سرمایه گذاری در فنلاند و بررسی آن

سرمایه گذاری در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در فنلاند و استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در فنلاند و شاخص های اقتصادی تاثیر گذاری
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کار آفرینی در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند و بررسی اخذ اقامت و تابعیت
 • سرمایه گذاری در فنلاند و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن

سرمایه گذاری در فنلاند و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در فنلاند ، انواع طرق سرمایه گذاری در کشور فنلاند و اخذ اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط سرمایه گذاری در فنلاند به چه صورت می باشد؟ سرمایه گذاری در فنلاند و راه های مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟ آیا استاندارد های بین المللی سرمایه گذاری در کشور فنلاند اجار می شود؟ آیا سرمایه گذاری موجب اخذ اقامت و تابعیت می شود؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه سرمایه گذاری در فنلاند پاسخ می دهیم. سرمایه گذاری در کشور فنلاند و راههای مهاجرت از این طریق دارای نکاتی مهم می باشد که باید با دقت بررسی شود و در این مقاله سعی بر این است از جهات مختلف به آن بپردازیم. فلاند کشوری در شمال اروپا  و در منطقه اسکاندیناوی واقع شده است و هر ساله در رده بالاترین کیفیت زندگی در جهان قرار می گیرد به این دلیل ممکن است سرمایه گذاران تمایل به سرمایه گذاری در این کشور داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا مشاورین مجرب شما عزیزان را یاری نمایند. با این مقدمه لطفا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط عمومی

فنلاند کشوری با جمعیت ۵٫۴ میلیون نفر و مساحت ۳۳۸٫۱۴۵ کیلومتر و هشتمین کشور در اروپا از نظر مساحت است. پایتحت آن هلسینکی و واحد پول این کشور یورو می باشد. فنلاند یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا است. فرصت های مختلفی  برای سرمایه گذاری در صنعت و فن آوری در فنلاند وجود دارد. ثبات اقتصادی این کشور و به رسمیت شناختن حقوق سرمایه گذاران خارجی یکی از دلایل برای سرمایه گذاری می باشد. فنلاند و دانمارک از نظر شاخص فساد اقتصادی جزء  کشور هایی با کمترین فساد اقتصادی بوده اند. اقتصاد این کشور وابستگی زیادی به صادرات دارد و بحران های اقتصادی اروپا تاثیراتی بر صادرات این کشور داشته است.

نقاط قوت فنلاند عبارت از نیروی کار تحصی لکرده ، اقتصاد مبتنی بر دانش و نوآوری، ثبات و عدم فساد اقتصادی، رقابت پذیری، موقعیت استراتژیک در مرکز منطقه پویای اقتصادی شامل روسیه، کشورهای اسکاندیناوی و بالتیک و گرایش آن نسبت به فناوری سطح بالا، تحقیق و توسعه است.

شرایط عمومی سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و مراحل آن

در نظر داشته باشید که باید در ابتدا سرمایه اولیه صد هزار یورو باید در کشور مبدا در حساب شخص اصلی باشد ، این مبلغ به عنوان سرمایه اولیه سرمایه گذاری در فنلاند خواهد بود ، این مبلغ باید در حساب بانک باشد و اگر در موسسات مالی و اعتباری باشد و یا به صورت اموال غیر منقول ( ملک ) باشد امکان ارائه نخواهد داشت . نکته حائز اهمیت اینجا است که این مبلغ باید در حساب کوتاه مدت باشد . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. اینکه حساب بانکی به حساب دو نفر باشد و یا به هر نحوی از انحا غیر قابل برداشت باشد امکان ارائه را نخواهد داشت .

قدم بعدی و مهمترین قدم در سرمایه گذاری در کشور فنلاند داشتن یک بیزینس پلن در این راه است . باید در نظر داشته باشید که اینکه بیزینس پلن شما سود آور باشد و همچنین مورد نیاز این کشور باشد . اینکه شما چه مقدار مالیات خواهید داشت ، اینکه چه مقدار سرمایه اولیه خواهید داشت ، یا اینکه شما چه مقدار سود در سال خواهید داشت ؛ همه و همه در ابعاد بیزینس پلن شما خواهد بود.

فنلاند تنها کشور شمال اروپا است که داد و ستد با یورو انجام می شود و نرخ تورم بسیاری پایینی دارد ، اینکه نظام پولی و اقتصادی با ثباتی دارد و همچنین حکومت فنلاند از متقاضیان سرمایه گذاری در کشور فنلاند بسیار حمایت می کنند همه و همه سبب شده است تا با اکثر کشور های اروپایی با استفاده از یورو می توانند شرایط فوق العاده اقتصادی سود ده و موثر داشته باشند .

