مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند

مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند

آیا از مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند مطلع هستید ؟ آیا می خواهید بدانید مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند چه مدارکی می باشد ؟ شرایط تهیه مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند چگونه است ؟  آیا به دنبال کسب اطلاعات در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند می باشید ؟ مدارک لازم ویزای کار در ایسلند برای مهاجرت کاری به ایسلند کدام است ؟ اقدامات لازم جهت مهاجرت کاری به ایسلند و اخذ ویزای کاری ایسلند و همچنین جمع آوری مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند چگونه است ؟ راه های مهاجرت کاری به ایسلند و اخذ ویزای کاری ایسلند و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و اخذ اقامت ایسلند از طریق کار کدام است ؟ قوانین برای مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند به چه صورت است ؟ برای آگاهی از چگونگی تهیه مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند از چه کسی می توان کمک گرفت ؟ آیا قوانین ویزای کار ایسلند آسان می باشد ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در این مقاله  مطالبی را در باب  مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند در اختیار شما عزیزان قرار داده است  بنابراین اگر می خواهید در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند اطلاعات کافی داشته باشید  می توانید مقالات و مطالب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  را در باب شرایط و  مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و همچنین مطالب مرتبط با موضوع  اخذ ویزای کاری ایسلند و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و کار در کشور ایسلند بدست آورده و با اطمینان خاطر و دانش کافی به جمع آوری مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند پرداخته و سپس برای اخذ ویزای کار ایسلند اقدام نمایید . همواره شما عزیزان قادر خواهید بود که از طریق  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید . مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند چه مدارکی می باشد ؟ کار در ایسلند و اخذ ویزای کاری در ایسلند به چه صورت است ؟ مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری ایسلند شامل چه مواردی می باشد ؟ جهت مهاجرت کاری به ایسلند نیاز به چه مدارکی داریم ؟ آیا با مهاجرت کاری به ایسلند میتوانیم اقامت ایسلند را اخذ نماییم ؟ در این مقاله توضیحاتی در باب مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری ایسلند ارائه می دهیم.

قبل از پرداختن به بحث مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند به توضیحی از کشور ایسلند می پردازیم : جمهوری ایسلند شمالی ترین کشور اروپا و کشوری است جزیره ای در شمال اقیانوس اطلس ایسلند پس از جنگ جهانی دوم با صنعتی کردن ماهیگیری خود و دریافت کمک از طرح مارشال به رفاه دست یافت و توانست در دهه ی ۱۹۹۰ تبدیل به یکی از مرفه ترین کشورهای جهان شود .

ایسلند عضو سازمان ملل متحد و ناتو است و دارای روابط دیپلماتیک با تقریبا تمامی کشورهای دنیا است.

اما به طور خاص با کشورهای فنلاند نوروژ و سوئد و دانمارک و آلمان و ایالات متحده و کانادا و اعضای دیگر ناتو روابط نزدیک دارد.

اقتصاد ایسلند بر پایه ی ماهیگیری و صنایع شیلات ، کشاورزی ، گردشگری و منابع انرژی استوار است .

هرساله افراد زیادی از سرار دنیا به منظور کار به این کشور مهاجرت می نمایند . کار در کشور ایسلند برای افراد غیر از تبعه ی ایسلندی باید از طریق درخواست ویزای کار ایسلند به همراه اسناد و مدارک مورد نیاز به اداره ی مهاجرت ایسلند تقدیم گردد .

در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند لازم به ذکر است که قرارداد کاری باید همراه با درخواستی باشد که باید قبل از ورود متقاضی به ایسلند ارائه شود .

بعد از تقدیم مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند به اداره ی مهاجرت ایسلند کارفرما باید به اداره ی کار ایسلند مراجعه و نیاز  خود به نیروی کار را اعلام نماید که در اینصورت اداره ی ایسلند موقعیت شغلی مورد نظر را سه ماه در کشور ایسلند و در صورت عدم مراجعه فرد ایسلندی ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند اگر در پایا ۶ ماه آگهی شخصی برای آن کار گزینش نشود اداره ی کار ایسلند مجوز کار را برای تبعه ی خارجی مورد نظر کارفرما صادر می نماید که این مورد از مهمترین مرحله شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند می باشد .

سپس تبعه ی خارجی می تواند پس از انجام پروسه ی دریافت ویزا برای سفر و اقامت در ایسلند اقدام کند .

کار در ایسلند  و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند

جهت اخذ مجوز کار در ایسلند باید با ارائه  مدارک لازم در اداره ی مهاجرت درخواست داده شود. در ایسلند اداره کار مجوزهای کار را صادر میکند .

اداره کار مستلزم است که مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند مجوز کار را به اداره مهاجرت ارسال کند تا اداره مهاجرت نیز مجوز اقامت کاری ایسلند را پس از مراحل آگهی صادر نماید .

