شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

شرایط کار برای ایرانیان در اتریش و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راه های مهاجرت به اتریش و شرایط  کار در اتریش و قوانین اخذ ویزای کاری اتریش به چه صورت است ؟  آیا یکی از اهداف شما شرایط مهاجرت کاری به اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق کار است؟ و در نهایت اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش است ؟ آیا علاقمند به دانستن مشاغل مورد نیاز اتریش هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه شرایط کار برای ایرانیان در اتریش و بررسی شرایط کار برای ایرانیان در اتریش و مسائل پیرامون امتیاز بندی مهاجرت به اتریش که مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم ویزای کار در اتریش بگیرم؟ شرایط امتیاز بندی شرایط کار برای ایرانیان در اتریش چگونه است ؟ راه های مهاجرت کاری به اتریش کدامند؟ چگونه می توانم شغل خود را از سایت کاریابی در اتریش پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد مشاغل مورد نیاز ایرانیان در اتریش کسب کنم؟ چگونه می توانم برای شرایط کار برای ایرانیان در اتریش درخواست دهم؟ شرایط مهاجرت کاری به اتریش چیست؟

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای درخواست شرایط کار برای ایرانیان در اتریش وجود دارد و ظرفیت در پر شدن مشاغل بر اساس تاريخ درخواست و ثبت نام است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراين شما می توانید به قوانین مهاجرت کاری به اتریش و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش  و راه های اخذ اقامت اتریش که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

انتخا ب شغل و آگاهی از مشاغل مورد نیاز اتریش مهم هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف در شرایط  کار اتریش، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در ارسال رزومه و راه های مهاجرت کاری به اتریش و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش حمایت می کنند

شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

هنگامی که شما متقاضی شرایط کار برای ایرانیان در اتریش موفق به دریافت مجوز کار مورد نیاز میشوید در واقع سخت ترین قسمت پایان یافته است. وضعیت اقتصادی در اتریش نسبتا سالم است و بنابراین ممکن است در یک زمان معقول، یک شغل خوب پیدا کنید.میزان رسمی بیکاری در ژانویه ۲۰۱۷ برابر با ۵٫۷٪ بوده است و اتریش را میتوان در میان کشورهای با کمترین نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا قرار داد. اگرچه اشتغال در اتریش بسیار دشوار است اما این فرصت ها بسیار بیشتر از کشورهای یونان و اسپانیا است که نرخ بیکاری آن ۲۳ و ۲٫ ۱۸ درصد است.

در بحث شرایط کار برای ایرانیان در اتریش لازم به ذکر است که شغل مورد نظر شما و جایی که می خواهید در اتریش کار کنید و زندگی کنید، شانس شما را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی بهتر است که زبان و تخصص خود را بهتر کنید. اگر چه انگلیسی به طور گسترده در کسب و کار صحبت می شود، اما دانش قوی آلمانی کاملا برای تمام زمینه های کار ضروری است. شما می توانید تقریبا هر نوع کار را در بازار کار اتریش پیدا کنید. با این حال، صنایع خاصی تقاضای بیشتری دارند تا کار در آنجا آسان تر شود.اتریش به آرامی به یک بازار کار خدمات گرا تبدیل می شود به عنوان صنایع سنگین و مناطق سنتی مانند کاهش معادن و جنگلداری. بخش دولتی هر ساله هزینه های خود را کاهش می دهد و همچنین بیمارستان ها و سایر موسسات پزشکی با مشکلات مالی مواجه می شوند. خوشبختانه، مشاغل جدید در صنعت خدمات، در بازاریابی و در بخش فناوری اطلاعات ،جبران خسارات دیگر شغلی را جبران می کنند. اتریش قویا از کارآفرینان پشتیبانی می کند و سرمایه گذاری خود را بسیار آسان کرده است.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اخذ تابعیت اتریش

 

گردشگری و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

در خصوص شرایط کار برای ایرانیان در اتریش اگر می خواهید یک کار را سریع و تنها برای چند ماه انجام دهید، صنعت گردشگری ممکن است جایی برای جستجوی فرصت ها باشد. تفاوت در دیگر بازار کار این است که احتمالا این مشاغل در خارج از شهر های بزرگ در روستاها یا در اسکی معروف اتریش یافت می شود.نواحی کشور با اکثر گردشگران در اتریش و مهمترین ان وین هستند. بهترین راه برای جستجوی شغل این است که آن را به صورت محلی انجام دهید. خدمات اشتغال (AMS) همچنین می تواند به شما کمک کند زیرا آنها فهرستی از موقعیت های باز به ویژه برای مشاغل مرتبط با گردشگری را حفظ می کنند. قراردادها همواره برای مدت زمان محدود (چند ماه) تنظیم میشود، زیرا تقاضا در تابستان (به استثنای استراحتگاه اسکی) بالا است و در زمستان کم است.

