مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان چگونه است ؟ قوانین مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت به چه نحوی است ؟ راههای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان کدام است ؟ آیا از مراحل ثبت شرکت در آلمان و راههای اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان آگاه هستید ؟ اقدامات لازم جهت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان به چه صورت می باشد ؟ شرایط خرید ملک در آلمان و شرایط سرمایه گذاری در آلمان و شرایط تمکن مالی در آلمان چگونه خواهد بود ؟موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان مقاله ای را گردآوری نموده است و در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان مشاوره رایگا ارائه می نماید .

 

 

در ابتدای بحث مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان  به شرحی از کشور آلمان می پردازیم :

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است.

کشور آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند. آلمان هم اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادیِ حوزه پولیِ یورو محسوب می‌شود. شهرهای بزرگ آلمان برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می‌باشند.

کشور آلمان یکی از قانونمندترین کشورها در اروپا و حتی دنیا می باشد که زندگی در آن بسیار آسان و دلنشین است. کشور صنعتی و بسیار پیشرفته ، که شهروندان آن تمامی امکانات رفاهی،اجتماعی و تسهیلات زندگی برخوردار می باشند . شرایط زندگی در آلمان برای شهروندان و مهاجران هیچ گونه تفاوتی ندارد و قوانین مدنی و شهری این کشور برای همه افرادی که مقیم آلمان می باشند و یا اقامت آلمان را دارند یکسان است. قطعا شما آگاه هستید که زندگی در آلمان دارای مزایای بسیاری است هر روز زندگی در آلمان می تواند یک تجربه ی بسیار متفاوت باشد وهنگامی که به عنوان مهاجر به آلمان می روید می توانید مطمئن باشید که تقریبا هیچ مشکلی و یا شاهد (یا حتی قربانی) هیچ جرمی نخواهید شد.

 

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ثبت شرکت آلمان

در این قسمت می خواهیم در رابطه با مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان صحبت کنیم. سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خارجی در آلمان می تواند به گونه‌های زیادی انجام پذیرد و از راه‌های حقوقی‌ متعددی انجام پذیرد. یک خارجی می تواند برای سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خود مهمترین گونه‌های حقوقی را انجام دهد که یکی از آنها ثبت شرکت می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه ی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان شما را در این امر یاری می نماید.

انواع اصلی شرکت آلمانی در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان :

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت مشارکتی

مدیران این شرکت می تواند از هر ملیتی باشد که برای هر شرکت یک مدیر کفایت می کند. این فرد می تواند هم شخص حقوقی و هم شخص حقیقی باشد.

سهامداران یک شرکت آلمانی در رابطه با بحث مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان

 • میتوانند از هر ملیتی باشند.
 • فقط به یک سهامدار نیاز است.
 • سهامدار و مدیر میتوانند یکی باشند.
 • سهامدار میتواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد.

ثبت شرکت دختردر آلمان در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان :

سرمایه گذاران ایرانی می‌توانند برای فعالیت اقتصادی خود در آلمان یک شکل اقتصادی مستقل از راه تاسیس و ثبت یک شرکت دختر به شکل شرکت با مسئولیت محدود که ساده‌ ترین وبهترین حضور در بازار اقتصادی آلمان می‌باشد، انتخاب نمایند. این شرکت از شرکت مادر مستقل بوده و دارای مدیریت، سرمایه، اقامتگاه، تابعیت، ترازنامه و حسابداری مستقل بوده و تنها وجه اشتراک با شرکت مادر ایرانی یکی بودن صاحبان سرمایه می‌باشد. شرکت از هر لحاظ تابع قوانین آلمان بوده و با آن به شکل یک شرکت آلمانی رفتار خواهد شد.

ثبت شعبه برای ثبت شرکت در کشور آلمان

: اشخاص ایرانی می‌توانند مبادرت به تاسیس و ثبت شعبه اعم از مستقل و وابسته در آلمان بنمایند. اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌توانند اقدام به تاسیس شعبه بنمایند که تاجر یا بازرگان کامل باشند مانند شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی یا تجار یا بازرگان و تولیدکنندگان بزرگ . یک بقالی کوچک نمی‌تواند شعبه در آلمان تاسیس کند ولی تولید کننده مواد غذایی یا تاجر بزرگ فعال در صادرات و واردات حق تاسیس و ثبت شعبه دارد. تمام شرکتهای تجاری با شخصیت حقوقی مستقل از نظر قانون آلمان تاجر کامل بوده و مجاز به تاسیس شعبه می‌باشند. افراد دیگر که تاجر کامل نمی باشند می‌توانند فقط شعبه غیر مستقل تاسیس نمایند

شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و با شعبه مرکزی در وین اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

این شعبه می تواند هم به شکل مستقل باشد و هم به شکل وابسته  مانند انبار پخش کالا و یا کارگاه که به هر دو صورت امکان پذیر است. البته شعبه مستقل چنان باید سازماندهی یابد که بتواند با استقلال کلیه کارهای تجاری را در آلمان انجام دهد و اگر روزی شرکت مادر دچار مشکل شد با از رفتن شرکت مادر بتواند به کارهای تجاریش ادامه دهد. اما شعبه وابسته طوری است که یک شرکت خارجی یا یک شرکت با سرمایه ایرانی ثبت در آلمان می‌تواند شعبه‌های غیر مستقل در شهرهای مختلف در آلمان داشته باشد.

همچنین در ادامه بحث مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان می توان افزود که چنانچه یک شرکت ایرانی مایل به ایجاد شرکت دیگری نباشد ، می تواند اقدام به تاسیس یک شعبه از شرکت در آلمان نماید . اگر چه شعبه یک شرکت در محلی غیر از مرکز اصلی خود شرکت واقع شده است ، اما از دیدگاه قانونی شعبه یک شرکت ایرانی در آلمان وابسته به شرکت ایرانی است باید توجه داشت که قانون آلمان در خصوص ثبت شرکت در آلمان شعب را به عنوان اشخاص حقوقی مستقل نمی پذیرد . قانون آلمان بین شعبه مستقل و شعبه وابسته ( پایگاه ثابت ) تمایز قائل است : هر دو تحت حاکمیت و مقررات جمهوری فدرال آلمان قراردارند .
مهمترین مواردی كه در مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان اهمیت زیادی دارد : دریافت ویزا برای مدیر عامل که در آلمان مدیر عامل تنها شخص حقوقی از شركت می باشد كه باید مسئولیت تمام فعالیتها ی تجاری و مالی شركت را عهده دار باشد. وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان  در زمینه ی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان  شما را در این امر یاری می نماید.

دریافت اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت

طبق قوانین  مهاجرتی و اقامت بلند مدت کشور آلمان شما میتوانید اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورید. مدت زمان انجام کار از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۵ تا ۶ ماه می باشد.

البته یک موضوع بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که برای ورود به کشور آلمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی ارائه دهید که برنامه کار ۳ سال آینده شرکت خود را توضیح دهید و این قسمت بسیار حائز اهمیت می باشد.

و در پایان بحث شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان و راههای مهاجرت به آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان خواهان مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان  می باشید و می خواهید از تمامی قوانین مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان آگاه شوید و می خواهید که به جواب تمامی سوالات خود در زمینه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان دست پیدا نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در رابطه با موضوع مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید . موضوع ثبت شرکت در کشور آلمان و شرایط خرید ملک در آلمان و شرایط سرمایه گذاری در آلمان و شرایط تمکن مالی در آلمان آنچنان مهم و دارای سوالات تخصصی می باشد که موسسه حقوقی ملک پور همواره به صورت رایگان و کامل در خصوص راههای  مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان و همچنین کارآفرینی و ثبت شرکت در کشور آلمان مشاوره ی تخصصی ارائه می نماید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 4٫43 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز به صرف راه اندازی تعمیر گاه نمی توان اقامت آلمان را اخذ نمود . شما می بایست از طریق دیگری مانند اقامت کاری و یا تحصیلی اقامت آلمان را داشته باشید . لطفا سن و مدرک تحصیلی و سطح زبانتان را بفرمائید تا بهتر بتوان شما را راهنمائی کرد .

   پاسخ
 1. جهانگیر گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من با یکی از دوستانم که اقامت دایم آلمان رو داره با هم یه شرکت صادرات و واردات تاسیس کردیم. و قرار هست تا چند روز دیگه کارهای اقامتی رو خودم و خانواده ام رو شروع کنم.اول اینکه شما میتونید این کار رو قبول کنید؟ و سوال دوم اینکه الحاق خانواده من هم امکان پذیر هست؟ و سوال آخر آیا زبان آلمانی شرط گرفتن اقامت برای من و خانواده ام هست یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در خصوص اخذ اقامت برای شما و خانواده محترمتان موسسه حقوقی ملک پور با کمال میل در خدمت شما خواهد بود . نیاز به ارائه مدرک زبان نیست ولی تا حدودی می بایست زبان آلمانی را بلد باشید .

   پاسخ
 2. سهیلا گفته:

  سلام.
  ممنون از اطلاعات خوبتون که ارایه دادید.
  کار تولید داروهای گیاهی درآلمان درچه سطحی هست داروهای گیاهی رو قبول دارن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با تشکر از شما که وب سایت ما را برای مطالعه انتخاب کرده اید . بله در زمین های گیاهان دارویی و هربال مدیسین بیزنیس های فراوانی در آلمان صورت می گیرد. اگر شما قصد ثبت شرکت در این زمینه و توسعه بیزنیس خود را دارید حتما مقالات سرمایه گذاری در آلمان را مطالعه نمایید. همچنین ما می توانیم در تمام طول پروسه ثبت شرکت شما را یاری کنیم.

   پاسخ
 3. بهروز گفته:

  با سلام و احترام
  ۱-آیا به سهامداراران یک شرکت در آلمان که مدیریتی در شرکت نداشته باشند , هم اقامت می دهند ؟
  ۲-آیا با خرید ملک در آلمان , میتوان اقامت گرفت؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر دوست عزیز قوانین یکسانی ندارند وهر کشور قوانین خاص خود را دارد که می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. فرشيد گفته:

  سلام وقت بخير
  آيا به ساير أعضاء خانواده ثبت كننده شركت نيز أقامت داده ميشود؟
  حتما بايد در ايران شركت ثبت شده داشته باشيم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله اقامت داده می شود اما باید شرایط خود را ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. امیرحسین گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده در ایران شرکت پخش زعفران دارم و صادرات هم دارم میخواستم بدونم آیا میشه شعبه در آلمان تاسیس کنم ؟ من هم در زمینه صادرات و کار داخلی فعالیت دارم اما در حد معمول هستش و مثل شرکت های خیلی بزرگ
  نیست

  پاسخ