قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

قرمز سفید قرمز و خود حمایتیقرمز سفید قرمز و خود حمایتی

قرمز سفید قرمز و خود حمایتی از روش های اخذ اقامت اتریش هستند. این روش های اخذ اقامت اتریش کمتر در ایران شناخته شده است و ما با توجه به درخواست های فراوان شما در این مقاله به بررسی کارت قرمز سفید قرمز و خود حمایتی می پردازیم.  این روش ها در دسته های مختلفی بیان می شود. در مقالات قبلی اخذ کارت قرمز سفید قرمز را از طریق سرمایه گذاری و بیزینس پلن بررسی کردیم.

روش های قرمز سفید قرمز و خود حمایتی در ابتدا بسیار مورد توجه سرمایه گذاران روس و چینی بودند. با توجه به این موضوع دولت اتریش تصمیم به ارائه یک سیستم امتیازدهی گرفت که با توجه به آن هرکسی نمی توانیست برای اقامت در اتریش اقدام کند و باید دارای مجموعه از امتیازها باشد.

فلسفه نام گذاری کارت قرمز سفید قرمز نیز براساس پرچم کشور اتریش می باشد. در زبان آلمانی به آن rot WiBe rot (خوانده شود خوت وایس خوت) گفته می شود و در زبان انگلیسی نیز تحت عنوان Red White Red بکار می رود.

موسسه ملک پور در مورد قرمز سفید قرمز و خود حمایتی ویدیوهای متعددی را تهیه کرده است که حاوی تمام نکات مهم و کاربردی هستند. این ویدیوها برای مدت کوتاهی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و می توانید آن ها را دانلود و ذخیره نمایید.

نحوه اقدام برای کارت قرمز سفید قرمز اتریش

در این روش شما یک شرکت تجاری را با قیمت کمتر از ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار یورو ثبت کرده و همسر خود را به عنوان کارمند در آن استخدام می کنید. با این روش شما می توانید از طریق کار همسر برای اخذ اقامت اقدام کنید و همچنین می توانید از دعوت نامه یک شرکت اتریشی نیز استفاده کنید. استفاده از این روش باید بر مبنای یک سری شرایط صورت گیرد که تحلیل این شرایط در این مقاله و سایر مقالات منتشر شده بر روی وبسایت های ملک پور صورت می پذیرد.

با استفاده از این روش اخذ کارت قرمز سفید قرمز که با پرداخت حق بیمه و مالیات برای همسر همراه است بعد از ۵ سال اقامت دائم در این کشور و تسلط کافی به زبان آلمانی می توانید برای اخذ پاسپورت اتریش اقدام کنید.

از نظر موسسه ملک پور این روش یکی از بهترین روش های اخذ اقامت اتریش می باشد. زیرا اگر هم کار شما با احتمال نزدیک به صفر به صورت مناسب اجرا نشود و بیکاری برای شما پیش بیاید، با توجه به پرداخت مالیات ها و بیمه که در گذاشته داشته اید دولت اتریش موظق به حمایت از شما می باشد.

در بعضی از موارد دیده می شود که کارهای سوری و پوچی صورت می گیرد که ما با این نوع اقامت مخالف هستیم ولی اگر قصد شما کار و پیشرفت است، موسسه ملک پور در تمام مسیر همراه شما خواهد بود.

نکات و نحوه اقدام برای خود حمایتی اتریش

در این روش که بیمه و مالیات آن از قرمز سفید قرمز کمتر است و ماهی ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو هزینه دارد شما می توانید اقامت اتریش را به دست بیاورید و عملا به سرمایه گذاری نیازی نیست.

در روش خود حمایتی اتریش شما اعلام می کنید که دارای وضع مالی خوبی هستید و توانایی پوشش هزینه های خود و خانواده را به مدت ۵ سال در اتریش دارید. در این روش به ازای هر نفر باید ۲۰ هزار یورو در حساب شما وجود داشته باشد و تا سه ماه نیز مبلغ آن کاهش نیابد. این روش برای کسانی مناسب است که نیاز مالی نداشته و علاقمند به زندگی در اتریش هستند.

شما در این ۵ سال اجازه کار ندارید و فقط می توانید از طرق ثبت شرکت و سرمایه گذاری کسب درآمد کنید ولی اجازه کار به عنوان نیروی کار را ندارید.

مقایسه کارت قرمز سفید قرمز و خود حمایتی

مقایسه قرمز سفید قرمز و خود حمایتی کاملا درست نمی باشد و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است و نمی توان گفت بین قرمز سفید قرمز و خود حمایتی بهترین را انتخاب کرد. هر کدام از این روش ها دارای مزیت های است که برای هر شخص یکی از آن ها جذاب است.

در روش قرمز سفید قرمز شما اجازه کار دارید اما در روش خود حمایتی این امکان برای شما وجود ندارد. اما برای کسی که در هنگام بازنشستگی مایل به استراحت است و عملا قصدی برای سرمایه گذاری ندارد، روش خودحمایتی مناسب به نظر می رسد.

ما در ویدیو های جداگانه قرمز سفید قرمز و خودحمایتی را به طور کامل بررسی کرده و اثرات حقوقی هر کدام را به طور کامل تحلیل کرده ایم و در نهایت تصمیم شما و اهدافتان تعیین می کند که کدام یک برای شما مناسب است. روش قرمز سفید قرمز برای افراد بین ۳۰ تا ۴۵ سال بسیار مناسب به نظر می رسد زیرا علاوه بر کسب سود فراوان، امکان اقامت خود و فرزندان خود را نیز فراهم می کنید و همچنین فرزندان شما می توانند به صورت رایگان در اتریش تحصیل کنند. در ادامه و در دوران بازنشستگی نیز با توجه به بیمه و مالیاتی که پرداخت کرده اید می توانید زندگی آرامی در اتریش داشته باشید.

بر روی وب سایت های مختلف ملک پور ویدیوهای فراوانی در باره قرمز سفید قرمز و خود حمایتی وجود دارد و پیشنهاد ما این است که در ابتدا آن ها را مشاهده کنید و بعد تصمیم بگیرد که از بین قرمز سفید قرمز و خود حمایتی کدام یک بهتر است. در انتها از همراهی شما سروران در مقاله قرمز سفید قرمز و خود حمایتی تشکر می کنیم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (20 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