سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و بررسی آن

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ، مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا چیست؟ آیا ایرانیان می توانند در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا شرکت نمایند؟ شرایط اخذ اقامت برای خانواده سرمایه گذار در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا چگونه است؟ میزان ریسک برای سرمایه گذاری یکصد هزار دلاری در کشور کانادا چقدر است؟ ما در این مقاله به این سوالات و دیگر سوالات در باب سرمایه گذاری یکصد هزار دلاری کانادا و اقامت دائم این کشور از طریق این برنامه سرمایه گذاری پاسخ می دهیم. برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری کانادا از زوایای مختلفی قابل بحث و بررسی می باشد که کاشناسان موسسه حقوقی ملک پور سعی نموده اند که در این نوشتار مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. این برنامه سرمایه گذاری مهاجرتی که از سوی دولت فدرال کانادا برای ترغیب سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری در این کشور وضع شده است، مربوط به استان برتیش کلمبیا می باشد. امید است که این مقاله پاسخ تمامی سوالات شما در زمینه سرمایه گذاری در کانادا را ارائه داده باشد؛ اما به هر حال در صورت وجود هر گونه سوال در این زمینه می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید.

در ادامه مقاله سرفصل های زیر را پوشش داده و به ارائه مطالب علمی و به روز در این سرفصل ها خواهیم پرداخت :

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و ویزای سرمایه گذار
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و سیستم امتیاز بندی
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و وضعیت اقامت شخص و خانواده
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و مزایای آن

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و شرایط عمومی

همان گونه که عرض شد، برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به منظور ترغیب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیای این کشور می باشد. استان بریتیش کلمبیا (  British Colombia  که به فرانسوی la Colombie-Britannique خوانده می شود ) غربی ترین استان کانادا می باشد که ما بین کوههای راکی و اقیانوس آرام واقع شده است. مرکز این استان شهر ویکتوریاست و بزرگترین شهر آن ونکوور می باشد. جمعیت این استان در حدود ۵ میلیون نفر است و مساحت آن به اندازه مساحت مجموع سه کشور هلند، فرانسه و آلمان می باشد. بیشتر جمعیت استان برتیش کلمبیا را مهاجرین از اقصا نقاط جهان تشکیل می دهند و هر ساله من حیث المجموع ۳۵ هزار نفر مهاجر وارد این استان می گردند. ونکوور که بدون اغراق عروس شهر های کانادا خواهنده می شود، در این استان واقع شده و ثلث جمعیت این شهر را خارجی ها تشکیل می دهند. اکثریت اتباع این شهر را چینی های کانادایی پر کرده اند و محیط چند فرهنگی و سطح بالای کیفیت زندگی، این استان را به مقصد مهاجران به کانادا تبدیل کرده است.

مهاجرت نقش بسزایی را در شکل گیری جمعیت استان بریتیش کلمبیا و رشد اقتصادی آن ایفا نموده است. با توجه به کاهش آمار زاد و ولد،‌ مقامات این استان رشد جمعیت کارا برای آینده را در مهاجر پذیری این استان می بینند و به همین منظور جهت جذب مهاجران خارجی در برنامه انتخاب استانی دولت فدرال کانادا شرکت دارند و همین امر روند جذب مهاجرین به این استان و صدور ویزا را تسریع می بخشد. متقاضیان می توانند به ۲ روش در برنامه استانی بریتیش کلمبیا شرکت نمایند :

 1. حرفه استراتژیک ( متخصصین مورد نیاز در استان بریتیش کلمبیا )
 2. گروه تجاری ( مدیران و سرمایه گذاران خارجی )

استان برتیش کلمبیا بر روی نقشه کانادا

گفتنی است که استان بریتیش کلمبیا مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی می باشد. عده قابل توجهی از ایرانیان مقیم کانادا که در این استان ساکن زندگی می کنند، در بخش های شمالی و غربی شهر ونکوور و همچنین منطقه ترای سیتز ساکن می باشند. شاید برایتان جالب باشد که برخی از مقامات محلی استان بریتیش کلمبیا ایرانی هستند و جالب تر آنکه در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ خورشیدی استان بریتیش کلمبیا عید نوروز را به تقویم رسمی خود وارد کرد.

