سرمایه گذاری و گرین کارت کشور هلند

سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند

سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند

سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند در هنگام مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟  شرایط سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند و شرایط مهاجرت به هلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند به چه صورت است ؟ قوانین و راه های سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند چگونه می باشد ؟ آیا از قوانین و راه های مهاجرت به هلند  و قوانین اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری  اطلاعی دارید ؟ قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری هلند و شرایط ثبت شرکت در هلند و شرایط اخذ تابعیت هلند چه صورت است ؟ اگر میخواهید بهترین نوع سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند را بدانید با ما در مؤسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه همراه باشید و در خصوص مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در هلند از مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند به واسطه اخذ يكي از تايپهاي ويزا در اين كشور مي تواند در نهايت منجر به اخذ اقامت دائم هلند برتر اروپايي شود.علم به قوانين و شرايط بیزینس و تجارت در هلند مي تواند به افراد متقاضي اخذ اقامت دائم کشور هلند كمك شاياني كند.در اين مقاله تلاش شده تا قوانين پيش روي سرمايه گذاري در هلند و اخذ گرين كارت هلند به صورت كامل توضيح داده شود تا در راستاي اهداف مهاجرتي شما عزيزان ما هم سهمي داشته باشيم و توانسته باشيم به شما كمك كرده باشيم.كشور هلند نيز به مانند ديگر كشورهاي شرايط را براي متقاضيان سرمايه گذاري در کشور هلند مهيا کرده است و پيش بيني تمامي قوانين و شرايط لازم براي سرمايه گذاري در هلند و اخذ گرين كارت هلند توسط دولت اين كشور شده است تا افراد مهاجر و متمول بتوانند در اين كشور سرمايه گذاري انجام دهند. با گسترش حجم ورود مهاجرين به كشورها اين روزها كشورهاي مختلف شرايط و قوانين مهاجرتي خود را سخت تر كرده اند ولي در حال حال يكي از راه هاي راحت جهت ورود به كشورها سرمايه گذاري مي باشد با اين تفاسير در صورتي كه شما عزيزان سوالات بيشتري نسبت به سرمايه گذاري در هلند و اخذ اقامت هلند داريد مي توانيد با مشاورين برتر موسسه حقوقي ملكپور تحت نظر موسسه MIE اتريش به صورت كامل و تخصصي مشاوره نماييد.

افرادي كه تمايل به سرمايه گذاي در هلند را دارند بايد اين مهم را در نظر داشته باشند كه سرمايه گذاري در اين كشور به واسطه اخذ ويزاي توريستي MVV كه به مدت زمان  ۳ماه به افراد اجازه مي دهد وارد خاك هلند شوند تا افراد بتوانند شرايط و قوانين پيش روي خود را بررسي نمايند.با توجه به اينكه كشور هلند يكي از برترين كشورهاي اروپايي مي باشد بدين لحاظ مبلغ سرمايه گذاري در هلند نيز در حدود ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ يورو مي باشد كه با توجه به بالا بودن مبلغ ارائه شده افراد متقاضي بايد نسبت به تمامي قوانين سرمايه گذاري در هلند اشراف كافي داشته باشند.

سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند به مانند برخي كشورها در غالب تاسيس و مشاركت در شركتهاي هلندي است كه افراد بايد بتوانند به واسطه سرمايه گذاري خود براي اتباع هلند فرصتهاي شغلي مناسب ايجاد كنند اين نوع سرمايه گذاري ممكن است در غالب مشاركت در صندوق اقتصادي و اوراق مشاركت دولتي هلند نيز باشد.با توجه به اينكه مبلغ سرمايه گذاري ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ يورو مي باشد در ايتدا بايد سرمايه گذاري فرد متقاضي به تاييد وزارت اقتصاد و اتاق بازرگاني NVP برسد.

در سرمايه گذاري كشور هلند فرد متقاضي بايد بتواند موقعيت هاي شغلي به مانند استراليا ۱۰شغل ايجاد كند و اين ايجاد مشاغل بايد در بازده زماني  ۵ساله اتفاق بيفتد. بهرحال به مانند ثبت شركت در مابقي كشورهاي اروپايي فرد بايد سرمايه گذاري نويني را با ايجاد مشاغل نو ايجاد كرده باشد و بتواند براي اتباع و كشور هلند مثمر ثمر باشد.

