قوانین پناهندگی در انگلستان و بررسی شرایط و مراحل آن

قوانین پناهندگی در انگلستان ، شرایط پناهندگی در انگلستان ، خطرات و ریسک های این روش مهاجرتی و روش های جایگزین به جای مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی در این مقاله به طور کامل و علمی مورد بررسی و تفحص قرار خواهد گرفت. افرادی که تصمیم به مهاجرت بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان را دارند و این روش را برای خود انتخاب نمودند قبل از هر اقداماتی سوالاتی در ذهنشان ایجاد می شود. مراحل پناهندگی بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان به چه صورت است؟ مسیر پناهندگی به انگلستان چه خطراتی را با خود به همراه دارد؟ آیا روش های دیگری وجود دارد که بتوان قانونی اقدام به مهاجرت نمود؟ ما در این مقاله تمام نکات مربوط به قوانین پناهندگی در انگلستان را شرح دادیم تا تمام افرادی که تصمیم به مهاجرت بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان را دارند نسبت به ریسک ها و خطرات آن آگاهی کامل داشته باشند تا بی گدار به آب نزنند. خاطر نشان می گردد که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی به انگلستان را ندارد و این مقاله صرفا به دلیل کسب اطلاعات شما می باشد. اگر تمایل به مهاجرت از روش های قانونی از جمله، کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج به کشور انگلستان را دارید می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. در ادامه موضوعات زیر مورد تحلیل و بررسی قرار خواهند گرفت :

قوانین پناهندگی در انگلستان
 • شرایط عمومی قوانین پناهندگی در انگلستان
 • قوانین پناهندگی در انگلستان و کنوانسیون ژنو
 • خطرات پناهندگی در انگلستان
 • مراحل پناهندگی در انگلستان
 • کیس های پناهندگی در انگلستان
 • روشهای جایگزین پناهندگی در انگلستان
 • سخن پایانی قوانین پناهندگی در انگلستان

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی قوانین پناهندگی در انگلستان

در این قسمت از مقاله شرایط عمومی کشور انگلستان و قوانین پناهندگی در انگلستان مورد بررسی قرار می گیرد. همان طور که مستحضر هستید کشور انگلستان یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت می باشد و سالانه افراد زیادی از روش های مختلف برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور ایده آل اقدام می نمایند. براساس آمار پناهندگی در انگلستان در سال ۲۰۰۲ تعداد پناهندگان به اوج خود رسید. پس از آن در سال ۲۰۱۶ به ۳۰۷۴۷ نفر کاهش ‌یافته و در سال ۲۰۱۸ در ۲۹۳۸۰ بوده ‌است که در نمودار زیر قابل ملاحظه می باشد:

نمودار نرخ پناهندگی در انگلستان در سالهای اخیر

 مساحت کشور انگلستان ۱۳۰٫۳۷۹ کیلومتر مربع است که با توجه به آخرین آمار دارای جمعیت حدودی ۵۴٫۷۹۰٫۰۰۰ نفر می باشد. بزرگترین شهر این کشور لندن است که پایتخت انگلستان شناخته می شود. به دلیل اینکه زبان رسمی آن ها انگلیسی است خیلی از افراد تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند. همان طور که می دانید از شش روش تحصیل، کار، سرمایه گذاری، پناهندگی، تولد و ازدواج امکان مهاجرت به کشور انگلستان وجود دارد. بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان یکی از روش های مهاجرت به این کشور، پناهندگی می باشد. باید گفت که شاید بیش از نود درصد افرادی که می خواهند در انگلستان به عنوان یک پناهنده اقامت بگیرند از قوانین پناهندگی در انگلستان بی خبرند و همچنین مجبور هستند که در این مورد عمدتا با افرادی که صلاحیت انجام این پروسه ها را ندارند مشورت نمایند که می تواند این مسیر از را بیش از پیش دشوار نماید. در میان راه هایی که برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد دولت این کشور راه های دیگری که در قسمت فوق به آن ها اشاره شد را برای اخذ اقامت بدون نیاز به قوانین پناهندگی در انگلستان برای مهاجران ایرانی باز گذاشته است. در ادامه خطراتی که در این مسیر پیشرو خواهید داشت و روش های جایگزین برای مهاجرت به انگلستان را خواهیم پرداخت.

پرچم انگلستان | مهاجرت به انگلستان | اقامت انگلستان

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی در انگلستان – قسمت اول

مقاله مرتبط

پناهندگی انگلستان

قوانین پناهندگی در انگلستان و کنوانسیون ژنو

اگر شخصی در معرض آزار و اذیت در کشور خود قرار گیرد، ممکن است به خارج از کشور برود و در کشور دیگری درخواست پناهندگی کند. اعطای “پناهندگی” به معنای اعطای اجازه برای اقامت در کشور دیگر به دلیل خطر آزار و اذیت متقاضی در وطن اوست. از نظر حقوقی و قوانین پناهندگی در انگلستان ، شخصی که در انگلستان درخواست پناهندگی کرده و منتظر تصمیم گیری درباره آن ادعا است، یک  پناهجو خوانده می شود. حال قانون اداره مهاجرت انگلستان در مورد قوانین پناهندگی در انگلستان و شرایط مورد نیاز برای پناهندگی در انگلستان چنین می باشد. تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله مربوط به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و هرگونه سوء استفاده و کپی برداری از این مقاله ممنوع و حرام می باشد و این موسسه هیچ گونه رضایتی نخواهد داشت. در اولین قدم باید به اثبات برسد که شما در کشوری که زندگی می کنید جانتان در خطر می باشد و نمی توانید در آنجا بمانید و عواملی که می تواند اثبات گر این موضوع باشند از این قبیل هستند:

 • نژاد
 • دین
 • ملیت
 • افکار و مواضع سیاسی

می توانند به صورت مستقیم از عوامل اصلی برای واجد شرایط بودن پناهندگی در انگلستان لحاظ گردد و هر چیز دیگری که به دلیل وضعیت اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و یا سیاسی تان، شما را در کشور خود تهدید کند حتی عواملی از قبیل:

 • جنسیت
 • هویت جنسیتی یا گرایش جنسی

نیز می تواند از عوامل واجد شرایط شدن به حساب آید.

ناهندگی اتریش و امکان پناهنده شدن در این کشور بر اساس قرارداد کنوانسیون وضعیت پناهندگان سازمان ملل متحد که در تاریخ 28 ژوئیه 1951 به تصویب رسید امکان پذیر می باشد و کشور اتریش با به عضویت در آمدن در این کنوانسیون متعهد گردیده است که از حقوق پناهجویان حمایت کند. با به اجرا در آمدن مفاد این کنوانسیون در 22 آوریل 1954 ،کشورهای عضو این کنوانسیون در قبال حق زندگی عادی برای همه انسان ها فارغ از هر نژاد و مذهبی ، متعهد شدند و از حقوق پناهجویان حمایت کنند. حال باید دید بر اساس تعریف کنوانسیون، شما جز آن دسته از افرادی می باشید که برای پناهندگی اتریش واجد الشرایط می باشید یا خیر ؟ بر طبق تعریف کنوانسیون عنوان پناهنده به شخصی اطلاق می شود که در کشور خود به یکی از دلایلی همچون دلایل نژادی ، مذهبی ، ملیتی، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص و همچنین عقاید سیاسی مورد تهدید و آزار و اذیت جدی باشد و اگر در کشور خود بماند خطرات جدی و جانی او را تهدید می کند. اگر شما نیز یکی از این دلایل را دارید میتوانید با قبول مخاطرات آن برای پناهندگی درخواست کنید .

خطرات پناهندگی در انگلستان

افرادی که بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان تصمیم به مهاجرت به انگلستان دارند، بهتر است قبل از هر اقدامی تمام نکات مربوطه، خطرات و ریسک ها را در نظر بگیرند. با توجه به آماری که از سمت سازمان بین المللی حقوق بشر به انتشار در آمده است، روش پناهندگی به انگلستان یکی از پرخطرترین مسیرهای موجود برای مهاجرت به این کشور است. متاسفانه سالیانه افراد بسیاری با عدم آگاهی در این مسیر قدم می گذارند و خطرات جبران ناپذیری را تجربه می کنند. افرادی که از روش های پناهندگی به انگلستان اقدام می کنند؛ اکثرا از راه های آبی و قایق توسط قاچاقچیان در این مسیر قدم می گذارند که غالبا یا توسط قاچاقچی کشته می شود و یا مورد سوءاستفاده قرار می گیرند و جان مال خود را از دست می دهند. افراد قاچاقچی که به اصطلاح افراد سودجو نامیده می شوند در هیچ کجا اطلاعاتی از شما و خودشان به جا نمی گذارند. حتی اگر شما این مسیر پرخطر را بگذرانید و به انگلستان هم برسید در کمپ ها شرایط بسیار نا به سامانی وجود دارد که مورد آزار و اذیت و سوء استفاده قرار خواهید گرفت. افرادی که از بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان اقدام می کنند با حس کردن مسیر پرخطر دیگر امکان بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت. اگر به کشور خود باز گردند مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و دیگر در جامعه از نظر شخصیتی و وجهه اجتماعی شرایط ناخوشایندی خواهند داشت. شما می توانید برای اینکه با آرامش خاطر قدم بگذارید از روش های قانونی برای مهاجرت به انگلستان اقدام فرمایید.

