سرمایه گذاری در مالزی

سرمایه گذاری در مالزی و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در مالزی و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در مالزی و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در مالزی و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در مالزی و بررسی اخذ اقامت و تابعیت مالزی
 • سرمایه گذاری در مالزی و مزایای و معایب آن

سرمایه گذاری در مالزی و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در مالزی و شرایط سرمایه گذاری در مالزی و مهاجرت به مالزی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ اقامت مالزی از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟ آیا با ثبت شرکت و خرید ملک می توان ویزای مالزی را دریافت کرد؟ تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با سرمایه گذاری در کشور مالزی در ادامه مقاله شرح داده می شود . سرمایه گذاری در مالزی از جمله موضوعاتی است که اخیرا نظر بسیاری از سرمایه داران را برای مهاجرت و سرمایه گذاری به خود جلب کرده است . به دنبال این پلن متقاضیان می توانند از طرق مختلف در کشور مالزی سرمایه گذاری کنند و به دنبال سرمایه گذاری در مالزی اقامت این کشور را دریافت نمایند . در این مقاله سعی بر این داریم که تمامی شرایط و قوانین سرمایه گذاری در کشور مالزی را بررسی و شرح دهیم . موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سعی دارد تا در این مقاله بطور کامل تمامی جوانب سرمایه گذاری در کشور مالزی را بررسی نماید و شما متقاضیان را از فواید و شرایط اقامت و مهاجرت مالزی از طریق سرمایه گذاری مطلع سازد . شما متقاضیان عزیز می توانید با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا تمامی سوالات خود را در باب سرمایه گذاری در کشور مالزی  در سایت موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور مطرح سازید تا مشاورین و وکلای ما به شما هر آنچه که درباره سرمایه گذاری در مالزی می باشد را اطلاع و مشاوره دهند .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری خارجی و اصول افزایش سرمایه

مقاله مرتبط

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

سرمایه گذاری در مالزی و شرایط عمومی آن

سرمایه گذاری در مالزی برای افراد متقاضی می تواند تحت شرایطی خاص هم سرمایه گذاری سودهی باشد و هم منجر به اخذ اقامت مالزی گردد . امروزه کشور مالزی سرمایه گذاران بسیاری را به علت تبدیل شدن به قطب های اقتصادی قدرتمند جذب می کند . بنابراین این کشور مقصدی امن برای سرمایه گذاران خارجی می تواند باشد . کشور مالزی از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به کشور سنگاپور است و از نظر صادرات شرایط عالی را دارد . درصد بیکاری در بین افراد در کشور مالزی ۳.۴ ٪ می باشد و در بین کشور های اسیایی این رقم رقمی بسیار عالی می باشد و می توان گفت شرایط اقتصادی رو به رشدی را دارد . هم چنین کشور مالزی در چند دهه اخیر در بحث توریست فعالیت های گسترده و رونق بسیاری داشته است.

سرمایه گذاری در مالزی

در این باره شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط و وضعیت عمومی برای سرمایه گذاری به سایت ملکپور مراجعه نمایید و یا از طریق لینک زیر اطلاعات را دریافت نمایید .

سرمایه گذاری در مالزی و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در مالزی در زمینه های متفاوتی امکان پذیر است البته باید توجه داشت که سرمایه گذاری در هر زمینه ای در کشور مربوطه باید از استاندارد های خاصی برخوردار باشد . برای بررسی کردن استاندارد های سرمایه گذاری در مالزی و یا هر کشور دیگری باید مواردی از جمله نظام سیستم قضایی کشور را قبل از هرگونه سرمایه گذاری مورد بررسی دقیق قرار داد چرا که در صورتی که در سیستم قضایی فساد اقتصادی و … وجود داشته باشد سرمایه متقاضی به خطر خواهد افتاد . هم چنین می توان به تورم کشور در زمینه های مختلف در چند دهه اخیر توجه نمود .

از جمله مواردی که باید در سرمایه گذاری در کشور مالزی در نظر داشت و حتما مورد بررسی و توجه قرار داده شود منصفانه بودن تجارت و سوده بودن سرمایه گذاری در این کشور می باشد . در خصوص سرمایه گذاری درمالزی توجه به قوانین و سابقه مصادره اموال این کشور بسیار باید دقیق عمل کرد که ایا این کشور سابقه ای در مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی داشته است و چند درصد این احتمال در این کشور وجود دارد . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد بررسی سودده بودن سرمایه گذاری در این کشور که بسته شرایط مالیاتی و اقتصادی کشور مالزی می باشد از جمله موارد فوق العاده حیاتی برای سرمایه گذاری می باشد زیرا برخی کشور ها با توجه به مالیات های کلانی که دریافت می کنند می توانند سرمایه گذار را زمین بزند . کشور مالزی با توجه به شرایط اقتصادی رو به رشدی که دارد و در چند دهه اخیر این رشد روند افزاینده نیز داشته است و هم چنین نظام قضایی این کشور نظامی نسبتا پایدار و ثابت می باشد والبته باید توجه داشت که این کشور حکومتی پادشاهی و سلطنتی دارد .

