سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و بررسی آن

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت، تابعیت و پاسپورت کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در این کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا چیست؟ آیا مبلغی اضافه بر ۲۱۰ هزار دلار برای سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا باید پرداخت شود؟ میزان ریسک سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا چقدر است؟ در این مقاله به این پرسش ها و دیگر پرسش ها در باب سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه ۲۱۰ هزار دلاری استان کبک پاسخ داده می شود و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد. شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده و از جزئیات برنامه های سرمایه گذاری در کانادا بصورت تلفنی و کاملا رایگان آگاهی یابید.

کشور کانادا در حال حاضر یکی از برجسته ترین گزینه هایی است که در بحث امور حقوقی مهاجرت گاها برنامه های سرمایه گذاری متنوعی را ارائه می دهد؛ اما اگر متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری هستید، به شما متقاضیان مهاجرت به کانادا توصیه می نماییم که سرمایه گذاری ۲۱۰ هزاری دلاری در کانادا را جویا شده و اطلاعات حقوقی و تکمیلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا را کسب نمایید؛ چراکه گزینه سرمایه گذاری در کانادا بسیار پیشنهاد شده و امروزه هر شخصی با هر مدرکی به دور از علم حقوق اگر دفتری با موضوع انجام امور مهاجرتی تاسیس می کند تنها با اخذ اطلاعاتی جزئی در باب سرمایه گذاری در کانادا مدعی این امر می شود که علم مهاجرت و راهنمایی کردن مردم را دارد و می تواند به عنوان یک مشاور، تاثیرات مثبتی بر روی آینده موکلین و خانواده هایشان بگذارد؛ در صورتی که زمانیکه یک شخص تمام رویاها و برنامه های آینده و آتی زندگی خود و از همه مهمتر سرنوشت زندگی خانواده خودش را به عنوان یک موضوع مهاجرتی روی میز مشاورین نابلد و به اصطلاح مشاور که در سطح کشور تعداد آنان امروزه متاسفانه بسیار زیاد شده می گذارد و این به اصطلاح مشاورین بدون توجه اساسی و فارغ از هرگونه دلسوزی اقدام کرده و جهت سرمایه گذاری در کانادا و طرق مختلف اخذ اقامت دائم کانادا مشاوره داده و منابع اطلاعاتی آنها جز چند سایت و وبلاگ شخصی که ممکن است به ید دانشجویان موفق یا ناموفقی که در خارج از کشور حضور دارند، نگاشته شده باشد.

در این مقاله به ارائه مطالبی در سرفصل های زیر خواهیم پرداخت :

سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و چند توصیه مهم
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مدارک مورد نیاز
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شرایط مورد نیاز
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مقایسه آن با سرمایه گذاری در آمریکا و کشورهای حوزه دریای کارائیب
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مزایای آن

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شرایط عمومی

کانادا از جمله کشور های مهاجر پذیری است که متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می توانند از طرق مختلفی نظیر کار، تحصیل، سرمایه گذاری و … به این کشور وارد شوند. از آنجایی که مهاجرت به این کشور طالب زیادی دارد، دولت فدرال کانادا برای مدیریت سیل مهاجران به این کشور، برنامه های مختلفی را در زمینه های کار و سرمایه گذاری تدارک دیده تا سیل مهاجران را مدیریت نماید. یکی از مکانیزم های مدیریت مهاجران که توسط دولت فدرال این کشور پیاده سازی و اجرا شده است، مکانیزم سیستم امتیاز بندی یا PBS می باشد. بر طبق این سیستم، از بین تمامی متقاضیان مهاجرت به این کشور، بهترین ها متقاضیان و توانمندترین آنها گزینش شده و برای آنها دعوتنامه اقامت کانادا فرستاده می شود.

در مبحث سرمایه گذاری در کانادا نیز باید گفت که سرمایه گذاری در این کشور از طریق برنامه های و روشهای متفاوتی قابل انجام است. بعنوان مثال برای سرمایه گذاری در هر کدام از استانهای این کشور مبلغ مورد نیاز متفاوت از مبلغ سرمایه گذاری در سایر استانهاست. حتی شیوه ارائه سرمایه و اثبات تمکن مالی سرمایه گذار خارجی نیز با دیگر استانها فرق دارد. علاوه بر آن قانون پرداخت وجوه برای هر استان ممکن است منحصر به فرد باشد و در بعضی از استانها این امکان فراهم شده است که موسسات مالی و اعتباری قادرند به سرمایه گذاران خارجی کمک کنند و امور مربوط به آنان را با ریسک کمتر و به صورت مطمئن تر به انجام رسانند.