مهاجرت از طریق پناهندگی | خطرات پناهندگی | پناهندگی به خارج از کشور

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی در انگلستان – قسمت دوم

مقاله مرتبط

پناهندگی در انگلیس

مراحل پناهندگی در انگلستان

برای بررسی مراحل پناهندگی در انگلستان ابتدا می بایست که قوانین حاکم بر کشور درخواست کننده را در انگلستان در نظر گرفت. در برخی از موارد درخواست شما ممکن است مردود شود از جمله:

 • شهروند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشید .
 • قبل از ورود به خاک انگلستان از یک کشور دیگر برای ورود به اتحادیه اروپا اقدام کرده اید و سپس خاک انگلستان وارد شده اید .

پناهنده می تواند اعضای خانواده خود را در کنار خود داشته باشد. همسر و فرزندان زیر هجده سال به عنوان همراه پناهنده پذیرفته می شوند و می تواند در کنار او باشند اما در مورد تقاضای پناهندگی به عنوان یک شخص مستقل رفتار می گردد. مراحلی که بر اساس قوانین پناهندگی انگلیس باید بگذرانید به شرح زیر می باشد:

 • برای ثبت درخواست پناهندگی خود با یک مامور اداره مهاجرت ملاقات خواهید داشت
 • شما می توانید به محض ورود به خاک انگلستان درخواست پناهندگی نمائید
 • در ابتدا شما باید عکس بگیرید
 • اثر انگشت صورت گیرد
 • در مصاحبه ای اعلام نمائید که چه کسی هستید و از کجا آمده اید؟
 • از شما سوال می شود که چرا می خواهید در انگلستان پناهنده شوید و می توانید برای اثبات این موضوع مدارک کتبی ارائه نمائید .
 • در صورتی که شما و یا خانواده تان دارو مصرف می نمائید می بایست به مسئولین اطلاع دهید
 • شما می توانید فردی که قرار است با شما مصاحبه کند را انتخاب نمائید مرد یا زن باشد که البته شاید در دسترس نباشد

پناهندگی در مرز انگلیس

 • شما باید از یک افسر نیروی مرزی درخواست پناهندگی کنید.
 • درخواست شما پس از ثبت به شما نشان داده می شود و می توانید مترجم هم داشته باشید
 • در صورت اخذ مجوز ورود به انگلستان ، می توانید با یک بازپرس پناهندگی ملاقات کرده و درخواست خود را ارائه دهید
 • اعلام همراهان ( همسر و فرزندانی که با شما اعلام پناهندگی می کنند)
 • در صورت عدم رزرو وقت مصاحبه به احتمال زیاد از پذیرش شما امتناع می شود
 • نیازی به حضور شما برای اجازه زندگی روزمرگی نیست اما باید طبق قوانین پناهندگی در انگلستان رفتار نمائید
 • برای سفر به شما کمک مالی نمی شود .

پناهندگی در خارج از کشور | مهاجرت از طریق پناهندگی | آیا پناهندگی خوب است؟

پس از درخواست به اداره پلیس شما را بازداشت می کنند و در محل های مشخص شده برای حضور و اقامت پناهندگان انتقال داده می شود؛ مگر اینکه از قبل در مرکز پناهندگی ثبت نام کرده باشید. همچنین در برخی موارد شما می توانید بازداشت نشوید و در کمپ نمانید مثلا کودک باشید، پیر و سالخورده، دارای خانواده و فرزند و یا باردار باشید و یا به عنوان یک قربانی قاچاق انسان باشید، مدارکی برای اثبات شکنجه شدن در وطن تان باید ارائه دهید و یا اگر از یک بیماری جسمی و یا روحی رنج می برید که برای دیگران خطر دارید، باید ثابت کنید. طبق قوانین پناهندگی در انگلستان شخص نمی تواند بدون هماهنگی قبلی در مراجع حاضر شود؛ در این صورت احتمال بازداشت او وجود دارد .باید شما به مدت ۶ماه یا بیشتر منتظر بمانید تا جواب درخواست شما اعلام شود.

کیس های پناهندگی در انگلستان

براساس قوانین پناهندگی در انگلستان پشتیبانی و موافقت از/با درخواست پناهندگی در این کشور بر سه بخش تقسیم می شود که به شرح زیر می باشد:

 • طبق کنوانسیون ژنو در سال ۱۹۵۱ در رابطه با وضعیت پناهندگان، پناهجویان باید نشان دهند که به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عقیده سیاسی یا عضویت در یک گروهی خاص اجتماعی، از ترس، آزار و اذیت مورد حمایت کشور خود قرار نمی گیرند. بنابراین حتی اگر پناهجو در گذشته صدمات وحشتناکی را متحمل شده باشد، به منظور پیشگیری از خطر اتفاقی که در آینده برای وی رخ می دهد، بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان اعلام پناهندگی می کند.

 • همچنین این امکان برای شخص درخواست کننده وجود دارد که علیرغم رای منفی اولیه درخواستش در انگلستان باقی بماند که این موضوع در صورتی قابل اجراست که شخص درخواست کننده گمان کند براساس کنوانسیون اروپایی حقوق بشر مصوب ۱۹۵۰ (ECHR) مشمول وضعیت پناهندگی می باشد. که به این وضعیت، مطالبه حقوق بشر نیز گفته می شود. کنوانسیون اروپایی حقوق بشر شامل تعدادی ماده قانون در زمینه حفاظت از پناهجویان است. اکثر درخواست های متقاضیان پناهندگی بر اساس ماده ۳ این قانون (پیشگیری از وقوع شکنجه و رفتار غیر انسانی و یا تحقیر آمیز در قبال شخص پناهجو) و همچنین ماده ۸ (حق احترام به حریم خصوصی و اجتماعی افراد) می باشد. مطالبه حقوق بشر می تواند بخشی از نامه درخواست پناهندگی به همراه کنواسنسیون پناهندگان باشد و یا به تنهایی مورد درخواست واقع شود.

 • انگلستان عضو دستورالعمل صلاحیت پناهندگی اتحادیه اروپا است. این موضوع توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان بخشی از روند ایجاد سیستم مشترک پناهندگی اروپایی پذیرفته شده است. کلیه ادعاهای مربوط به پناهندگی یا حقوق بشر باید با توجه به مفاد دستورالعمل صلاحیت در نظر گرفته شود و تا زمانی که اطمینان حاصل شود که معیارهای مشترک برای شناسایی افراد نیاز به حمایت بین المللی دارد، حداقل سطح مزایا برای افراد اعطا شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در دسترس است.

پرچم انگلستان | نقشه انگلستان | مهاجرت به انگلستان

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی در انگلستان – قسمت سوم

روشهای جایگزین پناهندگی در انگلستان

همان طور که مستحضر هستید از ۶ روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی، تولد و ازدواج مهاجرت به انگلستان امکان پذیر می باشد و همان گونه که در بخش های قبل ذکر شد بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان این روش یکی از پرخطرترین و سخت ترین روش های موجود برای مهاجرت می باشد. لیکن به شما پیشنهاد می شود اگر تصمیم مهاجرت به انگلستان را دارید از طریق راه های قانونی اقدام نمایید، زیرا بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان در این روش اتفاقات جبران ناپذیری رخ می دهد که پس از آن پشیمانی سودی ندارد. در ادامه برای اینکه بهترین تصمیم را برای خود داشته باشید روش های قانونی برای شما شرح می دهیم:

مهاجرت از طریق کار:

با توجه به اینکه نرخ بیکاری در کشور انگلستان نسبت به دیگر کشورها بسیار پایین است، اکثریت افراد، خواستار کار در انگلستان و مهاجرت کاری به این کشور هستند. نرخ بیکاری انگلستان در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ از ۳٫۸ درصد به ۳٫۹ درصد رسید. درحالی که بازارها پیش بینی کرده بودند که این نرخ بدون تغییر باقی می ماند. در نمودار زیر نرخ بیکاری در سال های مختلف مشهود می باشد که شما عزیزان می توانید ملاحظه فرمایید:

نمودار نرخ بیکاری در انگلستان در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹

برای اخذ ویزای کار در انگلستان ، در مرحله اول شما می بایست در این کشور پیشنهاد شغلی از سمت کارفرما داشته باشید. کارفرمای انگلیسی باید مجوز استخدام نیروی کار خارجی داشته باشد. همچنین کارفرما در کشور انگلستان باید ثابت کند که به عنوان اسپانسر از شما حمایت مالی می نماید. در این صورت برای شما ویزای۳ ساله کاری صادر می شود که برای ۳ تا ۵ سال دیگر قابل تمدید می باشد. وقتی شما بتوانید با کار در انگلستان به طور مداوم به دولت این کشور مالیات و بیمه پرداخت نمایید می توانید اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعت بیشتر جهت دریافت ویزای کار انگلستان و شرایط موجود آن میتوانید وارد لینک زیر شوید.

