سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در آلمان ، مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ، شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان چگونه است ؟ شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و راههای مهاجرت به آلمان و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان  به چه صورت است ؟ راههای اخذ اقامت آلمان و اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان چگونه است ؟ مقدار سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان همچنین مدارک لازم جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان چه مدارکی است ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص قوانین سرمایه گذاری در آلمان و قوانین ثبت شرکت در آلمان در این مقاله توضیح داده است شما عزیزان می توانید در خصوص راههای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان با کارشناسان و مشاورین این موسسه تماس حاصل نموده و در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

از مهمترین انواع مختلف سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خارجی در آلمان مواردی است که در مطالب  زیر بدان اشاره شده است.

 1. فعالیت حرفه‌ای فردی (نظیر رستوران یا مغازه فرش فروشی)
 2. تاسیس شرکت مدنی (۲ نفر یا بیشتر)
 3. تاسیس شرکتهای شخصی (تضامنی)
 4. تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
 5. تاسیس شرکت سهامی
 6. تاسیس شعبه
 7. دفتر نمایندگی
 • شعبه مستقل
 • شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)

مهمترین شکل‌های قانونی فعالیت اقتصادی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان عبارتند از :

 1. فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی)
 2. تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH
 3. تاسیس شعبه
 4. دفتر نمایندگی
 5.  شعبه مستقل برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان
 6.  شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)

هر کدام از موارد به صورت کوتاه مورد بررسی قرار خواهند گرفت. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)

۱) فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان توجه داشته باشید که در این نوع فعالیت نیاز به تشکیل شرکت نبوده و می‌توان با گرفتن اجازه کسب Gewerbeanmeldung این نوع کارهای صنفی و تجاری را شروع نمود. بعضی از این فعالیت‌های شغلی  نیاز به گرفتن اجازه ویژه نبوده (مانند فرش فروشی، خواربار فروشی، صادرات و واردات) ولی برای بعضی از آنها باید اجازه ویژه آن کسب گرفته شود، مانند (رستوران، تاکسی).

۲) تاسیس وثبت یک شرکت دختر (شرکت مستقل) به شکل یک شرکت با مسئولیت محدو  (GmbH)برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان به سرمایه گذاران ایرانی می‌توان پیشنهاد داد که  برای فعالیت اقتصادی خود در آلمان یک شکل اقتصادی مستقل از راه تاسیس و ثبت یک شرکت دختر Tochtergesellschaft به شکل شرکت با مسئولیت محدود که ساده‌ترین وبهترین حضور در بازار اقتصادی آلمان می‌ باشد، انتخاب نمایند

تاسیس و به ثبت رساندن شرکت با مسئولیت محدود و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان را می توان با

 • یک شخص Ein-Mann-GmbH یا بیشتر (اعم از حقیقی یا حقوقی) تاسیس نمود.
 •   باید حد اقل سرمایه ۲۵۰۰۰ یورو باشد.

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و تاسیس و ثبت شرکت دختر یا مستقل نیاز به ارائه و تقدیم:

الف) مدارک مربوط به شخص متقاضی ثبت شرکت مستقل

ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران

ج) مدارک مربوط به شعبه آلمان می باشد. مانند مجوز فعالیت صنفی Gewerbeanmeldung در ضمن هزینه‌های تاسیس و ثبت شرکت  باید پرداخت شوند.

شما عزیزان اگر قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان دارید و قصد دارید از راههای  مهاجرت به آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان مشاوره ی رایگان و تخصصی دریافت نمایید .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

 

در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان اساسنامه برای نمونه باید شامل موارد زیر باشد:

 •  نام شرکت
 •  اقامتگاه اصلی شرکت
 •  موضوع شرکت
 •  نام کلیه شرکاء یا صاحبان سهم الشرکه یا مؤسسین شرکت با نشانی آنها
 •  تعیین مدیر عامل برای شرکت
 • ثبت در دفتر ثبت شرکت ها

توجه فرمائید که پس از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان در دفتر ثبت شرکتها دارای شخصیت حقوقی شده و مسئولیت صاحبان سهم الشرکه محدود به سهم الشرکه آنها می‌باشد و شخصاً مسئول پرداخت دیون شرکت نمی باشند.

