لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ و بررسی کامل شرایط کار در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ و همین طور شرایط کار در آلمان برای ایرانیان و نحوه کاریابی در آلمان در این نگارش به صورت کاملا تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. چگونه ویزای کاری آلمان ۲۰۲۰ را اخذ کنیم؟ شرایط پذیرش نیروی کار در آلمان چگونه است؟ آیا کار در آلمان بدون مدرک تحصیلی امکان پذیر است؟ تخصص های مورد نیاز کشور آلمان چیست؟ میزان حقوق دریافتی در هر یک از مشاغل در آلمان چقدر است؟ چگونه می توان با کار در آلمان اقامت و تابعیت و پاسپورت این کشور را اخذ کرد؟ در ادامه این مقاله به تمامی سوالات شما همراهان گرامی در مورد تخصص های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ پاسخ خواهیم داده و سایت های جستجوی کار آلمان را خدمتتان معرفی خواهیم نمود. کشور آلمان هرساله فهرستی را به منظور جذب نیروی ماهر و متخصص با عنوان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان منتشر می کند تا متخصصان جویای کار از سایر کشورها امکان کاریابی در آلمان را داشته باشند. این کشور قطب صنعتی اروپا نام گرفته و با اقتصاد قوی خود یکی از سه صادر کننده اول دنیا به حساب می آید. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره در زمینه کاریابی و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره تلفنی اولیه رایگان دریافت نمایید. هم چنین می توانید سوالات خود در زمینه لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و همین طور کاریابی در این کشور را در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2020
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و شرایط عمومی
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و ویزای کار
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و مدارک مورد نیاز کار در آلمان
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و نرخ بیکاری
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و میزان حقوق
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و نحوه کاریابی در آلمان
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و مؤسسات کاریابی
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و بررسی ویزای همراه
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و وضعیت اقامت و تابعیت از طریق کار
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و شرایط عمومی

اگر جویای کار در آلمان هستید و تمایل دارید لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بررسی نمایید، لازم است با شرایط کلی و عمومی کشور آلمان بیشتر آشنا شوید. جمهوری فدرال آلمان کشوری صنعتی و قدرتمند در مرکز اروپا است که با کشورهایی نظیر اتریش، هلند، بلژیک، دانمارک، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ و چک مرز مشترک دارد.

نقشه آلمان - مهاجرت به آلمان - آلمان کجاست؟ - اقامت آلمان - کار در آلمان

آلمان با جمعیتی بالغ بر ۸۳ میلیون نفر، پر جمعیت ترین کشور در اروپا محسوب می شود. آب و هوای این کشور نسبتا معتدل می باشد. آلمان یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیا را دارد و جایگاه دوم  را در بین سایر کشورها دارد. آلمان سومین کشور صادر کننده دنیا می باشد و صنعت خودرو سازی در این کشور جایگاه برتری در دنیا دارد. پایتخت این کشور آلمانی زبان برلین است و شهرهای شاخص آن شامل: فرانکفورت،هامبورگ و مونیخ می باشد. نظام آموزش در آلمان رایگان است و خدمات اجتماعی بالا، سیستم بهداشت ارزشمند این کشور همه ساله متقاضیان زیادی را به خود جذب می نماید و مهاجرت به آلمان را به یکی از گزینه ها برای هجرت به خارج از کشور تبدیل کرده است. در سال های اخیر با کهن سال شدن جمعیت آلمان و کمبود نیروی جوان و متخصص آلمان اقدام به جذب نیروی کار نموده است. افراد واجد شرایط می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش قسمت اول

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش قسمت دوم

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و ویزای کار آلمان

به منظور کار در آلمان در ابتدا می بایست اجازه کار این کشور و یا ویزای کاری آلمان را دریافت نمایید. از سه راه این مهم امکان پذیر است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 • دارا بودن job offer یا پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در آلمان
 • ویزای job seeker یا جستجوی کار
 • بلو کارت یا کارت آبی blue card

دارا بودن job offer یا پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در آلمان:

در این پروسه نیازمند آن هستید که با کارفرما یا شرکتی در آلمان مکاتبه نموده و برای اخذ ویزای کار آلمان درخواست جاب آفر ( دعوتنامه کاری ) نمایید. اما نکته مهم در خصوص جاب آفر آنست که اخذ آن به راحتی امکان پذیر نیست و کارفرما ابتدا باید شغل مورد نظر را به مدت ۳ ماه در آلمان و بعد از آن به مدت ۳ ماه دیگر در اتحادیه اروپا به نمایش عموم بگذارد و سپس در صورتی که فرد مناسب با شرایط ذکر شده درخواست کاری در اروپا یافت نشد با مراجعه به اداره مهاجرت اقدام به معرفی شخص شما به عنوان نیروی کار متخصص نماید. به این نکته توجه داشته باشید که طبق قانون حمایت از نیروی کار داخلی همواره اولویت با افرادیست که شهروند کشور مورد نظر هستند.

کار در آلمان - ویزای کاری آلمان - مهاجرت کاری به آلمان - لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

ویزای job seeker یا جستجوی کار:

در حال حاضر کشورهای اتریش و آلمان ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوی کار دارند که با این ویزا می توانید در مدت ۶ ماه در کشور مورد نظر حضور داشته و به دنبال کار بگردید. اگر شما طی این مدت بتوانید کاری مرتبط با تخصص خود بیابید که مورد تایید آلمان باشد و حداقل حقوق مکفی معین شده را نیز دریافت نمایید، موفق به دریافت مجوز اقامت کاری خواهید شد. شایان ذکر است که حداقل مدت زمان این قرارداد کاری باید ۱ سال باشد و شما می توانید اقامت خود را برای ۱ سال دیگر نیز تمدید نمایید. زمانی که برای بار دوم اقامت خود را تمدید میکنید اقامت ۳ ساله دریافت خواهید نمود و به طور کلی بعد از ۵ سال زندگی و کار و پرداخت مالیات در این کشور می توانید درخواست اقامت دائم آلمان نمایید. در صورتی که از طریق شغل مورد نظر حقوقی معادل ۴۲۰۰ یورو در ماه و یا بالاتر دریافت نمایید می توانید بلوکارت دریافت کنید. ویزای جستجوی کار آلمان الزاماتی دارد از جمله:

 • دارا بودن حداقل مدرک لیسانس که مورد تایید آلمان واقع شده باشد
 • آشنایی با زبان آلمانی در حد B1
 • دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط
 • سن زیر ۴۰ سال

بلو کارت یا کارت آبی blue card:

بلوکارت یا همان کارت آبی آلمان یکی از بهترین انواع اقامت های کاری آلمان می باشد و در صورتی می توانید به آن دست پیدا کنید که حقوق دریافتی شما از شغل مورد تایید واقع شده اداره کار آلمان ۴۲۰۰ یورو در ماه به بالا باشد. در این روش همانند روش قبلی مدت زمان قرارداد کاری شما باید یکسال باشد و خوب است بدانید که این اقامت قابلیت تمدید را نیز دارد. حداکثر مدت زمانی که بلوکارت اعتبار دارد ۴ سال می باشد اما شما با ۵ سال کار در المان می توانید درخواست اقامت دائم نموده و بعد از ۸ سال نیز برای پاسپورت آلمان درخواست خود را ارائه نمایید و در صورتی که در مدت زمانی کمتر از ۳ سال بتوانید زبان آلمانی را در حد عالی فرا بگیرید زودتر درخواست پاسپورت نمایید.

لینک مقاله پیشنهادی : بلوکارت Blue Card ( کارت آبی اتحادیه اروپا )

بلوکارت اروپا - چگونه بلوکارت بگیریم؟ - کارت آبی - Blue Card

روش کار شرکت یکی از روش های نوین مهاجرتی است که در چند ماه اخیر توسط موسسه حقوقی ملک پور به دنیای مهاجرت عرضه شده و شما از این طریق قادر خواهید بود نه تنها بلوکارت آلمان را اخذ نمایید که برای هر کشور دیگری در اروپا اقدام نمایید.

خلاصه ای از بلو کارت آلمان
اقامت کار شرکت

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و مدارک مورد نیاز کار در آلمان

به منظور دریافت ویزای جستجوی کار یا job seeker جهت یافتن شغل متناسب با تخصص های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان نیازمند مدارکی خواهید بود که در ادامه لیستی از این مدارک را مشاهده خواهید کرد:

 • فرم پر شده درخواست ویزا
 • پاسپورت با حداقل ۱ سال اعتبار
 • دو عدد عکس پاسپورتی
 • اسناد محل سکونت در آلمان
 • بیمه مسافرتی تا زمان یافتن کار در آلمان
 • قرارداد کاری با شرح جزییات (در صورت دارا بودن)
 • رزومه کاری و علمی فرد متقاضی
 • توصیه نامه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • رسید پرداخت هزینه ویزا به مبلغ ۷۵ یورو

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و نرخ بیکاری در آلمان

از جمله مواردی که در هنگام مهاجرت کاری به آلمان می بایست حتما مدنظر قرار دهید توجه به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و تطبیق تخصص تان با این کد مشاغل و هم چنین توجه به نرخ بیکاری این کشور می باشد. در صورتی که تخصص شما در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان موجود باشد و حداقل ۳-۴ سال در رشته مورد نظر سابقه کاری داشته و قادر به صحبت به زبان آلمانی و تسلط به آن در حد B1 باشید می توانیدبرای ویزای Job Seeker یا جستجوی کار در آلمان اقدام نمایید. به واسطه این ویزا ۶ ماه زمان خواهید داشت که با قرار گرفتن در محیط به دنبال شغل مورد نظر خود باشید. نمودار نرخ بیکاری آلمان را در ادامه مشاهده خواهید کرد. نرخ بیکاری این کشور در سالهای اخیر نزول چشمگیری داشته است و از حدود ۶ درصد در سال ۲۰۱۲ به ۳٫۱ درصد در انتهای سال ۲۰۱۹ کاهش یافته و این سیر نزولی نیز هم چنان این ثبات را حفظ کرده است. نرخ بیکاری بسیار کم آلمان نشاندهنده تعداد بیکاران اندک جامعه آلمان و پیدا کردن راحت کار برای اتباع و متقاضیان خارجی است.

نمودار نرخ بیکاری کشور آلمان از سال 2012 به بعد

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰

همه ساله لیست مشاغل مورد نیاز آلمان از طریق دولت این کشور ارائه می شود تا متخصصان و افرادی خارجی که در این رشته ها فارغ التحصیل شده اند بتوانند برای اخذ ویزای جستجوی کار و هم چنین کار در آلمان اقدام نمایند. همان طوری که پیش تر نیز به آن اشاره شد، آلمان کشوری قدرتمند و پیشرفته است و از آنجا که کمپانی های ماشین سازی قدری همچون بنز، BMW، آئودی، پورشه و… در آن قرار گرفته اند قطب صنعتی اروپا نام گرفته است. متخصصین و افرادی که سابقه کار مناسب و رزومه قوی ای دارند می توانند به کار در این کشور و گرفتن جاب آفر از آن ها امیدوار باشند. در ادامه لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ را مشاهده خواهید کرد.

توجه کنید که کدهای ۳ مربوط به متخصصین و کدهای ۲ مربوط به کارگران ماهر می باشد:

کد شغلی عنوان شغل به انگلیسی عنوان شغل به فارسی نوع تخصص
۲۴۴۱۲ Metal construction ساخت و ساز فلزی * ۲
۲۴۴۲۲ Welding and joining technology جوش و فن آوری اتصال * ۲
۲۶۱۱۲ Mechatronics professions حرفه مکاترونیک ۲
۲۶۱۱۳ Mechatronics professions حرفه مکاترونیک ۳
۲۶۱۲۲ Automation technology professions حرفه های فناوری اتوماسیون ۲
۲۶۱۲۳ Automation technology professions حرفه های فناوری اتوماسیون ۳
۲۶۲۱۲ construction electronics professions صنایع الکترونیک ساختمانی ۲
۲۶۲۲۲ Electrical machine engineering professions حرفه مهندسی برق ۲
۲۶۲۵۲ Electrical-industrial engineering professions صنایع مهندسی برق صنعتی ۲
۲۶۲۶۲ Pipe installation and maintenance نصب و تعمیر لوله ۲
۲۶۳۰۳ professionsProfessions in electrical engineering (no specialisation) حرفه مهندسی برق (بدون تخصص) ۳
۲۶۳۹۳ Supervision – electrical engineering نظارت – مهندسی برق ۳
۳۲۱۰۳ Building construction (no specialisation) ساخت و ساز ساختمان (بدون تخصص) ۳
۳۲۱۱۳ Concrete and reinforced concrete construction ساخت و ساز بتنی ۳
۳۲۱۲۳ Masonry مصالح ساختمانی ۳
۳۲۱۹۳ Supervision – building construction نظارت – ساخت و ساز ساختمان ۳
۳۴۲۰۲ Plumbing professions (without specialisation) حرفه  لوله کشی (بدون تخصص) ۲
۳۴۲۱۲ Sanitary, heating and air-conditioning technology professions بهداشت حرفه ایی، فناوری گرمایش و تهویه مطبوع ۲
۳۴۲۱۳ Sanitary, heating and air-conditioning technology professions بهداشت حرفه ایی ، فناوری گرمایش و تهویه مطبوع ۳
۳۴۲۳۲ refrigeration technology professions حرفه فناوری های تبرید ۲
۳۴۲۳۳ Careers in refrigeration technology مشارکت در فناوری تبرید ۳
۳۴۲۹۳ Supervisors – plumbing, sanitation, heating, air conditioning ناظران – لوله کشی، فاضلاب، گرمایش، تهویه مطبوع ۳
۴۳۴۱۳ Software development کامپیوتر نرم افزار ۳
۴۳۴۲۳ Programming برنامه نویسی ۳
۵۱۱۱۳ Professions in technical railway operations حرفه فنی  عملیات راه آهن ۳
۵۱۲۲۲ railway infrastructure monitoring and maintenance professions کارشناسان نظارت و نگهداری زیرساخت های راه آهن ۲
۵۲۲۰۲ Traction vehicle operator railway traffic ترافیک راه آهن ۲
۸۱۳۰۲ Health and nursing professions (without specialisation) حرفه های بهداشت و پرستاری (بدون تخصص) ۲
۸۱۳۱۳ Specialist nursing professions حرفه پرستاری تخصصی ۳
۱۳۳۲ Surgical technology

medical technical assistance professions

حرفه جراحی تکنولوژی و کمک های فنی پزشکی ۲
۸۲۱۰۲

۸۲۱۸۲

Elderly care professions حرفه مراقبت از افراد سالخورده ۲
۸۲۱۸۳ Professions in geriatric care حرفه مراقبت از سالمندان ۳
۸۲۵۱۲ Professions in orthopedic, rehabilitation technology حرفه ارتوپدی، توانبخشی ۲
۸۲۵۳۲ Professions in hearing aid acoustics حرفه شنوایی آکوستیک ۲
۸۲۵۱۳ Professions in orthopedic, rehabilitation technology حرفه ارتوپدی، توانبخشی ۳
۸۲۵۹۳ Master craftsperson for orthopedics, rehabilitation technology and

hearing aid acoustics and optics* *except medical technology and

dental technology

کارشناسی ارشد ارتوپدی، تکنولوژی توانبخشی و سمعک صوتی و اپتیک* * به جز تکنولوژی پزشکی و تکنولوژی دندانپزشکی ۳

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و میزان حقوق

از جمله مواردی که در هنگام انتخاب کشور آلمان به عنوان مقصد و کاریابی در آن از اهمیت برخوردار است توجه به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و همینطور میزان حقوقی است که با کار در هر یک از پوزیشن های مطرح شده دریافت خواهید کرد. به طور کلی باید بگوییم که میزان حقوق و درآمد افراد بسته به تخصص مورد نظر و همین طور سابقه کاری و تجربه متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید که با ویزای job seeker یا ویزای جستجوی کار به آلمان مهاجرت نمایید پیشنهاد می کنیم حتما در ابتدا به دنبال تخصص خود در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ که توسط سایت رسمی آلمان منتشر شده است، باشید. در صورت موجود بودن رشته و تخصص شما در این لیست می توانید با دارا بودن سایر شرایط اقدام به اخذ ویزای جستجوی کار نمایید. بعد از اخذ این ویزا و قرار گرفتن در محیط، در صورتیکه شغلی مرتبط یافته و میزان حقوق دریافتی شما برابر با / بیشتر از حداقل حقوق پایه اعلامی از طرف اداره کار آلمان باشد می توانید برای اقامت آلمان درخواست نمایید. بر طبق آخرین آمارهای منتشر شده میانگین حقوق پرداختی ماهیانه ۳٫۷۷۰ یورو در ماه و یا ۴۵٫۲۵۰ یورو در ساله بوده است.

میزان حقوق و دستمزد در خارج از کشور

در ادامه به بررسی میزان متوسط حقوق برخی از مشاغل در آلمان خواهیم پرداخت:

شغل

میزان حقوق

(به یورو)

مهندس مکانیک ۵۲۰۱
مهندس کامپیوتر ۴۵۸۳
آتش نشان ۴۰۵۳
مهندس عمران ۴۳۴۹
کارمند دفتری ۳۰۸۷
تکنسین دندان پزشکی ۳۳۸۴
حسابدار ۳۴۲۷
خلبان ۶۹۲۷
فیزیکدان ۵۱۶۳
خلبان هواپیما ۷۵۸۷
استاد دانشگاه ۳۱۹۹
برنامه نویس کامپیوتر ۲۰۸۳

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و نحوه کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان از چند طریق صورت می گیرد

 • یا در این کشور تحصیل کرده باشید و پس از تحصیل و با مدرکی که از این کشور اخذ کرده اید به دنبال کار بگردید
 • از طریق ویزای جستجوی کار
 • و یا یافتن کارفرما و دریافت جاب آفر از جانب وی.

برای کاریابی در آلمان بهتر است در ابتدا درخواست ویزای جستجوی کار نمایید. در این روش می توانید در مدت زمانی که منتظر صدور ویزای خود هستید با شرکت های مرتبط با تخصص خود مکاتبه نموده و درخواست وقت مصاحبه نمایید و یا با ارسال رزومه خود در سایت های کاریابی خارجی شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود که در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ بوده بیابید. در روش جستجوی کار می توانید با قرار گرفتن در محیط به صورت حضوری دنبال کار باشید.

جستجوی کار در آلمان - ویزای جاب سیکر آلمان - کاریابی در آلمان - چگونه در آلمان کار پیدا کنیم؟

فقط لازم است حتما به این نکته توجه نمایید که مشاغل غیر مرتبط با تخصص و رشته تحصیلی شما منجر به اخذ اقامت آلمان نخواهد شد.

اقامت آلمان از طریق کار
شرایط کار در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و مؤسسات کاریابی

اگر قصد کار در آلمان و کاریابی در این کشور را دارید می توانید از طریق سایت های کاریابی و یا موسسات کاریابی موجود در خاک این کشور شغل مورد نظر خود را با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان جستجو نمایید. برای این منظور می توانید با مراجعه حضوری به موسسات کاریابی واقع در کشور آلمان و یا ورود به سایت های کاریابی معروف که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت مصاحبه ای با کارفرما تنظیم نموده و پس از قبولی در مصاحبه موفق به اخذ job offer یا پیشنهاد شغلی شوید. برای اینکه قادر باشید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید پیشنهاد می کنیم رزومه ای مناسب تهیه کرده و سوابق کاری پیشین، افتخارات کسب شده، نامه های کارفرماهای قبلی و همینطور تخصص هایی که دارید را به طور کامل در آن ذکر نمایید. در ادامه آدرس برخی از سایت های کاریابی در آلمان را مشاهده می نمایید:

نام سایت آدرس
جاب وکتور www.jobvector.de
استپ استون www.stepstone.de
مانستر www.monster.de
ایندید www.indeed.de
میک ایت این جرمنی www.make-it-in-germany.com
موسسات کاریابی در آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و بررسی ویزای همراه

همانطور که در طول این مقاله به آن اشاره شد راه های مختلفی برای کار در آلمان از طریق تخصص های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان وجود دارد. یکی از این روش ها ویزای جستجوی کار یا job seeker است که مفصلا توضیح داده شد. نکته قابل بحث در ارتباط با این ویزا، آنست که شما در این روش در ابتدای امر اجازه بردن همراه ندارید و تنها در صورتی که در مدت زمان مشخص شده بتوانید شغل مناسب با تخصص خود یافته و قرارداد کاری منطبق بر قانون اداره کار آلمان امضا کنید، می توانید درخواست الحاق همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را نمایید. بر این اساس همراهان شما از تمامی حقوق شهروندی و امکانات رفاهی آلمان بهره مند خواهند شد و فرزندان تان می توانند به رایگان در مدارس دولتی آلمان مشغول به تحصیل شوند. روش دیگر دارا بودن job offer یا دعوت نامه شغلی است که می تواند منجر به اخذ ویزای کار آلمان شود. این مورد زمانی رخ می دهد که شما پیش از ورود به خاک این کشور دعوت نامه کاری داشته باشید که کارفرما تمامی حقوق و شرایط شغل مورد نظر را در آن ذکر نموده باشد.

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

البته نکته قابل ذکر در این مورد

آنست که با داشتن جاب آفر تنها در صورتیکه می توانید ویزای کار در آلمان را دریافت نمایید که میزان حقوق دریافتی ذکر شده، حداقل حقوق پایه کاری که اداره کار آلمان وضع نموده باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و وضعیت اقامت و تابعیت از طریق کار

یکی از مواردی که توجه به آن در هنگام مهاجرت از طریق کار در آلمان از اهمیت فراوانی برخوردار است، مدت زمان اخذ اقامت دائم و همینطور پاسپورت آلمان از طریق کار در تخصص های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می باشد. باید حتما متذکر شویم که از طریق کار در آلمان از همان ابتدا نمی توانید اقامت دائم و یا پاسپورت این کشور را اخذ نمایید. در صورتیکه از طریق ویزای جستجوی کار و یا ویزای کار در آلمان وارد این کشور شده اید می توانید اقامت بلند مدت دریافت کرده و بعد از گذشت تقریبا ۵ سال درخواست اقامت دائم آلمان نمایید. بعد از گذشت حداقل ۳ سال از دریافت اقامت دائم این کشور در صورتیکه شروط زیر را رعایت نموده باشید می توانید برای پاسپورت آلمان درخواست خود را ارائه نمایید:

 • آشنایی کامل با زبان آلمانی در سطح مورد نظر
 • پرداخت مالیات طی سال های اقامت
 • آشنایی با تاریخ آلمان
 • آشنا بودن با فرهنگ و جامعه و انطباق پذیری با این کشور

اخذ پاسپورت - تابعیت مضاعف - شهروندی کشور های خارجی

کار در آلمان یکی از ارزان ترین روش های اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد و خوب است بدانید تفاوت اقامت با تابعیت در آن است که شما با داشتن پاسپورت و تابعیت آلمان می توانید در انتخاب شرکت نموده و یا منصب سیاسی داشته باشید و به طور کلی وظایف شهروندی شامل حالتان خواهد بود، در صورتی که با اقامت بدون دارا بودن وظائف می توانید از تمامی امکانات شهروندی از جمله تحصیل رایگان فرزندان، حق بیمه درمانی کامل، استفاده از خدمات درمانی، بهداشتی و اجتماعی بهره مند شوید.

پرچم آلمان - کار در آلمان - مهاجرت کاری به آلمان - مهاجرت به آلمان
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۲۰ و سخن پایانی

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و هم چنین شرایط کلی کار در آلمان و تمامی مسائل و نکات مرتبط با مدت اقامت کاری و چگونگی فرایند دستیابی به اقامت دائم و پاسپورت آلمان از طریق کار در این نوشتار بررسی گردید. در نگارش فوق مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. همان طور که اشاره کردیم آلمان از جمله کشورهایی است که به دلیل صنعت پیشرفته خود مورد تقاضای مهاجرین زیادی از سراسر دنیاست و شما با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می توانید در صورتی که تخصص شما در این لیست موجود است می توانید برای کار در این کشور اقدام نمایید. توصیه می کنیم اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید و کشور آلمان را برگزیده اید شرایط کشورهایی نظیر سوییس، اتریش، دانمارک، هلند و… را نیز بررسی نموده و با بررسی تمامی روش ها اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید سوالات خود در زمینه شرایط کار در آلمان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش مطرح نموده و یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت پرسش های مربوط به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را طرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

533 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. پوريا آزاد گفته:

  سلام بنده ليسانس متالورژي صنعتي دارم و ٧ سال سابقه كار در كارخانه آلومينيوم و همچنين داراي ٥ مدرك بين المللي بازرسي جوش VT ,PT,MT,UT,RTI هستم همسرم هم ليسانس صنايع شيميايي دارند ميخواستم بدونم شرايط براي اخذ ويزاي كار در آلمان رو دارم يا خير؟هزينه حدودا چقدر هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای ویزای کار آلمان باید پیشنهاد کاری داشته باشید. اما برای ویزای جستجو کار می تونین اقدام کنین که نیاز به مدرک زبان داره

   پاسخ
 2. پویش گلی گفته:

  سلام من ۲۲ سال سن دارم مدرک لیسانس مکانیک خودرو و ۳ سال سابقه کار و مدرک زبان b1 آلمانی دارم میخواستم ببینم میتونم برای ویزای job offer آلمان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، ویزای جاب آفر وجود ندارد، شما می توانید برای ویزای جستجو کار یا کار آلمان اقدام کنید. لطفا مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 3. Mina گفته:

  سلام. من ۱۶ سالمه و برادرم ۳ ساله در المان زندگی میکنه و امسال ۱۸ سالشه وکارت ابی اتحادیه اروپا رو داره
  ایا میتونه برای من دعوتنامه ارسال کنه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با ارسال دعوتنامه شرایط برای اخذ ویزای شما اندکی آسان تر خواهد شد. شما می توانید برای ویزای توریستی آلمان اقدام کنید.

