شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان چگونه است ؟ راههای مهاجرت به انگلستان را می دانید ؟ دانشجویان بین المللی در انگلستان همواره دغدغه بسیار زیادی در رابطه با شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و در صورت کلی کار در انگلستان  دارند و سؤالات بسیاری در زمینه شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و همچنین راههای اخذ اقامت انگلستان از کارشناسان حقوقی پرسیده می شود. کار ضمن تحصیل در انگلستان و همچنین اقامت پس از تحصیل در انگلستان در انگیزه دانشجویان خارجی برای تحصیل در انگلستان و تحصیل رایگان در انگلستان و همچنین اخذ بورسیه تحصسلی انگلستان از دانشگاههای انگلستان آسودگی خاطر آنها بسیار تأثیرگذار خواهد بود. برای دانستن شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان با وکیل مهاجرت به انگلستان و شرایط کار در انگلستان مشورت نمایید. در این مقاله اطلاعات مفصلی در زمینه شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان خدمت شما عزیزان ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه کار دانشجویی در انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و در نهایت کار در انگلستان و اقامت پس از تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان با کارشناسان مؤسسات حقوقی همکار موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس بگیرید.

به طور کلی طبق قانون دانشجویان بین المللی در انگلستان اجازه کاره پاره وقت در انگلستان خواهند داشت البته این اجازه کار به دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه داده می شود و دانش آموزانی که در کالج و مدرسه مشغول به تحصیل هستند و سن آنها زیر ۱۶ سال است اجازه کار نخواهند داشت. اجازه کار دانشجویان در انگلستان ۲۰ ساعت در هفته می باشد اما این اجازه به دانشجویانی داده می شود که در دانشگاهها و کالج های تأیید شده در لیست رسمی UKVI مشغول به تحصیل هستند. برای دانشجویان اتحادیه اروپا هیچ محدودیت زمانی برای کار در انگلستان وجود ندارد. صدها فرصت شغلی برای کار پاره وقت دانشجویان در لندن وجود دارد و مؤسساتی نیز وجود دارند که به دانشجویان در یافتن این مشاغل کمک می کنند. در برخی دانشگاهها نیز بخشی با این عنوان برای کمک به دانشجویان و یافتن شغل پاره وقت وجود دارد.
مراکز آنلاین برای کاریابی دانشجویان:
Careers Group London
Employment 4 students
StudentJob
کار در حین تحصیل در انگلستان فرصت بسیار خوبی برای تقویت مهارت و کار پس از تحصیل است. بسیاری از دانشجویان در حال تحصیل دوره کارآموزی را به عنوان بخشی از تحصیل خود می گذرانند و دانشگاهها این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. افرادی که ویزای General Tier4 و یا child Tier4 اخذ نموده اند در صورتی که سه شرط را دارا باشند می توانند به صورت پاره وقت مشغول به کار باشند:
_تحصیل در دانشگاهها و یا کالج های خصوصی (HEI) مورد تأیید لیست رسمی UKVI
_تحصیل در دوره های کوتاه مدت تحصیلات عالی که شامل ویزای Tier4 می شود
_سن بالای ۱۶ سال
همچنین دانشجویان در زمان تعطیلان خود اجازه دارند به صورت تمام وقت مشغول به کار شوند. دانشجو می تواند با کرفرمایان متعدد قرارداد کاری داشته باشد و هیچ منعی در این باب وجود ندارد اما ساعات کاری دانشجو در طول هفته جمعأ نباید بیش از ۲۰ ساعت باشد. فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی انگلستان می توانند در صورت استخدام و تأیید کارفرما اقامت کاری انگلستان را اخذ نمایید اما طبق قانون کشور انگلستان دانشجویان غیر اروپایی می بایست برای تغییر ویزای تحصیلی انگلستان به ویزای کار انگلستان به کشور خود بازگشت داشته باشند و با نامه کارفرمای انگلیسی از سفارت مبدأ درخواست ویزای کار نمایند. همچنین دانش آموزان مشغول به تحصیل در کالج های انگلستان جهت تغییر ویزای Child Tier4 به General Tier4 می بایست به سفارت انگلستان در کشور مبدأ بازگشت داشته باشند و در صورت پذیرش از دانشگاههای انگلستان ویزای General Tier4 درخواست نمایند.