سرمایه گذاری در کانادا ـ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

جدای از برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ( مربوط به استان برتیش کلمبیا ) و دیگر برنامه های سرمایه گذاری دولت فدرال کانادا، برنامه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در استان کبک هم یکی دیگر از آپشن ها و برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری محسوب می گردد، که در بسیاری جاها به برنامه ۲۲۰ هزار دلاری کانادا نیز شناخته می شود که دلیل مشابهت نامگذاری را در ادامه مقاله مورد بررسی قرار داده ایم. همانطور که اشاره شد، این برنامه سرمایه گذاری در آپریل سال ۲۰۱۶ و در استان کبک کانادا قابلیت اجرایی پیدا کرده است، که تا پیش از اعلام برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری استان بریتش کلمبیا، ارزان ترین راه اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری به شمار می آمد. لطف این نکته نیز خالی از لطف نیست که در یکی دیگر از برنامه های اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری حداقل می بایست ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار را بعنوان گواهی تمکن مالی بر روی حساب خود به دولت این کشور نشان می دادید و ۸۰۰ هزار دلار آن را به این کشور جهت راه اندازی و run‌ کردن پروژه سرمایه گذاری تان منتقل می کردید.

مقاله مرتبط

قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذار خارجی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط

اصول چند برابر کردن سرمایه

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا ) – آقای افضلی

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و چند توصیه مهم

سوال کارشناسان امور حقوق بین الملل در زمینه سرمایه گذاری  ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا از متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری این است که آیا حقیقتا تعیین وضعیت آینده خانواده شما عزیزان میتوانند به دست و به کلام ناپخته مشاورین نابلد و کم تجربه و جوان که فقط به بهانه اخذ منابع مالی گزاف از مردم شریف وارد این صنف شده اند ، باید به دست این مشاورین انجام شود؟ آیا موفقیت خانواه های ایرانی ، دانشجویان ایرانی و مردم عزیز باید با مشاوره ناکارآمد و بی دقت عده ای از مشاورین که حتی اطلاعات حقوقی ابتدایی در زمینه سرمایه گذاری در کانادا را ندارند، آیا باید به دست اینها صورت بگیرد ؟ در صورتی که امروزه با توجه به کثرت مراجعین و پرسش سوالات بسیار زیادی در باب سرمایه گذاری در کانادا موسسه حقوقی ملک پور با همکاری با شعب متعدد خود با هرگونه مصائب و مسائلی که بر سر راه خود بوده است؛ تلاش بر این داشته تا اطلاعات دقیق و صحیح را دیر یا زود به گوش مردم عزیز و متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا برسانند و به آنها متذکر شود که امری مانند امر مهاجرت یک امر تخصصی به حساب می آید ، امری مانند پزشکی و طبابت یک امر تخصصی به حساب می آید افرادی که خود درمانی می کنند، افرادی که خود مشاور خود هستند، قطعا ده الی بیست درصد بیشتر شانس استفاده مفید از اطلاعات موجود در زمینه مذکور مانند سرمایه گذاری در کانادا ، مهاجرت به کانادا و عباراتی امثالهم نخواهند داشت. بنابراین دقت بفرمایید اگر شما سرمایه ای دارید و نیازمند اخذ اطلاعات دقیق در باب اخذ اقامت دائم کانادا و سرمایه گذاری در کانادا هستید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم از جدیدترین طریق اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری که توسط وبسایت های رسمی موسسه حقوقی ملک پور از جمله همین وبسایت معرفی می شود، استفاده نمایید.

