بررسی مزایا و مشکلات زندگی در اتریش

 • شرایط زندگی در اتریش

 • مزایا زندگی در اتریش

 • مشکلات زندگی در اتریش

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط زندگی در اتریش

زندگی در اتریش و مهاجرت به اتریش در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. یکی از مهمترین مواردی که قبل از اخذ اقامت اتریش باید در نظر گرفت شرایط زندگی در اتریش است. طبیعتا هر کشوری علی رغم مزایا می تواند دارای مشکلاتی هم باشد ، اما مشکلات زندگی در اتریش شامل چه مواردی است ؟ ما در این مقاله سعی بر ان داریم تا برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش و آگاهی از مشکلات زندگی در اتریش را دارند و  نسبت به هزینه های زندگی در اتریش و همچنین مشکلات زندگی در اتریش و شرایط اخذ اقامت اتریش ۲۰۱۸ اطلاعی ندارند شرایط این کشور را در غالب مقاله توضیح دهیم تا در صورتی که قصد قطعی برای مهاجرت به اتریش دارید با اطلاعات کامل و جامع اقدام نمایید. با توجه به اینکه کشور اتریش قوانین خاصی در باب زندگی و تحصیل و کار دارد و بسیاری از افراد نسبت به این قوانین آگاهی خاصی ندارند می توانید با مطالعه قوانین و شرایط و مشکلات زندگی در اتریش بواسطه مقاله تخصصی در این زمینه سطح اطلاعات خود را ارتقا دهید. با توجه به شرایط ایده ال زندگی و اقامت در اتریش و نداشتن علم و آگاهی کافی نسبت به مشکلات زندگی در اتریش بهتر از پیش از هرگونه اقدامی پس از مطالعه مقاله فوق با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور نسبت به شرایط مهاجرت به اتریش و همچنین مشکلات زندگی در اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش و ثبت شرکت در اتریش ، پناهندگی در اتریش و ازدواج در اتریش و یا در نهایت اقامت خود حمایتی اتریش و همچنین اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش امکانپذیر است شما می توانید به صورت کامل در خصوص  مشکلات زندگی در اتریش مشاوره دریافت نمایید.

ما در این مقاله سعی داریم شرایط زندگی در اتریش را خدمت شما عزیزان به طور کامل و جامع شرح دهیم تا در صورتی افراد متقاضی زندگی در اتریش  را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند با اطلاعات که ما در این مقاله خدمت شما ارائه میدهیم امیدواریم تا در رسیدن به اهداف مهاجرتی شما عزیزان کمک شایانی کرده باشیم

مزایای زندگی در اتریش

 • درابتدا باید این نکته را متذکر شد که چرا بسیاری افراد کشور اتریش را مقصد مهاجرتی خود قرار میدهند یکی از مهمترین دلایل انتخاب کشور اتریش به عنوان هدف مهاجرتی شرایط ایده ال این کشور برای ادامه تحصیل در اتریش و همچنین برخورداری از شرایط نظام آموزشی دولتی رایگان می باشد که در مقالات تخصصی به آن ها پرداخته شده است.

 • یکی دیگر از شرایط ایده ال برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش این است که افراد متقاضی تحصیل در اتریش می توانند با داشتن مدرک قبولی در دانشگاه های سراسری ایران درخواست پذیرش دهند و همچنین به تبع اخذ پذیرش تحصیلی اتریش شانس اخذ ویزای این بسیاربالا خواهد بود.

 • یکی دیگر از دلایل مثبت اخذ ویزای تحصیلی اتریش عدم بلوکه شدن حساب تمکن مالی در این کشور خواهد بود.

 • البته باید این نکته را در مورد ویزای همراه این کشور بیان داشت که به مانند دیگر کشورها اجازه همراه یعنی همسر و فرزندان زیر سن ۱۸ سال به افراد متقاضی داده خواهد شد.

 • البته این شرایط اعطای ویزای همراه در سال ۲۰۱۷ تغییر کرد و فرد متقاضی اصلی باید وارد خاک اتریش شود و بعد از پروسه زمانی حداقل ۶ماهه درخواست دهد که همراه به وی ملحق شود.

