مشاوره مهاجرت به اروپا و بررسی آن

مشاوره مهاجرت به اروپا ، راه های قانونی مهاجرت به اروپا ، شرایط مشاوره مهاجرت به اروپا  از طریق راه های قانونی در این مقاله به طور کامل و دقیق برای شما عزیزان مورد بررسی علمی و تخصصی قرار می گیرد. بهترین راه جهت اخذ مشاوره مهاجرت به اروپا چیست؟ مشاوره مهاجرت به اروپا تا چه حد می تواند در انتخاب مسیری مطمئن کارآمد باشد؟ از طریق مشاوره مهاجرت به اروپا امکان دستیابی به چه گزینه هایی وجود خواهد داشت؟ در این مقاله سعی بر آن است که به ابهامات ذهنی شما عزیزان به بهترین نحو ممکن پاسخ داده شود تا درصورتی که مقصد انتخاب شما، یکی از کشورهای اروپایی است، با خواندن این مقاله به دیدی کلی نسبت به این موضوع دست یابید.  این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از مطالب آن امری غیر قانونی و غیر اخلاقی تلقی می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش از مشاوره رایگان بهره مند شوید. در این مقاله موضوعات زیر مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد :

مشاوره مهاجرت به اروپا
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط عمومی
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تولد
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی
 • مشاوره مهاجرت به اروپا برای افراد هنرمند و افراد فوق موفق
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و هزینه های زندگی در اروپا
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و اخذ تابعیت
 • مشاوره مهاجرت به اروپا و وکیل مهاجرت معتبر

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط عمومی آن

دریافت مشاوره مهاجرت به اروپا شاید ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده باشد، اما بهتر است بدانید که اروپا دارای سیستم سوسیالیستی می باشد و هدف کلیه کشورهای اروپایی ایجاد رفاه اجتماعی برای عموم افراد جامعه است که این نکته می تواند یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در انتخاب کشور مقصد باشد. حق آزادي افراد يک حق اساسی است که اتحاديه اروپا برای شهروندانش تضمين می کند. این امر به هریک از شهروندان اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا برای سفر، کار و زندگی در هر کشور اتحادیه اروپا، بدون در نظر گرفتن هیچ پیش شرط خاصی در رفت و آمد باشند. توافق شنگن این آزادی را افزایش می دهد تا شهروندان قادر به عبور از مرزهای داخلی بدون محدودیت خاصی باشند. منطقه بدون مرز شنگن آزادی رفت و آمد را برای بیش از ۴۰۰ میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا و همچنین بسیاری از اقلیت های غیر اتحادیه اروپا، تاجران، گردشگران و سایر افرادی که به طور قانونی در خاک اتحادیه اروپا حضور دارند، تضمین می کند. مهاجرت به اروپا می تواند افراد را از مزایای فوق العاده ای بهره مند سازد که در ادامه به بررسی برخی از موارد به طور تفصیلی می پرداریم.

مشاوره مهاجرتی

مشاوره مهاجرت به اروپا

نقشه اروپا ـ مهاجرت به اروپا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار

یکی از دلایل نیاز افراد به مشاوره مهاجرت به اروپا شفاف شدن زمینه های شغلی در اروپا برای آنها می باشد. به طور کلی شناسایی نیازهای شغلی در کشورهای اروپایی می تواند در کاریابی فرد تاثیر بسزایی داشته باشد. به طور کلی کاریابی در زمینه مشاغل فنی و مهندسی از شرایط مطلوبی در کشورهای اروپایی برخوردار است. ویزاهای جستجوی کار اتریش و آلمان نیز می تواند موقعیت مناسبی برای افراد ایجاد نماید تا با استفاده از شرایط موجود در این دو کشور شانس خود برای کاریابی در کشورهای پیشرفته را امتحان نمایند. اتریش و آلمان با سطح رفاه اجتماعی بالا و نرخ بیکاری بسیار پایین گزینه مناسبی جهت کاریابی می باشند. در سایر کشورهای اروپایی سیستم کاریابی به این نحو است که افراد خارج از اتحادیه اروپا در اولویت بعدی نسبت به شهروندان آن کشور و اتحادیه اروپا قرار خواهند گرفت. به این دلیل که در صورت وجود ظرفیت شغلی در کشور، کارفرما ابتدا باید بوسیله ی آگهی، نیاز شغلی خود را از شهروندان کشور خود و سپس اتحادیه اروپا تامین نماید. تنها در صورتی که منطقه پاسخگوی نیاز شغلی کارفرما نباشد، امکان استخدام فرد خارجی وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالاتی با عناوین کار در آلمان یا اتریش و مهاجرت کاری و ویزا کار از همین وبسایت مراجعه نمایید.

