سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان چگونه است ؟ شرایط سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان چیست ؟ راه های مهاجرت به انگلستان و قوانین اخذ اقامت انگلستان و سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان کدام است ؟ قوانین سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان در کنار تحصیل در انگلستان چگونه می باشد ؟ آیا می شود با مهاجرت به انگلستان و سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان به اخذ اقامت دائم انگلستان رسید ؟ اقدامات لازم برای سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان چیست ؟ ویزای سرمایه گذاری Tier1انگلستان و مهاجرت به انگلستان چگونه است ؟ شرایط ویزای سرمایه گذاری Tier1 انگلستان و تفاوت آن با سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس به چه صورت است ؟ چگونه سرمایه گذاری در انگلستان بعد از تحصیل در انگلستان نمایید؟ آیا میتوانیم با سرمایه گذاری در انگلستان و سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان اجازه تحصیل در انگلستان بگیریم؟ شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و جامع تر با مشاوران زبده و در  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص مراحل و شرایط سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان مشاوره و راههای مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان و راههای اخذ تابعیت انگلستان رایگان اخذ نمایید.

بر اساس آمار worldometers در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ جمعیت انگلستان حدود ۶۶۲۸۰۰۰۰ نفر است. مساحت انگلستان ۲۴۱۹۳۰ کیلومتر مربع بوده و متوسط سن افراد در انگلستان ۴۰ سال میباشد. ۸۱ درصد مردم انگلستان شهرنشین هستند. نرخ رشد جمعیت در انگلستان بسیار پایین بوده و در سال جاری ۶۰٫ درصد میباشد. براساس آمارهای رسمی دولت انگلستان، همچنین tradingeconomics و BBC نرخ بیکاری در انگلستان حدود ۴ درصد است.

در خصوص سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان اینگونه می توان بیان نمود که اگر میخواهید ۲۰۰۰۰۰۰ دو میلیون پوند یا بیشتر در انگلستان سرمایه گذاری کنید، خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس هستید و ملزومات قانونی که شرح آن ذیلا ایفاد میگردد، را دارید شما می توانید برای ویزای سرمایه گذاری Tier1 انگلستان اقدام کنید. حداقل سه ماه زودتر از موعد موردنظرتان باید اقدام نمایید و باید ۱۵۶۱ پوند برای ارسال آنلاین یا پستی تقاضا پرداخت نمایید. همچنین باید هزینه بیمه درمانی خویش را بپردازید. برای دریافت خدمات اضافی(مثل انجام امور اثرانگشت و … در محل موردنظر شما) نیز می توانید برای یک نفر ۱۰۵۰۰ پوند و به اضای هر نفر دیگر ۲۰۳۰ پوند بپردازید.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

در خصوص بحث سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان می توان گفت که با ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان می توانید حداکثر ۳ سال و ۴ ماه در انگلستان اقامت داشته باشید. سپس برای ویزای دوسال بعد نیز می توانید اقدام نمایید.

 • برای سرمایه گذاری دو میلیون پوندی انگلستان می توانید ۲۰۰۰۰۰۰ پوند یا بیشتر در اوراق قرضه دولتی، خرید سهام سرمایه یا سرمایه وام در شرکتهای فعال و ثبت شده انگلستان سرمایه گذاری نمایید.
 • میتوانید تحصیل کرده و به کار بپردازید.
 • اگر ۱۰ میلیون پوند سرمایه گذاری نمایید، میتوانید پس از دو سال برای اقامت اقدام کنید.
 • اگر ۵ میلیون پوند سرمایه گذاری نمایید، میتوانید پس از سه سال برای اقامت اقدام کنید.

توجه داشته باشید که با ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان نمیتوانید اقدامات ذیل را انجام دهید.

 • نمیتوانید در حوزه املاک سرمایه گذاری کنید.
 • به عنوان ورزشکار حرفه ای یا مربی نمیتوانید فعالیت نمایید.
 • نمیتوانید سهامی عام خریداری نمایید.
 • نمیتوانید به عنوان پزشک و دندانپزشک فعالیت نمایید مگر اینکه در این رشته ها در انگلستان تحصیل کرده یا تجربی آنرا آموخته باشید.

که  اگر شما عزیزان می خواهید مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان را داشته باشید و برای اخذ ویزای سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان اقدام نمایید و اگر می خواهید شرایط سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان را بدانید  . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و  ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان مشاوره رایگان بدست آورید

 

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان

شرایط اخذ ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان:

 • باید حداقل ۲۰۰۰۰۰۰ پوند سرمایه داشته باشید.
 • سنتان بالای ۱۸ سال باشد.
 • باید قادر باشید بتوانید اثبات نمایید که پول متعلق به شما، یا همسرتان است.
 • حساب بانکی در انگلستان افتتاح نمایید.
 • باید سرمایه تان در یک یا چند موسسه مالی معتبر وجود داشته باشد.
 • سرمایه تان قابل انتقال به انگلستان باشد.

اگر دانشجویی هستید که در انگلستان مشغول به تحصیلید با داشتن شرایط زیر میتوانید برای ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان اقدام نمایید.

