بررسی سرمایه گذاری در کانادا

شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • مقدمه ای بر سرمایه گذاری در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا
 • شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • نکات مهم در سرمایه گذاری در کانادا
 • سرمایه گذاری در کانادا با ۲۱۰ هزار دلار
 • قوانین سرمایه گذاری در کانادا و مدارک لازم جهت آن

مقدمه ای بر سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کانادا و همچنین شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری مورد توجه و دغدغه فکری بسیاری از هموطنان است. از آنجایی که کشور کانادا از نظر سطح علمی، شرایط اقتصادی و همچنین سطح رفاره و زندگی اجتماعی بسیار بالا می باشد و از جایگاه بسیار خوبی در میان سایر کشورها برخوردار است، سرمایه گذاری در کشور کانادا انتخاب بسیاری از سرمایه داران بین المللی قرار گرفته است و البته قابل ذکر است بسیار بهتر است که سرمايه گذاري در كانادا با كمترين هزينه و ريسك صورت پذیرد که خبر مسرت بخش اینکه با توجه به قوانین جدیدی دولت کشورکانادا تصویب کرده است این امکان میسر شده است. البته ماهیت سرمایه گذاری در کانادا دستخوش تغییرات و تحولاتی بوده است که کشور کانادا از این قاعده مستثنی نمی باشد و کشور کانادا با مباحث و تغییرات و تحولاتی در طی زمان مواجه شده است.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در استان کبک

در این نوع سرمایه گذاری شخص متقاضی باید حداقل دارای سرمایه ای ۲۲۰ هزار دلاری بوده و این سرمایه را از طریق یک بانک به کانادا منتقل کند.در واقع بانک پل ارتباطی میان متقاضی و دولت است.

از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در استان کبک کانادا  میتوان به عدم نیاز به مدرک زبان و سکونت در استان کبک اشاره کرد . همچنین افراد در همان ابتدا ، هنگامی که پرونده آنها پذیرفته میشود اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری را اخذ میکنند. در این طرح ، فرد میتواند با اثبات دارایی کافی و اثبات مبلغ سرمایه گذاریاقدام به دریافت اقامت کانادا برای خود و خانواده خود کند.همچنین پس از حضور در این کشور در ۵ ساله ی اول اگر ۲ سال در این کشور حضور داشته باشد میتواند درخواست تابعیت کانادا را نیز داشته باشد.

سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک

در مهاجرت به کانادااز طریق سرمایه گذاری در کانادا و همچنین سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک به صورت قرار دادن ودیعه ای ۱۰۰ هزار دلاری نزد دولت استانی منیتوبا است.در این طرح شخص متقاضی باید حداقل مبلغی معادل ۳۵۰ هزار دلار کانادا را نیز جدا از وجه ۱۰۰ هزار دلاری دارا باشد و برای گرفتن ویزا کسب و کاری ۱۵۰ هزار دلاری را در این استان خریداری و یا راه اندازی کند که در این صورت پس از ۲ سال امکان بازپس گیری ۱۰۰ هزار دلار خود را نیز دارا میباشد همچنین میتواند از دولت کانادا درخواست دریافت وام نیز کند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

شرایط و اقدامات لازم در رابطه با سرمایه گذاری کانادا

اقدام لازمه در جهت شروع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا به این صورت می باشد که متقاضی می بایست تمامی مدارکی که مورد نیاز است و از وی درخواست می شد را جمع آوری می کند و برای دولت کشور کانادا ارسال می کند، حائز اهمیت است دولت کشور کانادا مدارکی که طبق درخواست و قانون وضع شده، ارائه نشده باشد را بررسی نمی کند و تمامی آنها را برگشت خواهد داد. در مرحله بعدی نامه ای از جانب اداره مهاجرت برای فرد متقاضی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک ارسال میگردد که بررسی پرونده شروع شده و از متقاضی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک درخواست می شود که دیگر مدارم مورد نیاز را برای اداره مهاجرت ارسال کند و چنانچه پرونده شخص تاییدیه دریافت کرد از وی درخواست می شود که مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلارکانادا را به حساب یکی از موسسات اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت نماید و اقدامات نهایی مانند تهیه گواهی عدم سوءپیشینه و همچنین انجام معاینات پزشکی جهت دریافت ویزای اقامت دائم کشور کانادا صورت پذیرد.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