شاید بهترین راه برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فنلاند این باشد که در ابتدا یک سفر توریستی و یا یک دوره زبان در این کشور داشته باشید و بعد از آن اقدام به سرمایه گذاری در کشور فنلاند نمایید ، زیرا داشتن یک بیزینس پلن موفق در این راه موثر ترین و کارآمد ترین نکته حائز اهمیت در این راه خواهد بود .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در فنلاند و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در فنلاند و اقدام برای سرمایه گذاری در این کشور نیازمند آن است که اطلاع داشته باشیم که فنلاند از نظر استاندارد های سرمایه گذاری در چه شرایط و جایگاهی قرار دارد. یکی از نکات مهم برای سرمایه گذاران خارجی اطمینان از امنیت کشور، برخورد دولت با سرمایه گذاران خارجی و همچنین نظام حقوقی و مصادر اموال در این خصوص می باشد. کشور فنلاند جزء کشور هایی است که در جایگاه خوبی قرار دارد و تبعیضی بین شهروندان فنلاندی و سرمایه گذاران خارجی قائل نمی شود. ریسک مصادره اموال در کشور فنلاند عدد یک می باشد و این میزان نشان دهنده این است که امنیت بالایی برای سرمایه گذاری خارجی وجود دارد. نمودار زیر نشان دهنده میزان ریسک سرمایه گذاری در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ می باشد.

نمودار نرخ مصادره اموال در بحث سرمایه گذاری در فنلاند
سرمایه گذاری در خارج از ایران

سرمایه گذاری در فنلاند و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار

سرمایه گذاری در فنلاند می تواند از فرصت هایی باشد که در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. شاخص های مهمی وجود دارد که نیاز می باشد سرمایه گذاران خارجی به آنها توجه کنند مانند تولید ناخالص داخلی، مالیات و نرخ بیکاری می باشد. به این عوامل مهم می پردازیم:

 • تولید ناخالص داخلی فنلاند

  از عوامل مهم شاخص های تاثیر گذار جهت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی، میزان و نرخ تولید ناخالص داخلی آن کشور می باشد. رشد تولید ناخالص داخلی فنلاند بر اساس آمار ۱۸۵٫۹ میلیارد یورو و سرانه آن ۲۷۱۰۰ یورو است. در نمودار زیر تولید ناخالص داخلی را بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷  مشاهده نمایید.

  نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی فنلاند در سال های اخیر

 • نرخ مالیات فنلاند

  یکی دیگر از شاخص های مهم برای سرمایه گذاری در یک کشور، نرخ مالیات آن کشور می باشد. هر چقدر میزان مالیات بالا باشد، سود سرمایه گذاری پایین می باشد ولی کشور فنلاند نسبت به بقیه کشور های اروپایی از مالیات کمتری برای سرمایه گذاری برخوردار است، نمودار زیر نشان دهنده مالیات کشور فنلاند می باشد. همانطور که مشاهده می کنید نرخ مالیات در فنلاند در سال ۲۰۱۶ تنها ۱۵٫۴ درصد بوده است که نسبت به نرخ مالیات سایر کشور های اروپایی که بر روی نرم ۲۰ درصد می باشد، به نسبت کمتر است.

  نمودار نرخ مالیات فنلاند در فنلاند در سالهای اخیر

 • نرخ بیکاری فنلاند

  یکی از عوامل مهم جهت سرمایه گذاری نرخ بیکاری کشور است. هر چه نرخ بیکاری یک کشور پایین تر باشد، رونق کار و چرخه اقتصاد آن کشور پویا تر می باشد. کشور فنلاند دارای نرخ بیکاری ۷٫۶ در سال ۲۰۱۸ می باشد. به این معنی که در سال ۲۰۱۷ در کشور فنلاند از هر ۱۰۰ نفر به طور میانگین ۷ نفر بیکار وجود دارد. نمودار زیر نشان دهنده نرخ بیکاری فنلاند در سال های اخیر می باشد.