نمودار بیکاری کشور های اروپایی

نمودار بالا در صد نرخ بیکاری در کشورهای اتحادیه اروپا به خوبی نشان می دهد.

مشاغل مورد نیاز اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

یکی از عواملی که در بسیاری از افراد احساس نیاز به مشاوره مهاجرت به اروپا را ایجاد خواهد کرد، تحصیل می باشد. در حال حاضر کشورهای اروپایی زیادی با نظام آموزشی فوق العاده وجود دارند که می توانند گزینه مناسبی جهت ادامه تحصیل باشند. آلمان، اتریش، نروژ و فرانسه از جمله کشورهایی با امکان تحصیل رایگان می باشند. نکته بسیار مهم دانستن زبان آلمانی در سطح متوسط برای امکان تحصیل رایگان در دو کشور آلمان و اتریش می باشد اما در دو کشور فرانسه و نروژ امکان تحصیل رایگان به زبان انگلیسی نیز وجود خواهد داشت. گذراندن دوره های زبان آلمانی یا انگلیسی نیز می تواند سکوی پرتابی برای ورود به کشور های اروپایی تلقی گردد که در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی هم چون مجارستان و اتریش ارائه می گردد. کشورهای اروپایی دیگری هم چون هلند، دانمارک و چک نیز وجود خواهند داشت که با گذراندن مقاطع مختلف تحصیلی هم چون لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری، با به طور میانگین حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو هزینه تحصیل در سال امکان بهره مندی از آموزش های علمی در سطح بالا برای آنها امکان پذیر خواهد بود.

یکی از عواملی که در بسیاری از افراد احساس نیاز به مشاوره مهاجرت به اروپا را ایجاد خواهد کرد، تحصیل می باشد. در حال حاضر کشورهای اروپایی زیادی با نظام آموزشی فوق العاده وجود دارند که می توانند گزینه مناسبی جهت ادامه تحصیل باشند. آلمان، اتریش، نروژ و فرانسه از جمله کشورهایی با امکان تحصیل رایگان می باشند. نکته بسیار مهم دانستن زبان آلمانی در سطح متوسط برای امکان تحصیل رایگان در دو کشور آلمان و اتریش می باشد اما در دو کشور فرانسه و نروژ امکان تحصیل رایگان به زبان انگلیسی نیز وجود خواهد داشت. گذراندن دوره های زبان آلمانی یا انگلیسی نیز می تواند سکوی پرتابی برای ورود به کشور های اروپایی تلقی گردد که در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی هم چون مجارستان و اتریش ارائه می گردد. کشورهای اروپایی دیگری هم چون هلند، دانمارک و چک نیز وجود خواهند داشت که با گذراندن مقاطع مختلف تحصیلی هم چون لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری، با به طور میانگین حدود 10 تا 12 هزار یورو هزینه تحصیل در سال امکان بهره مندی از آموزش های علمی در سطح بالا برای آنها امکان پذیر خواهد بود.

