مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

بررسی و مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

  • مقدمه ای بر مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

  • مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال از نظر اقامتی

  • مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال از نظر قیمت املاک

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  از جمله موضوعاتی است که توجه افراد زیادی را برای مهاجرت به خود جلب کرده است  واین دو کشور سالیانه پذیرای سرمایه گذاران زیادی برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشورهای اتریش و پرتغال می باشند . از انجایی که این دو کشور هر دو کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال برای سرمایه گذاران پیش می اید که با خرید ملک در کدام یک از کشورها اقامت بدست می اورند و خرید ملک در کدام کشور اتریش و پرتغال منجر به اخذ اقامت شده و چه مقدار سود دهی دارد .

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  را در این مقاله بصورت کامل برای شما متقاضیان عزیز بررسی می نماییم . در این مقاله در میابیم که با خرید ملک در پرتقال و اتریش چگونه می توان به اقامت رسید و کدامیک از این کشورها در پروسه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک سوده تر و به پروسه اقامت نزدیک تر می باشند . با دانستن و اگاهی کامل در باب مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  شما متقاضیان عزیز می توانید با مقایسه تمامی شرایط اعم از شرایط اقامتی دو کشور اتریش و پرتغال در باب خرید ملک اقدامات لازم را انجام دهید .

موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سعی دارد تا در این مقاله بطور کامل تمامی جوانب مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  را بررسی نماید و شما متقاضیان را از فواید و شرایط اقامت و مهاجرت به اتریش و پرتغال از طریق خرید ملک مطلع سازد . شما متقاضیان عزیز می توانید با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا تمامی سوالات خود را در باب مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  در سایت موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور مطرح سازید تا مشاورین و وکلای ما به شما هر آنچه که درباره مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال می باشد را اطلاع و مشاوره دهند .

مقاله مرتبط

مهاجرت به پرتغال از طریق ویزای طلایی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در اسپانیا و پرتغال

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال از نظر اقامتی :

کشور اتریش از جمله کشورهای پیشرفته اروپایی از نظر صنعت و رونق اقتصادی می باشد این کشور امروزه سرمایه گذاران بسیاری را جذب کرده و برای جذب سرمایه گذاران و نیروهای متخصص برنامه های مشخصی را در نظر دارد .

خرید ملک در اتریش از جمله برنامه هایی است که افراد بسیاری را برای دریافت اقامت به این کشور جذب کرده است . در کشور اتریش با خرید ملک به متقاضی و فرد سرمایه گذار اقامت نمیدهد بنابراین متقاضیان خرید ملک در اتریش باید در نظر داشته باشند که در کنار خرید ملک برای اخذ اقامت از پروسه خود حمایتی اتریش یا از طریق ثبت شرکت و بیزینس اقدام کنند .

نتیجه : کشور اتریش از طریق خرید ملک به سرمایه گذاران اقامت نمیدهد مگر در صورت راه اندازی بیزینس و استفاده از پلن هایی که منجر به اقامت شده .

کشور پرتغال از جمله کشورهای قدیمی و با تاریخ بسیار گسترده در اروپا می باشد و قدمت تاریخی این کشور به نسبت اکثر کشورهای اروپایی قابل ملاحظه می باشد . این کشور در چند دهه اخیر از پیشرفت قابل توجه در زمینه های مختلف داشته است و سرمایه گذاران بسیاری را جذب میکند . این کشور پلن های عالی را برای خرید ملک و جذب سرمایه گذار خارجی تعبیه کرده است و پروسه اقامتی را روی پلن های خرید ملک برای متقاضیان خارجی ارائه کرده است . بر عکس کشور اتریش این کشور بر روی خرید ملک تا سقف مبلغ معینی اقامت دائم را برای افراد در نظر گرفته است :

در کشور پرتغال شما می توانید با خرید ملک به قیمت ۵۰۰ هزار یورو به بالا از اقامت دائم این کشور بهره مند شوید این پروسه به گونه ایست که شما با خریداری ملکی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو اقامت پرتغال و اروپا را دریافت کرده و در نهایت بعد از ۵ سال اقامت دائم را دریافت کنید . متقاضیان باید درنظر داشته باشند که ملک خریداری شده را به مدت ۵ سال نمی توانند به فروش رسانند و بعد از ۵ سال می توانند با سود دهی حداقل ۳٪ الی ۴٪ به فروش برسانند و اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کنند . پس از طی شدن این پروسه ۵ ساله متقاضیان می توانند در سال ششم تقاضای پاسپورت و تابعیت این کشور را داشته باشند .

این موضوع بصورتی است که متقاضیان می توانند بدون حضور در این کشور روی پلن خرید ملک پرتغال اقامت بگیرند .

نتیجه : در کشور پرتغال با خرید ملک اقامت دائم می توان دریافت کرد و پس از ۶ سال می توان برای تابعیت این کشور اقدام نمود حتی بدون نیاز به شرط حضور در این کشور به اقامت و تابعیت می توان دست یافت . با در نظر داشتن اینکه کشور پرتغال عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد با دریافت اقامت و تابعیت سفر به تمامی کشور های اروپایی امکان پذیر می باشد .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در آلمان و اتریش – بخش اول

مقاله مرتبط

اقامت اتریش با خرید ملک

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در آلمان و اتریش – بخش دوم

مقاله مرتبط

اقامت اتریش از طریق خرید ملک

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال از نظر قیمت املاک :

خرید ملک در اتریش از مبالغ ۱۰۰ هزار یورو با بالا می باشد و اقامتی دریافت نمی توان کرد مگر در شرایطی با خرید ملک بالای ۲۵۰ هزار یورو به بالا

این پروسه در پرتغال تنها با خرید املاک بالای ۵۰۰ هزار یورو می باشد که پروسه اقامتی دربر داشته باشد یعنی تنها با خرید ملکی بالغ بر ۵۰۰ هزار یورو به اقامت دست می توان یافت .

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  بگونه ایست که می توان این مقایسه را روی سود دهی این املاک در این دو کشور انجام داد در هردو کشور خرید ملک منجر به سود می شود این مبلغ سود در طی ۵ سال تغریبا ۳٪ الی ۴٪ می باشد .

در بحث مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال می توان موضوع شرط حضور را مورد توجه قرار داد به گونه ای که در خرید ملک اتریش با توجه به این موضوع که برای اخذ اقامت باید روش دیگری را در کنار خرید ملک برای اقامت اقدام نمود پس حداقل ۶ ماه شرط حضور در سال های اول را باید رعایت کرد تا به پروسه اقامت دست یافت ولی در پروسه خرید ملک پرتغال مسئله شرط حضور مطرح نیست و بدون حضور در این کشور می توان به اقامت و تابعیت رسید .

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  ازنظرهای مختلف از جمله هزینه های خرید ملک – پروسه دریافت اقامت و الزامات شرط حضور برای شما متقاضیان عزیز بررسی و ارائه شد .

در مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال  هر کدام از این دو کشور دارای خصوصیات و شرایط مختلفی می باشند که هریک مزایا و معایبی را از دید متقاضیان با شرایط مختلف دارد .

سخن پایانی در مورد مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در اتریش و پرتغال از جمله راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد که بعد از طی شدن زمان و در شرایط خاصی می تواند منجر به اخذ اقامت و دریافت تابعیت شود . در این مقاله به مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال پرداختیم و دریافتیم تا چه مقدار زمان بر و دارای چه پیچیدگی هایی می باشد که برای اقدامات اولیه لازم به داشتن وکیل می باشد . به دلیل هزینه بر بودن و پروسه پیچیده برای اقدامات لازم برای اقامت این کشور باید حتما به وسیله مشاورین خبره و با آگاهی بسیار زیاد از تمامی شرایط سرمایه گذاری در کشورهای اترش و پرتغال چه اقداماتی لازم است که برای مهاجرت به اتریش و پرتغال از طریق خرید ملک گام برداریم . در این راستا و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی دارید ، می توانید با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را در باب مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال را برای مشاورین زبده موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور مطرح سازید تا با اطلاعات کامل و آگاهی نسبت به پیچیدگی ها و شرایط خاص خرید ملک و مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال بدست آورید با آگاهی هرچه بیشتر وارد این پروسه برای آغاز مهاجرت امن شوید و اقدامات لازم را به عمل آورید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