مقاله مرتبط

قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذار خارجی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا

مقاله مرتبط

اصول چند برابر کردن سرمایه

به طور کلی برای مهاجرت به کشور کانادا می توان از طرق مختلفی مانند کار،‌ تحصیل، ازدواج، تولد، پناهندگی و سرمایه گذاری اقدام کرد. دولت فدرال کانادا روشها و برنامه های مختلفی را برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور ارائه نموده است که هر کدام از این روشها و برنامه ها از لحاظ میزان سرمایه اولیه مورد نیاز و همچنین محل سرمایه گذاری متفاوت از هم می باشند. یکی از این بهترین روشها و برنامه های سرمایه گذاری در این کشور ، برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا می باشد که سرمایه گذار خارجی در صورت تمایل جهت شرکت در این برنامه، نیازمند راه اندازی کسب و کاری در استان برتیش کلمبیا ست تا اقامت دائم کانادا را تحت شرایطی که در ادامه عرض خواهد شد، اخذ نماید. گفتنی است که متقاضیان برای اخذ اقامت دائم از طریق برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ، در صورتی که با آگاهی از جزئیات این برنامه و دقت کافی اقدام کنند، می توانند بدون کمترین مشکل و تنش به این مهم دست یابند.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا ) – آقای افضلی

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری

متقاضیان سرمایه گذاری در کشور های خارجی، قبل از اینکه اقدام به سرمایه گذاری در کشور مورد نظرشان کنند، می بایست فاکتور ها و استانداردهایی را مورد بررسی، تجزیه و تحلیل قرار دهند. لذا شما عزیزان اگر قصد دارید که در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به منظور اخذ اقامت دائم این کشور شرکت کنید، می بایست از استاندارد‌های سرمایه گذاری این کشور آگاه شوید تا میزان ریسک سرمایه گذاری شما برای تان مشخص گردد و سرمایه تان را که در طول سالها و با مرارت به دست آورده اید، به راحتی در معرض خطر قرار نگیرد. از جمله استاندارد های بین المللی سرمایه گذاری که جهت امنیت سرمایه گذاری در کشور ها تعریف شده اند، می توان به نرخ مصادره اموال ( Expropriation Rate ) یا همان خطر سلب مالکیت از سرمایه گذاران خارجی و میزان کنترل فساد در دستگاههای قضایی آن کشور اشاره کرد که در ادامه به بررسی علمی آن ها برای کشور کانادا می پردازیم :

سرمایه گذاری در کانادا ـ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و نرخ مصادره اموال

شاخص خطر مصادره اموال نمایانگر این است که پس از سرمایه گذاری در کشور کانادا، چه میزان احتمال می رود که رفتار دولت فدرال این کشور نسبت به سرمایه گذاران خارجی تغییر نموده و قرارداد‌های موجود بین سرمایه گذار و دولت فسخ یا نقض شوند. این شاخص همچنین احتمال برخورد و تبعیض رفتار در دادگاه های کشور کانادا بین اشخاص حقیقی و حقوقی محلی با سرمایه گذاران و اتباع خارجی را نشان می دهد. پر واضح است که برای سرمایه گذاری در یک کشور بهتر است دادگاه های آن کشور به دور از هر گونه فساد اداری و برخورد تبعیض آمیز باشند.

در نمودار زیر نرخ مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی در کشور کانادا را ملاحظه می فرمایید. توضیح آنکه این شاخص در بازه عددی ۱ تا ۷ تعریف می گردد که عدد ۱ بیانگر کمترین میزان ریسک برای مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی و عدد ۷ نمایانگر بیشترین میزان تبعیض و نا عدالتی می باشد. همانطور که مشاهده می فرمایید، کشور کانادا در شاخص سرمایه گذاری بین المللی مصادره اموال در پنج سال اخیر عدد ۱ را به دست آورده است که نشان از امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

نمودار نرخ مصادره اموال کانادا در پنج سال اخیر

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دالاری کانادا و نرخ کنترل فساد

به گزارش trading economics کشور کانادا جزء ۹ کشور برتر از لحاظ کنترل فساد در بین ۱۷۵ کشور می باشد. بر اساس گزارشی که در سال ۲۰۱۸ توسط مرجع Transparency International در مورد شاخص فساد کشور ها ارائه شده بود، رنک فساد اداری، قضایی، اقتصادی و … کشور کانادا، در بازه زمانی سالهای ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۸ در بین ۱۷۵ کشور، به طور میانگین ۸٫۳۸ بوده است؛ که بیشترین مقدار آن در سال ۲۰۰۵ به میزان ۱۴ و کمترین مقدار آن در سال ۱۹۹۶ به میزان ۵ به ثبت رسیده است .