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های دیگر برای مهاجرت، سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و در نهایت کسب اقامت این کشورها می باشد. سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرتی است که نیاز به مشاوره مهاجرت به اروپا به طور تخصصی در آن زمینه، امری اجتناب ناپذیر است؛ از همین رو پیشنهاد ما برای شما استفاده از مشاوره های تخصصی در زمینه ارزیابی منطقه مورد نظر، پتانسیل تجاری منطقه و بررسی دقیق استانداردهای سرمایه گذاری در کشور اروپایی مورد نظر می باشد، تا ریسک سرمایه گذاری به کمترین حد خود تقلیل یابد. روش های سرمایه گذاری متنوعی در اروپا وجود دارد که به دو نوع کلی تقسیم می شوند. برخی روشهای سرمایه گذاری به کسب اقامت منجر می گردند و برخی دیگر در نهایت منجر به کسب اقامت نخواهند شد. از جمله این روش ها به خرید ملک در کشورهای اروپایی هم چون اسپانیا  و پرتغال و یونان می توان اشاره کرد که در نهایت منجر به اقامت متقاضی و خانواده وی نیز خواهد شد و یا ثبت شرکت در کشورهایی چون اتریش و یا حتی سرمایه گذاری های ۵۰ هزاریورویی در برخی کشورهای اروپایی با خرید سهام شرکت های از پیش ثبت شده که می تواند نمونه هایی از این نوع سرمایه گذاری ها باشد . نکته بسیار جالب در بحث سرمایه گذاری در اروپا،  موضوع خودحمایتی در کشورهای فرانسه ، اتریش و اسپانیا می باشد که زیر شاخه ی روش های سرمایه گذاری محسوب می گردد به این شکل که فرد به صرف نشان دادن تمکن مالی خود، اقامت کشورهای اروپایی را اخذ می نماید. برای دستیابی به اطلاعات جزئی تر و تحلیلی تر می توانید به مقالاتی با عناوین اقامت اروپا با ۵۰ هزار یورو ، سرمایه گذاری یورویی ، اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ، اقامت دائم اروپا از طریق فرنچایز یا اخذ نمایندگی و اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک از همین وبسایت مراجعه نمایید.

برای اطلاع بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در خارج از کشور به لینک زیر مراجعه فرمایید:

سرمایه گذاری در اروپا
سرمایه گذاری در خارج از کشور

برخی کشورهای اروپایی که از طریق خرید ملک می توانید اقامت دریافت نمایید:

۱ – پرتغال

پرتغال ـ مهاجرت به پرتغال

۲ – اسپانیا

اسپانیا ـ مهاجرت به اسپانیا

۳ – قبرس

قبرس ـ مهاجرت به قبرس

میزان تولید ناخالص کشورهای اروپایی می تواند از جمله نکات مهم در اروپا برای بررسی سرمایه گذاری می باشد:

نمودار میزان تولید ناخالص کشورهای اروپایی

تولید ناخالص داخلی (GDP) در اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۷۲۷۷٫۷۰ میلیارد دلار بوده است. تولید ناخالص داخلی در اتحادیه اروپا به طور متوسط از سال ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۷ ، ​​۷۴۲۱٫۸۳ میلیارد دلار بود که  که در سال ۲۰۰۸، به میزان  ۱۹۱۳۷٫۰۱ دلار به بالاترین حد خود رسیده بود و در سال ۱۹۶۰ رکورد کمترین میزان آن ۳۵۹٫۰۳ دلار آمریکا بود.

نمودار نرخ مالیات در اروپا

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا نرخ مالیات شرکت ها می باشد که خوشبختانه با توجه به اطلاعات نمودار بالا، از سال ۲۰۱۰ تا به امروز هر ساله نرخ مالیات کمتر شده است.

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا می تواند از طرق مختلفی صورت گیرد که یکی از این روش ها، ازدواج با فردی که تبعه ی یک کشور اروپایی است، می باشد. معمولا یکی از مهم ترین نکات برای اخذ مشاوره مهاجرت به اروپا بررسی این امر می باشد که ازدواج به صورت صوری نباشد و در واقع برای اداره مهاجرت باید ثابت شود که زوجین در مدت زمان مشخصی در رابطه متعهدانه بوده اند و گاهی نشان دادن عکس هایی که حاکی از گذشتن مدت زمان مشخصی از ازدواج فرد باشد، می تواند تاثیر مثبتی برای اقدام از این روش مهاجرتی داشته باشد. نکته ی مهم بعدی در مبحث ازدواج با اتباع اروپایی، نشان دادن تمکن مالی برای حمایت از خود و خانواده جهت دریافت اقامت کشورهای اروپایی می باشد. در سفارت کشورهای اروپایی معمولا مصاحبه صورت می گیرد و دانش زبان می تواند عامل مهمی در جهت امکان تعامل با همسر اروپایی و همچنین عامل قانع کننده ای برای سفارت جهت دریافت ویزا باشد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج، می توانید با موسسات حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی رایگان مشاوران حقوقی بهره مند شوید.