این شرکت از شرکت مادر مستقل بوده و دارای شخصی، مدیریت، سرمایه، اقامتگاه، تابعیت، ترازنامه و حسابداری مستقل بوده و تنها وجه اشتراک با شرکت مادر ایرانی یکی بودن صاحبان سرمایه می‌باشد. شرکت از هر لحاظ تابع قوانین آلمان بوده و با آن به شکل یک شرکت آلمانی رفتار خواهد شد.

محدویتی نیز از لحاظ مقدار سهام یا سهم الشرکه یا سرمایه گذاری نبوده و ایرانیان می‌توانند ۱۰۰% سرمایه را دارا باشند.

همچنین در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان ، شرکت موظف به پرداخت مالیات بوده و پرداخت انواع مالیات‌هایی که برای این نوع شرکت قانوناً مقرر است، الزامی است.

هزینه‌های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

هزینه  کامل  برای ثبت شرکت در آلمان بین  ۹۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ یورو می باشد و این هزینه شامل هزینه های ثبت شرکت، تهیه اساسنامه، آگهی ها ، مشاوره حقوقی و گرفتن مجوز صنفی  و ترجمه های مدارک به زبان آلمانی است.این مبلغ شامل گرفتن مجوزهای خاص، افتتاح حساب بانکی در بانکهای آلمان  نمی باشد.

در بحث سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان این گونه است که شرکت نیاز به  یک مشاور مالیاتی جهت تنظیم دفاتر، سود و زیان و محاسبه ارزش افزوده یا مالیات بر مصرف  و ترازنامه و مالیات سالیانه  خواهد داشت. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)

از موارد مهم دیگر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان این است که شرکت باید دارای یک محل اقامتی یا نشانی باشد که برگه های قانونی و نامه ها به این آدرس پست شوند.

 1. تاسیس شعبه Niederlassung

اشخاص ایرانی می‌توانند مبادرت به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و تاسیس و ثبت شعبه اعم از مستقل و وابسته بنمایند. اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌توانند اقدام به تاسیس شعبه بنمایند که تاجر یا بازرگان کامل Vollkaufmann باشند به عنوان مثال  یک بقالی کوچک نمی‌تواند شعبه در آلمان تاسیس کند ولی تولید کننده مواد غذائی یا تاجر بزرگ فعال در صادرات و واردات حق تاسیس و ثبت شعبه دارد. تمام شرکتهای تجاری با شخصیت حقوقی مستقل از نظر قانون آلمان تاجر کامل بوده و مجاز به تاسیس شعبه می‌باشند. افراد دیگر که تاجر کامل نمی باشند می‌توانند فقط شعبه غیر مستقل تاسیس نمایند در این موارد بهتر است از مشاوران ما برای بررسی بیشتر یاری بگیرید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری پس از رفع تحریم ها در داخل و خارج

 

شعبه می‌تواند به شکل

 •  شعبه مستقل ( Selbständige Niederlassung Zweigniederlassung)
 •  شعبه وابسته : مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه ( Unselbständige Niederlassung Betriebsstätte) تاسیس شود.

شعبه مستقل (Selbständige Niederlassung Zweigniederlassung)

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و تاسیس شعبه مستقل یک شرکت ایرانی در آلمان دارای شخصیت حقوقی مستقل نبوده و از شرکت مادر ایرانی در ایران از لحاظ سازمانی وحقوقی جدا نیست. شعبه از لحاظ سازمانی و حقوقی تابع و جزئی از شرکت مادر ایرانی بوده و تابع  قوانین  ایران است.

خصوصیاتی که یک شعبه مستقل دارد در زیر بیان شده است:

– یک شعبه مستقل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان چنان باید سازماندهی یابد که بتواند با استقلال کلیه کارهای تجاری را در آلمان انجام دهد.

