پاسپورت لیختن اشتاین و بررسی آن

پاسپورت لیختن اشتاین ، تمامی شرایط و روش های اخذ پاسپورت و تابعیت لیختن اشتاین در این نوشتار به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. روش های اخذ پاسپورت و تابعیت لیختن اشتاین کدام است؟ مهاجرت به لیختن اشتاین از چه راه هایی امکان پذیر می باشد؟ با داشتن پاسپورت لیختن اشتاین می توان به کدام کشورها بدون نیاز به ویزا سفر کرد؟ لیختن اشتاین از جمله کشورهایی به شمار می رود که امروزه توجه مهاجران خارجی بدان جلب شده است. به این ترتیب بسیاری از این افراد خواهان اطلاعاتی در زمینه چگونگی اخذ پاسپورت لیختن اشتاین و تابعیت این کشور می باشند. روش های مختلفی برای مهاجرت به این کشور و دریافت پاسپورت و تابعیت لیختن اشتاین ، از جمله کار و تحصیل و ازدواج و غیره وجود دارد که در این مقاله بدان می پردازیم. در صورتی که این مقاله را به طور کامل مطالعه کردید و سوالاتی در باب پاسپورت لیختن اشتاین و یا تابعیت لیختن اشتاین برای شما ایجاد شد، می توانید از طریق مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور (همکار موسسه MIE اتریش) ، اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

پاسپورت لیختن اشتاین
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط عمومی اخذ تابعیت لیختن اشتاین
 • پاسپورت لیختن اشتاین و اعتبار آن
 • پاسپورت لیختن اشتاین و روش های اخذ پاسپورت و تابعیت لیختن اشتاین
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق کار
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق تحصیل
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق تولد
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق ازدواج
 • پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق پناهندگی
 • پاسپورت لیختن اشتاین و نکات مهم در باب تابعیت لیختن اشتاین
 • پاسپورت لیختن اشتاین و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت لیختن اشتاین و سخن پایانی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط عمومی اخذ تابعیت لیختن اشتاین

کشور لیختن اشتاین یکی از کشورهای سرسبز و کوچک قاره اروپا به حساب می آید. استانداردهای زندگی در این کشور بسیار بالا و مطلوب است. کشورهای اتریش و سوییس به ترتیب از شمال و شرق و از غرب و جنوب با کشور لیختن اشتاین همسایه هستند. اقلیم این کشور معتدل و مناظر طبیعی آن چشم نواز است. پایتخت کشور لیختن اشتاین شهر فادوتس، زبان رسمی آن آلمانی و واحد پول این کشور فرانک سوییس می باشد. میزان با سوادی در این کشور ۳۷ هزار نفری، ۱۰۰ درصد بوده و میزان جرم و جنایت بسیار پایین است. کشور لیختن اشتاین دو نوع اقامت برای افراد خارجی صادر می کند: یکی اقامت با مجوز اشتغال به کار و دیگری بدون مجوز اشتغال به کار. اما قابل ذکر است که این کشور بیشتر مجوزهای خود را به مهاجران کشورهای اروپایی و سوییس اختصاص می دهد. تعداد این مجوزها سالانه در حدود ۸۹ عدد است که از این مقدار، ۷۲ عدد به کشورهای اروپایی و ۱۷ عدد نیز به کشور سوییس تعلق می گیرد. معمولاً بیشترین تعداد مجوز اقامت برای افراد اروپایی از نوع اقامت با مجوز اشتغال است. اخذ تابعیت لیختن اشتاین و به دنبال آن پاسپورت لیختن اشتاین به سادگی امکان پذیر نیست و تنها برخی از روش های مهاجرت به این کشور، به تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین منجر خواهد شد. در ادامه شرایط هر یک از این روش ها را به تفکیک توضیح خواهیم داد.

اطلاعت عمومی کشور لیختن اشتاین

پاسپورت لیختن اشتاین و اعتبار آن

از جمله نکاتی که برای مهاجران خارجی حائز اهمیت می باشد، اعتبار پاسپورت کشوری است که قصد مهاجرت به آن را دارند. به طور کلی پس از آن که تابعیت لیختن اشتاین را دریافت نمایید، می توانید برای اخذ پاسپورت این کشور نیز اقدام کنید. پاسپورت لیختن اشتاین بر اساس رتبه بندی جهانی در سال ۲۰۱۹ در جایگاه ۱۱ و هم رده با پاسپورت کشور شیلی قرار گرفته است. با داشتن این پاسپورت امکان سفر به ۱۵۹ کشور جهان برای شما فراهم می شود که از میان آن ها سفر به ۱۱۷ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا بوده و ۴۲ کشور نیاز به ویزای پس از رسیدن به مقصد دارند.به این ترتیب با داشتن این پاسپورت نیازی به اخذ ویزای کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن، قطر، امارت، ترکیه و غیره نخواهد بود. برای سفر به کشور ایران نیز نیاز به ویزای پس از رسیدن می باشد.

