شرایط مهاجرت به انگلستان

شرایط مهاجرت به انگلستان

شرایط مهاجرت به انگلستان

شرایط  مهاجرت به انگلستان ۲۰۱۸ در میان انواع راه های مهاجرت به انگلستان ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت به صورت قابل توجهی ،مورد تقاضا می باشد ، شرایط مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان دارای راه ها و گزینه های متفاوتی می باشد، اگر می خواهید شرایط مهاجرت به انگلستان مانند مهاجرت تحصیلی به انگلستان را بدانید ،و از چگونگی و شرایط مهاجرت به انگلستان و قوانین اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و قوانین تحصیل در انگلستان و مهاجرت کاری به انگلستان و شرایط کار در انگلستان آگاه شوید ،با این مقاله همراه ما باشید ،ما در این مقاله شرایط مهاجرت به انگلستان و انواع راه های مهاجرت به انگلستان را بررسی کرده ایم .

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت به انگلستان

اکنون موسسه حقوقی ملک پور با طرح مسائلی همچون شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در دانشگاههای انگلستان ، شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان ، شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کاری انگلستان ، شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و . . . اطلاعات جامع مفیدی را در دراختیار تمامی عزیزان قرار خواهد داد. شما عزیزان ا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  تماس حاصل نموده و به صورت کاملا تخصصی در خصوص شرایط  مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت انگلستان و همچنین اخذ تابعیت انگستان از طریق حقوقدانان و کارشناسان با تجربه مشاوره رایگان دریافت نمایید ..

کشور انگلستان به لحاظ قدمت و پیشرفت چشمگیری که در تمامی زمینه های اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی ،هنری و… داشته است از دیر باز تا به امروز نقطه ی عطفی جهت مهاجرت تمامی افراد از سایر کشور های جهان بوده است.ما در این قسمت از بحث، قبل از پرداختن به شرایط مهاجرت به انگلستان به شرح مختصری از خود کشور انگلستان می پردازیم:کشور انگلستان با ۵۴ میلیون نفر جمعیت و مساحت ۱۳۰/۳۹۵ کیلومتر مربع جزء چهار کشور بریتانیای کبیر می باشد،یعنی بریتانیا از ۴کشور انگلستان،اسکاتلند ،ولز وایرلند شمالی تشکیل شده است.واحد پول کشور انگلستان پوند می باشد و دارای سیستم حقوقی کامن لا پیرو ملکه ی بریتانیای کبیر می باشد . این کشور از نظر آب و هوایی نسبتا معتدل بوده و کشورری مهاجرپذیر می باشد.

در بحث شرایط مهاجرت به انگلستان اولین نکته مهمی که به ذهن میرسد، مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در انگلستان می باشد،که در این روش مهاجرتی به کشور انگلستان خود دارای یک سری شرایط تعریف شده خاصی می باشد . به این صورت که افرادی که خواهان تحصیل در یک کشور بسیار پیشرفته با سیستم نظام آموزشی کاملا معتبر در سطح دنیا می باشند می توانند کشور انگلستان را انتخاب نموده ودر اکثر رشته های مورد نظر خود در این کشور به تحصیل بپردازند ، شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل به این شکل می باشد که افراد باید دارای آگاهی و تسلط خوبی نسبت به زبان انگلیسی بوده و نمره ی آیلتس مطلوبی را از خوددارائه نمایند.افراد برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در انگلستان  باید دارای شرایط دیگری از جمله سن متعادل و متناسب با مقطع تحصیلی خود نیز باشند شرایط مهاجرت به انگلستان برای افرادی که از طریق ویزای تحصیلی انگلستان اقدام نموده اند ، ساده و بسیار معقول می باشد به این طریق که طول دوره های تحصیل در کشور انگلستان نسبت به سایر کشورها طول مدت زمان  کمتری خواهد داشت و افراد متقاضی تحصیل در انگلستان زودتر به اهداف طرح ریزی شده خودخواهند رسید ،بنابراین شرایط مهاجرت به انگلستان برای اینگونه افراد بسیار سهل و آسان می باشد .بحث دیگری که جزء گزینه های مهاجرت به انگلستان قرار می گیرد، مهاجرت کاری به انگلستان و کار در انگلستان می باشد . شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کاری ، اینگونه است که افرادی که در کشور انگلستان اگر دارای کارفرما و جاب آخر مخصوصی باشند که به شخص  متقاضی پیشنهاد کار دهد و دعوتنامه ی کاری ارسال نماید ، شخص متقاضی می تواند به راحتی برای آن کار درخواست ویزا داده و به کشور انگلستان ورود نماید.