نکات مهم در سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کشور کانادا می تواند به عنوان یکی از آساان ترین و کم ریسک ترین راههای سرمایه گذاری در میان عموم شناخته شود، اما حائز اهمیت است در مبحث سرمایه گذاری در کانادا باید شرایطی به وجود آورد و به طریقی اقدامات صورت گیرد که شخص متقاضی کمترین هزینه و ریسک را عهده دار گردد و بتواند از طریق سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک بهترین نتیجه را حاصل نماید که این امر محقق نخواهد شد مگر آنکه شخصی که در این راه قدم گزارده است تحقیقات دقیق به عمل آورده باشد و اطلاعات و تجربه کافی را در این امر داشته باشد

 • نکته اول:

  در روش سرمایه گذاری شخص اصلی و همچنین خانواده وی مستلزم دانستن زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه نمی باشند و در هر مرحله کاملا این امکان را دارند که از راهنمایی مترجم بهره مند شوند .

 • نکته دوم:

  از موارد بسیار اساسی و نقطه مثبت سرمایه گذاری در کشور کانادا این است که الزامی وجود ندارد که شخص سرمایه گذار شغل خاصی را در استان کبک و یا دیگر ایالت های کشور کانادا کارآفرینی و راه اندازی کند.

سرمایه گذاری در کانادا با ۲۱۰ هزار دلار

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار است که شما عزیزان این مبلغ را بلاعوض به دولت کانادا می دهید در اصل این مبلغ به یکی از موسسات در دولت کانادا سپرده می شود و این موسسه تمامی کارهای شما را انجام می دهد. به طور کل منظور از طرح دوم برای سرمایه گذاری یک صندوق می باشد که شما پول خود را وارد این پروسه خواهید کرد و تمامی کارها بر عهده این موسسه و زیر نظر این صندوق می باشد.

از فواید سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار این است که شما و خانواده‌تان در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید که یکی از مزیت های سرمایه گذاری در کانادا است. و موضوع مهمی که افراد برای ورود به کشور کانادا برایشان مهم و اساسی است، تحصیل رایگان فرزندان در کشور کانادا است.

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

قوانین سرمایه گذاری در کانادا و مدارک لازم جهت آن

قوانین سرمایه گذاری در کانادا باکمترین هزینه و ریسک در جریان باشید که شخص سرمایه گذار و یا همسر وی می بایست مبلغ  ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا دارایی داشته باشد که این دارایی می تواند شامل صندوق بازنشستگی،سهام، حساب بانکی و … باشد و البته به غیر از این نیاز دارد که مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را توسط یک واسطه مالی به طور مثال یک بانکی در استان کبکسرمایه گذاری کند که متقاضی باید این نکته را در نظر داشته باشد که این مبلغ بدون سود و پس از گذشت مدت زمان پنج سال طی یک پروسه حداقل  یک ماهه از تاریخ درخواست به متقاضی مسترد می گردد.

بسیارند افرادی که در نظر دارندمهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا  داشته باشند ولی امکان پرداخت مبلغ مذکور۸۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را از بدو امر ندارند که در ارتباط با راهکار برای این مورد خاطر نشان می کنیم متقاضی این امکان را دارد که مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلار به حساب یکی از موسسات مالی استان ایالت کبک کانادا واریز کرده و با استفاده از این روش موسسه مالی به جای وی مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ را سرمایه گذاری کند.

اقدام لازمه در جهت شروع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا  به این صورت می باشد که متقاضی می بایست تمامی مدارکی که مورد نیاز است و از وی درخواست می شد را جمع آوری می کند و برای دولت کشور کانادا ارسال می کند، حائز اهمیت است دولت کشور کانادا مدارکی که طبق درخواست و قانون وضع شده، ارائه نشده باشد را بررسی نمی کند و تمامی آنها را برگشت خواهد داد.

در مرحله بعدی نامه ای از جانب اداره مهاجرت برای فرد متقاضی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک ارسال میگردد که بررسی پرونده شروع شده از متقاضی سرمایه گذاریدرکانادابا کمترین هزینه و ریسک درخواست می شود که دیگر مدارم مورد نیاز را برای اداره مهاجرت ارسال کند و چنانچه پرونده شخص تاییدیه دریافت کرد از وی درخواست می شود که  مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلارکانادا را به حساب یکی از موسسات اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت نماید و اقدامات نهایی مانند تهیه گواهی عدم سوءپیشینه و همچنین انجام معاینات پزشکی جهت دریافت ویزای اقامت دائم کشور کانادا صورت پذیرد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