سرمایه گذاری در مالزی

سرمایه گذاری در مالزی و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

سرمایه گذاری در مالزی برای متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور شرایط خاصی را در پی دارد . به منظور سرمایه گذاری در مالزی متقاضی باید برخی از شرایط و شاخص های سرمایه گذاری را در نظر داشته باشد تا بتواند سرمایه گذاری در کمال امنیت انجام دهد این شاخص های عبارت اند از نرخ مالیا های کشور مالزی برای اشخاص و شرکت ها و هم چنین نرخ تولید ناخالص های کشور در جند ماهه اخیر که در این قسمت سعی بر بررسی نرخ مالیات های کشور مالزی و هم چنین تولیدات ناخالص می پردازیم :

دوره سالهای ازمایش شده نرخ ( درصد )
۳ ماه ۲۰۱۸ – ۲۰۰۹ ۱.۶٪ نرخ بیکاری ( درصد )
ماهیانه ۲۰۱۸ – ۲۰۱۱ ۰.۲٪ نرخ تورم
روزانه ۲۰۱۸ – ۲۰۱۲ ۳.۲۵٪ نرخ بهره
۳ ماهه ۲۰۱۸ – ۲۰۰۹ ۱.۶٪ نرخ رشد تولید ناخالص داخلی
سالیانه ۲۰۱۸ – ۲۰۱۲ ۲۸٪ نرخ مالیات شخص
سالیانه ۲۰۱۹ – ۲۰۱۲ ۲۴٪ نرخ مالیات شرکت ها
۳ ماهه ۲۰۱۸ – ۲۰۰۹ ۱۰۸٪ ضریب اطمینان کسب و کار
۳ ماهه ۲۰۱۸ – ۲۰۰۹ ۱۰۹٪ اطمینان کسب و کار
سالیانه ۲۰۲۰ – ۲۰۱۰ ۱۰٪ نرخ مالیات بر فروش
سالیانه ۲۰۲۰ – ۲۰۱۰ ۱۲٪ نرخ امنیت اجتماعی در کشور

نمودار نرخ مالیات کشور مالزی در چند دهه اخیر ( سال ۲۰۱۰ – ۲۰۲۰ )

باتوجه به این نمودار رونده کاهنده نرخ مالیاتی را در چند سال اخیر مشاهده می کنیم که در این نمودار نرخ مالیات ها تا سال ۲۰۲۰ بررسی شده است :

سرمایه گذاری در مالزی

نمودار تولید ناخالص داخلی مالزی

سرمایه گذاری در مالزی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اصول سرمایه گذاری خارجی

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در مالزی

سرمایه گذاری در مالزی و انواع آن

سرمایه گذاری در مالزی موارد و انواع مختلفی دارد که در این مقاله به بررسی علمی  تمامی موارد سرمایه گذاری و هم چنین نحوه اقامت کشور مالزی از طریق سرمایه گذاری می پردازیم سرمایه گذاری در مالزی فقط در برخی از موارد منجر به اخذ اقامت برای متقاضی می گردد و الزاما با سرمایه گذاری متقاضیان اقامت نمی گیرند  :

 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید ملک ( طرح خانه دوم مالزی MM2H )
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
سرمایه گذاری در خارج از ایران

سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید ملک ( طرح خانه دوم مالزی )

سرمایه گذاری در مالزی به روش خانه دوم به سرمایه گذاران خارجی امکان اخذ اقامت مالزی را میدهد . افراد می توانند با استفاده از این روش اقامت مالزی را برای خود و خانواده شان دریافت کنند . در این نوع سرمایه گذاری فرد خارجی با پرداخت مبلغ مشخص شده توسط دولت مالزی می تواند به مدت ۱۰ سال برای خود و همراهان ( همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال وابسته می شود ) اقامت کشور مالزی را کسب کنند .

اکثر افراد این ویزا را به نام ویزای MM2H می شناسند .

اقامت خانه دوم کشور مالزی یا همان ویزای MM2H از سال ۲۰۰۲ معرفی شد و به قانون این کشور تبدیل گردید .تا به حال سرمایه گذاران بسیاری از این روش برای اخذ اقامت کشور مالزی اقدام نموده اند .

