خود حمایتی اتریش و بررسی آن

خود حمایتی اتریش ، اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی و شرایط سرمایه گذاری در اتریش بوسیله برنامه خود حمایتی در این مقاله  مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط خود حمایتی اتریش چیست؟ روش اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی چگونه است؟ آیا روش مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی برای ایرانیان امکان پذیر است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه خود حمایتی اتریش پاسخ داده و مهم ترین نکات در این مورد را بیان می نماییم. یکی از روش هایی محبوب برای اخذ اقامت کشور اتریش پروسه خود حمایتی می باشد که مورد توجه افراد زیادی از سرتا سر جهان شده است. موسسه حقوقی ملک پور در انجام این پروسه به طور کامل کنار شما خواهد بود. شما عزیزان می توانید برای دریافت شرایط خود حمایتی و بررسی شرایط خود با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا مشاورین مجرب شما عزیزان را بوسیله مشاوره تلفنی رایگان راهنمایی بفرمایند. لطفا با این مقدمه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

خود حمایتی اتریش
 • خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی
 • خود حمایتی اتریش و مدارک مورد نیاز
 • خود حمایتی اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری
 • خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی
 • خود حمایتی اتریش و نکات مهم
 • خود حمایتی اتریش و وکیل مهاجرت برای آن
 • خود حمایتی اتریش و هزینه زندگی در اتریش
 • خود حمایتی اتریش و مزایای آن
 • خود حمایتی اتریش و معایب آن

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در خصوص تمکن مالی اتریش ( جدید )

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص تمکن مالی اتریش ( جدید )

خود حمایتی اتریش و شرايط عمومي

 کشور اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است و پایتخت آن وین می باشد. این کشور از شمال با آلمان و از شرق با اسلوکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا ، از غرب با سوییس همسایه و هم مرز هست. مساحت این کشور  ۸۳٫۸۷۸  کیلومتر مربع و جمعیت آن ۸٫۸۲۲٫۲۶۷ نفر می باشد. در سال ۲۰۱۵ کشور اتریش رتبه چهارده را بین کشور های ثروتمند جهان بر اساس پایه سرانه تولید ناخالص داخلی به خود اختصاص داد. زبان رسمی اتریش آلمانی می باشد.

اتریش بر روی نقشه

اتریش به دلیل طیف وسیع از تنوع فرهنگی، اقتصاد بسیار قوی و چشم انداز شگفت انگیز به یک مقصد مناسب برای مهاجرت تبدیل شده است. کیفیت بالای زندگی، کم بودن جرم و جنایت، سطح بالای امنیت اجتماعی این کشور را در رتبه بندی سطح رفاه در بین کشور‌های جهان در جایگاه بالایی قرار داده است. بر اساس رتبه بندی شهر های جهان از نظر کیفیت زندگی در سال ۲۰۱۷ شهر وین پایتخت اتریش رتبه اول در جهان را بدست آورده است. در جدول زیر می توانید رتبه بندی  برترین شهر های جهان را مشاهده بفرمایید.

جدول بهترین شهرهای جهان در سال 2017

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص خودحمایتی اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص خودحمایتی اتریش

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد خود حمایتی اتریش ـ قسمت اول

مقاله مرتبط

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذار خارجی
اصول چند برابر کردن سرمایه

شرایط خود حمایتی اتریش

برای اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی فرد بایستی تمکن مالی خوبی داشته باشد و به واسطه آن خانواده، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز می توانند اقامت دریافت کنند. با اخذ اقامت این امکان وجود دارد که فرزندان در مدارس رایگان تحصیل داشته باشند. موارد زیر برای پروسه خود حمایتی لازم است که در زیر به آن ها اشاره شده است :

 • داشتن تمکن مالی معادل ۲۲ هزار یورو به ازای افراد خانواده برای اخذ اقامت
 • اثبات داشتن درآمد ماهیانه به مبلغ ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو ( این مبلغ بایستی از در آمد یا اجاره ملک ثابت شود به جز سود بانکی)
 • عدم اشتغال در اتریش به عنوان شهروند اتریشی مانند کارمند و کار کردن برای دیگران در اتریش ( ولی در نظر داشته باشید به عنوان سرمایه گذار و راه انداز بیزنس، کارآفرین و ایجادکننده کسب و کار به عنوان مثال راه اندازی رستوران، فروشگاه و … می توانند فعالیت داشته باشند )
 • حضور شش ماهه در اتریش به صورت متناوب و یا متوالی ( در سال )
 • نشان دادن منبع مالی ۲۲ هزار یورو و ۳۰۰۰ یورو ماهیانه و اثبات اینکه سالیانه این درآمد را از طریق حقوق ، اجاره املاک ، در آمد از شغل و … خواهند داشت.
 • در ابتدا اقامت یک ساله و سپس یک ساله دیگر تمدید می شود و پس از تمدید به مدت سه سال مجدد کارت اقامت اتریش را دریافت می کنند و بعد از گذشت ۵ سال قادر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت خواهند بود.

*توجه داشته باشید که دولت اتریش هر ساله تعداد اندکی از سرمایه دارانی که برای برنامه خود حمایتی اتریش اقدام می کنند را می پذیرد و به آن ها اقامت می دهد. لذا با توجه به رقابتی که بر سر اخذ اقامت اتریش از طریق برنامه خود حمایتی این کشور وجود دارد، شانس شما طبعا پایین خواهد بود که در این خصوص موسسه حقوقی ملک پور شما عزیزان را به صورت کامل راهنمایی می فرماید تا شانس خود را در بین سایر رقبا افزایش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود حمایتی اتریش و بالابردن شانس خود در این خصوص، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد خود حمایتی اتریش ـ قسمت دوم

مقاله مرتبط

قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

خود حمایتی اتریش و مدارک مورد نیاز

 • ارائه نامه حساب بانکی به مبلغ ۲۲ هزار یورو به ازای هر نفر از اعضای خانواده
 • پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک هویتی مانند شناسنامه برای فرد اصلی و اعضای خانواده
 • ارائه اجاره نامه و مالکیت ملک در اتریش
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • بیمه سلامت
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • اسناد لازم از املاک و در آمد با اعتبار
 • گواهی ازدواج

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد خود حمایتی اتریش ـ قسمت سوم

مقاله مرتبط

بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

خود حمایتی اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری

یکی از نکات مهم در پروسه سرمایه گذاری در کشور های خارجی امنیت سرمایه گذاری است. امنیت سرمایه گذاری ( Expropriation risk ) در واقع نحوه برخورد و عملکرد نظام قضایی کشور و قانون مصادره اموال را با سرمایه گذاران خارجی نشان می دهد. بنا بر گزارش وب سایت global economy ، امنیت سرمایه گذاری یا Expropriation risk در کشور اتریش عدد یک می باشد که این نشان دهنده امنیت سرمایه گذاری و برخورد مطلوب دولت و نظام قضایی این کشور با سرمایه گذاران خارجی است. با این اوصاف سرمایه گذاری در اتریش امنیت بالایی دارد. نمودار زیر استاندارد سرمایه گذاری را بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ را نشان می دهد که دارای نرخ ثابت و پایداری می باشد.