نقشه آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت لیختن اشتاین

راهنمای نقشه آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت لیختن اشتاین

در عکس بالا شرایط اخذ ویزا برای سفر به کشورهای مختلف با داشتن پاسپورت لیختن اشتاین نشان داده شده است. رنگ قرمز کشورهایی را نشان می دهد که تردد در آن ها آزاد است، رنگ آبی کشورهایی که نیاز به اخذ ویزا نیست و رنگ زرد لزوم اخذ ویزا پس از رسیدن به مقصد را نشان می دهد.

اعتبار پاسپورت لیختن اشتاین

پاسپورت لیختن اشتاین و روش های اخذ پاسپورت و تابعیت لیختن اشتاین

راه های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای خارجی وجود دارد که این راه ها در یک دسته بندی شش گانه تعریف می شوند و شامل مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی می باشند. متقاضیانی که قصد مهاجرت دارند می بایست امکانات خود را سنجیده و به شرایط کشور مقصد آگاه باشند تا بتوانند روش متناسب با خود را برگزینند. در مورد کشور لیختن اشتاین نیز ما هر یک از این راه ها را بررسی کرده و امکان اخذ تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین را ارزیابی خواهیم نمود.

پرچم لیختن اشتاین- مهاجرت به لیختن اشتاین- پاسپورت لیختن اشتاین - ویزای لیختن اشتاین

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق کار

غالباً برای به وجود آمدن امکان کار در کشورهای دیگر می بایست یک پیشنهاد کاری از کارفرمای محلی دریافت نمایید. تنها برخی از کشورها از جمله آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار را تعریف نموده و امکان جستجو در محیط را برای متقاضیان فراهم می آورند. کشور لیختن اشتاین نیز از جمله کشورهایی است که باید دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای اجازه کار در این کشور اقدام نمایید. برای اخذ پیشنهاد کاری دو راه پیش روی شما قرار دارد، اول اینکه شرکت ها وکارفرماهای موجود در این کشور که فعالیت مرتبط با تخصص شما را دارند،  شناسایی کنید. سپس مستقیماً با آن ها مذاکره کرده و رزومه خود را برای آنان ارسال نمایید. ممکن است مصاحبه ای برای شما ترتیب داده شود و در صورت قبولی، دعوتنامه کاری را دریافت کنید. روش دوم استفاده از سایت موسسات کاریابی است. بدین صورت که اطلاعات خود را وارد نموده و شرکت های مرتبط را انتخاب می نمایید، در صورت داشتن شرایط لازم دعوتنامه مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری برای شما صادر خواهد شد. برای بالا بردن شانس خود به منظور اشتغال در کشور لیختن اشتاین لازم است که به زبان آن کشور مسلط باشید. بعد از اخذ اقامت کاری و پس از ۵ سال دریافت اقامت دائم این کشور، تحت شرایطی از جمله اقامت ۳۰ ساله در خاک این کشور، می توانید برای تابعیت لیختن اشتاین و به تبع آن پاسپورت لیختن اشتاین اقدام نمایید.

نمودار نرخ بیکاری لیختن اشتاین

نمودار بالا نرخ بیکاری کشور لیختن اشتاین از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۸ نشان می دهد که بر اساس آن نرخ بیکاری در این سال ها از  ۵/۳ درصد به حدود ۶/۲ درصد رسیده است. اگرچه این کشور نرخ بیکاری پایینی دارد اما غالباً فرصت های شغلی موجود را به ساکنان کشور خود و در درجه دوم ساکنان کشورهای اروپایی اختصاص می دهد. اما امکان کار در سایر کشورهای اروپایی به ویژه آلمان و اتریش با توجه به بستری که برای جذب نیروی کار ماهر خارجی فراهم نموده اند، راحت تر است. برای این منظور پیشنهاد می کنیم به مقاله ای با عنوان کار در آلمان یا اتریش از همین وبسایت مراجعه فرمایید.

