مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا

مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا

مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا

مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه می باشد ؟ شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اطلاعاتی داشته باشید ؟ برای مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و کسب اطلاعات در خصوص اخذ اقامت کانادا و قوانین مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری آمریکا و قوانین مهاجرت به کانادا از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا چه کار باید کرد  ؟ در مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و همچنین شرایط اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری کدامیک امکانپذیرتر خواهد بود ؟ معمولا علاقمندان سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در آمریکا به مقایسه این دو می پردازند میپردازند . در مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا کدام کشور کم هزینه تر است ؟

فایل صوتی در باب سرمایه گزاری در کانادا

چنانچه تمایل به سرمایه گذاری در کانادا دارید با مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا به نتایج خوبی خواهید رسید. اگر شما عزیزان خواهان مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

مطلب پیش رو حاوی مطالبی در رابطه با مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا می باشد و نحوه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و آمریکا به عنوان یکی از روش های مهاجرت تشریح داده می شود. در ابتدا به بیان مفهوم ویزای سرمایه گذاری پرداخته و سپس ویزای سرمایه گذاری و طرق اخذ ویزای سرمایه گذاری  در دو کشور آمریکا و کانادا  به تفکیک بیان نموده و در انتها به قیاس بین ویزای سرمایه گذاری آمریکا و ویزای سرمایه گذاری کانادا می پردازیم. ویزای سرمایه گذاری یکی روش های مهاجرت است که لازمه ی اصلی آن داشتن سرمایه کافی و لازم جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری است و در پاره ای از کشورها به ویزای سرمایه گذاری، ویزای کارآفرینی و ایجاد کار هم گفته می شود. همانگونه که بیان شد در ابتدا ویزای سرمایه گذاری در آمریکا و شرایط اخذ آن برای کشور آمریکا بیان می شود و بعد از آن به ویزای سرمایه گذاری در کانادا و شرایط اخذ آن پرداخته می شود. در انتها نیز به مقایسه و نقاط ضعف و قوت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا و کانادا پرداخته می شود.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا

قبل از پرداختن به بحث مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و بخصوص  نحوه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری در آمریکا ،  نگاهی به شرایط و موقعیت آمریکا از جنبه های اقتصادی، جغرافیایی، سیاسی، نظام حقوقی و … می اندازیم. کشور آمریکا که به اختصار آمریکا هم گفته می شود سومین کشور پهناور جهان در قاره آمریکای شمالی قرار دارد . درست است که قدمت زیادی این کشور از لحاظ تاریخی ندارد ولی پس از جنگ جهانی دوم و در حال حاضر این کشور ضمن بهره مندی از قویترین اقتصاد در سطح جهان، در زمینه های گوناگونی مانند: کشاورزی، صنعت، فولاد، ارتش و توانمندی نظامی، صنایع الکترونیک، نظام آموزشی مدرن و تجهیزات پزشکی رتبه ی اول درجهان را دارد. این کشور با توجه به اینکه از نظام حقوقی کامن لا (نظام حقوقی عرفی) پیروی می کند ، همچنین در ادامه بحث  ویزای سرمایه گذاری آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری  شایان ذکر است که کشوری مهاجر پذیر است و اینقدر جاذب خوبی برای مهاجرین از گوشه گوشه ی دنیا می باشد که به کشور آمریکا سرزمین آرزوهای دست یافتنی هم گفته می شود.  داشتن پتانسیل های قوی در این کشور و حمایت حقوقی که نظام حقوقی این کشور از مهاجرین اعمال می کند باعث گردیده که هر ساله صد ها هزار داوطلب از سراسر جهان متقاضی

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا

 

رفتن به آمریکا باشند و به جرات می توان گفت که در عصر معاصر گزینه ی اول مهاجرت جهت اکثر اشخاصی که قصد مهاجرت از کشورشان و رفتن به کشور دیگر جهت ساختن آینده ای روشن و بهتر برای خودو خانواده شان را دارند، کشور آمریکا است.

نکته ای که در مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا باید به آن اشاره کرد این است که قویترین بازار اقتصادی جهان در زمینه بورس و اوراق بهادار در کشور آمریکا و در شهر نیویورک قرار دارد (بازار وال استریت) . همچنین در بحث ویزای سرمایه گذاری آمریکا می توان بیان نمود که ایالت های از آمریکا

در رقابت با کشورهای پیشرفته جهان از لحاظ رشد اقتصادی و تولید ناخالص ملی از این کشورها پیشی گرفته و در رتبه های تک رقمی قرار گرفته اند. از جمله ی این ایالت ها میتوان به ایالت کالیفرنیا اشاره نمود که در سال ۲۰۱۲ توانست در رقابت با کشورهای بزرگ و پیشرفته عنوان هشتمین اقتصاد برتر جهان را بدست آورد.

در مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که خیلی از نام هایی که در عرصه ی تولیدات صنعت الکترونیک برای مردم سراسر جهان شناخته شده و با حس شنوایی ملتها عجین شده است، سرچشمه ی اصلی شان در آمریکا قرار دارد و از این جمله میتوان به نام هایی مانند: مایکروسافت، اپل، دل، اچ پی، گوگل و یاهو اشاره نمود. لازم به ذکر است که هر کدام از این برند ها و علایم تجاری، گردش و توانمدی مالی و اقتصادی شان بیشتر از پاره ای از کشورها است.

سیلیکون ولی، منطقه ای در ایالت کالیفرنیا که مرکز صنعت الکترونیک جهان می باشد.

حال حول محور بحث مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا می توان بیان نمود که پس از مختصر بیانی که در مورد آمریکا داشتیم به موضوع ویزای کاری و نحوه ی اخذ این ویزای سرمایه گذاری کشور آمریکا می پردازیم. شرایط اقتصادی و توانمندی اقتصادی آمریکا باعث جذاب بودن ویزای سرمایه گذاری در آمریکا  و مهاجرت به آمریکا گشته و متقاضیان زیادی نیز جهت آن وجود دارد.

در کنار ویزای سرمایه گذاری کانادا ویزای سرمایه گذاری کشور آمریکا است  که EB5 نامیده می شود و به ویزای کار آفرینی نیز معروف است  به دو صورت زیر در حال حاضر قابل اقدام می باشد:

الف) ویزای سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلاری آمریکا: این میزان سرمایه باید جهت کارآفرینی در مناطق محروم مورد استفاده قرار بگیرد.

ب) ویزای سرمایه گذاری ۱ میلیون دلاری آمریکا : این میزان سرمایه باید جهت ایجاد کار فول تایم برای حداقل ۱۰ نفر در آمریکا بکار برده شود.

در رابطه با موضوع مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و اخذ ویزای سرمایه گذاری آمریکا نکته قابل توجه این است که سرمایه شخص قبل از رفتن شخص به آمریکا فرستاده می شود و ممکن است بعد از ارسال سرمایه، پروسه ی اخذ ویزای کاری با موفقیت انجام نشود و امکان برگشت سرمایه هم وجود ندارد. بنابر این درصد ریسک این ویزا  بسیار بالاست و به اصطلاح به این ویزا ویزای HIGH RISK هم گفته می شود. هر دو نوع ویزایی که بیان شد در صورت موفقیت شخص متقاضی و رفتن به آمریکا، سبب اخذ اقامت برای شخص سرمایه گذار به همراه خانواده اش می شود.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   گرین کارت آمریکا

 

شما عزیزان اگر می خواهید شرایط ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا را به درستی داشته باشید و یا اگر می خواهید سرمایه گذاری در کانادا  و یا سرمایه گذاری در آمریکا را داشته باشید می توانید به صورت مستقیم با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه  مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین در اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص بحث مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا مشاوره دریافت نمایید .

ویزای سرمایه گذاری کانادا

در بحث مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا همانگونه که در رابطه با کشور آمریکا بیان شد، در رابطه با کشور کانادا نیز در ابتدا به معرفی و بیان ویژگی های این کشور می پردازیم و سپس به بحث راهها و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا می پردازیم. کشور کانادا در قاره آمریکای شمالی واقع شده و از لحاظ مساحت، بعد از کشور روسیه، بزرگ ترین و پهناورترین کشور جهان است. از نقطه نشر جمعیتی نیز این کشور بر خلاف اینکه مساحت بسیار زیادی دارد ولی جمعیت این کشور کم و طبق آخرین سرشماری جمعیتی در حدود ۳۵ میلیون نفر دارد . این کشور در شمال کشور آمریکا قرار گرفته و با توجه به سبقه ی تاریخی و اینکه نظام سیاسی مشروطه سلطنتی دارد، ملکه انگلستان ملکه این کشور نیز می باشد و این موضوع موید تاثیر گذاری است که کشور انگلستان بر کانادا در طول تاریخ داشته و در حال حاضر نیز دارد . علاوه بر تاثیر سرمایه گذاری انگستان بر سرمایه گذاری کشور کانادا ، ایالات متحده نیز تاثیر گذاری زیادی در دوران حال و شرایط کنونی جامعه جهانی بر سرمایه گذاری کشور کانادا دارد. زبان کانادا در اکثر ایالت های این کشور انگلیسی با لهجه ی آمریکایی است ( استثناء در رابطه ایالت کبک می باشد که فرانسوی زبان است ) . از نقطه نظر توانمندی اقتصادی در مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا ، برتری و قدرتمند بودن آمریکا نسبت به کانادا امری بدیهی است ولی با وجود این موضوع باید پذیرفت که کشور کانادا کشوری است که آینده بسیار روشنی در انتظار دارد.

نظام حقوقی که کشور کانادا از آن پیروی می کند همان نظام حقوقی است که کشور آمریکا از آن پیروی می کند (نظام حقوقی کامن لا) و بنابر این این کشور نیز  مهاجر پذیر است و اشخاصی که جهت مهاجرت به کشور کانادا اقدام می نمایند با توجه به موقعیت و پتانسیل کانادا ، میتوانند ضمن داشتن زندگی با رفاهیات بالا ، مراتب رشد و ترقی را طی نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با شرایط و قوانین ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا نیز پیشینه ی مشاوره ای  قوی و قابل توجهی دارد و با گذر زمان شیوه ها و روش های مناسب و مقرون به صرفه تری را جهت متقاضیان ویزای سرمایه گذاری کانادا در سبد پیشنهادی خود دارد و اکنون جدیدترین و بروز ترین شیوه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا بعنوان یکی از طرق مهاجرت به کانادا ،  به شرح زیر بیان می شود:

 ویزای سرمایه گذاری ۱۶۰۰۰۰۰ دلاری کانادا : این ویزا که جدیدترین و بروزترین ویزای سرمایه گذاری در کشور کانادا است در سال ۲۰۱۶ امکان اخذ آن بوجود آمده و با توجه به اینکه مهاجرت به کانادا متقاضیان زیادی از سراسر جهان دارد، این ویزا نیز متقاضیان زیادی دارد. از مزیت های اخذ ویزای سرمایه کانادا  این است که برای شخص متقاضی سرمایه گذاری در کانادا این امتیاز وجود دارد که به محض ورود به کانادا موفق به اخذ اقامت دایم کانادا از طریق سرمایه گذاری برای خود وخانواده اش می شود و با اخذ اقامت دائم کانادا و گذشت چند سال میتواند جهت اخذ تابعیت اقدام نماید. مدرک زبان برای اشخاصی که متقاضی این ویزا هستند الزامی نیست. از لحاظ زمانی، اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا قریب به یک سال طول می کشد . لازم به ذکر است تکثر تعداد متقاضیان این ویزا باعث گشته از لحاظ زمان، اشخاص متقاضی در صورت تمایل به اقدام برای این ویزا زمان زیادی ندارد و محدودیت زمانی و تعدادی در اخذ این ویزا دارند. ویزای سرمایه گذاری کانادا ریسک بالایی ندارد چرا که سرمایه ای که شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری کانادا میخواهد سرمایه گذاری نماید به حساب شخص ثالث واریز نمی شود و اگر نیاز به واریز پول به حسابی باشد آن حساب متعلق به دولت کانادا است و این امر باعث پایین آمدن ریسک سرمایه گذاری متقاضی می شود. ضمن اینکه در رابطه با این ویزا باید توجه داشت که سرمایه گذاری زمانی باید صورت بگیرد که شخص در ابتدا پذیرش شود و بعد از پذیرش هست که شخص اقدام به سرمایه گذاری در کانادا می کند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   بهترین راه های مهاجرت به کانادا

 

مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا

با توجه به مطالبی که بیان شد و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در آمریکا و ویزای سرمایه گذاری در کانادا ، بنظر می رسد با توجه به در نظر گرفتن مواردی مانند: ریسک از بین رفتن سرمایه و امکان موفقیت در اخذ ویزا ، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا مناسب تر و بهتر است. شکی نیست که وضعیت و توانمندی و قدرت اقتصادی آمریکا به نسبی کشورهای دیگر بهتر و قویتر است ولی به همان اندازه ورود و مهاجرت به آمریکا نیز شرایط سخت تری دارد. ویزای سرمایه گذاری جهت کشور کانادا هم در مرحله اخذ ویزا شرایط مناسب تری دارد و هم در رابطه با سرمایه گذاری و کارآفرینی بعد از ورود به کانادا. شخص سرمایه گذار بعد از ورود به کانادا شرایط خوبی دارد چرا که کانادا کشوری است پهناور با جمعیت کم و نیازمند به توسعه و پیشرفت در صنعت و سرمایه گذاری.

در خصوص بحث مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و مهاجرت به کانادا اینگونه می توان بیان نمود که سالانه افراد بسیاری در پی مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری آمریکا می باشند و عده ای از افراد تمایل دارند که راه سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نمایند چنانچه قصد اطلاع از قوانین و راه های سرمایه گذاری در کانادا را دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مقایسه ویزای سرمایه گذاری آمریکا و کانادا و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری و راه ها و قوانین اخذ اقامت دائم کانادا و آمریکا از طریق سرمایه گذاری به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (39 نظرات, میانگین: 4٫79 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