مشاوره مهاجرتی آنلاین و بررسی آن

مشاوره مهاجرتی آنلاین ، پیش شرایط و نکات مهمی که برای مشاوره مهاجرتی بصورت آنلاین با جناب استاد ملک پور می بایست از آن آگاهی داشته باشید، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. مزایای مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور چیست؟ برای مشاوره مهاجرتی آنلاین چه پیشنیاز هایی را باید گذراند و چه نکاتی را می بایست حین مشاوره رعایت نمود تا بهترین نتیجه را از مشاوره داشته باشید؟ چگونه می توان به بیشترین راندمان از مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور دست یافت؟

در این مقاله قصد داریم تا با ارائه مطالبی مهم شما عزیزان را به بهترین نتیجه از مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور راهنمایی نماییم. تجربه مشاوره های قبلی با جناب استاد ملک پور سبب شده است تا این مقاله نگارش گردد و نکات مهم پیش از مشاوره با ایشان، خدمتت شما اطلاع رسانی شود تا بهترین نتیجه را از دریافت راهنمایی های ایشان حصول نمایید. شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده و برای دریافت راهنمایی های لازمه من باب مهاجرت تان مشاوره تلفنی رایگان دریافت نموده و یا با جناب استاد ملک پور یا دیگر مشاورین ارشد این موسسه، وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین از طریق اسکایپ یا وبینار دریافت نمایید. در ادامه مقاله به ارائه مباحث زیر خواهیم پرداخت :

مشاوره مهاجرتی آنلاین
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و مزایای آن
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و مقدمات لازم برای مشاوره
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و پیش نیاز های آن
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و سوالاتی که جواب آنها را باید از پیش آماده کرده باشید
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و نکاتی که حین مشاوره باید در نظر داشت
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و نکات بسیار مهم
 • مشاوره مهاجرتی آنلاین و سخن پایانی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مشاوره مهاجرتی آنلاین و شرایط عمومی

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، به دلیل تغییرات هر از چندگاه قوانین بین المللی کشور ها و همچنین دریافت راهنمایی های لازم بمنظور انتخاب بهترین مسیر مهاجرت، بر اساس شرایطی که دارند، نیازمند مشورت کردن با افراد کاردان و متخصص در امر مهاجرت می باشند و از آنجایی که به دلایل مختلف ـ که ذکر آنها در این مقال نمی گنجد ـ آمار تعداد افراد و خانواده هایی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند افزایش یافته است، انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر و موثق یکی از مهم ترین موضوعات در طی مسیر مهاجرت می باشد. در زیر نرخ آمار مهاجرت ایرانیان در سال های اخیر را مشاهده می نمایید که رو به افزایش بوده است.

نمودار نرخ خالص مهاجرت از ایران

در این اثنا می توان افراد، موسسات و به اصطلاح وکلایی را یافت که از آب گل آلود بازار مهاجرت راههای ماهی گیری را بلد شده اند و صرفا به جهت دریافت کمیسیون های کلان، موکلین بی خبر از همه جا را به مسیر های نادرست یا اگر انصاف به خرج داده باشیم، به مسیر هایی که سودشان در گرو آن است هدایت می کنند؛ نه به مسیر هایی که موکلان شان را به آن آینده مورد نظرشان هدایت می نماید. در این میان موسسه حقوقی ملک پور با مدیریت جناب استاد ملک پور ( دانشجوی رشته دکترای حقوق از دانشگاه وین ) وظیفه و رسالت خود را ارائه خدمات مشاوره ای به بهترین نحو و کیفیت بمنظور هدایت مشتریان به بهترین مسیر مهاجرت بر اساس شرایط ایشان قرار داده است.

وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی

عزیزانی که با جناب استاد ملک پور ، وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین رزرو کرده اند یا قصد دارند رزرو نمایند، با مطالعه این مقاله یا تماشای ویدئوی زیر، می توانند به بهترین راندمان از مشاوره مهاجرتی آنلاین خود دست یابند. این ویدئو یکی از مهم ترین ویدئو هایی است که اگر تمایل دارید با موسسه حقوقی ملک پور برای امر مهاجرت اقدام کنید، می بایست آن را دیده باشید و به جرئت می توانیم بگوییم که اگر این ویدئو را قبل از مشاوره مهاجرتی اسکایپ با جناب دکتر ملک پور، تماشا نکرده باشید، بازده و راندمان شما از مشاوره با ایشان بسیار پایین خواهد بود. چنانچه تا کنون از چگونگی رزرو وقت با جناب آقای دکتر ملک پور بی اطلاع هستید، می توانید با دفاتر موسسه تماس برقرار نموده و با ایشان درخواست رزرو وقت مصاحبه داشته باشید.

