شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA آمریکا

شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA آمریکا

شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA آمریکا

شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA در آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ اقامت آمریکا چگونه است ؟شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA در آمریکا و شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شریط تحصیل در آمریکا به چه صورت است ؟ قوانین و راه های شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA در آمریکا و شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا است ؟ هزینه های تحصیل در آمریکا و تحصیل تخصص برای دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا چگونه می باشد ؟ راههای اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا از دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا و راههای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا کدام است ؟ در خصوص تحصیل تخصص برای  دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا در این مقاله توضیحح مفیدی را ارائه نموده است . همواره می توانید با حقوقدانان و مشاورین متخصص در مؤسسه ی حقوقی ملک پور  تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط ویژه جهت اخذ تخصص برای دندانپزشکان در دانشگاه UCLA در آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

با فراهم آوردن امکان دسترسی و مشارکت در هسته ی اصلی سیستم بهداشت برای همگان، یکی از رهبران کشور آمریکا در این زمینه است و تحقیقات و سیاست گذاری های بهداشت باعث شده منبع برتر کالیفرنیا در اطلاعات سیاست های بهداشتی باشد . این دانشگاه با ارائه ی برنامه های بهداشتی، درگیر ساخت شیوه ی زندگی سالم و غنی سازی فرهنگ بهداشت با دوری از دخانیات در جامعه می باشد .در نهایت  دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی  UCLAدر آمریکا برای بهبود منابع پزشکی و ارائه ی مراقبت های پزشکی استثنایی به افرادی که به آن نیاز دارند، در دسترس است .

دانشکده ی دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا به عنوان یکی از برجسته ترین ارائه دهندگان آموزش مداوم دندانپزشکی به طور گسترده، در جهان شناخته شده است . درک این موضوع که نیاز به تمرین برای دندانپزشکان، به منظور افزایش توانایی در تکنیک های دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا با برنامه های آموزشی عملی و دانش علمی و بالینی، وجود دارد باعث شده تا افراد با بالاترین سطح دانش، دوره ها را به اتمام برسانند و در کارگاه های آن به توسعه ی مهارت خود برای مطابقت با به روزترین دانش تکنولوژی، بپردازند.

در دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا تعهد به ارائه ی آخرین فن آوری و بالاترین سطح کیفیت آموزشی توسط برترین مدرسان جهان به فارغ التحصیلان و دندانپزشکان محلی و دندانپزشکان از سراسر دنیا است . هدف در اینجا آشنایی افراد با دانش، مهارت و تجربه برای تبدیل شدن به یک فرد مولد و موفق در حرفه ی دندانپزشکی است .

در صورتی که تمایل به اخذ تخصص در دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا و در هر یک از زمینه های دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا را دارید و در نظر دارید این دوره ی تخصص را در بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا پشت سر بگذارید می توانید با تماس با مشاورین مجرب در مؤسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسه در سراسر ایران در خصوص دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا و دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید . از راهنمایی های لازم بهره مند شوید .

بعد از گذراندن دوره های دندانپزشکی عمومی در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا برای کسب درجه ی تخصص در دندانپزشکی فرد بایست تحصیلات تکمیلی خود را به عنوان یک متخصص بهداشت دهان و دندان پشت سر بگذارد . زمینه های متفاوتی برای گذراندن این دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی   UCLAدر آمریکا وجود دارد از جمله دندانپزشکی کودکان که اغلب از نزدیک با متخصصان اطفال، پزشکان خانواده و دیگر متخصصان دندانپزشکی در ارائه ی خدمات درمانی کار می کند، اندودنتیست که همچنین به عنوان متخصصان پالپ نامیده می شوند دوره های آموزشی دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا را برای درمان ریشه پشت سر می گذارند، جراحان دهان و فک و صورت که مسئول درمان طیف گسترده ای از مشکلات دندانی شامل تشخیص و درمان بیماری دندان و رفع صدمات و نقایص مربوط به هر دو جنبه ی عملکردی و زیبایی دندان، هستند . متخصص آسیب شناس دندان، متخصص بهداشت عمومی دندان، رادیولوژیست دهان که در زمینه ی تشخیص و مدیریت بیماری های منطقه ی دهان و فک و صورت تخصص پیدا می کند، پریودنتیست که در زمینه ی بیماری های مربوط به لثه، استخوان و ایمپلنت های دندانی تخصص دارد و متخصص پروتز دندانی یا همان پروستودنتیست که در زمینه ی ترمیم و جایگزینی دندان های شکسته یا از دست رفته با تاج، پل ها، ایمپلنت یا پروتز متحرک کار می کند .

