سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس چیست؟ شرایط سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس را می دانید ؟ قوانین سرمایه ­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و راههای مهاجرت به انگلستان به چه صورت است ؟ راه های سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و راههای اخذ اقامت انگلستان و راههای تحصیل در انگلستان و همچنین شرایط کار در انگلستان کدام است ؟ اقدامات لازم برای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس چیست ؟ مدارک مورد نیاز سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس چه مدارکی است ؟ چه کسانی می توانند مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه­گذاری در انگلیس و سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس داشته باشند ؟ آیا می توان با سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس به اخذ اقامت انگلیس رسید ؟ شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان در سرمایه­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس چگونه است ؟ عزیزان اگر می خواهید در خصوص سرمایه­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و تفاوت آن سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلیس اطلاعات دقیق تر و به روز تری داشته باشید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک ­پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و راههای مهاجرت به انگلستان و شرایط سرمایه گذاری در انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

 • کشور انگلیس

در ابتدای بحث مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس به توضیحی در خصوص کشور انگلیس می پردازیم اقتصاد انگلستان رتبه­ی دوم اتحادیه اروپا و پنجم جهان را به خود اختصاص داده است. از صنایع مهم کشور انگلستان می­توان به آهن آلات، تجهیزات کشاورزی و راه­سازی، محصولات شیمیایی، غذایی و نظامی اشاره کرد. همچنین این کشور معادنی چون آهن، سرب، مس، روی و سیلیس را دارا می­باشد. با توجه به اینکه انگلستان در سال­های اخیر دارای ثبات اقتصادی خوبی نسبت به سایر کشور­های اتحادیه­ی اروپا است، افراد زیادی تمایل به سرمایه­ گذاری در انگلیس دارند. به طوری که هدف بسیاری از آن­ها کسب اقامت از طریق سرمایه­گذاری در این کشور می­باشد.

چنانچه شخصی خواهان راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه ­گذاری در انگلستان یاشد می­تواند با گرفتن ویزای کارآفرینی Tier 1 انگلستان برای این امر اقدام نماید.

 

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

 

از مهم­ترین شرایط دریافت این ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس داشتن مبلغ ۲۰۰ هزار پوند پول نقد می­باشد، اما افراد خاصی می­توانند با سرمایه­ ی ۵۰ هزار پوندی برای دریافت این ویزا اقدام نمایند. از این رو آن را ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس می­نامند و درحال حاضر دریافت این نوع ویزا بسیار سخت می­باشد.

 • چه کسانی می­توانند برای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس اقدام نمایند.
 • شخصی که قبلاً از طریق دانشجویی و گرفت ویزای Tier 4 وارد خاک انگلیس شده است و در حال حاضر قصد دارد ویزای خود را به ویزای کارآفرینی تغییر دهد. وی برای این کار می­تواند روش سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس را برگزیند. چنانچه هزینه­های تحصیل و زندگی شخص متقاضی توسط یک سازمان دولتی یا بین المللی پرداخت گردیده است، باید از آن­ها رضایت نامه مبنی بر سرمایه ­گذاری در انگلیس و یا ماندن در آن را ارائه دهد.

 

 • شخصی که با استفاده از ویزاهای دیگر وارد خاک انگلیس شده است، چنانچه مبلغ ۵۰ هزار پوند را به مدت ۱۲ ماه در یکی از زمینه­های مورد تایید سازمان تجارت و سرمایه­ گذاری انگلیس سرمایه­گذاری کند، می­تواند پس از طی این مدت، تقاضای ویزای کارآفرینی از نوع سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس را نماید.
 • شخصی که فارغ­التحصیل مقطع تحصیلات تکمیلی یکی از دانشگاه­های انگلیس است می­تواند مبلغ ۵۰ هزار پوند را به مدت ۱۲ ماه در یکی از زمینه­های مورد تایید سازمان تجارت و سرمایه­گذاری انگلیس سرمایه­گذاری کند و پس از طی این مدت، تقاضای ویزای کارآفرینی از نوع سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس را نماید. در این حالت شخص متقاضی باید رشته تحصیلی و پایان نامه­ای متناسب با کسب و کاری که قصد سرمایه­گذاری در آن را دارد، داشته باشد.