در ادامه توجه شما را به ویدئوی جناب استاد ملک پور در خصوص مشاوره مهاجرتی آنلاین با خود ایشان جلب می نماییم :

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مشاوره مهاجرتی آنلاین (‌آنچه که باید بدانید )

مشاوره مهاجرتی آنلاین و مزایای آن

دنیای امروز دنیای ارتباط در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی است و پر واضح است که استفاده از خدمات اینترنتی در همه جا و در همه زمینه ها نظیر امور بانکی، پرداخت قبوض، خرید شارژ، محاسبه و پرداخت مالیات و … فراگیر شده است. موسسه حقوقی ملک پور نیز همگام با موج تکنولوژی، خدمات خود را به بهترین نحو بر بستر اینترنت ارائه می نماید. یکی از خدمات الکترونیکی که شما می توانید از موسسه حقوقی ملک پور دریافت نمایید، دریافت وقت مشاوره مهاجرتی بصورت آنلاین و از طریق اسکایپ یا وبینار است.

از مزایای این روش مشاوره دادن که در بسیاری از کمپانی های معروف مشاوره ای جهان رایج و متداول است، صرفه جویی در وقت مشتری و دریافت مشاوره در محیط دلخواه و مثبت است. در واقع شما با رزرو وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین ، از رفت و آمد غیر ضروری، هدر رفت زمان و معطل شدن در ترافیک و دریافت مشاوره با فکری ناآرام اجتناب می نمایید. شما می توانید در کنار همسر یا سایر اعضای خانواده خود، در محیط آرام خانه و در جوی مطبوع، بهترین راهنمایی ها را بمنظور انتخاب بهترین مسیر مهاجرت خود، از جناب استاد ملک پور ، دریافت نمایید.

مزایای مشاوره مهاجرتی آنلاین

شایان ذکر است که میزان وقت رزرو شده برای مصاحبه جناب استاد ملک پور یک ساعت می باشد که البته در شرایطی خاص و به صلاح دید طرفین می تواند طولانی تر گردد. از دیگر مزایای مشاوره مهاجرتی آنلاین با جناب استاد ملک پور یا دیگر مشاورین ارشد موسسه این است که پس از مشاوره در صورت انعقاد قراراداد با موسسه حقوقی ملک پور برای انجام پروسه مهاجرتی خود، هزینه ای که برای مشاوره پرداخت نموده اید، از مبلغ قرارداد کسر خواهد شد؛ اما توجه داشته باشید که در صورت عدم انعقاد قرار داد، این هزینه غیر قابل استرداد خواهد بود.

مشاوره آنلاین ـ مشاوره مهاجرتی آنلاین

مشاوره مهاجرتی آنلاین و مقدمات لازم برای مشاوره

در حین مشاوره مهاجرتی آنلاین با جناب استاد ملک پور ، احتمالا شما درباره زندگی تان یا در زمینه مهاجرت و اقامت یا سایر بحث های حقوقی بحث کرده و به طرح سوال و دریافت جواب بپردازید. این مقاله و ویدئوی مذکور برای آن دسته از شما عزیزان است که قصد دارند در مورد انتخاب بهترین مسیر مهاجرت خود از جناب استاد، راهنمایی ها و مشورت های لازمه را دریافت نمایید و اگر این ویدئو را تماشا نکنید و راهنمایی های آن را به کار نبندید، عملا راندمان مشاوره پایین آمده و شما به رغم هزینه ای که برای رزرو وقت مشاوره پرداخت نموده اید، کماکان سوالهای بسیاری در ذهن تان باقی خواهد ماند و به نتیجه مناسبی که انتظارش را دارید، دست نخواهید یافت.