– این سازماندهی باید به شیوه ای  باشد که با از بین رفتن شرکت مادر بتواند به کارهای تجاریش ادامه دهد،و خللی در کارهایش رخ ندهد.

-در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان شعبه مستقل باید دارای ترازنامه جداگانه‌ای در شرکت مادر  باشد شعبه باید مدیریت جداگانه با اختیارات عقد قراردادها و سرمایه مستقل ازمادر داشته تا بتواند این اختیارات عملی شوند.

در ضمن باید موارد زیر نیز در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان رعایت شود:

– نام شعبه و نام شرکت مادر معمولاً یکی میباشد.

– شعبه از لحاظ مکانی از شرکت مادر ایرانی جدا میباشد.

– قراردادها و اعمال تجاری انجام یافته توسط مدیر شعبه در ظاهر بنام شعبه و در باطن متعهد و منتفع شرکت مادر است، حتی اگر شعبه دارای سرمایه مستقلی باشد.

قوانین آلمان در شرکت برتری دارد بدین مفهوم که ترازنامه، حساب سود و زیان تابع قوانین ایران نبوده و تابع قوانین آلمان میباشد.

 

لینک مقالات پیشنهادی :

کار در آلمان

ویزای کار آلمان

 

 

 

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و تاسیس یک شعبه مستقل در زیر آمده است:

الف) مدارک مربوط به شخص متقاضی ثبت شعبه

ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران

-ج) مدارک مربوط به شعبه آلمان می باشد.

مانند مجوز فعالیت صنفی Gewerbeanmeldung

در ضمن هزینه‌های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و تاسیس و ثبت شرکت  باید پرداخت گردد.

شعبه موظف به پرداخت مالیات بوده و پرداخت انواع مالیات‌هایی که برای این نوع شرکت ها و شعبه قانوناً مقرر است، الزامی است.  (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)

هزینه‌های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و ثبت شعبه مستقل:

هزینه  کامل  برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و ثبت شعبه مستقل  بین  ۸۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ یورو می باشد و این هزینه شامل هزینه های ثبت شعبه، آگهی ها ، مشاوره حقوقی و گرفتن مجوز صنفی  و ترجمه های مدارک به زبان آلمانی است.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   ویزای tier1 انگلستان

 

این مبلغ شامل گرفتن مجوز های خاص، افتتاح حساب بانکی در بانکهای آلمان  نمی باشد.

شعبه مستقل در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان باید دارای یک محل اقامتی یا نشانی باشد که برگه های قانونی و نامه ها به این آدرس فرستاده شوند.

سربرگ شعبه مستقل باید دارای اطلاعات زیر باشد:

 • نام دفتر ثبت تجاری که شعبه در آن ثبت شده است (آلمان)
 • شماره ثبت در دفتر ثبت تجاری (آلمان)
 • نام کامل و نوع شرکت مادر ایرانی
 • شماره و نام اداره ثبت شرکتها که در آن شرکت ثبت شده است (ایران)
 •  اطلاعات دیگری بر طبق قانون آلمان مانند: نام شعبه، محل با نشانی کامل (شهر، کشور)، نام نمایندگان قانونی (حداقل یک نام و نام فامیلی)

 – سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه) (Unselbständige Niederlassung (Betriebsstätte

یک شرکت خارجی یا یک شرکت با سرمایه ایرانی ثبت در آلمان می‌تواند شعبه‌های غیر مستقل در شهرهای مختلف در آلمان داشته باشد (Filiale). این شعبه‌های غیرمستقل معروف به Betriebsstätte بوده و دارای مختصات زیر می‌باشد:

 •  این شعبه‌ها از هر لحاظ  وابسته به شرکت مادر می‌باشند.
 •  صورتحساب‌ها یا رسیدهایی که صادر می‌کنند، باید بنام شرکت مادر باشد.
 •  این شعبه‌ها فقط از لحاظ مکانی با شرکت مادر تفاوت داشته ولی از لحاظ فعالیت تجاری با شرکت مادر یک واحد تجاری را تشکیل می‌دهد.
 •  نام شعبه و نام شرکت مادر باید یکی باشد.