شرایط مهاجرت به انگلستان برای افرادی که از طریق کار می خواهند ورود نمایندمنوط به داشتن کارفرما و جاب آخر می باشد ،افراد در صورت داشتن کارفرما با شرایط خاص مانند اینکه آن کارفرما ۳ماه در انگلستان برای آن کارآگهی کند در صورت پیدا نشدن متقاضی ،۳ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی کند و باز هم درصورت عدم وجود متقاضی ،می تواند برای شخص موردنظر خود دعوتنامه ی کاری ارسال نماید.در این صورت است که شرایط مهاجرت به انگلستان برای افراداز طریق ویزای کاری فراهم می باشد.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

شما عزیزان برای آگاهی بیشتر از مهاجرت به انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان و کسب اطلاع از تمامی قوانین و شرایط مهاجرت به انگلستان. می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و  یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط مهاجرت به انگلستان به صورت  تخصصی مشاوره رایگان  دریافت نمایید.

اکنون در این قسمت از مقاله به شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری خواهیم پرداخت .برای این عمل جهت ورود به کشور انگلستان و اقدام جهت سرمایه گذاری نیز یک سری شرایط خاص پیش بینی وتعریف شده است.اما جا دارد که ابتدا به انواع ویزای سرمایه گذاری در انگلستان اشاره ای شود :

انواع سرمایه گذاری ها ی مختلفی برای انگلستان وجود دارد که از جمله این سرمایه گذاری ها،سرمایه گذاری  ۲۰۰هزار پوندی ،سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی و سرمایه گذاری ۱میلیون پوندی می باشد.که این انواع سرمایه گذاری خود شرایط مهاجرت به انگلستان را به صورت جداگانه تفکیک می نماید و هر کدام از سرمایه گذاری های فوق شرایط خاص به خود را خواهد داشت.مانند اینکه سرمایه گذاری ۲۰۰هزار پوندی و مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰هزار پوندی که معروف ترین ویزای سرمایه گذاری انگلستان می باشد نیازمند یک سرمایه معادل۱میلیارد تومان خواهد بود ،که این رقم را دو خانواده نیز می توانند به عنوان سرمایه گذاری برای ورود به کشور انگلستان نشان داده و در بانک در حساب خود نگه دارند.از دیگر شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰هزار پوندی داشتن مدرک زبان معادل نمره ی آیلتس ۵/۴ خواهد بود . در صورت احراز شرایط فوق و البته یک سری شرایط دیگر ،افرادسرمایه گذاری و متمکن خواهند توانست که به کشور انگلستان ورود نمایند.تا بدین مرحله شما عزیزان با شرایط مهاجرت به انگلستان از سه طریق تحصیل ،کار و سرمایه گذاری آشنا شدید .

اکنون شرایط مهاجرت به انگلستان را در ویزای گاردین انگلستان مورد بررسی قرار می دهیم:

بچه هایی که دارای سن زیر ۱۲ سال باشند می توانند در بهترین مدارس انگلستان پذیرش تحصیلی گرفته و همراه با خود نیز برای پدر یا مادر خود به عنوان ویزای گاردین ( قیم ) انگلستان  اقدام نمایند . شرایط مهاجرت به انگلستان برای اینگونه افرد بسیار راحت و امکان پذیر خواهد بود . به این صورت که شرایط و پارامتر های سختی را برای این ویزا قرار نداده اند و افراد بسیاری می توانند از طریق این ویزا برای مهاجرت به انگلستان اقدام نماید.

