ویزای کار فرانسه

ویزای کار فرانسه و بررسی شرایط و مدارک موردنیاز

 • ویزای کار فرانسه و شرایطی عمومی کار در فرانسه
 • ویزای کار فرانسه و شرایط دریافت آن
 • ویزای کار فرانسه و انواع آن
 • ویزای کار فرانسه و مراحل دریافت آن
 • ویزای کار فرانسه و مشاغل موردنیاز برای کار در فرانسه
 • ویزای کار فرانسه و مراحل پس از درخواست
 • ویزای کار فرانسه و مدارک مورد نیاز آن
 • ویزای کار فرانسه نحوه گرفتن قرارملاقات سفارت فرانسه در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای کار فرانسه و مقدمه ای بر آن

ویزای کار فرانسه ، کار در فرانسه و شرایط و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای فرانسه در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ویزای کار فرانسه از جهات مختلفی قابل بررسی است که مهم ترین و اساسی ترین نکات آن در این مقاله گفته خواهد شد. مهاجرت به کشور فرانسه از طریق ویزای کارفرانسه یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت این کشور است. شرایط اخذ ویزای کار فرانسه ، انواع ویزای کار فرانسه ،مراحل و مدارک لازم برای ویزای کار فرانسه در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. اخذ ویزای کار فرانسه در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن طی گردد. اگر قصد گرفتن اقامت فرانسه از طریق ویزای کار فرانسه را دارید خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.

 • آیا از شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه و وکیل مهاجرت برای مهاجرت به فرانسه و یا کار در فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه اطلاعی دارید ؟
 • در رابطه با ویزای کار فرانسه چقدر اطلاعات دارید ؟
 • چه مدارکی برای ویزای کار در فرانسه نیاز است؟
 • ویزای کار فرانسه جزء چه نوع ویزاهایی دسته بندی می شود؟ شرایط ویزای کار فرانسه چیست؟

موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه توضیح داده است . همچنین سوالات دیگری در رابطه با مهاجرت کاری به فرانسه ؛ از قبیل چگونگی اخذ ویزای کار فرانسه و راه های رسیدن به ویزای کار فرانسه مطرح شده است که سعی می کنیم آن ها را بررسی کنیم. شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه اطلاعات به روز و دقیقی بدست آورید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان بدست آورید .

در مورد تمامی راه های مهاجرت به فرانسه و همچنین اخذ اقامت فرانسه در سایر مقالات ارائه شده بر روی وبسایت های مختلف موسسه حقوقی ملک پور به تفصیل صحبت شده است تا هموطنان عزیز مناسب ترین راه و مقرون به صرفه ترین راه اخذ اقامت فرانسه را با توجه به شرایط خود پیدا کنند و از طریق آن برای مهاجرت اقدام کنند. راه های مهاجرت به فرانسه شما تحصیل در فرانسه ، کار در فرانسه ، سرمایه گذاری در فرانسه ، ثبت شرکت در فرانسه ،ازدواج در فرانسه ، تولد فرزند در فرانسه و سایر طرق می شوند.

ویزای کار فرانسه و شرایط عمومی کار در فرانسه

کشور فرانسه کشوری کاملا صنعتی و اقتصادی بوده و نسبت به سایر کشور های اروپایی جمعیت بیشتری دارد . هر چند به دلایل صنعتی بودن این کشور تقاضای کار در این کشور نه تنها در ایران که در بسیاری از کشور های دنیا وجود دارد ولیکن کشور فرانسه برای کار به افراد متقاضی ویزای کار فرانسه نمی دهد . در واقع سیاست ها و قوانین موجود در خاک فرانسه اجازه کار به افراد خارجی در این کشور را به صورت آزاد نمی دهد . اما افرادی که به منظور فعالیت های دیگر مانند تحصیل وارد این کشور می شوند در ویزای این افراد امکان کار برای آنها و آن هم بصورت پاره وقت قرار گرفته است.

در واقع دانشجویان دانشگاه های بین المللی فرانسه پس از اینکه شروع به تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشور نمودند و به منظور کمک به هزینه های تحصیلی خود می توانند در یکی از شرکت های خصوص و نیمه دولتی یا برای انجام فعالیتی اقتصادی بصورت پاره وقت مشغول به کار شوند.

