شرایط تحصیل در اتریش و سوئد

شرایط تحصیل در اتریش و سوئد

شرایط تحصیل در اتریش و سوئد

شرایط تحصیل در اتریش و سوئد در هنگام مهاجرت به سوئد و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ آیا می خواهید از شرایط تحصیل در اتریش و سوئد و راههای مهاجرت به اتریش آگاه شوید ؟ آیا شرایط تحصیل در اتریش و تحصیل در سوئد ساده و میسر خواهد بود ؟ برای اطلاع از مهاجرت به سوئد و شرایط تحصیل در اتریش و سوئد چه باید کرد ؟ شرایط تحصیل رایگان در اتریش و تحصیل در سوئد با چه افرادی همسان می باشد ؟ آیا شرایط تحصیل در اتریش و سوئد امکانپذیر خواهد بود ؟ برای  تحصیل در اتریش و سوئد و راههای اخذ اقامت اتریش باید چه کاری انجام داد ؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط تحصیل در اتریش و سوئد با کارشناسان امور بین الملل و حقوقدانان برجسته و با تجربه این موسسه در خصوص شرایط تحصیل در اتریش و سوئد به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

در ابتدای بحث شرایط تحصیل در اتریش و سوئد می توان بیان نمود که ممکن است کشور اتریش، کشور نسبتأ کوچکی باشد اما دلایل بسیاری برای تحصیل در آن وجود دارد، از جمله دانشگاه های آن که در میان عالی ترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می شوند . کیفیت زندگی در اتریش به صورت کلی بالاست و شهر وین که پایتخت آن است در سال ۲۰۱۲ با بهترین کیفیت در جهان نامگذاری شد . این شهر  بیش از یک چهارم جمعیت اتریش را در خود جای داده است و به عنوان یکی از پایتخت های فرهنگی بزرگ اروپا شناخته شده است و برای طرفداران معماری، موسیقی و هنر، شرایط بسیار عالی مهیا کرده است . دانشگاه وین نیز برترین دانشگاه اتریش می باشد .

دانشگاه ها ی زیادی در اتریش و سوئد بین المللی هستند و بیش از ۱۵ درصد از کل ثبت نام های تحصیلات عالی را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند و این آمار در حال افزایش به بیش از ۲۰ درصد است .

هزینه های تحصیل در کشور اتریش بسیار پایین و تقریبأ رایگان می باشد . چنانچه شما یک دانشجو از کشوری غیر اتحادیه ی اروپا باشید، دانشگاه های دولتی فدرال در اتریش تنها در حدود ۷۲۷ یورو هزینه ی تحصیلی از شما دریافت می کند و ۱۷ یورو نیز برای اتحادیه ی دانشجویان اتریشی و هزینه های بیمه در هر ترم پرداخت خواهد شد . اگر شما شهروند یک کشور توسعه نیافته و سطح پایین باشید معاف از پرداخت شهریه در دانشگاه های دولتی در اتریش هستید و تنها هزینه ی ۱۷ یورویی اتحادیه ی دانشجویی و بیمه را پرداخت میکنید . به صورت کلی هزینه ها ی زندگی مربوط به مسکن، خوراک و هزینه های شخصی یک دانشجو در حدود ۸۰۰ یورو در هر ماه برآورد می شود .

جهت تحصیل در دانشگاه های اتریش ، مدارکی اعم از قبولی در دانشگاه در کشور مبدأ در رشته ای مشابه همان رشته که قصد تحصیل در آن را در اتریش دارید و همچنین اثبات آشنایی با زبان آلمانی توسط ارائه ی مدرک زبان در سطح تعیین شده ی مورد نیاز و در صورت ارائه ی دوره ها به زبان انگلیسی، مدرک زبان انگلیسی، مورد نیاز است .

در صورت عدم ارائه ی مدرک زبان و یا کسر نمره ی مورد نیاز می توان آن را با گذراندن دوره های زبان در کالج ها در اتریش جبران نمود و پس از گذراندن دوره ی زبان امکان گذراندن واحدهای درسی دانشگاهی وجود خواهد داشت .

در خصوص مهاجرت به اتریش و همچنین مهاجرت به سوئد و شرایط تحصیل در اتریش و سوئد شایان ذکر است که شما عزیزان اگر خواهان تحصیل در اتریش و سوئد می باشید و می خواهید که از شرایط تحصیل رایگان در اتریش آگاه شوید و به راحتی اخذ پدیرش تحصیلی از دانشگاه های اتریش و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوئد داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط تحصیل در اتریش و سوئد و همچنین شرایط تحصیل در مقطع دکترا در اتریش  با کارشناسان و حقوقدانان این موسسه مشاوره رایگان اخذ نمایید . این موسسه  با تجربه ای موفق و درخشان در زمینه ی خدمات مشاوره ای  در اتریش و همچنین ارائه ی خدمات مشاوره ای بسیار در زمینه های متفاوت در این کشور نه تنها در ایران بلکه در اتریش از بهترین دفاتر حقوقی می باشد .