در نمودار زیر نرخ فساد کشور کانادا را به تفکیک هر سال، در بین ۱۷۵ کشور مشاهده می نمایید :

نمودار رنک کنترل فساد کانادا در بین 175 کشور جهان

همچنین در گراف زیر می توانید میزان فساد در تمام کشور های جهان را مشاهده نمایید :

نقشه و گراف مبارزه با فساد برای همه کشور های جهان

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

پس از حصول اطمینان از امنیت سرمایه گذاری در کشور خارجی مورد نظر، باید به سراغ بررسی برخی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار نظیر نرخ مالیات بر درآمد شخص، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها، تولید ناخالص داخلی، نرخ بهره بانکی و … در آن کشور رفت، تا به چند و چون وضعیت اقتصادی آن کشور واقف شده و قادر باشید که تصمیم درستی برای مدیریت هزینه های خود در کشور مورد نظر بگیرید. به همین منظور در این بخش از مقاله برای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به بررسی شاخص های مالیات و تولید ناخالص داخلی کشور کانادا پرداخته و اطلاعات سازماندهی شده ای را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم :

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و نرخ مالیات در این کشور

طبیعتا همه سرمایه گذاران خارجی که اقدام به سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار یا تاسیس شرکت در کشور مورد نظرشان می نمایند، باید به نرخ مالیات بر درآمد شخصی و نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در آن کشور آگاهی داشته باشند تا بتوانند برای مدیریت هزینه های زندگی شخصی و همچین مدیریت حسابهای شرکت پیش درآمد اولیه ای داشته باشند. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می نمایید، نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کانادا در سه سال اخیر به ۳۳ درصد رسیده است. تا قبل از سال ۲۰۱۶ نیز نرخ مالیات بر درآمد در این کشور ۲۹ درصد بود :

نمودار نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کانادا

در جدول زیر نیز می توانید اطلاعات جامعی را در باب انواع مالیات ها و نرخ شان در کشور کانادا ملاحظه نمایید :

جدول نرخ انواع مالیات ها در کشور کانادا

در مورد نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها و کمپانی ها در کانادا نیز می توان به این نکته اشاره کرد که دولت کانادا برای جذب سرمایه گذاران خارجی و سرازیر شدن سرمایه خارجی به استان های این کشور، کم کردن نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها و کمپانی ها را در دستور کار خود قرار داده است. این به آن خاطر است که سرمایه گذران خارجی که قصد تاسیس شرکت و راه اندازی کسب و کار در کانادا را داشته باشند، با مشکل مالیات بر درآمد بالای شرکت شان مواجه نشوند. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در کانادا ۲۶٫۵ درصد می باشد :

نمودار نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در کانادا

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و نرخ تولید ناخالص داخلی در این کشور

تولید ناخالص داخلی یک کشور، نمایانگر فروش و میزان خرید و فروش در آن کشور می باشد. هر چه نرخ تولید ناخالص داخلی یک کشور بالاتر باشد، به این معنی است که میزان فروش در آن کشور بالاست و از اقتصاد پویایی برخودار است. در نمودار زیر نرخ تولید ناخالص داخلی کانادا نسبت به دو کشور استرالیا و مکزیک که مانند کانادا همسایه ایالات متحده می باشد، مقایسه شده است :

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی در کانادا در مقایسه با استرالیا و مکزیک

جدول زیر نیز که نمایانگر تولید ناخالص داخلی و تولید خالص ملی در کاناداست، خدمت متقاضیان و علاقمندان شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ارائه شده است :

جدول مربوط به تولید ناخالص داخلی و تولید خالص داخلی کشور کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشورهای انگلیسی زبان 