دانشجویان دانشگاه های فرانسه در مقطع لیسانس به مدت ۲۰ ساعت و در مقطع فوق لیسانس به مدت ۳۰ ساعت در هفته اجازه فعالیت و کسب در آمد در این کشور را دارند . حال اگر افرادی که در این کشور تحصیل می کنند بتوانند کاری را پیدا کنند که صاحب کار او را بیمه کند و یا بتوانند با صاحب کار توافق نمایند که برای انجام کار شما را بیمه نماید پس از پایان تحصیلات می توانید به این واسطه درخواست اقامت کاری و زندگی در این کشور را داشته باشید.

تمام اتباع خارجی که وارد خاک فرانسه می شوند باید بتوانند درمرز اسناد مرتبط به هدف اقامت ، معیشت و شرایط اقامت را ارائه دهند. بعنوان یک قاعده بجز مواردکه استثنا است درهمه موارد دیگر داشتن ویزا الزامیست  و باید تمام مدارک و اسناد لازم قبل از خروج به سفارت یا کنسولگری فرانسه تحویل داده شود . نوع ویزای برای ورود به فرانسه بستگی به مدت زمان و دلائل اقامت دارد البته بجز موارد خاص.

در ادامه گراف مربوطه به نرخ بیکاری در فرانسه و مقایسه آن با سایر کشور های خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

ویزای کار فرانسه و شرایط دریافت آن

برای اینکه به بررسی شرایط اخذ ویزای کار فرانسه بپردازیم ابتدا باید وضعیت کار در فرانسه برای افراد خارجی را بدانیم . فرانسه یکی از جالب ترین مکان های جهان برای کار در خارج از کشور است. کار در فرانسه می تواند تجربه بسیار خوبی در زندگی هر فردی باشد. فرانسه یکی از ثروتمندترین کشور های جهان محسوب می شود. اگر شما یک شهروند اروپایی یا EEA هستید نیازی به ویزای کار فرانسه ندارید. شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید مجوز کار در فرانسه را داشته باشند، البته اگر به همراه خانواده برای انجام نوع خاصی کار با مهارت زیاد به فرانسه می روید ممکن است شما هم بتوانید بدون مجوز کار کنید.

بنابراین باید دقت کنید که پس از ورود به خاک فرانسه ،صاحب ویزای کار فرانسه نمی تواند و اجازه ندارد ویزای خود را تغییر دهد. علاوه بر این انجام فعالیت بعنوان فرد شاغل مستلزم روال خاصیست که نیاز به دریافت مجوز کار قبل از دریافت ویزای کار فرانسه دارد و با توجه به مناطق مختلف فرانسه قوانین متغییر دارد و متقاضی ویزای کار فرانسه در خارج  فرانسه باید به محدوده جفرافیایی مقصد و جزییات سفر نیز اشاره کند . زیرا قوانین حاکم در حیطه کشور فرانسه با توجه به اینکه گذرنامه دیپلماتیک یا خدماتی و…متفاوت است. پاسپورت شما هم باید از اعتبار کافی جهت پوشش اقامت در منطقه شنگن راداشته باشد.

 • برای اقامت کمتر یا مساوی ۹۰ روز ، ویزای شنگن کوتاه مدت است.
 • برای اقامت بیشتر از ۹۰ روز، ویزای درخواستی ویزای اقامت بلند مدت است که بسته به مدت و زمان و دلیل اقامت سازگار است.

همچنین در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه لازم به ذکر است که  اقامت کوتاه مدت شنگن ۹۰ روز است و در هر دوره ۱۸۰ روز به عناوین مختلف می تواند صادر شود. مثلا ویزای کوتاه مدت گردشگری ،سفر تجاری، دیدارخانواده، دوره آموزش کوتاه مدت، مشاغل کار و مشارکت اخذ مجوز کار موقت (هنرمندان،ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی و…یا درخواست ویزای سفر ساده)

ویزای اقامت طولانی مدت وقتی صادر می شود که مدت اقامت بیشتر از ۹۰ روز باشد. ویزای بلند مدت می تواند به یکی از دلایل، تحصیل ، کار و پیوستن به خانواده صادر شود. دارندگان ویزای بلند مدت ceseda ofii باید با R311_3 واردشوند.