مشاوره مهاجرت به اروپا ـ اقامت اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تولد

به طور کلی تولد، یکی از راه های مهاجرتی می باشد که اکثر افراد تمایل به دریافت اطلاعات کافی در این زمینه دارند. اخذ تابعیت از طریق تولد از دو اصل اساسی یعنی خاک و خون تبعیت می کند. اصل خاک بیان می کند که تولد در محدوده سرزمینی کشور ، سبب اعطای تابعیت به شخص مورد نظر می شود در حالی که اصل خون بستگی به این دارد که آیا مادر یا پدر شما تابعیت کشور مقصد را دارند یا خیر؟ در واقع تابعیت از پدر یا مادر به فرزند متولد شده انتقال می یابد. در اروپا نیز باید با بررسی قوانین تابعیت هر کشور به قانون حاکم به آن کشور دست یافت. فرزند تولد یافته تحت قانون خاک و یا خون تابعیت کشور موردنظر را به دست خواهد آورد و از تمام مزایای شهروندی بهره مند خواهد شد. به طور کلی در اکثر کشورهای اروپایی تابعیت از طریق اصل خون منتقل می شود. برای بررسی کشورهای اروپایی مختلف و اطلاع از قوانین مربوط به تابعیت در اروپا و هم چنین برای دریافت مشاوره مهاجرت به اروپا می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

شرایط دریافت تابعیت و پاسپورت

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

مهاجرت به اروپا از طرق مختلفی صورت می پذیرد که یکی از آنها پناهندگی می باشد. پناهندگی شاید در نظر بسیاری از افراد راحت ترین کار ممکن به نظر برسد، اما در واقع به این ترتیب نیست. پناهندگی در هر کشور اروپایی می تواند شما و خانواده را در شرایط بسیار نا امنی قرار دهد؛ چه بسا بسیاری از افراد جان خود را در این راه از دست داده اند. پناهنده به فردی اطلاق می شود که به واسطه مذهب، عضویت در گروه های اجتماعی، نژاد، عقاید سیاسی و موارد دیگری مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و ترس از دست دادن جان و شکنجه فرد را به کشور دیگری می کشاند. از سوی دیگر کمپ های پناهندگی وضعیت بسیار نا به سامانی دارند که اقامت فرد در این مکانها  ممکن است چندین ماه به طول انجامد. بنابر قانون دوبلین، اثر انگشت پناهنده در هر کشوری که ثبت می شود، وی باید به همان کشور بازگردانده شود. دقت داشته باشید که پناهندگی یکی از خطرناک ترین روش های مهاجرتی می باشد که با توجه به شرایطی که در انتظار افراد خواهد بود، موسسه ی  ملک پور اقدامی در این جهت انجام نمی دهد و اطلاعات داده شده صرفا برای آگاهی بخشی به هم وطنان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان پناهندگی از همین وبسایت مراجعه نمایید.

پناهندگی ـ مهاجرت از طریق پناهندگی

مشاوره مهاجرت به اروپا برای افراد هنرمند و فوق موفق

بسیاری از افراد موفق و هنرمند در جستجوی راهی برای ورود به کشورهای اروپایی هستند که مشاوره مهاجرت به اروپا می تواند برای این افراد بسیار کاربردی باشد. توجه داشته باشید ورود به کشورهای اروپایی از طریق دوره های یکساله زبان یا دوره های آموزشی می تواند به عنوان سکوی پرتاب برای این افراد در نظر گرفته شود به صورتی که بعد از گذراندن این دوره ها می توانند وارد این کشورها شده و در محیط قرار گیرند و سپس با توجه به هدفی که دارند، به کاریابی یا ادامه تحصیل بپردازند.

مشاوره مهاجرت به اروپا و هزینه های زندگی در اروپا

به طور کلی هزینه های زندگی یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند .هزینه های زندگی در اروپا از یک کشور به کشور دیگر متغیر است. در برخی کشورهای اروپایی مانند مجارستان هزینه زندگی بسیار کم می باشد و برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند سوییس هزینه های زندگی فوق العاده بالایی دارد. با توجه به هدف و مقصد مهاجرتی مورد نظر شما این هزینه ها می تواند متفاوت باشد. مشاوره مهاجرت به اروپا می تواند تاثیر شایانی در زمینه ی انتخاب کشوری با هزینه زندگی مناسب داشته باشد. جدول زیر به ترتیب کشورهایی با هزینه ی زندگی بالا به ترتیب اورده شده است.