 

 • شرایط اولیه مورد نیاز برای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس
 • داشتن حداقل ۵۰ هزار پوند.
 • داشتن حداقل سن ۱۶ سال برای شخص متقاضی.
 • توانایی حمایت مالی خود و اعضای خانواده در طی مدت اقامت در انگلیس. شخص متقاضی نمی­تواند از مبلغ سرمایه گذاری برای هزینه­های زندگی و شخصی استفاده نماید، بنابراین لازم است مبلغ ۳۳۱۰ پوند برای خود و ۱۸۹۰ پوند به ازای هریک از اعضای خانواده به مدت ۳ ماه قبل از ارائه درخواست در حساب بانکی خود داشته باشد. لازم به ذکر است این مبلغ برای تمدید اقامت در سال دوم به ۹۴۵ پوند برای خود و ۶۳۰ پوند برای همراه متقاضی سرمایه­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس کاهش می­یابد.
 • متقاضی ویزای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس باید اتباع خارج از اتحادیه­ی اروپا باشد.
 • شما متقاضیان مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و اخذ اقامت دائم انگلیس می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت تخصصی در خصوص سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و اخذ اقامت دائم انگلستان مشاوره رایگان بدست آورید .

 

 • شرایط اقامت برای درخواست سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

شخص دارنده ویزای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی می­تواند شریک زندگی و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود به خاک انگلیس وارد نماید. این اقامت برای اولین ورود (اقامت اولیه) به مدت ۳ سال و ۴ ماه اعطا می­شود. بعد از پایان این مدت می­تواند اقامت خود را ۵ سال (مرتبه­ی اول ۲ سال و مرتبه­ی دوم به مدت ۳ سال) تمدید نماید و در نهایت بعد از ۵ سال برای اقامت دائم انگلیس  اقدام نماید.

دارنده ویزای سرمایه­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس مجاز به انجام کاری خارج از کسب و کار خود نمی­باشد. همچنین او نمی­تواند در جایی استخدام شود و کار دیگری انجام دهد. ولی همراهان (شریک زندگی و فرزندان) متقاضی سرمایه گذاری انگلستان اجازه تحصیل و کار در کشور انگلستان را دارند. قابل ذکر است شخص دارنده ویزای سرمایه ­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس می­تواند ۶ ماه در سال را خارج از خاک انگلیس باشد.

 • هزینه­ ی مورد نیاز برای درخواست سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

۱۲۲۸ پوند برای شخص متقاضی (ساکنان کشور ترکیه و مقدونه ۱۱۷۳ پوند پرداخت می­نمایند).

۱۲۲۸ پوند برای هر شخص وابسته.

قابل ذکر است که اعضای کشور کره شمالی نمی­تواند برای این ویزا اقدام نمایند.

 • مدارک مورد نیاز برای درخواست سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس
 • پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی و شش ماه اعتبار.
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی با حداقل سطح B1 (معادل آیلتس ۵). چنانچه متقاضی سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس از کشور انگلیسی زبان باشد، نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد.
 • مدارک نشان دهنده سرمایه گذاری در انگلیس
 • داشتن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری مورد قبول کشور انگلیس.
 • تهیه بیمه نامه درمانی.
 • امکان پذیر بودن طرح تجاری پیشنهادی از سوی متقاضی (بیزینس پلان).
 • انجام آزمایشات پزشکی (آزمایش سل) و دریافت گواهی سلامت.
 • ارائه برخورداری از تمکن مالی در طول اقامت.
 • گواهینامه عدم سوء پیشینه کیفری برای فرد متقاضی سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و همراهان در طی ده سال گذشته از کشوری که حداقل دو سال در آن زندگی کردند.

گاهی اوقات ممکن است به دلایل مختلف با درخواست متقاضی ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس موافقت نگردد که در این حالت شخص متقاضی سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس می­تواند ظرف مدت ۲۸ روز به  رأی صادره اعتراض نماید. در حالت دیگر ممکن است که با تمدید اقامت وی برای سال­های بعد موافقت نگردد که در این صورت شخص ۱۰ روز مهلت دارد که به نتیجه صادره اعتراض نماید.