ویزای کار انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

برای تحصیل در انگلستان ، امکان شرکت در تمام مقاطع از جمله دوره آموزش ابتدایی، مدارس، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و پست دکترا وجود دارد. ویزای تحصیلی کشور انگلستان در اصطلاح بنام TIER4  شناخته می شود که این خود به دو دسته TIER4 CHILD( برای افراد که زیر ۱۷ سال) و TIER4 GENERAL( برای افراد بالای ۱۷ سال) تقسیم می گردد.  متقاضیان می توانند ویزای تحصیلی دریافت نمایند و از این طریق اقامت کشور انگلستان را در طول تحصیل داشته باشند. لازم به ذکر است که تنها از طریق تحصیل شما نمی توانید اقامت دائم کشور انگلستان را به دست بیاورید. بلکه در واقع راه ورود شما به این کشور می باشد. شما عزیزان باید به واسطه روش های دیگر نوع ویزای خود را تغییر داده تا با پرداخت بیمه و مالیات بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تحصیل در انگلستان و یا اقامت پس از تحصیل در این کشور می توانید وارد لینک زیر شوید و از اطلاعات آن استفاده کنید.

مهاجرت تحصیلی ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل

افامت پس از تحصیل در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

روش سرمایه گذاری در انگلستان یکی از راه هایی است که می توان از این طریق، اقامت دائم و در نهایت پاسپورت را دریافت نمود. سرمایه گذاری در انگلستان به ۳ صورت، ۵۰٫۰۰۰ پوندی، ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی و  ۲۰۰۰٫۰۰۰ پوندی انجام می گیرد.

روش سرمایه گذاری از طریق ۵۰ هزار پوندی:

در روش ۵۰ هزار پوند متقاضی باید حتما فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاههای انگلستان باشد و باید ثابت کند که این سرمایه را در این مدتی که در کشور انگلستان بوده، به دست آورده است و قصد سرمایه گذاری دارد. در غیر این صورت این نوع اقامت از طریق سرمایه گذاری شامل حال متقاضی نمی شود.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری

روش سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ۲۰۰ هزار پوندی:

در این روش همزمان دو خانواده می توانند اقدام نمایند. یکی از مهم ترین موارد در این روش ، طرح تجاری قوی است که باید ارائه دهید. باید ثابت کنید ایده سرمایه گذاری شما سودده است و به منافع این کشور کمک می کند. از ابتدا فرد باید ۳ ماه قبل از اینکه ویزای خود را دریافت کند تمام مدارک مورد نیاز را ارائه دهد و پرونده خود را تکمیل نماید و پس از اینکه ویزا صادر گردید به مدت ۳ هفته فرصت خواهد داشت که وارد خاک کشور انگلستان شود. از ابتدا یک اقامت ۳ ساله دریافت می کنید و ۲ سال هم قابل تمدید می باشد. شما می توانید از ابتدا تحصیل یا کار کنید. به مدت ۶ ماه در طول سال شرط حضور دارید. امکان بردن فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد. می توانید در کشور انگلستان افتتاح حساب داشته باشید و سرمایه خود را به این کشور منتقل نمایید.

روش سرمایه گذاری از طریق ۲ میلیون پوندی:

این روش متفاوت از دو روش ۲۰۰ هزار پوندی و ۵۰ هزار پوندی می باشد. اگر بخواهید از روش ۲ میلیون پوندی اقدام بکنید از ابتدا شما می توانید اقامت ۵ ساله دریافت نمایید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری وارد لینک مقاله شرح کامل ویزاهای سرمایه گذاری انگلستان شوید.

سرمایه گذاری در انلگیس

مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

براساس قوانینی که در اول ژانویه سال ۱۹۸۳ وضع شد تابعیت کشور انگلستان از سیستم قاعده خون پیروی می کند و در نتیجه با تولد فرزند در خاک انگلستان نمی توانید اقامت دائم و یا پاسپورت این کشور را دریافت نمایید. زمانی کودک متولد شده می تواند شهروند انگلستان شناخته شود که یکی از والدین، اقامت دائم یا تابعیت این کشور را دارا باشند که با توجه به تابعیت والدین فرزند هم می تواند پاسپورت انگلستان را دریافت کند.

اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

اگر شما با یکی از شهروندان انگلستان ازدواج کنید می توانید برای ویزای ازدواج درخواست دهید. این نوع ویزا به شما اجازه می دهد که ۳۳ ماه در خاک کشور انگلستان بمانید و پس از اتمام اعتبار این ویزا با توجه به بررسی موقعیت شما ۳۳ ماه دیگر قابل تمدید می باشد. وقتی که ۵ سال از حضورتان ( زندگی مشترک تان ) در این کشور بگذرد می توانید اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایید و پس از ۱۲ ماه  که اقامت دائم را دریافت نمودید می توانید برای دریافت پاسپورت درخواست دهید. برای دریافت این نوع ویزا باید ثابت کنید که ازدواجتان با شهروند انگلیسی واقعی بوده و دو سال از مدت زندگی مشترکتان می گذرد. شخصی که شهروند انگلستان می باشد باید نشان دهد که درآمد کافی (سالیانه ۱۸۶۰۰۰ پوند) دارد که از راه های قانونی بدست آورده است و مکانی برای اسکان خود دارد.

ویزای نامزدی ـ ویزای ازدواج ـ مهاجرت از طریق ازدواج ـ اخذ تابعیت از طریق ازدواج ـ‌ ازدواج با خارجی ـ ازدواج در خارج از کشور

اقامت و ازدواج در انگلستان
سخن پایانی قوانین پناهندگی در انگلستان

بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان، شرایط و چگونگی پناهندگی در انگلستان و خطراتی که در این مسیر شما را تحت شعاع قرار خواهد داد را در این مقاله خواندید. باید گفت که در اکثر اوقات شاید بیش از نود درصد افرادی که می خواهند در انگلستان به عنوان یک پناهنده اقامت بگیرند از قوانین پناهندگی در انگلستان بی خبرند و همچنین مجبور هستند که در این مورد عمدتا با افرادی که صلاحیت انجام این پروسه ها را ندارند مشورت نمایند که می تواند این مسیر را بیش از پیش دشوار نماید. باتوجه به مطالب فوق دریافتید که علاوه بر روشی که بر اساس قوانین پناهندگی در انگلستان صورت می گیرد، روشهای قانونی از جمله، کار، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج وجود دارد که برای اخذ اقامت بدون نیاز به پناهندگی در انگلستان راه را برای مهاجران ایرانی باز گذاشته است. طبق قوانین پناهندگی در انگلستان شما می توانید با کمک یک وکیل، امور مربوطه را پیگیری نمایید. همچنین در ابتدای این مسیر اگر شما آشنایی با قوانین مهاجرت به انگلستان ندارید می توانید با مشاوره و راهنمایی رایگان وکلای موسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرت قانونی به انگلستان از تمام راه های مهاجرت به انگلستان و قوانین به روز این کشور مطلع شوید. شما می توانید در انتهای مقاله در بخش دیدگاه ها ( یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین وبسایت ) در باب قوانین پناهندگی در انگلستان و روش های دیگر مهاجرت به کشور سوالاتتان را مطرح نمایید تا متخصصین ما به آنها پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

365 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. Pari گفته:

  سلام من پسری ۱۵ ساله هستم ومیخواهم از راه قاچاق به انگلستان مهاجرت کنم متاسفانه چون به من ویزا ندادن مجبور شدم این راه رو انتخاب کنم میخواستم ببینم کار خوبی میکنم و در انگلستان من را جذب میکنند یا کار من بی فایده است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با توجه به سن لطفا با دقت کامل عمل نمایید. مهاجرت غیرقانونی پر از خطرهای است که برای شما قابل پیش بینی نیست و بهتر است از اسیر طرق مهاجرت به انگلستان اقدام بفرمایید.