جدول رتبه بندی کشور های اروپایی بر اساس گرانی و هزینه های زندگی

اقامت اروپا

نمودار نرخ تورم کشور های اروپایی

نکته ی مهم بعدی نرخ تورم در اروپا است که می تواند عامل بسیار تاثیر گذاری در پیشبرد سرمایه گذاری تلقی گردد. میانگین نرخ تورم در بسیاری از کشورهای اروپایی نسبت به سال قبل رو به کاهش بوده است .

مشاوره مهاجرت به اروپا و اخذ تابعیت

یکی از انگیزه های اصلی هر فرد برای ورود به کشور دیگر و به طور کلی مهاجرت، کسب اقامت و در نهایت تابعیت کشورهای اروپایی می باشد. در کشورهای اروپایی عموما روند کسب اقامت دائم بعد از کار کردن در کشور مورد نظر و پرداخت مالیات برای چند سال پیاپی می باشد. افراد با کارکردن حداقل ۵ سال در کشورهای اروپایی می توانند برای اخذ مجوز اقامت دائم کشورهای اروپایی اقدام نمایند و بعد از حدود یک تا دو سال برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشورها درخواست دهند. البته در برخی کشورهای اروپایی از راه های دیگر هم چون خرید ملک و یا ثبت شرکت نیز امکان کسب اقامت و در نهایت تابعیت وجود خواهند داشت. برای بررسی دقیق تر روش های مهاجرتی که در نهایت منجر به اخذ تابعیت فرد شود،بهترین کار استفاده از مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق موسسه ملک پور می باشد.

پاسپورت اروپایی

مشاوره مهاجرت به اروپا و وکیل مهاجرت معتبر

مهاجرت امری بسیار سرنوشت ساز می باشد که قطعا سرنوشت شخص و خانواده او را  در ابعاد مختلفی تحت تاثیر قرار خواهد داد. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق موسسه حقوقی ملک پور و از طریق مشاوران تخصصی حقوق بین الملل صورت می پذیرد. روش های مهاجرتی به طور کلی به ۶ نوع کلی ازدواج، تولد، سرمایه گذاری، تحصیل، کار و پناهندگی تقسیم می گردد. برای به دست آوردن اطلاعات کامل نسبت به کشورهای اروپایی و روش های مهاجرتی مختلف جهت انتخاب آگاهانه در این مسیر، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و یا موسسات همکار تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان اطلاعات اولیه را به دست آورید. قطعا تجربه کاری وکیل مهاجرت و اشراف کامل وی به تمام قوانین و روش های مهاجرتی می تواند در زمینه مشاوره مهاجرت به اروپا به شما، کمک شایانی نماید. برای به دست آوردن اطلاعات کامل نسبت به روش های مهاجرتی مختلف می توانید با خرید ویدیو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت ،وکیل مهاجرت خود شوید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مشاوره مهاجرت به اروپا و سخن پایانی

مشاوره مهاجرت به اروپا و شرایط مشاوره مهاجرت به اروپا از طرق قانونی مختلف و نکات مهم در باب مهاجرت به اروپا برای شما دوستان عزیز در این مقاله به طور اختصاصی شرح داده شد. اروپا به دلیل شرایط رفاهی بسیار بالا و سطح زندگی همسان برای همه شهروندان اروپایی و نزدیکی نسبی از نظر بعد مسافتی به ایران ، ذهن بسیاری از افراد را برای اخذ مشاوره مهاجرت به اروپا به خود مشغول نموده است. قطعا اروپا گزینه مناسبی برای ادامه زندگی خواهد بود اما هر فردی با توجه به شرایط مالی و ویژگیهای شخصیتی و هدف مهاجرتی باید یکی از کشورهای اروپایی را بر دیگری ترجیح داده و انتخاب هوشمندانه ای در این باب نماید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده است و شما عزیزان می توانید با برقراری تماس تلفنی با مشاوران حقوقی موسسه ملک پور از مشاوره رایگان بهره مند شوید. هم چنین می توانید سوالات و ابهامات ذهنی خود را در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه بیان نموده تا در اولین فرصت پاسخ آن را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