شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا

شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا

شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا

شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا مقطع دکترا و شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ گرین کارت آمریکا کدام است ؟ این ها سوالات مهمی در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا است که پرسیده می شود . همواره می توانید از کارشناسان و حقوقدانان با تجربه و مسلط به امور حقوقی در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دانشجویان و اشتغال و شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا
اگر دوست دارید به عنوان یک دانشجوی تمام وقت در امریکا تحصیل کنید، به ویزای دانشجویی آمریکا نیاز دارید. دو دسته ویزای غیرمهاجرتی برای افرادی که قصد تحصیل در ایالات متحده را دارند، وجود دارد. این ویزاها معمولا به عنوان ویزای F و M شناخته می شوند.
شما متقاضیان شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا می توانید واجد شرایط ویزای F-1 یا M-1 باشید، در صورتی که معیارهای زیر را داشته باشید:
شما متقاضیان شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا باید در یک دوره آموزشی دانشگاهی، برنامه آموزش زبان، و یا یک برنامه حرفه ای ثبت نام کنید.
مدرسه شما متقاضیان کار ضمن تحصیل در آمریکا باید مورد تایید اداره تبادل دانشجو، مهاجرت و گمرک باشد.
باید به عنوان یک دانشجوی تمام وقت و متقاضی متقاضیان کار ضمن تحصیل در آمریکا در موسسه ثبت نام کنید
متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و یا در دوره های یادگیری زبان انگلیسی ثبت نام کنید.
دانشجوی متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا باید بودجه کافی برای حمایت مالی از خود در طول کل دوره تحصیلی داشته باشید.
باید شهروندی یک کشور خارجی را داشته باشید که به هیچ وجه قصد لغو آن را ندارید.
ویزای دانشجویی F-1
ویزای F-1 (دانشجویان دانشگاهی) به شما اجازه می دهد به آمریکا وارد شوید و به عنوان دانشجوی تمام وقت در کالج ها، دانشگاه ها، هنرستان، دبیرستان، مدرسه ابتدایی، یا سایر موسسات علمی و یا دوره های آموزش زبان ثبت نام کنید. ضمن اینکه می توانید کار ضمن تحصیل در آمریکا نیز داشته باشید .

متقاضیان عزیز کار ضمن تحصیل در آمریکا  باید در یک دوره تحصیلی شرکت کنید که در پایان به شما مدرک، دیپلم، و یا گواهی اعطا کنند و موسسه مورد نظر شما باید از طرف دولت آمریکا مجاز به پذیرش دانشجوی بین المللی باشد.
ویزای دانشجویی M-1آمریکا
ویزای M-1 (دانشجویان فنی و حرفه ای) شامل دانشجویان دوره های فنی و حرفه ای غیر دانشگاهی یا دیگر دوره ها به غیر از آموزش زبان می شود.
استخدام
دانشجویان  F-1 که خواهان کار ضمن تحصیل در آمریکا می باشند نمی توانند در طول سال اول تحصیلات خود خارج از دانشگاه کار کند، اما می توانند در داخل دانشگاه با توجه به شرایط و محدودیت های خاصی کار کنند. پس از اولین سال تحصیلی، دانشجویان F-1  و متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا می توانند در سه نوع شغل در خارج از دانشگاه کار کنند:
· برنامه آموزش عملی (CPT)
· آموزش عملی اختیاری (OPT) (قبل از اتمام تحصیلات و یا پس از آن)
· علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM)
دانشجویان M-1 تنها می توانند در آموزش عملی و تنها پس از اتمام تحصیلات خود شرکت کنند.
برای هر دو دانشجویان F-1 و M-1 هر نوع اشتغال در خارج از دانشگاه باید مرتبط با تحصیلات آنها باشد و باید قبل از شروع هر کاری تاییدیه رسمی موسسه آموزشی و USCIS را دریافت کنند.
یکی از کارهایی که ممکن است به منظور تکمیل تحصیلات خود در ایالات متحده تصمیم به انجام آن بگیرید، یافتن کار است. فرصت های شغلی بسیاری برای کار ضمن تحصیل در آمریکا وجود دارد، اما باید برای استفاده از این فرصت های شغلی شرایط خاصی داشته باشید.
اکثر دانشجویان بین المللی در ایالات متحده ویزای F-1 دارند. این ویزا برای کسانی است که قصد مهاجرت دائم به ایالات متحده آمریکا را ندارند. این دانشجویان برای کار ضمن تحصیل در آمریکا مجاز هستند، اما تنها در صورتی که با شرایط خاص، دستورالعمل ها، و محدودیت هایی که توسط خدمات مهاجرت و شهروندی ایالات متحده (USCIS) مشخص شده است، مطابقت داشته باشند.
در محوطه دانشگاه
همانطور که در بالا ذکر شد، کار ضمن تحصیل در آمریکا  و کار در محوطه دانشگاه بسیار آسان تر از کار خارج از محوطه دانشگاه است. اشتغال در داخل دانشگاه با توجه به USCIS، شامل موارد زیر است:
کاردانشجویی که در محل دانشگاه و به طور مستقیم برای دانشگاه خود انجام دهید. این شامل کار مرتبط با اعطای کمک هزینه مالی و یا دستیاری، که دو روش برای دریافت کمک هزینه آموزشی است.
کار برای شرکت های تجاری در محل دانشگاه که به دانشجویان کار ضمن تحصیل در آمریکا در محوطه دانشگاه خدمات می دهد، مانند کتابفروشی یا کافه تریای دانشگاه. این شامل کار با سازمان هایی که با دانشگاه برای انجام کار خاصی قرارداد دارند، مانند شرکت ساختمانی که به نوسازی یا ساخت ساختمان های جدید می پردازد، نمی شود.
کار در یک مکان خارج از دانشگاه که به لحاظ آموزشی با وابسته به دانشگاه باشد. وابستگی آموزشی باید مرتبط با برنامه درسی کنونی باشد و یا مرتبط با رشته تحصیلی دانشجو باشد. در هر صورت، اشتغال باید بخشی جدایی ناپذیر برنامه آموزشی دانشجو باشد.

شما عزیزان اگر می خواهید اطلاعات دقیق و به روزی را در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا بدست آورید و قصد دارید که از چگونگی شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا مطلع گردید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایید .
اشتغال در داخل دانشگاه است معمولا محدود است، و بسیاری از این مشاغل ارتباطی با تحصیلات شما ندارد. حتی اگر شما کاری در محوطه دانشگاه داشته باشید، نمی توانید از این کار به عنوان مدرک برای منابع مالی لازم برای سال تحصیلی استفاده کنید. شما متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا باید قبل از کار در محوطه دانشگاه به عنوان دانشجوی بین المللی، از دفتر دانشجویان بین المللی مربوط به خود اجازه بگیرید. و شرایط آن به شرح زیر است:
باید اعتبار ویزای F-1 خود را در مدت کار در محوطه دانشگاه حفظ کنید. اگر ویزای F-1 خود را از دست بدهید، قادر به ادامه اشتغال در دانشگاه نخواهید بود.
شما متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا می توانید تا ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم تحصیلی کار کنید.
شما  متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا می توانید در طول تعطیلات به صورت تمام وقت در دانشگاه کار کنید، در صورتی که اگر قصد دارید برای ترم آینده تحصیلی ثبت نام کنید.
شما نمی توانید شغل یکی از شهروندان ایالات متحده آمریکا را بر عهده بگیرید. در صورتی که چنین باشد شما نمی توانید استخدام شوید.
بنابراین، اگرچه یافتن شغل در محوطه دانشگاه حین تحصیل در آمریکا دشوار به نظر می رسد، اما به تلاش آن می ارزد. دفتر مطالعات بین المللی به شما کمک می کند تا شغل مناسب خود را در محوطه دانشگاه پیدا کنید.
مشاغل مجاز برای کار ضمن تحصیل در آمریکا خارج از دانشگاه با ویزای F-1
انواع مختلفی از اشتغال خارج از دانشگاه با ویزای دانشجویی بین المللی وجود دارد. در هر صورت، دانشجویان بین المللی نمی توانند در طول اولین سال تحصیلی خود در ایالات متحده کار کنند. پس از سال اول، گزینه های کار خارج از دانشگاه برای دانشجویان بین المللی متقاضی کار ضمن تحصیل در آمریکا شامل موارد زیر می شود:
آموزش اختیاری عملی (OPT)، که می تواند قبل یا بعد از اخذ مدرک انجام شود، زمانی که شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود پیدا کنید.
برنامه آموزش عملی (CPT)، که شامل کارآموزی و دوره های کارآموزی لازم برای فارغ التحصیلی آمریکا می شود.
مشکلات اقتصادی عمیق – اگر دانشجویی به سبب نداشتن کار ضمن تحصیل به لحاظ اقتصادی در مضیقه باشد، برای کار خارج از محوطه دانشگاه در طول تحصیلات خود مجاز است.
سازمان های بین المللی تایید شده. اینها سازمان هایی هستند که مشاغلی برای کار ضمن تحصیل در آمریکا  برای دانشجویان بین المللی فراهم می کنند و قوانین خاص ایالات متحده را که به آنها اجازه انجام این کار را می دهد، دنبال می کنند.
به منظور واجد شرایط بودن برای هر یک از این موارد، شما باید از طریق پروتکل های خاص اقدام کنید. موسسه
در صورتی که هر گونه سوالی در مورد شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا دارید، می توانید با مشاورین و کارشناسان تماس گرفته و اطلاعات جامع کسب نمایید.
شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در آمریکا آنقدر مهم است که ذهن بسیاری از دانشجویان و متقاضیان تحصیل در آمریکا به سمت شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا معطوف می باشد و همواره به دنبال کسب اطلاعات در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا می باشند سوالات دیگری مطرح می شود  از جمله اینکه چگونه می توان با شرایط  کار ضمن تحصیل در آمریکا به اقامت دائم آمریکا رسید ؟ آیا با شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا می توان اقامت تحصیلی آمریکا و اخذ اقامت آمریکا را بدست آورد ؟ آیا شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا منجر به اخذ گرین کارت آمریکا خواهد شد ؟ برای پاسخگویی به تمامی سولات با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

این موسسه با دارا بودن کادری مجرب از کارشناسان و وکلا متخصص برای کمک به شما در انتخاب درست دانشگاه و اهداف تحصیلی شما متقاضی گرامی اماده و مشاوره تخصصی می دهند. ما همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه ها ی آمریکا و چگونگی اقدام برای یافتن کار دانشجویی در آمریکا مشاوره و حمایت می کنیم.
سابقه درخشان ما در کمک به پیشرفت دانشجویان بین المللی برای تحصیل و راهنمایی در یافتن کار در آمریکا ثابت شده است.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  1. مشاور حقوقی گفته:

    سلام اقای دکتر من نوزده ساله هستم و دانشجوی رشته داروسازی میخواستم بدونم چگونه میتونم در امریکا تحصیل کنم من هنوز پایان خدمت ندارم ومیخوام با یک راه مطمعن بتونم در امریکا ادامه تحصیل بدم و چگونه میتونم با کار کردن در امریکا هزینه دانشگاه رو سالیانه پرداخت کنم و این مورد را هم بگم من فقط میتونم از طریق کار کردن در انجا میتونم هزینه دانشگاه را بدم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم

    پاسخ