قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و بررسی آن

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و انواع روش های اقدام به جهت اخذ اقامت قرمز سفید قرمز ( Rot weiß Rot )  کشور اتریش در این مقاله مورد تحصیل و بررسی علمی قرار می گیرد.  بهترین روش اقامت اروپا چیست؟ قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا چه ویژگی هایی دارد؟ مزیت روش قرمز سفید قرمز بر دیگر روشهای مهاجرتی چیست؟ در این مقاله سعی شده است تا به این پرسش ها و دیگر پرسش ها در باب قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا پاسخ داده شود، برای دستیابی به پاسخ سوالاتتان در این زمینه لطفا با ما همراه باشید. روشهای اخذ اقامت قرمز سفید قرمز کشور اتریش متنوع بوده و از مناظر مختلفی قابل بحث و بررسی می باشند، اما مهترین نکات و اساسی ترین مسائل پیرامون آن در این مقاله خدمت شما سروران گرامی ارائه خواهد شد. قرمز سفید قرمز رنگ پرچم اتریش بوده و این کشور بر برخی از روشها و برنامه های اقامتی خود این نام را نهاده است. شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله می توانید همواره با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی کاملا رایگان در باب انواع روشهای اقامت اتریش اطلاعات لازمه را کسب نمایید.

در ادامه مقاله قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا در مورد سر فصل های ذکر شده در ذیل خواهید خواند :

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و شرایط عمومی
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و راه اندازی کسب و کار
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و ارائه یک طرح نوآورانه
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و ثبت شرکت در اتریش
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و مزایای آن
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و نکات مهم
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و وکیل معتبر برای امور مهم
 • قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و سخن پایانی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و شرایط عمومی

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپاست. طبق نظر سنجی جناب آقای دکتر ملک پور، وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترا در اروپا و طبق تحقیقات ایشان از روش قرمز سفید قرمز بهتر در اخذ اقامت کشور های اروپایی وجود ندارد؛ در واقع این روش، بهترین روش اخذ اقامت کشور زیبای اتریش و به طبع آن اقامت اروپای و تابعیت و پاسپورت اروپایی است. دلیل این امر مزیت های این روش بر بسیاری از روش های اقامتی از جمله روش خود حمایتی یا تمکن مالی می باشد که در ادامه مقاله به خوبی به آنها اشاره شده است.

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا ـ کارت قرمز سفید قرمز اتریش

قرمز سفید قرمز چیست؟

رنگ پرچم اتریش است و دولت این کشور برای برنامه های اقامت خود این عنوان را نامگذاری کرده است. قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا ، برنامه ای چند پلنی است که متقاضیان اخذ اقامت اتریش بر اساس شرایط خود می توانند در هر کدام از این پلن ها شرکت نموده و نهایتا به اقامت دائم و تابعیت اتریش و پاسپورت اروپایی دست یابی پیدا نمایند.

سه پلنی که در برنامه قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا وجود دارد، عبارتند از :

 • راه اندازی کسب و کار با سرمایه اولیه حداقل ۱۰۰ هزار یورو
 • راه اندازی استارت آپ با سرمایه اولیه ۵۰ هزار یورو
 • ثبت شرکت در اتریش با سرمایه اولیه ۳۵ تا ۴۰ هزار یورو

 هر کدام از این پلن ها دارای جزئیات و نکات مهم هستند که در ادامه مقاله به تفصیل در باب آنها مطالبی ارائه خواهد شد.  برای سرمایه گذاری در هر کشوری در ابتدا می بایست از میزان ریسک سرمایه گذاری در آن کشور اطلاع کاملا دقیق و عملی به دست آورد. به جهت بررسی میزان امنیت سرمایه گذاری در هر کشوری از جمله اتریش شاخصی با نام نرخ مصادره اموال تعریف شده است که نشان دهنده میزان ریسک مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی در آن کشور است. این شاخص در بازه ۱ تا ۷ تعریف می شود که ۱ بیانگر کمترین ریسک سرمایه گذاری و بالاترین میزان امنیت آن می باشد. نرخ مصادره اموال یک کشور هرچه به ۷ نزدیک تر باشد، نشان از پر ریسک تر بودن و کم امنیت تر بودن سرمایه گذاری است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می نمایید، نرخ مصادره اموال کشور اتریش برای چند سال متوالی برابر کمترین میزان یعنی ۱ بوده است. لحاظ این کشور به لحاظ سرمایه گذاری کشوری امن و کم ریسک تلقی می گردد :