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و ویزای سرمایه گذار

به طور کلی برای صدور ویزاهای مسافرتی و مهاجرتی، دو روش وجود دارد که هر کشور بنا به صلاح دید دولتش یکی از این روش ها را برای برنامه های مختلف مهاجرتی خود در نظر گرفته است :

 • صدور ویزا بر اساس رأی آفیسر ( subjective )

  در این نوع از برنامه های صدور و اعطای ویزا ، نظر نهایی را تنها آفیسری که مأمور صدور یا رد ویزاست، اعلام می کند. به عبارت بهتر و عامیانه تر حرف اول و آخر را آفیسر پرونده ویزای شما می زند؛ لذا شما باید ضمن ارائه بدون نقص و صحیح مدارک و تهیه مستندات و پرونده مناسب، نظر آفیسر پرونده را جلب نمایید، لکن نهایتا این آفیسر پرونده ویزای شماست که در خصوص پذیرش یا رد درخواست ویزای شما تصمیم گیری نهایی را انجام می دهد. در پاره ای از موارد دیده شده که حتی با ارائه بدون نقص و کامل مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده توسط متقاضی، آفیسر درخواست ویزا را reject نموده است. لذا در ویزا‌های subjective این امکان وجود دارد که در بهترین شرایط نیز نظر افسر پرونده ویزای شما منفی باشد و بدون ارائه هیچ دلیل یا توضیحی اعلام کند که برای صدور ویزا جهت اقامت شما قانع نشده است. بهترین مثال برای ویزا های subjective ویزای توریستی آمریکاست که آفیسر صدور ویزا قادر است بدون ذکر هیچ دلیلی درخواست اخذ ویزای شما را reject نماید.

 • صدور ویزا بر اساس مدارک و مستندات متقاضی اخذ ویزا ( Objective )

  در این نوع از برنامه های صدور و اعطای ویزا ، نحوه ارائه مدارک و مستندات است که نتیجه نهایی رد یا پذیرش درخواست ویزا را معین می کند. در واقع در این نوع از برنامه صدور ویزا درست است که آفیسر مهر نهایی ویزا را بر روی پاسپورت شما می زند، اما تصمیم نهایی بر اساس نظر شخصی وی نیست؛ بلکه بر اساس نحوه ارائه مدارک و پرونده شماست. اساسا صدور این نوع ویزا ها بر حسب امتیاز و امتیاز بندی می باشد و اگر شما از سیستم امتیاز بندی ( Point Base System ) آن ویزا ، امتیاز مورد نیاز را کسب کرده باشید، افسر پرونده قادر نخواهد بود، درخواست ویزای شما را reject نماید.

لازم به ذکر است که اخذ ویزای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا بر حسب سیستم امتیاز بندی ( Point Base System ) یا PBS می باشد، لذا نظر شخصی آفیسر صدور ویزا در قبولی یا رد درخواست شما ملاک نبود و نحوه ارائه مدارک و اخذ امتیازات شماست که نتیجه نهایی پرونده را معین می کند و این خود یکی از مزایای بزرگ در فرآیند برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا می باشد. پارامتر ها و عوامل مختلفی جهت کسب امتیاز در سیستم امتیاز بندی برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا وجود دارد؛ و اگر شما این پارامتر ها یا عوامل را داشته باشید می توانید در این سیستم، امتیاز مورد نیاز خود را کسب کنید و به راحتی و بدون استرس و نگرانی از نظر شخصی آفیسر پرونده ، ویزا را اخذ نمایید. از جمله این پارامتر ها و عوامل می توان به دیدار قبلی شما از محل سرمایه گذاری و پروژه، میزان آشنایی با زبان انگلیسی و ارائه طرح کسب و کار ( Business Plan ) و …  اشاره نمود.

طبیعتا هر شخصی که جهت شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ثبت نام می نماید، واجد الشرایط این برنامه نخواهد بود؛ لذا پیروی از دستورالعمل های مشاورین حقوقی و متخصصین این امر، می تواند امتیازات این دسته از افراد را بالا برده و نه تنها آنها را واجد الشرایط این برنامه می سازد، بلکه آنها را به حداکثر امتیاز می رساند. گفتنی است که افراد سرمایه دار از کشور های مختلف در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ثبت نام می کنند، که از بین آنها کارآفرینان واجد الشرایطی که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند، توسط دولت فدرال کانادا برای این برنامه برگزیده می شوند. لازم به ذکر است که اگر شما نیز قصد شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا را دارید، ممکن است بتوانید با انجام مراحلی پیش از ثبت نام در این برنامه، امتیازات خود را افزایش دهید و شانس خود را برای قبولی در این برنامه بالا ببرید. در بخش بعدی مقاله جزئیات کامل سیستم امتیاز بندی برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و سیستم امتیاز بندی

متقاضیان قبل از شرکت در برنامه ۱۰۰ هزار دلاری کانادا باید سه پیش شرط را داشته باشند تا واجد الشرایط شرکت در این برنامه شوند، این شروط عبارتند از :

واجد الشرایط بودن برای زندگی و کار در کانادا

اگر شخصی یکی از سوابق زیر را داشته باشد، واجد الشرایط برای زندگی در این کشور و سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا نخواهد بود :

 • سابقه ارتکاب به جرائم جنگی و یا سابقه جرم علیه بشریت
 • سابقه خطر علیه امنیت کشور کانادا
 • سابقه شرکت در فعالیت های تروریستی
 • سابقه اقامت غیر قانونی در کشور کانادا
 • سابقه اخراج از این کشور

ارائه تمکن مالی مورد نیاز

دومین پیش شرط شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا این است که متقاضی باید اثبات کند که ۳۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه دارد. لزومی ندارد که مبلغ مذکور در جایی صرف شود و یا به صورت نقد باشد، بلکه می تواند به صورت دارایی های منقول و غیر منقول به نام متقاضی اصلی سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا یا همسر وی نشان داده شود. همچنین ذکر این نکته ضروری است که منبع این پول باید شفاف و مشخص باشد. وکلای مجرب و متخصصان این امر می توانند جهت ارائه صحیح مدارک برای اثبات تمکن مالی به شما کمک کنند.

داشتن تجربه مدیریت در یک کسب و کار

آخرین پیش شرط شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا سابقه مدیریت تجاری متقاضی است. به طور کلی هر چقدر که متقاضی این سرمایه گذاری، در زمینه مدیریت تجاری دارای سابقه و تجربه بیشتری باشد، احتمال موافقت با درخواست او بالاتر است. سابقه مدیریتی علی الخصوص در ۵ سال اخیر از اهمیت به سزایی برخوردار است. متقاضی سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا می بایست یکی از سوابق زیر را در رزومه اش اثبات کند :

 • حداقل به مدت ۳ سال در کسب و کاری که مالک ۱۰ درصد آن باشد، سابقه مدیریتی ارائه نماید.
 • یا به مدت ۴ سال سابقه مدیریتی در یک بیزینس داشته باشد.
 • یا حداقل ۱ سال در تجارت و کسب و کاری که خود مالک آن است و ۲ سال در تجارتی دیگر سابقه مدیریتی داشته باشد.

شما با داشتن سه پیش شرط فوق، واجد الشرایط شرکت در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا خواهید بود. پس از آنکه پیش شروط شرکت در این برنامه سرمایه گذاری را داشتید، می توانید در این برنامه شرکت کرده و با کسب امتیاز بالاتر از سیستم امتیاز بندی این برنامه سرمایه گذاری، شانس خود را برای برگزیده شدن از بین تمامی متقاضیان از سرتاسر جهان افزایش دهید. حال در ادامه به پارامتر های امتیاز دهی در سیستم امتیاز دهی برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا می پردازیم که بصورت جدول خدمت شما عزیزان ارائه گردیده است :

جدول امتیاز بندی برنامه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و وضعیت اقامت شخص و خانواده

پس از برگزیده شدن در برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و موفق شدن به راه اندازی کسب و کار در استان برتیش کلمبیا، علاوه بر متقاضی اصلی، شریک زندگی و همسر قانونی و همچنین فرزندان وی می توانند ویزای سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا را اخذ نمایند. متقاضی برای اینکه تضمین کند در کسب و کاری که راه اندازی کرده است، مدیریت فعال دارد، نباید خانه و محل سکونتش را در فاصله بیش از ۱۰۰ کیلومتری محل استقرار بیزینس خود قرار داده باشد. در صورتی که کسب و کار مورد نظر در پایان دو سال با موفقیت راه اندازی شده و به اصطلاح سرپا شده باشد و شرایط مذکور به تمامی توسط متقاضی برآورده شود، او و خانواده اش بعنوان کاندید استان بریتیش کلمبیا معرفی شده و می توانند جهت اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهند. خاطر نشان می شود که متقاضی پس از اخذ اقامت دائم کانادا مجاز است که تجارت خود را به فروش برساند، واگذار نماید یا آن را ادامه دهد.

