سرمایه گذاری در کشور قبرس

سرمایه گذاری در کشور قبرس

سرمایه گذاری در کشور قبرس

سرمایه گذاری در کشور قبرس و مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری در این مقاله بررسی خواهد شد. سرمایه گذاری در قبرس یکی از روش های است که اخیرا طرفداران خاصی را به خود جذب کرده است. سرمایه گذاری در کشور قبرس یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. با توجه به شمالی و جنوبی بودن این کشور که هرکدام از قوانین خاص خود تبعیت می کنند، در این مقاله با موسسه حقوقی ملکپور همراه باشید تا اطلاعات لازم در خصوص سرمایه گذاری در کشور قبرس را در اختیار شما بگذاریم. موسسه حقوقی ملکپور با همکاری تیم مشاوره ای MIE اتریش، در خدمت شماست تا اطلاعات لازم را در رابطه با سرمایه گذاری در کشور قبرس و یا دیگر کشورها در اختیار شما قرار دهد و با توجه به سرمایه شما، بهترین پیشنهاد را پیش روی شما بگذارد.

شما با سرمایه گذاری در کشور قبرس نه تنها سرمایه خود را از دست نمی دهید و ضرر نمی کنید، بلکه سود هم خواهید کرد. با ما همراه شوید تا چگونگی تحقق این امر را با شما درمیان بگذاریم.

معرفی قبرس به عنوان یک مقصد برای سرمایه گزاری

کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. قبرس شمالی را که ترکیه روی آن دست گذاشته است، عضو اتحادیه اروپا و شنگن نمی باشد و اکثر سرمایه گذارانی که متقاضی سرمایه گذاری در کشور قبرس هستند، قبرس جنوبی را که عضو اتحادیه اروپا می باشد را جهت سرمایه گذاری انتخاب می کنند. قبرس جنوبی به دلیل اینکه دارای مشکلاتی با کشور قبرس شمالی است و هنوز این مشکلات بین این دو بخش، حل نشده است، به همین دلیل در حال حاضر، اتحادیه اروپا قبرس جنوبی را عضو معاهده شنگن نمی داند ولی عضو اتحادیه اروپا می باشد. کشور قبرس جنوبی جزو آن دسته از کشورهاست که به جهت سرمایه گذاری، کشوری امن و رو به پیشرفت می باشد و می تواند گزینه خوبی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار جدید باشد.

سرمایه گذاری در کشور قبرس جنوبی خود به دو بخش تقسیم می گردد. ممکن است این سرمایه گذاری منجر به دریافت اقامت دائم و یا دریافت پاسپورت گردد. همانگونه که مستحضرید، شما با داشتن پاسپورت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا از مزایایی برخوردارید که با داشتن اقامت دائم یک کشور، قابل مقایسه نیست. با هم این دو روش سرمایه گذاری در کشور قبرس را بررسی خواهیم کرد.

مزایای سرمایه گذاری در کشور قبرس :

در این قسمت در مورد اینکه چرا سرمایه گذاری در کشور قبرس را می توانید به عنوان یکی از گزینه های خود جهت سرمایه گذاری انتخاب کنید را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

  • قبرس یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است ولی هنوز عضو شنگن نمی باشد.
  • این کشور از مالیات بر درآمد پایین تری نسبت به بقیه کشورها برخوردار است.
  • با سرمایه گذاری در کشور قبرس می توانید به سرعت پاسپورت این کشور را دریافت کنید و از حق شهروندی این کشور استفاده کنید. قبرس از جمله معدود کشورهایی است که این امکان را دارا می باشد.
  • از جمله سرمایه گذاری هایی است که به غیر از مزیت دریافت پاسپورت، شما سود هم خواهید کرد.
  • شما با داشتن پاسپورت کشور قبرس جنوبی می توانید به هر کجای اروپا سفر و زندگی کنید.
  • امکان دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در زمان کوتاه وجود دارد.
  • جهت سرمایه گذاری در کشور قبرس، نیاز به مدرک زبان ندارید.
  • عدم نیاز به نشان دادن چگونگی به دست آوردن سرمایه
  • امکان دریافت اقامت و پاسپورت در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از چهار ماه)
  • اگر شما اقامت و پاسپورت کشور قبرس را داشته باشید، از نظام آموزشی حرفه ای کل اتحادیه اروپا برخوردار خواهید بود و فرزندان شما با هزینه پایینی تحصیل خواهند کرد.