بسیاری از افراد، جناب استاد را به دلایل مختلفی نظیر صداقت ایشان، انرژی مثبت، سطح سواد و تخصص شان و … برای امر مشاوره مهاجرتی آنلاین انتخاب می نمایند، اما خود استاد، یک سری مقدمات را برای مشاوره لازم می دانند که بدین وسیله آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

اولین لازمه مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور، دیدن همین ویدئوی مجانی است. شما هزینه قابل توجهی را برای دریافت وقت مشاوره پرداخت می کنید و از طریق همین مشاوره بناست که ادامه مسیر زندگی خود را تعیین نمایید.

مشاوره مهاجرتی اسکایپ ـ مشاوره آنلاین

اگر بخواهید وقت مصاحبه را رزرو شده خود را تغییر دهید، به احتمال قوی هزینه شما خواهد سوخت. دلیل این امر این است که وقت های مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور تا ۳ الی ۴ ماه آینده رزرو شده است و در صورت تغییر دادن وقت مصاحبه از طرف شما، مصاحبه به چندین ماه آینده موکول خواهد شد. وقتیکه شما یک هفته قبل یا چند روز قبل از وقت مصاحبه درخواست تغییر وقت مصاحبه را به ما اطلاع می دهید، تمام وقت های رزرو شده به هم می ریزد؛ اما اگر از دو ماه یا یک ماه قبل درخواست جا به جایی وقت را تنها برای یک یا دو روز را داشته باشید، این احتمال وجود دارد که با درخواست تغییر وقت شما موافق شود. ( البته در صورتی که سایر موکلان با ما همکاری نمایند ). لذا تا آنجایی که برایتان امکان دارد، بهتر است که از تغییر دادن وقت مصاحبه اجتناب نمایید.

از دیگر مواردی که برای وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین باید در نظر گرفته شود، آمادگی برای مصاحبه و چک کردن اتصال اینترنت تان است. بهتر است بمنظور کیفیت هر چه بالا تر صدا و تصویر و همچنین نزدیک شدن به کیفیت مشاوره حضوری، در جایی باشید که اتصال اینترنت شما بی نقص و با سرعت بالا باشد. بمنظور برقراری ارتباط با استاد، به شما یک لینک اتصال به اسکایپ یا یک لینک وبینار داده می شود که اتصال و همچنین کیفیت صدا و تصویر تان را قبل از شروع مصاحبه چک کنید. نکته حائز اهمیت این است که اگر قصد دارید که از طریق وبینار با استاد ملک پور ارتباط بگیرید، وصل شدن به وبینار از طریق گوشی موبایل امکان پذیر نیست و بدین منظور می بایست از لب تاپ یا رایانه خانگی استفاده کنید.

بار دیگر تأکید می کنیم که اتصال اینترنت بسیار مسئله حائز اهمیتی می باشد. اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد، به احتمال زیاد با قطع و وصل شدن صدا و تصویر مواجه می شوید و نمی توانید راهنمایی های جناب استاد را به آن صورت که باید، دریافت کنید یا به راحتی سوالات خود را مطرح نمایید و بدین ترتیب نه تنها هزینه شما هدر خواهد رفت، بلکه ممکن است بدلیل سرعت پایین اینترنت، بخشی از فرمایشات استاد حین مشاوره را نشنیده باشید و به همین خاطر تصمیم اشتباه بگیرید و مسیر زندگی مهاجرتی شما تغییر نماید. لذا به شما اکیدا پیشنهاد می گردد که قبل از شروع مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور ، با همکار ما دوربین و میکروفون و همچنین کیفیت اتصال اینترنت خود را بررسی بفرمایید. از شما خواهشمندیم که قبل از شروع وقت مشاوره تان، با آی دی اسکایپ استاد ملک پور بمنظور test کردن اتصال تان تماس های مکرر نگیرید، زیرا ایشان با شخص دیگری در حین مشاوره هستند و این امر هر چند به صورت غیر عمدی، باعث اختلال در مشاوره دیگران می گردد.

در ادامه به نکات مهم دیگری درباره مقدمات لازم برای مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور اشاره خواهیم نمود :

 • وقت رزور شده مشاوره برای یک خانواده است.
 • وقت مشاوره یک ساعت می باشد، اما اگر استاد صلاح ببینند و نیاز بیشتری به دریافت اطلاعات برای تصمیم گیری داشته باشید، بدون دریافت هیچ هزینه اضافی تا آنجایی که امکان دارد، مشاوره امتداد می یابد.
 • از شما درخواست می شود که یک ساعت تا دو ساعت قبل و بعد از وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین خود با استاد را خالی کنید، تا اگر مصاحبه شما بیشتر طول کشید، برای دریافت راهنمایی های بیشتر وقت داشته باشید، یا اگر وقت مشاوره موکل قبلی طولانی تر شد، تداخلی در امور روزانه شما پیش نیاید.