بد نیست بدانید !

نکته بسیار مهم در باب سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا این است که متقاضی شرکت در این برنامه سرمایه گذاری، قادر است تحت شرایط خاصی جهت استخدام یک نیروی کار کلیدی از خارج از کشور کانادا درخواست نماید. گفتنی است که این درخواست در صورتی مورد قبول واقع خواهد شد که وجود نیروی کار کلیدی مذکور برای موفقیت کسب و کار و به سود دهی رساندن آن حیاتی باشد. جالب تر آنکه در صورت موفقیت سرمایه گذاری با حضور نیروی کار کلیدی، علاوه بر سرمایه گذار اصلی و خانواده اش، نیروی کار کلیدی مذکور که از خارج کانادا بوده است، نیز می تواند جهت اخذ اقامت دائم کانادا درخواست بدهد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و مزایای آن

سرمایه گذاری در کانادا از طریق روشها و برنامه های متفاوتی امکان پذیر است. هر روش و هر برنامه سرمایه اولیه مورد نیاز مختص به خود را دارد و محل سرمایه گذاری و استان آن نیز اغلب متفاوت از دیگر برنامه هاست. یکی از بهترین روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، همین برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا در استان برتیش کلمبیاست. برای اینکه بیشتر با این برنامه سرمایه گذاری آشنا شوید، در اینجا به معرفی برخی از مزایای این سرمایه گذاری پرداخته و به صورت مختصر آن را با سایر برنامه های سرمایه گذاری کانادا مقایسه می کنیم :

 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا برای اخذ اقامت دائم ، نسبت دیگر روشها و برنامه های سرمایه گذاری این کشور، کمترین مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری را دارد.
 • در سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا، متقاضی زمانی پول را هزینه می کند که اقامت کانادا را به دست آورده باشد و در صورت عدم اخذ اقامت، سرمایه شما قابل برگشت خواهد بود.
 • ویزای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به صورت PBS و سیستم امتیاز بندی صادر می شود؛ بنابراین قبولی یا رد درخواست ویزای شما به نظر شخصی آفیسر پرونده بستگی نداشته و در صورت کسب امتیازات لازم،‌ واجد الشرایط می باشید.
 • برای شرکت در این برنامه سرمایه گذاری نمره زبان بالا الزامی ندارد و داشتن آیلتس جنرال بند ۴ کافی می باشد.
 • در سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا تمام سرمایه خود را هزینه نمی نمائید اما در برنامه سرمایه گذاری ۳۵۰ هزار دلاری شما هزینه را می پردازید و سرمایه خود را از دست می دهید.

نکات مثبت و مزایا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اصول سرمایه گذاری خارجی

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه
شرایط سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و سخن پایانی

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و شرایط شرکت در این برنامه سرمایه گذاری به طور مفصل مورد بررسی علمی قرار گرفت. در ابتدا گفته شد که برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا باید در استان بریتیش کلمبیای این کشور پیاده سازی شود. این برنامه سرمایه گذاری نسبت به دیگر روشها و برنامه های سرمایه گذاری کانادا کمترین مبلغ مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار را دارد. متقاضیان سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا از سر تا سر جهان در قالب یک سیستم امتیاز بندی که خدمتتان معرفی گردید، به رقابت می پردازند و هر متقاضی که امتیاز بالاتری را بدست آورد، برگزیده می شود. کسب امتیازات لازم در سیستم امتیاز بندی مذکور و همچنین نوشتن و ارائه business plan دارای پیچیدگی ها و مسائلی است که ممکن است، شما به تنهایی نتوانید از پس آن ها بر آیید. به همین جهت توصیه می گردد که برای پیمودن صحیح و بدون نقص پروسه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا از تجربه کارشناسان و وکلای متخصص و رسمی بهره مند گردید. موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش مفتخر است که با داشتن مشاورین مجرب و وکلای با سابقه در امر مهاجرت ، به شما در زمینه سرمایه گذاری یکصد هزار دلاری کانادا خدمت رسانی نموده و از ابتدا تا آخرین گام های مسیر در کنار شما باشد. امید است که مقاله پیش رو به سوالات و ابهامات شما پاسخ داده باشد. در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهامی می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید. همچنین می توانید سوالات، نظرات یا پیشنهادات خود را در ذیل همین مقاله، در قسمت دیدگاهها مطرح نموده تا همکاران ما در کوتاهترین و سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 پاسخ
 1. مینا گفته:

  سلام و تشکر بابت مقاله خوبتون. فقط من متوجه نشدم از نظر زمانی اگر من امروز تصمیم بگیرم و شروع کنم، چه مدت دیگه میتونم به کانادا نقل مکان کنم و چقدر طول میکشه تا اقامت دائم رو دریافت کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز پروسه بررسی مدارک و بیزینس پلن شما ممکن هست که تا یکسال زمان ببره .در هر صورت چنانچه بیزینس پلن شما تایید شد شما دو سال فرصت دارید که بیزینستون رو راه اندازی کنید و در صورتی که گزارش کار شما در این دو سال مثبت بود و تایید گردد به شما اقامت دایم داده می شود

   پاسخ
 2. مهراد حریرساز گفته:

  سلام ممنون از توضیحات کامل شما
  بنده یک فرزند ۱۲ ساله سندروم دان دارم . البته فقط از لحاظ ذهنی کند است . مصرف دارو ندارد . و مشگل برا راه رفتن ندار و ۸۰ درصد تکلم است . آیا میتوانم در موضوع ۱۰۰ هزار دلاری شرکت کنم . ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. مریم گفته:

  سلام،من از سال ۸۸ تا ۹۵ سالن بدنسازی داشتم و مالک و مدیرش بودم ولی الان مربی هستم ،آیا من هم می تونم از این روش اقدام کنم،و یک سوال دیگه من سال گذشته برای ویزای دانشجویی نیوزلند اقدام کردم و در مرحله بررسی پزشکی رد شدم چون فرزندم بیماری قلبی داشت آیا این روش سرمایه گذاری در مهاجرت به کانادا هم سلامت کامل بدن (هم خود شخص و هم همراه) چک میشود و دارای اهمیت است؟ ما اسکن کامل شدیم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله میشه براتون اقدام کرد. خیر نیازی به معاینات پزشکی نیست ، اگر قصد اقدام مرتبط با تخصص خودتون رو دارین میشه اقدام کرد. روش های ثبت شرکت هم مناسب هستند.

   پاسخ
 4. ذکاوت گفته:

  سلام در صورتی که تمایل به شرکت در برنامه ۱۰۰ هزار دلاری بریتیش کلمبیا را داشته باشیم آیا موسسه ملک پور قادر به اقدام کلیه مراحل لازم به وکالت از ما را مبتوانند داشته باشند و اگر جواب مثبت هست کل هزینه آن چقدر خوااد بود؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. عسگر داداشپور گفته:

  سلام.بنده بمدت ۱۴ سال سابقه کار مدیریتی و کارشناسی و فنی در نمایندگی بیمه ایران ( درجه ۱ )دارم.میخواستم از بازار بیمه کانادا و بخصوص ونکوور از جنابعالی اطلاعات و چگونگی بیزینس رو بپرسم.اگر اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشین خیلی ممنون میشم که برای بنده ارسال بفرمایید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط اولیه شما برای سرمایه گذاری با توجه به سابقه کار مناسب هست. دقت بفرمایید که پروسه سرمایه گذاری با توجه به حساستی که داره نیازمند بررسی کامل هست. برای کانادا باید تمامی جوانب بررسی بشه. پیشنهاد می کنیم که حتما با دفاتر تماس بگیرید و مشاوره تخصصی درخواست بدین . در قالب کامنت نمیشه همه نکات رو ذکر کرد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا این امکان وجود ندارد و در بهترین شرایط ویزای توریستی را می توان به ویزای تحصیلی تبدیل کرد. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