کار در کشور فرانسه
اقامت فرانسه
هزینه های زندگی در کشور فرانسه

ویزای کار فرانسه و انواع آن

 • افرادی که پیشنهاد کاری دارند.

  یکی از انواع ویزای کار فرانسه برای افرادی صادر می شود که پیشنهاد کاری دارند که از طریق ویزای نیروی متخصص کاری وارد خاک فرانسه می شوند.

 • افرادی که پیشنهاد کاری ندارند

  ویکی دیگر از انواع ویزای کار فرانسه برای افرادی صادر می شود که پیشنهاد کاری ندارند و در صورت امکان از طریق ویزای جستجوی کار وارد خاک فرانسه می شوند.

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد کشورهای عضو شنگن می توانند آزادانه بدون اخذ ویزای کارفرانسه به کار در فرانسه بپردازند . برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار شما باید در ابتدا ویزای کار فرانسه را اخذ کنید. برای اقامت های کمتر از ۹۰ روز و بیشتر از ۹۰ روز ویزاهای متفاوتی وجود دارد. متقاضی خارجی برای کار کمتر از ۹۰ روز در کشور فرانسه نیاز به یک ویزای کار کوتاه مدت دارد.

اما نکته مهم تر از ویزای کار فرانسه، اجازه کارفرما می باشد که تنها از طریق یک کارفرمای فرانسوی امکان دارد. براساس روش استاندارد برای درخواست مجوز کار، کارفرمایان فرانسوی با کمک گرفتن از مشاوران فرانسوی، دادخواستی تنظیم می‌کند. این دادخواست دربردارنده‌ اسنادی درمورد اطلاعات شخصی کارمند به همراه اطلاعات خانوادگی، مدارک تحصیلی وی، ترجمه‌ قسم‌نامه فرد، چنانچه فرانسوی نباشد، به همراه گواهی‌هایی از کارمند فرانسوی با شرح موضوع نیاز به داشتن کارگر فرانسوی و اطلاعاتی در مورد مسکن کارمند و تعهدنامه پرداخت حق عضویت به اداره مهاجرتی فرانسه است.

یکی از روش های دریافت ویزای کار فرانسه، استفاده از کارت آبی است. کارت آبی از سوی اتحادیه اروپا صادر می شود و معمولاً به افرادی اختصاص دارد که دارای تخصص فنی بوده و یا مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی در یک رشته خاص داشته باشند. أخذ کارت آبی به منزله داشتن مجوز اقامت در فرانسه از طریق کار به مدت ۱ تا ۳ سال برای این افراد است.

برای دریافت کارت آبی، فرد متقاضی شغل باید حدود ۳ تا ۵ سال سابقه حرفه ای شغلی داشته باشد تا بتواند درآمد خوبی در شغل جدید خود در فرانسه به دست آورد. اگر شما هم یک تخصص و مهارت ویژه دارید، ویزای کار فرانسه می تواند برای شما بهترین گزینه برای یافتن شغل عالی در این کشور باشد. اگر ۵ سال به طور مداوم و پیوسته در فرانسه کار کنید می توانید برای دریافت اقامت طولانی مدت در این کشور اقدام نمایید.

 • ویزای کوتاه مدت برای کار در فرانسه

  • برای این ویزا فرم درخواست ویزا را از طریق سایت سفارت یا اداره مهاجرت دانلود کنید ( فرم درخواست اخذ اقامت کوتاه مدت می تواند کاری هم باشد.)
  • چک لیست را بررسی کنید و مدارک مورد نیاز خود را یادداشت کنید (ویژگیهای عکس،مدارک).
  • مدارک را بدون ترجمه هم حتی به فارسی می توانید تحویل دهید.
 • ویزای بلند مدت

  • فرم درخواست ویزای کار فرانسه را دانلود کنید.
  • چک لیست را تکمیل کرده و مدارک را یادداشت کنید.
  • حال که متقاضی همه شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه  (گذرنامه .عکس.بیمه پزشکی.مدارک کار،سوابق،بیمه.هزینه ویزا و فرم تکمیل شده و… آماده کرد ،چون درخواستهای با اسناد ناقص رد می شوند، یک قرار ملاقات در سفارت فرانسه الزامی می شود و بهتر است گرفتن قرار ملاقات سفارت سه ماه قبل از تاریخ سفر درخواست شود.

