معرفی کالج بلربیز

معرفی کالج بلربیز

معرفی کالج بلربیز

معرفی کالج بلربیز را که یکی از معروف ترین و جز بهترین کالج های انگلستان می باشد را در این مقاله معرفی خواهیم نمود و تمامی شرایطی که برای معرفی کالج بلربیز و همچنین مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت انگلیس و همینطور تحصیل در انگلستان ضروری می نماید را بیان می نماییم تا عزیزانی که قصد تحصیل در انگلستان و تحصیل پزشکی در انگلستان در بهترین کالج انگلستان یعنی کالج بلربیز و همینطور تحصیل در دوره alevel در انگلستان را دارند بتوانند با اطلاعات دقیق در مورد این کالج و با معرفی کالج بلربیز بتوانند  به خوبی تحصیل نمایند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در این مقاله به معرفی کالج بلربیز یکی از بهترین کالج های انگلستان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان و تحصیل در دانشگاههای انگلستان  می پردازد و تمامی شرایط ورود به کالج بلربیز را بیان می نماید.

آیا با معرفی کالج بلربیز می توان به اطلاعات دقیقی از این کالج دست یافت ؟ آیا با معرفی کالج بلربیز می توان برای اخذ پذیرش اقدام کرد؟

درباره کالج بلربیز:

کالج بلربیز که جز بهترین کالج های انگلستان می باشد در سال ۱۹۲۷ توسط دیویس کالج لندن تاسیس شد. در واقع می توان گفت که دیویس کالج برای ورود دانش آموزان به دانشگاههای آکسفورد و کمبریج تاسیس شد تا دانش آموزانی که قصد ورود به این دانشگاهها را دارند بتوانند برای ورود به این  دانشگاه آماده شوند. دیویس کالج دارای شعبه دیگری نیز می باشد که در شهر هوو قرار دارد و در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد در واقع هدف اصلی از تاسیس این کالج برگزاری دوره alevel برای دانش آموزانی است که قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارند می باشد. با انتخاب آقای رابین بلربیز به عنوان ریاست کالج هوو این کالج شروع به گسترش در شهرهای دیگر نمود و اولین قرارداد خود را برای همکاری با دولت اردن منعقد کرد که پس از شروع همکاری هر سال از کشور اردن حدود ۳۰ دانش آموز  با استفاده از بورس تحصیلی به تحصیل در انگلیس پرداخته اند. با موفقیت دانش آموزان در کالج بلربیز و ورود آنها به دانشگاههای آکسفورد ، کمبریج و . . . . این کالج به شهرت جهانی دست یافت به طوری که هر ساله تعداد بسیاری از افراد از سرتا سر کشور خواهان اخذ پذیرش و ورود به کالج برای ادامه تحصیل خود می باشند. بهتر است بدانید که با خرید این کالج توسط رابین بلربیز این کالج به کالج بلربیز تغییر نام داد و در سال ۱۹۹۱ این کالج زیر نظر STUDY GROUP قرار گرفت. در حال حاضر کالج بلربیز از شهرت جهانی در بین تمامی افراد برخوردار است.

جوایز کالج بلربیز:

کالج بلربیز جز برترین کالج های انگلستان می باشد که دستاوردها و جوایز بسیاری را کسب نموده است. در سال ۲۰۱۱ کالج بلربیز بیشتر آمار فارغ التحصیلان را به خود اختصاص داد یعنی به طور میانگین ۲ برابر دیگر کالج ها فارغ التحصیل داشت.  از امتیازات دیگری که برای این کالج می توان در نظر گرفت این است که در حدود ۵۳ در صد از دانش آموزانی که در دوره alevel  تحصیل کرده اند توانستند به برترین دانشگاههای انگلستان راه یابند همچنین حدود ۷۹ در صد از دانش آموزانی که دوره foundation  خود را در کالج بلربیز گذرانده اند توانستند به برترین دانشگاههای انگلستان راه یابند و به تحصیلات خود ادامه دهند.

دلایل انتخاب کالج بلربیز:

کالج بلربیز تجربه ای بالغ بر ۸۰ سال در مورد آمادگی دانش آموزان برای ورود به برترین دانشگاههای انگلستان و جهان را دارد و اشخاصی که خواهان تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان هستند می توانند با تحصیل در کالج بلربیز به بهترین دانشگاههای جهان راه یابند. از ویژگی های مورد توجه کالج بلربیز این است که این کالج مشاورین با تجربه و زبده ای را در امر مشاوره به دانش آموزان استخدام کرده است تا دانش آموزان بتوانند به صورت تمام وقت از مشاوره این مشاوران برجسته بهره مند گردند. مشاورین برجسته کالج بلربیز دانش آموزان را در زمینه انتخاب رشته ف تحصیل در بهترین دانشگاه انگلستان و آگاه کردن دانش آموزان از شرایط کار و ورود به رشته مورد نظر خود راهنمایی می نمایند تا بتوانند برای ورود به دانشگاه انتخاب درست و منطقی داشته باشند.

رشته های تحصیلی در کالج بلربیز:

در مورد تحصیل در کالج بلربیز باید گفت که اکثر رشته ها در این کالج تدریس خواهد شد که از جمله رشته ها عبارتند از : اقتصاد ، علوم بازرگانی ، مدیریت کسب و کار ، حسابداری ، حقوق ، روانشناسی ، ریاضیات ، بازاریابی و . . . .

شعبات کالج بلربیز:

کالج بلربیز دارای شعبات متعددی می باشد که این شعبات به شرح زیر خواهد بود:

۱: کالج بلربیز در برایتن

۲: کالج بلربیز در لندن

۳: کالج بلربیز در کمبریج

۴: کالج بلربیز در آکسفورد

اقامت گاههای کالج بلربیز:

یکی از اقامتگاههای کالج بلربیز در مک میلان قرار دارد که مکانی امن و بسیار زیبا برای دانش آموزان خواهد بود این اقامتگاه در نزدیکی کالج بلربیز آکسفورد قرار گرفته است و اشخاصی که در این اقامتگاه سکونت دارند تنها دانشجویان کالج بلربیز نیستند و دانشجویان دانشگاه گرینویچ و دانشکده موسیقی ترینیتی نیز در این اقامتگاه زندگی می نمایند. نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که دانش آموزانی که زیر ۱۸ سال هستند اقامتگاه جداگانه از دیگر دانشجویان خواهند داشت که نظارت و رسیدگی ۲۴ ساعته برای این دانشجویان نیز وحود دارد. ار اقامتگاه دیگری که برای دانشجویان وجود دارد این است که به صورت home stay می باشد و دانشجویان می توانند نزد خانواده های انگلیسی که مورد تایید دولت انگلستان باشد نیز به تحصیل و زندگی بپردازند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط A-level انگلستان

 

نحوه اخذ پذیرش از کالج بلربیز:

از طرق و روش های متعددی می توان برای ورود به کالج بلربیز پذیرش اخذ کرد که می توان گفت سریع ترین روش و در عین حال راحت ترین روش برای اخذ پذیرش تکمیل فرم پذیرش به صورت آنلاین و از طریق سیستم کالج خواهد بود. در اینجا باید بدانید که زمانی که شخص متقاضی فرم پذیرش را به صورت آنلاین تکمیل می نمایند یک نمونه از فرم برای فرد متقاضی ارسال خواهد شد و مشاورین کالج در مدت ۴۸ سال با فرد متقاضی تحصیل در انگلستان تماس خواهند گرفت و مراحل ثبت نام تکمیل خواهد شد. برای درخواست پذیرش از کالج بلربیز باید تمامی مدارک فرد متقاضی از جمله ریز نمرات وی به همراه مدارک هویتی برای کالج ارسال گردد تا درخواست پذیرش برای فرد متقاضی تحصیل در انگلستان صادر گردد. نکته مهم این است که دانش آموزانی که بالای ۱۸ سال هستند ارائه مدرک زبان آیلتس مورد نیاز خواهد بود.

کالج بلربیز آکسفورد رشته های هنر، علوم انسانی و حقوق:

کالج بلربیز آکسفورد بهترین انتخاب برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در رشته های حقوق ، علوم انسانی و هنر را دارند می باشد  .گرچه رشته های بسیاری در کالج بلربیزآکسفورد تدریس می شود اما این رشته ها جز رشته های خاص و حرفه ای کالج بلربیز آکسفورد میباشند که طرفداران بسیاری دارد و هر ساله تعداد بسیاری خواهان تحصیل در این کالج و در این رشته ها هستند شهرت شهر آکسفورد به دلیل وجود دانشگاه آکسفورد در آن شهر زیبا می باشد ، که جز برترین دانشگاههای جهان  و در رتبه ششم قرار گرفته است نکته قابل توجه این است که بسیاری ازفارغ التحصیلان دانشگاه آکسفورد از دانش آموزان کالج بلربیز آکسفورد بوده اند که توانستند با کسب نمرات عالی وارد این دانشگاه شوند و در این دانشگاه به تحصیلات خود ادامه دهند .شهر آکسفورد به دلیل داشتن مراکز تفریحی، سالن های نمایش، موزه  و بناهای تاریخی و مراکز مهم علمی از شهرت جهانی برخوردار است که از این شهر به عنوان شهر علم نیز یاد می شود.

در مورد معرفی کالج بلربیز باید بگوییم که این کالج جز برترین کالج ها در انگلستان می باشد که هر ساله طرفداران بسیاری دارد و اشخاص بسیاری خواهان تحصیل در کالج بلربیز هستند که با معرفی کالج بلربیز می توانید به اطلاعات دقیقی از این کالج دست یابید و در صورتی که قصد اقدام و اخذ پذیرش برای کالج بلربیز را دارید بتوانید با اخذ پذیرش در این کالج به تحصیل بپردازید و سپس بتوانید به بهترین دانشگاههای انگلستان راه یابید.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش کلیه خدمات مربوط به معرفی کالج بلربیز و همینطور مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط تحصیل در انگلیس و قوانین تحصیل پزشکی در انگلستان را ارائه می نماید و همچنین شما عزیزان می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر ایران و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شماره های تماس دفاتر در سایت و در قسمت تماس با ما موجود می باشد همچنین می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید
   ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰

   پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید به شما آقای ملک پور بنده ۱۷سال دارم و امسال کنکور باید بدم (کنکور۹۷) بین دو رشته ی روانشناسی و اقتصاد موندم که کدوم خوبتر و بهتره و در نتیجه درآمد بهتری داره و به هر دوی آن ها من علاقه دارم لطفا راهنمایی کنینن که کدوم رشته بهتره و ممنونم از وقتی که برای ما می گذارید و به سوالات ما جواب میدید و اینکه کدوم کشور بهتره با تشکر

  پاسخ