برای گذراندن دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا ، دندانپزشکان عمومی دوره های سه ماهه ای که کوارتر های همراه با آموزش های تئوری و عملی در کنار هم هستند و دانشجویان در ارتباط مستقیم با بیماران هستند، پشت سر می گذارند .

پس از گذراندن چهار کوارتر یا همان چهار دوره ی سه ماهه ی کلینیکال، متخصصان دندانپزشکی در تحصیل تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا اجازه ی اقامت در دوره ی یک ساله ای را دریافت می کنند تا بتوانند در این مدت برای کار و اشتغال خود اقدام کنند . همچنین می توانند بعد از فارغ التحصیلی خود در یک آزمون که از متخصصان دندانپزشکی در تحصیل تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا جهت مجوز اشتغال و تجویز بیمارگرفته می شود ، شرکت بکنند که این آزمون هر فصل برگذار خواهد شد . از موارد پیش نیازی که باید برای شرکت در این دوره ها در نظر گرفته شود تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان می باشد .

اگر می خواهید از شرایط مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط تحصیل در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا آگاه شوید و اگر می خواهید بدانید هزینه های تحصیل در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا چگونه است و اگر به دنبال کسب اطلاعات در زمینه قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و می باشید همواره می توانید با حقوقدانان و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در مؤسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان این موسسه در خصوص دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا و دوره های تخصص در دانشگاه دندانپزشکی UCLAدر آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا و در نهایت شرایط اخذ اقامت آمریکا برخوردار شوید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫60 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
 1. jahan sheikhi گفته:

  با سلام
  بنده دندانپزشک عمومی با ۱۰سال سابقه کاری ، ۴۸ سال و دارای مطب در مشهد
  فارغ تحصیل فیلیپین و مسلط به انگلیسی
  ایا دوره های تخصصی برای شرایط اینجانب در اسپانیا امکان پذیر هست؟
  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی مدرک شما باید توسط وزرات بهداشت اسپانیا معادل شود تا سپس بتوانید برای دوره های تخصص اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 2. فرشته گفته:

  با سلام
  من و همسرم مدرك دندانپزشكي عمومي داريم براي گذاراندن دوره تخصص كدوم كشورها امتحان نداره؟ و يا راحت تر ميشه ويزا و اقامت گرفت”
  ممنون

  پاسخ
 3. مجيد گفته:

  بنده دندانپزشكي عمومي را در ايران تموم كرده و براي گرفتن تخصص جراحي فك و صورت علاقه مند به ادامه تحصيل در امريكا هستم. اگر شرايط مهاجرت رو دقيق و منسجم توضيح دهيد ممنون ميشم

  پاسخ
 4. Mona گفته:

  سلام من مدرك دندانپزشكي عمومي رو از كشور بلاروس گرفتم شرايط براي ادامه تحصيل و گرفتن تخصص چي هست و اينكه مدرك زبان ميخواد هزينه به چه صورته من توانايي مالي زيادي ندارم

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   برای ادامه تحصیل در مقطع تخصص در اکثر کشورها احتیاج به قبولی در آزمون ورودی که عمدتا به زبان بومی این کشورها برگذار می شود خواهید داشت.
   پیشنهاد می گردد برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری برای کشورهایی نظیر اسپانیا یا اتریش اقدام بفرمایید که هزینه های پایینی دارند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 5. ع گفته:

  slm khob hastid? mn 18 salame
  mikhastam bbinam ag iran omomi dandan bekhoni mishe bara takhasos amrica bors shod na ba pool bors shod unja khond?
  va chetori?
  albate mn baradaram ham dar texas hastan va doctora mikhonn va alan ham grean cart daran ama sitizen nistan.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما در حال حاضر بهترین وقت برای رفتن به آمریکا و اخذ پذیرش برای دندانپزشکی و اقامت است و در زمانی که مدرک دکترای خود را بگیرید به علت احتمال تغییرات قوانین و تفاوت سالهای تحصیلی با مشکلات زیادی مواجه شوید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 6. ريحانه گفته:

  باعرص سلام و خسته نباشيد من الان دانشجوي دندانپزشكي هستم ميخواهم دوره ي تخصص خود را در دانشگاهuclaبگذرونم لذا از شماخواهشمندم كه در اين رابطه من راراهنمايي كنيد كه از الان بايد چه اقداماتي كنم!؟و اينكه چگونه بورسيه اين دانشگاهو بگيرم

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   گذراندن دوره های تخصص احتیاج به دادن آزمون ورودی دارند،شما می توانید پس از قبولی در آزمون در دوره تخصص مشغول به تحصیل بشوید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