ویزای کار فرانسه و مشاغل موردنیاز برای کار در فرانسه

 • متخصصان کنترل ارتباطات و اطلاعات

 • متخصصین بهداشت و دامپزشکان

 • مهندسان حرفه ای

 • مهندسان امور مالی حرفه ای

 • متخصصان حقوقی و قانون گذاران

 • مدیران، فروش و خدمات حرفه ای بازاریابی

 • پرستاران و ماماها

 • معلمان ابتدایی و دبیرستان

 • کارگران واجد شرایط در صنایع دستی

ویزای کار فرانسه و مراحل دریافت آن

 • مرحله اول دریافت ویزای کار فرانسه آماده شدن درخواست می باشد، بعد از اینکه نوع ویزای کار فرانسه را مشخص کردید ، تاریخ و صفحات پاسپورت ، زمان صدور درخواست و تاخیر ویزای کار فرانسه، مبلغ و هزینه ها و هم چنین در بخش ویزا ، مرکز ویزای کار فرانسه را بررسی کنید. عکس و جزییات و خصوصیات را یادداشت کنید و برای خدمات اضافی هزینه اضافه پرداخت می شود.خدمات اختیاری را می توانید انتخاب کنید. فرم درخواست ویزا را دانلود کنید، چک لیست را زده و مدارک را یادداشت کنید سپس ۳ ماه قبل از سفر یک قرار ملاقات از سفارت فرانسه باید گرفته شود. برای ویزای کار فرانسه یک درخواست به ایمیل appointmetfrance@vfshelpline.com با جزییات ذیل ارسال می کنید: نام کامل،شماره پاسپورت،تاریخ تولد،انقضا گذرنامه،ملیت،جنسیت،تاریخ خروج،شماره تماس موبایل،آدرس ایمیل متقاضی جهت دریافت و پرینت تایید قرار ملاقات.
 • سپس به مرکز درخواست ویزا می روید به پیشخوان مراجعه می کنید و نام خود را به افسر پذیرش اعلام کنید. بعد از اینکه هزینه ویزای کار فرانسه را پرداخت کردید از شما با دوربین عکس می گیرند و با اسکنر انگشتی دیجیتال اسکن اثر انگشت ده رقمی شما را در کمال امنیت سریع و محرمانه ثبت می کنند . اگر شما از ارائه داده های بیومتریک خودداری کنید درخواست ویزای کار فرانسه پردازش نمی شود.

در شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه  لازم است بدانید که فرم درخواست ویزای کار فرانسه را طبق نوع ویزا دانلود کنید و مدارک موردنیاز را طبق چک لیست با موقعیت خودو نوع ویزا انتخاب کنید. توجه کنید اگر اسناد نادرست و نامناسب است خطر رد ویزا را درپی خواهد داشت.

ویزای کار فرانسه و مراحل پس از درخواست

در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه لازم است بدانید که پس از ارسال درخواست ویزای کار فرانسه ، هر درخواست برای پردازش و تصمیم گیری به اداره سفارت فرانسه یا همان کنسولگری فرستاده می شود. پیگیری درخواست ویزای کار فرانسه خود را می توانید از طریق شماره مرجع ذکر شده در رسید تحویل مدارک انجام دهید . بعد از تحویل پاسپورت یک پاکت دریافت می کنید که VFS است. یک پیام نیز بشماره موبایل شما فرستاده می شود. برای پس گرفتن اگر پیک را انتخاب کردید آدرس محل خود را روی نامه می نویسید و اگر خود مراجعه می کنید قبض رسید را به همراه ببرید .

در هنگام ورود به گمرک، اگر با بیش از ده هزار یورو سفر می کنید مبلغ دقیق را باید اعلام کنید.