شما متقاضیان عزیز شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان در رابطه با موضوع شرایط تحصیل در انگلستان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین و یا با همکاران این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی و تلفنی در خصوص مهاجرت به انگلستان و همچنین شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

همانطور که می دانید هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بیشتر است اما با توجه به کوتاه بودن مقاطع تحصیلی در دانشگاه (کارشناسی ۳ ساله و کارشناسی ارشد ۱ ساله) این هزینه در مقایسه با هزینه تحصیل در کشورهایی همچون کانادا و انریکا کمتر خواهد بود و البته اعتبار مدارک صادر شده از دانشگاههای انگلستان جهت کاریابی در سایر کشورها و همچنین اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر به همراه بورس تحصیلی شانس بالاتری خواهد داشت.
در صورتی که دانشجویان غیر اروپایی در انگلستان اقدام به کار بیش از ۲۰ ساعت در هفته بدون اجازه قانونی نمایند مجازاتهای زیر را خواهند داشت:
_پیگرد قانونی و شرکت در دادگاه جهت رسیدگی به تخلفات
_جریمه نقدی تا ۵۰۰۰ یورو
_۶ ماه زندان
_اخراج از انگلستان
_جریمه عدم اجازه بازگشت به انگلستان به مدت یک تا ۱۰ سال
درآمد حاصل از کار دانشجویی در انگلستان به طور کامل هزینه تحصیل و زندگی دانشجو را پوشش نخواهد داد اما درآمد حاصل از آن کمک کننده خواهد بود اما تأثیر کار دانشجویی و تجربه آن در کار پس از تحصیل و حتی کاریابی پس از تحصیل بسیار مؤثر خواهد بود زیرا کارفرمایان مایل به استخدام اشخاصی هستند که تجربه کاری داشته باشند. با توضیحاتی که خدمت شما ارائه شد می توانید به دید بهتری جهت تحصیل در انگلستان اقدام نمایید و اطلاعات بیشتری جهت شرایط  کار ضمن تحصیل در انگلستان داشته باشید. همانطور که می دانید کشور انگلستان یکی از بهترین کشورها برای تحصیل است و اکثر دانش آموزان حتی در مقطع کالج انگلستان را به عنوان اویل گزینه خود در نظر می گیرند. به دلیل حساسیت موضوع شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان بسیاری از مؤسسات کاریابی در انگلستان به دانشجویان در باب یافتن شغل کمک می کنند. دانشجویان بین المللی برای انجام شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان با داشتن مهارتهای فنی بسیار سریع تر می توانند شغل مناسب را بیابند. پیشنهاد ما برای شما مشاوره با کارشناسان با تجربه حقوقی در زمینه تحصیل در انگلستان و حتی بررسی کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل و اخذ اقامت است اما به طور کلی تجربه نشان داده است که فارغ التحصیلان دانشگاههای انگلستان شرایط بسیار خوبی برای کار و اخذ اقامت در سایر کشورهای پیشرفته همچون آمریکا و کانادا داشته اند و بسیار موفق بوده اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در انگلستان و مهاجرت به انگلستان می توانید به مقالات دیگر همین سایت مراجعه نمایید.

در پایان بحث شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان می توان به صراحت بیان نمود که همواره امکان مهاجرت به انگلستان  برای شما عزیزان فراهم بوده و سالانه افراد زیادی برای اقامت پس از تحصیل در انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان  اقدام می نمایند بنابراین اگر شما عزیزان خواهان اقامت پس از تحصیل در انگلستان می باشید و قصد تحصیل رایگان در انگلستان را دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در رابطه با بحث شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور دارای به روزترین و تخصصی ترین اطلاعات در زمینه مهاجرت به انگلستان شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان می باشد .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. ahmad گفته:

  سلام و عرض احترام
  بنده میخواستم درباره ی شغل های دانش اموزان در سنین ۱۶ سال به بالا بدانم که چه شغل هایی را شامل میشوند؟!!
  بعد اینکه حقوق میانگین ساعتی چقدر است ؟!!

  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی می توانید وارد بازار کار شوید که به سن قانونی رسیده باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