امروزه بسیاری از هموطنان به اخذ اقامت کانادا و جهت مهاجرت به کانادا چه به صورت موقت و چه به صورت دائم روی می آوردند؛ به طرقی مانند اسکیل ورکر(skill worker) ، روادید تحصیلی ، روادید توریستی و عده ای هم به راه های غیر قانونی روی می آورند. در صورتی که اگر پروسه ی غیر قانونی اخذ اقامت کانادا یا مهاجرت به کانادا که توسط اصطلاحا قاچاقچیان این امور و این زمینه انجام می گردد را بررسی نمائیم، هزینه هایی که مدعیان کارشناسی این امر از مردم شریف اخذ می نمایند، مبلغی در نهایت بالغ بر همان مبلغ ۲۱۰ هزار دلار مورد نیاز برای سرمایه گذاری کانادا بوده است ، بر فرض مثال خانواده هایی وجود دارند که به دلیل مشاوره اشتباه هزینه هایی بیش از ۲۰۰هزار دلار کانادا صرف کرده تا در این مسیر بتوانند مصائبی که به همان دلایل مشاوره های اشتباه بر آنان حادث شده را حل و فصل نمایند. اشخاصی که با پاسپورت های معتبر خود به کشورهایی ورود داشتند و به دلیل اخذ مشاوره اشتباه در حال حاضر دچار آثار منفی و حقوقی شده و در ارگان های حقوقی کشور مذکور در حال رفع و رجوع مصائب و مشکلات خود هستند؛ در حالیکه پول هایی گزاف و حق الوکاله هایی سنگین به وکلای کانادایی پرداخت می کنند، بنابراین اگر هر شخصی حتی با ایده سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا جلو آمد دلیل بر این نیست که او در گفته های خود صادق بوده باشد و شما هم نیاز است با دقت تمام، سوالات جزیی پرسیده و منابع اطلاعات آنها را برای خود جویا شوید. توصیه می کنیم اگر متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا هستید حتما از متخصصین واقعی امور حقوقی مهاجرت به کانادا کسب اطلاع نمایید. اگر شخصی به شما بیان می دارد که مشاور مهاجرت به کانادا است حتما از او در باب طرق دیگر مهاجرت به کانادا سوال نموده تا واضح و روشن گردد که آیا واقعا و حقیقتا او اطلاعاتی دقیق در باب مهاجرت به کشور کانادا دارد یا خیر ؟ لذا سایت های دولتی کانادا میتوانند ملاک و معیار قیاس درست از نادرست در این زمینه باشد .

مهاجرت به خارج از کشور و وکیل معتبر برای امور مهم

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا در میان سرمایه گذاری های موجود بسیار امن تر است ، همانطور که می دانید طی سالیان گذشته به اشتباه بسیاری از سایت ها و وبلاگ های حقیقی و حقوقی اعلام می نمودند که سرمایه گذاری کانادا ۱۹۰ هزار دلار یا ۲۲۰ هزار دلار یا بالای یک میلیون دلار می باشد. شاید برای بسیاری از شما عزیزان که با ذکاوت مطالب حقوقی مرتبط با سرمایه گذاری کانادا را پیگیری می نمایید سوال باشد که آیا حقیقتا اطلاعات جامع و درست و دقیقی در باب سرمایه گذاری در کانادا وجود ندارد؟ چرا اعداد و ارقام مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کانادا در مراجع متفاوت به صورت مختلف و مغایر ذکر شده است؟ در این جا به شما توضیح می دهیم که شما فقط با ۲۱۰ هزار دلار کانادا و نه با ۲۲۰ هزار دلار چرا که بسیاری از افراد به خاطر اینکه در همان گام اول از شما ۱۰ هزار دلار سود به ناحق بگیرند، به شما اعلام می کنند، سرمایه مورد نیاز ۲۲۰ هزار دلار است در صورتی که شما فقط مطمئن باشید با ۲۱۰ هزار دلار کانادا می توانید اقدام کنید و ظرف مدت یک الی یک سال و نیم تاییدیه دولت کانادا در جهت سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا را اخذ نمایید و PR  کانادا یا اصطلاحا مقیم دائم کانادا شوید .

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط جدید سیاسی کانادا

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری

پیش از سرمایه گذاری در هر کشور خارجی، به جهت اطمینان از میزان امنیت و آگاهی از درصد ریسک سرمایه گذاری، لازم است تا پارامتر های و استانداردهایی را آنالیز کرده و مورد واکاوی قرار دهیم. لذا چنانچه قصد دارید تا در برنامه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا شرکت کنید، می بایست پارامترها و استاندارد های سرمایه گذاری را شناخته و شرایط کشور کانادا را با آن استانداردها مورد بازبینی قرار دهید. طبیعتا اولین نکته ای که در سرمایه گذاری در یک کشور خارجی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، میزان امنیت و درصد ریسک سرمایه گذاری است. برای این منظور شاخص و استانداردی بین المللی موسوم به نرخ مصادره اموال یا Expropriation Risk تعریف شده است که می توان با بررسی این شاخص برای کانادا به میزان ریسک سرمایه گذاری در این کشور آگاهی یافت.