نتیجه گیری کلی در مورد سرمایه گذاری در کانادا

در این مقاله سعی شد که شما متقاضیان محترم را از قوانین، راه ها و روش های موجود برای سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک آگاه سازد زیرا بسیاری از اشخاص بر این باور هستند که راه سرمایه گذاری در کانادا ریسک بسیاری پیش رو دارد لذا از این تصمیم خودداری به عمل می آورند اما در این مقاله با اطلاعات جامعی که در اختیار شما قرار دادیم که شما عزیزان بازهم می توانید در صورت سوال در خصوص مهاجرت سرمایه گذاری به کشور کانادا و همچنین سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده ودر خصوص سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک به صورت رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید . و با دید بازتر و نگرشی دقیق تر در باب سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک و چگونگی اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری تصمیم گیری بفرمایید. موسسه حقوقی ملک پور دارای کاملترین دانش ها در خصوص انواع مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق خود حمایتی و مهاجرت از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در کشورهای مختلف می باشد .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 پاسخ
 1. Saba گفته:

  سلام خسته نباشید ما میتونیم کاملا مبلغ ۲۲۰ هزار دلار رو پرداخت کنیم اما برادرم سنش ۱۹ ساله هست میخواستم بدونم اگه بخوایم از راه سرمایه گذاری اقدام کنیم شرایط اومدن و همراه شدن با خانواده ما رو داره یا به عنوان ی فرد مستقل نمی تونه بیاد

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز این امر وابسته به برنامه سرمایه گذاری که شما قصد انجام آن را دارید ،می باشد. معمولا فرزندان تا ۱۸ سال در پرونده شما قرار میگیرند ولی تحت شرایطی و در برخی برنامه ها چنانچه نشان دهید برادرتان به خانواده وابسته می باشد ممکنست در پرونده شما قرار گیرد.

   پاسخ
 2. محمد جواد برزگري گفته:

  سلام
  خدا قوت
  من مدير مالي يه شركت بزرگ بودم بازنشسته شدم ٥٤ سال سن دارم همه زندگيم رو بفروشم شايد حدود ١٥٠هزار دلار بشه . پسرم ١٣ سال سن داره دوست دارم ايشون رو يكي از مدارس كانادا ثبت نام كنم چه راه حلي پيشنهاد مي فرمايين ١-تحصيل فرزند ٢-اقامت خانواده و مخارج زندگي در كانادا ايا با اين وضعيت امكان مهاجرت وجود دارد يا خير ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين . خيلي متشكرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادگدب دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما و فرزندتان و هزینه های بالای تحصیل در کانادا پیشنهاد میگردد برای تحصیل رایگان فرزندتان در کشورهای ارپایی مانند اتریش اقدامـ نمایید. در کانادا سالانه حدود ۵۰هزار دلار هزینه تحصیل و زندگی فرزندتان هست که با توجه به سرمایه شما روش مناسبی نیست .در صورتی که تحصیل در اتریش رایگان بوده و در سال فقط حدود ۵تا ۶هزار یورو هزینه زندگی فرزندتان می باشد.

   پاسخ
 3. R Dpr گفته:

  سلام به شما عزیزان و ممنون از مطالب مفیدتان،
  می خواستم بپرسم با پشتوانه مالی ۳ میلیارد تومان می شه برای سرمایه گذاری در کانادا اقدام کرد یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز
   شما می توانید برای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری در کانادا اقدام نمائید . در این روش شما می بایست سوابق مدیریتی و یا سابقه کسب و کار را داشته باشید و و هم چنین به میزان ۳۰۰ هزار دلار کانادا در ایران دارائی داشته باشید . جهت دریافت اطلاعات کامل تر به کامنت ای قبلی مراجعه نمائید .

   پاسخ
 4. elmira f گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳ میلیارد دارم و تصمیم به سرمایه گذاری در تورنتو دارم. آیا میشه هر بیزینسی را راه اندازی کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب .
   دوست عزیز بیزینس شما می بایست مورد تایید قرار گیرد و سپس شما می توانید بیزینستان را راه اندازی کنید.در نظر بگیرید برای سرمایه گذاری در شهر تورنتو شما می بایست بیزینس پلنی را ارائه نمایید که نشان دهد قصد سرمایه گذاری به میزان ۲۰۰ هزار دلار کانادا را دارید و همچنین به میزان ۶۰۰ هزار دلار کانادا در ایران دارایی دارید.

