سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با 210 هزار دلار

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار چگونه است ؟ راه های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری چگونه است ؟ راه های اخذ اقامت کانادا کدام است ؟ و همینطور قوانین سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار چگونه است ؟ اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار به چه نحوی است ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا چه مدارکی است ؟ سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار چه مقدار است ؟ موسسه حوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در این مقاله توضیح داده است .

همانطور که می دانید راه های زیادی برای ورود به کشور های دیگر وجود دارد.  در این مقاله قصد دارد تا شما را با راه های مختلف ورود به کشور کانادا آشنا سازد. از جمله راه های مهاجرت به کانادا، راه تحصیلی به کانادا، کار در کانادا و همچنین سرمایه گذاری در کانادا.

در این مقاله میخواهیم از طریق ویزای سرمایه گذاری شما را به سمت کشور کانادا راهنمایی کنیم تا بتوانید از طریق سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار  مسیر خود را برای ورود راحت تر سازید.

در پروسه سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار  دقت زیادی نیاز می باشد تا خدایی نکرده با مشکل مواجه نشوید. سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در آینده اگر تحلیل شده نباشد و بدون برنامه ریزی باشد، ممکن است ریسک زیادی را به همراه داشته باشد.

افراد بسیار زیادی وجود دارند که قصد ورود به کشور کانادا را دارند. علت های بسیار زیادی وجود دارد که افراد کشور کانادا را انتخاب میکنند.

امروزه افرادی هستند که به علت سن بالا، عدم تحصیلات عالیه و بسیاری مسائل دیگر، از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا وارد کشور کانادا می شوند.

 

علت انتخاب افراد برای مهاجرت  به کشور کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار متفاوت می باشد. کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می شود.

استان های کانادا: آلبرتا، بیریتیش کلمبیا، مانیتوبا و کبک.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در استرالیا

 

مطمئنا سرمایه گذاری در کشور کانادا و یا در کشور های اروپایی و ورود به سرمایه به کشور می توانید یکی از راه های اخذ اقامت باشد.

برای  سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار شما عزیزان می توانید به همراه همسر و فرزندان خود وارد کشور کانادا شوید. همانطور که می دانید همراه در انواع ویزاهای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری همسر و فرزند محسوب می شود و مادر، خواهر، برادر و … به عنوان همراه محسوب نمی شود.

در ویزای سرمایه گذاری کانادا یا هر ویزای دیگر به خصوص ویزاهای سرمایه گذاری، باید دقت کافی و لازم را داشته باشید. پروسه سرمایه گذاری خود را به وکیل با تجربه بسپارید و به هر کسی در پروسه سرمایه گذاری اعتماد نکنید. شما با انتخاب پروسه سرمایه گذاری پول زیادی را وارد کشور کانادا میکنید، پس بهتر است در این پروسه به هر کسی اعتماد نکنید تا خدایی نکرده برایتان مشکلی ایجاد نشود.

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار هستید و می خواهید در رابطه با راههای  اخذ اقامت کانادا و چگونگی درخواست اخذ تابعیت کانادا و راههای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص را هها و قوانین سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

 

سالانه پرونده های زیادی وارد پروسه سرمایه گذاری کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار  می شود اما به علت نقص های زیادی که ممکن است پرونده داشته باشد برگشت می خورد. پس بهتر است با تمرکز و دانش بیشتری وارد پروسه سرمایه گذاری شوید.

برای ورود به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری دو راه وجود دارد تا شما وارد خاک کانادا شوید و اقامت کشور کانادا را به دست آورید.

بعد از انجام پروسه سرمایه گذاری  و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار و  اتمام کار، فرد مورد نظر به همراه خانواده اقامت کشور کانادا را دریافت خواهد کرد.

نکته مهم و اساسی که افراد قصد سرمایه گذاری کانادا را انجام می دهند اخذ پاسپورت کانادا می باشد. در واقع افرادی که وارد کشور کانادا می شوند بعد از ۳ سال می توانند درخواست شهروندی بدهند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در اتریش

 

در ابتدا افرادی که برای سرمایه گذاری کانادا و  اقدام میکنند می توانند با سرمایه ی ۱۶۰۰ دلاری سرمایه گذاری کنند البته از این مقدار سرمایه ۸۰۰ هزار دلار را بدون دریافت سود به کشور کانادا می دهند و مابقی مبلغ دست خود فرد است. البته افراد مقدار اولیه سرمایه خود را بعد از ۵ الی ۶ سال دریافت میکنند در واقع این مبلغ از طرف دولت کانادا برگردانده می شود.

راه بعدی که وجود دارد سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار است که شما عزیزان این مبلغ را بلاعوض به دولت کانادا می دهید در اصل این مبلغ به یکی از موسسات در دولت کانادا سپرده می شود و این موسسه تمامی کارهای شما را انجام می دهد. به طور کل منظور از طرح دوم برای سرمایه گذاری یک صندوق می باشد که شما پول خود را وارد این پروسه خواهید کرد و تمامی کارها بر عهده این موسسه و زیر نظر این صندوق می باشد.

گران قیمت ترین خانه در کانادا

از فواید سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار این است که شما و خانواده‌تان در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید که یکی از مزیت های سرمایه گذاری در کانادا است. و موضوع مهمی که افراد برای ورود به کشور کانادا برایشان مهم و اساسی است، تحصیل رایگان فرزندان در کشور کانادا است.

البته در خصوص سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار و راههای مهاجرت به کانادا و همچنین راههای اخذ اقامت کانادا بهتر است بدانید روش جدیدی که کشور کانادا برای ورود به کشور از طریق سرمایه گذاری در کانادا مد نظر دارد بسیار راحتر و کم هزینه تر بوده و شما عزیزان با اطمینان بیشتری می توانید انتخاب نمایید. بنابراین شما عزیزان می توانید در خصوص راه های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و راههای اخذ تابعیت کانادا با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان اخذ نمایید . سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار متقاضیان بسیاری دارد .

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 4٫40 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
 1. عباس حاجی نصیری گفته:

  سلام .۲۱۰هزار دلار تمکن مالیه یا اینکه باید سپرده بزاریم ممنونم راهنمایی کنین وارزان ترین راه یا با ثبت شرکت ویا سرمایه گذاری حتی در دور ترین و سرد ترین جای کانادا هم که باشه مهم نیس چون تو کانادا دوست صمیمی وفامیل نزدیک داریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   سرمایه گذاری در کانادا به روش های متفاوتی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را برای راهنمایی بیشتر بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره بیشتر وجود داشته باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. اعظم وطن ایمان گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  جسارتا فرزندان تا چندسالگی زیر پوشش خانواده هستند و اینکه آیا این سرمایه‌گذاری در ارگانهای دولتی هست یا خود شخص سرمایه گذار مجبور به راه اندازی کسب و کار هست ممنون و سپاسگزار

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   فرزندان تا زمانی که به سن قانونی نرسیده اند می توانند تحت پوشش خانواده باشند و فرد متقاضی باید هزینه سرمایه گذاری را دارا باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