نرخ مصادره اموال یا سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی در بازه عددی ۱ تا ۷ تعیین شده است. اگر نرخ مصادره اموال کشوری ۱ باشد، به این معنی است که آن کشور از کمترین میزان ریسک سرمایه گذاری برخوردار است و دولت آن کشور در چند سال اخیر بدون دلیل متقن، اقدام به مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی خود نکرده است و هرچه نرخ مصادره اموال کشوری به عدد ۷ نزدیک تر باشد، به معنای پایین بودن امنیت سرمایه گذاری و بالاتر بودن ریسک مصادره اموال سرمایه گذار خارجی خواهد بود.

نمودار نرخ مصادره اموال کانادا در پنج سال اخیر

از دیگر شاخصه هایی که برای اطمینان از سرمایه گذاری در یک کشور باید آن را مورد بررسی قرار داد، نرخ کنترل فساد در نظام قضایی و دیگر ارکان های آن کشور است که بنا بر گزارش trading economics کشور کانادا در شاخص کنترل فساد در بین کشور های جهان در رتبه ۹ ام قرار دارد، لذا با این اوصاف کانادا در بین کشورهای با ریسک پایین و امنیت بالای سرمایه گذاری در سطح جهان جای می گیرد.

نقشه زیر میزان فساد در کشور های جهان را به تفکیک و با وضوح نمایش می دهد :

نقشه و گراف مبارزه با فساد برای همه کشور های جهان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

همانطور که می دانید مالیات انواع مختلفی دارد. از مالیات بر درآمد شخصی گرفته تا مالیات بر فروش یا مالیات بر درآمد شرکت ها. اگر قصد دارید که از طریق برنامه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید، طبیعی است که از انواع نرخ مالیات در این کشور اطلاع داشته باشید. در ادامه نمودار نرخ مالیات بر درآمد شخصی کانادا در بازه سالهای ۲۱۰ تا ۲۰۱۸ خدمت شما عزیزان ارائه گردیده است. همانطور که ملاحظه می نمایید، این نرخ تا پیش از سال ۲۰۱۶ به میزان ۲۹ درصد گزارش شده است و از سال ۲۰۱۶ به بعد نیز به ۳۳ درصد افزایش پیدا نموده است:

نمودار نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کانادا

جدای از بحث نرخ مالیات بر درآمد شخص، نرخ انواع مالیات ها در کانادا را در قالب جدول زیر ملاحظه می فرمایید.

جدول نرخ انواع مالیات ها در کانادا

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و نرخ تولید ناخالص داخلی در این کشور

همانطور که شاید آگاهی داشته باشید، تولید ناخالص داخلی یک کشور، میزان خرید و فروش و رونق بازار یک کشور را نشان می دهد. توضیح بیشتر آنکه هرچه میزان تولید ناخالص داخلی یک کشور بالاتر باشد، میزان فروش در آن کشور بالاست و همین خود باعث پویایی اقتصاد می گردد. در نمودار زیر تولید ناخالص داخلی کانادا را در کنار دو کشور دیگر که اتفاقا یکی از آنها مانند کانادا از همسایگان ایالات متحده آمریکا می باشد، را مشاهده می نمایید :

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی کانادا در مقایسه با استرالیا و مکزیک

در قالب جدول زیر نیز آمار جامعی در باب تولید خالص داخلی و ناخالص ملی کانادا برای شما علاقمندان به سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا ارائه گردیده است :