  نمودار نرخ بیکاری فنلاند

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک در فنلاند

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک برای پروسه های سرمایه گذاری نیازمند داشتن اقامت می باشد. در سال ۲۰۰۰ دولت از الزاماتی استفاده کرد که شخصی که ساکن و بومی کشور فنلاند نیست، باید مجوز خرید یک ملک را در کشور فنلاند بپذیرد تا افراد خارجی و غیر بومی را همانند افراد فنلاندی قرار دهند. نکته حائز اهمیت در خصوص خرید ملک در کشور فنلاند این است که برای افراد غیر فنلاندی، محدودیتی برای خرید ملک  در جزایر آلنده می باشد و بایستی از Aland  فین ها اجازه کسب کنند تا بتوانند ملکی را در آلنده خریداری کنند.

برای خرید ملک در فنلاند می توان وام دریافت کرد و بیشتر املاک توسط وزارت مسکن و توسعه فنلاند ساخته می شود. برای سود دهی در فنلاند از طریق خرید ملک می توان آپارتمان های کوچک را در مناطق شهری هلسینکی خریداری کرد و به دلیل شرایط ایده آل ، این منطقه برای سرمایه گذاری مناسب است. لازم به ذکر است که با خرید ملک در فنلاند نمی توان اقامت این کشور را بدست آورد. به جزء هزینه خرید ملک هزینه های مالیات نیز اضافه می شود که نرخ مالیات در زمینه ملک و املاک در این کشور در زیر ارائه شده است:

 • نرخ مالیات بر انتقال اموال ( به عنوان مثال خانه و یا زمین ) با نرخ ۴%

 • اوراق بهادر ( مانند سهام در یک شرکت مسکن هنگام خرید آپارتمان) ۲%

*مالیات انتقال معمولا توسط خریدار پرداخت می شود.خریداران خانه اول از مالیات انتقال تحت شرایطی معاف هستند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در فنلاند یک روش مهاجرت است که به شما امکان اخذ اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را به سریعترین و کارآمد ترین شیوه ممکن را می دهد. کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور می توانند توصیه های ارزشمند و روش های مقرون به صرفه ای را به شما ارائه دهند.

روند سرمایه گذاری در فنلاند بدین گونه است که  شخص با مبلغی معین، می تواند اقدام به خرید تجارت نماید که البته مبلغ قابل توجهی می باشد.

که در این خصوص شرکت های معتبری هستند که اشخاص را در خرید راهنمایی و گزینه هایی را معرفی می نمایند و یا افراد باید یک طرح اقتصادی ارائه دهند و آن طرح باید مورد تائید دولت فنلاند واقع شود.

شرکت مطلوب از نظر سرمایه گذاران خارجی: شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی عام

نوع موسسه مطلوب از نظر سرمایه گذاران خارجی : شرکت با مسئولیت محدود

شرکت های خارجی اصلی : اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در فنلاند در وب سایت فنلاند موجود است.

منابع آماری : اداره آمار فنلاند، آمار مالی تحقیق و توسعه توسط دولت فنلاند

گفتیم که یکی از راه های سرمایه گذاری در فنلاند ثبت شرکت است که نیاز به ارائه بیزنس پلن یا طرح کسب و کار می باشد و این طرح باید توسط دولت باید تایید شود. از آن جهت که حساب بانکی بخش مهمی از تاسیس شرکت می باشد و قوانین سختی در زمینه پول شویی در فنلاند اعمال شده است و بایستی قبل از باز کردن حساب در فنلاند اسناد مختلفی در زمینه حساب بانکی ارائه شود. ثبت شرکت در فنلاند به چند روش امکان پذیر است که به آنها می پردازیم:

 • ثبت شرکت با مسولیت محدودoy

  سرمایه گذاری اولیه برای ثبت این نوع شرکت مبلغ ۲۵۰۰ یورو می باشد و مدیریت آن یک نفر می باشد و تصمیم گیری شرکت توسط سهامداران انجام می شود.

 • ثبت شرکت با سهامی عام

  این ثبت شرکت نیاز به حداقل سرمایه اولیه ۸۰ هزار یورو است و بایستی یک هیئت مدیره و سه عضو داشته باشد.  این نوع شرکت در لیست اوراق بهادر هلسینکی می باشد و نرخ مالیات آن ۲۶ درصد است. تفاوت این شرکت با مسئولیت محدود در این است که در شرکت سهامی عام، سهام آن قابل فروش و انتقال می باشد.

 • ثبت شرکت از طریق نمایندگی

  یک شرکت یا کمپانی که به صورت بین المللی قصد تاسیس شعبه در کشور فنلاند دارد، می تواند بوسیله ثبت شعبه در کشور فنلاند فعالیت داشته باشد بایستی محلی برای آن در نظر گرفته شود و مجوز NBRP دریافت شود.