بحث شرایط مهاجرت به انگلستان در فوق یک سری اطلاعات کلی و مفید را در اختیار خوانندگان این مقاله قرار خواهد داد . اگر شما عزیزان می خواهید از شرایط مهاجرت به انگلستان به صورت ریز تر و کاملا تخصصی تر آگاه شوید می توانید از طریق موسسه حقوقی ملک پور در خصوص راه های مهاجرت به انگلستان از جمله راه های سهل الوصول تر همچون مهاجرت تحصیلی به انگلستان ، مهاجرت کاری به انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طرق مختلف صحبت نمایید . و حقوقدانان خبره و کارشناسان با تجربه ی  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اخذ اقامت انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (18 نظرات, میانگین: 4٫94 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. رویا گفته:

  سلام ببخشید من و همسرم میخوایم اقامت انگلستان و بگیریم و اینکه از طریق سرمایه گذاری بریم انگلستان با شرایط الان ایران چیزی حدود ۱۳۷۰ باید بپردازیم برای ۱۰۰ هزار پوند و شریک برای خودمون پیدا کنیم میخواستم بدونم ایا ممکنه که پلن سرمایه گذاریمون طوری باشه که شکست بخوریم و پولمون از دست بره.ممنون از وقتی که میگذارید .با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور ،من ۲۷ سال دارم و لیسانس عکاسی دانشگاه دولتی و ارشد پژوهش هنر دانشگاه ازاد هستم. با معدل ۱۷. زبان انگلیسی را تا پری آیلتس خوانده ام و دارای ۷ سال سابقه کار در شرکت های مختلف هستم بدون بیمه. برای مهاجرت شما کدام راه را پیشنهاد می کنید؟ مهاجرت کاری یا تحصیلی ؟ ترجیح خودم مهاجرت کاری ست در زمینه عکاسی تبلیغات ، چون توان پرداخت هزینه تحصیل را ندارم مگر بورسیه که اطلاعی از بهترین کشور برای رشته خودم ندارم. ممنون میشم در هر دو زمینه من را راهنمایی کنید و همچنین برای معرفی بهترین کشور از نظر کاری و موقعیتی . البته اتریش و انگلیس اولویت های خودم هست. با سپاس از شما

  پاسخ
 3. بابك گفته:

  سلام جناب دکتر.ممنونم از اطلاعات مفیدتون.اینجانب بابک صادقی متولد ١٣٧١ ٢۴ سال سن مجرد و لیسانس معماری با معدل ١٧/۶٨ از دانشکاه ازاد فسا فارغ التحصیل شدم در سال ٩۵.قصد ادامه تحصیل در انکلستان دارم.میخواسم ببینم کدوم شهر ارزان و مناسب میتونم جویا باشم؟و اینکه با ١٢٠ میلیون میشه در انکلستان براي فوق ليسانس دكوراسيون داخلي اقدام كرد؟.با توجه به شرايطم انكلستان كار بيدا ميشه؟اصلا معماري در انكلستان بيشرفتي داره؟البته سابقه ١٠ ساله تو كاراي فني و دكوراسيون دارم.ایلتس ندارم اما كلاس زبان موسسه خودتون ثبت نام كردم و ايا با ايلتس ٦ ميشه اقدام كرد؟ميخواسم در رابطه با شهر و اينكه جطوري ميتونم خودم ابلاي كنم؟واينكه با توجه به اينكه خودتون انكلستان تحصيل كرديد انكلستان رو خوب ميدونيد واسه اقامت و زندكي بعد از تحصيل؟و اينكه براي معماري امتحان ورودي داره دانشكاه هاي انكلستان؟ممنون ميشم از راهنمايي هاي دلسوزانه شما.ايشالا هميشه سالم و موفق و باينده باشيد.دوستدار هميشكي شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در نظر داشته باشید که حتما باید برای تحصیل در انگلستان مدرک آیلتس داشته باشید . انگلستان یکی از بهترین کشورهای دنیا جهت زندگی است . پیدا کردن کار در انگلستان فقط به خود شما بستگی دارد و شخصی نمیتواند در این امر شانس را برای شما اعلام نماید . با تشکر

   پاسخ
 4. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من ۲۷ سال سن دارم لیسانس برق_الکترونیک و متاهل و خانومم لیسانس معماری ما قصد داریم به انگلستان مهاجرت کنیم در ضمن پدر و عموی خانمم اقامت انگلستان رو دارن و الان اونجا ساکن هستند میخاستم اگه میشه راهنمایی کنین این بار دوم هست ازتون سوال میکنم لطفا جواب بدین ممنون

  پاسخ