شرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسهشرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسه ، مهاجرت به فرانسه ، نكات مثبت و منفي مهاجرت به فرانسه و راههاي مهاجرت به فرانسه از جمله موضوعاتي است كه در اين مقاله به علت تعداد كثيري از سوالات شما عزيزان به رشته تحرير در خواهد آمد. فرانسه ،مهد تمدن و دموكراسي مقصد بسياري از هموطنان عزيز براي مهاجرت مي باشد. در واقع تلاش نموديم در اين مقاله به صورت كامل و كلي تمامي  راه ها و شرايط مهاجرت به فراسه  و همچنين نكات مثبت و منفي شرايط مهاجرت به فرانسه را مورد تحليل و بررسي قرار دهيم. در صورت هر گونه سوال در خصوص شرایط مهاجرت به فرانسه مي توانيد در زیر این مقاله سوال خود را قرار دهيد تا مشاورين ما پاسخگوي شما بزرگواران باشند.

نكات مثبت و منفي در باب شرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسه و نكات مثبت و منفي موجود در فرانسه از جمله عواملي است كه متقاضيان مهاجرت به فرانسه بايد مورد تحليل و بررسي قرار دهند و از مورد بحث قرار گرفتن اين نكات به پاسخ این سوال برسند كه آيا نكات مثبت مهاجرت به فرانسه بر نكات منفي مهاجرت به فرانسه ارجحيت دارد يا خير؟ در ذيل ما تعدادي از نكات مثبت و منفي شرایط مهاجرت به فرانسه  را جهت نتيجه گيري راحتتر شما عزيزان ذكر نموديم.

نكات مثبت در مورد شرایط مهاجرت به فرانسه

  1. فرانسه از جمله كشورهاي داراي تاريخ ،تمدن و وزن علمي  است كه همه اين عوامل سبب ساز رشد در آتيه هستند. فرانسه در حال حاضر جزء كشورهاي بزرگ و اقتصاد قوي مي باشد.
  2. فرانسه نكات مثبت فراواني دارد كه مي توان به اختصار گفت همانند ديگر كشور هاي اروپا نظام اين كشور بر پايه قانون مداري مي باشد. قوانين حقوق بشر كامل در آن رعايت ميگردد.

نكات منفي شرایط مهاجرت به فرانسه

  1. فرانسه از بزرگترين استعمارگران محسوب ميشود و كشورهاي افريقاي جنوبي اكثريت از مستعمره هاي فرانسه محسوب مي شدند، به همين دليل امروزه بسياري از مردم كشورهاي تحت استعمار مهاجرت به فرانسه را انتخاب نموده اند و همين امر سبب بي نظمي و شلوغي و ترافيك فراوان در شهر هاي فرانسه بخصوص  پاريس شده است.
  2. فرانسويان تعصب خاصي نسبت به زبان خود دارند بدين سبب معمولا با وجود تسلط نسبي به انگليسي در ٩٠ درصد موارد از انگليسي سخن گفتن طفره مي روند و خيلي كم تمايل به صحبت به زبان انگليسي دارند،كه همين مطلب خود دشواري هاي فراواني براي توريستهاي خارجي و همچنين اشخاصي كه مهاجرت به فرانسه را انتخاب نموده اند دارد.

همانطور كه ميدانيد مهاجرت بر شش طريق صورت ميگيرد كه در ادامه تلاش نموديم بصورت كامل و شفاف يك به يك طرق مهاجرت به فرانسه و شرایط مهاجرت به فرانسه  از آن طرق را خدمت شما عزيزان شرح دهيم.

١) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق ازدواج

شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق ازدواج بدين صورت است كه چه زن و چه مرد خارجي در صورت ازدواج با تبعه كشور فرانسه چه زن و چه مرد مي تواند براي اخذ اقامت فرانسه و در نهايت تابعيت فرانسه اقدام نمايد كه اين امر نشان دهنده برابري حقوق زن و مرد در فرانسه مي باشد.

به چهار روش مي توان از طريق ازدواج تابعيت فرانسه را اخذ نمود:

١) در صورتي كه ٤ سال از ازدواج و زندگي زناشويي زن و مرد در فرانسه گذشته باشد، مي توانند براي اخذ تابعيت فرانسه اقدام نمايند.

٢) در صورتي كه زن و مرد در خارج از خاك فرانسه زندگي كرده باشند بايد همسر تبعه فرانسه در سفارت فرانسه ثبت نام كند.

٣) اگر زن و شوهر در خارج از خاك فرانسه ازدواج كرده باشند بايد در اداره ثبت مدني فرانسه ثبت گردد.

٤) در صورتي كه كمتر از ٤ سال از ازدواج زن و مرد در فرانسه گذشته باشد و كمتر از ٤ سال به صورت مستمر در خاك فرانسه زندگي كرده باشند و نتواند با مدرك ثابت نمايد. به ۶ طريق مي توان براي اخذ اقامت و تابعيت فرانسه اقدام نمود كه براي اطلاعات بيشتر ميتوانيد مقالات سايت هاي ملك پور در اين باب مطالعه كنيد. همچنين ميتوانيد با استفاده از كليد واژه ملك پور مقالات مورد نظر خود را در گوگل جستجو كنيد.

٢) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق تولد

شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق تولد بدين صورت مي باشد كه نظام حقوقي كشور فرانسه براساس اصالت خود است. يعني تنها تولد در كشور فرانسه موجب اخذ اقامت و تابعيت فرانسه نمي گردد و بايد حتماً يكي از والدين پدر يا مادر بايد تبعه كشور فرانسه باشد. براي مطالعه بيشتر در ضمينه شرایط مهاجرت به فرانسه  از طريق تولد و كسب طلاعات جامع و كافي مي توانيد در همين سايت اقدام نماييد و يا موضوعات مرتبط را با كليد واژه ملكپور در گوگل جستجو كنيد.