ویزای کار فرانسه بجز در چند مورد استثنا جزء اقامتهای بلند مدت است و شما باید فرم دوم را پر کنید که علاوه بر مدارکی که در ادامه ارائه می شود ، ارائه موافقت نامه کاری که توسط مقامات فرانسوی دریافت کرده و بین متقاضی ویزای کار فرانسه و کارفرما در فرانسه برقرار شده الزامیست.

کار ضمن تحصیل در فرانسه برای دانشجویان
اخذ تابعیت فرانسه
انواع ویزاهای کشور فرانسه

ویزای کار فرانسه و مدارک موردنیاز

برای دریافت ویزای کار فرانسه باید مدارک زیر را به سفارت فرانسه در کشور خود تحویل دهید. این مدارک شامل:

 • گذرنامه معتبر (باید در ده سال گذشته اخذ شده باشد وحداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد)
 • کپی صفحه اول شناسنامه
 • گواهی اثبات تجربه ها و مهارتهای کاری
 • رزومه شخصی
 • عکس دو قطعه،پشت نویسی شده
 • فرم تکمیل شده ویزای طولانی مدت
 • فرم قرارداد کاری بین متقاضی ویزای کار فرانسه و کارفرمای فرانسویش ،با مهر تایید مقامات فرانسوی مثل اداره کار و اتباع خارجی (گواهی اشتغال با اشاره به نام شما از طرف کارفرما)
 • نامه سه ماه تمکن مالی برای اخذ ویزای کار فرانسه
 • ضمانت نامه کارفرما مبنی بر ساپورت تمام هزینه ها همراه با کپی از اسناد هویتی شما مثل گذرنامه و مجوز کارت اقامت ملی فرانسه.و اثبات درآمد.
 • اثبات پوشش بیمه درمانی درطول مدت اقامت
 • ارائه سند ثبت نام کسب وکار PAN
 • فتوکپی ویزای شینگن ،آمریکاو بریتانیا دردوسال اخیر
 • مدارک تحصیلی ( شامل مدرک لیسانس و بالاتر)

نکات مهم ویزای کاری فراسنه که باید به آن ها توجه داشته باشید:

 • فرآیند درخواست شامل گرفتن عکس و ده اثر انگشت هر متقاضی است
 • امکان ارسال درخواست ویزای کار فرانسه از طریق پست وجود ندارد.

مدت زمان بررسی مدارک و انجام پروسه ویزای کار فرانسه

 • از تاریخ دریافت درخواست شما، حداقل ۱۰ روز کاری برای پردازش آن نیاز است.
 • این مسئولیت شماست که به سفارت یک برنامه کامل بدهید.
 • اگر مدارکی در پرونده شما وجود نداشته باشد، این احتمال بسیار زیاد است که ویزای کار فرانسه به شما اعطا نخواهد شد.

ویزای کار فرانسه و نحوه گرفتن قرارملاقات سفارت فرانسه در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز

برای ویزای کار فرانسه یک درخواست به ایمیل appointmetfrance@vfshelpline.com با جزییات ذیل ارسال می کنید:

 • نام کامل
 • شماره پاسپورت
 • تاریخ تولد
 • انقضا گذرنامه
 • ملیت
 • جنسیت
 • تاریخ خروج
 • شماره تماس موبایل
 • آدرس ایمیل متقاضی جهت دریافت
 • پرینت تایید قرار ملاقات.

نکات مهم در هنگام درخواست وقت سفارت برای ویزای کار فرانسه

 1. قرار ملاقاتها را نمی توان لغو یا مجدد کرد و در صورت عدم نمایش قرار ملاقات را مجدد درخواست کنید.
 2. متقاضی ویزای کار فرانسه باید شخصا به سفارت مراجعه کند بجز کودکان زیر ۱۲سال که مجاز به ورود نیستند و پدر و مادر همراه کودک ارائه کنند.
 3. هزینه ها در ویزای کار فرانسه بصورت نقد و به یورو بدون آسیب دیدن پول دریافت می شود .
 4. مرحله ۲ رفتن به مرکز درخواست ویزا است که باید ده دقیقه زودتر در محل حاضر شوید.
 5. مرحله ۳ روش رفتن به مرکز ویزای کار فرانسه است ، ابتدا باید به پیشخوان اطلاعات مراجعه و نام خود را به افسر VFS پذیرش اعلام کنید. نامه تایید ملاقات را چک کنید و باید شماره پاسپورت شما با شماره پاسپورت داخل تاییدیه یکی باشد.