مشاوره آنلاین مهاجرتی ـ دریافت مشاوره مهاجرت از طریق اسکایپ

ویزاها و مصاحبه های موکلین

مشاوره مهاجرتی آنلاین و پیش نیاز های آن

از شما خواهشمندیم که پیش از وقت مشاوره اسکایپ با استاد ملک پور حتما ویدئو های ایشان را تماشا کرده باشید؛ بویژه محصول ویدئویی « راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت‌ ». شما با تهیه این محصول ویدئویی عملا اطلاعات تان به اندازه یک وکیل مهاجرت افزایش می یابد و آماده می شوید تا در مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور شرکت نموده و در سطح یک وکیل مهاجرت با ایشان به بحث و گفتگو بپردازید. در واقع با تماشای این محصول ویدئویی، قطعا راندمان شما از وقت مشاوره اسکایپ با ایشان بیشتر خواهد شد و به صورت دقیق تری قادر خواهید بود که از راهنمایی ها و مشاوره ایشان بهرمند شده و بهترین تصمیم را برای امر مهاجرت خود اتخاذ نمایید. شما با دیدن این محصول ویدئویی بر زیر و زبر امر مهاجرت اشراف پیدا خواهید کرد و با سختی ها و چالش های آن به خوبی آشنا خواهید شد.

نکته دیگری که تأکید بر آن را لازم می دانیم این است که این محصول ویدئویی را همراه با همسر و سایر اعضای خانواده خود تماشا کنید و سطح علمی همه اعضای خانواده خود را در باب مهاجرت افزایش دهید؛ زیرا آن ها نیز با شما در پروسه مهاجرت هم مسیر و ذینفع هستند و می توانند نکات مهمی را ببینند و در مشاوره اسکایپ با استاد ملک پور مطرح نمایند که به ذهن شما نرسیده باشد. لذا به شما پیشنهاد می شود که حتی الامکان همراه با همسر خود محصول ویدئویی را تماشا کرده و بهمراه همسر خود به مشاوره اسکایپ با دکتر حضور داشته باشید.

مشاوره آنلاین ـ مشاوره مهاجرتی آنلاین از طریق اسکایپ

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مشاوره مهاجرتی آنلاین (‌آنچه که باید بدانید )

مشاوره مهاجرتی آنلاین و سوالاتی که جواب آنها را باید از پیش آماده کرده باشید

در مشاوره مهاجرتی آنلاین با جناب استاد ملک پور، ایشان از شما سوالاتی می پرسند که بهتر است پیش از شروع مشاوره پاسخ آنها را آماده داشته باشید. توجه داشته باشید که این سوالات هم از شما بعنوان متقاضی اصلی و هم از همسرتان پرسیده می شود تا بر اساس اطلاعات و شرایط واقعی شما، بهترین مسیر مهاجرت برای شما توسط استاد ارائه گردد. عمده این سوالات عبارتند از :

 • چند سال دارید؟
 • مدرک تحصیلی شما چیست؟
 • شغل شما چیست و چه مدت سابقه کار دارید؟
 • سطح زبان شما در چه حدی است؟ آیا مدرک زبان دارید؟
 • آیا فرزند دارید؟ فرزند یا فرزندان شما چند ساله اند؟
 • چقدر سرمایه دارید؟ اعم از منقول و غیر منقول؟
 • اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید، می خواهید در خارج از کشور چه رشته ای بخوانید؟
 • اگر قصد سرمایه گذاری دارید، میزان سرمایه شما چقدر است و قصد دارید چقدر سرمایه گذاری کنید؟
 • چرا می خواهید مهاجرت کنید؟

و …

اینها مهم ترین سوالاتی است که جناب استاد از شما و همسرتان ( در صورت تأهل ) در مشاوره مهاجرتی آنلاین خود خواهند پرسید، تا بر اساس جواب های شما، شرایط تان را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین مسیر مهاجرت مختص شما را به شما پیشنهاد دهند.

