مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن

مشاوره مهاجرتي از طريق تلفنمشاوره مهاجرتي از طريق تلفن

مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن از سري اقداماتي است كه موسسه ملكپور در جهت روشن سازي و پاسخ به برخی ابهامات شما هموطنان عزيز در پيش گرفته است. مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن را مي توان پيش درآمدي براي افزايش آگاهي شما جهت انتخاب كشور مناسب با شرايط خود و همچنين ارائه پيشنهاداتي همسان با شرايط شما در نظر گرفت. مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن از جمله مواردي است كه مديريت موسسه ملك پور توجه شاياني نسبت به پاسخگويي مشاورين دارد. در بخش مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن مشاورين آموزش ديده آماده هستند كه در مرحله اول بررسي شرايط شما با ارائه راهكارهاي مناسب به شما عزيزان خدمت رساني كنند.

در اين مقاله سعي نموديم به تحليل و بررسي دقيق نحوه مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن توسط مشاورين موسسه ملك پور بپردازيم تا شما بزرگواران به صورت واضح و شفاف از اين ساز و كار اطلاع يابيد .

نحوه و زمان مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن

نحوه و زمان مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن بدين صورت مي باشد که زماني كه شما اقدام به تماس تلفني جهت مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن مي كنيد. عده كثيري نيز همزمان با شما با موسسه تماس ميگيرند و شما وارد يك صف خواهيد شد كه به ترتيب شما و افرادي كه همانند شما پشت خط هستند را به يك مشاور متصل ميكند كه هر كدام از اين مشاورين در بخشي جداگانه مشغول به پاسخگويي مي باشد. حال بستگي به تعداد دفعات تماس شما دارد كه ممكن است هر بار با یکی از مشاورين موسسه سخن بگوييد. لازم به ذكر است به منظور رفاه حال هموطنان و عزيزان تعداد بسياري مشاوره جهت پاسخگويي و مشاوره تلفني در استخدام موسسه هستند تا شما زمان انتظار شما بزرگواران به حداقل برسد و كمترين اتلاف وقت را تجربه نماييد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مشاوره مهاجرتی

زمان مناسب جهت هر مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن پنج الي ده دقيقه مي باشد. زيرا نمي توان به تمامي سوالات و ابهامات شما پاسخ گفت و به دليل زمان بر بودن ارائه اطلاعات حقوقي سعي تمامي مشاورين بر این است که سطح آگاهی شما تا حد مناسبی افزایش یابد. همچنین این امکان وجود دارد که استاد ملك پور (دانشجوي دكتراي حقوق در دانشگاه ملي وين اتريش) مديريت موسسه نيز در بعضی از مواقع پاسخگوی تماس شما باشند. چرا كه ایشان بر اين عقيده اند و به تمامي مشاورين آموزش داده شده كه احترام به حقوق موكلين و اشخاصي كه جهت مشاوره  مهاجرتي از طريق تلفن تماس مي گيرند در اولويت اهداف موسسه ملك پور مي باشد. اما به دليل کمبود وقت ارائه تمامي موارد پيشنهادي و بررسي كامل و دقيق شرايط موكلين در تماس تلفني امكان پذير نيست.

از این رو مشاورين راهكار مشاوره حضوري را ارائه مي دهند. زيرا در مشاوره حضوري مي توان از نزديك با موكل در ارتباط بود و راهکارهای مناسب و متناسب با تمایلات او را ارائه داد و در نهایت به نتایج مطلوب رسید.

تفاوت پيشنهادات مشاورين در مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن با تمايلات شما

پيشنهادات مشاورين در مشاوره مهاجرتي از طريق تماس و تمايلات شما گاهي هيچ تناسبي ندارند و موجبات آزردگی خاطر برخی از شما عزيزان شود، اما به صراحت مي توان گفت سعي ما بر اين است پيشنهاداتي ارائه دهيم كه درصد ريسك بسيار كمتري داشته باشد تا موكلين دچار ضرر مالي نگردند. شرايط  از نظر تحصيلات، تمكن مالي و سن اشخاص متقاضي مهاجرت مورد بررسي قرار مي گيرد تا بتوان بهترين مشاوره و بيشترين مطابقت با شرايط موكل را در مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن و حضوري را داشت و بصورت كاملا واقع بينانه و با روراستي و شفافيت همه نکات برای شما بیان می شود.

موسسه ملك پور به خود مي بالد كه بيشترين موفقيت ها در اخذ انواع ويزاهاي كاري و تحصيلي و سرمايه گذاري را دارا است. چرا كه تمامي مشاورين و وكلاي موسسه ملكپور هدف خود را بر پايه ارائه بهترين خدمات و به مقصد رساندن موكلين بنا نهاده است.

پس چنانچه پيشنهادات مشاورين موسسه ملكپور چه در مشاوره تلفني مهاجرتي و چه در مشاوره حضوري مهاجرتي براساس تمايلات شما نبود. اين مطلب را در نظر بگيريد كه همه شرايط شما مورد بررسي دقيق قرار گرفته و مناسب ترين راه پيشنهاد می شود، چرا كه متخصصين امر مهاجرت تمامي ابعاد را در نظر ميگيرد و در پي كمترين ريسك براي مهاجرت شما عزيزان هستند.

مشاوره  مهاجرتي از طريق تلفن و اسكايپ با استاد ملك پور و نحوه اخذ نوبت براي مشاوره با ايشان در باب مهاجرت

مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن و اسكايپ با استاد ملك پور و نحوه اخذ نوبت براي مشاوره با ايشان در باب مهاجرت بدين صورت مي باشد كه براي بهرمندي از مشاوره اسكايپ با استاد ملك پور (دانشجوي دكتراي حقوق در دانشگاه وين اتريش) به دو روش مي توانيد اقدام نماييد:

  1. رزرو نوبت به صورت نرمال: هزينه مشاوره اسكايپ به صورت مشاوره نرمال بعد از واريز هزينه مشاوره كه نصف هزينه مشاوره فوري است به علت استقبال هموطنان و رزرو نوبت هايي كه صورت گرفته بين سي تا چهل روز نوبت مشاوره امكانپذير مي باشد.
  2. رزرو نوبت به صورت فوري: در اين روش شما با ارسال عكس فيش واريزي در كمتر از ٢٤ ساعت نوبت مشاوره فوري اخذ ميكنيد.

لازم به ذكر ميدانيم خدمت شما سروران خاطر نشان كنيم مشاوره با توجه به شرايط شما بزرگوارن و بررسي دقيق و كسب اطلاعات كامل از شرايط شما ارائه مي شود كه الزاماً اين ضامن ارائه پيشنهاداتي مبني بر تمايلات شما نخواهد بود. موسسه ملك پور به عدم ريسك و خسران در دارايي و زمان موكلين خود بسيار اصرار ميورزد. زماني كه موكلين به موسسه ملكپور اعتماد نموده و مدارك و سرمايه و زمان خود را در اختيار موسسه به منظور مهاجرت قرار ميدهند پس ترجيح موسسه بر كم ترين ريسك و مناسب ترين و مفيد ترين راهكار و روش مهاجرت مي باشد.

نتيجه گيري در رابطه با مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن

مشاوره مهاجرتي ازطريق تلفن ،جهت رفاه حال و پيش درآمدي بر كسب اطلاعات موسسه از شما متقاضيان مهاجرت وكسب اطلاعات پيشنهادات مقدماتي به شما عزيزان صورت ميگيرد. مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن الزاماً سبب رفع كامل ابهامات شما نمي گردد چون زمان مناسب و شرايط مناسب مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن فراهم نيست. استدعا داريم در صورت انعقاد قرارداد با صبر و آرامش منتظر طي شدن مراحل بمانيد كه دارايي موسسه ملك پور اعتماد شماست. نبود آرامش و وجود استرس موجب آزار و نبود تمركز مي شود پس با آرامش روال را دنبال كنيد تا به اميد خدا موجب تحقق هدف شما كه همان مهاجرت است شود و همچنين تحقق هدف ما كه رضايت و اعتماد شما عزيزان است. مشاورين موسسه ملك پور آماده اند تا با مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن و ارائه خدمات و مشاوره مناسب شما را به سر منزل مقصود برسانند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
    • m.s گفته:

      با سلام، دوست عزیز با تشکر از نظری که برای ما ارسال کردید. برای اخذ مشاوره مهاجرت راه های فراوانی برای شما وجود دارد. تماس با دفاتر ، تکمیل فرم ارزیابی در بخش تماس با ما و کانال تلگرام و اینستاگرام مجموعه از این راه ها هستند. اگر شما سوالی خاص در مورد مهاجرت یا اخذ اقامت دارید می توانید در این بخش آن را ارسال کرده تا ما شما را راهنمایی کنیم.

      پاسخ