شرایط و قوانین سرمایه گذاری در مالزی به روش خانه دوم

سرمایه گذاری در مالزی از طریق خانه دوم به گونه ایست که این کشور برای اعطای این ویزا ۲ مورد را در فرد مهاجرت بررسی میکند :

 • سن : شرایط سنی برای خانه دوم مالزی به ۲ دسته تقسیم می شوند:
 • افراد زیر ۵۰ سال
 • افراد بالای ۵۰ سال
 • سرمایه

سرمایه گذاری در مالزی با توجه به ۲ مورد مهم سن و سرمایه می توان گفت که سرمایه از سن بسیار مهم تر است و برای کشور مالزی حائز اهمیت می باشد . یعنی هرچه سرمایه افراد بیشتر باشد سریع تر مورد قبول واقع می شوند .

سرمایه گذاری در مالزی به طریقه خانه دوم برای افراد زیر ۵۰ سال و بالای ۵۰ سال شرایط متفاوتی را ایجاد کرده است:

سرمایه گذاری در مالزی  برای افراد زیر ۵۰ سال : به نحوی است که فرد باید ثابت کنند حداقل سرمایه نقدی معادل با ۳۰۰۰۰۰ رینگت مالزی در حساب ایران را دارد و هم چنین  شخص باید ثابت کند که ماهیانه در ایران درامدی بالغ بر ۳ میلیون تومان را در رابطه با اجاره املاک یا شرکت های سهامی و … دارد .

در این مورد میزان سرمایه بسیار حايز اهمیت است . در صورت اخذ اقامت این کشور انتقال مبلغ و سرمایه دیگری الزامی ندارد .

سرمایه گذاری در مالزی از طریق خانه دوم دارای امتیازات و شرایط ویژه و می توان گفت دارای مزیت هایی است بصورتی که شخص می تواند پس از موافقت نهایی با اقامتش و پس تایید نهایی کشور مالزی در این کشور حساب باز کرده و ۳۰۰۰۰۰ رینگت را انتقال دهد و از ابتدای درخواست نیازی به انتقال مبلغ ندارد پس متقاضی می تواند با خیال راحت از ریسک پروسه خود این سرمایه گذاری را انجام دهد . از مزیت دیگر این سرمایه گذاری در مالزی می توان به این مورد اشاره کرد که فرد متقاضی می تواند پس از گذشت مدت زمان ۱ سال نصف مبلغ واریزی را جهت خرید ملک و موارد مصرفی خود در تمامی مسائل برداشت کرده و خرج نماید باید در نظر داشت که مبلغ ۱۵۰۰۰۰ رینگت باقی مانده تا زمانی که فرد در مالزی از روش سرمایه گذاری خانه دوم اقامت دارد نباید برداشت شود .

سرمایه گذاری در مالزی برای افراد بالای ۵۰ سال : در این روش که مختص افراد بالای ۵۰ سال می باشد تمامی موارد این مورد بسیار شبیه به سرمایه گذاری از طریق خانه دوم برای افراد زیر ۵۰ سال است با این تفاوت که فرد باید ثابت کند که در حساب خود در ایران به جای مبلغ ۳۰۰۰۰۰ رینگت مبلغ ۱۵۰۰۰۰ رینگت دارد و هم چنان اثبات درامد ماهیانه ۳ میلیون تومان در کشور مبدا الزامی است . پس از پذیرفته شدن اقامت و پس از انتقال مبلغ ۱۵۰۰۰۰ رینگت به حساب مالزی شخص متقاضی می تواند پس از گذشت ۱ سال از دریافت اقامت مبلغ ۵۰۰۰۰ رینگت را برای هزینه های زندگی و یا خرید ملک و هزینه های جانبی خود از حساب خارج کند و ملزم به نگهداری ۱۰۰۰۰۰ رینگت باقی مانده تا پایان زمان اقامت ۱۰ سال می باشد .

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در مالزی و اخذ اقامت مالزی از طریق ثبت شرکت دارای شرایط خاصی می باشد که در این قسمت به بررسی تمامی موارد و شرایط ثبت شرکت در مالزی می پردازیم :

سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت هزینه های دولتی مشخصی را برای ثبت شرکت یا شعبه در بر دارد که فرد متقاضی برای ثبت شرکت خود ملزم به پرداخت ان می باشد . هزینه های دولتی برای ثبت شرکت در کشور مالزی تغریبا مبلغی بالغ بر ۳۵۰۰ رینگت الی ۵۰۰۰ رینگت می باشد .

سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت برای افرادی که مایل به اخذ اقامت مالزی می باشند مناسب است . این کشور برای سرمایه گذارانی که قصد ثبت شرکت و انجام فعالیت در این شرکت می باشند کاملا مناسب است در صورتی که بیزینس پلن مناسب و قابل ارائه داشته باشند . از جمله الزاماتی که برای ثبت شرکت در مالزی قابل ملاحظه می باشد :

 • داشتن سرمایه برای ثبت شرکت و انتقال مبلغ مورد نظر دولت برای حساب شرکت
 • داشتن بیزینس پلن و یا برنامه شغلی برای شرکت
 • ثبت شعبه جدید با ارائه طرح کاری – ثبت شعبه دوم شرکت کشور مبدا در کشور مالزی

سرمایه گذاری در مالزی از طریق ثبت شرکت برای فرد متقاضی اقامت مالزی را در بر دارد این اقامت ۱ ساله می باشد و سال به سال توسط دولت تمدید می گردد .

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در مالزی:

 • ارائه و ترجمه مدارک شناسایی فرد متقاضی و همراهانش ( پاسپورت – شناسنامه خود و تعداد همراهان )
 • ارائه و ترجمه مدارک مالی و بانکی اعم از گردش حساب و میزان دارایی نقدینگی فرد در حساب های بانکی ( برای این سرمایه گذاری هرچه سرمایه بیشتر شانس دریافت اقامت بالاتر می شود).
 • ارائه و ترجمه مدارک تحصیلی خود و همراهان در صورت وجود
 • ارائه بیزینس پلن ( طرح اقتصادی ) سودده و کارامد

سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در مالزی طریق اوراق قرضه به گونه ایست که فرد متقاضی با سرمایه گذاری در سهام های مختلف که دولت مالزی طبق تعرفه خاصی ارائه داده است می توانند اقامت مالزی را بدست اورند که این اقامت بسته به میزان سهام متفاوت است و تا ۱۰ سال اقامت اعطا میگردد .

سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید اوراق قرضه امکان پذیر است و در مواردی شامل اقامت فرد می گردد .

سرمایه گذاری در مالزی

نمودار بالا نشان دهنده رونده رشد و فعالیت اوراق قرضه و بورس در کشور مالزی را در چند دهه اخیر نشان می دهد .

اقامت مالزی از طریق طرح خانه دوم

سرمایه گذاری درمالزی از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در مالزی از طریق کارافرینی برای افراد کارآفرین باتوجه به رشد اقتصادی این کشور و میزان مالیات پایین می تواند گزینه ای نسبتا مناسب باشد . پلن های کارافرینی بسیار متفاوت است که می توان به انواع ثبت شرکت ها و یا راه انداری کسب و کار و ایجاد مشاغل برای اتباع مالزی اشاره نمود .

این امر می تواند با راه اندازی کسب و کاری معتبر با طرح اقتصادی سودهی باشد و یا می تواند از طریق ثبت شرکت های مختلف باشد که این کارافرینی باید تا چندین سال سوده باشد و ایجاد اشتغال کند .

سرمایه گذاری در مالزی و بررسی اخذ اقامت و تابعیت مالزی

سرمایه گذاری در مالزی با توجه به نکاتی که در مقاله برای شما عزیزان بررسی شد دریافتیم که افراد در بعضی شرایط می توانند با سرمایه گذاری در مالزی اقامت مالزی را که حداکثر ان ۱۰ سال است را کسب کنند . و متقاضیان با توجه به میزان سرمایه و شرایطی که دارند می توانند در مالزی اقامت داشته باشند . کشور مالزی از جمله کشورهای اسیایی به حساب می اید که به دلیل قرار گیری در منطقه جغرافیایی مناسب و هم چنین شرایط اقتصادی رو به رشدی که دارد و هم چنین به منظور ارتقای شرایط حکومتی و اقتصادی به دنبال جذب سرمایه گذاران می باشد و به سرمایه گذاران اقامت می دهد . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد البته باید توجه داشت که کشور مالزی اقامت دائمی به افراد سرمایه گذار و مهاجر اعطا نمی کند و تنها اقامت بلند مدت ۱۰ ساله به افراد متقاضی سرمایه گذاری در مالزی می دهد . برای بدست اوردن تابعیت و شهروندی این کشور باید از طرق مختلف دیگری مانند ازدواج اقدام نمود .