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به اتریش و اطلاعات در خصوص شرایط کار برای ایرانیان در اتریش داشته باشید و اگر به دنبال اخذ اقامت و تابعیت اتریش هستید . و می خواهید کار در اتریش و یا کار ضمن تحصیل در اتریش داشته باشید و از طریق کار در اتریش و شرایط اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش و یا شرایط کار برای ایرانیان در اتریش داشته باشید . و اگر می خواهید از هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط کار برای ایرانیان در اتریش مشاوره رایگان اخذ نمایید .

کارآموزی و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

کارآموزی در اتریش روش خوب و معمولی است و سرانجام قرارداد دائمی دریافت می کنید. معایب کارآموزی پرداخت کم حقوق است گاهی اوقات به اندازه کافی زندگی می کنند. هنگامی که مردم در این شرکت شما را می شناسند و کیفیت کار خود را به ارمغان می آورید می توانید سعی کنید از کارآموزی به یک شغل استاندارد تغییر دهید. کارآموزی توسط بسیاری از شرکت های بزرگ در وب سایت های دولتی ارائه می شود. سعی کنید تا در اسرع وقت بررسی کنید زیرا گاها مهلت بسته شدن سایت قبل از شروع کارآموزی واقعی است.

چگونه کار می کنید؟ چگونه درخواست کنید؟ و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش چگونه است ؟

راه های زیادی برای پیدا کردن کار در مورد فرصت های شغلی وجود دارد: روزنامه ها، اینترنت، سازمان ها، دوستان و بستگان. استفاده ترکیبی خوب از کانال های موجود به شما کمک می کند تا سریعا کار را پیدا کنید.ما توصیه می کنیم از تمام رسانه های موجود برای شروع جستجوی کار خود استفاده کنید. با مرور روزنامه ها و آگهی های اینترنتی، شما به سرعت از وضعیت فعلی بازار کار مطلع خواهید شد.

اداره اشتغال اتریش (AMS) و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

AMS (Arbeitsmarktservice) یک موسسه دولتی است که برای کمک به افراد بیکار در یافتن شغل کمک می کند. شرکت ها پیشنهادات شغلی خود را به AMS ارسال می کنند و لیست کاندیداها را برای مصاحبه دریافت می کنند. برای استفاده از خدمات AMS گرفتن CV و اینکه مشخصات خود را در سیستم ثبت کنبد، شما باید به طور رسمی به عنوان بیکار در اتریش ثبت نام کنید. اگر شما یک شهروند اتحادیه اروپا هستید و قبلا در کشور خود بیکار شده اید، شما می توانید از خدمات AMS برای پیدا کردن یک کار در اتریش و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش نیز استفاده کنید.

جستجوی شغلی اینترنت و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

پیدا کردن شغل از طریق اینترنت سریع، آسان و ارزان است. بسیاری از سایت های شغلی وجود دارد و شما می توانید همه شغل های ارائه شده را طبق دسته بندی فهرست کنید یا پروفایل های مورد نیاز و مشخصات خود را حفظ کنید و سپس سیستم شما پیشنهادات شغلی مناسب را ارائه می دهد. تقریبا تمام سایت های شغلی اتریش برای بازار در دسترس هستند www.jobpilot.at.  یکی از محبوب ترین سایت های کاریابی در اتریش است و شما می توانید مشخصات خود را وارد کنید و لیست های هفتگی پیشنهادات کاری جدید مطابق با معیارهای شما دریافت خواهید کرد. Jobpilot به شدت توصیه می شود و به بسیاری از افراد کمک می کند که مشاغل خود را پیدا کنند. هزاران پیشنهاد شغلی در دسترس هستند. www.derstandard.at/stellenmarkt این سایت کاری روزنامه معتبر Der Standard است. این موتور جستجوگر خوبی است که بتواند جستجوی خود را به مناطق خاص اتریشی محدود کند و همچنین نوع کار (کارآموزی، تمام وقت، پاره وقت) که دنبال آن هستید. این ۱۰۰۰-۲۰۰۰ جای خالی است .www.dermarkt.at یک پورتال برای مشاغل، اتومبیل و مسکن است. این هزاران پیشنهاد را دارد و همچنین کار پورتال برای روزنامه بزرگ اتریش Kleine Zeitung است. بسیاری از آگهی ها از سازمان ها هستند. www.ams.or.at این پورتال رسمی خدمات اشتغال اتریش است. برای نگاه کردن به موقعیت، به “اتاق اژه” بروید. تقریبا تمام خدمات AMS  انلاین در دسترس هستند از جستجوی شغلی تا پیشنهادات آموزشی و کمک به خارجی ها که برخی از خدمات عمومی هستند،و برای این کار شما نیاز به یک شماره معتبر امنیتی اجتماعی دارید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   ثبت شرکت اتریش

 

طبقه بندی ها در خصوص شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

این ها یک راه خوب برای جستجوی یک کار هستند – مخصوصا در اتریش. شما حتی نیازی به خرید تمام روزنامه ها ندارید، فقط به یکی از کافه های سنتی وین بروید، آنها همه روزنامه های اتریشی دارند. سپس، در حالی که شما از Apfelstrudel معمولی (یک سیب مخصوص) لذت می برید، زمان کمتری را برای اسکن کردن بخش های مطرح شده از روزنامه های محبوب می گذارید.

مخاطبین شخصی و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

آخرین و موثرترین ابزار برای یافتن کار در اتریش . مانند بسیاری از مکان ها، در اتریش، روابط شخصی مهم هستند. اتریشان به دوستان و مشاوران اعتماد دارند و کار را می دهند. بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و درباره تمام مخاطبین خود در اتریش فکر کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. وقت خود را صرف ملاقات دوستان قدیمی، و سپس دوستان خود، در طول جستجوی شغلی خود، مطمئنا به خوبی سرمایه گذاری می کنید. به همه بگویید که به دنبال یک شغل هستید و کاری را که دوست دارید انجام دهید. اتریشی ها موظف به کمک به دوستان خود هستند و اگر فرصت شغلی در دسترس شما باشد، به شما اطلاع خواهند داد.

نمایندگی ها و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

تعدادی از آژانس هایی وجود دارد که مشاغل خود را برای کارگران موقت ارائه می دهند. شما توسط آژانس استخدام می شوید و آنها شما را به شرکت هایی که نیازمند کارکنان موقت هستند می برند. این مدل برای شغل های سطح پایین، مثلا شغل های ساخت و ساز و تمیز کردن، بسیار مناسب است. برای بسیاری از مردم این نقطه شروع خوب برای سریع کار است. اگر شما یک کار خوب انجام دهید، شرکتی که در ابتدا فقط “اجاره” می کند، ممکن است شما را در موقعیت کامل قرار دهد.

درخواست کار و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

درخواست شغلی شما در فرآیند شغل بسیار مهم است. یک برنامه حرفه ای در نهایت منجر به مصاحبه شخصی می شود که گام بعدی در روند است.

یک برنامه کاری کامل شامل موارد زیر است:

 • از فعالیت های قبلی و / یا کارفرمایان، مدارک ها
 • اگر برای کار در اتریش یا یک شرکت اتریش درخواست بدهید، درخواست شما باید به زبان آلمانی نوشته شود. در درخواست شما باید بدانید که چرا شما نامزد مناسب برای این کار هستید. و شما باید تجربیات و توانایی های خود را فهرست کنید.
 • درخواست شما نباید بیش از یک صفحه A4 باشد. واضح و تمرکز کنید
 • سعی کنید با شرکت یا حتی موقعیتی که برای شما درخواست می کنید ارتباط برقرار کنید. برای مثال این کلمات را استفاده کنید: “شما باید تلاش کنید همه اطلاعات موجود در وب را در مورد این شرکت جمع آوری کنید.” در صورتی که مایل به دریافت پاسخ هستید، ابتدا باید وارد سایت شوید.

رزومه و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

 • اول از همه اطلاعات شخصی خود را شروع کنید، اگر یک چاپگر خوب دارید، عکس پاسپورت خود را در کنار جزئیات شخصی خود در سمت راست چاپ کنید.
 • فرم رزومه شما (Lebenslauf) باید به صورت جدولی باشد، لیست آموزش و تخصص ها و مسیر شغلی خود را در ترتیب زمانی فهرست کنید. و تمام تجارب و توانایی های خود را بنویسید.
 • بعد بخش مهارت های ویژه (besondere Kenttnisse) مانند گواهینامه رانندگی، دانش زبان ها، دانش پردازش داده ها و غیره بروید.
 • در پایان نامه درخواست خود، تاریخ و امضای خود را وارد کنید.
 • پوشه های مخصوص برای مقالات کاربردی وجود دارد، آنها بسیار حرفه ای هستند و ممکن است در هنگام ارسال درخواست شما از طریق ایمیل مزیتی به شما بدهند. هنوز بسیاری از شرکت ها سعی می کنند کاغذ های کاغذی را به جای برنامه های پست الکترونیکی پاک کنند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   لیست مشاغل مورد نیاز اتریش ۲۰۱۷

 

مصاحبه و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

هنگامی که شرکت به شما علاقه مند می شود، به مصاحبه دعوت می شوید.

مصاحبه به زبان آلمانی است و بنابراین اگر شما احساس راحت با توانایی های زبان خود را قبل از انجام مصاحبه داشته باشید بسیار اهمیت دارد، خیلی دیر نیست. اتریشی ها از لحاظ لحظه ای قدردانی می کنند.اعتماد به نفس و مودبانه باشید یک کدهای غیر رسمی وجود دارد و با توجه به موقعیتی که درخواست می کنید، به درستی لباس پوشیدید.

Preperation ذهنی به شما کمک می کند تا مصاحبه را مدیریت کنید. سعی کنید حدس بزنید که سوالاتی را که می توانید انجام دهید و پاسخ های خود را آماده کنید تا بتوانید یک تصویر خوب از خودتان را منتقل کنید. با این حال – به حقایق بپیوندید و خود را نشان دهید.

شرایط کاری اتریش و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

آنچه در اتریش می توانید از یک شغل انتظار داشته باشید

اتریش دارای یک محیط کاری نسبتا سنتی است و به هیچ وجه نمیتواند از دیدگاه کارمند شکایت کنید. امنیت کاری شما بستگی به نوع قرارداد شما دارد.

اتریش قوانین سختگیرانه ای برای حفاظت از کارکنان دارد که برخی از آن ها به دهه ۱۹۵۰ می رسد. اگرچه تغییرات در جهت سازگاری با محیط رقابتی بیشتر صورت می گیرد، شرایط کاری عمومی بسیار مطلوب است.

ساعات کاری و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

تعطیلات ساعت کار استاندارد ۸ ساعت در روز و پنج روز در هفته است. ساعات اضافی باید پرداخت شود. اتریش ها تمایل دارند تا زود به کار بروند، شما می توانید انتظار داشته باشید که کارگران در ساعت ۷ صبح در محل کار باشند.

ترک بیمار و بیمه و شرایط کار برای ایرانیان در اتریش

اگر بیمار باشید، این شرکت همچنان هزینه ها را به شما پرداخت می کند. به طور معمول شما می توانید برای اولین روز بدون هیچ گونه تعهدی در خانه بمانید. از روز دوم شما باید گواهینامه دکتر دریافت کنید و ارائه دهید. در صورت بیماری طولانی، شما از بیمه اجتماعی خود دریافت خواهید کرد. بیمه در اتریش واجب است و به طور خودکار از حقوق و دستمزد شما کسر می شود.

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره شرایط کار برای ایرانیان در اتریش و سايرکشورهای مختلف دنيا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط کار برای ایرانیان در اتریش و مشاغل مورد نیاز اتریش و موسسات کاریابی در اتریش همچنين امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و راه های مهاجرت کاری به اتریش  این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص به صورت تماس مستقیم تلفنی می تواند مشاوره ای رایگان و بسیار مفید در خصوص شرایط کار برای ایرانیان در اتریش برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 4٫64 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. مینا گفته:

  سلام وقت بخیر من خانمی ۳۱ ساله متاهل هستم.کارشناس ارشد موسیقی هستم در حال حاضر مشغول ب کارم در ایران و رزومه هایی در زمینه کاریم دارم..بیمه مرتبط با رشتم هستم..میخواستم بدونم برای ویزای کاری اقدام کنم میتونم کار مرتبط با رشتم با ارائه مدرک و رزومم در اتریش پیدا کنم یا نه ویزای کاری غیر مرتبط با رشتم میتونم بگیرم؟و این هم بگم که در اتریش در زمینه موسیقی نوازنده و مدرس های خیلی حرفه ای هست…لطفا راهنماییم کنید.سپاس.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در اتریش باید امیتازتون در ابتدا محاسبه بشه. سابقه کار حدودا ۱۰ سال می خواین، مدرک زبان آلمانی هم داشته باشید شانستون بالاتر هست. همونطور که خودتون فرمودین اتریش در زمنیه موسیقی خیلی قوی هست و اگر شما می خواین شانس کاریابی داشته باشید باید در ابتدا توانایی ویژه ای داشته باشید و بعد زبان رو خوب بلد باشین.

   پاسخ
 2. مرتضی گفته:

  عرض سلام و احترام
  بنده ۳۲ساله و مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم،دارای ۸ سال سابقه کار مرتبط به خصوص در زمینه طراحی مونو پمپ ها( شرکت های آلمانی allweiler و SEEPEX pump در آلمان تولید کننده هستن)به نرم افزار های رشته خودم مسلط هستم،متاهل و دارای یک فرزند ۲ ساله،همسر من هم لیسانس زیست شناسی داره،دارای سرمایه تقریبا ۷۰م ،در زیمینه زبان آلمانی ضعیف
  میخواستم بدونم میشه برای کار به آلمان یا اتریش مهاجرت کرد؟
  با تشکر فراوان از لطف شما

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. محمود ایران پناه گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشین خدمت جنابعالی و همکاران پرتلاشتان.میخواستم بپرسم اگه یه نفری تخصص کافی در زمینه برق٬مکانیک٬ساخت وتولید٬نقشه کشی صنعتی٬تعمیرات ماشین آلات سنگین راه سازی٬ابزار دقیق٬برنامه نویسی رباتهای صنعتی٬تسط کافی به مکالمه زبان انگلیسی٬زبان آلمانی متوسط..رو داشته باشه ولی مدرک تحصیلیش دیپلم باشه امیدی واسه اخذ ویزاش وجود داره؟ممنون میشم اگه بنده حقیر رو راهنمایی بفرمایین.با تشکر ایران پناه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، برای کار در اتریش باید امتیازتون محاسبه بشه ، داشتن مدرک لیسانس خیلی نمره رو میبره بالا، باید حداقل موردنیاز رو بیارید که بشه اقدام کرد. شاید تخصصی و تجربی خیلی حرفه ای باشید اما چیزی که مدنظر اداره کار هست. سابقه کاری مرتبط به رشته تحصیلیه

   پاسخ
 4. سعید احمدی گفته:

  سلام من مهندسی مکانیک دارم با ۳ سال سابقه کار مرتبط
  زبان آلمانی رو در حد متوسطه بلدم ولی مدرکش رو ندارم
  برای مصاحبه حتما بایستی مدرک زبان رو ارائه داد؟ یا اینکه معلومات کافیه
  چقدر شانس دارم که بعد از رسیدن به اتریش کاریکه کارفرماش باهام قرارداد ببنده دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز رشته تحصیلی شما جزو رشته های پر تقاضا در آلمان و اتریش می باشد. برای اخذ ویزای آلمان مدرک زبان می بایست در روزمصاحبه سفارت ارائه گردد.

   پاسخ
 5. هوشنگ گفته:

  با سلام،بنده حدود پانزده سال سابقه کاری در پروژه های عمرانی سد سازی،حفاری مکانیزه با دستگاه هایTBM در زمینه حفاری تونلهای مترو و انتقال آب و…دارای گواهینامه معتبر شرکت شوما آلمان مدرک تحصیلی دیپلم و ۳۸سال سن

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای جستجو کاری می توان اقدام کرد، مدرک زبان نیز تعیین کننده است. با توجه به اینکه سیستم کار در اتریش براساس امتیازبندی می باشد باید حداقل امتیاز لازم کسب شود.

   پاسخ
 6. شادی گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای دکتر ملک پور
  ممنون از مطالب مفیدتون
  من خانم ۳۵ ساله و فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل هستم و در حال حاضر کلاس های آموزش زبان آلمانی می گذرونم
  آیا من میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ؟ آیا گرفتن ویزای تحصیلی راحت تر و سریع تر انجام میشه یا ویزای کاری ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورت اخذ ویزای کار باید کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر چند وقت پیش درباره شرکت های کاریابی در ایران که برای کار در اتریش کارجو پذیرش میکردن ازتون سوال کردم ولی متاسفانه شرکت مورد نظر دفترش ترکیه هستش و نمیشه همینطور اعتماد کرد ولی از اونجایی که شما معتبر و مورد اطمینان هستید میخواستم بپرسم شما میتونید این کار رو انجام بدید و از طریق شما در اتریش مشغول به کار بشیم ؟ ما چند جوان دیپلمه هستیم و انگلیسیمون هم بد نیست میخواستیم در اتریش هر کاری که هست انجام بدیم و در کنارش کلاس های زبان المانی هم بریم . اگر میتونید کار و ویزای کاری رو درست کنید خبر بدید تا برای مشاوره بیشتر تماس بگیرم . ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد علاوه برآن باید امتیاز لازم برای ویزای کار را نیز کسب نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