   پاسخ
 5. اشکان گفته:

  سلام سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا یا ۰۱۰ هزار دلاری کانادا از همون ابتدا اقامت دائم میده ؟ممنونم از مقاله خوبتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در ابتدا به شما اقامت کاری دو ساله داده میشود تا بیزینس خود را راه اندازی کنید و سپس به شما اقامت دایم داده می شود

   پاسخ
 6. الهام گفته:

  سلام.خسته نباشید
  من به همراه همسرم که هر دو ۴۰ سال سن داریم با دوبچه ۴ و ۱۲ ساله قصد مهاجرت به کانادا را داریم.کار من دولتی هست و ۱۸ سال بیمه تامین اجتماعی دارم شغل همسرم هم آزاد هست در زمینه واردات و فروش لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی و جک های هیدرولیکی فعالیت دارن و ایشان هم حدود ۲۰ سال سابقه بیمه دارند ما بدون سابقه مدیریت در حرفه ای چگونه میتوانیم از طزیق سرمایه گذاری اقامت بگیریم.یه راه مطمئن….
  ممنون میشم اگه جوابگو باشید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و ۲۰۰ هزار دلاری کانادا شما نیاز به سابقه مدیریتی و یا کسب و کار دارید .فعالیت همسر شما در قالب شرکت هست؟

   پاسخ
 7. بهروز گفته:

  باسلام به آقای دکتر…بعد از اینکه ما ۲۲۰ هزار دلار رو دادیم به دولت کانادا دولت به ما ماهانه حقوق میده یا نه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • جواد گفته:

   سلام و احترام
   بنده کارمند یکی از قویترین شرکتهای psp هستم .دارای دو فرزند میباشم.و تحصیلات لیسانس فناوری اطلاعات را دارا میباشم.دنبال اقامت دایم در کانادا هستم.ایا شرایط سرمایه گذاری و کار در انجا را میتوان محیا کرد.با خرید ملک میتوان اقامت دایم گرفت .و شرایط کار در انجا به چه صورتی میباسد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کانادا شما به سابقه مدیریتی رده بالا و یا سابقه کسب و کار نیاز دارید . هم چنین شما می توانید با استفاده از روش اکسپرس انتری اقامت دائم کانادا رو اخذ نمائید. چند ساله هستید ؟ شما و همسرتان مدرک زبان آیلتس دارید؟

    پاسخ
 8. سیروان گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۹سالمه ودارای شغل آزاد هستم
  میخواستم بدونم امکانش هست از طریق سرمایه گذاری اقامت و تابعیت بگیرم و در شته پزشکی ادامه تحصیل بدم بطور رایگان
  اگر نه هزینه ش چقدر خواهد بود
  لطفا توضیح بدید
  مچکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای سرمایه گذاری میشه اقدام کرد و بعد شما اقدام به تحصیل کنین. برای تحصیل مستقیم هم با توجه به سن خیلی نمیشه شانس بالای در نظر گرفته مگر اینکه در کانادا حضور داشته باشید. برای پزشکی در کانادا شما باید در ابتدا یک لیسانس مرتبط با پزشکی اخذ بفرمایید. هزینه های دانشگاه از ۲۰ تا ۳۰ هزار یورو در سال متفاوت هست.

   پاسخ
 9. موسی شیبانی گفته:

  سلام ، آقای ملک پور ما دو بار با دفاتر وین شما مکالمه داشتیم، من و همسرم و پسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم اما زبان جزیی در حد مکالمه بلدیم ، هرروشی که میدونین واسه ما خوبه که سه نفرمون رو ببرین ما تابع شماییم ، سرمایه گذاری در کانادا ۲۲۰ هزار دلار دولتیه یا نه؟ اگه دولتیه ما داریم ، توروخدا یه روش پیشنهاد بدین ، ما صددرصد قصد رفتن داریم ، فقط به دلیل وابستگی پسرم با مادرش نمیتونیم جداگانه بریم ، لطفا ، خواهشا بفکر ما باشین ، ما سراغ موسسه دیگه ایی نمیریم ، زبان کلاسهای خودتونم ثبتنام کردیم متاسفانه اون تایمه کلاسها سرکار بودم وقت نداشتم آنلاین بشم ، ممنون میشم کمکم کنین

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، اگر قصد این رو دارین که همراه با خانواده اقدام بفرمایید روش های سرمایه گذاری بهترین روش ها هستد. شما باید سابقه بیزنس داشته باشید که بشه اقدام کرد. با دفاتر تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون می کنند.