   پاسخ
 4. رضا مرادی گفته:

  باسلام بنده مدرک فنی حرفه ای تهویه مطبوع و تبرید دارم با ۱۹سال سابقه کاری و سن ۳۹ سال است شانسی دارم

  پاسخ
 5. سینا کریمی گفته:

  سلام.
  ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دارم میخونم و لیسانس حسابداری و مدرک فنی قابل ترجمه تعمیرات موبایل رو هم دارم ولی زبان یکم ضعف دارم
  آیا الان اتریش یا آلمان کدوم راحت تر میشه پذیرش گرفت؟
  سن ۲۷

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام اگر مدرک زبان داشته باشید برای هر دو کشور می توان اقدام کرد، شما می توانید برای حسابداری اقدام کنید و سابقه کار مهم است. معمولا وقت های سفارت آلمان برای ۱ الی ۱٫۵ سال است و اتریش نیز به همین صورت است.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در آلمان شما باید مدرک زبان و لیسانس داشته باشید، همچنین اگر پیشنهاد کاری نیز داشته باشید شرایط اندکی برای شما آسان تر خواهد شد.

   پاسخ
 6. رضا گفته:

  با سلام من ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی مکانیک سیالات رو دارم زبان آلمانی هم در حال یادگیری هستم میخواستم بدونم برای رشته ی من تو آلمان کار هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا مقاله لیست مشاغل موردنیاز آلمان را مطالعه بفرمایید. اگر پیشنهاد کاری داشته باشید شرایط برای شما اسان تر است.

   پاسخ
 7. امین گفته:

  باسلام
  ۳۵سال سن دارم کارشناس معماری و تکنسین آسانسور با سابقه و همسرم کارشناس مددکاری اجتماعی اما مدرک زبان نداریم چطور می تونیم برای ویزا کار آلمان اقدام کنیم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط سنی و نداشتن مدرک زبان کار در آلمان مشکل است، برای کانادا و استرالیا هم باید امتیاز شما محاسبه شود لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 8. امين گفته:

  با سلام
  من ۲۹ سال دارم و كارشناس ارشد برق قدرت از دانشگاه علوم و تحقيقات تهران و داراي ، دو سال سابقه كار در امور فني و ايمني در شركت معدني و صنعتي سنگ آهن گل گهر رو در كارنامه خودم دارم.
  آيا ميتونم اقدام كنم براي مهاجرت به آلمان يا استراليا؟
  ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
 9. حمید گفته:

  با سلام.من لیسانس مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو رو دارم.ومدرک زبان آیلتس رو دارم آیا شغل من در آلمان وجود داره. و میتونم اقدام کنم و سابقه کار ندارم

  پاسخ
 10. پدرام قلی زاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ۶ سال هستش که در زمینه طراحی وب و سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم ولی همچنان تحصیلات آکادمیک خود رو به پایان نرسوندم (به معنای ساده لیسانس ندارم)
  آیا راهی هست که بتونم مدرک بین المللی بگیرم و چقدر شانس دارم تا ویزای کاری آلمان و یا کشورهای مشابه رو بگیرم با کمترین هزینه؟

  پاسخ
 11. محمد امین گفته:

  سلام
  من و همسرم هردو لیسانس مدیریت بازرگانی داریم
  سابقه کار فروشندگی هم دارم الان هم دفتر بیمه دارم
  به نظرتون میتونیم اقدام کنیم ؟

  پاسخ
 12. Alibardani گفته:

  با عر‌ض سلام و خسته نباشید آیا کشور آلمان و یا دیگر کشور های اروپایی به راننده پایه یک یا تراک نیاز دارند و برای مهاجرت به کشورشان چگونه باید اقدام کنیم..؟؟؟

  پاسخ
 13. مرضیه کاظمی گفته:

  سلام من رشته ام صنایع دستیه و شوهرم رشته کامپیوتر و رشته دانشگاه خودم مرمت آثار باستانی و در حال حاضر ۹ساله ک کارگاه تولید صنایع دستی دارم یعنی میتونم اقدام کنیم برای مهاجرت

  پاسخ
 14. آرش رئیسی گفته:

  باسلام
  دوست عزیز
  من لیسانس برق دارم و مدارک فنی حرفه و همچنین تخصص در برق صنعت و پی ال سی و….
  دارم
  خواستم ببینم شانسی دارم بفکرش باشم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، با توجه به رشته تحصیلی شما شرایط کار در آلمان مناسب به نظر می رسد اما شرایط شما باید به طور کامل بررسی شود. لطفا با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. m.n گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
  شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 16. m.n گفته:

  با عرض سلام خدمت شما
  باید شرایط شما بیشتر مورد بررسی و تشریح قرار گیرد.
  تحت شرایطی امکان اخذ ویزای تحصیلی را دارا میباشید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

  پاسخ
 17. داریدش گفته:

  سلام من لیسانس عمران دارم ۲۵ سالمه ولی هیچ سابقه کاری ندارم و الان ۲۴ ماه هست تو هتل مهماندارم اما مدرک هتلداری ندارم
  و آیلتس نمره ۷ دارم کامل انگلیسی رو مسلط هستم
  شانسی دارم ویزای کاری بگیرم ؟

  پاسخ
 18. علی فاتحی گفته:

  بنده فوق دیپلم متالورژی هستم اما میخوام مهاجرت کاری به آلمان داشته باشم که اونا برام کار مناسب رو پیدا کنن چون تو زمینه ی تحصیلم خیلی تخصص ندارم. ۲۷ ساله و مجرد هستم.

  پاسخ
 19. mansoor soltani گفته:

  با سلام من ارایشگر هستم و میخوام به المان مهاجرت کنم ولی از چه طریقی میتونم مهاجرت کنم .سابقه کاری دارم .
  پاسخ:
  با سلام برای آلمان شما باید حتما مدرک کارشناسی داشته باشید. روش های دیگر نیز برای مهاجرت وجود دارد که باید با توجه به کلیه شرایط شما پیشنهاد شوند. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  پاسخ
 20. ازاده گفته:

  با سلام و خسته نباشید ، مدرک کارشناسی جغرافیای شهری و فوق دیپلم گرافیک دارم، ۶ سال سابقه کار در حرفه گرافیک و بیمه و همسرم مدرک دیپلم و ۲۰ سال سابقه کار و بیمه ، ایا من میتوانم از طریق مدرک تحصیلی خودم اقدام به ویزای کار المان برای خانواده ام نمایم ؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   مدرک و رشته تحصیلی شما خیلی مناسب بازار کار المان نمی باشد اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. Farzad گفته:

  با سلام من دارای ۱۰ سال سابقه کاری در رشته کاری جواهر سازی و نگین تراشی و سنگ شناسی با مدارک فنی حرفه ای و گواهی نامه بین المللی می باشم و معادل سازی سابقه کار آیا در آلمان در این رشته کار موجود می باشد و دارای ویزای شینگن میباشم بجز المآن کدام کشور در این رشته کاری دارای کار می باشند

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام ، شما می توانید برای اطلاع از این موضوع سایت موسسات کاریابی در کشور مقصد خود را مطالعه کنید. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

   پاسخ
 22. فاطمه گفته:

  با عرض سلام و احترام،، من یه خانم ۴۳ ساله کارشناس پرستاری با حدود ده سال سابقه کار در بیمارستان ودر حال حاضر هد نرس بخش جراحی قلب هستم ،، جهت مهاجرت به المان ویا کشور اروپایی دیگری شرایطم به چه صورت هست؟؟؟؟

  پاسخ
 23. zahra گفته:

  باسلام. من لیسانس ژنتیک دانشگاه ازاد دارم. این رشته توی کشور آلمان موقعیت شغلی مناسبی داره؟؟میتونم اونجا مشغول ب کار بشم؟

  پاسخ
 24. مهناز گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور
  بنده لیسانس علوم اجتماعی و دبیر هستم ۲۰ سال سابقه کار دارم همسرم دیپلمه و شغل آزاد و فرزندم لیسانس حقوق دارد. چقدر پول باید برای مهاجرت به آلمان داشته باشیم .ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، باید مبلغی مبنی بر اینکه توانایی مالی حمایت از خود و خانواده را در هنگام جستجوی کار دارید باید در حساب شما وجود داشته باشد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 25. سارا گفته:

  با سلام و خسته نباشید،بنده ۲۸سال سن دارم و لیسانس رشته هوشبری به همراه۳سال سابقه کاری مرتبط با رشته ام رو دارم ،میخواستم بدونم رشته من در آلمان هم وجود دارد یا فقط پرستاری و اینکه با رشته من که هوشبری است میشه ویزای کار گرفت؟ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان

  پاسخ
 26. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من لیسانس حسابداری دارم با فعالیت و سابقه کاری ۵ سال چطور میتونم ویزای کار در کشور آلمان بگیرم ؟

  پاسخ
 27. عاطفه گفته:

  سلام. خسته نباشیدمن ۳۰ ساله هستم. ومدارک کارشناسی مامایی دارم. و حدودا ۳ سال سابقه ی کار پرستاری و مامایی دارم. همسرم مدرک کارشناسی ای سی تی داره اما سابقه کار مرتبط با رشته خودش رو نداره. آیا برای کشور آلمان میتونیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. مجید مرتضویان گفته:

  سلام
  من ۳۳ سال دارم مهندس مکانیک سیالات هستم و متاهل و دارای یک فرزند میباشم .در جستجو در مورد تخصص خودم در آلمان با شرکتهایی آشنا شدم که تخصص من رو نیاز دارم .چطور میتونم با این شرکتها وارد مذاکره بشم
  در ضمن یاد گیری زبان آلمانی رو شروع کردم لطفا من رو راهنمایی فرمایید

  پاسخ
 29. s_d گفته:

  با سلام و احترام.
  وقت شما بخیر جناب آقای دکتر ملک پور.
  بنده کارشناسی ارشد برق قدرت دارم با سوابق تخصصی ذیل :
  – ۱ سال سابقه کاری در شرکت ملی نفت تحت
  عنوان تکنسین ابزار دقیق.
  – ۲ سال سابقه کاری در وزارت نیرو سد سازی با عنوان شغلی کارشناس تاسیسات.
  – ۵ سال سابقه کاری در شرکت ملی گاز تحت عنوان شغلی کارشناس تعمیرات برق.
  وصحبت با زبان انگلیسی رو هم دارم اما زبان آلمانی رو بلد نیستم.
  شرایط کاری برایم در آلمان درست میشه یا نه و به چه صورتی هست.
  با تشکر فراوان.

  پاسخ
 30. حسین گفته:

  سلام برا رشته مهندسی متالوزی که سابقه سه سال کار غیر مرتبط دارم و متاهل هستم میشه برا ویزا کار آلمان اقدام کنم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   باسلام، با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. همچنین در آلمان برای ویزای کار برخلاف دیگر کشورها سیستم امتیازبندی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. حسین گفته:

  سلام من لیسانس متالوژی از دانشگاه علمی کاربردی دارم و سابقه ۳سال کار غیر مرتبط دارمهمراه بیمه و۲۹سالمه و متاهل و خانمم ارشد مدیریت مالی از دانشگاه غیر انتفاعی داره آیا امکان گرفتن ویزا کار داریم ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مهدی گفته:

  سلام و احترام
  بنده و همسرم کارشناسی ارشد مهندسی نفت و مهندسی شیمی هستیم و من ۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم و در کنارش سابقه کار نفتی هم دارم و همسرم هم ۷ سال سابقه کار در شرکتهای مشاور نفت و گاز داره
  آیا امکان اخذ ویزای کار آلمان رو داریم؟
  ۰۹۳۹۴۲۸۰۰۵۸

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. شرایط اولیه شما مناسب می باشد برای بررسی تمام اطلاعات می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. رضا گفته:

  با سلام..
  من۲۷ سالمه و لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور دارم..
  تخصص های مربوط ب رشته ام را گذراندم و آشنایی با امور مالی و حسابداری دارم..
  و درحال حاضر مشغول ب یادگیری زبان آلمانی هستم..
  آیا با گرفتن مدرک زبان،و بدون داشتن سابقه کارو بیمه،امکان اخذ ویزای کاری برای بنده هست یا خیر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. علیرضا گفته:

  سلام..
  بنده دارای لیسانس شیمی کاربدی از دانشگاه آزاد هستم..دارای یادگیری زبان آلمانی هستم…میخواستم بدون آیا میتونم برای اخذویزای کار مراجعه کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید اما امکان اخذ ویزای جستجوی کار را خواهید داشت برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. مهدي ذوالقدر گفته:

  سلام من ديپلمه توحرفه برق ساختمان درب اتوماتيك جوشكاري ١٢سال سابقه كاردارم ايا اميدي به مهاجرت به المان دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. نوید گفته:

  سلام
  تو صنعت آسانسور مشغول فعالیت هستم و ۴ سال سابقه مرتبط بیمه ، دارای مدرک لیسانس آسانسور و دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی هستم
  با این شرایط میتونم پذیرش کار برای آلمان بگیرم و چگونه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. روشنک گفته:

  سلام بنده و همسرم هر دو ۲۶ ساله و کارشناس رادیولوژی هستیم . حدودا ۳ سال سابقه کار مرتبط داریم . ایا نیاز ب شغل ما هست در المان . از چ طریق برای ویزای کاری اقدام کنیم
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. سعید خوشدل گفته:

  سلام .من ۳۱ سالمه.بالای ۱۰ سال سابقه کابینت کاری دارم و نزدیک ۴ سال جوشکار آرگون هم بودم.ولی بیمه کابینت کاریم ۲،۳ سال رد شده و جوشکاریم هم زیر مجموعه وزارت نفت بوده اما واسه جوشکاریم شرکتی که بودم واسه اینکه براش مالیات نیاد مارو کارگر ساده رد میکرد.ولی جفت کارارو حرفه ای هستم.هر تستی باشه با اطمینان کامل انجامش میدم.برای من امیدی هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. محمدعلی گفته:

  با عرض سلام خدمت شما
  بنده لیسانس میکروبیولوژی دارم و دارای ۹ سال سابقه کار مرتبط در زمینه آرایشی و بهداشتی همراه با بیمه . همسرم هم فوق لیسانس شیمی و دارای سابقه کار مرتبط حدود ۶ سال.
  خواستم راهنمایی کنید که آیا برای ما زمینه کاری در آلمان وجود داره؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام همسر محترمتان می توانند برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایند و از این طریق وارد کشور شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. Morteza گفته:

  با درود
  بنده ۳۴ سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس حقوق هستم و در زمینه تولید دارو و صنایع دارویی دارای ۳ سال سابقه کار دارم و دارای مدارک ایزوها هستم اما به زبان آلمانی تسلط ندارم میخواستم بپرسم شانسی برای اخذ ویزای کاری در آلمان دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید متناسب با رشته تحصیلی خود کار مناسب را نیز بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. حسینی زاکی گفته:

  با سلام من حسین زاکی حدود بیست ساله در زمینه تاسیسات در تهران فعالیت دارم سیستمهای سرمایش و گرمایش جوشکاری به صورت حرفه ای مشغول به کارم .و مدرک بین المللی از فنی و حرفه ای را دارا میباشم .متاهل هستم یک فرزند دارم .آیا میتوانم برای کار به آلمان بروم …. متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. طاها گفته:

  درود برشما
  همسر بنده مدت شش سال هست به کار اپیلاسیون حرفه ای مشغول هستند .بااین رشته کاری در کشور المان میتوان اقامت گرفت ؟ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. mostafa zarin گفته:

  با سلام خدمت شما من جوشکار برق ساختمان هستم نزدیک به بیست سال تخصص دارم ولی سابقه بیمه ام تا ۵سال بیشتر نمیباشد سن بنده ۴۰سال تمام میباشد ایا باین شرایط جذب میشوم.با تشکر از پاسختان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. zahra گفته:

  سلام.من۲۰سال دارم وپرستاری میخونم.قصددارم ارشدجراحی داخلی بخونم.میخوام ببینم که این گرایش درالمان جایگاه خوبی داره؟وگرنه هدفموعوض کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. محمدرضا یاری گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور عزیز ,من ٣٨سال دارم ودر حرفه ماشین ابزار کارکرده ام وسابقه بیمه هم در رابطه با کارم ندارم خواستم بپرسم که اولااگر که من سطح محارت کاریم را با دیدن یک دوره سی ان سی در تهران بالاتر ببرم وبعد بخواهم به المان بروم بهتره یا اینکه در اون کشور حالا چو من با ویزای ۶ماهه کاری وارد میشوم اجازه رفتن به کالج اموزشی در رابطه با حرفه ام را دارم که بعد سپری کردن ان دوره سریعا در یک کارگاه یا کارخانه مشغول بشوم؟ ودر اخر اینکه هزینه صدور ویزا از طرف دفتر شما چقدر می باشد؟باسپاس فراوان,م.ر.یاری

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. محمد جواد خالقی طرقی گفته:

  سلام محمد هستم ۳۴ ساله مجرد لیسانس عمران حدود سه سال سابقه بیمه در رشته خودم تا سال۹۳ اما الان دو سال هست که در کار کابینت سازی به صورت مستقل مشغول هستم ونمایشگاه دارم چه اقدامی میتوانم داشته باشم وبرای چه کشوری؟زبانم هم در سطح پایینی هست

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. Bernadette گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور عزیز
  جناب دکتر جان همسر بنده ۳۸ساله و لیسانس مدیریت و امور فرهنگی هستند و چند مدرک در مورد لوله کشی و تاسیسات ساختمان دارند خودم هم دیپلمه و ۳۶سال دارم و دو تا دختر ۱۰و ۷ساله دارم
  همسرم ۱۵ سال سابقه بیمه و نزدیک ۵سال سابقه کار بدون بیمه دارن و در رشته گرمایش و سرمایش ساختمان. لوله کشی و تاسیسات ساختمان مشغول هستند
  ایشون الان کارمند و سرپرست تاسیسات یک مرکز دولتی رو به عهده دارن
  ما هردومون زبان زیاد بلد نیستیم
  میخواستم بدونم شانس ما برای کدوم کشور مناسبتره
  و اینکه متاسفانه هر دو تا دختر ما دچار یک نوع بیماری ژنتیکی هستند و تحت درمان هستند ما سرمایه زندانی هم نداریم
  حدود ۲۰۰میلیون تومن
  لطفا جواب بدید خیلی ازتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق کار و یا تحصیل اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. مسیح گفته:

  با سلام
  بنده ۳۰ سال سن دارم و رشته تحصیلیم حقوق بین الملل بوده در مقطع کارشناسی ارشد ایا رشنه بنده در کشور المان برای اخذ ویزای کاری مطلوب هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. سام۱۱۹۷ گفته:

  سلام،
  من مهندسی مکانیک جامدات از دانشگاه آزاد دارم،
  ۳۲ساله ومجرد هستم
  مهارت در کار با دستگاه cncبرش و cncپلاسما

  از نظر زبان در سطح پایین هستم
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش و آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید سطح زبان خود را تقویت کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. ftme گفته:

  سلام من ۱۸سالمه میخواستم بدونم اگه من رشته دانشگاه مهندسی صنایع رو انتخاب کنم میتونم به المان در اینده برم؟؟یا رشته ای دیگ رو انتخاب کنم ؟؟

  پاسخ
 51. محمد گفته:

  با سلام.‌ من ۳۴ ساله هستم. دارای مدرک کاردانی پروتزدندان در سال ۸۴ و لابراتوار دندانسازی با مجوز وزارت بهداشت داشتم. از سال ۹۲ دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه دولتی مینسک بلاروس هستم و امسال سال آخر هستم. همچنین همسرم لیسانس حسابداری دارد و حدودا ۱۰ سال سابقه بیمه دارد. با این شرایط آیا میتونم ویزای آلمان رو بگیریم؟؟ سوال دوم اینکه میتونم بلافاصله بعد از اتمام دانشگاه از بلاروس اقدام کنم برای ویزا‌؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • Mehdi گفته:

    سلام
    من ۲۳ سال سن دارم ، دارای مدرک لیسانس عمران از دانشگاه آزاد هستم ، مدرک زبان آلمانی هم دارم … میتونم هم برای کار و هم برای ادامه تحصیل به کشور آلمان اقدام کنم ؟

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام ، می توانید برای کار اقدام کنید اما در ابتدا باید مدارک شما معادلسای شود. برای تحصیل نیز می توان اقدام کرد و اجازه کار در حین تحصیل را به مدت محدود دارید.

     پاسخ
 52. عبدالحسن گفته:

  سلام من ۳۶ سال دارم لیسانس پرستاری با ۱۰سابقه کار مرتبط
  همسرم لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه آزاد با ۱۲ سال سابقه کار ولی زبان مشکل داریم
  چگونه میتونیم برای ویزا کار درخواست بدیم چه مدارکی لازم است آماده کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید زبان آلمانی را مسلط باشید تا امکان کاریابی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. مریم گفته:

  با سلام بنده لیسانس شنوایی سنجی از دانشگاه شهیدبهشتی رو دارم ..آیا با مدرک لیسانس در آلمان میشه مشغول ب کار شد؟؟؟

  پاسخ
 54. امیر گفته:

  سلام.وقتتون بخیر.۳۰ سالمه.مجرد و مدرک دانشگاهی در رشته مکانیک(ساخت و تولید) در مقطع کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی دارم.۲ سال سابقه کار بیمه ای مرتبط با رشته تحصیلی (قالبسازی) دارم. و فعلا در همین زمینه مشغول به کارم.سطح زبان انگلیسی متوسط هستش و ۳ مدرک فنی حرفه ای در زمینه (جوشکاری و cnc)از سازمان فنی و حرفه ای کشور دارم.با این تفاسیر جهت اقدام برای ویزای کار آلمان یا دیگر کشورهای اروپایی شرایط من رو چطور ارزیابی می کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام امکان اقدام را دارید اما باید مدرک تحصیلی و دانشگاه شما مورد تایید قرار گیرد تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. کاوه ناصری گفته:

  با سلام
  من ۲۴ سالمه برنامه نویس کامپیوتر هستم ، نزدیک دو سال سابقه بیمه دارم ولی غیرمرتبط با شرکت کامپیوتری ، زبان انگلیسی هم در سطح خیلی خوبی هستم و همینطور مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار و فوق لیسانس آی تی رو هم دارم .
  آیا شرایط لازم برای کسب ویزا کار برای من وجود دارد ؟ در چه مدت می تونم این کار را انجام بدم ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. سيد اميرمحمد ابوترابى گفته:

  سلام خسته نباشيد مى خواستم بدونم كه رشته هاى من و خانومم جزو رشته هاى مورد پذريش آلمان هست يا نه؟ رشته من كارشناسى رشته مهندسى پزشكى بيوالكتريك هست و رشته خانومم كارشناسى رشته مهندسى شيمى هست، با تشكر!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام امکان پذیر است اما باید رزومه کامل خود راذکر نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. ابوذر گفته:

  سلام.بنده ۳۰سال سن دارم .حدود ۱۱سال در بخش سیستمهای ساخت و ساز خشک کناف در حوضه ساختمان بعبارتی در بحث سیستمهای درایوال و دکوراتیو هست دامنه شغلی من و مدرک تحصیلی من دیپلم هست لذا ضمن تشکر از پاسخگویی شما راه چگونگی اخذ ویزای کار در کشور آلمان رو از شما درخواست میکنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. میثم گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده مدرک کارشناسی مکانیک در رشته خودرو و سیالات دارم
  متاهل هستم
  شرایط کار در آلمان برای بنده فراهم هست یا نه
  و اگر مقدور هزینه ها رو هم بی زحمت بگویید.
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید که باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. کمیل گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما

  بنده و همسرم هر دو ۳۵ ساله با مدرک کارشناسی
  همسرم مدرکش کتابداریه و من کارشناسی مکانیک که من تقریبا مدرک بنده مرتبط با رشته ام هست و همسرم کلا مدرکش مرتبط با کارش می باشد
  دو فرزند سه ساله و یک ماهه داریم
  مدرک زبان نداریم ولی تا حدودی اشنایی داریم
  بجزالمان کدام کشورها شرایط ما رو قبول کرده و برای ویزای کار می تونیم اقدام کنیم

  با تشکر از شما و سایت خوبتان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام شما می توانید برای ویزای کار اتریش ، آلمان ، استرالیا ، کانادا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. رحمان گفته:

  سلام
  بنده دوتا لیسانس مکانیک و معماری دارم بعلاوه ی مربیگری درجه سه تربیت بدنی
  مجردم.
  در حال حاضر مدیر شرکت طراحی و معماری خودم هستم و تو زمینه ساختمان فعالیت میکنم
  زبان انگلیسی رو بلدم ولی آلمانی رو نه
  تا الان تو فکر مهاجرت نبودم و اطلاعاتی در این مورد ندارم.
  آیا میتونم توی آلمان شرکت ثبت کنم و کارم رو اونجا انجام بدم؟
  این امکان هست بخوام به همراه خانواده یعنی پدر و مادر و دوتا برادر کوچیکم که ۱۰ و ۴ ساله هستن مهاجرت کنم؟
  از وقتی که برای پاسخ گویی میگذارید بینهایت سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید اما همراه شما شامل همسر و فرزند خواهد بود و پدر و مادر و …. همراه محسوب نخواهد شد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 61. زهره گفته:

  سلام وقت بخیر
  من و همسرم ۳۱ و ۳۴ ساله با ۱۲ سال سابقه کار حسابداری میتونیم برای کار ویزا گرفت؟
  ما یه کودک ۶ ماهه داریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید مانند تحصیلات ، مدرک زبان ، و . . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. وحیده گفته:

  سلام برادر عزیز دکتر ملک پور مدت زیادی نیست که قصد اقامت به آلمان رو دارم بعد ازینکه قران باز کردم و برام ایه کشتی نوح اومد که برام خیلی مسرت بخش بود وارد تلگرام شدم تا ببینم از طریق سرچ با چه کسی میتونم مشورت کنم که دوباره عنایت خدا شامل حالم شد و اولین جستجوم کانال شما برام بازشد ممنون که صبورانه پاسخگو هستید
  همسرم رشته مهندسی برق گرایش ابزار دقیق ومدت ۵سال که در پروژه های نفتی و گازی و پتروشیمی فعالیت داره که الان بزرگترین میدان گازی خاور میانه ایشون مسئولیتشو به عهده داشت و شکر خدا به بهره برداری رسید.من هم ۱۰ساله که شاغل رسمی فرهنگی معاون مدرسه هستم با رشته لیسانس مشاوره.یه پسر دوساله هم داریم ..زبان آلمانی که کلا بلد نیستیم و زبان انگلیسی هم تازه میخوایم شروع کنیم.سن هردومون ۲۸سال تمام
  باتوجه به اینکه شغل همسرم در المان نیاز دارن ایا شما موسسه ای میشناسید که به طور صد درصد ایشون رو جذب کنه چون ماهیچکسو نمیشناسیم
  ایا من از ایران مییتونم خودمو بازخرید کنم یا میتونم به ادامه شغل خودم بپردازم بعد از اقامت همسرم تا چند ماه بعد ما میتونیم اقامت بگیریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی ممنون از لطف شما می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که به مدت ۶ ماه امکان کاریابی در این کشور را خواهید داشت که البته بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. elaheh گفته:

  با سلام، من دارای مدرک کارشناسی شیمی کاربردی هستم و در حال حاضر ترم آخر ارشد رشته شیمی آلی با ۲۵ سال سن و بدون سابقه کار آیا رشته من جزو مشاغل مورد نیاز آلمان هست و میتونم از این طریق اقدام به مهاجرت کنم البته هنوز مدرک زبان ندارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. شایان گفته:

  سلام.وقتتون بخیر.۲۹ سالمه.مجرد و مدرک دانشگاهی در رشته برق قدرت در مقطع کارشناسی دارم.۳ سال سابقه کار بیمه ای مرتبط با رشته تحصیلی دارم(در سمت راهبر قطارشهری) و کماکان به عنوان راهبر متروی شهری برای چهارمین سال مشغول به کارم.سطح زبان انگلیسی متوسط و در حال حاضر در حال یادگیری دروس مقدماتی زبان آلمانی هستم.دارای مدرک فنی حرفه ای در زمینه “انرژی های خورشیدی” و “سیستم های هوشمند ساختمان(BMS)” و “فن ورز هوایی” زیر نظر اداره برق منطقه ای و سازمان فنی و حرفه ای کشور.با این تفاسیر جهت اقدام برای پروسه ویزای کار آلمان شرایط من رو چطور ارزیابی می کنید.
  با تشکر از کادر مشاوره ی موسسه دکتر ملک پور

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام داشته باشید اما برای یافتن کار بهتر است که بتوانید زبان آلمانی را نیز فرا بگیرید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
   • شایان گفته:

    با سلام مجدد.بنده در سمت راهبر متروی شهری دارای ۳۶ ماه سابقه بیمه ای هستم.اما سابقه کارم دقیقا مرتبط با رشته برق قدرت نیست(هرچند که جهت جذب نیرو افراد با مدرک تحصیلی برق مورد نیاز اگهی کاری بود).ایا رزومه بیمه ای مرتبط با رشته دانشگاهی ملاک است یا اینکه نامه از یک مجموعه صنعتی در زمینه برق قدرت به عنوان سابقه کاری از سوی کارفرمای اون شرکت میتونه سندیت داشته باشه.؟
    ممنون از کادر محترم مشاوره موسسه حقوقی دکتر ملک پور

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام دوست گرامی بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی ما بررسی نمایید که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 65. فریده گفته:

  با سلام
  من ترم آخر کارشناسی زیست شناسی جانوری ام. از دانشگاه دولتی-روزانه با معدل ۱۶
  سابقه کار در رشته ام ندارم آیا امکان ویزای کاری موجوده که بتونم‌کار پیدا کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. هادی گفته:

  با سلام
  بنده دانشجوی کار‌شناسی رادیولوژی هستم و دارای ۸ سال سابقه کار در بخش تصویربرداری و رادیوتراپی با مدرک کاردانی و ۳۱ سال سن و متاهل. آیا برای رشته من امکان پیدا شدن کار هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 67. سهیلا گفته:

  سلام
  من ۳۰ ساله دارای لیسانس سینما با گرایش تدوین فیلم هستم، زبان آلمانی تا سطح A2 رو گذروندم، و از سال ۸۹ مشغول به کار هستم.
  ۱) برای اقدام به ویزای جستجوی کار مدرک زبان آلمانی تا چه سطحی نیاز هست؟
  ۲) برای سابقه کار قرارداد کافی هست یا حتما باید سابقه بیمه داشت؟
  ۳) در صورت داشتن همه مدارک میتونم مستقیم به خود سفارت مراجعه کنم یا حتما باید از طریق موسسات اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رشته تحصیلی شما جر مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 68. سیدابوالفضل موسوی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  آقای دکتر بنده فوق لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد میباشم دارای۱۰ سال سابقه مرتبط در شرکت داروسازی و ۳ سال در شرکت توزیع دارویی و سنم ۳۸ سال میباشد لطفا در مورد امکان اخذ ویزای کار از آلمان راهنمایی فرمائید. با احترام

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و مرتبط با رشته تحصیلی خود به کار نیز بپردازید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 69. محمد گفته:

  باسلام و عرض ادب
  بنده ٣٠سال سن دارم و كارشناسي ارشد معماري دارم و داراي ٨سال سابقه كار بدون بيمه هستم،ازمشاغل مورد نياز كشور آلمان اين رشته بنده هست يا خير و اينكه آيا ميتونم اقدام كنم يا خير،ممنون ميشم كمكم كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید اقدام نمایید اما باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید تا امکان اخذ ویزا را داشته باشید که می توانید با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید .

   پاسخ
 70. محمد گفته:

  سلام محمد هستم۴۳سال.من در برق فشارقوی تخصص دارم ایا برق فشار قوی۲۰هزارولت در المان کارایی دارد ومن را قبول میکنند.راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد و مرتبط با مدرک تحصیلی خود سابقه کار داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و سپس بتوانید جذب بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. محمد گفته:

  سلام وقت بخیربنده لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد رو دارم ودر اوایل طرح پرستاری هستم میخاستم بدونم باتوجه به اینکه درلیست مشاغل رشته پرستاری وجود داره راهنماییم کنید جهت کار درالمان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و به مدت ۶ ماه فرصت دارید تا در آلمان کار مورد نظر خود را اخذ نمایید. برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. بهزاد گفته:

  بادرود وعرض
  بنده ۳۶ ساله لیسانس مهندسی باغبانی
  دانشگاه علمی کاربردی هستم
  عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی هستم حدود۴ سال وکارشناس کشت گیاهان دارویی بودم
  آیا از طریق ویزای کار میتونم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید مدارک دانشگاهی شما مورد تایید قرار بگیرید علاوه بر آن رشته تحصیلی شما باید جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. دستان گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس منابع طبیعی گرایش بیابانزدایی از دانشگاه دولتی دارم متاهل ودارای ۲فرزند می باشم بیزحمت راهنمایی بفرمایین چجوری می تونم برم آلمان سر کار

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و وارد کشور شوید اما باید مدرک تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. سودابه گفته:

  سلام من مادر سه فرزند پسر هستم ، در کارهای هنری ،آرایشگری، دوخت تزیینی و طرح تاتو و لوگو میتونم کار کنم .
  دیپلم فنی کامپیوتر دارم ، بیشتر بخاطر سه فرزندم میخوام اقامت بگیرم ایا راهی هست یا نه البته وضعیت مالی درستی ندارم ،

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا شرایط خود را به صورت کامل بفرمایید اما اگر قصد اخذ ویزای کار را دارید بهتر است بدانید که برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا امکان اخذ ویزای کار وجود داشته باشد در غیر این صورت می توانید از طرق دیگر مانند تحصیل و سرمایه گذاری اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 75. محمد گفته:

  سلام.من ۳۰ سالم هست.۱۰ سال هست کار تاسیسات لوله کشی میکنم.به زبان المانی مسلط هستم و دیپلم فنی حرفه ای تاسیسات دارم.ایا میتونم برای کار وارد المان بشم؟؟؟ویزا میدن با شرایط من؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید البته برای بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 76. mie editor3 گفته:

  با سلام
  دوست عزیز در حال حاضر در مورد رشته تحصیلی شما لیستی ارائه نشده است اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی صحبت نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 77. ایمان گفته:

  سلام من مهندس عمران با ۸ سال سابقه کار مرتبط هستم ضمنا ۳۴ سال سن دارم و متاهل با یک فرزند ۴ ساله هستم آیا شرایط ویزا بلوکارت آلمان رو دارم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   باسلام
   بله امکان پذیر است اما در ابتدا باید با ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و سپس بتوانید بلوکارت آلمان را اخذ نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. F.h گفته:

  سلام همسرمن تکنسین تعمیرات ونگهداری ماشینهای ابزارمانند ماشین تراش وفرز میباشد و۵۷ساله میباشد که دررابطه با شغلش حداقل ۳۰ سال تجربه داره آیاراهی هست که بتونیم مهاجرات بکنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان مهاجرت وجود دارد و روش های مهاجرت متفاوت است اما باید اطلاعات کاملتری از خود را بفرمایید تا بتوانیم اطلاعات دقیقی را به عرضتان برسانیم که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. سعید ملازاده گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور بنده مکانیک ماشین الات راهسازی هستم دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای و دارای مدرک دوره مکانیک ماشین الات هستم ایا امکان کار در رشته بنده در کشور المان هست ممنون میشم راهنمایی کنید… باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی رشته مکانیک جز مشاغل مورد نیاز می باشد اما برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید بدون مدرک تحصیلی متاسفانه امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 80. مهناز گفته:

  سلام
  ما قصد مهاجرت به كشور آلمان رو داريم،همسر بنده مهندس برق قدرت هستن با مدرك كارشناسي، ميخواستم بدونم همسرم چطور ميتونه در اونجا كار پيدا كنه؟ايا اصلاً پيدا كردن كار در اونجا راحت هست؟و من هم ميتونم همراه همسرم برم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی این امکان را دارید که از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و در آلمان به دنبال کار باشید اما در ابتدا باید همسرتان وارد کشور شوند و زمانی که کار را پیدا نمودند همراهان می توانند وارد کشور شوند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید تا بتوان مشاوره کامل ارائه داد دوست عزیز باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد تا بتوانید برای تحصیل و کار نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 81. فاطیما گفته:

  با عرض سلام و ادب.من ۳۰ساله با ۸سال سابقه ی کار هستم. رشته ی تحصیلی بنده مهندسی بهداشت شغلی هست و در آرایشگری(کاشت ناخن) هم مهارت دارم. آیا این مشاغل مورد نیاز آلمان هست؟ و گرفتن ویزای شغلی و مشغول شدن در آن کشور چقدر زمان میبرد؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می توانید اقدام نمایید اما باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد که قبل از اقدام مدارک تحصیلی شما باید توسط دولت آلمان تایید شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 82. علی گفته:

  سلام.من در رشته ی مهندسی معماری فارغ تحصیل هستم.نام رشته ی خود را در این لیست نمیبینم.آیا رشته ی من در این دسته بندی جاایی دارد؟و اگر در این لیست نامی از آن برده شده،چرا به صورت مستقیم نیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی ممکن است رشته مورد نظر شما جز مشاغل مورد نیاز نباشد اما برای دریافت اطلاعات با کارشناسان حقوقی تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 83. صنم گفته:

  با سلام وقت بخیر خدمت شما من ۲۵ سال خیاطی کار میکنم ودر زمینه طراحی لباس هم کار میکنم وطراحی لوازم اتاق کودک مشغول هستم ودر این زمینه خود اشتغالی هم انجام دادم وافراد کارمیکنن ،از شما راهنمایی. میخواستم شغل من مورد نیاز آلمان هست

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت کار در آلمان باید دقت نمایید که کاری که میتوانید انجام دهید باید با رشته ی تحصیلی شما در ارتباط باشد و نمیتوانید در ابتدای امر از تخصص های فرعی خود استفاده نمایید . با تشکر

   پاسخ
 84. مهدی گفته:

  با سلام من جوشکار هستم جوشکار ارگون یا همان استیل و خط لوله و تراشکارم هستم ممنون میشم اگه بگید چطور میشه خارج از کشور کار پیدا کرد هر جا باشه خوبه اگه میشه جواب رو به جیملم بفرستید با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای پیدا کردن کار در خارج از کشور ابتدا باید مجوز پیدا کردن کار را داشته باشید . اگر شرایط خود را کاملا اعلام نمایید میتوانیم راهنمایی های بهتری به شما ارائه نماییم . با تشکر

   پاسخ
 85. وحید خلیلی گفته:

  سلام ما دو برادر هستیم
  خودم لیسانس برق و جوشکار حرفه ای هستم وبرادرم دیپلم و نجار حرفه ای
  شغلمون اجرای خانه های چوبی هست قصد مهاجرت به یک کشور اروپایی داریم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   اگر شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان باشد میتوانید برای دریافت ویزای جست و جو کار اقدام نمایید ولی در نظر داشته باشید که اگر شغل شما در لیست وجود نداشته باشد نیز میتوانید اقدام نمایید . لطفا مشخصات کامل خود را ذکر نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
   • MIE Malekpour07 گفته:

    با سلام، باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود. شرایط سنی ، سابقه کار و مدرک دانشگاه های از مهمترین عوامل هستند. لطفا مقالات مرتبط را مطالعه بفرمایید.

    پاسخ
 86. محمد رضا اناری گفته:

  سلام خسته نباشین من ۴۳ ساله هستم وبه تازگی ایلتس جنرال شش گرفتم، لیسانس آمار از دانشگاه علامه و فوق لیسانس آمار بیمه و ۱۶ سال سابقه کار در زمینه آمار رسمی و صنعت بیمه و کارهای پژوهشی مربوط به آنها را دارم آیا شانسی برای اخذ ویزای جسنجوی کار و پیدا کردن کار در آلمان یا انریش را دارم یا نه؟ ممنون از پاسخی که می دین.

  پاسخ
 87. پریا گفته:

  سلام خسته نباشین دکتر ملک پور… من مهندسی معماری دارم آیا برای کشور آلمان میتونم اقدام کنم و اینکه جزو مشاغل مورد نیاز نبود به نظرتون به موفقیت میرسم و میتونم اونجا کار پیدا کنم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
 88. محمد گفته:

  عرض سلام و ادب. عذر میخوام آیا رشته کارشناسی علوم آزمایشگاهی و یا ژنتیک هم جزء مشاغل مورد نیاز آلمان هست؟؟ با تشکر

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »