شرایط سرمایه گذاری در کانادا ، بررسی و تحلیل آن

شرایط سرمایه گذاری در کانادا ، اصول و قواعد سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این مقاله علمی مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد.

 • شرایط سرمایه گذاری در کانادا چگونه است؟
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا چیست؟
 • کمترین مبلغ برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟
 • روش های سرمایه گذاری در کانادا به چه صورت است؟
 • چه فرصت هایی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد؟
 • بهترین سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟
 • اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی دارد؟
 • در چه صورت شما میتوانید از طریق شرایط سرمایه گذاری در کانادا به اقامت برسید؟

شما با مطالعه این مقاله به پاسخ سوالات مذکور دست یافته و به دیدگاه و نقطه نظر مناسبی از شرایط و فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا خواهید رسید.

سرمایه گذاری در کانادا  یک ایده اقتصادی میتکرانه ،تمیز و همه جانبه است که پلن ها و شرایط آن توسط دولت فدرال کانادا ، استان مورد نظر چه بصورت موقت و آزمایشی و چه بصورت دائمی یا پایه ای به متاقضیان آن در سراسر دنیا اعلام می شود. دولت کانادا برای متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا تمام تلاش خود را میکند که بهترین و امن ترین شرایط را برای سرمایه گذاری در کانادا ایجاد کند. معمولا سرمایه گذاری در کانادا از طریق وزارت امور خارجه ،شرکت های توسعه و تجارت کانادا به متقاضی سرمایه گذاری در کانادا بر اساس اطلاعات فراوانی که در مورد کسب و کار در کانادا را دارند ،ارائه می شود.

در این مقاله سعی بر آن شده انواع سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا را برای شما شرح دهیم اگر میخواهید در مورد شرایط سرمایه گذاری در کانادا و همچنین روش اخذ اقامت دائم کانادا و پاسپورت کانادا از طریق سرمایه گذاری را مطلع شودی، اکیدا پیشنهاد می شود این مقاله را که توسط کارشناسان حقوقی و مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است را مطالعه کنید،

شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا
 • شرایط سرمایه گذاری کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ و بررسی ویزای سرمایه گذاری
 • شرایط سرمایه گذاری در کانادا و برنامه های دولت
 • علل و شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • شرایط سرمایه گذاری در کانادا و اقدامات دولت برای افزایش یا محدود کردن FDI (سرمایه گذاری مستقیم خارجی)
 • مراحل و شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • مزایا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • انواع راه ها و شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا

کانادا کشوری پهناور ، کم جمعیت و پر از نعمت های خدادادی و منابع غنی طبیعی و انسانی است که دولت فدرال این کشور برنامه های بلند مدت و ویژه ای برای پیشرفت این کشور بر پایه و زیر ساخت های مناسب دارد. زیر ساخت های صنعتی ایده آل و اقتصاد رو به رشد این کشور موجب شده است تا متقاضیان زیادی از ایران و سراسر جهان به فکر مهاجرت به این کشور از طرق مختلف کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری باشند.

در این مقاله به طور ویژه مبحث مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری بررسی و تحلیل می شود. اولین قدم برای سرمایه گذاری در یک کشور خارجی بررسی میزان امنیت سرمایه گذاری و مقدار ریسک از دست رفتن سرمایه است. همانطور که گفته شد دولت کانادا شرایط امنی را برای متقاضیان بین المللی سرمایه گذاری در این کشور پدید آورده است. در اقتصاد جهانی شاخصه ای به نام نرخ مصادره اموال یا Expropriation Risk وجود دارد که خطر سلب مالکیت سرمایه را از سرمایه دار خارجی توسط دولت یک کشور نشان میدهد. نرخ سلب مالکیت در این شاخصه در بازه عددی ۱ تا ۷  تعریف می شود. ( ۱ نشاندهنده کمترین میزان ریسک و ۷ بیانگر Maximum میزان خطر سرمایه گذاری در یک کشور است ).

برای کشور کانادا ریسک مصادره اموال مطابق آمار بانک جهانی برابر یک است که به معنی کمترین ریسک از دست رفتن سرمایه و مصادره اموال توسط دولت و بیشترین میزان امنیت سرمایه گذاری است.