نمودار نرخ مصادره اموال اتریش ـ سرمایه گذاری یورویی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا

مقاله مرتبط

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و راه اندازی کسب و کار

در پلن راه اندازی کسب و کار در اتریش، شما با سرمایه اولیه حداقل ۱۰۰ هزار یورو و با ارائه یک Business Plan یا طرح کسب و کار می توانید ضمن راه اندازی یک کسب و کار که مالکیت آن می تواند از آن شما باشد، می توانید موفق به اخذ اقامت اتریش و نهایتا اقامت اروپا شوید. مهم ترین نکته ای که در قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا از طریق راه اندازی یک کسب و کار وجود دارد این است که بیزینس پلن شما می بایست بر طبق قانون تأثیر به سزا و عمیقی در اقتصاد اتریش ( Significant influence of economy of Austria ) داشته باشد. طرح کسب کاری که شما ارائه می دهید می بایست به تأیید اداره کار اتریش برسد. اگر خود دارای یک ایده راه اندازی کسب و کار هستید و نمی دانید چگونه آن را به بیزینس پلن مطلوب تبدیل کنید و همچنین اگر با موسسه حقوقی ملک پور قصد دارید که به این روش مهاجرت کنید، همکاران و وکلای ما در اتریش به خوبی می توانند به شما در تهیه بیزینس پلن کمک نمایند و طرح کسب و کار شما را گسترش داده یا به گونه ای تدوین نمایند که با درصد اطمینان بسیار بالایی به تأیید اداره کار اتریش IMS‌ برسد. لذا از این جهت نگرانی بابت رد شدن طرح کسب و کار و در پروسه اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰ هزار یورویی وجود نخواهد داشت.

طرح کسب و کار و بیزینس پلن ـ مهاجرت از طریق راه اندازی کسب و کار

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و ارائه یک طرح نوآورانه

در پلن راه اندازی استارت آپ ، شما با داشتن سرمایه اولیه اندک تنها ۵۰ هزار یورو و ضمن ارائه یک طرح خلاقانه که در آن نوآوری یا Innovation و ابتکار وجود داشته باشد، نیز می توانید موفق به اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش شوید. همچنین شایان ذکر است که قبول این طرح نیز منوط به این است که طرح شما باید به گونه ای باشد که بر اقتصاد اتریش تأثیر به سزایی داشته باشد. حال به مفهوم استارت آپ پرداخته و با ارائه توضیحات و مثال این بحث را به خوبی برای شما خوانند عزیز جا می اندازیم. در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت با ذکر جزئیات بسیار عالی و مثالهای بهتر و عمیق تر به شما طرح نو و استارت آپی آموزش داده شده است، شما پس از مطالعه این مطلب می توانید به جهت تهیه آن ویدئو به لینک زیر مراجعه نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

در یکی از مصاحبه هایی که بصورت آنلاین خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم، یکی از هموطنان ایرانی در Star box ( کافه های زنجیره ای در سر تا سر اروپا ) از تأسیس شعبه این برند معروف و اخذ اقامت اروپایش از این طریق صحبت به میان می آورد و بنا بر استقبالی که توسط شما همراهان همیشگی از آن ویدئو شد، بسیاری از شما عزیزان این سوال را از ما دارند که چگونه می توانیم با تأسیس یک کافه زنجیره ای اقامت اروپا را بدست آوریم؟ آیا با طرح ۵۰ هزار یورویی قرمز سفید قرمز می توان یک کافه یا رستوران تأسیس کرد و به اقامت اتریش دست یافت؟

پاسخ این سوال خیر است؛ توضیح بیشتر آنکه در اتریش نمی توان از این طریق به اقامت و نتیجتا تابعیت دست یافت، زیرا در این طرح نوآوری و ابتکاری وجود ندارد، اما در برخی از کشور های حوزه شینگن و اروپا می توان با تأسیس یک کافه یا رستوران به آن اقامت کشور ها دست یابی پیدا نمود. شایان ذکر است که این امر علاوه بر کشور اتریش، در کشور سوئیس نیز امکان پذیر نمی باشد. لذا چنانچه قصد دارید از طریق قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا با سرمایه گذاری اولیه ۵۰ هزار یورویی مهاجرت نمایید، می بایست طرحی که ارائه می دهید دارای ابتکار و نوآوری باشد. امروزه طرح هایی که در حوزه کسب و کارهای آنلاین و در زمینه IT وجود دارد، می تواند با درصد احتمال بیشتری موفقیت شما در مهاجرت و اخذ اقامت از طریق این پلن را ضمانت نماید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو

مقاله مرتبط

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و ثبت شرکت در اتریش

بسیاری از افرادی که از تمول مالی بالایی حتی تا حد ۳ میلیون یورو برخوردارند، به دلیل مشاوه های اشتباه و سر در گم کننده برخی از موسسات غیر حرفه ای مهاجرتی، هنوز در ابتدای پیج و خم راه مهاجرت خود مانده اند. برای این دسته از افراد و حتی افرادی که سرمایه به مراتب کمتری دارند، باز هم قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا ، کامل ترین گزینه به شمار می آید. زیرا ثبت شرکت در اتریش دارای پلنی است که نظیر آن در جایی دیگر پیدا نمی شود.

در پلن دیگر قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا که مربوط به ثبت شرکت در اتریش می باشد، شما با سرمایه اولیه در حدود ۳۵ تا ۴۰ هزار یورو می توانید به کارت قرمز سفید قرمز اتریش دست پیدا کنید. نکته بسیار جالب در این پلن این است که تمام سرمایه ای که هزینه می کنید ( بغیر از هزینه های دولتی ثبت شرکت در اتریش که ۳ الی ۴ هزار یورو می باشند ) همه از آن شماست و تنها آن را به حساب شرکت تان که به نام شماست منتقل کرده اید. ثبت شرکت در اتریش دارای شرایطی نظیر این است که حتی همه ۳۵ هزار یورو را نیازی نیست به صورت یکجا به حساب شرکت خود منتقل کنید، بلکه می توانید آن را در طی دو مرحله به حساب شرکت خود واریز نمایید. به جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ثبت شرکت در اتریش از همین وبسایت مراجعه نمایید. این نیز که بگذریم قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و ثبت شرکت در اتریش دارای مزایایی است که بسیاری از پلن های اقامت سرمایه گذاری دیگر از آنها بی بهره هستند. در بخش بعدی به این مزایا اشاره خواهیم نمود.

ثبت شرکت در اتریش ـ سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت ـ اخذ کارت قرمز سفید اتریش از طریق ثبت شرکت

در نمودار ارائه شده در زیر نمودار نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در اتریش را در یک بازه طولانی مدت مشاهده می نمایید. همانطور که می بینید هر چه به زمان حال نزدیک می شویم، دولت اتریش نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها و کمپانی ها را کاهش داده است. یکی از دلایل این امر ترغیب سرمایه گذاران خارجی بمنظور ثبت شرکت در این کشور است.

نمودار نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در اتریش در بازه زمانی طولانی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد ثبت شرکت در اتریش

مقاله مرتبط

اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و مزایای آن

قرمز سفید بهترین روش اقامت اروپا دارای مزایایی است که در دیگر روش های اقامتی مشاهده نمی شود. افراد با دارا بودن کارت قرمز سفید قرمز اتریش به مزایایی از جمله مزایای زیر دست خواهد یافت :

معایب و مزایا

 • داشتن مجوز کار در اتریش برای خود یا برای یک کارفرمای اتریشی

این مزیت در برنامه خود حمایتی یا تمکن مالی وجود ندارد؛ در واقع شما در برنامه خود حمایتی با نشان دادن اموال، دارایی ها و میزان حقوق شخصی خود به دولت کشور مقصد اعلام می کنید که نه شما و نه دیگر اعضای خانواده تان نیاز به کار برای یک کارفرمای بومی برای گذراندن امور زندگی خود و خانواده تان ندارید. اما در پلن اخذ کارت قرمز سفید قرمز از طریق ثبت شرکت شما با محدودیت کار و کسب درآمد از طریق کار برای یک کارفرمای اتریشی مواجه نیستید.

 • داشتن مجوز کار برای همسر

در بسیاری از روشهای مهاجرتی اجازه کار همسر یکی از دغدغه های افراد به ویژه افراد متآهل در امر مهاجرت می باشد که در پلن های اخذ کارت قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا این دغدغه و نگرانی دیگر وجود ندارد.

 • اخذ اقامت و نهایتا تابعیت اتریش و اروپا برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال

در برنامه های اقامتی اتریش از طریق کارت قرمز سفید قرمز شما پس از ۵ سال می توانید کارت اقامت دائم خود را به دست آورید و پس از ۶ الی ۷ سال موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش گردید.

 • تحصیل فرزندان در مدارس اتریش به صورت رایگان

با داشتن کارت اقامت قرمز سفید قرمز فرزندان شما این حق را دارند که در مدارس دولتی اتریش همانند دانش آموزان بومی این کشور به صورت رایگان تحصیل نمایند.

 • اعطای حقوق به فرزندان از طرف دولت اتریش

دولت اتریش به فرزندان شما ۳ الی ۵ میلیون تومان یا بعبارتی ۲۰۰ الی ۳۰۰ یورو حقوق ماهیانه اعطاء خواهد کرد.

 • آزادی سفر تمامی اعضای خانواده برای گشت و گذار بدون محدودیت در کشور های حوزه شینگن

شما با داشتن کارت قرمز سفید قرمز اتریش می توانید بدون نیاز به اخذ روادید یا حتی گذرنامه یا محدودیت مرزی در تمامی کشور های حوزه شینگن به مسافرت بپردازید.

 • استفاده از مزایای بیمه بیکاری و بازنشستگی

به این معنی که اگر پس از مدتی کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت این کشور از کار بیکار شوید، می توانید به دولت این کشور درخواست کار دهید و دولت موظف است که تا زمانیکه شما را به استخدام یک کارفرما در نیاورده است، بیمه بیکاری و هزینه های شما را پرداخت نماید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت اتریش از طریق خود حمایتی یا تمکن مالی

مقاله مرتبط

قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و نکات مهم

از جمله نکات مهمی که در پلن ثبت شرکت در اتریش وجود دارد، این است که دولت اتریش به دلیل استقبال فراوان افراد در کشور های مختلف از این پلن، محدودیت در پذیرش را اعمال کرده است و در زمان خاصی از سال آن هم به تعداد متقاضی محدود می توان برای شرکت در این پلن اقامتی اقدام نمود. اگر با موسسه حقوقی ملک پور در شبکه های اجتماعی یا بر روی سایتها همراه باشید، به شما زمان شرکت در این پلن بی نظیر اطلاع رسانی می گردد و بلافاصله قبل از تکمیل ظرفیت می توانید از طریق موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش برای شرکت در این پلن ثبت نام نمایید.

از جمله نکات مهمی که افراد در زمینه ثبت شرکت در اتریش از آن اطلاع کافی ندارند، این است که به دلایل مختلف از جمله تبلیغات سوء برخی از دفاتر مهاجرتی،  تصور می شود که هزینه ثبت شرکت در اتریش از داخل ایران مبالغی در حدود ۵۰ هزار یورو می باشد. در اینجا بر خود فرض می دانیم که به شما اعلام نماییم هیچ گاه فریب این گونه موسسات را نخورید. هزینه ثبت شرکت اتریش از داخل ایران ۳ الی ۴ هزار یورو بیشتر نیست و اگر بخواهید در خود کشور اتریش اقدام به ثبت شرکت نمایید، با هزینه کمتر در حدود ۲ هزار یورو نیز این امر امکان پذیر است. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که اگر از طریق یک موسسه مهاجرتی به جهت ثبت شرکت در اتریش اقدام نمودید، بمنظور حصول اطمینان از شرکت ثبت تان و استعلام نام مالک آن می توانید به اطاق بازرگانی ایران و اتریش در تهران مراجعه نمایید.

موسسه مهاجرتی ـ موکلین ـ وکیل مهاجرتی ـ مشاوره مهاجرت

در جدول زیر لیست نرخ انواع مالیات در کشور اتریش را می توانید بررسی و تحلیل نمایید :

در صورت تمایل به جهت بررسی تمامی روشهای سرمایه گذاری اتریش که برخی از آنها نیز ممکن است به اخذ اقامت و تابعیت اتریش منجر نشود می توانید به مقاله ای با عنوان سرمایه گذاری اتریش مراجعه کنید.

مقاله مرتبط

بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و وکیل معتبر برای امور مهم

شرکت در هر یک از پلن های اقامتی قرمز سفید قرمز اتریش و موفقیت در اخذ اقامت این کشور دارای شرایط و ضوابطی است که جز با مشورت با یک وکیل مجرب و متخصص و بغیر از مشاوره با بهترین و مسلط ترین مشاورین بر قوانین کشور اتریش امکان پذیر نمی باشد. شرایط اولیه متقاضی در هر یک از این پلن ها با دیگری متفاوت بوده و متقاعد کردن آفیسر بمنظور صدور ویزا در هر کدام از این پلن ها قاعده خاص خود را دارد. به همین دلایل برای موفقیت در زمینه اخذ کارت قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا می بایست از یک وکیل کاربلد که خود در رزومه کاری اش برای تعداد کثیری از موکلین و مراجعینش کارت قرمز سفید قرمز را اخذ کرده باشد، از الزامات پروسه مهاجرت به اتریش و اروپاست. موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش با همکاری با بهترین وکلای اتریشی آماده است تا در این زمینه به شما عزیزان خدمت رسانی نماید. بمنظور بررسی کارت اقامت موکلین مان که از طریق ما موفق به اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش شده اند، می توانید به گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین از همین وبسایت مراجعه نمایید.

همچنین برای اطلاع از تمامی روش های اخذ روادید و ورود قانونی به کشور اتریش ، پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله انواع ویزای اتریش و راهنمای اخذ آن را از دست ندهید.

وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی

مشکلات زندگی در اتریش
هزینه های زندگی در اتریش
شهر های اتریش
قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا و سخن پایانی

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا دارای پلن های متنوع اخذ اقامت است که پلن ثبت شرکت از همه جالب توجه تر و برای تعداد قابل ملاحظه ای از افراد بهترین گزینه می تواند باشد؛ زیرا تنها با هزینه ای در حدود ۴ هزار یورو می توانید یک شرکت با سرمایه اولیه ۳۵ هزار یورو را به نام خود در اتریش به ثبت رسانیده و خود یا همسر و دیگر عزیزان تان را (‌ البته در صورتی که واجد الشرایط باشند ) در آن استخدام نمایید و همگی به کارت قرمز سفید قرمز اتریش دست یابید. قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا بوده و در میان تمامی روشهای مهاجرتی بی نظیر است، حتی مزیت های چشمگیری نسبت به برنامه خود حمایتی اتریش دارد، من جمله اینکه در برنامه خودحمایتی نه شما و نه هیچ یک از اعضای خانواده تان تا مدت طولانی اجازه کار نخواهید داشت، اما در پلن ثبت شرکت قرمز سفید قرمز در صورت بیکاری مسئولیت شما با دولت اتریش است. شایان ذکر است که به منظور دست یابی به کارت قرمز سفید قرمز اتریش می بایست شروطی را از جمله ارائه مدرک زبان B1 آلمانی و … داشته باشید. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و جزئی تر در خصوص قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران متخصص و زبده در امر مهاجرت ما بهرمند گردید. مزید بر آن در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص پلن های کارت قرمز سفید قرمز می توانید آن را در بخش دیدگاههای و کامنت های همین مقاله مطرح نموده تا در کوتاهترین زمان به صحیح ترین پاسخ برسید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
 1. مجید گفته:

  سلام . در مورد ثبت شرکت و اخذ کارت قرمز سفید قرمز . ۱٫ مدرک زبان نیاز هست . دوم اینکه غیر هزینه ثبت شرکت واسه اخذ اقامت چقدر باید هزینه بشه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز برای ثبت شرکت نیاز به مدرک زبان نیست ولی از آنجا که شما با استخدام در شرکت اقامت می گیرید بنا بر این می بایست حد اقل سطح a2 زبان را داشته باشید.برای اخذ این نوع اقامت شما می بایست پشتوانه قوی داشته باشیدعلاوه بر هزینه های ثبت شرکت، سرمایه اولیه و حقوق و بیمه و مالیات شخصی که استخدام شده را نیز باید تامین نمائید .شما چه میزان پشتوانه مالی دارید ؟

   پاسخ
 2. شبنم گفته:

  اگر خود یاہمسرم لیسانس نداشتہ باشیم نمیتونیم اقامت قرمز سفید قرمز ثبت شرکت زیر۵۰ ہزار یورو بگیریم؟؟؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز در نظر داشته باشید شما با ثبت شرکت اقامت نمی گیرید .بلکه استخدام در شرکت باعث اقامت میگردد و برای استخدام نیز شما می بایست مدرک لیسانس داشته باشید.

   پاسخ
 3. مجید گفته:

  با سلام
  لطفا بفرمایید
  فرض مثال من کار ثبت شرکت بنام خانمم و کمک موسسه محترم ملکپور را انجام بدیم و مبلغ ۳۵۰۰۰یورو طی دو مرحله بحساب واریز و کارت اقامت صادر و بخواهیم استارت شروع کار رو بزنیم.در این حالت و پس از تعیین حقوق پرداختی شرکت به من بعنوان کارمند،میزان مالیات پرداختی شرکت به دولت اتریش چقدر خواهد بود؟و اینکه چه مدت بایستی به دولت مالیات پرداخت نمایم؟والبته باتوجه به عدم آشنایی با شهر وین یا کشور اتریش آیا موسسه محترم ملکپور کمکی جهت راه اندازی شرکت خواهد نمود.مثلا حسابدار یا ویزیتور ماهری معرفی نماید.
  متشکرم

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز مبلغی که به عنوان بیمه و مالیات با توجه به حقوق دریافتی متفاوت هست . حدودا بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو خواهد بود .این مالیات بابت حقوق دریافتی شماست .تا زمانیکه استخدام شرکت هستید و حقوق دریافت می کنید م یایست بیمه و مالیات پرداخت شود . قطعا موسسه حقوقی ملک پور در خصوص استخدام نیرو شما را راهنمائی خواهد نمود.

   پاسخ
 4. مهیار گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  در اقامت از طریق استارت آپ چه شرایطی حائز اهمیت است؟ به شرط نوآورانه بودن و ارتباط با تضمین امنیت اتریش (همراه با سود آوری اقصادی) و داشتن پروپزال، ضمنا آیا می بایست نمونه اصلی تولید شده باشد یا MVP نیز کافی است؟ آیا برای این طرح نیازمند ثبت شرکت هستیم؟ تا چند نفر برای این ایده (مثلا ۴) می توانند برای این عمل درخواست نمایند؟
  سپاس از پاسخگویی شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، همون شرایطی که فرمودین باید باشه. باید نوآورانه باشه و به نفع اقتصاد اتریش باشه. طرح تجاری شما مهمترین فاکتور هست. راه ثبت شرکت نسبت به سایر راه ها کم هزینه تر و مطمئن تره. وابسته به سرمایه اولیه شرکتتون میشه هر تعداد رو اقامت گرفت.

   پاسخ
 5. مصطفی قزی گفته:

  با سلام و احترام
  آیا برای ثبت شرکت می بایست یک پلن خاص ارائه داد،یا با هر نوع کاری میتوان شرکت را به ثبت رساند؟سرمایه اولیه تا چه زمانی در حساب باید باقی بماند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله باید پلن کاملا مشخص و سوداوری باشه که شانس ویزا و اقامت برای شخص وجود داشته باشه . سرمایه اولیه شما در حساب شرکت شماست و برای پرداخت هزینه های کارمندان باید ازش استفاده بشه.

   پاسخ