مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت و یا برای مهاجرت به اسپانیا ۲۰۱۸ و یا مهاجرت به اتریش ۲۰۱۸ به چه صورت است ؟ اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا و روش های مهاجرت به اتریش درسطح زندگی دو کشور چگونه است؟ تفاوت اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا در از دست دادن پول متقاضی اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا چگونه است؟ شرایط اقامت خودحمایتی اتریش با شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا چگونه است ؟ آیا راه ها ی اخذ اقامت اتریش با راه ها و قوانین سرمایه گذاری در اسپانیا تفاوت دارد ؟

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا توضیحات کاملی را ارائه داده است .  چه بیمه هایی مورد قبول اقامت خودحمایتی اتریش میباشد؟ آیا در اقامت خود حمایتی اتریش مالیات پرداخت میشود؟ آیا در اقامت خودحمایتی اتریش لزوما باید ملک خریداری شود؟

خودحمایتی , توضیحات کامل و جامع , بخش اول , سال ۲۰۱۹

خودحمایتی , توضیحات کامل و جامع , بخش دوم , سال ۲۰۱۹

خودحمایتی , توضیحات کامل و جامع , بخش سوم , سال ۲۰۱۹

 

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در راستای رسالت مشتری مداری خود برخود لازم میداند تا تمام موارد و چراییها و چگونگی های این دو نوع اقامت در اروپا را برای شما به رایگان ارائه دهد.امید است مورد توجه شما هرچند ناچیز واقع شود وسوالات ذهن شما را دراین دو زمینه یعنی اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا پاسخگو باشد. شما عزیزان در خصوص اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا می توانید از کازشناسان و حقوقدانان این موسسه مشاوره رایگان اخذ نمایید .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   شرایط ویزای کار اتریش برای ایرانیان

 

 

آیا با واژه  اقامت خود حمایتی اتریش و تفاوتش با سرمایه گذاری اسپانیا آشنا هستید؟براستی چه تفاوتهایی در اقامت خودحمایتی اتریش و سرمایه گذاری اسپانیا وجود دارد؟ آیا شباهتی بین اقامت خودحمایتی اتریش و سرمایه گذاری اسپانیا وجود دارد؟

زندگی در اتریش برای خانواده دونفره ماهی شش میلیون تومان یعنی حدود ۱۰۰۰_۱۵۰۰€میباشد.در اقامت خودحمایتی شخص اعلام میدارد که نیاز به کارکردن برای کسی ندارد ومی تواند از خودش از نظر مالی بدون دخالت دولت آن کشور وصرف گرفتن اقامت به هردلیلی ،حمایت کند ونیاز به کارکردن برای شخص ثالث ندارد.برای نشان دادن اینکه شما میتوانید از خود حمایت کنید برای مدت ۳تا۴ماه  حدود ۲۰,۰۰۰€ البته برای هر نفر باید در حسابتان باشد،حق الوکاله اینکار باوکیل اتریشی متفاوت است.

حقوق ریگولار ماهیانه در اقامت خودحمایتی اتریش:

همچنین نشان می دهید درآمد ثابتی حدود ۲_۳۰۰۰€در ماه دارید.ممکنست شما بازنشسته باشید و شما و همسرتان باهم حقوق بازنشستگی ۲_۳,۰۰۰€در ماه دریافت کنید که نیز خود همان دستمزد وحقوق ماهانه را شامل میشود هرچند مجموع آن توسط دونفر جمع میشود.ومورد قبول سفارت اتریش میباشد.

اقامت خودحمایتی اتریش،اقامت دائم یا موقت؟

در روش اقامت خودحمایتی اتریش متقاضی ابتدا دربدو ورود اقامت یکساله اتریش را دریافت میکند و سال بعد نیز بشرط داشتن ملک دراجاره خود  طبق شرایط اداره مهاجرت مجدد برای سال دوم اقامت خود راتمدید کند ،بعد از دوسال به متقاضی اقامت خودحمایتی اتریش مجوز اقامت سه ساله اعطاء میشود

مدرک زبان در اقامت خودحمایتی اتربش:*

توجه نمایی که در ابتدای امر از شما متقاضیان اقامت خودحمایتی اتریش مدرک زبان نمیخواهند،یعنی  با مدرک دیپلم،لیسانس و ..  ارائه مدرک زبان الزامی نیست،اما بچه های زیر ۱۴_۱۶سال احتیاج به ارائه مدرک زبان آلمانی آنهم در سطح A1هستند،یعنی در حد آیلتس چهار زبان انگلیسی است.که این خود بسیار در پیشبرد تحصیلی بچه های شما موثر خواهد بود زیرا بچه ها از قبل با این زبان آشنا باشند راحتتر میتوانند روزهای سخت وناآشنای اول مهاجرت رابگذرانند.