   پاسخ
  • امير گفته:

   سلام
   من ساكن توكيو هستم و گذرنامه ايراني ولي صادر شده از توكيو هستم مي خواستم ببينم من الان بليط بگيرم برم لندن در حد ٣،٤ روز گردش تو فرودگاه لندن به من ويزا ميدن توريستي بعدش برگردم ژاپن
   كلا برنامه دارم كه به اكثر كشور ها در حد ١ هفته سفر كنم اگر ويزا تو فرودگاه صادر بشه
   با سپاس
   باسپاس

   Rating: ۵
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز با پاسپورت ایرانی نمی توانید ویزای فرودگاهی اخذ نمائید و سکونت و اقامت در توکیو تاثیری در این موضوع نخواهد داشت.

    پاسخ
 2. Zahra گفته:

  سلام مجدد خدمت شما. من کارشناسی مهندسی پزشکی دارم و ۲۵ ماه سابقه کاری دارم. ارشد مدیریت هم دارم و ۱۶ ماه هم سابقه تدریس در اموزش و پرورش دارم، بنظر شما من می تونم از طریق کار اقدام کنم یا سابقه کاری زیادی ندارم. الان هم مشغول به خوندن زبان انگلیسی هستم تا مشکل زبان هم نداشته باشم. سنم هم ۳۱ هست.

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. سوسن گفته:

  سلام وقتتون بخیر، همسرم ورزشکاره چندتا مقام هم داره و تمام مدارک مربی گری هم داره. دولت اونجا برای ورزشکاران ارزشی قائلن؟ چطوری میشه جز پناهندگی اقدام کرد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. شکوفه گفته:

  با سلام مجدد ممنون از پاسخگوییتون فقط اینکه چه مقدار سرمایه میخواد و تحصیل فرزندانم رایگان است یا نه اگر نه هزینه سالیانه چه مقدار است و در نهایت هزینه(حق الوکاله)چقدر است با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش های سرمایه گذاری در انگلستان از ۵۰ هزار پوند تا ۲۰۰ هزار پوند متغیر هستند ، برای اطلاع از حق الوکاله باید با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. شکوفه گفته:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید اکر از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم برای انگلستان میتوانیم آنجا کار کنیم درضمن دو فرزند پسر ۱۶ ساله و دختر ۱۰ساله داریم کلا بهترین و سریعترین راه پیشنهادی شما چیست ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدارک شما مهیا باشه ، روش های سرمایه گذاری معمولا سریع جواب میدن ، شما نمی توانید به عنوان یک نیروی کار در انگلستان کار کنید اما می توانید صاحب بیزینس خود باشید .

   پاسخ
 6. A.N گفته:

  سلام خسته نباشین
  میخواستم راجب مهاجرت به انگلستان بهم توضیح بدین من امسال ۱۸سالم تموم میشه و میخواستم برای دانشگاه انگلستان انتخاب کنم ولی از طریق تحصیلی هزینش بسیار بالاست
  یک راه معرفی میکنید که همراه با خانواده بتونیم سریع اقامت بگیریم

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. Hamid گفته:

  سلام من دانشجوی کاردانی نرم افزارم بیست و سه ساله ،از لحاظ مهارتی برنامه نویسی رو بلدم ولی خدمت سربازی نکردم میخاستم بدونم راه قانونی هست که بتونم به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت کنم البته با هزینه کم یا باید از طریق پناهندگی اقدام کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی لطفا تمامی طرق مهاجرت به انگلستان رو در مقاله مرتبط مطالعه بفرمایید. قطعا سایر طرق نتیجه بهتری نسبت به پناهندگی دارند.

   پاسخ
 8. سرور یزدانی گفته:

  سلام کسی که خود اثر انگشت یونان را داشته باشد و و بعد غیر قانونی خود را به انگلستان برساند آیا اون را برمیگردانند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. K&R گفته:

  با درود خدمت دوستان ، من ویزای ویزیتور ۶ ماهه انگلیس رو دارم می تونم وارد که شدم اعلام پناهندگی کنم ، اگه میشه ، نمی گن شما که قانونی وارد شدی پس مشکل نداری

  Rating: ۵
  پاسخ
 10. Arian گفته:

  با درود
  آیا راهی برای درخواست ویزای تحصیلی انگلیس برای فرزندم که ده سال دارد وجود دارد؟ آیا ازین طریق میتوان برای من و همسرم هم اجازه اقامت و سپس اجازه کار گرفت؟
  ما دارای تراول داکیومنت و پناهندگی از یونان و ساکن یونان هستیم.
  درصورت نبود اجازه کار نیز تا ماهیانه حدود هزار پوند امکان خرج دارم، حدود ده تا بیست هزار پوند هم بعنوان هزینه اولیه میتوان پرداخت.
  با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ممنون از توضیحات کاملتون ، برای سنین زیر ۱۲ سال شرایط اندکی سخت هست و به طور کلی هزینه ها نیز بالا هست ، برای زندگی در انگلستان برای یک نفر در شهری غیر از لندن حدود ۱۰۰۰ پوند هزینه میشه . لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 11. جواد گفته:

  سلام من داور فوتبالم ۲۷ سالمه دیپلم دارم میخوام ب یک کشور دیگه برا ادامه ای داوری مهاجرت کنم نظر شما چیه و کجا رو پیشنهاد میدید هزینه اش چه مقداره ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. Mahan گفته:

  با سلام،میخواستم بپرسم مدرک تحصیلی که از ایران گرفتیم رو میشه ترجمه کرد و برد انگلیس و اونجا بعد از اعلام پناهندگی از اون مدرک استفاده کرد یا مدارک پناهجویان رو قبول ندارن؟لیسانس حسابداری دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 13. ایمان گفته:

  سلام من داداشم ۴ ساله انگلستان هست …من ۳۳سالمه مدرک دیپلم زبانم نسبتاخوب حدودا ۱۵۰ تو حساب دارم از طریق دعوتناه داداشم میتونم مهاجرت کنم ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با دعوت نامه میشه برای ویزای توریستی اقدام کرد ولی مدارک ویزا رو باید خیلی خوب بچینین که به مشکل نخورین . سرمایتون اگر بیشتر باشه خیلی کمکتون میکنه

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز شما از عواقب مهاجرت قاچاقی آگاهی دارین ؟ مدونین چند سال از عمرتون رو باید بزارین که در نهایت شاید بهتون اقامت بدن شاید ندن ؟ لطفا مقالات مهاجرت به انگلستان رو مطالعه بفرمایید و از راه های مناسب اقدام کنید.

   پاسخ
 14. azade گفته:

  سلام.وقتتون بخیر . من یک سال و نیم سابقه بیمه دارم.همسرم ۳۴ سالشه و باریستا هستش.ولی سابقه بیمه نداره.دو تا از عمه های همسرم و بچه هاشون ۳۰ ساله که انگلیس زندگی میکنن.آیا میتونن برای ما کاری کنن که ما به انگلیس بریم ؟میتونن دعوتنامه بدن ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدرک تحصیلی شما و همسر معم هست و باید این موضوع مشخص بشه. بله میشه براتون دعوت نامه بفرستن و براتون پیشنهاد شغلی پیدا کنند. اینجوری میتونین زودتر اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 15. مرجان گفته:

  سلام من و همسرم ۲۴ سالمونه و ۴ ماهی هست تو آلمان درخواست پناهندگی دادیم جوابی نیومده برامون میخوایم بیایم انگلیس اعلام پناهندگی بدیم آیا مارو نگهمادارن؟ یا برمیگردونن آلمان؟ زمانی که خودمونو معرفی کردیم ویزامون مدتش تموم شده بود اثر پناهندگی و اثر سفارت دارین. لطفا جواب بدین ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. دنبال راهی باشید که اجازه خروج صادر بشه برراتون یا تکلیف اقامتتون سریع تر مشخص باشه ، از طریق وکیل پیگیری بفرمایید.

   پاسخ
 16. feysal گفته:

  باسلام،من۴۲سال سن دارم،ومجردهستم و دارای لیسانس مکانیک ودرحال حاضرکارمند قراردای هستم وحدود۲۰۰میلون تومان سرمایه دارم،ودر حد نوشتن وخواندن و مکالمه ساده به انگلیسی آشنایی دارم و چند مدرک ساده زبان و غیره دارم،بفرمائید ک با این شرایط میتوانم به انگلستان مهاجرت کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 17. جواد نصیری گفته:

  با سلام وادب
  من دارای یه فرزند پسر۵ساله و با همسرم ۳۰ ساله که فوق لیسانس معماری وخودم هم فوق لیسانس مکانیک دارم وسنم ۳۵ ساله و ۱۰سال سابقه طراحی قطعات صنعتی در شرکت معتبر در اصفهان مشغول به کار هستم.خواستم اول خودم برم از یه طرقی به انگلستان و اعلام پناهندگی بدم و بعد خانوادم قانوی بیارمشون انگلاستان ولی با هر کسی که تو انگلاستان از طریق پناهندگی رفته بودن صحبت می کنم،آنها به من می گویند با خانواده بیا و هر سه با هم اعلام پنا هندگی کنید. لطفا راهنمایی کنید من را

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد لطفا سایر طرق را بررسی بفرمایید. شما با این شرایط می تونید برای کار در آلمان اقدام کنید فقط نیاز به مدرک زبان دارین که در مدت دو ماه قابل دستیابی هست.

   پاسخ
 18. محمد گفته:

  سلام. تغییر درخواست پناهندگی به پذیرش تحصیلی یا کاری شخصی که در پروسه پناهندگی در اسلوواکی حضور دارد امکان دارد یاخیر؟واگر امکان داشته باشد طریقه انجام ان چگونه است.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی باید شرایط تغییر رو داشته باشید و اینکه اصلا شما در چه وضعیتی هستید بسیار مهم هست. اگر شما الان خودتون رو به عنوان پناهنده معرفی کردین خیلی از راه ها رو بستین ، مگر اینکه شرایط ویژه ای داشته باشین.

   پاسخ
 19. نیما گفته:

  سلام من مدرک فوق دیپلم برق والکترونیک دارم۳۲ سال سن دارم مایلم به انگلیس بروم دوستم در انجا مغازه قنادی داره قراره در قنا دی مشغول به کار شوم برای اخذ ویزای انگلیس باید از کجا شروع کنم لطفا” راهنمابیم کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید دوستتون کاملا اثبات کنه که به شما در اونجا نیازه داره و تفاوت شما رو با یه نیروی کار انگلیسی به صورت کامل مشخص کنه ، در ابتدا باید ایشون به اداره کار در خواست بدن و براتون دعوت نامه ارسال کنند.

   پاسخ
 20. Amir گفته:

  سلام من یک پسرهستمو۱۷سالمه ویک مبارز فوق‌العاده
  هستم ولی توی ایران زیاد کشف نشدم میخواستم ببینم میتونم به عنوان یک استعداد ورزشی به انگلیس یا المان برم وتحت پوشش ان کشور باشم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید عنوانین بین المللی و رزومه ورزشی مناسبی داشته باشید که بشه اقدام کرد. سنتون خیلی خوب هست لطفا شرایط مهاجرت از راه های مناسب رو آماده کنید و سپس اقدام کنید.

   پاسخ
 21. فرحناز برومند گفته:

  سلام و عرض ادب من با خانواده ام در حال حاظر در المان زندگی می‌کنیم و حدود چهار سال هست ک در المان و مشغول درس هستم من خودم شخصا میخوام ب انگلیس درخواست پناهندگی بدم ویک اقامت فعلی سه ساله هم در اینجا دارم این که من هفده سالم هس و در چن ماه آینده ب سن قانونی میرسم
  آیا با این شرایطی ک من دارم میتونم درخواست پناهندگی بدم

  Rating: ۴
  پاسخ
 22. Jasmine گفته:

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون می خواستم بدونم برای گرفتن اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری حداقل چقدر پول نیاز داریم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با تشکر از همراهی شما ، برای سرمایه گذاری در انگلستان از ۵۰ هزار پوند میشه شروع کرد که شرایط خاصی داره ولی برای شخصی که از ایران می خواد اقدام کنه ۲۰۰ هزار پوند مناسبه که دو تا خانواده با هم میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 23. الهه گفته:

  سلام من ٢٤سالمه ويزاي مولتي كانادا دارم اما انگليس رو دوس دارم زبانم خوبه و ليسانس معماري دارم و نميتونم هزينه هاي تحصيل كانادا رو بدم به نظرتون از چه راهي اقدام كنم براي مهاجرت؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، دوست گرامی برای معماری شما می توانید برای دانشگاه های انگلستان اقدام بفرمایید اما هزنیه ها تقریبا با کانادا برابر است. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شما باید مدارک تحصیلی خودتون را از دیپلم تا آخرین مدرک تحصیلی ترجمه رسمی کنید و برای سازمان NARIC ارسال کنید معمولا ۱۰ الی ۱۵ روز کاری بررسی طول میکشه و بعد بهتون پاسخ میدن ، بعد از تایید مدارک شما باید یک آزمون ارزیابی سطح زبان انگلیسی بدین و بعدش می تونید برای مجوز کار اقدام کنید. مدرک زبان دارین ؟

   پاسخ
 24. دیندارلو گفته:

  با سلام
  من پاسپورت و مجوز کار در انگلستان را دارم. از طرفی هم فارغ التحصیل دکترای تخصصی از دانشگاه سراسری ایران هستم. میخواستم بمرسم مدارک دانشگاهی ایران را قبول دارند یا باید قبلش کار خاصی انجام بدهم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید در ابتدا مدرک شما معادلسازی بشه تا بتونید با مدرکتون کار کنید. البته در نظر داشته باشید که شاید نیاز باشه مجددا چند ترم رو تحصیل کنید تا معادلسازیتون کامل بشه

   پاسخ
 25. میترا گفته:

  با سلام
  ۲۹ سالمه و لایسنس معلمی خلبانی هواپیمای فوق سبک از سازمان هواپیمایی کشوری دارم و ایلتس ۶ از چه راهی میتونم اقدام کنم برای انگلیس یا کانادا
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد ما به شما دوره های خلبانی در کانادا می باشد که بعد از آن ها می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید.

   پاسخ
 26. Termeh گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹سالم و امثال رتبه یک کنکور هنر شدم.میخام از ایرن برم دارم مدارک فنی و ورزشیم رو میگیرم ک بین المل مللی هستن ، البته تنها نیستم ودوستم هست،میخوایم بعد از گرفتن مدرک فوریت های پزشکی اقدام کنیم البته بگم ما مسیحی هستیم خواستم بدونم اگر ما بخوایم پناهنده انگلیس بشیم و اون جا مشغول بهـ کار و تحصیل بشیم وحداقل پول مون صد ملیون البته هر کدوم جدا.دنبال مدرک زبانمون هستیم ، لطفا بگید ما باید چیکار کنیم چون شرایطمون خیلی سخت هست این جا
  لطفا راهنماییم کنید

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. با توجه به شرایط مناسب سنی شما پیشنهاد می شود که دیگر طرق مهاجرت به انگلستان را بررسی نمایید. لطفا مقالات تحصیل در انگلستان را مطالعه نمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متاسفانه کشورهای عربی قوانین خاصی برای مهاجرین و تبدیل اقامت آن ها به تابعیت و شهروندی ندارند. شما می توانید از طریق پیشنهاد کاری برای فوتبال در قطر اقدام کنید.

   پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   مؤسسه ملک پور یا MIE اتریش، هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما رسید.

   پاسخ
 27. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید.من ویزای انگلیس رو گرفتم و به فکر کار هستم.میخواستم بدونم کسی که تو ایران مدرک مربیگری بین المللی شنا رو گرفته میتونه با همین مدرک تو انگلیس کار کنه؟

  پاسخ
 28. Mersad گفته:

  سلام من ۱۷ سالم هست و فوتبال بازی میکنم
  یه پسر خاله ۱۸ ساله هم دارم که درحال تحصیل هست و سال ۹۸ کنکور باید بده
  ما ۱۵۰ الی ۲۰۰ میلیون پول داریم
  و خانواده هامون رضایت دادن که بریم انگلستان
  قرار هم هست که کلاس فشرده ۶ماهه زبان بریم از هفته آینده تا به انگلیسی مسلط باشیم
  من هدف اصلیم فوتبال هست برای انگلیس رفتن البته در کنارش درس هم میخونم
  پسرخالم هم درس..
  آیا امکانش هست که کشور انگلستان مارو بپذیره؟

  پاسخ
 29. Farzad گفته:

  سلام خسته نباشید بنده قصد کار در کشور انگلیس رادارم پانصد میلیون پول نقد دارم و گواهینامه رانندگی پایه یک دارم با سابقه کار و داری ۳۵ سال سن و متاهل و یک فرزند پسر ۹ ساله لطفا راهنمایی فرمایید ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در انگلستان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا امکان اخذ ویزای کار انلگستان وجود داشته باشد.

   پاسخ
 30. داود گفته:

  سلام من همسرم تقریبا ۹ سال میشه در هلند هستیم و دخترم ایران بدنیا اومده و دو پسرم در هلند یکی ۶ سالشه و دیگری ۴ سالشه و من افغانی هستم و افغانستان رو هم ندیدم و دیابت دارم انسولین استفاده میکنم اگه من تنهایی بیام انگلیس شانس جواب دارم یا نه و دولت هلند ما رو ۲ بار هم زندان بردن ولی نتونستن دیپورت کنن بخاطر مریضیم اگه امکانش هست راهنمایی کنین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متاسفانه موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا با دفتر وین تماس بگیرید تا راه های بهتر برای اقامت انگلستان به شما پیشنهاد شود.