 • داشتن ویزای جنرال Tier4
 • دانشجوی پرستاری
 • مشغول به تحصیل در انگلستان بوده یا در حال نوشتن رساله یا گذراندن دوره امتحانات باشید.
 • پزشک متخصص یا دندانپزشک باشید.
 • پرستار یا مامای دارای شایستگی از خارج از انگلستان باشید.
 • دانشجویی با فرصت مطالعاتی باشید.

مدارک موردنیاز برای اقدام سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و ویزای سرمایه گذاری Tier1 انگلستان:

 • پاسپورت
 • ارائه نتایج آزمایش مرض سل برای برخی کشورها(ایرانیان نیازی به ارائه این مدرک ندارند)
 • ارائه مدرک عدم سوءپیشینه
 • وجود دوروی خالی یک صفحه از پاسپورت برای ویزا

برای سرمایه ای که قرار است در انگلستان سرمایه گذاری نمایید باید مدارک ذیل وجود داشته باشد:

 • چه میزان سرمایه دارید و درحال حاضر این سرمایه کجاست
 • اگر از سه ماه قبل این سرمایه را نداشتید بتوانید به این سوال پاسخ دهید که این سرمایه از کجا آمده؛ مثلا بتوانید اثبات نمایید که آنرا از کسی به ارث برده اید.
 • پولتان قابل انتقال به انگلستان باشد.

اگر سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان متعلق به همسرتان است باید مدارک زیر را ارائه نمایید:

 • گواهی یا مدرک ازدواج دال بر رابطه بلندمدت شما با همسرتان(حداقل دوسال)
 • اظهارنامه یا وکالتنامه از همسرتان جهت اثبات اینکه به شما این اجازه را می دهد که بتوانید سرمایه گذاری در انگلستان نمایید.
 • نامه ای از مشاور حقوقی که اظهار نماید که اظهارنامه فوق مورد تائید است.

در نهایت پس از تکمیل مدارک سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان به ترجمه کلیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایید.

در رابطه با سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان شایان ذکر است افراد زیر میتوانند برای تمدید ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان اقدام نمایند.

 • کسانی که قبل از ۶ نوامبر ۲۰۱۴ موفق به اخذ ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستان شده اند و اکنون حداقل ۱۰۰۰۰۰۰ پوند در انگلستان دارند و ۷۵ درصد آن در اوراق قرضه انگلستان، سهام یا وام شرکتهای فعال سرمایه گذاری شده
 • کسانی که بعد از ۶ نوامبر ۲۰۱۴ موفق به اخذ ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستا شده اند و اکنون حداقل ۲۰۰۰۰۰۰ پوند در انگلستان دارند و در اوراق قرضه انگلستان، سهام یا وام شرکتهای فعال سرمایه گذاری شده

موسسه حقوقی ملک پور در پایان بحث سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان می اظهار می نماید که با توجه به مطالعات انجام شده، اخذ ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلستا گران است و با سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلیس و با مبالغ پایین تری می توانید به اقامت در اروپا دست یابید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و راه های سرمایه گذاری در انگلستان و سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس اقدامات لازم برای سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و ویزای Tier1 سرمایه گذاری انگلیس و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان میتوانید با مشاوران  و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و در خصوص سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان و راههای مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و در نهایت راههای اخذ تابعیت انگلستان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. Karimi Ali گفته:

  سلام و عرض ادب ، دكتر جان من كلي نا اميد شدم ، دكتر من فك ميكنم اوني ك مدرك داره و اوني ك ميلياردي پول داره هر جوره راهشو پيدا ميكنه اما يكي مثل من بايد چكار كنه ؟؟؟ شرايطمو ميگم با خاستم شما بهترين راه و جا رو بگين نوكرتم ، اقاي دكتر من علاقه اي به درس ندارم ميخام رشته ي ورزشي ( فوتبال ) رو تو كشور انگليس شروع كنم ، برا رفتن به انگليس بهترين و ساده ترين راه چيه ، من مدرك ديپلم دارم رشته تجربي ، دانشگاه نرفتم الان مشمول هستم ٢٢ سالمه پايان خدمت ندارم ( در واقع خيلي كارم سخته دارم تلف ميشم تا بدبخت نشدم كمكم كن ) با اين شرايطم كلي نا اميد شدم از زندگي ، من چكار كنم چجوري درخاست بدم ؟ كدوم راه بهتره ؟ من كارت ملي پاكستان رو هم دارم اونجا سنم رو دو سه سالي كمتر زدم ، از طريق پاكستان هم ميشه اقدام كرد ؟ اونجا ميتونين كمك كنين اشنا دارين ؟ من اونجا و اينجا اشنايي ندارم چكار كنم ؟ خاهش ميكنم همينجا جوابمو بدين نوكرتم خطا مشغوله همش زنگ ميزنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای مهاجرت به انگلیس باید در ابتدا باید از طریق تحصیل اقدام نمایید تا بتوانید وارد کشور شوید و سپس می توانید در رشته و حرفه مورد علاقه خود به کار مشغول شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