شما از طریق کار در کشور قبرس نیز می توانید اقامت این کشور را به دست آورید. قبرس از جمله کشورهایی است که شما باید حتما یک پیشنهاد کاری از سمت کارفرمایی در این کشور داشته باشید تا بتوانید برای دریافت ویزای کاری درخواست داده و اقدام کنید. لازم به ذکر است که شما تا زمانی که کار می کنید، اجازه اقامت در این کشور را دارید.

سرمایه گذاری در کشور قبرس از طریق خرید ملک :

از جمله راه های سرمایه گذاری در کشور قبرس، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشد. حداقل سرمایه لازم جهت خرید ملک در این کشور جهت دریافت اقامت، مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو است. شما با خرید ملک با این مبلغ می توانید اقامت دائم قبرس جنوبی را دریافت کنید. باید توجه داشته باشید که در این روش تنها به شما اقامت دائم داده می شود و این به منزله دریافت پاسپورت نیست. شما تا روزی که این ملک را دارید، اقامت دائم این کشور را نیز دارید و شرط حضور ندارد.

حالت دوم سرمایه گذاری در کشور قبرس که منجر به دریافت پاسپورت می شود، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس حداقل به مبلغ ۲٫۵ میلیون یورو است. شما با خرید ملک با این مبلغ در قبرس، می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید و از مزایای داشتن پاسپورت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا برخوردار شوید. از جمله مزیت های مهم در این روش این است که شما با خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور قبرس، سرمایه خود را نه تنها از دست نمی دهید، بلکه با اجاره دادن ملک خود می توانید سود هم به دست آورید.

همچنین شما این امکان را دارید که پس از پنج سال از تاریخ خرید ملک، ۲ میلیون یورو از این ملک را به فروش برسانید و در کار دیگری سرمایه گذاری کنید. پس جهت حفظ پاسپورت، باید مبلغ پانصد هزار یورو از این ملک را حتما نگه دارید تا پاسپورت شما از درجه اعتبار ساقط نگردد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی هستید، پیشنهاد موسسه حقوقی ملکپور این است که شما مقالات وب سایت های ما را در رابطه با سرمایه گذاری در دیگر کشورها را نیز با دقت مطالعه کرده و مورد بررسی قرار دهید.

سخن پایانی در مورد سرمایه گذاری در کشور قبرس

در این مقاله سعی شد که شما را با انواع روش های سرمایه گذاری در کشور قبرس آشنا کنیم و توضیحات مختصری در این رابطه ارائه دادیم. خواهشمندیم قبل از هر گونه اقدامی جهت سرمایه گذاری در کشور قبرس ، با کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملکپور در تیم مرکزی وین ارتباط برقرار کرده و از راه انتخابی خود با توجه به قوانین به روز دنیا اطمینان حاصل نمایید. سرمایه گذاری از جمله روش هایی است که به طور مستقیم با میزان سرمایه شما در ارتباط است و هرگونه اشتباه، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به شما وارد کند. همچنین می توانید با سرچ در گوگل با کلیدواژه ملک پور شرایط سرمایه گذاری در قبرس را نیز مطالعه کنید.

هم اکنون شما می توانید با کارشناسان حرفه ای موسسه حقوقی ملکپور با همکاری تیم مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان در این زمینه برخوردار شوید. ما به شما این اطمینان رامی دهیم که حافظ منافع شما باشیم و بهترین راه ها را پیش روی شما بگذاریم. در این مقاله سعی شد که سرمایه گذاری در کشور قبرس به صورت ساده برای شما بیان شود. شما می توانید تمام سوالات خود در مورد سرمایه گذاری در کشور قبرس ، مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری و به طور کلی مهاجرت به قبرس را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید. امیدوار است که مقاله سرمایه گذاری در کشور قبرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