با توجه به اینکه پایتخت اتریش شهر وین طی سالهای اخیر جز برترین های شهرهای دنیا از لحاظ رفاه اجتماعی و امنیت بالای زندگی معرفی شده است که این برتتتری در بین دیگر شهرهای دنیا باعث شده افرادی که به قصد مهاجرت کشوری را انتخاب می کنند کشور را به نسبت دیگر کشورهای اروپایی بیشتر بپسندند. همانطور که مشاهده کردید دلایلی که بیان شد نکات مثبتی در باب اقامت و مهاجرت به اتریش برای افراد متقاضی به شمار می اید.البته باید این نکته را ذکر کرد که شرایط اقتصادی در کشور اتریش قابل مقایسه با کشورهایی مانند آلمان و فرانسه و انگلستان نیست ولی میتوان اتریش را در رتبه بعدی بعد از این کشورها قرار داد. البته شرایط مهاجرت به کشورهای ذکر شده به نسبت اتریش بسیار سخت است و این کشورها با اینکه مهاجرپذیر هستند ولی شرایط سختی را برای ورود مهاجر در نظر گرفته اند.یکی دیگر از مزایای اتریش را میتوان در آب و هوای بسیار مطبوع و معتدل و طبیعت بسیار زیبای این کشور اشاره کرد.

با توجه به اینکه از هر لحاظ کشور اتریش شرایط ایده آلی برای زندگی و نمیتوان با توجه به موضوع مقاله مشکلات و معایبی برای این کشور برشمرد اما در ذیل یکسری شرایط را ذکر خواهیم نمود که بسته به شرایط زندگی افراد مهاجر ممکن است برای افرادی که نمی توانند شرایط زندگی و سرمایه ای خود را با این کشور تطبیق دهند ممکن است جز معایب به نظر رسد که این مشکلات شامل موارد زیر خواهد بود :

فایل تصویری موسسه ملک پور در اخذ اقامت اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در اخذ اقامت اتریش

روش های مهاجرت به اتریش
شرایط اقامت اتریش
هزینه های مهاجرت به اتریش
زندگی در اتریش

ویدئوهای گشت و گذار در اتریش و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور از یک فروشگاه لوازم خانگی در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک باشگاه بولینگ در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از فروشگاه XXXlutz در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یک کافه در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد درشکه سواری در خیابانهای زیبای وین

مشکلات زندگی در اتریش

 • یکی از بزرگترین مشکلات و معایب یکشور اتریش سیستم تحصیلی و پذیرش دانشگااه های این کشور خواهد بود زیرا افرادی که می خواهند برای هر مقطع تحصیلی درخواست دهند باید یا قبولی دانشگاه ارائه دهند و یا اینکه در رشته مورد نظر دانشجو باشند البته ملاک ددانشجویی و مدرک دانشگاهی برای ارائه در کشور اتریش مدارک دانشگاه سراسری می باشد.

 • یکی دیگر از مشکلات پیش روی افراد متقاضی زندگی در اتریش این است که اکثر دانشگاه های این کشور به زبان المانی پذیرش صادر می کنند و افرادی که می خواهند برای ادامه تحصیل در اتریش اقدام نمایند دانشگاه هاای محدودی برای ادامه تحصیل به زبان انگلیسی برایشان وجود دارد.

 • یکی از مشکلات زندگی در اتریش این است که افرادی که به واسطه ویزای تحصیلی وارد این کشور شده اند انتظار نداشته باشند همراه همزمان با آنها وارد این کشور شود و گاها باید فرد متقاضی زندگی در اتریش اصلی باید درحدود یکسال از ورود فرد اصلی گذشته شده باشد تا بتواند برای همراه اقدام نماید.

 • براساس سیستم مهاجرتی که در کشور اتریش حکم فرماست بسیاری افراد با این تصور وارد این کشور می شوند که در صورت اخذ ویزای تحصیلی و یا کاری و زندگی در اتریش درصورتی که فرزندی از آنها و متولد شود آیاد میتوانند دررخواست اقامت دائم دهند یا اینکه فرزندان آنها اقامت دائم و یا تابعیت برایشان وجود دارد یا خیر؟ البته از دید بسیاری افراد که با دید تولد فرزند وارد این کشور شده اند این مورد که سیستم مهاجرتی اتریش برپایه خاک است و منجر به اخذ اقامت برایشان نخواهد شد مشکل به حساب می آید.