   پاسخ
 10. Mohsen گفته:

  عرض سلام و ارااااااادت.
  دکترمن ۳۰سال سن دارم لیسانس مهندسی کشاورزی ازخوزستان ودارای ۷سال بیمه تامین اجتماعی قصد اقامت به کشور سوئد یا کانادا رو از طریق سرمایه گذاری دارم ولی نمیدونم کدوم کشور برای سرمایه گذاری برای من بهتر هست واین تنهامشکل من برای کار هست و اگه راهنمایی کنید من استارت کار رو باید ازکجا بزنم ممنون میشم @
  من الله توفیق

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، امکان سرمایه گذاری در هر دور کشور وجود دارد. پروسه مانند سرمایه گذاری با توجه به حساسیتی که دارید نیازمند آگاهی کامل از شرایط شما می باشد. پیشنهاد ما به شما مشاوره تخصصی است. پیشنهاد می شود که بادفاتر تماس بگیرید و تقاضای مشاوره تخصصی نمایید.

   پاسخ
 11. شهرام گفته:

  با سلام . در رابطه با سرمایه گذاری ۲۲۰۰۰۰ دلار در ایالت کبک با توجه به عدم سود دهی و قرنطینه ۵ ساله سرمایه ممنون میشم بفرمایید چه مزایایی از سوی دولت کانادا در اختیار سرمایه گذار گذاشته میشود . مرسی

  پاسخ
 12. hamed گفته:

  سلام من حامد هستم از ایران با سرمایه گذاری ۵۰۰ملیون میتونم تابعیت کانادا را بگیرم من متاهل با دوفرزند ۱ساله و۴ساله بهم کمک کنید

  پاسخ
 13. آبادی گفته:

  با عرض سلام و احترام

  بنده بدنبال موقعیت مناسب جهت ادامه تحصیل بطور رایگان با مزایای دیگر
  مثل هزینه زندگی با موقعیت کار در یکی از دانشگاهای معتبر (مورد پذیرش
  وزارت علوم) در رشته دکتری اقتصاد هستم به عنوان ادامه تحصیل رشته
  کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و کارشناسی بیمه .هر دو دانشگاه معتبر و مدرک
  لیسانسم را از دانشگاه معتبر بین المللی داخل کشور ایران گرفتم.

  اگر امکان داشته باشد در این خصوص راهنمایی یفرمایید.

  ضمنا در خصوص مهاجرت و کار راهنمایی بفرمایید سپاسگزار میشم.

  با تشکر
  ناصر ک. آبادی
  تهران-ایران

  پاسخ
 14. علیرضا آزادبخت گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز
  ۱- از زحمتی که در کانال تلگرام آنهم بی مزد و منت میکشید کمال تشکر ر ا دارم .
  ۲-اطلاعات ذی قیمتی بیان میکنید .اگر عمری و مجالی بود به یاری پروردگار جبران میکنم(هرچند دست ما کوتاه و خرما بر نخیل است)
  ۳-از یکی از کارمندان شرکت اریکه پارسیان به نام خانم میرزایی (در دفتر آقای خرمشاهی )گله مندم . ساعت ۱۲ ظهر ۲۸/۴/۹۵ با ایشان تماس گرفتم تا برای مشاوره حضوری مجدد با آقای خرمشاهی و عقد قرارداد قرار فیکس کنم قبول نکردند چون قبلا دوبار (البته با اطلاع قبلی )مجبور شده بودم که قرار ملاقاتم را کنسل کنم ظاهرا نامم را در لیست سیاه قرارداده اند و با لحن فقط اندکی مودبانه فیکس کردن قرار جدید را منوط به صحبت مجدد من با آقای خرمشاهی آنهم ۸ عصر کردند .به من که شدیدا برخورد چون کنسل کردن قرارهای قبلی به علل فورس ماژور و آنهم با اطلاع قبلی حداقل یک روز قبل بوده است
  ۴- درخواست کردم که نمونه قرارداد را برایم ای میل کنند تا قبل از امضا ی آن با وکیلم مشورت کنم فرمودند دادن قرارداد جزو فرایندهای ما نبوده و فقط بعد ار عقد قرارداد با ما میتوانید یک نسخه از قرارداد را داشته باشید .فکر کنم از نظر عقلانی این کار درستی نباشد که من اول قرارداد را امضا کنم سپس به وکیلم نشان دهم

  باز هم از الطاف شما سپاسگزارم
  دکتر علیرضا آزادبخت ۲۸/۴/۹۵
  ۱۳ عصر

  پاسخ