مهم ترین نکته در بحث پاسخ به سوالات ایشان این است که در پاسخگویی صداقت تمام داشته باشید. در برخی موارد دیده شده است که موکلین در پاسخ به سوال چقدر سرمایه منقول و غیر منقول دارید؟ کمتر یا گاها بیشتر از میزان واقعی سرمایه شان را در جواب به استاد گفته اند. این کار به ضرر خود شما خواهد بود، زیرا استاد بر اساس اطلاعاتی که شما به ایشان ارائه می دهید، شرایط شما را آنالیز نموده و مناسب ترین مسیر مهاجرتی مختص شما را پیشنهاد می دهند. اگر اطلاعات شما صادقانه به ایشان ارائه نگردد، طبیعتا ممکن است مسیر پیشنهادی ایشان بهترین و مناسب ترین گزینه نباشد و در این صورت نمی توانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

نکات مثبت و مزایا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد آموزش نحوه اتصال به وبینار جهت مشاوره مهاجرتی آنلاین

مشاوره مهاجرتی آنلاین و نکاتی که حین مشاوره باید در نظر داشت

پیشنهاد می شود حین مشاوره از احوالپرسی، تعارفات و شوخی های طولانی مدت صرف نظر کنید، زیرا این امر در وقت و هزینه ای که برای مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور پرداخته اید جلوگیری می نماید. در صورت رعایت نکردن این امر، معمولا وقت مشاوره از یک ساعت تجاوز خواهد کرد و شما نمی توانید آن راندمانی که از مشاوره با استاد را انتظار دارید، بدست آورید.

دیده شده است که در حین مشاوره برخی از موکلان، با فرزند خردسال خود را به بازی یا توجه بیش از حد می پردازند؛ استاد ملک پور خود از بچه ها و تعامل با آنها استقبال می نمایند، اما ما پیشنهاد می کنیم که بیشتر توجه خود را بر اصل مطلب پرداخته و بدین ترتیب برای فرزند دلبند تان از طریق مهاجرت آینده ای شایسته و روشن را رقم بزنید.

مشاوره مهاجرتی آنلاین ـ مشاوره مهاجرت

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد آموزش نحوه اتصال به وبینار جهت مشاوره مهاجرتی آنلاین

مشاوره مهاجرتی آنلاین و نکات بسیار مهم

همانطور که در بخش های قبلی مقاله اشاره شد، متاسفانه برخی از موکلین به دلایل مختلف و تا حدودی واهی از پاسخ دادن به سوال چقدر سرمایه دارید؟ صادقانه عمل نمی نمایند و همین باعث می شود که به بهترین نتیجه و مسیر مهاجرت راهنمایی نشوند. برخی با کمتر نشان دادن سرمایه خود، می پندارند که استاد ملک پور از آنها پول بیشتری برای انجام پروسه های مهاجرتی شان دریافت می نماید و برخی دیگر سرمایه خود را بیشتر از آنچه که هست نشان می دهند؛ پر واضح است که در این صورت توسط استاد به مسیری هدایت می شوند که توانایی پیمودن طریق مهاجرت از آن مسیر را نخواهند داشت، لذا مجددا تأکید می کنیم که اگر می خواهید بر اساس شرایط واقعی شخص و خانوادگی تان به بهترین مسیر هدایت شوید، در پاسخ به همه سوالات صداقت کافی داشته باشید. شما می بایست تمام اموال منقول و غیر منقول خود را برای دریافت بهترین راهنمایی ها صادقانه بیان نمایید.

نکات بسیار مهم

نکته دوم و شاید مهم ترین نکته ای که برای دریافت مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور می بایست در نظر داشته باشید؛ تهیه محصول « راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت » می باشد. بسیاری از عزیزانی که به مشاوره اسکایپ تشریف می آوردند، اذعان می کنند که وقت لازم برای دیدن ویدئو ها را نداشته اند، در پاسخ باید گفت که به جهت رفاه حال شما عزیزان فایلهای صوتی مجموعه راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت نیز در پکیج خریداری شده قرار دارد و شما می توانید در اوقات پرت، در ترافیک یا هنگام پیاده روی هایی که دارید، به فایل های صوتی این مجموعه گوش فرا داده، سطح علمی خود را بالا برده و به خوبی آماده دریافت مشاوره مهاجرتی آنلاین استاد ملک پور گردید. به قول استفان کاوی در کتاب هفت عادت مردمان موثر، لطفا اره خود را تیز کنید.