سرمایه گذاری در مالزی برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به مالزی و اخذ اقامت مالزی را دارند و البته سرمایه زیادی را هم دارند می تواند مقصدی مناسب می باشد که متقاضی باید برای اخذ اقامت مالزی از طریق پلن های سرمایه گذاری مراحل دولتی را باید پشت سر بگذارند که عبارت است از :

 • ارسال مدارک شناسایی خود و همراهان ( همراه شامل همسر و فرزندان )
 • ارسال تمام مدارک ترجمه شده و قابل ارائه جهت سرمایه گذاری به دولت مالزی (مدارک شامل : پرینت حساب – طرح اقتصادی یا بیزینس پلن – مدارک خرید ملک و یا مدارک ارائه شده در سرمایه گذاری در بورس )
 • دریافت موافقت نامه از جانب دولت مالزی
 • تائید نهایی دولت و اداره مهاجرت به فرد متقاضی
 • اعطای اقامت به سرمایه گذار

برای اطلاعات بیشتر در جهت شرایط اقامتی کشور مالزی می توانید به سایت های مختلف ملکپور مراجعه فرمایید .

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در مالزی و مزایای و معایب آن

سرمایه گذاری در مالزی برای متقاضیان مزایای بسیاری می تواند داشته باشد که در این مقاله تمامی مزایای سرمایه گذاری در مالزی مورد بررسی علمی قرار خواهد گرفت . منباب مزایای سرمایه گذاری در مالزی می توان به شرایط اقتصادی رو به رشد این کشور اشاره نمود که همین شرایط بستری امنی را برای متقاضی می تواند بوجود بیاورد . سرمایه گذاری در مالزی دارای مزایای بسیاری است که به شرح زیر می باشد :

 • اخذ اقامت با خرید ملک در مالزی ( اقامت ۱۰ ساله )
 • امکان بهره مندی از اجازه کار و تحصیل در این کشور ( هزینه های تحصیل ارزان )
 • امکان تحصیل همراهان ( همراه همسر و فرزندان ) در مراکز عالی اموزشی و سطح بالای مالزی
 • سرمایه گذاری در مالزی از طریق خرید ملک می تواند بسیار سودآور باشد و یا می تواند منبعی بر درامد متقاضی نیز باشد .
 • میزان مالیات در کشور مالزی بسیار پایین است .

از معایب سرمایه گذاری در مالزی می توان به موضوع اقامتی این کشور اشره کرد زیرا این کشور به متقاضیان اقامت دائم و تابعیت نمی دهد و اقامت ۱۰ ساله اعطا می کند .

شما متقاضیان عزیز برای اطلاعات بیشتر از شرایط و راه های مهاجرت از طرق مختلف به مالزی می توانید به سایت ملکپور مراجعه و تمامی این شرایط را بررسی کنید .

مهاجرت به مالزی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در مالزی و سخن پایانی

سرمایه گذاری در مالزی از جمله راه های مهاجرت و راهی برای اخذ اقامت کشور مالزی است البته راهی است پر هزینه که بعد از طی شدن زمان و در شرایط خاصی می تواند منجر به اخذ اقامت دائم رد کشور مالزی شود . در خصوص سرمایه گذاری در مالزی باید به نکته هزینه های بالای سرمایه گذاری و هم چنین عدم اقامت دائم دقت بسیار داشت و اینکه کشور مالزی شرایط نسبتا دشواری را برای اعطای اقامت خود پیش بینی کرده است که شما عزیزان می توانید با شرایط سهل تر و رسیدن به اقامتی سریع تر برای کشوری دیگر اقدام نمایید که به تمامی اعضای خانواده اقامت دائم تعلق گیرد .
در این مقاله به بررسی شرایط و چگونگی سرمایه گذاری در مالزی پرداخته شد و دریافتیم تا چه مقدار زمان بر و دارای چه پیچیدگی هایی است و چه مقدار هزینه برای سرمایه گذاری مالزی نیاز است که برای اقدامات اولیه لازم به داشتن وکیل می باشد . در این راستا و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی دارید ، می توانید با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را در باب سرمایه گذاری در مالزی را برای مشاورین زبده موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور مطرح سازید تا با اطلاعات کامل و آگاهی نسبت به پیچیدگی ها و شرایط خاص سرمایه گذاری در مالزیاز طرق مختلف بدست آورید با آگاهی هرچه بیشتر وارد این پروسه برای آغاز مهاجرت امن شوید و اقدامات لازم را به عمل آورید . و هم چنین به شما متقاضیان عزیز پیشنهاد می شود که قبل از هر گونه اقدام ویدیوراهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را خریداری نمایید تا بتوانید مسیر مشخصی را با توجه به شرایط خودتان انتخاب نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