نمودار میزان امنیت مالی Expropriation risk‌ در کشور اتریش
سرمایه گذاری در خارج از کشور

خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی

 • تولید ناخالص داخلی

  یکی از شاخص های مهم برای سرمایه گذاری در یک کشور خارجی تولید ناخالص داخلی آن کشور می باشد، هرچه قدر تولید ناخالص داخلی بالا باشد به این معنی است که فروش در آن کشور بالا است. در نمودار زیر تولید ناخالص داخلی اتریش را در ۱۰ سال اخیر مشاهده می فرمایید. همانطور که مشاهده می کنید نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور اتریش در سال ۲۰۱۷ برابر با ۴۱۶٫۶ میلیارد دلار ( آمریکا ) بوده است. گفتنی است که در سال ۲۰۱۷ میزان تولید ناخالص داخلی اتریش ۰٫۶۷ درصد کل تولید ناخالص اقتصاد جهان را تشکیل داده است.

  نمودار تولید ناخالص داخلی اتریش

  در نمودار زیر نیز نرخ تولید ناخالص داخلی کشور اتریش را در قیاس با دو کشور از همسایگان را ملاحظه می فرمایید :

  نمودار تولید ناخالص داخلی اتریش در مقایسه با کشور های همسایه

 • مالیات

   یکی از شاخص های مهم در باب سرمایه گذاری خارجی مالیات آن کشور است. در هر کشور چند نوع مالیات وجود دارد که شامل مالیات بر در آمد، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر سرمایه و …است. شاید یکی از مهم ترین انواع مالیات ها برای سرمایه گذاران خارجی، مالیات بر شرکت های سهامی خاص در کشور مورد نظر سرمایه گذاری شان باشد. بنا بر گزارش Trading Economics مالیات بر شرکت های سهامی خاص در اتریش، در ۱۰ سال گذشته بر روی نرخ ثابت ۲۵ درصد قرار داشته است که نمودار آن در زیر ارائه شده است :

  مالیات بر شرکت های سهامی خاص در اتریش،

  از دیگر انواع مالیات هایی که برای سرمایه گذاران خارجی یا کسانی که قصد زندگی و کار در یک کشور خارجی را دارند، باید به آن توجه ویژه شود، مالیات غیر مستقیم است. مالیات غیر مستقیم به مالیاتی گفته می شود که بصورت مستقیم از پرداخت کنندگان دریافت نمی شود. در نمودار ذیل نرخ مالیات غیر مستقیم در کشور اتریش را در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۸ را مشاهده می فرمایید که بر روی نرخ ۲۰ درصد ثابت است.

  نمودار نرخ مالیات غیر مستقیم در اتریش

  و در آخر نیز می توانید انواع مالیات ها در اتریش و میزان هرکدام را در جدول زیر ملاحظه بفرمایید:

  جدول انواع مالیات ها در اتریش و نرخ آن ها

 • نرخ بیکاری

  نرخ بیکاری در یک کشور نیز یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی و فاکتور های مهاجرت به یک کشور ایده آل برای زندگی است. پر واضح است که هرچه نرخ بیکاری یک کشور کمتر باشد، پیدا کردن کار در آن کشور راحت تر و ثبات اقتصادی نیز بیشتر خواهد بود. در نمودار زیر که نرخ بیکاری کشور اتریش را با دو کشور اروپایی دیگر مقایسه می کند این را نشان می دهد که از هر ۱۰۰ نفر نیروی کار اتریشی کمتر از ۵ نفر بیکار هستند. شایان ذکر است که نرخ بیکاری در اتریش نسبت به نرخ بیکاری بسیاری از کشور های دنیا و حتی کشور های اروپایی کمتر است.

  نمودار نرخ بیکاری در اتریش در ده سال اخیر

خود حمایتی اتریش و نکات مهم

 • خود حمایتی اتریش ، یکی از بهترین راه اخذ اقامت دائم اتریش است که برای افرادی که تمکن مالی مناسبی دارند و می توانند هزینه های ماهیانه در اتریش را بپردازند مناسب و ایده ال می باشد.
 • در ابتدا مجوز اقامت از طریق برنامه خود حمایتی اتریش ، به مدت یک سال صادر می شود و پس از آن می توان به اقامت سه ساله تمدید شود. سپس بعد از پنج سال به سرمایه گذار خارجی مجوز اقامت دائم اعطا می گردد.
 • سرمایه گذارانی که موفق به اخذ اقامت اتریش از طریق برنامه خود حمایتی این کشور شده باشند، می توانند به عنوان یک کارآفرین مثل خریداری یا راه اندازی رستوران، فروشگاه و ایجاد بیزنس به کار مشغول باشند اما کار برای یک کارفرمای اتریشی بعنوان کارمند امکان پذیر نمی باشد.
 • امکان بردن همراه و فرزندان زیر ۱۸ سال در این روش امکان پذیر است و فرزندان زیر ۱۸ سال می توانند در مدارس اتریش به صورت رایگان تحصیل داشته باشند.
 • حداقل مدت زمان اقامت در اتریش برای سرمایه گذار و خانواده وی، شش ماه در سال است که این شش ماه می تواند هم به صورت متوالی باشد و هم به صورت نامتوالی ولی مجموعه باید شش ماه از سال را در کشور اتریش سپری کنند تا اقامت آنها تمدید شود.
 • با اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی ، سرمایه گذار و خانواده اش می توانند به سایر کشور های اروپایی و عضو شنگن سفر داشته باشد و محدودیتی ندارد.
خود حمایتی اتریش
سرمایه گذاری در اروپا
مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری
کارت قرمز سفید قرمز

خود حمایتی اتریش و وکیل مهاجرت برای آن

پاسپورت سوئد و وکیل معتبر برای امور مهم

به دلیل این که پروسه اخذ اقامت اتریش از طریق برنامه خود حمایتی نیاز به چیدمان صحیح مدارک دارد و اشتباه در نحوه چیدمان مدارک می تواند منجر به عدم دریافت اقامت و رد شدن ویزای آن شود، بهتر است برای پروسه خود حمایتی از وکیل متخصص در این زمینه استفاده شود. موسسه حقوقی ملک پور با ۱۵ سال تجربه در این زمینه می توانند شما عزیزان را در پروسه خود حمایتی اتریش یاری دهد. برای اطلاعات بیشتر در این باب و مدارک لازم جهت اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل  فرمایید تا مشاورین و وکلای مجرب شما عزیزان را راهنمایی بفرمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد خود حمایتی اتریش ـ قسمت چهارم

خود حمایتی اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش در جدول زیر را مشاهده بفرمایید.