در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان هر شعبه باید جداگانه به اداره اصناف Gewerbeamt محل فعالیت معرفی شده و اجازه فعالیت صنفی Gewerbeanmeldung دریافت دارد.

تاسیس یک شعبه مستقل نیاز به ارائه و تقدیم:

الف) مدارک مربوط به فرد متقاضی ثبت شعبه

ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران

ج) مدارک مربوط به شعبه در آلمان می باشد

 1. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و دفتر نمایندگی Repräsentanz

دفتر نمایندگی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان امکان دارد که از طرف خود شرکت مادر اداره شود و از این نظر از هر جهت وابسته به شرکت مادر است یا ممکن است که این دفتر نمایندگی از طرف یک نماینده تجاری (با داشتن وکالت Handelsvertreter) اداره شود.

دفتر نمایندگی حق فعالیت مستقل مانند عقد قرارداد بنام خود نداشته و فقط می‌تواند فعالیت تجاری محدودی داشته باشد، فعالیت هایی مانند بازاریابی، خدمات پس از فروش  و …  از جمله فعالیت هایی است که دفتر نمایندگی میتواند انجام دهد.(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی)

 

لینک مقاله پیشنهادی => « تحصیل در آلمان »

 

اگر شما عزیزان می خواهید در رابطه با قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان اطلاعات بیشتری داشته همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط مهاجرت به آلمان و راههای اخذ تابعیت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان و شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و راههای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان با مشاورین متخصص و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور به صورت رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
25 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. محمد گفته:

  سلام ،ببخشید خواستم بدونم چطور از یک طرف فرمایش می‌کنی حداقل سرمایه گذاری برای اخذ اقامت هلند۱۲۵۰۰۰۰یورو ولی از یک طرف میشه با مبالغ بسیار کم از طریق ثبت شرکت اقامت گرفت.!!؟خوب بنابراین میشه با سرمایه گذاری به هر میزان در قالب شرکت اقامت گرفت!! لطفاً راهنمایی کنید.ممنون از لطف شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   در رو ش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در نظر داشته باشید که می بایست بیزینس پلن فوق العاده قوی ارائه دهید و نشان دهید که طرحی که شما دارید یا دارای نو آوریست و یا اینکه به اقتصاد کشور مقصد کمک خواهد کرد . در صورتی که طرح شما دارای ویژگی های ذکر شده باشد به شما اقامت داده می شود

   پاسخ
 2. مهدی گفته:

  سلام تولید کننده قند به روش پخت بودم و به عللی شرکت خود رو جمع کردم.دوباره قصد راه اندازی کار جدیدی در زمینه تسویه شکر را دارم با توجه به کشت چغندر که در المان وجود دارد این کار توجیه اقتصادی دارد

  پاسخ
 3. م علی گفته:

  با سلام
  من کارمند رسمی شرکت نفت با سابقه بیشتر از ۲۰ سال و مدرک فوق لیسانس از دانشگاه فرانسوی هستم با سن ۵۰ سال آیا از طریق کاری یا تحصیل و یا سرمایه گذاری به آلمان مهاجرت کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار و تحصیل محدودیت سنی وجود دارد اما می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید و از این طریق به اقامت و تابعیت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. Ali گفته:

  سلام
  میخواستم ببینم توی ایران زمین کشاورزی داریمو بخوایم محصولاتمون رو به آلمان صادر کنیم و یا توی آلمان زمین کشاورزی بخوایم بگیریمو محصولاتش رو بخوایم به ایران صادر کنیم میتونیم شرکت ثبت کنیم و اقامت المان رو بگیریم ؟
  برای ثبت شرکت حتما زبان آلمانی نیازه یا زبان انگلیسی هم مدرکش کافیه ؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که در ابتدا باید بیزینس پلن ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت شرایط شما باید به طور کامل بررسی گردد تا بتوان اطلاعات درستی ارائه نمود که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. رقیه امنی گفته:

  با درود و تشکر
  من یک خانم ۵۸ساله ام،میتوانم با سرمایه۳۲۰ملیون تومان در آلمان مغازه ای بگیرم
  دو فرزند پسر،۳۶و۳۲،سال دارم واونها هم میتونن بامن مشغولکار شوند پسر بزرگم در ایران مدرس پیانو هست،ومدرک خلبانی cpl,ir,از سازمان هواپیمایی کشور ایران،رو دارد،پسر کوچکترم بیزینس موبایل دارد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نمایید که بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. مژده گفته:

  سلام ضمن تشکر ویژه از شما یه سوال داشتم . آیا اگر در ایران صاحب باغ مرکبات و زمین کشاورزی باشیم میشه از طریق ثبت شرکت برای آلمان اقدام کرد؟ ممنون میشم جواب بدین .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما امکان مهاجرت و ثبت شرکت در آلمان و کشورهای دیگر را دارید اما برای ثبت شرکت باید شرایطی مهیا باشد چون ثبت شرکت مستلزم پرداخت هزینه هایی خواهد بود به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما بررسی شود که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. ghazal گفته:

  سلام من میخواستم ببینم با سرمایه حدود ۵۰ هزار یورو میتونم برای ثبت شرکت و یا رستوران تو آلمان و اتریش اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید بیزینس پلن ارائه نمایید و در صورتی که مورد تایید باشد می توانید شرکت ثبت کنید که هزینه اولیه آن در حدود ۳۰ هزار یورو می باشد و پس از ثبت شرکت مجددا باید هزینه دیگری وارد کنید که بستگی به بیزینس پلن شما دارد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 8. محسن گفته:

  درود
  سپاسگذارم از زحماتتون؛
  یه سوال دارم هیچ جای اینترنت پیدا نکردم جوابشو!
  آیا امکان خرید سهام در بورس فرانکفورت برای کسانی که به صورت ۶ ماهه با ویزای جاب سیکر به المان میآیند، وجود دارد؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
 9. زینب گفته:

  سلام خوبید؟؟همسرمن نجارهست وبطورحرفه ای۹سال کارمیکنه و۲۵سالشه من ۱۹سالمه ودیپلم تجربی دارم یه دختر۱ساله هم داریم وسرمایه حدود۷۰میلیون داریم ازچه راهی میشه اومدالمان واقامت گرفت؟! من قصدداشتم که ایران پرستاری بخونم بعدازاین طریق اقدام کنم میشه؟ تاسال اینده سرمایه ماحدود۲۰۰میلیون میشه.

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   برای ثبت شرکت در آلمان ابتدا باید بیزنس پلان شما طراحی گردیده و به تاییدیه اتاق بازرگانی آلمان رسیده باشدپس از آن مبلغی که بهتر است ۱۰۰هزار یورو باشد را بعنوان بیزنس پلان خود قرار دهید اما با توجه به سختگیری های اخیر بهتر است در کشورهای دیگر حوزه شنگن اقدام نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 10. عادل گفته:

  من کلا ۱۰۰۰۰۰یورو سرمایه در ایران دارم چگونه میتوانم یک رستوران ویا یک فروشگاه فرش در اتریش یا المان افتتحاح کنم.ضمنا مشغول یادگیری زبان المانی هستم وبزودی مدرکb2 را دریافت خواهم کرد.ایا این سرمایه کافی است ؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام . شما می توانید برای ثبت شرکت در اتریش اقدام نمایید و فعالیت شرکت شما بر اساس بیزنس پلن شما مشخص خواهید گردید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 11. محمد فریمانی گفته:

  درود. عالی بود. درزمینه.اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری شخصی.بیشتر راهنمایی .میخواستم .ممنون میشم .به امید دیدار.

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای این نوع فعالیت ها شما می توانید از طریق ثبت شرکت در این زمینه اقدام نمائید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