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق تحصیل

تحصیل در دانشگاه یک کشور به تنهایی منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت آن کشور نمی شود؛ این امر تنها فرصتی را فراهم می کنم که شخص مهارت های لازم را کسب نموده و برای کار در محیط آماده شود. پس از مدتی کار در محیط و به دست آوردن اقامت دائم معمولاً می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت آن کشور اقدام نمود. در دانشگاه های کشور لیختن اشتاین، دوره ها و رشته های مختلفی ارائه می شود. دانشگاه لیختن اشتاین بزرگترین دانشگاه این کشور در ارائه رشته های مرتبط با معماری و بیزینس است. این دانشگاه با داشتن ۱۲۰۰ دانشجو از ۴۰ کشور، کاملاً بین المللی به شمار می رود. رشته هایی همچون برنامه ریزی و ساخت و ساز پایدار، مدیریت دارایی، مدیریت فرآیندهای تجاری و کارآفرینی بر اساس نیاز شرکت های موجود در این کشور شکل گرفته اند. دانشگاه خصوصی لیختن اشتاین که در پاییز سال ۲۰۰۰ تأسیس شد، در حال حاضر بر دو رشته اصلی پزشکی و حقوق تمرکز دارد. آکادمی بین المللی فلسفه نیز موسسه کوچکی است که با قدمتی در حدود ۲۵ سال، دوره های دکتری فلسفه ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی چنانچه پس از اتمام تحصیلات بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند، پس از مدتی امکان اخذ اقامت دائم و پس از آن تابعیت لیختن اشتاین و پاسپورت لیختن اشتاین برایشان فراهم خواهد شد.

لیست دانشگاه های کشور لیختن اشتاین

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری بعنوان یکی از راههای پرطرفدار مهاجرت در کنار پیچیدگی هایی که دارد، سود مالی مناسبی را به دنبال خواهد داشت. دولت کشورهای مختلف شرایط متفاوتی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می آورند. دو روش سرمایه گذاری در کشور لیختن اشتاین که ممکن است به دریافت پاسپورت لیختن اشتاین نیز منجر شود خرید ملک و ثبت شرکت می باشد.

سرمایه گذاری در لیختن اشتاین از طریق خرید ملک : شرط اولیه خرید ملک در کشور لیختن اشتاین، اقامت داشتن در این کشور به مدت حداقل سه سال می باشد. افراد می توانند ملک خریداری شده را اجاره داده و از این طریق سود کسب نمایند. قیمت ملک و هزینه اجاره آن در همه شهر ها یکسان نیست که باید بدان توجه شود. رشد قیمت ملک در این کشور درحدود ۴ تا ۵ درصد است. حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در کشور لیختن اشتاین ۶۴۰ هزار دلار آمریکا می باشد که این میزان وابسته به محل قرارگیری ملک تا ۴ میلیون دلار نیز می رسد.

سرمایه گذاری در لیختن اشتاین از طریق ثبت شرکت : به دلیل پایین بودن مالیات بر کسب و کار در کشور لیختن اشتاین، افراد بسیاری تمایل به ثبت شرکت در این کشور دارند. از طریق ثبت شرکت در این کشور، سرمایه گذار ابتدا یک اقامت یک ساله دریافت می نماید و در پایان این یک سال چنانچه گزارش مطلوبی از روند فعالیت شرکت ارائه دهد، می تواند اقامت خود را تمدید نماید. در این نوع اقامت امکان همراهی همسر و فرزندان نیز وجود دارد. پس از گذشت ۳ سال سرمایه گذار می تواند برای اقامت دائم درخواست کند و بعد از پنج سال امکان اقدام برای اخذ تابعیت لیختن اشتاین و پاسپورت این کشور فراهم می شود. برای ثبت شرکت حداقل ۵۰ هزار فرانک به عنوان سرمایه اولیه شرکت مورد نیاز است.

برای ارزیابی بهتر شرایط اقتصادی کشور لیختن اشتاین سه شاخص تولید ناخالص داخلی (GDP) و و نرخ مصادره اموال و مالیات بر شرکت ها در نمودارهای زیر نشان داده شده اند. اولین نمودار تولید ناخالص داخلی کشور لیختن اشتاین را نشان می دهد که از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۶ رشد چشمگیری داشته است. بر اساس نمودار نرخ مصادره اموال، در سال ۲۰۱۴ ، این نرخ برابر با ۱ بوده که نشاندهنده کمترین میزان ریسک مصادره اموال می باشد و این امر امنیت سرمایه گذاران خارجی را تا حد زیادی تضمین می کند. و سومین نمودار که به ویژه برای سرمایه گذاران خارجی حائز اهمیت می باشد، مالیات بر شرکت ها را نشان می دهد که میزان آن از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ بدون تغییر، ۱۳ درصد بوده است.