سرمايه گذاري در هلند غالب موارد ذيل مي باشد:

 1. ايجاد شركت جديد و ثبت شركت
 2. مشاركت در شركتهاي هلندي
 3. مشاركت در صندوق هاي اقتصادي کشور هلند

ايجاد شركت جديد و ثبت شركت

ثبت شركت در هلند به دو روش اتفاق مي افتد:

 1. در روش اول فرد بايد به مانند بسياري كشورها با ارائه طرح تجارت يا شركت خود به اتاق بازرگاني هلند و پس اخذ تاييديه نهايي اقدام به فعاليت تجاري نمايد.
 2. در روش دوم فرد مي تواند با ورود به كشور هلند اقدام به خريداري شركتهاي از پيش ثبت شده نمايند.

مدارک مورد نیاز ثبت شركت در هلند :

 • ارائه طرح اوليه شركت در غالب ايجاد مشاغل سود آور
 • تعيين افراد دخيل در شركت از جمله شركا در صورت پيش بيني ، هيئت مديره و مديعامل و كارمندان شركت
 • مشخص نمودن سهام هريك از افرادي كه در ايجاد و راه اندازي شركت مشاركت دارند
 • ارائه حداقل ۳سال سابقه بيزينس و تجارت در كشور مبدا فرد متقاضي سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند كه نشان دهنده تجربه كاري افراد در زمينه تجارت و كارآفريني مي باشد

افرادي كه در زمينه تجارت و بيزينس تجربه كافي ندارند و نمي توانند سابقه كار  ۳ساله خود را ارائه دهند بايد بتوانند مداركي دال بر تجربه در زيمنه هاي ذيل ارائه دهند:

 • ارائه سوابق مديریتي در صورت داشتن سابقه
 • ارائه مدراک  و دوره های کاری و فنی به همرا اطلاعات شخصی

ثبت شرکت در هلند مستلزم کسب حداقل امتیاز می باشد که این امتیازات شامل موارد ذیل می باشد:

 1. تجربه کاری ۳۰ امتیاز
 2. مدارک تحصیلی از حداقل لیسانس ۴۰ امتیاز می باشد
 3. طرح شرکت یا تجارت ۳۰ امتیاز

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص قوانین سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند و مهاجرت به هلند از طریق ویزای سرمایه گذاری در هلند هستید و اگر می خواهید در خصوص راه ها و شرایط ثبت شرکت در هلند و اخذ گرین کارت هلند اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های اخذ اقامت هلند و اخذ گرین کارت هلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

افراد متقاضی سرمایه گذاری در هلند باید این نکته را در نظر داشته باشند که با توجه به هزینه بالای سرمایه گذاری در کشور هلند بهتر است در ابتدا پیش از اقدام در این خصوص وارد خاک این کشور شوند در باب سرمایه گذاری هلند به صورت کامل و دقیق تحقیق نمایند زیرا در صورتی که افراد سرمایه گذار موفق نشوند احتمال از بین رفتن سرمایه وجود دارد و در صورتی که افراد موفق نشوند حتی به اقامت دائم نیز نمی توانند دست یابند.با این شرایط بهتر است افراد پیش اقدام با مشاوران حقوقی و وکیل به صورت کامل مشاوره نمایند.

مشارکت در سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند

در سرمایه گذاری مشترک یا مشارکت در سرمایه گذاری تجربه کاری و رزومه فرد نقش بسیار تعیین کننده ای دارد تجربه کاری مناسب و توانایی فردی در این نوع سرمایه گذاری نقش تعیین کننده ای را دارد.رزمه کاری تحصیلی فرد سرمایه گذار می تواند شامل ثبت اختراع و مدراک و الواح افتخار می باشد.
در سرمایه گذاری مشترک فرد باید علاوه بر ارائه مدارک تحصیلی و کاری خود مدارک دیگری نیز ارائه دهد کا شامل موارد ذیل است:

 1. قوائد و شرایط سرمایه گذاری
 2. توضیح و شرحی از معاملات و سهام شرکت
 3. تایید و توافق طرفین معامله در خصوص مبلغ سرمایه گذاری
 4. ارائه مدارک حسابهای شرکت
 5. ارائه طرح اولیه شرکت و مشخص نمودن نوع فعالیت شرکت
 6. اشتغال زا بودن طرح ارائه شده شرکت
 7. حمایت های اقتصادی در راستای شرکت تاسیس شده

مشارکت و سرمایه گذاری صندوق دولتی کشور هلند
مشارکت در صندوق دولتی کشور هلند به افراد متقاضی این فرصت را می دهد تا بتوانند اقامت بلند مدت ۳ ساله هلند را اخذ نمایند.افراد متقاضی سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند و مشارکت در صندوق دولت هلند در صورتی اماکن پذیر خواهد بود که در ابتدا به تایید نهایی وزارت کشور و اتاق بازرگانی دولت هلند رسیده باشد.افراد متقاضی باید در زمینه سرمایه گذاری که قرار است ایجاد بکنند دلایل قانع کننده ای ابراز نموده باشد تا از سوی دولت هلند تایید شود.
با توجه به اینکه اقامت صادر شده از سوی دولت هلند برای افراد متقاضی سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند به مدت ۳سال می باشد پس از پایان دوره در صورتی فرد سرمایه گذار تمامی موارد و شرایط شهرندی خود را رعایت کرده باشد و مالیات پرداخت کرده باشد می تواند درخواست اقامت دائم هلند را به اداره مهاجرت این کشور اعطا نماید.مشارکت در سرمایه گذاری دولتی یا صندوق دولتی تنها نوع سرمایه گذاری در هلند می باشد که اجازه کار را به افراد متقاضی سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند خواهد داد.

اخذ اقامت دائم در هلند

افرادی که به واسطه ویزای کاری یا سرمایه گذاری وارد کشور هلند شده اند می توانند پس از ۵سال زندگی در هلند و پرداخت مالیات برای خود و خانواده خود درخواست اقامت دائم را نمایند.

اقرادی که جز شهروندان اتحادیه اروپا  و منطقه اقتصادی سوئیس هستند می توانند درخواست اقامت دائم کشور هلند را دهند.

مزایای اخذ اقامت دائم هلند

 1. اخذ اقامت دائم هلند به افراد مهاجر این اجازه می دهد تا به طور نامحدود در کل کشور هلند اقامت و رفت و آمد داشته باشند. اجازه اقامت افراد مقاضی به مدت پنج سال می باشد و افراد پس از پایان دوره ۵ساله می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.
 2. اخذ اقامت دائم هلند این امکان را برای افراد مهاجر ایجاد می کند که افراد به صورت آزادانه وارد بازار کار هلند بدون اجازه کار شوند.

 

شرایط اقامت دائم هلند

افراد مقاضی برای دریافت اقامت دائم هلند باید واجد شرایط ذیل باشند:

 • به صورت مستمر طی ۵سال در هلند حضور و زندگی کرده باشند
 •  هلند شده باشند افرادی که به صورت غیر قانونی وارد هلند شده اند فرایند اخذ اقامتشان پیچیده تر خواهد بود
 • افراد باید ثابت نمایند به قوانین و شرایط کشور هلند پایبند هستند و در جامعه هلند ادغام شده اند
 • مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند و شرایط مهاجرت به هلند و شرایط اخذ اقامت هلند به شما دوست عزیز توصیه می نماید اگر  سؤالی در زمینه قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری هلند دارید و میخواهید انواع سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند را بشناسید و قصد دارید شرایط ثبت شرکت در هلند را بدست آورید این نکته را بدانید که آگاهی از قوانین سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند جز مواردی است که در مقاله فوق به آن اشاره شده تا در پیشبرد اهداف مهاجرتی شما کمک شایانی شده باشد در خصوص سرمایه گذاری در هلند و اخذ گرین کارت هلند چنانچه همچنان شبهاتی برای شما وجود دارد می توانید با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت کامل در این خصوص مشاوره دریافت نمایید .
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