 

برای عزیزانی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت خودحمایتی اتریش دارند توصیه میکنیم پرونده مهاجرتی خودرا به وکلایی بسپارند که درس این رشته راخوانده اند و راه های درست اقامت خارج از کشور را باتوجه به شرایط وپیچیدگی های خاص آن را میشناسند،تیم موسسه حقوقی راشاگستر با استفاده از وکلا وحقوقدانان باسابقه شرایط رابرای شما تسهیل مینمایند.

 

در ادامه بحت تفاوت اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا  متقاضی بعد از دریافت اقامت یکساله،وبعد یکسال دوم،وبعد سه سال سوم،،،،اگر مدرک A2آلمانی بگیرید که معادل آیلتس ۴است ،بعد ازاین اقامت پنج ساله اعطاء میشود،واینکه کلأ از سال ششم به بعد می تواند درخواست اقامت دهند.

نکات اقامت خودحمایتی اتریش:

 • درآمد وپس انداز ثابت برای فاند کردن خود
 • هزینه بیمه مورد تایید اتریش
 • قانون مقررکرده افراد زیر ۱۴سال مدرک نیاز ندارند.
 • افراد بالای ۱۸سال اگر دیپلم دارند احتمالا نیاز به A1آلمانی تدارند.
 • لیسانس ها هم نیاز به مدرک زبان ندارند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

 

 

تفاوت اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا اینست که احتیاج به خرید مسکن وغرق کردن پول و سرمایه شخص به مدت نامعلوم نمیباشد ، واینکه نگرانی و تشویش اینکه آیا هزینه و سرمایه شما برگشت داده میشود یا با سقوط بازار کشور مورد نظر مواجه میشود؟ و اینکه آیا بعد از صرف سرمایه و وقت وانرژی زیاد موفق به دریافت اقامت آن کشور مثلا اسپانیا میشوید.در روش اقامت خود حمایتی اتریش ملزم به پرداخت مالیات نیستد زیرا برای آن کشور وزیر نظر کارفرمای خاصی کار نمیکنید،، و نکته مهمتر از اینها در خصوص اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا اینکه شما ملزم به استخدام افراد وپرداخت حقوق ودستمزد به آنها نیستید. واینکه با اجاره یک ملک ارزان قیمت پول وسرمایه خود را در بانک ایران سیو کنید وسود دریافت کنید.و همچنین در اتریش و سوئیس که دارای نظم وترتیب عالی وبهترین شهرهای دنیا و بالاتر از اسپانیا هستند زندگی کنید. زیرا اسپانیا بدلیل اقتصاد بی ثبات  خود میتواند نگرانی های زیادی را برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد کند.و ما بدلائل مشکلات اقتصادی فراوان اسپانیا سرمایه گذاری دراسپانیا را پیشنهتد نمیکنیم، همچنین در خصوص اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا لازم به ذکر است که درست است که  اسپانیا جایگاه اقتصادی بااهمیتی داراست و سیزدهمین اقتصاد در تولید ناخالص داخلی ،اقتصاد یازدهم جذب سرمایه خارجی،واقتصاد نهم صادرات خدمات بازرگانی است.اما هیچگاه نتوانسته با اتریش با جمعیت هشت میلیون نفری که هفتمین اقتصاد بزرگ دنیاست رقابت کند.ویا از نظر نظم وقانون که وین برای چندمین سال متوالی بهترین شهر دنیا میشود رقابت کند.

توصیه می گردد اگر شما عزیزان می خواهید مهاجرت به اتریش و اسپانیا و اخذ اقامت اتریش و اسپانیا را داشته باشید و مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا را انجام دهید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا را آگاه شوید و از قوانین و راه های اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا مطلع گردید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا مشاوره رایگان بدست آورید .

 

سرمایه گذاری اسپانیا اقامت موقت یا دائم؟

 • خرید ملک ۵۰۰,۰۰۰€
 • خرید ملک از طریقGolden Visa
 • خرید املاک تجاری(مغازه،فروشگاه،رستوران،شرکت و….)

 

در ادامه بحث مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا می توان بیان نمود که کشور اسپانیا بدلیل سقوط شاخص ها ومشکلات اقتصادی چندین سال است که املاک زیادی را دارد که بلااستفاده مانده و معامله نشده اند.و بیکاری بیسابقه ۲۳% آن که در مقابل بیکاری ۴%اتریش بسیار بالاست، سعی در جذب سرمایه گذاران خارجی جهت فروش املاک خود دارد،از جمله در بحث مهاجرت شرط اعطای اقامت راخرید ملک تعیین کرده که زیاد هم قابل اعتماد نیست و بسیاری بعد از گذشت سالها هنوز موفق به اخذ ویزای اقامت دائم اسپانیا نشده اند.ومثلا اگر خارجیان متقاضی اقامت در اسپانیا ملکی را خریداری  نمایند بواسطه مثلا Golden Visaبه ارزش ۱۶۰,۰۰۰€ میتوانند اقامت بگیرند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   معرفی کالج ACTILINGUA

 

پس هدف  دولت اسپانیا در جذب سرمایه خارجیان رونق بخشیدن به بازار سرد و فسرده ملک وزمین در این کشور بوده.

 

چرا املاک در اسپانیا در رکود بسر میبرد؟

 

در خصوص مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا می توان اینگونه بیان نمود که بدلیل اقتصاد بی ثبات اسپانیا خرید ملک هم از تضمین لازم برخوردار نیست وحتی امکان افت شدید قیمت بعد از خرید ملک اسپانیا هم وجود دارد،دراین حالت علاوه براینکه سرمایه گذاری اسپانیا باعث سود خریدار نیست دولت اسپانیا  هم تعهد اقامت دائم را به متقاضیان بین الملل راهم نداده.فقط اقامت موقت اعطاء میکند که اجبار حضور فیزیکی در ۳۶۰روز سال فقط یک روز در اسپانیا کافیست از آنجاکه کشورهای جهان اول همیشه در مشکلات حاد خود سریع بسراغ  کشورهای جهان سوم برای حل مشکل خود میروند دراینجا نیز دولت اسپانیا دست بدامن سرمایه داران و تجار جهان سومی  شده که بازاراملاک خود رارونق دهد.بنابراین در سرمایه گذاری خرید املاک تجاری نیز شما باید:

 • ماهانه مالیات پرداخت کند.
 • کارمند اسپانیایی استخدام کنید.
 • حقوق پرداخت کنید.

پس خرید وهزینه سرمایه شما در اسپانیا ترفندی برای شارش پول بسمت این کشور اروپایی نیست و نتیجتأ خرید ملک منجر به اقامت دائم نمیشود وهرسال تمدید اقامت موقت با توجه به داشتن ملک به همان ارزش اعلام شده در ویزای شماست..اسپانیا از این طریق توانست،افزون بر ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰€جذب سرمایه داشته باشد،ولی شباهتش با اقامت خود حمایتی اتریش  در اعطای ویزا به خانواده است و بچه های زیر هجده سال،یا تا زیر ۲۱سال اگر هنوز دانش آموز باشند.

در هردو بچه ها حق تحصیل  رایگان دارند.

 

نتیجه گیری:

عزیزان توجه بفرمایید که موسسه حقوقی ملکپور در خصوص مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا واضحات امر را در مورد اختلاف اقامت خودحمایتی اتریش و سرمایه گذاری اسپانیا برای آگاهی و باز شدن افق های روشن در تجارت وسرمایه گذاری بین الملل به رایگان خدمت شما عزیزان عرضه کرد.

شما عزیزان اگر می خواهید با شرایط  اقامت خودحمایتی اتریش و شرایط سرمایه گذاری اسپانیا آشنا شوید و قوانین اقامت خودحمایتی اتریش را با قوانین سرمایه گذاری اسپانیا مورد مقایسه قرار دهید و از راه های اقامت خودحمایتی اتریش و راه های سرمایه گذاری اسپانیا مطلع شوید و با مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش و سرمایه گذاری اسپانیا به یک تصمیم گیری مناسب برسید و آنگاه با اطمینان خاطر مناسب برای اقامت خودحمایتی اتریش و سرمایه گذاری اسپانیا اقدام نمایید همواره می توانید به اقامت دائم اتریش و یا اقامت دائم اسپانیا از طریق سرمایه گذاری برسید.

می توانید با کارشناسان و حقوقدانان در موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مقایسه اقامت خودحمایتی اتریش با سرمایه گذاری دراسپانیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

ویدئوهای گشت و گذار در اتریش و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور از یک فروشگاه لوازم خانگی در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک باشگاه بولینگ در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از فروشگاه XXXlutz در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یک کافه در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد درشکه سواری در خیابانهای زیبای وین

ویدئوهای مربوط به گشت و گذار در اسپانیا و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک فروشگاه زنجیره ای در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد فستیوال گراسیا در بارسلونای اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد میدان کاتولینای بارسلونا در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد رامبلای شهر بارسلونا در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد یک فروشگاه مواد غذایی

0 پاسخ