منطقه انتظار برای ویزای کار فرانسه :

منتظر بمانید تا شمارنده شماره شما را بخواند . افسر بررسی می کند که آیا مدارک و اسناد شما مطابق درخواست چک لیست است یا نه. افسر اجازه ندارد بشخصه نواقص را پر کند بلکه شما خود آنها را ویرایش و مجدد تحویل می دهید. یک دستگاه فتوکپی هم در اتاق انتظار موجود است. در خصوص  شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه اگر محتوای اسناد شما با لیست اسناد متغیر است می توانید آنها را تحویل ندهید و منصرف شوید.

خدمات برای ویزای کار فرانسه به این صورت است که افسر ویزا از شما می پرسد که چگونه میخواهید ویزا بدستتان برسد آیا بشخصه تحویل می گیرید یا شخص دیگری مراجعه می کند که در اینصورت باید مشخصات آن شخص بعنوان نماینده ذکر شود یا بخواهید از طریق پیک که باید هزینه اضافی  خدمات ویزای کار فرانسه پرداخت و انتخاب کنید.

بیومتریک : پس از پرداخت هزینه ویزا به مرحله بیومتریک می رسیم که از شما با دوربین دیجیتال عکس می گیرند و با اسکنر انگشتی دیجیتال اسکن اثر انگشت ده رقمی شما را در کمال امنیت سریع و محرمانه ثبت می کنند. در اینجا مو نباید روی چشم ها را بپوشاند و کلاه و روسری و عینک نیز حذف شود. اگر انگشت بریده باشد پس از التیام جراحت باید به مرکز درخواست ویزای کار فرانسه مجدد مراجعه کرد. اگر شما از ارائه داده های بیومتریک خودداری کنید درخواست ویزای کار فرانسه پردازش نمی شود.

اگر شما عزیزان خواهان  آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه هستید و می خواهید ویزای کار فرانسه را اخذ نمایید و مهاجرت کاری به فرانسه داشته باشید و در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه اطلاعات کسب کنید با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی اتریش یا شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه به صورت تلفنی و اخذ ویزای کار فرانسه و همچنین اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق کار به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ویزای کار فرانسه و سخن پایانی

افراد زیادی همواره می خواهند که برای اخذ ویزای کار فرانسه و مهاجرت کاری به فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه اقدام کنند. به طور کلی فرایند دریافت ویزای کار فرانسه از زمانی که شما اقدام می کنید بسته به ملیت و رویه سفارت فرانسه و نوع ویزا از حدود سه هفته تا چند ماه طول می کشد تا فرایند دریافت ویزای کار فرانسه تکمیل شود. در پایان بحث شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه شایان ذکر است که افراد زیادی همواره می خواهند که با کسب آگاهی دقیق در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه برای اخذ ویزای کار فرانسه و مهاجرت کاری به فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه را داشته باشند . بنابراین برای رسیدن به این مهم در رابطه با مهاجرت به فرانسه شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان برجسته در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید . کسانی که با آگاهی کامل در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه برای مهاجرت به فرانسه از جمله مهاجرت کاری به فرانسه و کار در فرانسه اقدام می نمایند همواره موفق تر بوده و به نتیجه مطلوبی خواهند رسید . بنابراین توصیه می گردد حتما با کسب اطلاعات دقیق در خصوص مهاجرت به فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه برای این امر مهم گام بردارید . و اگر می خواهید به روز ترین و دقیق ترین اطلاعات را در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه بدست آورید پس از مطالعه مقاله فوق با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار فرانسه مشاوره رایگان اخذ نمایید . یا همواره می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یاتماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  با سلام و سپاس ار موسسه بینظیرتون خیلی عالی هستین. از اشنایان من در فرانسه شرکت ثبت شده دارن جطور میتونه برای من پیشنهاد کار بفرسته تا من بتونم اقامت کاری بگیرم؟ ممنونم

  پاسخ