 • یکی دیگر از مشکلات زندگی در اتریش در بدو ورود افراد شرایط انطباق پذیری افراد می باشد زیرا ممکن افرادی که در زندگی روزمره خود قانون مدار و منظم نباشند این انتظار که در این کشور نیز با همان شرایط زندگی پیشین خود بتوانند زندگی کنند برایشان پیش نیاید و در این کشور شرایط کاملا متفاوت می باشد.

 • بحث زبان نیز یکی دیگر از مشکلات زندگی در اتریش است زیرا در صورتی که فرد متقاضی زندگی در اتریش در بدو ورود تنواند با افراد اتریشی ارتباط برقرار کند این شرایط سخت تا ماه ها برای این افراد مشکلات عدیده ای ایجاد میکند.بسیاری افراد متقاضی زندگی در اتریش با این تصور وارد این کشور می شوند که بدون مدکر زبان وارد می شوند و در محیط زبان را یاد میگیرند ولی این تصور اشتباهی است زیرا در صورتی که بدون علم زبان اگر وارد این کشور شوید باید ۲سال دوره زبان را در کالج های خصوصی بگذرانید که در کنار هزینه های زندگی بالای این کشور هزینه های افراد بسیار بالاتر از تصورشان خواهد شد.

 • یکی دیگر از مشکلات زندگی در اتریش هزینه های بالای زندگی در این کشور میباشد درست است این کشور نظام آموزشی رایگان دارد ولی هزینه های زندگی در اتریش به نسبت دیگر کشورهای اروپایی هزینه های بالایی است و یک فرد در این کشور ماهیانه بین ۹۰۰الی ۱۲۰۰یورو هزینه زندگی دارد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در بازدید از یک کافه در شهر وین

شما عزیزان می توانید در خصوص موضوع راه های اخذ اقامت اتریش و روش های مهاجرت به اتریش و قوانین و از طریق تحصیل در اتریش و مهاجرت کاری به اتریش و همچنین کار در اتریش با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی در خصوص راه های اخذ اقامت اتریش و همچنین قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 پاسخ
 1. سیاوش گفته:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید من دانشجوی مهندسی مکانیک هستم و کاردانی این رشته رو در حال حاضر دارم حالا مدنظرم هست که رشته مالی در اتریش بخونم مدرک A1 رو دارم میتونم A2 رو هم بگیرم خواستم بدونم شرایط برای ادامه تحصیل به چه صورت هست توی رشته مالی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز چنانچه شما مدرکتان را از دانشگاه دولتی در ایران اخذ نمائید ، با داشتن مدرک a2 آلمانی می توانید برای مقطع مستر برای دانشگاه ملی وین اقدام کنید .در نظر داشته باشید معمولا رشته های مدیریتی آزمون ورودی خواهند داشت که نیاز هست سطح زبان شما بالا باشد .

   پاسخ
 2. سعید گفته:

  سلام
  ۳۸ ساله هستم لیسانس مهندسی مواد-متالورژی دارم (فارغ التحصیل سال ۸۴- دانشگاه آزاد) الان هم ترم آخر مهندسی عمران هستم ، از نظر زبان انگلیسی تا نمره ۵ آیلتس را میتوانم کسب کنم( البته هنوز امتحان ندادم) ، حدود ۱۰ سال سابقه کاری دارم، از پروژه های ساخت و راه اندازی پتروشیمی در عسلویه تا ساخت و نصب سازه فلزی ( شرکت فنی و مهندسی و کارگاه ساخت داشتم که سال ۹۱ بعلت شرایط اقتصادی تعطیل کردم) و نزدیک به ۷ سال هست که ساخت و ساز سازه بتنی انجام میدهم هم بصورت شخصی و هم بصورت پیمانکاری و سرپرستی ، همسرم لیسانس مهندسی برق هستن با ۳ سال سابقه کاری و یک پسر ۷ ساله دارم . میخواهم برای جستجوی کار اتریش درخواست بدهم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   رشته تحصیلی شما و همسرتان برای اخذ ویزا جستجوی کار در اتریش بسیار مناسب می باشد در خصوص کاریابی در اتریش رشته برق از رشته‌های مورد نیاز در اتریش است و همسر شما فرصت شغلی بسیار خوبی خواهند داشت.زبان شما و همسرتان در چه سطحی است؟

