مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان

مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان

مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان

مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و اخذ اقامت کانادا چگونه است ؟ آیا می خواهید با برای مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت به اروپا اقدام نمایید ؟  راه های اخذ اقامت کانادا کدام است ؟ و همینطور قوانین سرمایه گذاری در کانادا و قوانین سرمایه گذاری در مجارستان چگونه است ؟ اقدامات لازم جهت مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان به چه نحوی است ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا چه مدارکی است ؟ سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم و سرمایه گذاری در مجارستان و راههای اخذ اقامت مجارستان و قوانین سرمایه گذری در مجارستان به چه صورت است ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان در این مقاله توضیح داده است .

یکی از راه های رسیدن به اقامت یک کشور سرمایه گذاری است .

قاعدتا سرمایه گذاری یک امر ریسکی است که ما روش سرمایه گذاری را به هرکسی پیشنهاد نمیکنم این روش مهاجرت برای افرادی مناسب است که سن مناسب برای کار ندارند و مدرک تحصیلی ناکافی دارند و راهی غیر از سرمایه گذاری برایشان باقی نمانده  سرمایه گذاری در کشور های خارجی بهترین راه مهاجرت برای آنهاست .

موسسه ی ما اولین برند مهاجرتی در ایران است که حدود ۸ سال سابقه ی کار مهاجرتی دارد روش سرمایه گذاری را آخرین راه مهاجرت می داند و در خیلی از موارد خودش به صورت مستقیم برای موکلین اقدام نمیکند موکلینی که تمایل دارند مهاجرتشان از طریق سرمایه گذاری باشد غالبا پیشنهاد میکنیم با ویزاهای دیگه داخل کشور بشوند متوجه ی اقتصاد آن کشور بشوند و اصطلاحا قاعده ی بازی را یاد بگیرند و خودشان سرمایه گذاری بکنند .

ولی اگر از ما بخواهید که سرمایه گذاری برایتان انجام دهیم قاعدتا راه مطمئن و بدون خطر را که پول موکل ما از بین نرود را پیش میگیریم .

ما در این مقاله برآنیم که سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان را برایتان شرح دهیم و اطلاعات شما را برای سرمایه گذاری در این کشور تکمیل کنیم .

خیلی از افرادی که می خواهند سرمایه گذاری کنند پیشنهاد متعددی را پیش روی خود می بینند و دوست دارند مقایسه ای داشته باشند تا بتوانند انتخاب بهتری کنند .

برای سرمایه گذاری فدرال شما باید تا مبلغ یک میلیون و ششصد هزار تومان  به دولت کانادا دارایی و ملک و املاک نشان دهید

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   وکیل برای سرمایه گذاری در ایران

 

و در پنج سال اخیر باید حداقل دو سال سابقه ی کار مدیریتی داشته باشید و فرد متقاضی می تواند موسسه ی تولیدی و خدماتی داشته باشد بتواند سود و گردش مالی خود را نشان دهد .

شما با مبلغ ۸۰۰ هزار دلار فرصت سرمایه گذاری انفعالی در کانادا را پیدا می کنید که این مبلغ را بعد ۶ یا هفت سال بدون سود به شما پس می دهند .یا اینکه مبلغ ۲۱۰ هزار دلار به موسسات معتبر کانادا می دهید که مورد تایید اداره ی مهاجرت کبک می باشد .در واقع این موسسه تعهد می کند به جای متقاضی کلیه ی امور و تعهدات مربوط به سرمایه گذاری را بر عهده گیرند .ولی در نظر داشته باشید این میزان پول بلاعوض است .

این نوع سرمایه گذاری از آغاز سال جدید به تعداد ۱۷۵۰  تا از طرف دولت کانادا اعلام شده است که از میان این تعداد۱۲۰۰ پرونده از آن دولت چین است .

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به کانادا و مهاجرت به مجارستان و در پی مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان هستید و می خواهید در رابطه با راههای  اخذ اقامت کانادا و همچنین راههای اخذ اقامت مجارستان مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص را هها و قوانین مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

این سرمایه گذاری برای کبک است که به شما امکان می دهد بعد از اینکه اقامت خود را دریافت کردید منعی برای ادامه زندگی در دیگر نقاط کانادا نداشته باشید الزامی برای شما ندارد که حتما کار یا زندگی شما حتما در کبک باشد .

این روش سرمایه گذاری در کانادا مزیت های متفاوت دارد

فرد متقاضی نیاز ندارد مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ارائه بدهد

محدویت سنی برای این سرمایه گذاری وجود ندارد

نیاز به داشتن مدرک آکادمی ندارید

اخذ اقامت دائم کانادا بدون هیچ شرطی

عدم الزام به راه اندازی بیزینس در کانادا

آسان ترین راه ورود به کانادا

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در کانادا

 

اجازه ی بردن همراه هم به شما می دهند که همراه شامل همسر و فرزندان زیر۱۸

دریافت اقامت در یک کشور انگلیسی زبان

بعد از اینکه با این تایپ ویزا  pr  کانادا را اخذ کردید بعد سه سال(  ۳۰ ماه ) د رداخل خاک کانادا باشید می توانید پاسپورت این کشور را اخذ کنید .

شما در کشور مجارستان با مبلغ ۳۰۰ هزار یورو می توانید سرمایه گذاری کنید در واقع با این مبلغ سهام میخریم  که این مبلغ بعد ۵ سال قابل بازگشت است .البته مبلغ ۶۵ هزار یورو غیرقابل برگشت است و هزینه ی کلیه ی امور خدماتی و اداری این سرمایه گذاری است .

شما با سرمایه گذاری در هر یک از کشورهای اروپایی دسترسی به بازار بزرگ اتحادیه ی اروپا پیدا میکنید و خوبی مجارستان این است که از جمله کشورهای عضو پیمان شینگن است که شما با سرمایه گذاری در این کشور و اخذ اقامت آن به ۲۶ کشور اتحادیه ی اروپا می توانند برای کا ریا تحصیل یا اقامت تشریف ببرید .

شما با سرمایه گذاری در مجارستان می توانید بعد سه سال که شرایط و ضوابط سرمایه گذاری را رعایت کردید درخواست اقامت دائم می کنید .و بعد ۵ سال می توانید  پاسپورت ان کشور را اخذ کنید .

خوبی این ویزا ان است که شما می توانید همراه هم با خودتان ببرید و نیاز نیست مدرک زبان داشته باشید .

در ابتدای امر افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در مجارستان باشند توسط دولت مجارستان مورد بررسی قرار می گیرند تا میزان صلاحیتشان تایید شود .

در ابتدا به متقاضی اقامت موقت ۶ ماهه می دهند بعداز سپری شدن  این مدت می توانند درخواست اقامت دائم بکنند

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   کار ضمن تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی

 

در مقام مقایسه این موضوع را در نظر بگیرید که شما با سرمایه گذاری در کانادا در بهترین کشور دنیا با بهترین اقتصاد جهانی سرمایه گذاری کردید که از نظر قدرت جهانی هم پایه ی آمریکا می باشد .اصلا از نظر میزان رضایت و موفقیت بین کشور کانادا و مجارستان جای مقایسه ای وجود ندارد .کشور مجارستان یکی از کشورهای سطح پایین اتحادیه ی اروپا محسوب می شود که احتمال دارد حتی در آینده ی نچندان دور از عضو شینگن بودن خارج شود .

البته در خصوص مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان و مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا بهتر است بدانید روش جدیدی که کشور کانادا برای ورود به کشور از طریق سرمایه گذاری در کانادا مد نظر دارد بسیار راحتر و کم هزینه تر بوده و شما عزیزان با اطمینان بیشتری می توانید انتخاب نمایید. بنابراین شما عزیزان می توانید در خصوص مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و راههای اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مقایسه ی سرمایه گذاری در کانادا و مجارستان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫75 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