نمودار نرخ مصادره اموال کانادا در پنج سال اخیر

علاوه بر بررسی ریسک سلب مالکیت سرمایه گذاری خارجی می بایست میزان فساد در دستگاههای قضایی و دولتی کشور مورد نظر سرمایه گذاری تان را نیز بررسی کنید. در نقشه زیر میزان کنترل فساد در دولت و سایر ارگان های کشورهایی جهان را مشاهده می نمایید.

نقشه میزان کنترل فساد کل کشورهای جهان

همانطور که در نقشه فوق مشاهده می کنید کشور کانادا در زمره کشورهایی است که فساد در آن بسیار پایین است.

لذا آمار و اطلاعات از بانک جهانی و منابع معتبر نشان دهنده این است که شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا عالی است و کانادا یکی از امن ترین کشور ها برای سرمایه گذاری خارجی است.

مقاله مرتبط
انواع سرمایه گذاری در اروپا و کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط
بهترین کشور برای مهاجرت از سرمایه گذاری

شرایط سرمایه گذاری در کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ و ویزای سرمایه گذاری

برنامه سرمایه گذاری مهاجران استان کبک برای تاجران یا مدیران به مهاجران کانادا فرصت می دهد تا پس از ۲۴ تا ۳۶ ماه بتوانند اقامت دائم بگیرند.

شرایط ویزای سرمایه گذاری کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰

با توجه به این که هیچ محدودیت سنی و شرط تسلط به زبان یا ارائه مدرک تحصیلی وجود ندارد، این برنامه سرمایه گذاری بسیار محبوب است و بهترین گزینه برای تاجران و بازرگانانی است که علاقمند به سرمایه گذاری در یک کشور انگلیسی زبان نظیر کانادا هستند. گفتنی است که مطابق شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای استان کبک تنها ۵۷۰ متقاضی در هر سال پذیرفته می شوند و درخواست ها باید قبل از ماه ژوئن ثبت شوند.

واجدین شرایط برای سرمایه گذاری مهاجرتی در استان کبک و دریافت ویزای کارفرمای کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، باید تمام شرایط زیر را داشته باشند:

 • متقاضی سرمایه گذاری مهاجرتی (و همسرش) باید حداقل مبلغ ۱۶۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه شخصی داشته باشد.
 • متقاضی  شرایط سرمایه گذاری در کانادا مهاجرتی باید حداقل به مدت دو سال سهامدار یک شرکت خصوصی بوده باشد. اگر متقاضی سرمایه گذاری مهاجرتی شرکت مختص خود نداشته باشد، باید حداقل ۲ سال تجربه مدیریت به عنوان یک کارمند حقوق بگیر در یک شرکت معتبر داشته باشد.
 • متقاضی سرمایه گذاری مهاجرتی باید مبلغ ۲۴۰ هزار دلار کانادا شامل تمام هزینه های کارگزاری دولتی، و مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کانادا به عنوان ودیعه OR برای مدت ۵٫۵ سال بدون دریافت سود سرمایه گذاری کند. هر دو گزینه در قرارداد مهاجرتی ذکر می شود.
 • پرداخت یکجای ۲۴۰ هزرا دلار کانادا (گزینه انتخابی توسط ۹۵ درصد از سرمایه گذاران مهاجر)

اکثر متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا ، تمایل ندارند که تمام دارایی خود را سرمایه گذاری کنند و یا نمی توانند مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کانادا را در یک دوره ۶۰ روزه به ودیعه بگذارند. به منظور رفع این مشکل، شرکت کارگزاری استان کبک، تأمین مبلغ ۲۴۰ هزار دلار کانادا را به سرمایه گذاران پیشنهاد می کند. به این شرط که پرداخت این مبلغ با افزایش سود و پرداخت سود به سرمایه گذار همراه نخواهد بود. این مسئله در توافقنامه مهاجرتی ذکر می شود.