جدول آمار انواع نرخ های تولید ناخالص داخلی کانادا

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مدارک مورد نیاز

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در گام اول از شما مدارک هویتی خواسته ( پاسپورت متقاضی و نفرات همراه ، ترجمه شناسنامه متقاضی و نفرات همراه ، نامه عدم سوء پیشینه ) و مدارک مبین وضعیت و شرح مالی متقاضی که باید ترجمه گردند ، مدارک به کشور کانادا ارسال گشته در جهت اخذ تاییدیه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا امور اداری و حقوقی آن توسط وکلای شما در کشور کانادا انجام خواهد شد. مشاورین موسسه حقوقی ملکپور در دفاتر ایران و شعبه مرکزی یعنی وین اتریش بصورت تماس مستقیم می توانند سوالات شما در این باب را پاسخ دهند ، بعد از گذشت زمانی حدود یک سال (دوازده ماه ) شما می توانید مطمئن گردید که آیا دعوت نامه ای از ثبت دولت کانادا برای شما ارسال گشته یا خیر؟ دقت نمایید این دعوت نامه ها باید با کد اختصاصی دولت کانادا صادر شده و شما نیز باید در صورتی که شخصی حقیقی یا حقوقی به شما اعلام کرد که برای شما دعوت نامه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری از کانادا صادر گشته از او بخواهید اطلاعات کامل در اختیارتان قرار دهد و شما می توانید به راحتی در وبسایت رسمی دولت کانادا چک کرده تا از صحت انجام امور خود مطلع گردید .

مدارک مورد نیاز ویزا

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و ویزای سرمایه گذار

به طور کلی برای مهاجرت به کشور های خارجی از دو نوع سیستم در صدور ویزا استفاده می گردد که هر کشوری بنا بر سیاست های و رویه های مهاجر پذیری اش، در هر برنامه مهاجر پذیری خود از یکی از این دو سیستم صدور ویزا بهره می گیرد :

ویزای Subjective

در این نوع ویزا، رأی قطعی صدور یا ریجکت شدن ویزا به طور کامل به نظر شخصی آفیسر صدور ویزاست. طبیعی است از آنجا که در این سیستم،‌ آفیسر ممکن است گاهی اوقات سلیقه ای عمل کند، درصد اخذ ویزا بسیار بالا نخواهد بود. یک نمونه از ویزاهای سابجکتیو ، ویزای توریستی آمریکاست که آفیسر می تواند بدون هیچ دلیلی متقاضی را حتی اگر مدارکش را به درستی و بدون نقص ارائه نموده باشد، رد کند.

ویزای Objective

در این نوع ویزاها، آفیسر رأی نهایی را بر اساس امتیازات، رزومه و درستی و نظم مدارک ارائه شده متقاضی صادر می نماید. نا گفته پیداست که کنترل دریافت و عدم دریافت ویزا بیشتر به دست متقاضی است تا آفیسر. لذا احتمال اخذ این گونه ویزاها اگر مشتری نقصی در ارائه مدارک و مصاحبه اش با آفیسر نداشته باشد، بسیار بالا خواهد بود.

لازم به ذکر است که ویزای سرمایه گذار جهت شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا از نوع ویزای آبجکتیو بوده و امکان اخذ آن نیز به مراتب بالاست و این یکی از مزایای شرکت در این پلن سرمایه گذاری خواهد بود.

سفارت ـ آفیسر صدور ویزا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مقایسه مالتا و کانادا برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شرایط مورد نیاز

من جمله شرایطی که متقاضیان سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ارائه گواهی تمکن مالی به اندازه ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار کانادا از طریق وجوه نقدی و غیر نقدی به دولت این کشور است؛ یا اینکه متقاضیان با موسسات مالی اعتباری کانادایی به منظور به پیش بردن کیس شان، قرار داد داشته باشند. از دیگر شرایط اولیه شرکت در این پلن سرمایه گذاری برای متقاضی، برخورداری از سوابق مدیریتی در هر فیلد تجاری از قبیل صنعتی، کشاورزی یا حتی دولتی در جایگاهی که دست کم ۲ نفر بعنوان کارمند تحت نظر وی به کار مشغول بوده باشند. اگر متقاضی این سرمایه گذاری خود پیش از این، صاحب کسب و کاری نبوده باشد، باید به مدت ۲ سال ( در ۵ سال اخیر ) حداقل ۵ نفر کارمند را مدیریت کرده باشد. لازم به ذکر است که در این پلن ارائه مدرک زبان از الزامات نیست. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده و منتشر گردیده است و بدین وسیله اعلام می گردد که هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام بودن و قابلیت پیگیری از طریق قانون دارد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ شرایط اولیه سرمایه گذاری در کشور های خارجی

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مقایسه آن با سرمایه گذاری در آمریکا و کشورهای حوزه دریای کارائیب

عده قابل توجهی از شما همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و در مورد ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا سوال می کنند. به تمامی این دوستان پیشنهاد می دهیم پیش از آنکه افراد سودجویی که تحت تکنیک های مارکتینگ فقط نگاهشان به منابع مالی شما بوده و منفعت خود را در این موضوع در نظر می گیرند، پیش از آنکه با آنها مواجه شوید و شما را وسوسه کنند جهت اخذ اقامت آمریکا و شما را به سمت اخذ اقامت EB5 آمریکا که سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلاری و یک میلیون دلاری آمریکا است و High RISK با ریسک بسیار بالا معرفی می گردد، سوق دهند و سرمایه های شما تحت خطر قرار گیرد، تلفن خود را برداشته با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور در بخش حقوقی این موسسه تماس گرفته ، اطلاعات مکفی در باب کشور آمریکا و کانادا گرفته و قطعا درخواهید یافت که سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا بسیار قوی تر و بسیار سریع تر و امن تر از برنامه سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلاری یا یک میلیون دلاری آمریکا خواهد بود.

مقایسه ـ قیاس کشور های خارجی با همدیگر

اگر از شما بپرسند جهت اخذ اقامت کشور برتر و زیبا و پیشرفته ای مانند کشور کانادا حاضر هستید ۲۱۰ هزار دلار پرداخت نمایید یا ۵۰۰ هزار دلارآمریکا  به کشور آمریکا پرداخت نمایید ، قطعا شما ۲۱۰ هزاردلار و کشور کانادا را انتخاب خواهید کرد ، هر عقل سلیمی توصیه می کند به جهت انجام امور مهاجرتی حداقل سرمایه های خود را اهرم کنید. بسیاری از شما متقاضیان عزیز با اخذ پاسپورت های مستقیم کشورها یا جزیره های کوچکی مانند آنتیگوا و باربودا و پیشنهادهایی از این قبیل مانند جزیزه کوچک سنت کیتس مواجه می شوید. لازم است به شما توضیح دهیم این کشورها ذاتا کشور نیستند و فقط تحت موقعیت جغرافیایی، سیاسی و تحت استعمار کشورهای قدرتمند فقط اعتباراتی به پاسپورت این کشورها داده شده و به شما توصیه می کنند که با مبالغی مانند ۲۵۰ هزار دلار ، مبالغی مانند ۳۰۰ هزار دلار و حتی ۵۰۰ هزار دلار اقدام کرده و پاسپورت این کشورها را گرفته تا بتوانید بدون ویزا به کشورهای آمریکا و کانادا سفر کنید. ذکر این نکته در اینجا الزامی است که افراد بسیاری که دلال این امور به حساب می آیند در کمین شما نشسته اند. بسیار دقت کنید بر خود حمل می بینیم به دلیل علم حقوقی کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در صورتی که محبت نموده ما را مورد وثوق یافته اید، شما را از خطرهای اتلاف منابع زمانی و مالیتان حفظ نماییم. لذا خوب تحقیق نموده و آن اموری که ارزشمندتر می باشند را انتخاب و اقدام نمایید. در راستای کسب اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اصول سرمایه گذاری خارجی

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مزایای آن

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا از جمله راه هایی است که در این کشور معرفی شده و بسیاری از کارشناسان امور حقوقی سرمایه گذاری و ثبت شرکت ها در کانادا آن را تایید نموده و بسیار امن تر و سریع تر می تواند متقاضی را که در جهت سرمایه گذاری در کانادا  به اهداف خود برساند. پلن سرمایه گذاری ۲۱۰ هزاری در کانادا مزایایی دارد از جمله اینکه ظرف مدت یک سال و نیم الی ۲ سال به اقامت دائم کانادا و ۳ سال پس از آن یعنی بعد از ۵ سال به تابعیت و پاسپورت کانادا خواهید رسید. از نکات مثبت این پلن سرمایه گذاری این است که در همان مراحل آغازین و پیش از ورودتان به خاک کانادا، شما بعنوان متقاضی اصلی سرمایه گذاری و ایضا خانواده تان از دولت این کشور دعوتنامه اقامت کانادا دریافت می نمایید. گفتنی است که در کمتر کشوری با این سرعت می توانید پیش از ورود به آن کشور اقامت دائم دریافت نمایید. به همین روی سرمایه گذاران خارجی زیادی از این پلن سرمایه گذاری استقبال به عمل آوردند و دولت کانادا مجبور شده است که در تعداد پذیرش سرمایه گذار خارجی محدودیت هایی را لحاظ نماید. از دیگر مزایا و نکات مثبت این روش این است که اگر موفق به اخذ دعوتنامه از این طریق شوید، قادر خواهید بود که در هر استانی از کانادا که مایل باشید، به زندگی، تحصیل یا کار بپردازید. ذکر این نکته ضروری است که در برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا سرمایه گذار موظف می باشد که در نزدیکی پروژه سرمایه گذاری اش سکونت داشته باشد. از مزایای دیگر این روش این است که سرمایه گذار نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد، اما شایان ذکر است که ارائه مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی می تواند تأثیر به سزایی بر روی قبولی پرونده وی داشته باشد.

پاسپورت کانادا ـ اخذ تابعیت کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک
بهترین راههای مهاجرت به کانادا
شرایط سرمایه گذاری در کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و سخن پایانی

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، میزان ریسک این سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی و نموداری قرار گرفت. با توجه به اینکه نرخ مصادره اموال در کانادا ۱ و کمترین بوده و هچنین میزان کنترل فساد در آن بالاست، توانستیم به این نتیجه برسیم که سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا یک سرمایه گذاری با ریسک اندک و مطمئن است. شاخص های اقتصادی مهم در کانادا را نیز خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم تا با دید بازتری بتوانید در مورد شرکت در سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا تصمیم گیری نمایید. شما عزیزان همواره می توانید با توجه اطلاعات ارائه گردیده در این مقاله با دیدی باز تر برای سرمایه گذاری های مختلف در کانادا اقدام نمایید اما پیشنهاد می نماییم که با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور نیز تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی به روز ترین اطلاعات را در مورد کشور کانادا کسب کرده باشید. در صورت هر گونه ابهام یا پرسشی در این خصوص می توانید آن را در بخش دیدگاههای این مقاله بیان نمایید تا به درست ترین جواب در کمترین زمان ممکن دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، هزینه ها شما در کارتون صرف میشه و با استفاده از کار و بیرینسی که ارائه میدین کسب سرمایه می کنید. با توجه به اینکه مرتبط با کارآفرینی هست خیر بر نمی گرده به شما از طرف دولت

   پاسخ
 1. ستار.ح گفته:

  سلام.در سرمایه گذاری ۲۱۰هزاردلاری کاناداحداکثر چند نفریاعضو همراه باخانواده در یک شرکت میتوانند اقدام کنند.؟یعنی این شرکت حداکثر چند عضو و کارمندمیتواند داشته باشد؟ ایا اقامت دایم شامل همه اعضا میشود؟ ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، وابسته به میزان سرمایه گذاری و محل سرمایه گذاری شرایط متفاوت هست معمولا برای دو یا سه خانواده میشه اقدام کرد. برای اقامت دائم شرایط بیزینس شما خیلی مهمه و سودده بود آن خیلی تاثیر داره

   پاسخ
 2. abbas گفته:

  سلام آقای دکتر ملکپور.ممنون از راهنمایی های صحیح شما. من یک کارمند استخدامی دولت هستم که مد رکم معادل کارشناسی میباشد ۴۰ ساله هستم . . دو فرزند ۶٫۵ و ۳٫۵ ساله دارم .فقط ۵۰۰ میلیون تومان دارم مدرک زبان ندارم ولی انگلیسی بلد هستم ..از چه طریقی میتوانم به کانادا با اروپا مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از روش های متعدد اقدام نمایید مانند تحصیل فرزندانتان یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اما برای سرمایه گذاری باید میزان سرمایه خود را افزایش دهید در ابتدا بهتر ین روش می تواند از طریق تحصیل فرزندانتان باشد اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما کاملا توسط کارشناسان بررسی شود .

   پاسخ
 3. آیدا گفته:

  با سلام و تشکر از موسسه خوب حقوقی دکتر ملک پور.
  ببخشید سوال من در این مورد است که آیا با سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری برای مهاجرت به کانادا، علاوه بر مبلغ مذکور مجددا باید مبلغی را به دولت کانادا بابت مالیات سرمایه گذاری بدهیم؟ و یا اینکه این ۲۱۰ هزار دلار شامل همه موارد میشود؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