   پاسخ
 3. ستاره گفته:

  با عرض سلام و ادب
  خانمی ۳۵ ساله هستم دارای مدرک دکتری ریاضی
  زبان انگلیسیم خوبه حدود ۱۰ سال هم سابقه تدریس دارم ولی ۶ سال بیمه دارم همسرم لیسانس ریاضی داره و ۱۰ ساله توی ایران حسابداری صنعتی انجام میده و سابقه کار بیمه ای داره میخواستم بدونم بهترین روش مهاجرت
  به اتریش برای ما چه روشی هست؟
  کل سرمایه زندگیمون هم یک میلیارد میشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید از طریق اخذ ویزای جست و جوی کار و هم چنین از طریق اخذ پڋیرش تحصیلی اقدام کنید . در روش تحصیلی با اخذ پذیرش در دوره های زبان در کشور اتریش در طول دوره تحصیل که حدود یکسال و نیم می باشد می توانید به جست و جوی کار بپردازید .این روش گزینه مناسب تری از جاب سیکر کار برای شما می باشد .همسر شما چند ساله هستند؟

   پاسخ
 4. Amin گفته:

  سلام وقت بخیر
  خیلی ممنونم از مطالب مفیدتون
  ۲۶ساله هستم با لیسانس حسابداری و ۳سال سابقه کار حسابرسی، انگلیسیم خوبه آلمانی‌رو هم شروع کردم
  کدوم کشور رو با کدوم نوع اقامت پیشنهاد میکنین باتوجه باینکه قصد ادامه تحصیل ندارم
  سرمایه گذاری و فعالیت در بورس بعنوان سرمایه‌گذاری یا شغل محسوب میشه؟
  البته برای اخذ مدرک بین‌المللی ACCA هم میخونم
  با کدوم روش شرایط بهتر و راحت‌تری رو دارم
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از انجا که شما طبق نظام مالی و مالیاتی ایران تحصیل کردید بنا بر این برای کار در هر کشوری شما نیاز به نوعی معادلسازی مدرک خواهید داشت. بنا بر این توصیه میگردد شما با تحصیل در رشته های مرتبط مانند مدیریت مالی فرصت آموزش قوانین و نظامات مالی کشور مقصد را خواهید داشت . دوست عزیز راههای سرمایه گذاری که منجر به اخذ اقامت میگردند خرید ملک ،ثبت شرکت،خرید سهام و خود حمایتی می باشد.شما چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام و وقت بخیر. من دکترای فناوری اطلاعات از دانشگاه سراسری دارم و اکنون عضو هیات علمی دانشگاه هستم و ۳۵ سالمه. متاهلم و اولین فرزندم بزودی به دنیا میاد. سوابق پژوهشی مناسبی هم دارم. اما بدلیل کارشکنی های دانشگاه در اعمال مدرکم و مشکلات دیگر ناچاراً به فکر مهاجرت افتادم. ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید. سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که اولاً اروپا برام بهتره یا کانادا؟ و اینکه آیا میتونم کاری با شان اجتماعی بالا ( مثل شغل فعلیم تو ایران) پیدا کنم یا نه؟ نا گفته نمونه که بنده آدم کاری و فنی هستم و میتونم کارهای مربوط به شبکه و برنامه نویسی رو انجام بدم اما از اونجایی که شغل و سبک زندگیم تو ایران من رو بد عادت کرده و دیگه دوست ندارم کارهای سطح پایین مثل اپراتوری یا برنامه نویسی معمولی رو انجام بدم و بزرگترین دغده من هم همین موضوعه. لطفاً راهنمایی بفرمایید که چیکار می تونم بکنم.

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته و سطح تحصیلات شما بسیار عالی ست و از نظر کاریابی در کانادا و ارو پا موقعیت شغلی خوبی خواهید داشت. برای اخذ اقامت کاری در کانادا ، سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان در کنار شرایطی مانند سطح زبان و تحصیلات همسر و….. برای شما امتیاز خواهد داشت و طی دو مرحله این امتیازات محاسبه می شود و در صورت کسب امتیاز از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را خواهید داشت .برای کار در کشورهای اروپائی شما می بایست جاب آفر داشته باشید و کشور آلمان و اتریش ویزای جاب سیکر نیز دارند . در ضمن شما می توانید با ویزای تحصیلی در مقطع دکترا و یا پست داک اقدام نمائید .

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما بهترین راه اخذ اقامت تحصیلی ست . مدرک زبان دارید؟ پشتوانه مالی شما به چه میزان هست؟

   پاسخ
 6. Hamed گفته:

  سلام خسته نباشید من هنرستان خوندم و در دانشکده فنی حرفه ای البته دولتی دارم لیسانس میگیرم آیا میتونم با این لیسانس برای ارشد پذیرش بگیرم یا حتمن باید دانشگاه سراسری باشه؟کنکور ندادم چون رشته من(الکترونیک)بدون کنکور بود و شرط معدل.
  آیا مدرک زبان برای اتریش لازمه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز از آنجا که شما بدون آزمون و در دانشکده فنی تحصیل کردید .امکان اخذ پذیرش در دانشگاه ملی وین بسیار پائین هست .برای اخذ پذیرش از دانشگاه ملی وین داشتن مدرک A2 آلمانی الزامی ست

   پاسخ
 7. ناهید ز گفته:

  سلام ۳۶ سال دارم مدرک فوق لیسانس معماری- در زمینه طراحی داخلی کار میکنم اما نقاشی و هنرهای تجسمی هم حوزه دیگر کاری من هست برای اقامت هنرمندی چه پیشنهادی میفرمایید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت هنر مندان شما نیاز به پشتوانه مالی قوی دارید . ضمن اینکه شرایط دیگری نظیر اخذ جوایز بین المللی و مطرح بودن در رشته هنری خودتان در اهذ این ویزا تاثیر بسیاری دارد. کشور خاصی مد نظر شماست؟

   پاسخ
 8. آرش گفته:

  سلام خسته نباشید .

  من مدرک مهندسی IT از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم و سنم هم ۳۲ ساله . حدودا ۶ سال هم سابقه کاری مرتبط تو حوزه فناوری اطلاعات دارم . میخوام بدونم امکان گرفتن ویزای کار و بعد از اون گرفتن اقدامت دائم چقدر است . نسبتا زبان انگلیسیم خوبه ولی زبان آلمانی رو تازه شروع کردم .

  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز رشته تحصیلی شما بسیار عالی ست .چنانچه مدرک a2 آلمانی و یا انگلسیی داشته باشید می توانید برای ویزای جست و جوی کار اتریش اقدام نمائید .در نظر داشته باشید بعد از ۵ سال کار و پرداخت بیمه و مالیات می توانیدبرای اخذ اقامت دائم اقدام کنید

   پاسخ
 9. هدی گفته:

  با سلام

  من پذیرش از کانادا / فرانسه / اتریش برای دکترا دارم

  برای کانادا اگرچه فول فاند می باشد ولی به دلیل اینکه شهریه بسیار بالا می باشد فقط کفاف زندگی را خواهد داد.
  فرانسه و اتریش با توجه به اینکه تحصیل در این دانشگاه ها رایگان خواهد بود/ اسکالرشیپ و مالیات از طریق کمپانی پرداخت خواهد شد شرایط بهتیر مالی فراهم می کنند.

  می خواستم بدونم از بعد اقامت گرفتم کدام آسانتر خواهد بودـ ؟ آیا امکان گرفتن نشنالیتی فرانسه بعد از دو سال تحصیل و پرداخت مالیات امکان پذیر می باشد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در هر کدام از کشور ها اگر شما بعد از تحصیل کار پیدا کنید می توان اقامت کسب کرد ، حال تفاوت در نوع اقامت است که کانادا در صورت کاریابی اقامت دائم اعطا می کند. برای فرانسه خیر شما باید در اکثر کشورهای اروپایی ۵ الی ۶ سال حضور داشته باشید و بیمه و مالیات پرداخت نمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در سال های اخیر اخذ پذیرش از اتریش برای فارغ التحصیلان پیام نور سخت تر شده اما اگر ورودی شما از طریق کنکور سراسری بوده میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 10. سارا گفته:

  سلام
  من ۳۹ ساله هستم فوق لیسانس و لیسانس حقوق دانشگاه دولتی
  ۱۷ سال سابقه کار دارم
  زبان انگلیسی من خوبه
  چه راهی پیشنهاد میکنید برای اتریش؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پذیرش دکترا و سرمایه گذاری شاید بهترین روش های برای شما باشند البته باید کامل شرایطتون رو بررسی کنیم که راهنمایی دقیق داشته باشیم.

   پاسخ
 11. وحید گفته:

  با سلام
  من مدرک ارشد مهندسی شیمی دارم ۹ سال سابقه مرتبط با بیمه نفت دارم
  زبان انگیسیم خوبه ولی مدرک ندارم
  شما چه پیشنهادی برای من دارین؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. مه لقا گفته:

  سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی مامایی دارم و ۲۶ ساله دارای دو سال سابقه کار و زبان انگلیسیم هم خوبه میخواستم بدونم شرایطم واس مهاجرت چجوریه و کودوم کشور با توجه ب شرایطم برام بهترو راحت تره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل مامایی کشور اتریش مناسب می باشد. اما باید در ابتدا مدرک شما معادلسازی شود . همچنین شما می توانید در ابتدا برای تحصیل مامایی در انگلستان اقدام کنید و بعد از آن برای ویزا کار اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 13. علي رضا گفته:

  با سلام،من پزشك متخصص طب اورژانس و ٣٣ ساله هستم،متاهل و داراي يك فرزند ٤ ساله،ايا مدرك منو اتريش قبول ميكنه ؟شرايط براي گرفتن تخصص مجدد فراهم هست يا نه؟ممنون

  پاسخ
 14. منیژه غلامپور گفته:

  با سلام و سپاس بابت مطالب خوب و ارزشمندتون . یک سوال برای من ایجاد شد در قسمت معرفی کشور اتریش شما یادآور شدین که هزینه های پایین زندگی در اتریش باعث این شده که زندگی در اتریش کیفیت بالایی داشته باشه. الان در این مقاله متذکر شدید که اتریش کشوری است که هزینه های زندگی در آن بسیار بالاست آیا این صحبت مقایسه هزینه های زندگی با ایرانه و یا با کشورهای اتحادیه اروپا؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با تشکر از نکته بینی شما، هزینه های زندگی در اتریش به نسبت ایران با توجه به وضعیت ارز بسیار متفاوت است. اما هزینه های زندگی در اتریش نسبت به کشورهای همجوار کمتر می باشد.

   پاسخ
 15. nahal گفته:

  سلام من یک زنه ٢٩ساله هستم وخانه دار مدرک تحصیلیمم دیپلمه واینک همسرم مدرک فنی دررشته رنگ سرویس چوب داره و٣٦سالشه دارای دوفرزنده ١٢ساله و یک ساله هستیم وقصدمهاجرت ب اتریش داریم باید چکارکنیم میشه راهنماییم کنین باتشکر

  پاسخ
 16. Nikoo گفته:

  سلام خسته نباشید…
  من ۲۰ سالم هستش و الان با شروع ترم تحصیلی سومین ترم دانشگاه در رشته طراحی پارچه و لباس هستم…دانشگاه علم و فرهنگ که غیر انتفاعی هست ولی مدرکش سراسریه…زبان انگلیسی بلدمو زبان آلمانیمو تازه شروع کردم…
  میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم مهاجرت کنم به اتریش و اینکه میتونم واحد های درسیی که اینجا گذروندمو مطابق کنم که دوباره از اول نشینم سرش؟و اگر امکان تطابق هست به چه صورت؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در حال حاضر مدرک دانشگاههای غیر انتفاعی ، آزاد و علمی کاربردی مورد تایید کشور اتریش نمی باشد بنابراین بهتر است برای کشور دیگری اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • بهاره نوابي گفته:

    با سلام
    مدرك همسر من از دانشگاه علمي كاربردي هست . طبق مشاوره حضوري كه با دفتر تهران داشتيم گفتن مشكلي نداره واسه ويزاي كار اتريش. حتي المان هم چك كردن گفتن كه يك سري از علمي كاربردي ها رو قبول دارن مثلا واحد تهران

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام و عرض احترام، مدارک باید معادلسازی شده و به تایید اداره کار هر دو کشور برسد اما معمولا دانشگاه های غیرانتفاعی به ندرت مورد قبول هستند

     پاسخ
 17. S......h گفته:

  با سلام.
  من ۳۱ساله هستم مهندس کامپیوتر زن هستم و همسرم مهندسی مکانیک با مدارک کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد هستیم .همسرم کارمند شرکت نفت میباشد و سابقه در حوزه فنی دارد .و دو فرزند ۳،۷ساله داریم.
  از چه طریق میتوان مهاجرت به اتریش کرد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که بتوانید از این طریق به اقامت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. رضا گفته:

  سلام من۲۲سالمه و در ایران در رشته ای تحصیل میکنم که تعهد خدمت دادم آیا هیچ راهی وجود داره که بتونم از طریق ارسال مقاله و پروپزال به دانشگاه های اتریش پذیرش تحصیلی و نهایت اقامت بگیرم؟

  پاسخ
 19. عرفان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما،من مدرک ب۱ آلمانی دارم و مدرک تحصیلیم دیپلم تجربیه،میخواسم در حد یک کلمه بدونم امکان دریافت ویزای تحصیلی اتریش و پذیرش در دانشگاه برای من وجود داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. Shimi گفته:

  با سلام خدمت شما
  من خانوم هستم و ٢٧ سال سن دارم و مدرك مهندسي صنايع ايمني صنعتي از دانشگاه نيمه دولتي دارم. فقط و فقط يك سوال داشتم اگر لطف كنيد جواب بديد. براي مهاجرت به كشور ديگه( منظورم اصلا پناهندگي نيست) احتياج به پول زيادي هست؟ در واقع فقط كساني كه سرمايه مالي زيادي دارند ميتونن مهاجرت كنند براي كار كردن؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر دوست عزیز روش های مهاجرت متفاوت است و برخی از روش ها نیاز به سرمایه بالا دارند و برخی دیگر سرمایه کمتری را نیاز دارند اما در هر صورت نیاز به یک پشتوانه مالی دارید تا بتوانید برای مهاجرت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. احسان گفته:

  با سلام من ۳۷ سال سن دارم ودیپلم رشته برق .وهمسرم لیسانس پرستاری .دارای دو فرزند ۳ و۸ ساله هستیم .برای مهاجرت به اتریش چه راهی را پیشنهاد میدهید .ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مهاجرت به اتریش می توانید از ظریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که برای اخذ ویزای کار همسر محترمتان می توانند اقدام داشته باشند اما باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوند و امتیاز مورد نیاز را بدست آورند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. سمیه حسینخانی گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت دکتر ملک پور عزیز که انسانیت رو به معنای واقعی نشانه رفته اند.
  من خانمی هستم ۳۶ ساله و همسرم ۴۰ ساله ما صاحب دو فرزند هستیم ۱۳ ساله دختر و یک و نیم ساله پسر.
  من و همسرم هر دو دیپلم داریم
  ولی من در زمینه خیاطی و طراحی دوخت از فنی و حرفه ایی مدرک دارم و همسرم کارشون در زمینه داروهای گیاهی هست و جواز دارن و در همین زمینه هم از جهاد دانشگاهی چندین مدرک گرفتن با نمره بالا.
  ما قصد مهاجرت داریم و میخواییم بدونیم که آیا میتونیم از طریق ثبت شرکت اقدام کنیم با توجه به شغل همسرم و مدارک من؟؟؟؟
  بعد اینکه ما باید زبان رو تکمیل کنیم اینجا برای کشور اتریش همه ما باید آلمانی بخونیم؟؟؟
  از نظر مالی هم از پسش بر میاییم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز میتوانید از طریق ثبت شرکت اقدام نمایید که در ابتدا باید بیزینس پلن خود را مطرح نمایید بهتر است برای بررسی شرایط خود با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 23. z گفته:

  سلام
  وقت بخير

  ممنون ازاطلاعات خوبي كه ميديد

  براي ثبت شركت ،سختگيري خاصي دررابطه بافعاليت شركت هم وجودداره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ثبت شرکت باید شرایط شما بررسی شود علاوه بر آن برای مهاجرت سختگیری هایی وجود دارد اما باید بررسی شود که منظور شما از سختگیری چیست؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