه سایت شما به نظرمان سوید هم دارای شرایط مطلوب میباشد ، آیا بنده به همراه برادرم می توانیم هردو همزمان از این طریق اقدام نماییم؟حداقل سرمایه چقدر میباشد؟ سپاسگزاریم

  پاسخ
 12. فریدون گفته:

  با سلام
  من ۷۰سال دارم و علاقمندد به سرمایه گداری در سوئد جهت حرید بیزینسی که سود ده باشد میباشم.سئوالم اینست که آیا با ۱۰۰۰۰۰دلار میتوان این کار را عملی کردواقامت گرفت.
  متشکرم
  ارادتمند فریدون

  پاسخ