   پاسخ
 31. تاجی مشهدی ابراهیم گفته:

  سلام..۵سال هست که در انگلیس زندگی میکنم کارت اقامت دارم هنوز پاسپورت انگلیس را نگرفتم..میخوام دخترم را به انگلیس بیارم ..قانونی بیارم که نمیتونه بعدش درخواست پناهندگی بده؟! میشه؟ لطفا یه شماره تماس بمن بدهید تا بتوانم باهاتون تماس بگیرم ترجیحا شماره انگلیس باشه بهتره مرسی

  پاسخ
 32. نازیلا گفته:

  سلام لطفا جواب بدین خواهش میکنم ، من یک ترنسم نمیتونم پیش خوانودم زندگی کنم گرچه تنهاترین جا برای زندگیم شب گذرانی خانه پدریمه ولی جامعه و خوانوتدم منو قبول ندارن تروخدا کمکم کنین تا بتونم وارد کشور انگلیس شوم تا بتونم به زندگی مورد علاقم در جامعه ای که قبولم دارن زندگی کنم ، لطفا جواب بدین خواهش میکنم.

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   مؤسسه ملک پور در زمینه پناهندگی فعالیتی ندارد. در صورتی که قصد دارید از سایر شیوه های مهاجرتی اقدام نمایید، کارشناسان ما جهت راهنمایی در خدمت شما هستند. امکان مشاوره رایگان تلفنی برای تمامی عزیزان فراهم است. با بررسی شرایط سنی، تحصیلی و مالی، مهاجرت شما به شیوه های تحصیلی و کاری امکان سنجی می شود.

   پاسخ
 33. مینا گفته:

  خانمی مطلقه ۴۷ساله بازنشسته فوق دیپلم زبان انگلیسی هستم منزلی در حدود ۴۵۰میلیون تومن دارم ایا جهت اخذ پناهندگی و ثبت شرکت میتونم با این مبلغ اقدام کنم واگه بله چطور و چگونه ؟ ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه خدمت مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. با توجه به شرایط ویژه شما پیشنهاد می شود که حتما با استاد ملک پور یک تایم مشاوره داشته باشید تا بهترین تصمیم برای شما اخذ شود.

   پاسخ
 34. رضا گفته:

  سلام
  من ملی پوش بوکسم
  دانشجوی کارشناسی هم هستم
  میخام برم کانادا یا سویس بخاطر ادامه تحصیلو ورزش قهرمانی
  چقدر شانس دارم که پذیرشم کنن ینی پناهندگی بهم بدن؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. با توجه به شرایط شما می توان برای تحصیل و کار اقدام کرد.

   پاسخ
 35. رضا گفته:

  سلام من سه ساله میخوام با یه دختر ازدواج کنم ولی خوانواده های ما به هیچ عنوان موافقت نمیکنن میخوام بدونم که اگه ما باهم از ایران بریم میتونیم پناهنده انگلیس شیم و اونجا ازدواج کنیم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
 36. ذاکر احمدی گفته:

  سلام
  من در ایران تنها زندگی میکنم هیچ کسی را ندارم هم فامیلم در جنگ شهید شدن زندگی برام در ایران خیلی سخت هست لطفا یک راه برام نیشان دهید

  پاسخ
 37. Ahmad گفته:

  سلام.من ۲۴سالمه.قصدرفتن ب کشور انگلیس ودارم ی پسربچه ۱ساله دارم ویه نوزاد توراهی ک چندماهه اخیر ب دنیامیاد شانس من برای ستیزن شدن بالاس یاخیر.باتشکر.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سیتیزن شدن از چه طریقی؟ اگر منظور شما شهروندی از طریق تولد فرزند است پروسه بسیار زمان بری برای آن وجود دارد.

   پاسخ
 38. مینو گفته:

  سلام،دبیر کامپیوتر هستم،۱۰ سال سابقه،۳۷ ساله،مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر،همسرم ۴۲ ساله،مربی مکانیک فنی و حرفه ای،۱۴ سال سابقه،مدرک تحصیلی لیسانس،دو فرزند ۳ و ۸ ساله داریم،بهترین و امن ترین راه و توصیه ی شمابرای اقامت در انگلیس چیست؟و آیا امکان پیدا شدن شغلی مناسب برای ما وجود دارد یا خیر؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در انگلستان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. تحصیل فرزندان و بعد از آن پیوستن شما به آن ها شاید بهترین گزینه باشد ، کشور استرالیا نیز گزینه مناسبی است.

   پاسخ
 39. amir گفته:

  باسلام.من و خانواده ام قرار است از طریق پرواز به انگلستان برویم.طریقه رفتن و رسیدن من به خاک انگلستان بوسیله یک استپ در خاک انگلستان است.این احتمال وجود دارد دیپورت شوم.باتشکر.لطفا پاسخ دهید

  پاسخ
 40. محمد0999 گفته:

  سلام وقت بخیر
  من بخاطر مریضی میخوام به انگلستان سفر کنم آیا راهی وجود داره ومیشه من سفر کنم
  مریضی من مربوط به روح و روان است و ایران جایی برا زندگی ندارم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط شما بررسی شود و سپس برای ویزای درمانی اقدام شود. ارتباط دکتر شما از طریق بیمارستان با بیمارستانی در انگلستان پذیرای شما است تاثیر گذار است.

   پاسخ
 41. جعفر گفته:

  سلام من بیماریه HIV دارم شرایط زندگی در ایران خیلی برایم سخته خانواده و آشنایان از من دوری میکنند ایا می توانم در کشوری مثل انگلیس یا آلمان پناهنده بشوم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خدا انشالله سلامتی بده بهتون ، متاسفانه ما مشاوره ای در مورد پناهندگی نداریم. شرایط شما باید بررسی شود به احتمال فراوان می توان از طرق دیگر اقدام کرد.

   پاسخ
 42. رضا ایمانی گفته:

  سلام خسته نباشید من ناشنوایان مشکلات دارم بابا و مامانم طلاق گرفته من کار زیاد پول نمیده فایده نداره من همیشه فکری زیاد میخوام میرم انگلیس بمونم ایران خوش نمیاد والله میخوام دعوت نامه بده

  پاسخ
 43. طاهر گفته:

  با سلام من قهرمان چند دوره جهان و اسیا و سر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و کارسناس تغذیه و وهمسرم لیسانس زبان انگلیسی و دختره ۹ ساله دارم قهرمان شنای ایران برای انگلستان لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
 44. لیلا گفته:

  سلام ایا با مدرک دیپلم و صدو بیست میلیون سرمایه راهی برای مهاجرت قانونی به یکی از کشورهای اروپایی رو دارم؟مدرک زبان هم ندارم

  پاسخ
 45. محمد گفته:

  با سلام
  برای اقامت دائم در انگلیستان از چه راهی میتونم اقدام کنم البته تخصص هم در زمینه جوشکاری و لوله کشی دارم

  پاسخ
 46. Ali گفته:

  با سلام خدمت شما و وبسایت تون من جوان افغانی هستم که مدارک خودم که ثابت بشه از کشور خودم دارم و حتی مدارک این رو هم دارم که من یک سرباز دولت هستم و با افرادی مانند طالبان تهدید به مرگ شدم رو دارم. میدونم شما هیچ جوابی راجع به پناهندگی نمیدین فقط راهنمایی میکنید فقط خواستم بپرسم اگه در حد اطلاعاتتون هست….آیا این مدارک من کافی هست؟ و اینکه آیا برای اعلام پناهندگی ام باید قاچاق بیام تا انگلیس یا اینکه اگه کشورم پرواز داشت پرواز کنم به انگلیس این راه شدنی هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تعریف پناهنده مقالات فراوانی بیان شده است. تنها شخصی می تواند برای پناهندگی اقدام کند که با تعریف پناهنده مطابق باشد.

   پاسخ
 47. siya گفته:

  سلام من یک جوان ۲۱ساله هستم میخام به انگلیس برم
  خاستم برای منی که به عنوان یک‌پناهنده میرم انگلیس بعد از این که خودم را تحویل دادم
  چه مدت برای اخذ اقامت و اجازی کار کردن در اون شهری که هستم طول میکشد
  ممنون میشم زود جواب من را بدید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد. لطفا سایر راه ها را بررسی کنید . قطعا با توجه به سن شما راه های مناسب تری وجود دارد.

   پاسخ
 48. مجتبی گفته:

  با سلام
  من درآلمان به همراه خانمم و دختر یک ونیم ساله ام در خواست پناهندگی داده ام ، خانمم و دخترمم اقامت یک ساله گرفته اند اما خودم منفی، دولت آلمان به من گفته که یا باید داوطلبانه برگردم یا همینطور بی تکلیف بمونم تا مجبور به اخراجم کنن(دولت آلمان می خواهد یک خانواده رو از هم جدا کند و فقط من ، پدر خانواده رو برگرداند). ما نمیتونیم در ایران زندگی کنیم بخاطر اینکه خانواده ام با ازدواج من موافق نبودن و منو خانمم رو تهدید ب مرگ کردند اما در حال حاضر یه دختر بچه کوچک هم دارم که جون اون هم در خطر است. در ضمن من در آلمان ازدواج قانونی کرده ام (آلمانی و ایرانی) و مدارک کامل رو دارم . من میتونم با خانواده ام به انگلیس پناه بیارم .تو رو خدا منو راهنمایی کنین کمکم کنین ???

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در رابطه با قوانین ازدواج معمولا حق جدا کردن خانواده به هیچ وجه وجود ندارد. شرایط را از طریق وکیل دنبال کنید.

   پاسخ
 49. طاهر گفته:

  با سلام من قهرمان ۴دوره جهان ۳ دوره اسیا وووسر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و شرکت کننده المپیک اتن و لیسانس تربیت بدنی و فوق دیپلم گیاهان دارویی همسرم قهرمان بدمینتون و فوق لیسانس زبان انگلیسی و المانی لیسانس و دخترم ۱۰ساله قهرمانه شنا پروانه ایران به خاطره شرایطی که دارم و دوست دارم دخترم اینده خوبی پیدا کند لطفا برای انگلستان یاری کنید اقای دکتر ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سرمایه گذاری و تحصیل در انگلستان برای شما بهترین گزینه هستند لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 50. شمس گفته:

  سلام من دندانپزشک هستم با سابقه کار ۱۳سال،برای مهاجرت به انگلیس راهی وجود داره برای من به جز دوره های تخصص البته،چون هزینه ش خیلی بالاست،امکان گرفتن پذیرش زبان و بعد پارد شدن به انگلیس که در طی دوره زبان ،امتحانهای معادلسازی مدرکم رو بدم هست؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، اگر منظور شما برای کار است ، برای ویزای کار انگلستان اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید امکان اقدام وجود دارد. دوره های زبان در سایر کشور ها به مراتب پروسه راحت تری دارد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 51. مرتضی گفته:

  با عرض سلام، من یه پسر ۲۰ساله هستم که بخاطره عقایده مذهبی و طرز فکرم از خانواده ترد شدم و همسایه ها فرزندانشونو از من دور میکنن و اسمم سره زبوناشونه!!! گفتن که به مراکز امنیتی و پلیس اطلاع میدن و من از این بابت احساس خطر میکنم و امنیت جانی ندارم، برای پناهندگی ازتون کمک میخواستم که منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 52. ح.آ گفته:

  با سلام خسته نباشید
  مدرک فوق لیسانس هنر دارم و چند تا سرتیفیکیت بین المللی (شرکت کردن در نمایشگاه های نقاشی خارجی) دارم و چطور اقدام کنم برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار و …
  ممنون میشم از راهنماییتون‌

  پاسخ
 53. مجید گفته:

  سلام
  من با سن ۵۴ سال حدودیکسال است با پرداخت مهریه و براساس مدارک محضری حق طلاق به همسرم ووکالت ازفرزندانم ازبابت نفقه وحضانت واگذار به همسر(ضمنا مبلغی هم بابت نفقه به همسرم پرداخت شده است) ودرحال حاضرجداازآنان تنهازندگی میکنم(ضمنا همسرم باوجود داشتن وکالت حق طلاق اقدام نکرده است) وازطرفی هم کارمند بازنشسته شرکت برق حقوق ماهانه ۳ونیم میلیون تومان ودارای یک أپارتمان ۸۵متری ویک خودرو پارس علاقمند به اقامت به انگلیس بدون دردسر واسترس را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر وسپاس مرادی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام با توجه به شرایط سنی تنها راه مناسب سرمایه گذاری می باشد، لطفا با دفاتر تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ در اختیار شماست.

   پاسخ
 54. مژگان زمانی گفته:

  سلام من همسرم انگلیس زندگی میکنه و از طریق ویزای ازدواجی بمن ویزا دادن که اعتبارش یک ماه اما همسرم پاسپورت من رو نمیده اگر از طریق شکایت من حکم خروج از ایران و ورود به انگلیس رو داشته باشم میتونم اونجا بمونم یا اینکه منو دوباره میفرستن ایران چون همسرم میگه باید مهریتو ببخشی که پاسپورتم رو بده

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، اگر همسر تابیعت یا اقامت دائم انگلستان رو داشته باشه و بتونه اثبات کنه که هزینه های شما رو در طی دو یا سه سال پوشش میده شما می توانید در انگلستان اقامت داشته باشید.

   پاسخ
 55. ابراهیم گفته:

  سلام من افغانی هستم ۱۸ سالم هست ولی متولد ایران هستم و خواهران و برادرم ازدواج کرده اند پدر و مادرم هم فوت کرده اند و من هم افغانستان را ندیده ام و هیچکسی را هم در افغانستان نداریم و ب دلیل شرایط سخت زندگی در ایران مجبور شدم ب ترکیه سفر کنم در حال حاظر در ترکیه هستم زیر نظر سازمان ملل.اما میخواهم ب انگلستان بیام باید چکاری بکنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط مهاجرت برای پناهندگان آسان نیست، برای مهاجرت به انگلستان از طرق مختلفی می توانید اقدام کنید اما باید شرایط آن را داشته باشید.

   پاسخ
 56. سارا گفته:

  سلام میخوام بدونم با داشتن حداقل چندپوند میتونم در انگلیس مغازه یا رستوران بزنم؟)البته که منظورم بعد از اخذ ویزای کار و اقامته،فقط بطور میانگین میخوام مبلغش رو بدونم)ممنون

  پاسخ
 57. سیروان گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید….
  بنده برادرم ساکن انگلستان هستند
  آیا من میتونم با استفاده از دعوتنامه خانوادگی به انجا سفر کرده و درخواست پناهندگی بدم؟

  پاسخ
 58. فرزان گفته:

  من ۱۲سالمه و یک برادر دو قلو دارم
  ما می خواهیم به همراه پدر و مادرمان به انگلیس مهاجرت کنیم
  ما فوتبالیست هستیم و در تیم آکادمی کیا بازی میکنیم
  ایا امکان این هست که از طریق فوتبال بتونیم مهاجرت کنیم

  پاسخ
 59. الهام گفته:

  سلام من ۳۴ ساله ام میخواستم بدونم میتونم برای دوره یادگیری زبان انگلیسی دانشجو بشم خودم فوق لیسانس مدیریت هستم
  چقدر هزینش هست

  پاسخ
 60. Omid گفته:

  سلام
  ببخشید من هنرجو کلاس ۱۰ هستم خواستم بدونم که (هزینه) و شرایط برای ویزای تحصیلی چقدر است. و خواستم بدونم با این روش میشه اقامت دائم انگلستان رو گرفت ؟

  پاسخ
 61. فائزه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه داری مدرک لیسانس هستم و دارم ارشد میخونم رشته ی مدیریت بازرگانی هستم
  میخواستم بدونم چه اقامتی باید بگیرم؟؟؟
  برای لندن
  از ایران رفتن راحتره یا برم ترکیه
  چه مدارکی باید ارائه بدم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. مینا گفته:

  با سلام من دارای فوق لیسانس مدیریت mba و شاغل بانک باسيزده سال سابقه و۳۶ساله هستم همسربندهمهندس برق قدرت با دوازده سال سابقه مرتبط شاغل نفت ميباشندويک فرزند۵ساله چگونه میتوانیم برای اقامت درانگلستان يااتريش اقدام کنیم?

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. sara گفته:

  سلام من و مادرم ۴ ماه پیش به گرجستان مهاجرت کرده ایم اما قصد پناهندگی دینی به کشور بهتری داریم چه کاری باید انجام دهیم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. رادین گفته:

  با سلام«
  بنده لیسانس کامپیوتر و همسرم لیسانس عمران هستن یک فرزند ۱۰ ساله دارم و هر دو دارای سابقه کار مرتبط بیش از ده سال هستیم می خواستم ببینم شانسی برای اقامت انگلستان داریم؟ لازم به ذکر هستش که خاله همسرم حدود سی سال هستش که به اتفاق خانواده انگلستان هستن و فرزندانشون اونجا تشکل خانواده دادن این موضوع می تونه برای مهاجرت ما امتیازی محسوب بشه؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام روش های فراوانی برای مهاجرت وجود دارد که با توجه به شرایط شما مناسب ترین آن ها انتخاب می شود. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 65. عرفان گفته:

  سلام،من ۲۷ سال سن وارم،متاهل،بدون فرزند، مهندسی برق قدرت دارم،وسابقه کار اجرائی تو زمینه کاری خودم دارم،اگر پناهنده شوم چه اتفاقی می افته،ممنون،

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط بد زندگی و سختی های که در این راه وجود دارد پیشنهاد ما برای مهاجرت روش های دگیر است، ویزای کاری آلمان یا اتریش به نظر برای شما مناسب به نظر می رسد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي مي باشد.

   پاسخ
 66. پریسا زاهدی گفته:

  سلام وقت بخیر من ۳۰سالمه لیسانس کشاورزی دارم. در حال حاضر دفتر بیمه دارم. یه دختر ۲ساله دارم. همسرم هم فوق لیسانس عمران گرایش آب داره. کارش در ایران ساخت و سازه. برای مهاجرت به انگلستان میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدیم. و اینکه ۵تا از دایی هام مقیم اون کشور هستن

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، راه های متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد و ما نیازمند این هستم که شرایط شما را به صورت کامل بدانیم، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نمي دهند. پیشنهاد می شود که روش مهاجرتی دیگری را انتخاب کنید.

   پاسخ
   • کاوه گفته:

    سلام من داداشم وزن داداشم انگلیسه خودم ترکیم میخواسم بدونم میتونه از طریق بشر دوستانه برامن ویزا برفسه برم زیر نظر داداشم؟؟

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا شرایط خود را اعلام بفرمایید تا طرق دیگر برای شما بررسی شوند.

     پاسخ
 67. جواد گفته:

  سلام خدمت شما خواهش میکنم راهنمایی کنید
  پسر ۲۱ ساله ای دارم دانشجو هست میخوام بفرستمش المان یا انگلیس ( فرقی نداره فکر کنم انگلیس سخت تر باشه ) یکم تحقیق کردم دیدم میشه با ویزای تحصیلی یا کار بره اما دوتا مشکل بود واسه کار باید لیسانس داشته باشی حتما که این هنوز نداره و دوم اینکه واسه المان واسه ویزای تحصیلی باید خیلی تو صف وایسی
  خوب حالا هیچ راهی نیست که این تا اخر امسال بره ؟؟ در مورد هزینشم یکم تو ضیح میدید ؟؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای مهاجرت اطلاع از کلیه ضوابط باعث نتیجه بهتر می شود. همچنین در نظر داشته باشید که عجول بودن در این امر پیشنهاد نمی شود، با برنامه ریزی درست و اصولی قطعا نتایج بهتری حاصل می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. Iman گفته:

  سلام من در کشور اتریش منفی گرفته ام
  اگر به انگلیس مهاجرت کنم دوباره دیپورت میشوم به اتریش یا اینکه پذیرفته میشوم
  با تشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، پذیرش پناهنده با توجه به مشکل آن انجام می پذیرد. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و پیشنهاد می شود که از دیگر راه ها برای مهاجرت اقدام بفرمایید

   پاسخ
 69. مرتضی گفته:

  سلام..خواننده پاپ و اپرا هستم..فوق دیپلم خبرنگاری دارم…چطوری میتونم اقدام کنم؟ایا میتونم کاری بکنم برای رفتن یا خیر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. روش های مهاجرت قانونی نیز وجود دارد که موسسه ملک پور در انجام کارهای حقوقی همراه شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. جواد گفته:

  سلام خدمت شما
  دوست عزیز من قصد مهاجرت دارم( به المان یا انگلیس ) ولی نمیدونم باید از راه های غیر قانونی برم یا قانونی ؟؟؟ اصلا کدوم ارزونتره ؟ واقعا گیج شدم هر کسی یه چیزی میگه و در ضمن من هنوز داشجو هستم و اجازه خروج قانونی دارم ولی وقتی قانونی میری نگه نباید برگردی؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، برای مهاجرت قانونی چندین روش وجود دارد و قطعا با اقدام درست نتایج مورد نظر شما حاصل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. شهریار گفته:

  با سلام
  من ۳۰سالمه و میخوام از طریق پناهندگی به انگلستان مهاجرت کنم ولی شرکتهای مختلف حرفهای متفاوتی میزنن و شرکتی ادعا کرده که میتونه خیلی راحت به صورت قانونی وارد انگلستانم کنه و بعد پناهندگی اجتماعی برام بگیره آیا این ادعا درست میتونه باشه!؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. در نظر داشته باشید که پناهندگی سختی و مشکلات خاص مربوط به خود را دارد. قطعا راه های قانونی فراوانی برای مهاجرت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. بنیامین گفته:

  سلام من قصد پناهندگی در انگلستان دارم اما تقریبا ۱۰ روز پیش در فرودگاه اسپانیا بازداشت شدم واز من روی کاغذ زرد رنگ اثر انگشت گرفتن و فردا در یک مکانی بردن و یک وکیل گفت که فعلا آزادی و هر وقت احضاریه اومد برای تخلفت باید مراجعه کنی .درضمن سوال کردم که این اثرانگشت پناهندگی گفتن نه. میخواستم ببینم اگر در انگلیس تقاضا بدم آیا اثرم مشخص میشه یعنی جایی ثبت میشه؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موسسه ملک پور با توجه به شرایط سختی که در این راه وجود دارد، مهاجرت از طریق پناهندگی را توصیه نمی کند. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند. با احترام فراوان

   پاسخ
 73. مهران گفته:

  سلام من میخوام شهروند انگلیس بشم … و به فعالیت ورزشی مثل بازی در باشگاه های فوتبال در انگلیس مشغول بشم لطفا خواهشا راحت ترین روش رو بگید ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. روح اله گفته:

  سلام
  من ۳۹ ساله فوق لیسانس ادبیات عرب وکارمندبا۲۰سال سابقه وخانمم فوق دیپلم آموزش کودکان استثنایی۳۸ساله با دوفرزند۱۰ و۳ساله برای مهاجرت کاری اروپا واسترالیا میتونیم کاری از پیش ببریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید مدرک تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. Negin گفته:

  سلام
  روز بخير
  من از دانشگاه مجارستان رشته دندان پزشكي فارغ التحصيل شدم
  متاسفانه مشكلي برام پيش امده كه نميتونم نه اينجا بمونم نه ميتونم برگردم ايران
  ميخوام براي انگليس پناهندگي اقدام كنم
  قفط سوال من اينه تكليف مدرك تحصيليم چي ميشه؟ مدرك من در كل اروپا مورد تاييد هست
  اونجا مدرك قبوا ميشه يا بايد امتحان بدم؟
  ممنون

  پاسخ
 76. هادي گفته:

  با سلام
  من كارشناسي الكترونيك دارم و كارمند رسمي وزارت نيرو از سال ١٣٩٢ با سابقه ي كار مرتبط با رشته تحصيلي در نيروگاه ها و پست هاي برق فشار قوي هستم و همسرم ٢٩ ساله كارشناسي نرم افزار با معدل ١٦/٢٠ هستند.
  الان چند وقته واسه مهاجرت به انگلستان به جمع بندي رسيديم،آيا با سرمايه اي حدود ٢٠٠ ميليون تومان و شرايطي كه خدمتتون عرض كردم ميتونم به انگلستان مهاجرت كنم و به چه طريقي؟
  ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید اما باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. علی گفته:

  سلام من برادرم میخواهیم برای پیشرفتمان در ورزش و درس به انگلیس برویم اما نمیدانیم چگونه ویکیمان۱۵ودیگری۱۷سال سن داریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید برای تحصیل اقدام نمایید سپس می توانید حرفه خود را دنبال نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. فریبا اسدی گفته:

  من مجرد هستم شغلم آرایشگر هست و دو فرزند دختر دارم ۲۵و۲۱ ساله اولی لیسانس هنر و دومی دانشجوی ترم چهارم حسابداری مالیاتی ،میخوام به انگلستان مهاجرت کنم یا بصورت کاری یا پناهندگی ، ممنون میشم هزینه ها و شرایط رو بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. مهراد دانش گفته:

  سلام خسته نباشید . ببخشین مزاحمتان میشوم . میخواستم بپرسم که من قصد مهاجرت دارم به انگلستان . در صورت معرفی کردن خودم آیا برای من دولت خونه میده یا تو کمپ باید ساکن بشم ؟ چون شنیدم که دیگه تو انگلستان کمپ نیست

  پاسخ
  • hassan گفته:

   سلام وقتتون بخیر..بنده ۲۴ سالمه دانشجو مهندسی عمرانم ۳ سال سابقه کاری در کارهای عمرانی دارم..موسیقی هم کار میکنم کشور انگلیس رو برای زندگی خیلی دوست دارم ….میخواستم بدونم شما به عنوان وکیل و مشاور حقوقی چه پیشنهادی رو برای بنده در نظر دارین؟

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »