مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا

مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا

مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا

مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و اخذ اقامت آمریکا چگونه است ؟ قوانین و راه های مهاجرت به آمریکا و شرایط تحصیل در دانشگاه های آمریکا و مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا به چه صورت است ؟ در خصوص مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا از چه کسی می توان کمک گرفت ؟ چگونه می توان از مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا آگاه شد ؟ مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا سوال بسیاری از دانشجویان متقاضی تحصیل در آمریکا است ، دقت در تهیه مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا برای راه های تحصیل در آمریکا و شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا یکی از نکاتی است که کمتر دانشجویی به آن اهتمام می ورزد .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب پذیرش کارشناسی ارشد از آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب پذیرش آمریکا

در حال حاضر مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا و قوانین تحصیل در آمریکا بی اغراق مهمترین و تاثیر گزار ترین امری است که اگر درست انتخاب شود می تواند شانس شما را برای ورود به کشور آمریکا افزایش دهد . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این زمینه راهنمای شما بود و مشاوره رایگان ارائه می نماید .
باید دقت داشته باشید مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا نه تنها برای دانشگاه و اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا  مهم است ، بلکه مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی آمریکا برای افسر های ویزا آمریکا بسیار حائز اهمیت است و تجربه نشان داده است که افرادی که خود درصدد جمع آوری مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی آمریکا هستند با بعضی از نکاتی مواجه می شوند که باید در این زمینه ها از تجارب وکلای مهاجرتی استفاده کنید .
در ابتدا برای اقدام برای تحصیل در آمریکا بعد از انتخاب دانشگاه و یا کالج مورد نظر باید فرم پذیرش دانشگاه را به دقت پر نمایید ، دقت داشته باشید نکاتی در مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا در فرم های پذیرش دانشگاه های آمریکا وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است . در این زمینه می توانید از سایت های آموزشی معتبر دولت آمریکا که به شما اطلاعات صحیح کالج ها و دانشگاه های آمریکا را می دهند ، استفاده نمایید . پشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی آمریکا و بررسی شرایط خود در مورد مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و کارشناسان حقوقی با تجربه در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .
این فرم شامل اطلاعات شخصی و هویتی و همچنین اطلاعات تحصیلی شما می باشد که باید با حوصله تمام این اطلاعات بنا به صداقت پر شود. فرهایی که برای مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا پر می شود هزینه خواهد داشت ، هزینه های این فرم ها بنا به دانشگاه و مقطع و ایالت متفاوت خواهد بود . فرم های پذیرش در دانشگاه های آمریکا حدوداً ۴۵ دلار تا ۱۲۰ دلار خواهد بود ، لازم به ذکر است این مبالغ پس از پرداخت و ارسال پذیرش تحت هیچ شرایطی حتی عدم موفقت در پذیرش و یا ویزا به شما عودت داده نخواهد شد .
مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی آمریکا در مقاطع مختلف ، متفاوت است ، در مقطع لیسانس مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی آمریکا عبارت اند از :
۱٫ اصل و ترجمه دیپلم و ریز نمرات
۲٫ اصل و ترجمه پیش دانشگاهی و ریز نمرات
( لازم به ذکر است که مدارک مذکور از ملزومات مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا است ولکن باید دقت بفرمایید که در بعضی از دانشگاه ها و کالج ها دانش آموزان باید مدارک تحصیلی ۴ سال قبل خود را در ایران ارائه دهند . )
۳٫ مدرک زبان
نکته حائز اهمیت در خصوص مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا در مقطع لیسانس در آمریکا قبولی در دانشگاه شخص متقاضی است ، لذا اگر شخص متقاضی تحصیل در آمریکا در مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا قبولی دانشگاه هم داشته باشد ، این یک امتیاز برای وی محسوب خواهد شد . نکته دیگر تمکن مالی فرد است که باید به قدری باشد که افسر ویزا متقاعد شود شخص متقاضی هزینه زندگی در این کشور را برای مدت معینی خواهد داشت .
مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی آمریکا پس از ارزیابی در موسسات آمریکایی مورد عنایت قرار خواهد گرفت ، باید در اکثر مواقع مدارک را برای موسسات آموزشی ارسال کرد تا بعد از تائید بتوان برای اقدامات و مراحل بعدی وارد شد . از جمله این موسسات WES است که باید مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا از طریق DHL برای این موسسه ارسال شود .
پس از تائیده اولیه از کالج و یا دانشگاه های آمریکا باید برای تکمیل مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا مبلغی که دانشگاه و یا کالج عنوان می کند باید به صورت امانت به دانشگاه ارسال شود و این مبلغ اولیه دانشگاه است و در کنار این امر باید توجه کرد این مبلغ در ابتدا امانت است و این با تکمیل هزینه تحصیل در آمریکا توسط متقاضی کامل می شود . شاید در ذهن شما بزرگواران سوال پیش آید در چه زمانی این مبلغ باید پرداخت شود و به ترتیبی است ؟ باید در پاسخ گفت این مبالغ باید در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه پرداخت شود و تجربه نشان داده اگر تمام مبلغ در ابتدا پرداخت شود دانشجوی متقاضی تحصیل در آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا در جمع آوری مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا شانس بیشتری برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مراحل دیگر خواهد داشت .