درخواست ویزای کار ایسلند در مهاجرت کاری به ایسلند و چگونگی مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند ابید پیش از ورود متقاضی به ایسلند ارسال شود. چنانچه متقاضی پیش از تائید درخواست به عنوان توریست وارد ایسلند شود، روند درخواست متوقف شده و مجوز صادر نخواهد شد .

اگر متقاضی مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند در ایسلند باشد و بخواهد مجوز اقامت اخذ کند مستلزم است که کشور را ترک نماید .

وقتی مجوز اقامت صادر شود متقاضی میتواند به ایسلند سفر کند. و چنانچه مجوز اقامت صادر نشود امکان درخواست تجدید نظر نیز ود برای شخص متقاضی وجود  دارد .

 • شما عزیزان اگر خواهان کسب اطلاعات در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و قوانین اخذ ویزای کار ایسلند و راه های اخذ ویزای کار ایسلند مشاوره رایگان بدست آورید .

سه نوع مجوز کار و اقامت در کشور ایسلند به شرح زیر است:

 • متخصصین مجرب، ماده ۱۲ قانون خارجیها

مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و مجوز اقامت در ایسلند ممکن است در موارد خاص شغلی که پروژهای موقتی نباشد صادر شود. باتوجه به قانون حق اشتغال اتباع خارجی متقاضی مستلزم است که  متخصص رشتهی مورد نیاز کارفرما باشد و مدرک دانشگاهی یا مهارتهای شغلی و فنی تائید شده در ایسلند را داشته باشد .

 • ورزشکاران، ماده ۱۲ قانون خارجیها

در مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند لازم به ذکر است که این امکان وجود دارد که برای ورزشکاران و مربیان در باشگاههای ورزشی انجمن ملی ورزش و المپیک ایسلند مجوز اقامت صادر شود .

 • کمبود موقتی نیروی کار در ایسلند ، ماده ۱۲ قانون خارجیها

هنگام مواجه شدن با کمبود نیروی کار  و در صورتی که ، کارگری در نیروی کار محلی یا در اتحادیه اروپا یا جزایر فارو یافت نشود، ممکن است مجوز اقامت صادر شود .

برخی مجوزهای موقت فقط یک بار امکان تمدید دارند. اداره کار اطلاعات بیشتری را در ارتباط با کمبود نیروی کار فراهم میکند .

متقاضی کار در ایسلند و مهاجرت کاری به ایسلند در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند مستلزم است که هزینهی بررسی درخواست را پرداخت نماید در غیراین صورت درخواست وی بررسی نخواهد شد .

جهت اخذ مجوز کار و اقامت ایسلند متقاضی مستلزم است که از شرایط اولیه و بخصوصی برخوردار باشد .

مدارک لازم جهت ویزای کار در ایسلند 

 • متقاضی مهاجرت کاری به ایسلند و اخذ ویزای کار کار ایسلند و چگونگی تهیه مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند باید چکلیست) Checklist( مورد نظر را از وبسایت اداره مهاجرت دریافت کند.
 • لیست تکمیل شده را همراه درخواست ارائه دهد..
 • رسید پرداخت مبلغ بررسی درخواست )چنانچه پرداخت از طریق bank transfer انجام شده باشد(. نام و تاریخ تولد متقاضی باید به وضوح در رسید ذکر شده باشد .
 • فرم اصل درخواست ویزای کار ایسلند و تهیه مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند باید تکمیل شده و توسط متقاضی امضا گردد.
 • عکس گذرنامهای) mm x 45mm35(
 • کپی گذرنامه )نیاز به تائیدیه ندارد(. اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه بیشتر از اعتبار مجوز اقامت باشد. کپی باید از برگه اصلی و برگهی امضای متقاضی باشد .
 • اصل تائید شدهی گواهی سابقه کیفری خارجی. گواهی سابقه کیفری نباید قدیمیتر از ۶ ماه باشد. گواهی سابقه کیفری باید از تمام کشورهایی که متقاضی در طول ۵ سال گذشته در آنجا اقامت داشته است گرفته شود .
 • گواهی مسکن یا قرارداد اجاره، مگر اینکه متقاضی کار در ایسلند دارای ملک باشد .
 • بیمه ی پزشکی: متقاضیان باید گواهی بیمه خود را با اعتبار حداقل ۶ ماه، از یک شرکت بیمه در ایسلند ارائه دهند.
 • قرارداد کاری : دستمزدها باید از حداقل شرایط حمایت کننده برخوردار باشند. درخواست مجوز کار و قرارداد کاری ایسلند باید توسط متقاضی کار در ایسلند و مهاجرت کاری به ایسلند و کارفرما امضا شده و توسط اتحادیه کارگری تائید گردد .

سایر مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند که باید ارائه شود

 • وکالتنامهی اصل و دارای دو شاهد بالغ .

توجه داشته باشید که وکالتنامه لازم نخواهد شد مگر اینکه  متقاضی ویزای کار در ایسلند بخواهد شخصی غیر از او اطلاعات مربوط به بررسی درخواست توسط اداره مهاجرت را دریافت کند .

ارائه ی مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند ذکر شده در چک لیست بر عهده ی متقاضی است .

چنانچه تمام مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند همراه با درخواست ارائه نشود، ممکن است منجر به تأخیر در بررسی درخواست یا رد شدن آن گردد .

در برخی موارد نیز اداره مهاجرت مدارک دیگری را تقاضا میکند .

تمدید اقامت و مجوز کاری و سایر مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند: 

اگر متقاضی ویزای کار در ایسلند هنوز واجد شرایط باشد میتواند مجوز کار و اقامت ایسلند خود را تمدید کند .

توجه داشته باشید که مجوز اقامت ایسلند از طریق کار  براساس کمبود نیروی کار فقط یک بار قابل تمدید است .

حداقل یک ماه پیش از تاریخ انقضای مجوز باید درخواست تمدید داده شود. در صورتی که متقاضی دیرتر از این تاریخ اقدام کند تمدید بشمار نخواهد آمد و درخواست او به عنوان مجوز نخست تلقی خواهد شد .

متقاضی ویزای کار در ایسلند موظف است که شخصاً به دفتر اداره مهاجرت یا دفاتر منطقه رجوع کند .

از متقاضی عکس گرفته خواهد شد و همچنین وی مستلزم می شود که گذرنامهی خود را نیز همراه داشته باشد .

مدارک لازم جهت تمدید مجوز

 • چکلیست تمدید مجوز
 • لیست تکمیل شده را همراه با درخواست ویزای کار ایسلند خود ارائه دهید .
 • فرم اصل درخواست ویزای کار در ایسلند باید تکمیل شده و توسط متقاضی امضا گردد.
 • کپی گذرنامه )نیاز به تائیدیه ندارد(. اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه بیشتر از اعتبار مجوز اقامت باشد. کپی باید از برگه اصلی و برگه ی امضای متقاضی باشد .
 • قرارداد کاری ایسلند و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند : دستمزدها باید از حداقل شرایط حمایت کننده برخوردار باشند. درخواست مجوز کار در ایسلند و قرارداد کاری باید توسط متقاضی و کارفرما امضا شده و توسط اتحادیه کارگری تائید گردد .

سایر مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند که باید ارائه شود

 • وکالتنامهی اصل و دارای دو شاهد بالغ .

توجه داشته باشید که وکالتنامه لازم نخواهد شد مگر اینکه  متقاضی بخواهد شخصی غیر از او اطلاعات مربوط به بررسی درخواست توسط اداره مهاجرت را دریافت کند .

ارائه ی مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند ذکر شده در چک لیست بر عهدهی متقاضی ویزای کار در ایسلند است .

چنانچه تمام مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند همراه با درخواست ارائه نشود، ممکن است منجر به تأخیر در بررسی درخواست یا رد شدن آن گردد .

در برخی موارد در مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند نیز اداره مهاجرت مدارک دیگری را تقاضا میکند .

مدت زمان پردازش تخمینی برنامه ها ۹۰ روز از تاریخ دریافت مدارک است ، اگر مدارک ضمیمه گم شده یا ناکافی باشند زمان پردازش طول خواهد کشید .

با بررسی قوانین کار در ایسلند دریافتیم که کشور  ایسلند شرایط ویزه ای برای مجوز کار نیروهای متخصص درنظر گرفته است ، بنابراین این شرایط دستیابی به ویزای کار در ایسلند را ناهموار نموده است .

همانطور که در این مقاله ذکر شد متقاضیان ویزای کار ایسلند در صورتیکه دارای حرفه ای خاص باشند و این حرفه متقاضی مناسب در کشور ایسلند نداشته باشد می توانند ویزای کار ایسلند را اخذ نمایند .

در این مقاله به بررسی مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند پرداختیم. چنانچه قصد اخذ اقامت دائم ایسلند از طریق کار و ویزای کار ایسلند را دارید توصیه می شود برای آگاهی از مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و اقدام برای مهاجرت کاری به ایسلند و اخذ ویزای کار ایسلند  با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط و قوانین ویزای کار ایسلند و چگونگی اخذ ویزای کار ایسلند و همچنین مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند با مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه مشاوره رایگان در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش به شما کمک خواهد کرد که چگونه برای مدارک و شرایط لازم برای پذیرش کانادا  و همچنین اخذ ویزای کاری ایسلند  و کار در ایسلند و شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار در ایسلند و خصوصا چگونگی مهاجرت کاری به ایسلند و قوانین اخذ ویزای کار ایسلند کمک خواهد نمود .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