٣) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق سرمايه گذاري

شرایط مهاجرت به فرانسه ازطريق سرمايه گذاري ، يكي از راههايي است كه اشخاص متقاضي مهاجرت به فرانسه از آن نيز استفاده مي نمايند. لازم به ذكر است دولت فرانسه از سرمايه گذاران خارجي استقبال نموده و براي آنها تمهيداتي انديشيده است. شرايط مهاجرت از طريق سرمايه گذاري متنوع است كه از آنها ميتوان به دو روش اشاره نمود:

  • شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق سرمايه گذاري به روش ثبت شركت
  • شرايط سرمايه گذاري در فرانسه از طرق سرمايه گذاري به روش تمكن مالي

كه در باب اين دو  روش  مقالات مفصل و كامل و به روزي در سايت هاي ملك پور  گردآوري شده است و در اختيار شما عزيزان قرار گرفته  كه مي توانيد با استفاده از كليد واژه ملك پور و جستجو در گوگل به آنها دست يابيد. همچنين فايل هاي تصويري با عنوان  انتخاب مسير مهاجرت موجود مي باشد كه استاد ملك پور (دانشجوي رشته حقوق در دانشگاه ملي وين اتريش) در اين زمینه توضيحات مفصلي ارائه نموده اند كه شما مي توانيد با پرداخت هزينه اي آن را در اختيار داشته باشيد. همچنين مشاورين و وكلاي موسسه ملك پور با همكاري شركت MIE اتريش آماده پاسخگويي و راهنمايي شما عزيزان بصورت تلفني و حضوري در اين رابطه خواهند بود.

٤) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق ويزاي تحصيل

شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل ، يكي از گزينه هاي انتخابي بسياري از جوانان مي باشد و افراد بسياري به مهاجرت تحصيلي به فرانسه اقدام نموده اند. زيرا تحصيل در فرانسه بصورت رايگان مي باشد. دانشگاه سوربن(sorbonne university) يكي از شناخته شده ترين  دانشگاه ها در دنيا محسوب ميشود كه از دانشگاههاي دولتي فرانسه به شمار مي رود. دانشگاه هاي خصوصي نيز در فرانسه موجود است كه شايد براي شما نيز جالب باشد كه حتي در ضمينه تحصيل در دانشگاههاي خصوصي از طرف دولت فرانسه كمك هايي به دانشجويان مي شود. همچنين به كساني كه از طريق مهاجرت تحصيلي در خاك فرانسه اقامت دارند به اعمال كمك هزينه هايي جهت اقامت در خوابگاه ها اقدام مي نمايد.

٥) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق ويزاي كاري

شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق ويزاي كاري ،به عقيده متخصصين امور مهاجرت از راههاي مناسب جهت مهاجرت به فرانسه به شمار مي رود. چرا كه بدليل وجود كارخانه هاي ماشين سازي رنو و پژو بازار كار مناسبي جهت مهندسين مكانيك را فراهم مي سازد. همچنين كشور فرانسه نيازمند افراد متخصص و مهندسين رشته هاي It وبرق الكترونيك نيز هست. چنانچه در هر يك از رشته هايي كه در كشور فرانسه مورد نياز است داراي مدرك هستيد مي توانيد شانس خود را جهت اخذ ويزاي كاري فرانسه امتحان كنيد. مشاورين و وكلاي موسسه ملك پور  با همكاري شركت MIE اتريش آماده اند تا شرايط شما را جهت مهاجرت كاري به فرانسه بررسي نموده و با ارائه مشاوره مناسب بهترين راهكار را در اختيار شما قرار دهند.

٦) شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق پناهندگي

شرایط مهاجرت به فرانسه از طريق پناهندگي ،به هيچ عنوان پيشنهاد نمي شود. چرا كه پناهندگي داراي آينده اي نامعلوم و شرايط بسيار سخت و خطرناك مي باشد. موسسه ملك پور هيچگونه مشاوره و خدماتي جهت اخذ پناهندگي فرانسه و هيچ يك از كشورهاي ديگر ارائه نمي دهد.

نتيجه گيري در باب شرایط مهاجرت به فرانسه

شرایط مهاجرت به فرانسه در اين مقاله مورد تحليل و بررسي قرار گرفت. چنانچه نيازمند اطلاعات بيشتري در زمينه مهاجرت به فرانسه و شرایط مهاجرت به فرانسه  و اخذ اقامت و تابعيت فرانسه بوديد مي توانيد در همين سايت و با استفاده از كليد واژه ملك پور در گوگل جستجو نماييد و مقالات مفصل و كاملي را مطالعه بفرمایید.

همچنين ويدئو هاي كامل استاد ملك پور (دانشجوي رشته حقوق در دانشگاه ملي وين اتريش) بصورت رايگان در دسترس شما عزيزان قرار دارد که علاوه بر بررسی کامل شرایط مهاجرت به فرانسه با توجه به راه انتخابی شما برای مهاجرت به فرانسه شرایط آن را ذکر کرده است. همچنين مي توانيد براي كسب مشاوره جهت شرایط مهاجرت به فرانسه و راه های قانونی مهاجرت به فرانسه با دفاتر موسسه تماس حاصل فرماييد و به صورت تلفني و حضوري روش مناسب خود را  جهت مهاجرت به فرانسه را به ياري مشاورين توانا و دلسوز و همچنين وكلاي مجرب در امور بين الملل انتخاب نماييد. با تشکر از شما که تا پایان نوشتار شرایط مهاجرت به فرانسه همراه ما بودید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