ایجاد شرکت و فعالیت در فنلاند نیاز به اسناد، بیزنس پلن و حساب بانکی است و بعد از آن جلسه ای به همراه هیئت مدیره برگزار می شود و نیاز به کپی پاسپورت صاحبان دارد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در فنلاند:

 • ارائه بیزنس پلن

 • تکمیل فرم های ثبت نام شرکت در فنلاند

 • حداقل سرمایه ۲۵۰۰ یورو

 • تاییدیه ارزش سهام

 • حساب بانکی در فنلاند

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در خارج از کشور
 • تکمیل فرم ها و ارسال آن به وزارت بازرگانی
 • دریافت تایید از وزارت بازرگانی فنلاند
 • تایید بیزنس پلن توسط وزارت بازرگانی در فنلاند
 • تعیین وقت سفارت و مراجعه به سفارت فنلاند برای درخواست ویزا
 • حضور در فنلاند و انجام بقیه پروسه ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی

برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کار آفرینی ، افرادی که عضو اتحادیه اروپا هستند بدون نیاز به اقامت می توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند و کسب وکار راه اندازی کنند. برای افرادی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، بایستی در ابتدا اقامت آن را بدست آورد و برای انجام فعالیت تجاری و کار آفرینی اثبات سود دهی را داشته باشد و برای اخذ اقامت از این طریق باید شخص در شرکت در فنلاند اشتغال داشته باشد. در صورت تمایل برای کارآفرینی باید فعالیت مورد نظر جزء موارد زیر باشد:

 • افرادی که دارای شرکت استارتاپ هستند

 • افرادی شرکت خصوصی toiminimiyrtys دارند

 • افرادی که شریک در شرکت ay هستند

 • افراد تحت شرکت مسئولیت محدود

 • افراد سهامدار در سمت ریاست و مدیریت شرکت

*برای درخواست اقامت از طریق کار آفرینی در فنلاند پروسه به این صورت است که در ابتدا  در خواست به مرکز ELY  (مرکز امور معیشت فنلاند ) فرستاده شود تا درخواست در این مرکز بررسی شود و میزان سود دهی شرکت بر اساس بیزنس پلن ارزیابی می شود و در نهایت این مرکز در مورد اجازه اقامت تصمیم گیری کرده و رأی نهایی را صادر می نماید.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه در فنلاند

اوراق قرضه به صورت خرید مستقیم از دولت می باشد و به واسطه آن اقامت تعلق می گیرد. سرمایه گذاری در فنلاند از طریق اوراق قرضه و اخذ اقامت آن به میزان سرمایه گذاری بستگی دارد. نمودار زیر نشان دهنده تغییرات اوراق قرضه می باشد.

نمودار تغییرات اوراق عرضه در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و بررسی اخذ اقامت و تابعیت

پروسه اخذ اقامت فنلاند از روش های مذکور در زمینه سرمایه گذاری به این صورت است که بایستی پنج سال در این کشور به صورت قانونی زندگی کنند و سپس درخواست اقامت دائم را داشته باشد. یکی از راههای سرمایه گذاری در فنلاند خرید ملک است ولی توجه داشته باشید با خرید ملک نمی توان اقامت فنلاند را بدست آورد و از این جهت می شود ملک را خریداری نمود که به سود دهی رسید. در خصوص سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت بایستی فعالیت داشته باشد و سود دهی داشته باشد و چند نفر را بتوان استخدام کرد و به واسطه آن کارت اقامت صادر دو ساله می شود که بعد از ۵ سال برای اخذ تابعیت می توان اقدام نمود.

برای دریافت اقامت فنلاند ابتدا باید ویزای سرمایه گذاری را دریافت کرد و مدت اعتبار اقامت آن به مدت دو سال است واعضای خانواده فرد نیز اقامت دریافت می کنند.

*از تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۸ نام مجوز اقامت سرمایه گذاری به اقامت کارآفرینی تغییر کرده است.

*به سرمایه گذارانی که بعد از سال ۱ آوریل ۲۰۱۸ در کشور فنلاند سرمایه گذاری نموده اند، اقامت دو ساله اعطا می شود و به خانواده فرد اصلی نیز اقامت تعلق می گیرد در حالی که قبل از آن در ابتدا اقامت یک ساله اعطا می شد و پس از فعالیت قابل تمدید شدن را داشت.

پاسپورت فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و مزایای آن

سرمایه گذاری در فنلاند دارای مزایای زیر است :

 • ثبات اقتصادی و ریسک پایین آن جهت سرمایه گذاری
 • دارای کمترین فساد اقتصادی
 • نیروی کار قوی
 • تخصص در زمینه صنعت و فناوری اطلاعات، بهداشت و سلامت ، فن آوری سبز
 • امنیت و حمایت از سرمایه گذاران

سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن

برخی از معایب سرمایه گذاری در فنلاند به شرح ذیل است :

 • مالیات بالا برای سرمایه گذاران خارجی
 • سخت گیری در زمینه طرح تجاری
 • وابسته بودن به صادرات
 • بازار داخلی محدود
 • بی نیاز بودن به سرمایه گذار به دلیل اقتصاد قوی
اخذ اقامت فنلاند
انواع ویزاهای فنلاند

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در فنلاند و سخن پایانی

سرمایه گذاری در فنلاند و راه های سرمایه گذاری در فنلاند و اقامت فلاند از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. در پایان با توجه به کثرت متقاضی در باب اخذ اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت دفاتر مهاجرتی حقوقی بسیاری هستند که امروزه اقدام به انجام امور مربوط به این موارد می پردازند و به شما دوستان توصیه می شود قبل از مراجعه به این موسسات جهت انجام سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا و فنلاند رزومه این موسسات را جهت اعتبار بخشی بررسی نمایید. مضاف بر این نکاتی را به شما عزیزان یاد آور شد که با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فنلاند نمی توان اقامت این کشور را بدست آورد ولی برخی از کشور ها هستند که به واسطه خرید ملک اقامت را اعطا می کند نظیر پرتغال و اسپانیا. همچنین برای سود دهی و سرمایه گذاری می توان ملک را در فنلاند خریداری نمود. به واسطه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فنلاند و فعالیت سود دهی آن می توان اقامت را دریافت نمود. این پروسه نیاز به ارائه بیزنس پلن قوی و تایید آن توسط دولت دارد ولی توجه داشته باشید اقتصاد فنلاند وابسته به صادرات است و بهتر است برای سرمایه گذاری در اروپا از سایر کشور های اروپایی با اقتصاد قوی نظیر اتریش، سویس، اسپانیا و … اقدام نمود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا شما مشاورین مجرب به صورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی بفرمایند. همچنین برای مهاجرت و دریافت اطلاعات کامل و جامع پیشنهاد می شود ویدیو گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نمایید و وکیل خود باشید. چنانچه در زمینه سرمایه گذاری در فنلاند سوالی در ذهن خود دارید یا نکته مورد پرسشی نظر شما را جلب نموده است، می توانید در قسمت انتهای همین مقاله آن را مطرح نموده تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. محمد نصرتی گفته:

  با سلام.
  احتراما اینجانب محمد نصرتی ساکن ایران دارای مدرک ارشد مهندسی عمران که درزمینه تولید قطعات بتنی فعالیت دارم به دنبال اخذ اقامت دائم فنلاند میباشم لذا خواهشمندم در صورت امکان اطلاعات لازم در خصوص میزان سرمایه گذاری و روند انجام این پروسه را ارائه بفرمایید.
  با تشکر.

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب

   جهت مهاجرت به فنلاند می توانید از طریق ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری اقدام نمایید در رابطه با ویزای تحصیل می توانید با توافق استاد راهنمایید و اخذ تأییدیه از ایشان پذیرش مقطع دکترا را اخذ نمایید . . جهت اقدام برای ویزای کار می بایست دعوتنامه کاری از کارفرمای فنلاندی داشته باشید که پروسه دشواری خواهد داشت زیرا در صورت عدم وجود شخصی برای استخدام در شغل اعلامی کار فرما می تواند برای شما دعوتنامه کاری ارسال نماید. در رابطه با سرمایه گذاری در فنلاند نیز شرایط خاصی وجود دارد شما می توانید با اخذ ویزای کار اروپا و دریافت بلوکارت اروپا در همه کشورهای اروپا مشغول به کار شوید و اقامت دائم را اخذ نمایید
   جهت کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب..
   برای سرمایه گذاری در فنلاند باید در این کشور ثبت شرکت نمایید که حد اقل مبلغ برای اینکار ۱۰۰۰۰۰ یورو می باشد.
   اما شما می توانید کشورهای دیگری را در حوضه شنگن انتخاب نمایید که شرایط ساده تری دارند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی با ما در تماس باشید.

   پاسخ