سرمایه گذاری پس از رفع تحریم ها در داخل و خارج

سرمایه گذاری پس از رفع تحریم ها در داخل و خارج

در پنج راه موجود برای مهاجرت راهی وجود دارد به عنوان ویزای سرمایه گذاری که شما می توانید با راه اندازی بیزینس یا ثبت شرکت و … در یک کشور خارجی به اقامت دائم این کشور برسید ، که البته انتخاب این راه و اخذ ویزای سرمایه گذاری برای گرفتن اقامت یک کشور نیاز به شناخت کافی از وضعیت اقتصاد آن کشور دارد و شاید نیاز به حضور فیزیکی شما در آن کشور باشد تا تمامی این مطالب و شرایط را از نزدیک لمس نمایید و یا با کمک از وکلای مجرب و کارشناسان متخصص در این زمینه در داخل کشور اطلاعات کامل و جامعی دریافت نمایید و ما هم در این مقاله درباره وضعیت سرمایه گذاری بعد از لغو تحریم ها در داخل و خارج از ایران  به بررسی این موضوع می پردازیم . کشور ایران در محدوده خاورمیانه واقع شده است . کشور ایران با بهره گیری از موقعیت فوق العاده عالی که از نظر ترانزیت و جذب گردشگر دارد و با در دست داشتن چهار فصل طبیعتی بکر و مثال زدنی در خود جای داده است . کشور ایران از شمال تا جنوب اختلاف سطح هوایی و طبیعی ۱۸۰ درجه متفاوت است . تمامی این ویژگی ها در کشوری قرار دارد که مساحت کلی آن ۱۶۴۸۱۹۵کیلومتر مربع می باشد و در همسایگی کشورهای عراق ، ترکیه ، آذربایجان ، ارمنستان ، روسیه ، پاکستان و افغانستان است . ایران از شمال توسط دریای خزر که نام دیگر آن مازندران (البته در گذشته با نام کاسپین هم شناخته شده بود) است و در جنوب با دریای عمان و خلیج همیشه فارس احاطه شده است . همانطور که مستحضر هستید دریا  خزر و خلیج فارس منابع قوی و غنی از نفت و گاز است . و سهم عظیمی از صنعت ایران را نفت و گاز تغذیه می نماید . در کنار نفت و گاز ، صنعت ماهیگیری و کشتی سازی نیز منبع درآمد بسیاری از افراد و گوشه از صادرات ایران را در دست دارد . در خلیج همیشه فارس  ، تنگه هرمز شاهراه و گذرگاه مبادلاتی بشمار میرود که از نظر استراتژی و ترانزیتی شرایط خاصی دارد به نحوی که جهت تردد کشتی ها از این تنگه باید عبور نمایند . شایان ذکر است کشور ایران بدون شک قدرت اول منطقه بشمار می رود .

ایران از نظر جغرافیا نیز مرکزیت دارد در میان قاره ها را دارد این به شکلی است که در طول تاریخ بسیاری از کشورها به خودشان این اجازه را دادند تا بخواهند به خاک کشور عزیزمان تجاوز نمایند .

شهر اصفهان که مهد ذوق و هنر است . پایتخت فرهنگی جهان اسلام نام گذاری شده است . شهر اصفهان جزء شهر هایی است که تعداد کثیری آثار باستانی را در خود جای  داده است و این می تواند امتیاز بسیار بالایی برای جذب توریست در ایران باشد  .

iran02

ایران در دوران تحریم ها که توسط اجلاس کشورهای ۵+۱ بر ایران تحمیل شد همچون ۸ سال دفاع مقدس که حتی یک وجب از خاک عزیزمان را به بیگانگان ندادیم دیپلمات های ما از روی موازین خود کوتاه نیامده و توانستیم به برجام دست یابی پیدا کنیم . در دوران تحریم ایران توانست با فشارهای بالای اقتصادی که میهن مان وارد بود اما توانستند سر بلند بیرون بیایند و در حال حاضر پس از برجام که روادید بین المللی رو به پیشرفت است صنایع بزرگ و قوی همچون کارخانه بنز ، پژو در صنعت خودرو سازی از کشورهای آلمان وفرانسه و شرکت های تاپ امریکایی در حوزه نفت و گاز برای همکاری با ایران اظهار تمایل نموده اند و مذاکراتی منوط بر بحث های عقود کاری برپا است و این می تواند نشانه خوبی برای افرادی باشد که قصد سرمایه گذاری در کشور های اروپایی و آمریکا را دارند و با بهتر شدن روابط و همکاری دوباره بانک مرکزی با کشورهایی که تا بدین روز این امکان وجود نداشت شرایط و بستر فراهم گردیده و شما می توانید با کمک از کارشناسان و وکلای متخصص در ویزاهای سرمایه گذاری اقامت کشور مورد نظرتان را کسب نمایید .

شما می توانید با اخذ ویزای سرمایه گذاری و ایجاد یک شغل و یا صنف و یا …. با پرداخت بیمه و مالیات سالیانه در اکثر کشورها بعد از ۵ سال به اقامت دائم دست یابید ، ضمن اینکه در ابتدای راه شما می توانید با انتخاب یک مسیر ساده تر و کم هزینه تر مانند اخذ ویزای تحصیلی با هزینه ی بسیار کم و مطمئن به کشور دلخواهتان برسید و آنجا با شناخت کافی از بازار آن کشور بیزینس خود را راه اندازی نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