مقاله مرتبط
ثبت شرکت در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کبک کانادا

مقاله مرتبط
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک

شرایط سرمایه گذاری در کانادا و برنامه های دولت بر آن

گزینه سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری بدون تعیین مدت سرمایه گذاری توسط دولت کبک صادر می شود. بخشی از منافع حاصل از این نوع سرمایه گذاری یا گزینه سرمایه گذاری ۲۴۰ هزار دلاری برای پرداخت به واسطه های مالی مانند شرکت های کارگزاری استفاده می شود. باقی مانده سود حاصل از سرمایه گذاری به شرکت های محلی کوچک به شکل وام های بدون بهره برای حمایت از پناهندگان و دیگر برنامه های مهاجرتی اختصاص می یابد که برای جامعه کانادا سودآور است.

با انجام این کار، سرمایه گذاران مهاجر به توسعه اقتصادی کانادا کمک می کنند که به طور غیر مستقیم در ایجاد اشتغال در استان کبک و کانادا تاثیرگذار است.

در عوض، کانادا و استان کبک به شما فرصتی برای دریافت اقامت دائم کانادا می دهد، بدون این که تمام شرایط لازم در سایر برنامه های مهاجرتی را داشته باشید. این گزینه بهترین نوع سرمایه گذاری برای شما و خانواده شما است.

مقاله مرتبط
سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و خود حمایتی اتریش

مقاله مرتبط
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مزایا و معایب سرمایه گذاری در کانادا

نکات مثبت سرمایه گذاری در کانادا

مزایای اصلی  شرایط سرمایه گذاری در کانادا شامل نیروی کار متخصص، محیط کاری منظم و دسترسی مستقیم به بازارهای این کشور و بازارهای جهانی است. این کشور دارای یکی از پویا ترین اقتصادها در جهان است که بازاری بالغ بر ۳۰ میلیون مصرف کننده دارد و دارای زیرساخت های پیچیده و همچنین شبکه حمل و نقل بسیار پیشرفته است.

معایب و مزایا

نقاط ضعف سرمایه گذاری در کانادا

نقاط ضعف کانادا شامل وابستگی بیش از حد به ایالات متحده و سیستم مالی است که عمده تلاش آن در جهت رفع بحران مالی جهانی است.

مقاله مرتبط
سرمایه گذاری در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط
مقایسه سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان

شرایط سرمایه گذاری در کانادا و اقدامات دولت برای افزایش یا محدود کردن FDI (سرمایه گذاری مستقیم خارجی)

در کانادا میزان مالیات دریافتی از شرکت ها اندک است. مجموع هزینه های مالیات تجاری به مراتب در میان کشورهای عضور G7 (46 درصد کمتر از ایالات متحده) پایین ترین است.

علاوه بر این، کانادا یک محیط تحقیق و توسعه رقابتی ارائه می دهد، که کمترین هزینه های تجاری را در میان کشورهای عضو G7 برای بخش های تحقیق و توسعه دارد (۱۵٫۸ درصد هزینه کمتر از ایالات متحده).

در سال ۲۰۱۵، مقررات سرمایه گذاری کانادا اصلاح شد، که بر این اساس نحوه ارزیابی ارزش خرید شرکت های کانادایی برای خرید یا فروش توسط سرمایه گذاران خصوصی از کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی تغییر کرد و به تدریج موجب بازنگری در قانون شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای خرید شرکت ها توسط سرمایه گذاران خارجی بخش خصوصی خواهد شد.

مقاله مرتبط
مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا و اروپا

مقاله مرتبط
سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

مراحل و شرایط سرمایه گذاری در کانادا

برای سرمایه گذاری در کانادا دولت این کشور خدماتی را در دسترس متقاضی سرمایه گذاری در کانادا ایجاد کرده که به شرح ذیل می باشد:

 • سرمایه گذاری در کانادا را میتوان با بدست آوردن اطلاعات بازار استراتژیک در بخش های خاص در زمینه بازار کانادایی و آمریکای شمالی شروع کرد.
 • مراجعه و تماس با انجمن های بخش خصوصی و حرفه ای مانند بانک ،وکلا،شرکت های حسابداری و … یکی دیگر از راههای سرمایه گذاری در کانادا می باشد.
 • اطلاعات و مشاوره در مورد نحوه سرمایه گذاری در کانادا و راه اندازی یک کسب و کار در کانادا از قبیل مالیات ،مشوق های تحقیق و توسعه ،مقررات و برنامه های مالی و غیر مالی برای بخش صنعت .
 • کمک در توسعه کسب و کار برای تصمیم گیری در سرمایه گذاری در کانادا.
 • ارائه اوراق ارضی برای سرمایه گذاری در کانادا.

