مشاوره مهاجرتی و ویزا (‌ Visa and Immigration Consultant‌ )

خدمات ویزا، مشاوره در باب مهاجرت و موسسه حقوقی ما پاسخگوی شما عزیزان در باب درخواست اقامت و مهاجرت می باشد. مهم ترین نقش موسسه مشاوره ای مهاجرتی ما اطمینان از دریافت اطلاعات درست از برترین و بهترین مشاورین مهاجرتی فارسی زبان در سراسر جهان می باشد. به راستی قوی ترین و بهترین مشاوره مهاجرت را کدام موسسه برگزار می نماید؟ قوی ترین و برترین مشاوره مهاجرتی در چه ارگان و نهادی ارائه می گردد. موسسه حقوقی ملک پور خود را موظف می داند تا با برگزاری جلسات درست مشاوره و راهنمایی برای موکلین و ارتباط آن ها با بهترین و قوی ترین همکاران و وکلا در سراسر جهان شرایط درست اخذ اقامت ، ویزا از طرق مختلف را فراهم آورد.

مشاوره مهاجرت و ویزا باید به نحوی صورت گیرد که زمان معین و ارتباط درست با اشخاص، نهاد ها و سازمان ها ، اطلاعاتی را از طریق ایمیل یا تلفن به صورت منظم در اختیار شما عزیزان قرار دهد. موکل باید به نحوی مورد برخورد قرار گیرد که در جلسه مشاوره مهاجرتی احساس آرامش نموده و همچنین بتواند از نظارت بخش بازرسی ما در باب مشاوره Visa و Immigration برخوردار گردد. مشاورین ما با بیش از چندین دفتر در شمال، جنوب، مرکز ایران، کشور هایی نظیر بلاروس، اتریش ( وین ) و کانادا بهترین خدمات را برای شما عزیزان برگزار و ارائه می نماید.

آیا مایل به دریافت بهترین مشاوره مهاجرتی در شهر های مختلف هستید؟ مشاوره مهاجرتی در شیراز، مشاوره مهاجرتی در اهواز، مشاوره مهاجرتی در گیلان، مشاوره مهاجرتی در تهران و بسیاری از شهر های ایران به صورت تخصصی در دفاتر مجازی یا فیزیکی ما برگزارمی گردد. کیفیت مشاوره های مهاجرتی اخذ ویزا و اقامت به سطحی بالاست که اساسا شما پس از انجام مشاوره قطعا با ما مجددا تماس خواهید گرفت. مطابق آنچه که ما ارزیابی نموده ایم درصد رضایت از مشاورین مهاجرتی و ویزای ما در شهر های مختلف از جمله مشاوره مهاجرتی فیزیکال در تهران و مشاوره مهاجرتی مجازی در شیراز و اصفهان و همچنین مشاوره مهاجرتی در دفاتر گیلان و اهواز بیش از ۹۰% بوده است. آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که نیاز به مشاوره مهاجرتی با برترین ها و بهترین های کشور دارید؟ آیا می خواهید در سطحی بین المللی خود را ارزیابی کنید؟ آیا نیاز به فرم های ارزیابی بابت ویزا و اقامت دارید؟ تمامی این خواسته ها در وب سایت موسسه حقوقی ملک پور فراهم گردیده است.

مشاوره مهاجرتی، ویزای کاری، سرمایه گذاری  و مهاجرت تحصیلی شامل چه خدماتی می شود؟

  • مشاوره مهاجرتی و ویزا باید تمامی جنبه های مهاجرت را پوشش دهد و شما را در روندی با آرامش همراهی کند.
  • مشاوره مهاجرتی و ویزا باید با مشتریان به صورت جداگانه ملاقات داشته و در خصوص ارائه صحیح مشاوره اطمینان حاصل نماید.
  • مشاوره مهاجرتی و ویزا باید آثار حقوقی ویزا ها را در بر گیرد و همچنین زمان معینی بابت خدمات ویزا و اقامت اعلام نماید.
  • مشاوره مهاجرتی و ویزا باید در فضای اطمینان صورت گیرد و موکل باید تمامی حقایق را به وکیل مهاجرتی خود بگوید.
  • مشاوره مهاجرتی و ویزا باید تمامی هزینه و مخارج کار را صادقانه به موکل از ابتدا بگوید. این درست نیست که موکل با هزینه های ناگهانی رو به رو گردد.
  • مشاوره مهاجرتی ویزا و اقامت باید تمامی کارکنان را آموزشی خاص داده و آنها را با مسائل مرتبط آشنا سازد.

موسسه حقوقی ملک پور، هرگونه تماس شما عزیزان چه در قالب همکاری و با در قالب مشتری را بر خود منت و لطف می پندارد.

این گروه بزرگ و معتبر ، امروزه متشکل از اشخاص ساعی و پر تلاش است و هدف ما ارائه خدمات درست، قانونی و نظام مند است.

این وب سایت ، وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) می باشد.

مشاوره رایگان