نکته حائز اهمیتی که در تهیه محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت وجود دارد، این است که تا ۷۰ درصد هزینه این محصول ، در صورتی که برای انجام امور مهاجرتی تان با موسسه قرارداد منعقد کنید، از هزینه قرارداد نیز کسر می شود و عملا شما با هزینه ای بسیار اندک اطلاعات مهاجرتی تان افزایش پیدا کرده، آماده دریافت مشاوره های لازم در حین مشاوره اسکایپ شده و خود را برای پیمودن مسیر پر پیچ و خم مهاجرت مهیا می سازید. در واقع شما پس از دیدن محصول راهنمای گام به گام یا گوش فرادادن به آن، با تمامی مسیر ها و طرق مهاجرت با ذکر جزئیات آشنا شده و خودتان می توانید همانند یک وکیل برای مهاجرت خود، دو یا سه مسیر مناسب را در نظر بگیرید و در جلسه مشاوره با جناب استاد در مورد دو یا سه مسیری که برگزیدید به مباحثه (‌ اصطلاحا سبک سنگین کردن ) پرداخته تا نتیجتا بهترین مسیر ممکن را برای مهاجرت خود انتخاب نموده باشید.

چهارمین نکته که بسیار به آن تأکید داریم، تهیه محصول « هنر زندگی کردن » جناب استاد ملک پور است. مطابق آمار ما ۹۸٫۲ درصد بین کسانی که این محصول را تهیه نموده و تماشا کرده اند، با کسانی که آن را تهیه نکرده اند، تفاوت وجود دارد. شما با تهیه این ویدئوی چند میلیون تومانی حال تان چنان تغییر می کند که در حین انجام پروسه های مهاجرت، همه مسیر پر پیچ و خم آن برای شما سهل و آسان می گردد. البته محصول « هنر زندگی کردن » در تمامی ابعاد زندگی فردی، اجتماعی، کاری و … به شما درس های ارزشمندی برای آموختن دارد.

نکته پنجم این است که مهاجرت، از ابتدای راه تا زمانی که به اقامت کشور مورد نظرتان دست می یابید، مسیری است بسیار دشوار و پیچیده. نبایست مهاجرت خود را در عکس های اینستاگرام دوستان یا آشنایانی که در آن طرف آب ها دارید، قیاس کنید. واقعیت را اگر می خواهید بدانید، بهتر است با این انگاره به امر مهاجرت اقدام کنید که دوست، آشنا یا اقوامی که حتی در آن طرف آب ها دارید، نمی توانند به شما کمک کنند و شما باید به خود و خدای خود متکی باشید. این نکات تنها برای این است که مسیر مهاجرت آنگونه که برای عموم افراد نشان داده شده است، راحت و آسان نیست و بغیر از غم غریبی، مشکلات و پیچیدگی های خاص خودش را دارد و اگر شما از پیش با این مسائل و پیچیدگی ها آشنایی نداشته باشید، به احتمال فراوان در نیمه راه کم بیاورید.

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
هنر زندگی کردن
مشاوره مهاجرتی آنلاین و سخن پایانی

مشاوره مهاجرتی آنلاین با استاد ملک پور ، نکات، مزایا، مقدمات لازم و نکات مهم دریافت مشاوره از جناب استاد ملک پور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شد. این مقاله برای آن دسته از عزیزانی نگارش و تهیه شده است که با جناب آقای دکتر ملک پور وقت مشاوره مهاجرتی آنلاین از طریق اسکایپ یا وبینار رزرو نموده اند و پیش نهاد اکید ما برای این دسته از عزیزان این است که حتما ویدئوی مجانی که در این مقاله بارگذاری شده است را تماشا نموده تا به بهترین راندمان از مشاوره مهاجرتی آنلاین با جناب استاد ملک پور دست یابید. فراموش نکنید که تمامی این نکات برای خدمت رسانی هر چه بهتر خود شماست و فراموش نکنید که این شمایید که اره خود را تیز می کنید یا این کار را انجام نمی دهید. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این مقاله، شما را به خوبی برای آغاز مسیر مهاجرت تان آماده نموده باشیم. در صورت هر گونه سوال در باب مشاوره مهاجرتی اسکایپ جناب استاد ملک پور می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده یا آن را در قسمت دیدگاههای همین مقاله مطرح نموده تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نموده باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