سرمایه گذاری در خارج از کشور - مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در کانادا
مشاوره مهاجرت به کانادا

مزایا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا

به متقاضی سرمایه گذاری در کانادا شرکت های پر جنب و جوش در سراسر کانادا کمک می کنند تا در سرمایه گذاری در کانادا رشد کنند و موفق شوند .کانادا ارائه دهنده یک زندگی با کیفیت برای متقاضی سرمایه گذاری در کانادا را ایجاد می کند و رتبه اول در جهان را بر اساس قیمت گذاری ،بازار کار ،روابط خانوادگی ،برابری درآمد ،ثبات سیاسی ،ایمنی و سیستم های بهداشتی و آموزشی خوبی را در اختیار دارد و همچنین :

 • بخش های قوی جغرافیایی مانند : هوا فضا ،بیومدیک ،رسانه های دیجیتال ،کشاورزی ،صنعت خودرو ،ارتباطات ،نفت و گاز و …
 • دارای یکی از سالمترین سیستم های بانک در جهان برای اعتماد کردن سرمایه گذاری در کانادا .
 • دارای نیروی انسانی خلاق و کارآفرین .
 • نرخ مالیات پایین قانونی برای متقاضی سرمایه گذاری در کانادا .

یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در کانادا دسترسی ترجیحی از طریق ۱۴ توافقنامه تجاری را به ۵۱ کشور با تقریبا مبلغ ۵/۱ میلیارد مصرف کننده با تولید ناخالص ملی ترکیبی ۳/۴۹ تریلیون دلار کمک می دهد .

نکات مثبت و مزایا

شرایط مهاجرت به کانادا
هزینه مهاجرت به کانادا

انواع راه ها و شرایط سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا میتواند در یکی از بخش های ذیل صورت گیرد :

ابتکار و نوآوری با همکاری صنعت ، دانشگاهی ، دولتی و غیر دولتی به منظور سرمایه گذاری در کانادا و رشد تخصصی در علوم اقیانوس ، هوش مصنوعی ، تولید پیشرفته صنعت پروتئین و… صورت گیرد .همچنین در بخش سرمایه گذاری در کانادا ،کانادا دارای بیش از ۱۲۰ انکوباتور راه اندازی و شتاب دهنده های حمایت از اکو سیستم های پویا در سراسر کانادا است .

سرمایه گذاری در کانادا از طریق:

بطور مختصر چند روش از روش های متنوع سرمایه گذاری در کانادا را با هم بررسی میکنیم :

یکی از مزیت هایی که متقاضی سرمایه گذاری در کانادا را به آن می تواند متکی باشد عبارتند از پایه صادرات محصولات کشاورزی و صنایع غذایی که این بخش بزرگترین بخش تولیدات در کشور کانادا می باشد . این تولید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار برای تولید ناخالص داخلی کانادا است .برای سرمایه گذاری در کانادا در این قسمت بهتر است بدانید که تعداد ۳/۲ میلیون نفر در این بخش کار میکنند که صادرات تقریبا ۵۶ میلیارد دلاری و واردات ۵/۴۴ میلیارد دلاری در محصولات است و یکی از عوامل پیشرو در نوآوری و رشد جهانی است .

مزایای سرمایه گذاری در کانادا از این روش طبق گفته kmpg Alternative Competitive 2016 موسسات تولید مواد غذایی در کانادا معمولا از صرفه جویی ۲/۳۲ درصدی در کل هزینه های کار نسبت به همتایان خود در ایالات متحده استفاده می کنند .

همچنین مزایایی برای سرمایه گذاری در کانادا در این زمینه بهتر است بدانید :

 • کانادا دارای مقدار زیادی از منابع طبیعی از جمله آب شیرین و حیات گیاهان ،حیوانات و جانوران متنوع است .
 • ارائه مواد اولیه ضروری به سرمایه گذاران در کانادا و تولید کنندگان به طور مداوم و با ثبات در داخل کشور کانادا و ارائه محصولات کشاورزی با کیفیت بسیار بالا.
 • سیستم های بازرسی قانونی و بازرسی مواد غذایی در کانادا ،استانداردهای جهانی را تامین میکند . به این معنی که محصولات ایمن ،مغزی و با بالاترین کیفیت می باشد .

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

علاوه بر سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری در استان کبک می توان به دو فرصت سرمایه گذاری بسیار مناسب ۱۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار دلاری استان بریتیش کلمبیا اشاره کرد:

شرایط و فرصت کارآفرینی ۱۰۰ هزار دلاری در استان بریتش کلمبیای کانادا

این برنامه که به Regional Pilot نیز شناخته می شود بصورت آزمایشی برای مناطق ، جوامع یا Community های کم جمعیت طراحی شده است. برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا بصورت آزمایشی در کنار برنامه پایه ای یا Base Category که از قبل وجود داشت از سال ۲۰۱۹ شروع به دریافت Application کرده است و مختص یکسری Community ها یا جوامع مشخصی است که از سمت دولت مشخص شده اند و جمعیت این جوامع زیر ۷۵ هزار نفر بوده و در فاصله مشخصی از شهرها و جوامع بزرگ استان بریتیش کلمبیا واقع شده اند.

شما باید نشان دهید بیزینسی که قصد دارید راه اندازی نمایید در یکی از این جوامع خواهد بود و به شکوفایی اقتصادی و رشد آن جامعه (‌منطقه ) کمک شایان توجهی نماید.

یک سری نیازمندی های اولیه وجود دارد برای اشخاصی که قصد دارند برای روش آزمایشی سرمایه گذاری در کانادا (‌ کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا ) اقدام کنند. باید این نیازمندی ( پیشنیاز ) های اولیه را داشته باشند تا واجد الشرایط این برنامه شده و برای آن اقدام نمایند:

۱ . میزان سرمایه گذاری

شما باید نشان دهید که حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا را در بیزنیس و Community مورد نظر سرمایه گذاری می نمایید.

۲ . میزان دارایی و تمکن مالی

همچنین می بایست اثبات کنید که میزان دارایی شما ۳۰۰ هزار دلار کانادا می باشد که می تواند شامل املاک و مستغلات شما + پولی که در حساب بانکی دارید + سهام یا اوراق قرضه و … باشد.

۳ . سابقه کاری

از جمله موارد دیگر در بحث شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای کارآفرینی آزمایشی در استان بریتیش کلمبیا این است که باید نشان دهید در ۵ سال گذشته به مدت ۳ سال صاحب یک بیزینس بوده اید و آن را مدیریت کرده اید

یا اینکه

در ۵ سال گذشته حداقل به مدت ۴ سال مدیریت سطح بالا یا Senior Management داشته اید به این معنی که در کاری که در آن سمت مدیریتی داشته اید، تصمیمات کلان مدیریتی اتخاذ می کردید ( مثلا مدیر عامل یا عضو هیئت مدیره بوده اید )

۴ . میزان تحصیلات

از دیگر شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای برنامه آزمایشی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا این است که اثبات کنید علاوه بر مدرک دیپلم تحصیلات دانشگاهی داشته اید.

حداقل مدرکی که می توانید نشان دهید مدرک کاردانی است. مدارک تحصیلی لیسانس ، کارشناسی ارشد یا دکترا نیز هر یک امتیاز خاص خود را دارا بوده و شانس شما را برای Qualified شدن در بین سایر متقاضیان این برنامه از سر تا سر جهان بالا تر ببرد.

نکته بسیار مهم

در مورد شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای برنامه آزمایشی کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا این است که :

اگر ثابت کنید که در ۵ سال گذشته به مدت ۳ سال صاحب ۱۰۰٪ یک کسب و کار بوده اید و تمامی سهام و مالکیت یک کسب و کار بطور اختصاصی از آن شما بوده است، حتی اگر تحصیلات دانشگاهی نداشته باشید ممکن است بتوانید کماکان برای این برنامه اقدام نمایید.

لذا می توان برای متقاضیانی که مدارک تحصیلی و دانشگاهی نداشته باشند نیز به جهت برنامه کارآفرینی ۱۰۰ هزار دلاری استان بریتیش کلمبیا اقدام کرد

۵ . داشتن مدرک زبان

شما باید نشان دهید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه را در حد CLB 4 اشراف دارید که معادل آیلتس آن نمره پایینی بوده و بسیاری از افراد می توانند به سادگی موفق به کسب این نمره زبان شوند. ( با یک یا دو ماه مطالعه زبان می توان به این مهم دست یافت )

۶ . استخدام یک شهروند کانادایی در بیزینس خود

همچنین باید نشان دهید که در آینده حداقل یک شهروند ( Citizenship ) یا مقیم دائم کانادا ( Permanent Resident ) را در کسب و کار خود استخدام خواهید کرد.

همچنین به این نیاز دارید که یک بازدید از آن Community که قصد دارید بیزینس خود را در آن راه اندازی کنید داشته باشید که این امر مستلزم دریافت دعوتنامه خواهد بود.

این برنامه بر اساس امتیاز بندی PBS‌ بوده و مطابق پروفایلی که می سازید و مدارکی که ارائه می دهید انجام می شود.

توضیحات بیشتر و شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا را می توانید در ویدئوی زیر که صحبت های جناب آقای افضلی مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا را بشنوید و ببینید :

صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا ) – آقای افضلی

شرایط و فرصت کارآفرینی ۲۰۰ هزار دلاری در استان بریتش کلمبیای کانادا

از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در کانادا برنامه کارآفرینی پایه ای Base Category‌ است که توسط دولت فدرال کانادا طراحی شده است. شما برای شرکت در این برنامه باید نشان دهید که می خواهید ۲۰۰ هزار دلار کانادا برای راه اندازی کسب و کار خود در استان بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کنید. از مزایای این طرح این است که مجبور به سرمایه گذاری در جوامع کم جمعیت و دور از شهرهای بززگ نیستید. برای آگاهی کافی از شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای برنامه ۲۰۰ هزاری استان بریتیش کلمبیا می توانید از فرمایشات جناب آقای افضلی که بصورت جامع و کامل در این خصوص توضیحاتی را در قالب ویدئوی زیر ارائه داده اند بهره ببرید.

صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا )

مهاجرت به اروپا یا کانادا
اقامت دائم کانادا
نتیجه گیری کلی در مورد شرایط سرمایه گذاری در کانادا

برای سرمایه گذاری در کانادا علاوه بر ۳ فرصت سرمایه گذاری ذکر شده ، فرصت های متعدد دیگر در ایالات و استان های دیگر این کشور وجود داردکه مطمئنا میتواند بستری امن با درآمدی بالا را برای متقاضی سرمایه گذاری در کشور کانادا ایجاد کند. که برای شما سروران عزیز که میخواهید از روش سرمایه گذاری در کانادا مهاجرت کنید ،موسسه حقوقی ملک پور این راه را به شما پیشنهاد می دهد زیرا همانطور که گفته شد از طریق سرمایه گذاری در کشور کانادا میتوانید به درآمدی بالا و امنیتی بی نظیر دست یابید .جهت برطرف شدن هرگونه سوالی درمورد سرمایه گذاری درکشور کانادا میتوانید با ما (موسسه حقوقی ملک پور ) تماس بگیرید. شما دوست عزیز اگر سؤالی در زمینه شرایط سرمایه گذاری در کشور کانادا دارید و میخواهید انواع سرمایه گذاری در کانادا را بشناسید با ما ،در موسسه حقوقی ملک پور و زیر نظر مستقیم آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی ما در خصوص شرایط سرمایه گذاری در کانادا بهره ببرید مشاوران و حقوقدانان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هموطنان عزیز در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در کانادا میباشند.همچنین در صورت هر گونه سوال می توانید آن را در بخش دیدگاههای همین مقاله یا در انجمن پرسش و پاسخ مهاجرتی این سایت مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ متقن دست یابید.

20 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مهاجر گفته:

  سلام اگر در هر صورت در بيزنس در كانادا شكست خورديم و متوجه ضرر مالي سنگين شديم آيا اقامت دائم ميتونيم براي خودمون و فرزندانمون أخذ كنيم ؟؟؟
  و يا اينكه بايد مجددا براي فرزندانمون از طرق تحصيلي بايد اقدام كنيم .
  با سپاس .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز روش های سرمایه گذاری در کانادا متفاوت هست. کدام یک از برنامه های سرمایه گذاری مد نظر شماست ؟ در روش هائی که در ابتدا به شما اقامت کاری داده می شود در صورتی که بیزینس شما با شکست مواجه شود و گزارش عملکرد شما مورد تائید قرار نگیرد به شما اقامت دائم داده نمی شود .

   پاسخ
 2. متین گفته:

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون. می خواستم بدونم چطوری می تونم یک بیزینس آماده رو در کانادا خریداری کنم؟ با چه ویزایی باید وارد کانادا بشم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای خرید بیزینس آماده شما می بایست در همان زمینه شغلی سابقه مدیریت و یا کسب و کار داشته باشید.در روش ۲۰۰هزار دلاری کانادا شما می توانید در ونکور بیزینس آماده خریداری کنید و می بایست تمامی شرایط این سرمایه گذاری رو داشته باشید.شما با ویزای کار وارد شوید و چنانچه بیزینس توسط شما اداره شود و به سود برسد می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

   پاسخ
 3. samira گفته:

  شرایط سرمایه گذاری و خرید اقامت در کانادا ۳۵۰ هزار دالاری برای کدوم ایالت کانادا امکان پذبر هست
  ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. Caprice.1990 گفته:

  سلام به شما عزیزان در موسسه ملک پور،
  من در ویدئوهای جناب دکتر دیدم که راجع به شیوه کار شرکت صحبت کردند. می خواستم ببینم با ۳ میلیارد می تونم برای این روش اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   به طور کلی شما با توجه به سابقه کاری در ایران می توانید برای ثبت شرکت در کانادا درخواست دهید که ثابت کنید می توانید آن را مدیریت کنید و یک کانادایی را در آن استخدام فرمایید و نشان دهید این شرکت سود می دهد. سرمایه اولیه با توجه به بیزینس متفاوت است که توسط دولت کانادا تعیین میشود. اگر فقط نقدینگی شما ۳ میلیارد است کفایت میکند.

   پاسخ
 5. فرخ موسی زاده گفته:

  سلام و عرض ادب
  من ۳۲ سالمه و دیپلمه هستم و همسرم ۳۱ لیسانس ادبیات و یک فرزند ۳ ساله هم داریم .
  ما در ایران در زمینه محصولات پلاستیکی و پلاستیک فشرده کارگاه پیشرفته ای داریم و ۱۰ سال هست که پروانه کسب هم داریم. آیا می توانیم برای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری اقدام کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای سرمایه گذاری ۱۰۰هزار دلاری در کانادا شما می بایست حد اقل مدرک فوق دیپلم داشته باشید.ضمن اینکه می بایست بیزینس پلان ارائه نمایید که نشان دهد شما قصد سرمایه گذاری به میزان ۱۰۰ هزار دلار در کانادا دارید همچنین می بایست دارایی شما در ایران به میزان ۳۰۰ هزار دلار کانادا با
   شد. همچنین سطح زبان شما میبایست در حد سی ال بی۴ باشد.

   پاسخ
 6. ایلیا گفته:

  سلام عرض ارادت. با سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری در کانادا میشه اقامت گرفت؟ مدرک زبان چه نمره ای نیاز داره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای این برنامه سرمایه گذاری شما می بایست بیزینس پلن ارائه دهید و پس از تایید دو سال فرصت دارید که این بیزینس رو راه اندازی کنید
   سطح زبان شما حداقل می بایست در حد clb4باشد.

   پاسخ
 7. FARSHADASKARI گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  بنده ۳۹ ساله هستم و دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت و سوابق مدیریتی نیز دارم و عضو هیات مدیره هستم. می خواستم برای سرمایه گذاری کانادا اقدام کنم طبق مقاله حاضر که بسیار تکمیل می باشد از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری قصد داریم اقدام کنیم. میخواستم بپرسم مدرک زبان مورد نیاز چه مدرکی باید باشد؟ حتما باید بیزینس راه اندازی کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز زبان شما می بایست در حد CLB4 باشد و در این روش شما هم می توانید بیزینسی را از ابتدا راه اندازی کنید و یا بیزینسی را خریداری نمائید.

   پاسخ
 8. سعید رزمجو گفته:

  سلام من ۴۵ ساله هستم مدیر یک شرکت صادرات واردات در تهران هستم قصد دارم برای سرمایه گذاری ۲۰۰ هزاردلاری کانادا اقدام کنم. سوالم اینه آیا
  من میتونم یک بیزینسی ر و خریداری کنم؟یا حتما باید بیزینس رو راه اندازی کنم؟ ممنون از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در روش کارآفرینی ۲۰۰هزار دلاری کانادا شما می توانید بیزینس آماده را خریداری کنیدو حتما نیاز به راه اندازی بیزینس جدید نخواهد بود.

   پاسخ
 9. ضياءالدين ايزدخواهي گفته:

  جناب اقاي ملك پور عزيز
  لطفا براي نوع سرمايه گذاري و اخذ اقامت و سپس پاسپورت كانادا راهنمايي اوليه فرماييد
  سن ۵۰
  سن همسرم ۵۳
  تحصيلات DBA كسب و كار
  سي و هفت سال كار در رده هاي بالاي مديريتي
  از ده سال قبل مدير عامل يك شركت بزرگ صنعتي با بيش از ششصد پرسنا
  شغل خانمم. پزشك عمومي با بيش از ليست سال طبابت در مطب خودشان
  امكان سرمايه گذاري نقدي ۱۵۰٫۰۰۰ دلار كانادا
  صاحب چند واحد مسكوني در تهران
  بدون مدرك زبان
  ممنون ميشوم راهنمايي فرماييد
  ويزاي پنچ ساله كانادا داريم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما برای اقدام از طریق برنامه های کار آفرینی در کانادا بسیار مناسب به نظر می رسد . برنامه های کار آفرینی شامل سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و ۲۰۰ هزار دلاری کانادا می باشد که نیاز به ارائه بیزینس پلنی ست که نشان دهد شما قصد سرمایه گذاری به میزان ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزار دلار را در کانادا خواهید داشت.در سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری شما می بایست نشان دهید که در ایران ۳۰۰ هزار دلار کانادا دارائی دارید.البته برای این روش حد اقل آیلتس ۴و نیم نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 10. Ar گفته:

  با درود فراوان خدمت موسسه خوب ملک پور

  میخواستم بدونم با شرایط من چه راههای مهاجرتی ای پیشنهاد میشه؟

  ♦️سن:۴۷ سال ، سن همسر:۴۴ سال
  ♦️سن فرزندان: ۱۲ و ۱۵ سال
  ♦️فوق لیسانس میکروبیولوژی ، همسر : دکترا
  ♦️شغل : کارمند ، شغل همسر : دندانپزشک
  ♦️سرمایه :۱۵۰،۰۰۰ دلار
  ♦️بدون مدرک زبان
  ♦️۶ فقره سند ملکی

  ممنون میشم جواب سوالمو بدید.🌸🌹

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما بهترین گزینه برای شما اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری ست . برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور کانادا شما نیاز به سابقه مدیریتی و یا سابقه کسب و کار دارید .آیا شما یا همسرتان عضو هیئت مدبره و سابقه مدیریتی رده بالا در شرکت های خصوصی دارید؟
   همچنین شما می توانید از روش خود حمایتی برای کشورهائی نظیر اتریش و فرانسه اقدام کنید که نیاز به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه به کشور مقصد وجود ندارد و تنها شما نشان می دهید که فردی دارای تمکن در ایران هستید .
   دوره های زبان اتریش نیز می تواند گزینه مناسبی برای ورود شما به اروپا و ارزیابی راههای سرمایه گذاری باشد .ضمن اینکه در همه این راهها پس از اخذ اقامت همسر شما می توانند معادلسازی مدرک را انجام دهند و در کشور مقصد طبابت نمایند .

   پاسخ
Rating: 5