نمودار رشد ناخالص ملی لیختن اشتاین

میزان تولید ناخالص داخلی در کشور لیختن اشتاین

نمودار نرخ مصادره اموال در کشور لیختن اشتاین

نرخ مصادره اموال در کشور لیختن اشتاین در سال ۲۰۱۴

نرخ مالیات بر شرکت ها در کشور لیختن اشتاین

نرخ مالیات بر شرکت ها در کشور لیختن اشتاین

 

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری در اروپا

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق تولد

تولد اولین راهی است که می تواند منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت یک کشور شود. برای استفاده از این روش باید دو قاعده کلی حاکم بر کشورها را بررسی کنیم. این دو قاعده که به قاعده خاک و قاعده خون شهرت دارند به ترتیب به معنای انتقال تابعیت به کودک از طریق محل تولد یا از طریق والدین می باشد. کشورهای کمی طبق قاعده خاک عمل می کنند که در میان آن ها می توان به کشور های آمریکا، کانادا و برزیل اشاره کرد. کشور لیختن اشتاین نیز همچون اکثر کشورهای جهان بر اساس قاعده خون عمل کرده و نوزادی که حداقل یکی از والدین تبعه این کشور باشند، تابعیت لیختن اشتاین و در نتیجه آن پاسپورت لیختن اشتاین را اعطا می کند. خواننده گرامی! تمامی حقوق مربوط به این مقاله در اختیار موسسه حقوقی ملک پور بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

پاسپورت لیختن اشتاین از طریق تولد

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق تولد

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق ازدواج

از جمله روش هایی که توسط افراد متقاضی مهاجرت و اخذ تابعیت و پاسپورت یک کشور مورد استفاده قرار می گیرد، ازدواج با تبعه آن کشور است. در مورد کشور لیختن اشتاین نیز این امکان فراهم است به صورتی که اگر شخص خارجی با اتباع این کشور ازدواج کند، کارت اقامت لیختن اشتاین را دریافت می نماید. اگر شهروند و تبعه کشور لیختن اشتاین بتواند ثابت کند که توانایی حمایت مالی از خود و همسرش را دارد، پس از گذشت مدت زمان معین و به دست آوردن شرایط لازم می تواند برای اخذ تابعیت لیختن اشتاین و پس از آن دریافت پاسپورت لیختن اشتاین اقدام نماید. برای این امر شرایط و مدارک زیر مورد نیاز است:

 • داشتن  مهارت زبان آلمانی و آگاهی از قوانین کشور لیختن اشتاین
 • فرد متقاضی می بایست تابعیت قبلی خود را باطل کند.
 • حداقل ۵ سال از ازدواج متقاضی با تبعه این کشور گذشته باشد.
 • حداقل ۱۰ سال اقامت در لیختن اشتاین الزامی است ( بعد از ازدواج در این کشور هر سال دو برابر حساب می شود)
 • فرد متقاضی نباید از ازدواج قبلی خود تابعیت کشور دیگری را بدست آورده باشد.
 • ارائه مدارک ازدواج رسمی و قانونی
 • داشتن دو شاهد برای ازدواج قانونی غیر از خانواده
 • گواهی طلاق (در صورت ازدواج قبلی) برای هر دو طرف الزامی می باشد.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با اتباع خارجی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق ازدواج

پاسپورت لیختن اشتاین و شرایط اخذ تابعیت لیختن اشتاین از طریق پناهندگی

پناهندگی از جمله روش هایی است که به دلیل غیر قانونی و خطرناک بودن به افراد توصیه نمی شود. زیرا که این روش عواقب نامطلوبی در پی خواهد داشت و پناهنده تا چندین سال امکان بازگشت و سفر به کشور خود را پیدا نمی کند. برای بیشتر افرادی که از طریق پناهندگی تصمیم به مهاجرت می گیرند، اقدام از روش های قانونی امکان پذیر است، اما افراد غالباً به علت نا آگاهی و نداشتن دانش کافی نسبت به امر مهاجرت این روش را انتخاب می نمایند. کشور لیختن اشتاین، اگر چه به عضویت کنوانسیون ژنو در سال ۱۹۵۱ و پروتکل آن در سال ۱۹۶۷ درآمده است اما پناهندگان زیادی را نمی پذیرد. معمولاً زمانی که درخواست خود را به این کشور ارائه می کنید بعد از حدود دو هفته جواب خود را دریافت خواهید نمود. چنانچه درخواست شما پذیرفته شود، ابتدا اقامت موقت و پس از گذشت چندین سال تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین را دریافت خواهید نمود. در نظر داشته باشید که موسسه حقوقی ملک پور (همکار موسسه MIE اتریش) ، خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نداده و این روش را به هیچ عنوان به متقاضیان توصیه نمی کند.

نمودار تعداد مهاجران به کشور لیختن اشتاین

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

پاسپورت لیختن اشتاین و نکات مهم در باب تابعیت لیختن اشتاین

همانطور که در این مقاله بارها بدان اشاره شد، اخذ تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین به سادگی امکان پذیر نیست به خصوص برای شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا. ابطال تابعیت قبلی از شرایط اصلی برای درخواست تابعیت لیختن اشتاین به شمار می رود. عموماً بعد از ۳۰ سال اقامت در این کشور می توانید برای اخذ تابعیت لیختن اشتاین اقدام نمایید و قبل از ارائه درخواست حداقل ۵ سال می بایست مقیم دائم این کشور بوده باشید. اگر کمتر از ۲۰ سال سن دارید، این مدت به ۱۵ سال کاهش می یابد. این شرط اقامت ۳۰ ساله، از طریق روش رأی گیری برای اخذ شهروندی، در نظر گرفته نمی شود. در این روش تأیید نهایی نیاز به توافق پارلمان کشور لیختن اشتاین داشته و نهایتاً اعطای تابعیت توسط شاهزاده صورت می گیرد. در این روش نیز می بایست تابعیت قبلی لغو شود.

نکات بسیار مهم

پاسپورت لیختن اشتاین و وکیل معتبر برای امور مهم

همانطور که متوجه شدید کشور لیختن اشتاین از جمله کشورهایی است که تابعیت و پاسپورت آن به راحتی به دست نمی آید و معمولاً از آخرین گزینه های پیشنهادی برای مهاجرت به حساب می آید. این امر بدین علت است که این کشور سیاست های مهاجرپذیری محدودی را اتخاذ نموده و چنانچه قصد مهاجرت و اقدام برای اخذ تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین را دارید، بهتر است از وکیل معتبر در این زمینه بهره بگیرید. زیرا که روش های مهاجرت به ویژه از طریق سرمایه گذاری نیارمند تخصص و دانش زیادی می باشد و کوچکترین اشتباه ممکن است به ضررهای زیادی منجر شود. در همین راستا کارشناسان و مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور با امکانات تخصصی و تیم حرفه ای خود آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. همچنین ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت ، محصولی است جامع و کامل که توسط این موسسه تهیه گردیده و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در رابطه با روش های مختلف مهاجرت را در خود جای داده است.

وکیل مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
• پاسپورت لیختن اشتاین و سخن پایانی

پاسپورت لیختن اشتاین و راه هایی که به منظور مهاجرت به این کشور و اخذ تابعیت لیختن اشتاین وجود دارد، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. دانستیم که طبق یک دسته بندی کلی، شش راه اصلی برای مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله لیختن اشتاین وجود دارد. کشور لیختن اشتاین از جمله کشورهایی است که بر پایه قاعده خون، اگر یکی از والدین، تابعیت لیختن اشتاین را دارا باشد، شهروندی و پاسپورت لیختن اشتاین را به نوزاد اعطا می کند و همچنین از طریق ازدواج با تبعه این کشور ابتدا اقامت و پس از آن تابعیت این کشور برای همسر خارجی فراهم می شود که بدین ترتیب می تواند برای اخذ پاسپورت لیختن اشتاین نیز اقدام نماید. بر اساس اطلاعات این مقاله شما به یک دید کلی نسبت به شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت لیختن اشتاین دست یافتید. می توانید پرسش های خود را در این باب، ذیل همین مطلب یا در بخش پرسش و پاسخ های همگانی یادداشت نمایید تا پاسخ آن ها را از کارشناسان ما دریافت کنید. همچنین به جهت ارزیابی شرایط خود و سایر کشور ها امکان بهره گیری از خدمات مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور ( همکار موسسه MIE اتریش ) برای شما عزیزان وجود دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