جدول هزینه های زندگی در اتریش
هزینه های زندگی در اتریش

خود حمایتی اتریش و مزایای آن

خود حمایتی اتریش دارای مزایایی است به دلیل اینکه نیازی نیست کل سرمایه شخص منتقل شود و با اثبات آن می توان اقامت بهترین کشور اروپایی را بدست آورد. یکی از بهترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت در اتریش است زیرا در اکثر پروسه های مهاجرت الحاق همراه و خانواده طول می کشد  و احتیاج به مدت زمان طولانی دارد ولی در این روش می توان به صورت همزمان اقدام کرد. دیگر مزیت این روش این است که  مبلغی که در حساب شخص خواهد بود تا تمکن مالی خود را برای آفیسر صادر کننده ویزا اثبات کند، در مقایسه با برنامه های خودحمایتی سایر کشور های اروپایی و کانادا که احتیاج به سرمایه بالایی دارد،‌بسیار کمتر می باشد. لذا روند مهاجرت و اخذ اقامت اروپا و کشور زیبای اتریش از طریق خود حمایتی دارای شرایط ایده آل و مطلوبی است.

مزایا

خود حمایتی اتریش و معایب آن

دولت اتریش هر ساله تعداد محدودی از برنامه مهاجرتی خود حمایتی را ارائه می دهد که افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردارند واجد شرایط هستند، زیرا این روش اجازه کار کردن به شخص را نمی دهد و فقط افراد از طریق کارآفرینی و راه اندازی بیزنس می توانند در خاک اتریش درآمدزایی داشته باشند، همچنین برای فرزندان بین ۱۴ تا ۱۶ سال که مدرک دیپلم ندارند بایستی مدرک زبان آلمانی A1 را ارائه دهند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE  اتریش نوشته شده است و هرگونه کپی برداری انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا  حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

مشکلات زندگی در اتریش
اقامت دائم اتریش با سرمایه کم
سرمایه گذاری در خارج از ایران

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خود حمایتی اتریش و سخن پایانی

خود حمایتی اتریش ، اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی و شرایط سرمایه گذاری در برنامه خود حمایتی اتریش در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته شد. این روش مورد استقبال بسیاری از افراد و سرمایه گذاران از سرتاسر جهان قرار گرفته است و یکی از مزیت های این روش اثبات در آمد و تمکن مالی از کشور متقاضی می باشد و به واسطه آن می توان کارت اقامت و در نهایت پاسپورت کشور اتریش را بدست آورند. در نظر داشته باشید کشور اتریش و پایتخت آن وین بهترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی (بهداشت، امنیت، رفاه اجتماعی و …) طی سال های اخیر شناخته شده است. برای اطلاعات و بررسی شرایط خود با موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نمایید تا مشاورین مجرب، شما عزیزان را به صورت رایگان راهنمایی بفرمایند. همچنین به تهیه ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید اطلاعات کامل و جامع را در تمامی پروسه های مهاجرت و خود حمایتی اتریش بدست آورید. امیدواریم که این مقاله پاسخ تمام سوالات شما در مورد برنامه خودحمایتی اتریش داده باشد، بهرحال چنانچه سوال یا نظری دارید می توانید آن را در قسمت انتهایی مقاله،‌در بخش دیدگاه ها مطرح نموده تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 پاسخ
 1. میترا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من مجرد هستم و زمین به ارزش ۵ میلیارد تومان دارم و سرمایه ی نقدی هم ۴۰۰ میلیون تومان دارم
  آیا میتونم از طریق خود حمایتی اقدام کنم و آیا اجازه دارم شرکت ثبت کنم و کس دیگری را در اون شرکت به عنوان کارمند قرار بدم؟
  و آیا مالیات در اون صورت تعلق میگیره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ خود حمایتی اتریش شما می بایست نشان دهید که فرد متمولی هستید و تمام هزینه های شما از ایران تامین میگردد. چنانچه کاربری زمین شما به گونه ایست که بتوان نشان داد از اجاره ماهانه آن در آمدی بالای بیست و پنج میلیون تا سی میلیون تومان دریافت می نمایید کفایت می کند .در این روش شما تنها می توانید سرمایه گذاری کتید از جمله ثبت شرکت انجام دهید

   پاسخ
 2. امیر احمدی گفته:

  با سلام من و همسر و فرزندم دارای ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه و ملکی به ارزش ۱ میالیارد تومان دارم ودرآمد ماهانه ۲۵۰۰ یورو در ماه دارم ایا کیس خود حمایتی مناسب ماست ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت خود حمایتی می بایست به ازای هر کدام از اعضا ۲۲ هزار یورو در حساب داشته باشید و اثبات کنید که در ماه ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو در آمد دارید .آیا در آمد شما در ایران قائم به شخص شماست ؟ یا اگر درایران حضور نداشته باشید در آمد شما در ماه همین میزان خواهد بود؟

   پاسخ
 3. امیر حسین محسنی گفته:

  سلام از پاسخگدیی شما ممنونم من که اتریش را نمیشناسم شما بفرمایید در شهر وین و در منطقه خوب حدودا چقدر پول برای خرید یه ویلا و یا آپارتمان ۱۰۰ متری باید پرداخت کرد

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. امیر حسین محسنی گفته:

  سلام سه تا سوال دارم اول اینکه با چقدر میتونم تو اتریش خانه بخرم .و. چقدر میشه اجاره داد . و آیا بعد از خرید ملک اقامت میدن . ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز با توجه به شهر و منطقه و متراژی که قصد خرید دارید قیمت ها متفاوت هست و اجاره هم به همین ترتیب .تحت شرایطی می توان با خرید ملک اقامت گرفت.

   پاسخ
 5. مژگان گفته:

  سلام
  آیا در روش خود حمایتی باید به دولت اتریش مالیات پرداخت کرد و چقدر؟
  وضعیت بیمه درمانی فرزندان و همسر در این روش چگونه است

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در روش خود حمایتی شما اجازه کار ندارید و بالتبع مالیاتی نیز پرداخت نمی کنید. به همسر و فرزند نیز به تبعیت از نفر اصلی بیمه تعلق می گیرد .

   پاسخ
 6. علیرضا فروتن گفته:

  سلام و درود جناب ملکپور

  ما ( دو نفریم ) ۱۰۰ هزار یورو سرمایه دارم

  اما من مدرک تحصیلی فوق دیپلم دارم

  برای خودحمایتی امکان پذیر هست ؟

  یا اینکه حتما باید لیسانس داشته باشم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی سوالتون در خصوص خودحمایتی اتریش به صورت کامل ذکر نشده لطفا سوالتون رو کامل مطرح کنید که در خدمتتون باشیم.

   پاسخ
 7. ali گفته:

  درود بر شما
  با عرض خسته نباشید
  من مدت ۳سال ۳ ماه هست که درخواست پناهندگی خودم رو اعلام کردم وکارت سفید دارم اینتر ویو اول رو هم دادم اما منفی گرفتم
  البته مدت ۱سال و۸ ماه هست که شرکت ثبت کردم (مواد غذایی) و یک مغازه به ارزش حدودا ۶۰٫۰۰۰ یورو گرفتم.لازم به ذکر هست در ابتدا کیس مذهبی اراعه دادم ؛بیشتر از یک سال هست که از مصاحبه اول گذشته و هیچ خبری نیست.ایا میشود الان اقدام کنم روی کیس کار .لطفا راهنمایی کنید
  (۳ دستگاه اتومبیل و ۱ موتور هم علاوه بر مغازه ثبت کردم )
  با تشکر وصمیمانه ترین احترام.

  پاسخ
 8. پگاه گفته:

  سلام.منو شوهرم و فرزند دو ساله ام قصد مهاجرت از طریق خود حمایتی به اتریش داریم.یک میلیارد پول داریم و یک خانه ۲۰۰ میلیونی.گذشته از این که هر دو فوق لیسانس داریم و همسرم کارمند قراردادی شرکت نفت هست.با بیمه پالایشگاه.آیا این نوع اقامت برای ما شدنی است؟؟؟؟هر نفر باید چقدر در حساب داشته باشد؟

  پاسخ
 9. روشنک گفته:

  سلام و خدا قوت به شما نازنینان که راهنمایی های خوبتون همیشه همراهمونه
  من میخواستم فقط برای خودم اقدام به اقامت خود حمایتی کنم، شرایط و هزینه هاشو میخواستم بدونم
  البته من شیرینی و کیک پزی بلدم و میخوام در مدت اقامت موقت اینکار رو انجام بدم و توی حرفه خودم مشغول بشم البته به صورت مستقل نه برای یک اتریشی، لطفا در این مورد هم راهنمایی بدید
  و موضوع دیگه درآمد ماهیانه ای که میتونم داشته باشم ۲ میلیون تومانه
  ممنون و سپاسگزارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب، از طریق خود حمایتی تا ۵ سال اجازه کار ندارید اما می تونید یک رستوران افتتاح کنید شرایط خود حمایتی به صورت کامل در مقالات مرتبط توضیح داده شده، باید ۲۲ هزار یورو در حساب داشته باشید و نشون بدید که درآمد ماهیانتون در حدود ۳ هزار یوروه، اگر خانه و زمین داشته باشین شرایط براتون آسون تر میشه

   پاسخ
 10. پیمان گفته:

  سلام
  در اقامت خود حمایتی اتریش، آیا بعد از ۵ سال پاسپورت اتریشی هم میدن یا تنها اجازه اقامت میدن؟؟
  ممنون از وبسایت خوبتون.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، اگر در مدت ۵ سال مالیات به صورت مداوم پرداخت شده باشد، امکان اعطای پاسپورت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید. ممنون از شما

   پاسخ
 11. mie editor3 گفته:

  سلام ، می خواستم برای دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در اروپا اقدام کنم. شرایط من ملکی با ارزش یک میلیارد تومن و سپرده بانکی معادل ۱۵۰ میلیون تومن است وامکان ارایه مدارک جهت تامین هزینه های ماهانه زندگی را از طریق اجاره وحقوق بازنشستگی وسود سپرده دارم ، ایا بااین شرایط امکان استفاده از این روش برای اقامت در اروپا را دارم ؟ممنونم از پاسختان.

  پاسخ
 12. مصطفی گفته:

  با سلام، ضمن عرض ارادت خدمت دکتر ملکپور و همکاران محترمشون.
  بنده ۵۲ سال سن و بازنشسته نفت هستم.
  دارایی نقدی ۷۰۰ میلیون
  ملک و مغازه به ارزش ۲.۵ میلیارد دارم.
  یه پسر ۱۸ ساله دارم که با خودم زندگی میکنه و دیپلمشون تازه گرفته. خودم فوق لیسانس دارم و خانمم مدرکش سیکل هست.
  ۳ تا سوال دارم از محضرتون :
  ۱. کیس خود حمایتی مناسب بنده هست؟
  ۲. درامد ماهیانه ۳۰۰۰ یورو رو بنده چجوری میتونم ثابت کنم؟ با ملک هم میشه معادلسازی کرد یا باید درامد باشه و ماه به ماه دریافت کنم؟
  ۳. بنده یه پسر ۳۱ ساله هم دارم که خودش دوتا بچه داره ۵ و ۲ ساله. آیا ایشون رو هم میشه جزو کیس معرفی کرد یا از طریق دیگه میشه برا ایشون اقدام کنم وقتی کارت اقامت گرفتم؟(منظور ثبت شرکت و استخدام ایشون تو شرکت)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای خود حمایتین و یا حتی ثبت شرکت نیز اقدام نمایید درآمد ماهیانه خود را می توانید از طریق اجاره ملک و یا حتی حقوق بازنشستگی و ….نیز اثبات نمایید اما فرزند بزرگ شما باید کاملا مستقل اقدام نماید که باید شرایط ایشان نیز بررسی گردد اما می توانید با ثبت شرکت نیز فرزندتان را استخدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 13. mie editor3 گفته:

  سلام وقتتون بخیر من راننده پایه یک هستم و مدرک فنی مکانیک و برودت دارم متاهل با دو فرزند تصمیم برای مهاجرت گرفتم میخاستم ببینم شما از نظر کاری چه پیشنهادی برای من دارید

  پاسخ
 14. mie editor3 گفته:

  با سلام جناب ملک پور بنده ۴۱ سال سن دارم و سال سوم دبیرستان نظام قدیم درس خوندم و اگر دوره عملی فنی و حرفه ای را طی کنم دیپلم کار و دانش را ۶ ماهه میگیرم و حدود ۱۵ سال در مدیریت املاک کار کردم و دارای پروانه کسب هم بودم و مشاور املاک هم هستم همچنین در کنار آن چند ساختمان هم ساختم، همسرم ۳۸ ساله دارای دیپلم انسانی نظام قدیم و همچنین یک ترم در دانشگاه در ۸۱ روانشناسی خونده و همچنین دو فرزند پسر ۱۱ و ۶ ساله داریم همچنین حدود ۱۵۰ هزار دلار هم سرمایه دارم، البته بنده ورزش را به صورت قهرمانی در جوانی کردم و چند قهرمانی کشوری و استانی نیز دارم و البته در اون زمان مربیگری بدون مدرک هم کردم و یک سری از کارها هم بلدم که در صورت مصاحبه اگر نیاز باشه عرض میکنم، حالا هدف بنده مهاجرت به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستم و هدفم تحصیل فرزندانم در آنجا و زندگی در آنجاست البته بعدش هم کار و زندگی و صد البته آرامش خود و خانواده ام، شما چه کمکی میتوانید به بنده بکنید تا به محلی و با شرایطی مهاجرت کنیم که اولا آینده از نظر فاکتورها خوب باشه و هم در طی پروسه زیاد استرس به خانواده ام نیاد

  پاسخ
 15. mie editor3 گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز .خیلی خوشحال هستم که هم وطنی مثل شما دارم .سوالی که از شما دارم اینه که من با ۳۳سال سن و همسرم ۲۷ساله و دو فرزند ۷و ۱ساله میتونم از طریق تحصیلی توسط خانومم اقدام کنم یا شما راهه بهتری رو پیشنهاد میکنین.درضمن خانمه بنده دیپلم مدیریت با معدل بالاهستن.و دوم اینکه من ۹۰%شرایط خود حمایتی رو دارم شما چه راهنمایی میکنین

  پاسخ
 16. mie editor3 گفته:

  سلام ضمت سپاس از مشاوره های خوب شما من مردی ۴۳ ساله به همراه همسرم که ۳۸ سال دارد و دو دختر ۱۵ و ۷ ساله یک خانواده ۴ نفره هستیم . سوال من دقیقا در مورد دریافت اقامت اتریش از طریق خود همایتی است که در کانال تلگرامی mie ذکر شده با ۲۲۰۰۰ یورو برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر است .آیا بنده با ۵۰۰ الی ۶۰۰ میلیون تومان حساب بانکی به همراه دو آپارتمان که یکی در اجاره است و در دیگری ساکن هستیم می توانم برای این نوع اقامت اقدام کنم؟

  پاسخ
 17. mie editor3 گفته:

  سلام ، تشکر از زحمات و راهنمایی های خوبتون . من فردی مذکر و دارای سن ۲۷ سال میباشم که قصد اصلیم سفر به امریکا را دارم و یه سوال داشتم از محظرتون من چند واحد رشته حقوق را پاس کردم و بنا به دلاعلی دیگه ادامه ندادم و در حاله حاضر مدیرعامل شرکتی هستم که برای خودمه، و اینکه میخواستم بدونم ایا میشه از طریق تمکن مالی اقدام کرد بدون انکه پول نقد در بانک داشت و زمین و ملک رو میشه به عنوان پشتیبان مالی قرار داد برایه اتریش و ایا میشود بعد از رسیدن به اتریش برایه امریکا اقدام کرد ؟ در ضمن اینجانب بطور قانونی نمیتوانم از ایران خارج شوم ایا خارج شدن به روش دیگر ایا برایه من در اتریشاتریش یا امریکا مشکل ساز خواهد شد یا نه

  پاسخ
 18. پارسا گفته:

  سلام
  چندتا سوال داشتم :
  ۱- نام این نوع ویزا چیست ؟ لطفا لینک توضیحات این نوع ویزا در وبسایت دولت اتریش را در سایت قرار دهید
  ۲- چه تضمینی هست که بعد از ۵ سال این ویزا منجر به اقامت دائم شود ؟ با صرف هزینه وکالت و پرداخت بیمه آزاد در اتریش و کرایه یا خرید ملک در اتریش و هزینه های بسیار دیگر قاعدتا باید تضمینی در اختیار متقاضی جهت گرفتن اخذ اقامت دائم قرارگیرد وگرنه اینکه شاید این ویزا به اقامت دائم تبدیل شود یا نشود ریسک محسوب شده و هم هزینه و هم وقت متقاضی برای ۵ سال بیهوده تلف خواهد شد
  ۳- با این ویزا امکان همراه بردن فرزندان بالای ۱۸ سال هم وجود دارد یا خیر؟

  سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا شرایط خود را ذکر بفرمایید تا مورد بررسی قرار گیرد که آیا واجد شرایط برای خودحمایتی هستید یا خیر اما بهتر است بدانید که خود حمایتی در ابتدا کارت اقامت می باشد و به فرد متقاضی کارت اقامت تعلق خواهد گرفت که پس از ۵ سال منجر به اقامت دائم خواهد شد در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. mie editor3 گفته:

  سلام من ۳۸ ساله جراح ارتوپد و همسرم ۳۰ ساله دندانپزشک هستند دنبال اقامت از طریق تمکن مالی با حداقل حضور فیزیکی در مقصد هستیم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 20. رومینا گفته:

  سلام مجدد
  یه خواهش دارم
  لطفا در صورت‌امکان، فایل های صوتی و تصویری را با تاریخ صحیح میلادی یا شمسی در کانال و سایت های موسسه درج بفرمایید تا راحت تر بتونیم مورد استفاده ی بهینه قرار بدیم. چون‌توی بعضی ویس ها صحبت های حساسی گفته میشه که دونستن تاریخ ضبط ویس ها گاها خیلی نهم هست.
  سپاس فراوان از لطف و عنایت شما

  پاسخ
 21. رومینا گفته:

  سلام جناب دکتر عزیز
  وقتتون به خیر
  یه سوالی در مورد فایل های تصویری مربوط به تمکن مالی پیش آمده؛ اینکه چرا این فایل ها را با عنوان ۲۰۱۹ نامگذاری کردید؟ معنی خاصی داره؟ چون الان ابتدای ۲۰۱۸ هست..!
  سپاس و قدردان محبت شما
  رومینا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز به دلیل اینکه مدت اقدام برای خود حمایتی ( تمکن مالی ) برای سال ۲۰۱۸ به اتمام رسیده است و در حال حاضر برای ژانویه ۲۰۱۹ انجام می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. mie editor3 گفته:

  سلام خدمت آقای دکتر ملک پور بزرگوار وپر انرژی.من از فایل های شما خیلی انرژی می گیرم وسعی میکنم تو محیط کار آنها را عملی کنم.من دامپزشک هستم ۴۲ساله.متاهل .دارای دو فرزند ده وشش ساله.همسرم فوق لیسانس زبان انگلیسی ودبیر آموزش وپرورش.دارای داروخانه وکلینیک دامپزشکی.یک واحد مرغداری گوشتی۲۵هزاری وگاوداری ۵۰ راسی.ودو واحد آپارتمان که اجاره داده ام.تقریبا۵میلیارد سرمایه ودرامد سالانه دویست وپنجاه میلیون.خیلی دوست دارم آلمان یا اتریش مها جرت کنم.لطفا راهنمایی کنید .واگر با تمکن مالی اقدام کنم میتوانم از همان ابتدا خانواده ام همراه باشند.بازم سپاس فراوان از راهنماییهای شما وهمکاراتون.موفق باشید.

  پاسخ
 23. Hakim گفته:

  باعرض سلام خدمت استاد ملک پور
  استاد عزیز، فردی هستم ۵۲ ساله که به تازگی بازنشست شدم. حقوق بازنشستگی ام ماهانه مبلغ ۳ میلیون تومان می باشد. دارای زن و ۲ فرزند پسر ۱۹ و ۱۷ ساله هستم. همسرم در کار طراحی و دوخت لباس زنانه مشغول و فرزندانم هر دو در مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) تحصیل کرده که بزرگه دیپلم گرفته و بعدی کلاس دهم است. شغلم حسابداری و از کارهای فنی تعمیرات برق ساختمان سررشته دارم. مبلغ یکصدهزار یورو سرمایه نقدی و ۳ دستگاه آپارتمان و یک باب مغازه که حدوداً به ارزش کلی یک میلیارد تومان می باشند. آیا با مبلغ نقدی می توانم اقامت کشور اتریش را کسب کنم چون پول خانه و مغازه را بعنوان پشتوانه جهت شروع یک کسب و کار بعداز اخذ اقامت در نظر گرفته ام. ضمناً هزینه های زندگی و تحصیل فرزندانم در دانشگاه های اتریش حدوداً چقدر می باشد. از اینکه مطلب بسیار طولانی شد از شما پوزش می خواهم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید به روش های مختلفی اقامت اتریش را اخذ نمایید و فرزندانتان در اتریش نیز به تحصیل رایگان بپردازند اما بهتر است شرایط شما به طور کامل بررسی گردد و سپس اقدام به مهاجرت نمایید که برای این امر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. mie editor3 گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور . من پیامهای شما را شنیده و یک جلسه مشاوره حضوری با دفتر همکار شما داشتم . سن من ۴۶ سال ، دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه از سال ۱۳۷۹ از دانشگاه گیلان ، با حدود ۱۴ سال سابقه کاری هستم . میخواهم به همراه همسر و دو پسرم ( ۱۴ ساله و ۴ ساله ) ، از طریق خود حمایتی به اتریش مهاجرت کنم . سرمایه من حدود ۳۸۰ هزار یورو میباشد . به گفته همکار شما ، هزینه وکالت جناب عالی و پرداختهای قانونی در کل این پروسه هفتاد هزار یورو میشود . که باید هزینه اجاره خانه برای حدود ۸ ماه بعلاوه بیمه یکساله خانواده ام قبل از جلسه دادگاه ، به آن اضافه شود که آنها هم حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار یورو میشود . جمعا حدود ۹۰۰۰۰ یورو ( حدود یک چهارم دارایی ام ) بفرمایید این مبلغ صحیح است ؟ لطفا راهنمایی کنید سپاس

  پاسخ
 25. mie editor3 گفته:

  سلام خدمت شما اقای ملک پور و همه تیم محترمتون خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما ببخشید من شرایط خودم وهمسرم رو یه توضیحی میدم و سوالمو درخلالش میپرسم خودم ۲۸ سالمه تحصیلات دیپلم مربی دنس وتمامی رشته های زیبایی رو مدرک رسمی از فنی حرفه ای دارم همسرم ۳۸ ساله هستش و۲۰ سال سابقه بیمه داره توی تمامی کارهای دامداری صنعتی اطلاعات داره دبیشتر از ۲۰ ساله که کارهای سم چینی واصلاح فرم سم و امور مرتبط با دام اعم از تلقیح ودرمان دام رو سررشته دارن و همچنین به امور کشاورزی کاملا واقف هستن و داخل ایران اکثرا پیمانکاری های شرکت های دامداری و کشاورزی رو به عهده دارن مدرک تحصیلیشون دیپلم هستش ما ۳تافرزند داریم زیر ۱۰سال هستن درحال حاضر درداخل ایران ماهیانه حدوده ۱۵ تا ۳۰ میلیون درامد داره و حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری که بتونیم جور کنیم با فروش خونه وچندتا ملک دیگه حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون میشه با این صحبت ها میخام ببینم که شما چه پیشنهادی برای چه کشور وچه روشی برای مهاجرت دارین لازمه که بگم ما خیلی برای اینده بچه هامون نگران وناراحتیم و میخایم جایی که بشه و رفتیم انشالله برای رشد وتعالی بچه هامون جای مناسب وخالی از تنش باشه و ایند ورشد کاری داشته باشیم ممنون میشم از لطفتون که جواب بنده رو بدید واینکه هربار به سایتتون سر میزنم پرسش های دوستان تاریخ هاش ماله چند ماهه پیشه و من نتونستم پرسش های جدید و تاریخ روز رو ببینم صرفا دنبال این هستم که جوابمو پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 26. mie editor3 گفته:

  با سلام و احترام خدمت استاد گرامی جناب ملک پور… الماسی هستم۳۲ ساله از شیراز دارای مدرک لیسانس عمران…فعال در زمینه ساختمان…خانمم ۲۷ ساله مشغول تحصیل در رشته تخصص بیهوشی سال سوم علوم پزشکی شیراز هستند…بچه هم نداریم.سرمایه ای که موجود هست چیزی در حدود دو میلیارد تومن که قصد دارم هنگام مهاجرت اونا رو اجاره بدم…نمیخام بفروشمشون….چون در حال حاضر وضعیت ملک در ایران خوب نیست….راغب هستیم به مهاجرت به اروپا….نظر شمارو راجع به شرایط ما و کشور مقصد و روش مهاجرت خاستم جویا شم…اگه از طریق کانال تلگرام راهنماییم کنید ممنون میشم از لطفتون

  پاسخ
 27. مشاور حقوقی گفته:

  سلام . من يك سوال در مورد اقامت خودحمايتي اتريش دارم. اون هم اين كه، اگر من به همراه خانواده براي اين اقامت اقدام كنم، آيا ميتونم در اتريش تحصيل كنم؟ (من ١٨ سالم هست) و اگر ميتونم تحصيل كنم،هزينه ي تحصيل حدودا چه مقدار هست؟ با تشكر فراوان

  پاسخ
 28. براتی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد ملک پور
  بنده براتی هستم ۲۸ساله به همراه همسر و فرزند ۵ساله ام قصد مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی راداریم.
  ۱٫آیادرمدت اقامت خود حمایتی می توان در اتریش هم تجارت کرد؟(واردات خشکبارو …به اتریش)
  ۲٫آیا با خرید ملک و پرداخت مالیات میتوان بعداز ۵سال اقامت گرفت؟
  ۳٫ دراین مدت بنده اجازه تحصیل رادارم؟
  ۴٫آیا حساب ارزی راهم متوان نشان داد برای توان مالی واون مبلغ برای خودحمایتی؟
  باتشکر از جنابعالی و همکاران

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 29. نیمابازرگانی گفته:

  باسلام وعرض احترام
  گویا در فایل های صوتی خودحمایتی جناب آقای دکترملک پور اینگونه عنوان شده که پس انداز مورد نیاز برای یک نفر ۲۲ هزاریورو و برای همسر وی نه ۴۴ هزار بلکه ۳۵ هزاریورو خواهدبود آیا درست به خاطرم مانده است؟
  وهم اینکه درصورت به همراه داشتن فرزند پسر ۱۲ ساله جمعاً چه‌ مقدار پس انداز لازم است؟
  وسئوال دیگر اینکه چه مدرکی برای اثبات مقدار مستمری دریافتی بازنشسته مورد نیاز خواهد بود؟
  از وقت وحوصله تان کمال تشکرررادارم .
  امیدوارم همیشه سرزنده و سلامت باشید.

  پاسخ
 30. مهدی گفته:

  با سلام و تشکر از وبسایت و کانال های ارتباطی خوب شما و جناب آقای ملک پور
  بنده ۳۷ ساله، پدر خانواده و دارای لیسانس در رشته پرستاری با ۱۰ سال سابقه کار رسمی دولتی و همچنین کارشناسی ارشد علوم تربیتی و ۴ سال سابقه کار رسمی دولتی پس از دریافت کارشناسی ارشد هستم.
  مجموعاً ۱۴ سال تجربه کار رسمی در ایران دارم.
  همسرم نیز دارای لیسانس در یکی از رشته های علوم پزشکی و ۱۲ سال سابقه کار رسمی است و یک فرزند خردسال در شروع سن مدرسه داریم.
  آیا با سرمایه ای در حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان ایران، استفاده از روش ویزای خود حمایتی اتریش می تواند گزینه خوبی برای مهاجرت ما باشد؟
  در غیر این صورت بهترین گزینه های ممکن برای مهاجرت ما که منجر به اقامت دائم و نهایتا کسب تابعیت شود چیست؟ اصراری بر اتریش یا هر کشور دیگری ندارم و هدف اصلی اقامت دائم و تابعیت است.
  با تشکر

  پاسخ
 31. بهروز گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ابتدا بخاطر عرضه صادقانه اطلاعات در خصوص مهاجرت از شما تشکر میکنم
  بنده از طریق یکی از اقوامم که با کمک و راهنمایی شما برای تحصیل به مجارستان رهسپار شده با موسسه شما آشنا شدم
  با گوش دادن به فایل های آقای دکتر ملک پور در زمینه مهاجرت متوجه شدم برای بنده که بالای ۳۲ سال و دیپلمه و دارای کسب و کار هستم
  گزینه خود حمایتی اتریش برای مهاجرت راه مناسب تری میباشد . به همین منظور برای داشتن پرونده قویتر تصمیم دارم برای سال بعد اقدام نمایم
  اما چند سوال بنده در مورد روش خود حمایتی اتریش :
  ۱ آیا مجرد بودن تاثیر مثبتی در قبولی پرونده دارد ؟
  ۲- آیا دیدار حضوری از اتریش قبل از تشکیل پرونده کمکی به قبولی میکند ؟
  ۳- برای بالابردن احتمال قبولی چه قسمت های پرونده مان را بهتر است تقویت کنیم . مثلا فرمودید که در حال رایزنی هستید که مدرک a1 زبان المانی را قرار است از حالت لازم دراورید
  آیا داشتن همین مدرک بازهم کمک میکند ؟
  از پاسخوگویی شما سپاسگذارم

  پاسخ
 32. نیماباررگانی گفته:

  باسلام وعرض احترام
  گویا در فایل های صوتی خودحمایتی جناب آقای دکترملک پور اینگونه عنوان شده که پس انداز مورد نیاز برای یک نفر ۲۲ هزاریورو و برای همسر وی نه ۴۴ هزار بلکه ۳۵ هزاریورو خواهدبود آیا درست به خاطرم مانده است؟
  وهم اینکه درصورت به همراه داشتن فرزند پسر ۱۲ ساله جمعاً چه‌ مقدار پس انداز لازم است؟
  وسئوال دیگر اینکه چه مدرکی برای اثبات مقدار مستمری دریافتی بازنشسته مورد نیاز خواهد بود؟
  از وقت وحوصله تان کمال تشکرررادارم .
  امیدوارم همیشه سرزنده و سلامت باشید.

  پاسخ
 33. مشاور حقوقی گفته:

  باسلام خدمت شما. بنده قصد استفاده از مهاجرت به كشور اتريش از طريق خود حمايتي بهرمشور اتريش را به همراه دوبرادر و مادرم را دارم. آيا در حال حاضر امكان ثبت نام وجود دار يا خير؟ و اينكه شانس بدست آوردن كار در كشور اتريش از طريق تمكن مالي چقدر هست؟ من و برادرانم فارغ التحصيل كارشناسي مهندسي هستيم.باتشكر از راهنماييتون

  پاسخ
 34. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وعرض ادب من وهمسرم هر دو باز نشسته هستیم ودر حال حاضر نیز مالک دو واحد اپارتمانیم که یک واحدش رو خودمون ساکنیم و واحد دیگه شو اجاره دادیم ودارای یک دختر فوق لیسانس هستیم میخواهیم از طریق خود حمایتی اتریش به اتریش مهاجرت کنیم ایا برای این نوع مهاجرت شرایط سنی وجود ندارد؟ ایا دختر ۲۶ ساله ام هم می تواند با ما مهاجرت کند ودر اتزیش ادامه ی تحصیل دهد؟ ایا شما وکالت ما را تضمیتی می پذیرید؟ بارها با دفتر شما وواتس اپ تماس کرفته ام ولی موفق به ارتباط نشده ام ممنون میشوم اگر جواب بدهید خداوند شما را عمر پر برکت وبا عزت عنایت بفرماید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 35. جواد گفته:

  عرض سلام و ادب خدمت آقای ملکپور عزیز
  بنده یه سوالی از خدمتتون داشتم.
  جنابعالی در تمام مقالاتتون با مهاجرت از طریق پناهندگی نظر مخالف داشتید، و متقاضیان رو بیشتر به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یا خود حمایتی تشویق میکنید که هزینه های هنگفتی میخواد.
  از طرفی اکثر کسانی که قصد مهاجرت دارن بخاطر معیشت بسیار سخت در ایران هست و کسی که در ایران بتونه این مقدار پول رو دربیاره دیگه مهاجرت بی معنیه، از شما تقاضا دارم برای کسایی مثل من که مدرک پیش دانشگاهی دارم و شغلم هم کارگری هست و دارای زن و بچه هستم و ویزای کار هم نمیتونم بگیرم راهی برای مهاجرت بنده ارائه کنید(البته به غیر از پناهندگی) ممنونتون میشم

  پاسخ
 36. علی گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز و سپاس از شما
  من قصد دارم برای خودحمایتی اتریش با شما قرارداد ببندم و برایم اقدام نمایید.
  برای مذاکره و شرح شرایطم و سایر موارد و اقدامات لازم باید چکار کنم؟ آیا ممکن است همکارانتون با من تماس بگیرند تا شروع کنیم؟
  ممنون میشوم از راهنمایی و اقدام فوری که مرحمت میفرمایید

  پاسخ
  • علی گفته:

   ببخشید فراموش کردم بگم که من ۴۲ ساله هستم دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری و ۱۷سال سابقه کار و مدیر شرکت خودم هستم. متاهل هستم و سه فرزند دارم.

   پاسخ
 37. امیرحسین عمادی گفته:

  من چگونه می توانم با همکاری شما برای اخذ ویزای تمکن‌مالی اقدام کنم و چگونه مدارک را برایتان ارسال نمایم و هزینه دفتر شما تا آخرین مرحله و هزینه من با سایر موارد تا اقامت در آن کشور چقدر خواهد بود؟ تمام مدارک هم آمادست
  با
  عمادی

  پاسخ
 38. امید گفته:

  بنام خدا
  سلام جناب دکتر ملک پور. من مداوم کانال تلگرام شما رو چک میکنم و از مطالب باارزش شما بهره مند میشوم. بسیار از سخاوتمندی شما در اطلاع رسانی رایگان ممنون هستم‌. حتی از کسانی بودم که در روز دوم تخفیف ها برنده تخفیف ویزای کانادا شدم ولی نتوانستم متاسفانه تا روز ۴شنبه که گفته بودین تماس بگیرم. خوب ظاهرا قسمت نبود.
  الان سوالی در مورد تمکن مالی دارم که در اینستاگرام و سایت دوبار مطرح کردم ولی هنوز نوبت به جواب من نرسیده. امیدوارم این بار جوابی بگیرم.
  لطفا بفرمایید در تمکن مالی اتریش حتما باید بچه ۹ ساله خود را در مدارس اتریش ثبت نام کنم؟
  و آیا شما تمکن مالی یونان را نیز انجام میدهید؟
  برخی شرکتها در ایران میگویند تمکن مالی یونان شرط ۶ ماه حضور و ثبت نام بچه ها در مدرسه را ندارد. آیا درست است یا تبلیغات غیر واقعی است؟ و آیا در تمکن مالی یونان در ابتدا اقامت دو ساله و سپس ۳ ساله تمدید میشود؟
  با تشکر فراوان از لطف شما
  امید از تهران

  پاسخ
 39. مرتضی احمدی گفته:

  سلام
  ممنون از راهنمایی شما
  لطفا بفرمایید مبلغ قرارداد اخذ ویزای خود حمایتی اتریش توسط شرکت شما برای هر خانواده چقدر است؟مراحل پرداخت چگونه است؟
  ایا دولت اتریش از اموال ودارایی ها و درامدهای فرد در ایران مالیات سالیانه میگیرد؟
  ایا پس از قبولی پرونده بلافاصله باید مهاجرت کرد یا فرصتی داده میشود؟پروسه گرفتن ویزای خود حمایتی چند وقت زمان میبرد؟
  تقریبا چه مدت باید سپرده در بانک بماند؟
  هزینه بیمه قبل از ورود به اتریش را هم بفرمایید
  تشکر میکنم از پاسخگویی شما

  پاسخ
 40. Mehrana گفته:

  با عرض سلام و ارادت خدمت جناب اقاي دكتر ملك پور عزيز،بنده داراي ٣٨سال سن ،١٨سال سابقه خدمت دولتي ورسمي ،مدرك تحصيلي ليسانس حسابداري و دانشجوي ارشد مديريت و تخصص در كار اداري ومالي دارم،همسرم٤٦ساله داراي مدرك مهندسي كشاورزي از دانشگاه صنعتي اصفهان و فوق ليسانس حسابداري و تخصص كامل در امو مالي ومالياتي وداراي ٢٠سال سابقه خدمت دولتي در امور مالي و مالياتي مي باشند،داراي دو فرزن ١٣ساله و٣ساله هستيم،همگي در حال فراگيري زبان انگليسي و فرانسه هستيم،هرچند دختر بزرگترم اماده براي ازمون ايتلس هستند موزيسين موفقي در زمينه پيانو و ويلن هم هستند ،همسر بنده نيز در موسيقي دستي دارند،دخترم در كلاس هشتم تحصيل مي كنند داراي معدل١٩.٦٨هستند،جناب دكتر عزيز ببخشيد طولاني شد جهت راهنمايي كامل مجبور شدم كامل توضيح دهم ،از شما خواهش مي كنم بر من منت بنهيد و شخصا من رو از اين استرس و بلاتكليفي در اوريد،به دفاتر همكاران شما در تهران هم مراجعه كردم و مشاوره گرفتم ولي نتيجه نگرفتم،براي اينده بچه هام نگرانم ،بنده براي كانادا با پيشنهاد همسرم هم جهت اكسپرس كبك اقدام نموده ام ولي خيلي اميدوار نيستم،از شما خواهش مي كنم راهنمايي كنيد با توجه به اينكه ما در ميانه خدمت هستيم و از نظر مالي هم خدا رو شكر مشكلي نداريم براي اتريش رو كه به نظر من راحتر و اميدوار كننده تر مي بينم چه پيشنهادي ارائه مي دهيد،ايا ما از طريق خود حمايتي زودتر به نتيجه ميرسيم يا از طريق تحصيل فرزندم اقدام كنيم،در ضمن اقاي ملك پور عزيز من دوست دارم همگي خانوادگي با هم باشيم كه بنيان خانوادگي مان از هم نپاشد،خواهش مي كنم در اسرع وقت ما را ياري و راهنمايي كنيد.دست شما را مي بوسم،بدرود

  پاسخ
 41. baran گفته:

  سلام ، وقت شما بخیر
  خیلی ممنون بابت زحمات شما و راهنمایی های بسیار عالیتون
  در مورد اقامت خود حمایتی چند سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید.
  ببخشید میخواستم بدونم بعد از اخذ این اقامت امکان تحصیل در مقطع دکتری و گرفتن بورسیه دکتری وجود داره (من ۳۵ سالمه و یک مدرک دکترا از ایران دارم و مشکل زبان انگلیسی هم ندارم) منظورم اینه که منعی برای بورس شدن وجود نداره؟ چون در فایلی بیان کرده بودید تحصیل دکترا مثل کار کردنه و حقوق هم میدن.
  و سوال دیگه اینکه در این نوع اقامت میشه از وام برای خرید خونه در اتریش استفاده کرد؟ یعنی وام تعلق میگیره؟
  شما در متن مقاله مربوط به خور حمایتی بیان کردید که شخص باید روشن و ثابت نماید که مبلغ ۲۲ هزار یورو را از چه طریقی و از چه منبعی بدست آورده است .ممنون میشم این قسمت رو بیشتر توضیح بدید.
  و سوال دیگه اینکه برای تمدید این اقامت باید این مبلغ همیشه در حسابمون باقی بمونه؟
  بازم ممنونم بابت توجه و لطفی که به ما دارید.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 42. Siavash ahmadi گفته:

  سلام اقاى ملك پور
  ١-آيابا اقامت تمكن مالى ميشه پاسپورت هم گرفت؟
  من با همسرم هستم و بچه هم نداريم و در جزيره كيش ساكن هستيم.
  من در سريعترين زمان ممكن نياز به پاسپورت دوم دارم.
  ٢-چه راهنمايي ميتونين بكنين كه با كمترين زمان و كمترين هزينه بتونم پاسپورت بگيرم ؟
  ممنون ميشم اگه پاسخ سوالام رو بديد.

  پاسخ