در این قسمت از بحث شرایط تحصیل در اتریش و سوئد به چگونگی  تحصیل در کشور سوئد می پردازیم :

کشور سوئد نیز در شمال اروپا واقع شده و دارای آب وهوای بسیار سردی است . تابستان های کوتاه و گرم و زمستان های سرد و طولانی از ویژگی های آب و هوایی این کشور است . همچنین زبان انگلیسی زبان دوم در این کشور است .

در رابطه با شرایط تحصیل در اتریش و سوئد اینگونه می توان بیان نمود که تحصیل در مقاطع  مختلف در سوئد از جمله مقاطع پایین تر از جمله لیسانس به طور عمده به زبان سوئدی می باشد . اما در مقاطع بالاتر رشته ها و زمینه های مختلف به زبان انگلیسی هم ارائه می شوند . بخصوص در تحصیل در سوئد در مقطع دکترا در صورتی که دانشجویان تاپ و برتر با احراز شرایطی از جمله داشتن IELTS حداقل ۷ و داشتن مقالات ISI و نمرات بالا در آخرین مقطع تحصیلی، بتوانند تأیید سوپروایزر را داشته باشند امکان داشتن و دریافت حقوق معینی از استاد راهنما و به عهده گرفتن پروژه ی تحقیقاتی از او را بدست خواهند آورد . البته برای پدیرش تحصیلی در سوئد به دلیل رقابتی بودن این جایگاه ها در مقطع دکترا هرچه رزومه ی فرد قوی تر باشد شانس و احتمال پذیرش در مقطع دکترا در سوئد و تأیید او توسط استاد بیشتر خواهد شد .

همچنین در خصوص شرایط تحصیل در اتریش و سوئد لازم به توضیح است که تا سال ۲۰۱۰ کشور سوئد جزو کشورهایی محسوب میشد که هزینه ی تحصیل در سوئد رایگان بود و هزینه ی تحصیل همه ی دانشجویان صرف نظر از ملیتشان توسط مالیات دهندگان سوئدی بودجه شده بود . اما از سال ۲۰۱۰ با تصویب یک قانون در پارلمان سوئد پرداخت شهریه توسط دانشجویان از کشورهای غیراتحادیه ی اروپا، الزامی است اما پرداخت هزینه های تحصیلی سوئد و کمک درسی برای دانشجویانی که شهروندان اتحادیه ی اروپا هستند اعمال نمی شود . البته شهریه تنها برای دوره های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد اعمال می شود، در حالی که برای تحصیل در مقطع دکترا در سوئد دانشجویان دوره ی تحصیلی نیازی به پرداخت شهریه ی تحصیلی ندارند .

در پایان موضوع مهاجرت به اتریش و یا مهاجرت به سوئد و شرایط تحصیل در اتریش و سوئد می توان اینگونه بیان نمود که مهاجرت تحصیلی به سوئد و اتریش سالانه دارای بیشترین متقاضی می باشد . و افراد زیادی می خواهند که شرایط تحصیل در اتریش و سوئد را بدانند که پس از آگاهی کامل از موضوع برای تحصیل در سوئد و اتریش اقدام نمایند . بنابراین اگر شما دوست عزیز می خواهید که از شرایط تحصیل در اتریش و سوئد آگاه شوید و قصد تحصیل در اتریش و سوئد را دارید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و  در خصوص شرایط تحصیل در اتریش و سوئد و راههای مهاجرت به اتریش و راههای مهاجرت به سوئد به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (18 نظرات, میانگین: 4٫56 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  ضمن سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که شما جمع آوری فرموده اید. من قبل از مطرح کردن سوال خودم، یک پیشنهاد داشتم برای سایت شما، جسارت بنده رو هم ببخشید، چون من به مهاحرت با تحصیل فکر میکنم این پیشنهاد رو دارم که شرایط افرادی رو که از طریق شما می تونند پذیرش بگیرند یا بورسیه تحصیلی شدند رو مطابق فرمتی مثلا دانشگاه، معدل، مقالات، … که در یک جدول باشه رو به سایتتون اضافه کنید ( که میشه شرایط دیگه مهاجرت رو هم فرمت های مشابه نوشت) این کا باعث میشه من قبل از پرسیدن سوالم جواب حدودی خودم رو پیدا کنم. بنظرم مفید میتونه باشه چون سوال خودم بعد از شنیدن پاسخ شما به علی آقا که رشته مهندسی مکانیک بود ایجاد شد. من سعید هستم ۲۹ ساله سربازی رفتم ، لیسانس عمران ازغیر انتفاعی با معدل ۱۳ الان فارق التحصیل دانشگاه آزاد مقطع ارشد عمران با معدل ۱۵، ۴ مقاله کنفرانس بین المللی دارم در ایران و یک مقاله فرانسه و یک مقاله در دانمارک ( که ارائه شفاهی حضوری داشتم که در مجلشون چاپ شده) سابقه کاری بدون بیمه دارم و بیمه ای حدود ۲ سال، مدرک زبان در حال حاظر ندارم ولی میتونم ۶ تا ۶٫۵ رو بگیرم . آیامن میتونم برای بورسیه دکترا در کشور های اروپایی خصوصا اسکاندیناوی اقدام کنم؟ و بورسیه کامل بشوم؟ در مورد علی آقا که مهندسی مکانیک بود از دانشگاه دولتی یا سراسری بودند توضیح دادید من هم دانشگاه آزاد لطف می فرمایید با فایل صوتی در کانال تلگرام توضیح بفرمایید.با تشکر فراوان از راهنمایی های خوب وشفاف خودتون (هدف من اقدام برای دکترا برای مهاجرت کامل تا شغل های دانشگاهی و پژوهشی دست پیدا کنم

  پاسخ
 2. masoumeh گفته:

  سلام روزتون خوش
  من سال سوم دبیرستان رو در رشته علوم تجربی با معدل ۱۹/۵۰ به اتمام رسوندم و سطح زبانم هم متوسط رو به پایین است و قصد دارم اگر برای تحصیل به کشوری مهاجرت کردم دوره های زبان رو شرکت کنم ….الان من برای اقدام به ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه های سوئد در رشته داروسازی چه کاری باید انجام بدم ؟ و اینکه هزینه کالج و دانشگاه و به طور تقریبی زندگی تو سوئد چند میلیون میتونه باشه؟

  پاسخ
 3. Matin گفته:

  با سلام من فوق دیپلم مدیریت کسب و کار از دانشگاه علمی کاربردی هستم آیا میتونم برای همینرشته از دانشگاههای اتریش پذیرش بگیرم؟؟
  در ضمن آیلتس ۶هم دارم…ولی معدل دیپلمم خیلی کم است.
  چه راهی به من پیشنهادمیکنید

  پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   با عرض سلام وادب
   دوست عزیز چنانچه شرایط سنی شما جهت پذیرش در در دانشگاه اتریش مناسب باشد باتوجه به داشتن ایلتس ۶ شانس شما برای پذیرش در دانشگاه مدیریت اتریش بسیار بالاست.در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این امر میتوانید با شماره های ذکر شده در سایت و دفاتر همکار آقای ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

   پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای رشته شما به علت زیر مجموعه هنر بودن احتیاج به رزومه قوی خواهد بود ولکن شما می توانیدهمراه با مدرک زبان آیلیس ۵٫۵ یا ۶ برای دوره های زبان سوئد اقدام نمائید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   سن بستگی به کشور مورد نظر خواهد داشت
   برخی از کشورها محدودیت سنی داشته و برخی دیگر ندارند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 4. پریسا گفته:

  با سلام :می خواستم بدونم با ۳۳ سال سن وداشتن مدرک پیش دانشگاهی تجربی می شه توی کشور اتریش ادامه تحصیل داد با تشکر

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما شما با توجه به شرایطی که دارید شاید تحصیل در کشور اتریش برای شما سخت باشد اما میتوانید برای سایر کشورهای اروپایی مانند سوئد ، اسپانیا، پرتغال و …. اقدام نمایید.
   برای اگاهی از اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران ارشد موسسه تماس گرفته بگیرید و مشاوره رایگان شوید.
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۷۷۲۳

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب .
   معدل بالای ۱۴ مورد تایید می باشد.
   اما با معدلهای پایینتر نیز شانس وجود دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  با سلام من لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم میخواستم برای ادامه تحصیل یرم به کشور سوئد و آیا باز هم نیاز به مدرک زبان دارم ؟

  پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام دوست عزیز با توجه به شرایط کشور سوئد و اینکه تحصیل در این کشور هزینه ی بالایی دارد و به طور کلی هزینه ی زندگی در این کشور بالا است کشورهای دیگری نظیر اتریش و آلمان که تحصیل در ان تقریبا رایگان است به شما پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 6. نسرين گفته:

  سلام وقتتون بخير
  رشته كارشناسي من مهندسي پزشكي و ارشد EMBA هست
  خواستم بدونم امكان ادامه تحصيل در مقطع دكترا mba در اتريش و المان وجود داره برام؟ يا اين تغيير فيلد مشكل ساز ميشه واسم؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام واحترام
   خدمت شما بزرگوار عرض کنم که جهت پذیرش در دانشگاههای اتریش و آلمان شما باید مدرک زبان آلمانی حداق ب۲ را داشته باشید و همچنین نمی توانید برای رشته دیگری پذیرش بگیرید پذیرش شما باید حتما مربوط به رشته تحصیلیتان باشد
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 7. مهدی گفته:

  با سلام من دانشجوی فوق لیسانس معماریم میخواستم ببینم اگه من دیپلمم ۳ ساله باشه وپیش دانشگاهی نداشته باشم میتونم برایکشور اتریش اقدام کنم یا نه ایا
  مشکلی هست یا نه؟

  پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام دوست عزیز بله می توانید اقدام کنید اما رشته ی معماری در کشور اتریش آزمون ورودی دارد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس بگیرید

   پاسخ
 8. مهدی گفته:

  آیا دکترا در اتریش هم همانند سوئد و دیگر کشورهای اروپایی شغل محسوب میشه و بابتش حقوق میدن ؟ در مورد آلمان چطور؟

  پاسخ