توصیه می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی آمریکا و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و همچنین راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بررسی شرایط خود در مورد مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش وشعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

از دیگر مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا مشخص بودن محل اقامت در این کشور است ، باید خاطر نشان کرد این که شما در خوابگاه ها ساکن شوید مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و هزینه های مشخصی خواهد داشت ولکن ابن امکان متصور است شما محل اقامت خود را در یک منزل مسکونی انتخاب نمایید ، این مهم است که شما زمان مراجعه به سفارت باید در مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی آمریکا ، مدرک محل اقامت خود را ارائه دهید و کامل شرح دهید .
همان طور که مستحضر هستید مدرک زبان یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا است ولکن در بعضی از مقاطع ( کالج ها ) و در سن های پایین این امکان وجود دارد که دانشجویان متقاضی تحصیل در آمریکا با اخذ پذیرش یک دوره زبان در کنار پذیرش تحصیلی آمریکا خود اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آمریکا کند .
آزمون های قبل از ورود به دانشگاه یکی از دغدغه های دانشجویان متقاضیان تحصیل در آمریکا است ولذا در مقاطع فوق لیسانس و دکترا اکثر دانشگاه ها از دانشجویان قبولی در آزمون هایی از جمله GMAT یا GRE با نمره مرتبط با رشته تحصیلی مربوطه خواهد بود ، در حال حاضر می توان در بعضی از رشته ها و بعضی از دانشکاه های معتبر بدون مدارک مذکور اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا کرد که شما می توانید با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نمایید  و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما در خصوص مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا استفاده نمایید .

 

 

مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا در مقاطع فوق لیسانس و دکترا :

۱٫ مدرک زبان معتبر با نمره بالا
۲٫ توصیه نامه از اساتید ( در بعضی از دانشگاه های چند توصیه نامه احتیاج است )
۳٫ انگیزه نامه مناسب با رشته
۴٫ ارزشیابی مدارک دانشگاه مبداء توسط موسسات آموزشی آمریکایی
۵٫ تائیده از استاید دانشگاه مقصد ( این بند بیشتر برای اخذ بورسیه آمریکا  مورد نیاز خواهد بود . )
در پایان لازم به ذکر است که امروزه مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا پیچیدگی خاص خود را دارد و همچنین جدا از مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا در مرحله رواید این مدارک بسیار حائز اهمیت است . لذا بسیاری از موسسات غیر معتبر که بویی از مباحث حقوق نبرده اند اقدام به معرفی مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی آمریکا می کنند و شاید چشم به اندوخته های مالی و زمانی شما دانشجویان گرامی خواهند داشت ؛ لذا در خصوص شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا و قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا پیشنهاد می شود در آخر جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا و برخورداری از اطلاعات کافی در خصوص مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ پذیرش دانشگاه های آمریکا و مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی آمریکا  و همچنین آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا و بررسی شرایط خود در مورد مدارک مورد نیاز برای پذیرش آمریکا و قوانین و راه های اخذ اقامت تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا و اخذ تابعیت و شهروندی آمریکا با مشاوران ارشد  موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (18 نظرات, میانگین: 4٫83 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  1. دنا گفته:

    با سلام
    آيا در صورت اخذ پذيرش از دانشگاه هاي آمريكا، اخذ ويزا براي همسر وي نيز امكان پذير است؟
    با تشكر

    پاسخ