 

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در پایان بحث مهاجرت به انگلیس از طریق  ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و قوانین  و راه های اخذ ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان اینگونه بیان می نماید که ویزای سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و اخذ اقامت دائم انگلیس از طریق سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس دارای مباحث تخصصی می باشد که قبل از اقدام برای این ویزا باید از تمام نکات مهم آن آگاه شوید . بنابراین توصیه این  است که در خصوص سرمایه ­گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و تحصیل در انگلیس و اخذ ویزای تحصیلی انگلیس و شرایط کار دانشجویی در انگلیس و چگونگی اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس و شرایط مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان همواره می توانید با حقوقدانان و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی در خصوص شرایط سرمایه­ گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. Amir karimi گفته:

  استاد ملك پور عزيز تورو خدا كمك كن ،من ٢٢ سال دارم ميخام به كشور انگليس مهاجرات كنم و بدنبال هدف هام برم ميخام رشته ورزشي رو رو برم ك رشته ورزشي جواني ميخاد ميخام زودتر برم چون بعدا واس هدف هام دير ميشه ، پولي ك دارم تقريبا ٤٠ ميليون ميشه اما از طريق ايران نميشه خارج بشم چون پايان خدمت ندارم ، اطلاعات زيادي از مهاجرت رو نميدونم اما از سايت شما تا حدودي فهميدم، اما من ميتونم از طريق كشور پاكستان اقدام كنم ( كارت ملي پاكستان دارم ) از طريق ايران راحت تَر ميشه رفت يا پاكستان ؟ بايد چكار كنم ؟ با اين پولم از چه طريقي ميتونم اقدام كنم ؟ خاهش ميكنم كمكم كنيد ، چند پيشنهاد از طريق پناهندگي داشتم اما پناهندگي خطر داره اول ميخام راه قانونيشو پيگيري كنم ، توروخدا كمكم كنيد تمام هدف ها و ارزوهام داره تلف ميشه ، بخدا ي عمر مديونتون ميشم، من بايد چكار كنم ؟ از ابتدا بگين از كجا شروع كنم ؟چكار كنم ؟خيلي گيجم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام دوست عزیز
   در ابتدا و برای ورود باید از طریق تحصیل اقدام نمایید و در کنار آن به دنبال ورزش مورد علاقه خود باشید علاوه بر آن در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام داشته باشید اما می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید و اطلاعات کاملتر را دریافت کنید .

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای دکتر. اول باید ازتون تشکر کنم بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار همه قرار میدین خدا قوت و دوم اینکه من مدتها بود که به مهاجرت فکر میکردم ولی به هیچ جا و هیچ کس اعتماد نداشتم و به خاطر مشغله کاری که دارم فرصت تحقیق نداشتم تا اینکه دوستی کانال شمارو به من معرفی کرد و من کلا با این مقوله آشنا شدم. تقریبا بیشتر ویس ها و ویدءوهاتونو دیدم و بازم تشکر میکنم. بنده ۳۴ ساله لیسانس معماری از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل سال ۸۴ هستم و سال ۸۶ شرکت ثبت کردم و از همون موقع در رشته خودم فعالیت دارم ولی شاید حدود ۲ سال بیمه دارم بقیه زمانها چون برای خودم کار کردم بیمه نداشتم. زبان م در حد متوسط هس و قصد دارم به زودی دوره آیلتس رو برم. همسرم ۳۷ ساله و دیپلم و شغل آزاد در زمینه فروش تجهیزات الکتریکی و روشنایی دارن. فعلا فرزندی نداریم و از نظر مالی در سطح متوسطی هستیم. بهترین راه برای گرفتن اقامت برای ما از چه طریقی میتونه باشه و کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟ همسرم با کانادابه علت مسافت خیلی زیاد موافق نیستن. با آلمان هم همچنین! ۲ سال پیش مسافرت ۲۰ روزه ای به آلمان و اتریش داشتن و مردم آلمان رو بسیار خشک و بی احساس دیده بودن! به هر حال نظر من این بود که من از طریق ویزای تحصیلی فوق لیسانس برای اتریش اقدام کنم که متوجه شدم مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نمیکنن. از طرفی به خاطر شرایط سنی که داریم ترجیح میدیم کهه از طریقی مهاجرت کنیم که خیلی زمانبر نباشه. با توجه به اینکه ما میخواییم در کشور مقصد فرزندمون متولد بشه! در مورد انگلیس هم متوجه شدم که شرایط سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی داره. این مبلغ رو میتونیم سرمایه گذاری کنیم ولی اینکه چه بیزینس پلانی داشته باشیم که واقعا خوب و موثر باشه رو نمیدونم. میدونم خیلی طولانی شد ولی نتونستیم با دفتر وین تماس بگیریم پوندی

  پاسخ