شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و راه های مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت اطلاعات دارید ؟ آیا در پی آگاهی از شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه ۲۰۱۸ هستید ؟ راه ها و قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و مهاجرت به فرانسه  و یا تحصیل در فرانسه و یا کار درفرانسه امکنپذیر می باشد ؟ می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه از مشاورین و حقوقدانان مسلط به امور حقوق بین الملل و امور مهاجرت به صورت کاملا تخصصی در خصوص  شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و یا اخذ ویزای توریستی فرانسه و یا تحصیل رایگان در فرانسه و یا بورسیه تحصیلی فرانسه و یا در نهایت اخذ تابعیت فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

چنانچه مایل به امهاجرت به فرانسه و انواع سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت درفرانسه و اروپا هستید در این خصوص باید دقت نمایید که انواعی از سرمایه گذاری در کشورهای اروپا یا آمریکا وجود دارد که میتوان برای آنها اقدام نمود که هر کدام شرایط ویژه ی خود را دارا می باشد لیکن بایستی بسیار توجه نمایید که در گام اول کشوری که جهت این امر انتخاب نموده اید حقیقتا کشور مورد علاقه و مد نظر شما باشد و کاملا از شرایط زندگی و همچنین سرمایه گذاری در آن کشور، اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید .

همانگونه که در بحث راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه  بیان شد اغلب سرمایه گذاری ها همراه با ریسک می باشند و خصوصاً برای  اشخاص خارجی در یک کشور،به جهت آشنایی نداشتن با قوانین کاری و تجارت در آن کشور و عدم اطلاع کافی با نحوه ی بازار کار و رقبای کاری در زمینه ی کاری هر فرد، مشکلاتی در این راه متحمل می باشد .

در نتیجه افراد در پی مطمئن ترین راه سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت با کمترین ریسک ممکن و داشتن اطلاعات مورد نیاز و آشنایی کافی با شرایط کاری خود در کشور مقصد می باشند.

با توجه به عدم ضمانت در بازگشت سرمایه در بسیاری از سرمایه گذاری ها و ریسک بالا و احتمال زیاد از دست دادن حجم عظیمی از سرمایه، برای اینگونه اقدامات مشاوره با وکیلی که در آن کشور به خوبی از شرایط تجارت و همچنین قواعد و ریزه کاری های حقوقی آن، آگاهی داشته باشد ضروری است.

چنانچه شما عزیزان در پی کسب اطلاعات در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و راه های مهاجرت به فرانسه و قوانین اخذ اقامت و تابعیت فرانسه می باشید و می خواهید که مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری داشته باشید و در نهایت به اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری دست پیدا نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یکی از وظایف مشاوران ارشد و وکلای مؤسسه ی حقوقی ملک پور آگاهی دادن و ارائه ی اطلاعات درست و قابل اتکا در خصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد .

با توجه به این که شما میتوانید هزینه های صنف کاری خود را در هر کجا در این کشور به صورت معین به کمک وکلای متخصص ما انجام دهید و در هر منطقه براساس  زمینه ی کاری، سود خالص و مالیات و سایر هزینه های جانبی را تعیین نمایید و با پیش زمینه ی لازمه پیش بروید، بهترین و مطمئن ترین راه جهت سرمایه گذاری شما و یا ثبت شرکت شما ارائه می شود .

ما در راه  ثبت شرکت و سرمایه گذاری فرانسه  حتی جوانب سلیقه ای و گزینشی شما را مد نظر قرار خواهیم داد و بدین منظور برای اقدام نهایی نخست بررسی شرایط را در کشور فرانسه خواهید داشت تا در صورت تمایل و تعیین زمینه ی سرمایه گذاری به انتخاب خود، در این مسیر یاری دهنده شما باشیم .

با توجه به حجم بالای سرمایه موارد حقوقی بسیار حساس می باشند  و پیشنهاد می نماییم جهت اقدامات در زمینه هایی این چنین حتماً از اعتبار مؤسساتی که به آنها مراجعه میکنید اطمینان کسب کنید و با وکیلی که آشنایی لازمه را در این زمینه داشته باشد مشاوره بفرمایید .

چنانچه که مایل هستید شرایط سرمایه گذاری و کار آفرینی در کشور فرانسه  شعبه ای از شرکت خود را در کشور فرانسه به ثبت برسانید می توانید نمایندگی شرکت اصلی خود را با کمترین هزینه ی ممکن و با راهی مطمئن به ثبت برسانید .

یکی از مزایای ثبت شرکت در فرانسه کم بودن پروسه ی زمانی آن نسبت به دیگر اقدامات این چنینی در سایر کشورها می باشد .

همچنین کمتر بودن هزینه ی آن و ضمانت در به نتیجه رسیدن این مسیر به جهت تعلق آن به شرکت خودتان، مزیتی دیگر محسوب می شود .از مهمترین ویژگی های ثبت شرکت در فرانسه تعلق ۱۰۰% آن به مالک خود یعنی شخص متقاضی می باشد .

بنابراین احتیاجی نیست تا درصد بالایی از سود سهام شرکت خود را به یک فرد با تبعیت به عنوان مثال فرانسوی اختصاص دهید.

فرد متقاضی کارآفرینی و ثبت شرکت در فرانسه ، می بایست منابع مالی مکفی و مشخصی که قانونی باشد را هم در نظر داشته باشد.

در شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه در حقیقت باید به اصطلاح شرکت دختر شعبه ی اصلی که در ایران وجود دارد، باشد و ارتباطات مورد نیاز بین آنها نظیرانتقالات در آمدی و سوددهی یا حتی مالیات، وجود داشته باشند.

همچنین در شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه  دفتر می بایست ارتباطات خود را با مؤسسات مالی و اعتباری در کشور فرانسه داشته باشد و همه یا قسمتی از معاملات درونی آن با بانکها یا مؤسسات اعتباری برقرار باشد .

درمواردی همچون ثبت شرکت و همچنین سرمایه گذاری در زمینه های متفاوت در اروپا می توانید باید از شرایط و جوانب آن به طور دقیق مطلع گردید از جمله این شرایط بحث مالیات و نوع فعالیت و بیزنس افراد و پرداخت بیمه و حقوق کارمندان آن ها می باشد .

در خصوص بحث شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه می توان بیان نمود که از راه های مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه می توان به  سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه اشاره نمود . راه مهاجرت سرمایه گذاری فرانسه برای بسیاری از افراد وجود خواهد داشت . و سالانه افراد بسیاری برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه اقدام می نمایند و با توجه به همین امر سوالات بسیاری در خصوص قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه از مشاورین و حقوقدانان متخصص موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش پرسیده می شود . درهمین راستا و در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرانسه و قوانین و راه های اخذ تابعیت فرانسه شما عزیزان می توانید با کارشناسان این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش با تماس مستقیم به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫93 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. علیرضا گفته:

  سلام
  من ۱۸ساله در رشته ی مکانیک خودرو هستم من دارای ۱ اختراع در ایران هستم و دومین اختراع ود را در مورد خودرو هست که میخواستم ببینم میشه به المان مهاجرت کرد و در رشته ی خود انجا ادامه تحصیل بکنمو اختراع خود را به نتیجه برسونم
  در ضمن من زبان المانی را بلدم
  ممنون از راهنماییتان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزمه خود را به طور کامل بیان نمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