مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل ، تحصیل در آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل یکی از طرق مهاجرت به آلمان می باشد. با توجه به سوالات فراوان شما در مورد مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و راه های تحصیل در آلمان سعی می شود که نکات مهم این مبحث به صورت کلی مورد بحث قرار گیرد. سوالات مطرح شده در مورد مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و مهاجرت تحصیلی به آلمان به شرح زیر است.

 • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟
 • قوانین و راههای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل ساده می باشد ؟
 • چگونه می توان از قوانین مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و شرایط تحصیل در آلمان و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای تحصیل در دانشگاههای آلمان آگاه شد ؟
 • چگونه می توان با مهاجرت به تحصیلی به آلمان به اخذ اقامت آلمان رسید ؟
 • شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه های رایگان آلمان چگونه است؟

در مقاله ی حاضر راه های مهاجرت از طریق تحصیل در آلمان و نیز شرایط تحصیل پزشکی در آلمان شرح داده می شود. به علاوه قوانین و شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و هزینه های تحصیل در آلمان به طور کامل ذکر شده است.

اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل می باشید .  با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

پنج دلیل تحصیل در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

کیفیت آموزشی دانشگاه های آلمان در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

آلمان کشوری صنعتی و بزرگ و افراد بسیاری تمایل دارند که مهاجرت از طریق تحصیل در آلمان داشته باشند  .  لازم به ذکر است که حدودا ۴۰۰ دانشگاه در کشور آلمان فرصت های عالی آموزشی به دانشجویان ارائه می دهند. مجله آموزشی انگلیسی تایمز از میان دویست دانشگاه برتر دنیا، دانشگاه های آلمان را در رتبه ی یازدهم قرار داده است و دانشجویان بین المللی که در دانشگاه های رایگان آلمان تحصیل نموده اند و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل داشته اند به دانشگاه های این کشور رای داده اند. در پرسشنامه­ای در سال ۲۰۱۲ حدود ۸۵% از دانشجویان از کیفیت و سطح آموزش اظهار رضایتمندی کردند و همچنین بیش از ۹۰% از دانشجویان به استاندارد دانشگاه های رایگان آلمان و کیفیت بالای آموزشی دانشگاه های آلمان رأی دادند.

دوره های بین المللی جذاب برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

در مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل به این صورت است که دانشگاه های آلمان رشته های بسیاری را در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری  در سطح بین المللی به دانشجویان ارائه می دهند. دانشجویان می توانند با توجه به دانشگاه و امکان برگزاری رشته ی مورد نظر خود در زبان های مختلف، دوره های مختلفی را به زبان  آلمان، انگلیسی و یا فرانسه تحصیل نمایند؛ بنابراین در مورد تحصیل دکتری در آلمان به زبان انگلیسی باید بررسی شود که آیا امکان تحصیل رشته ی مورد نظر متقاضی به زبان انگلیسی یعنی زبانی غیر از آلمانی وجود دارد.

تحصیل رایگان و هزینه های کمتر و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

برخلاف بسیاری از سایر کشورهای دنیا در دانشگاه های دولتی آلمان هیچ شهریه ای بابت ثبت نام در مقطع کارشناسی از دانشجویان اخذ نمی گردد. سال تحصیلی در دانشگاه های رایگان آلمان شامل دو ترم است. از آنجا که از شروع ترم زمستان سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ دانشجویان از پرداخت شهریه معاف هستند و فقط یک ترم هزینه باید پرداخت گردد. به عبارت بهتر می­توان گفت که شهریه­ی بیشتر دانشگاه های آلمان بسیار کمتر از دانشگاه­های سایر کشورهای اروپا است.

از این گذشته در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل به این صورت است که دانشجویان می توانند با پرداخت حدودا هشتصد یورو ماهانه از عهده ی هزینه های زندگی خود بر بیایند، یکی از راه­های آسان جبران این هزینه اشتغال ضمن تحصیل است. استفاده از بورس تحصیلی ND   نیز راه دیگری بشمار می رود که به دانشجو کمک می کند از پس هزینه های تحصیل خود در کشور آلمان بر بیاید؛ بنابراین هزینه های زندگی و تحصیل در کشور آلمان با توجه به سبک زندگی هر فرد متفاوت است.

شما عزیزان اگر به دنبال کسب اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل می باشید همواره می توانید با شعبه مرکزی وین در اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره تخصصی در خصوص قوانین مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و راههای اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل دریافت نمایید .

بعضی از هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

 1. هزینه مسکن درالمان بسته به منطقه و نوع آن ۱۵۰ تا ۳۰۰ یورو
 2. سالانه ۷۵ یورو هزینه بیمه
 3. مایحتاج زندگی حدود ۴۰۰ یورو
 4. حدود ۱۵۵ تا ۲۰۰ یورو هزینه رفت و آمد در کشورآلمان با داشتن بلیط شش ماهه

چشم انداز مطمئن شغلی و حرفه ای در مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان نخستین گام به سوی آینده ی مطمئن شغلی و حرفه ای در کشور آلمان است، چراکه شرکتهای آلمانی به دنبال جذب نیروی فارغ التحصیل در رشته هایی نظیر مهندسی، علوم زیستی، پزشکی و فناوری اطلاعات هستند.

اخذ حقوق یکی از مزایای دیگر مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و همچنین تحصیل رایگان در آلمان است که میزان آن بسته به عوامل مختلفی نظیر نیاز جامعه به کار، شرایط کار و تجربه حرفه ای متفاوت است. در آلمان فارغ التحصیلان رشته های فنی، مهندسی، ریاضیات و فناوری اطلاعات از آینده شغلی مطمئنتر و میانگین درآمد بالاتری نسبت به سایر رشته ها برخوردار هستند.

 

لینک مقالات پیشنهادی :

ویزای کار آلمان

 

کیفیت زندگی در آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

سطح کیفیت زندگی در کشور آلمان بسیار بالا و در حد عالی است. کشور آلمان از امنیت بسیار، استاندارد بالای زندگی، فرهنگ و تاریخی غنی برخوردار است. این کشور همچنین زیرساختی بسیار عالی و فرصت های بی نظیری برای تفریح و سرگرمی دارد.

با مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و همچنین تحصیل در دانشگاه های کشور آلمان می توانید غیر از مطالعه فعالیت های دیگری نیز داشته باشید از جمله استفاده از باشگاه ورزشی، انجام فعالیت های سیاسی و اجتماعی، رفتن به تئاتر و بسیاری از سرگرمی های دیگر.

مراکز آموزشی و تحصیلی در آلمان برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

 1. دانشگاه های رایگان آلمان
 2. دانشگاه های آموزش عالی فنی و حرفه ای کشورآلمان
 3. دانشگاه های هنر، موسیقی، سینما و فیلم

رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه های آلمان برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

 • حقوق
 • پزشکی و پیراپزشکی
 • علوم انسانی
 • علوم طبیعی
 • حسابداری
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی برق
 • ریاضیات
 • مهندسی صنایع
 • علوم بهداشت و غیره.

لازم به ذکر است که درمهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و در نهایت تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان ، دانشجویان می توانند جهت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر لیسانس، فوق لیسانس و دکتری اقدام کنند.

در دانشگاه های آموزش حرفه ای، دانشجویان به صورت تخصصی و حرفه ای تحصیل کرده و به بیشتر بر جنبه ی عملی آموزش می پردازند.

در مورد رشته­های هنر، موسیقی و فیلم می توان گفت که بیش از ۵۸ دانشگاه در آلمان دوره هایی را در زمینه ی موسیقی، هنر، فیلم، سینما، گرافیک و غیره برگزار می کنند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

 • گذرنامه ی معتبر متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 • اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های آلمان
 • ترجمه ی رسمی مدرک تائید شده ی دوره ی متوسطه
 • ترجمه ی رسمی مدرک تائید شده ی دوره ی پیش دانشگاهی
 • ترجمه ی رسمی مدرک تائید شده ی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • فرم تکمیل شده ی درخواست اخذ ویزا
 • نامه ی پذیرش تحصیلی متقاضی
 • عکس رنگی گذرنامه ای متقاضی
 • دو نسخه از ترجمه ی رسمی شناسنامه
 • گواهی تمکن مالی متقاضی به مبلغ حدود ده هزار یورو
 • در صورت وجود رزومه ی شغلی باید مدارک و سوابق تائید شده ی آن ارائه شود.
 • پرداخت هزینه ی صدور ویزا

متقاضیان ادامه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و همچنین تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های آلمان باید ابتدا به یکی از دانشگاه های رایگان آلمان درخواست اخذ پذیرش تحصیلی آلمان داده و پس از دریافت نامه ی پذیرش جهت درخواست اخذ ویزای دانشجویی آلمان به سفارت مراجعه کنند. لازم به ذکر است که کسانی  که امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی وجود ندارد، چراکه مدارک و شرایط اخذ ویزای توریستی با شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان کاملاً متفاوت است.

سخن پایانی در مورد مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

در رابطه با مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل امکان اشتغال تمام دانشجویان در کشور آلمان به صورت نیمه وقت و یا پاره وقت وجود دارد. دانشجویان در کشور آلمان حدود۲۰ ساعت در هفته اجازه ی کار در آلمان دارند و مجموع آن حدود ۹۶۰ ساعت در سال می­شود. چنانچه از طرف فرزندانتان یا شخصا قصد دارید برای ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان اقدام نمایید،  با موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  تماس حاصل فرمایید و شرایط خود را برای ما بیان نمایید تا کارشناسان مجرب و وکلای حقوقی ما بهترین گزینه را با توجه به شرایطتان به شما پیشنهاد نمایند.

بنابراین شما متقاضیان عزیز تحصیل در آلمان و اخذ اقامت آلمان و سایر کشورهای اروپایی و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی تر در خصوص  شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل با موسسه ی حقوقی ملکپور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در مورد قوانین و راه هایمهاجرت به آلمان از طریق تحصیل ، قوانین مهاجرت تحصیلی به آلمان و شرایط کار ضمن تحصیل در کشور آلمان، تحصیل رایگان در آلمان و راه های اخذ پذیرش رشته های مختلف از دانشگاه های آلمان و راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان  و در نهایت اخذ اقامت آلمان از مشاوره ی رایگان و تخصصی این مجموعه بهره مند شوید.

60 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. امیررضا اسدپور گفته:

  به نام او که هر چه داریم از اوست

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز و همکارانشان من دانشجوی لیسانس مهندسی عمران هستم ۲۲ ساله می خواستم بدونم چه راه هایی برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل یا کار وجود دارد اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم

  با آرزوی توفیق و سر بلندی برای شما و خانواده بزرگ mie

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس واردبازار کار شوید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. Ghazale گفته:

  سلام
  من دبیرستانم رو تموم کردم و ب زبان انگلیسی کامل مسلط هسم و پول کافی برای زندگی و رفتن دارم . ایا میتونم برای تحصیل در دوره دانشگاه به المان برم ؟
  لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای آلمان ، انگلیس ، کانادا و بسیاری از کشورها اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Honey گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و قصد ادامه تحصیل در آلمان رو دارم میخواستم ببینم چه شرایطی رو باید داشته باشم و حدودا چقدر سرمایه نیاز هست،ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 4. محمد جواد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه رشته ریاضی امسال کنکور دادم مطمعنم که امسال دانشگاه دولتی تهران یا اصفهان قبول میشم میخوام رشته کامپیوتر بخونم چند تا سوال داشتم
  من برای مهاجرت تحصیلی به آلمان و ادامه تحصیل در آلمان به جز مدرک IELTS(اکه میشه بگید نمره چند) باید زبان آلمانی هم بلد باشم؟
  اصلا از کجا باید شروع کنم ؟چه اقداماتی لازمه؟
  و اینکه چقدر سرمایه لازمه
  دانشگاه که قبول بشم چقدر باید اینجا درس بخونم ؟ اصلا لازمه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع لیسانس باید به زبان آلمانی تحصیل نمایید که باید مدرک زبان B2 آلمانی را ارائه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. ساویز گفته:

  با سلام من ‌کارشناسی آمار دانشگاه قزوین وکارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه علوم وتحقیقات هستم می خواستم واسه کارشناسی ارشد علوم داده اپلای کنم باید چیکبار کنم . درضمن معدل لیسانسم ۱۴ ومعدل فوق لیسانسم ۱۸ می باشد. مرسی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید برای تمکن مالی حتما باید ۱۰۰۰۰یورو رو در حساب داشته باشیم؟آیا راه دیگری هم داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. مهدبخواه گفته:

  سلام آقای دکتر من پسرم کلاس دهم تحصیل میکند خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در آلمان حتما باید قبولی در کنکور دانشگاه دولتی و مدرک زبان آلمانی و آیلتس را داشته باشد یا خیر ؟ در ضمن ارایه تمکن مالی برای گرفتن پذیرش دانشگاه لازم است یا خیر ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی برای اخذ پذیرش باید مدرک زبانی و قبولی کنکور سراسری داشته باشید اما برای اخذ پذیرش نامه تمکن مالی ضروری نیست و باید برای اخذ ویزا ارائه نمایید که می توانید برای اطلاعات کاملتر با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید .

   پاسخ
 8. آرمان گفته:

  سلام من دانشجوی رشته ی برق در مقطع کاردانی هستم مدرک زبان ندارم آیا میتونم برای تحصیل رد آلمان در مقطع کارشناسی اقدام کنم .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای تحصیل در آلمان باید مدرک زبان داشته باشید اما باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. ستاره گفته:

  با سلام و خسته نباشی
  ۲۷ ساله هستم
  دانشجوی فدق لیسانس مدیریت تحول که تا یک ماه دیگر دفاع خواهم کرد
  لیسانس زبان انگلیسی دارم
  میخواستم ببینم اگر بخواهم برای مدیریت MBA اقدام کنم برای فوق لیسانس امکانش هست برای من یا نه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر و می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. سحر مینویی گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من لیسانس ماشبن الات کشاورزی از دانشگاه تهران دارم.حدود ۳۶ سال سن دارم و ۱۱ سال سابقه ی کار در رشته ی مکانیک.چند نرم افزار طراحی سه بعدی و نقشه کشی مسلط هستم.چگونه میتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟ چون ویزای کار محدودیت سنی داره و سخت هست میخوام ببینم تحصیلی میشه اقدام کنم؟سپاس از همکاریتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای مقطع فوق لیسانس خود اقدام داشته باشید همچنین می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید اما می توانید برای فوق لیسانس رشته خود اقدام نمایید همچنین باید بتوانید مدرک تحصیلی خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. الهه لهراسبی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
  پزشک هستم و یک پسر ۹ ساله دارم و ۱۶ سال سابقه کار در کلینیک دارم مدرک ب۱زبان آلمانی دارم و قصد ادامه تحصیل دکتری در رشته تغذیه رو دارم .لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد تا بتوانید مجدد برای تحصیل و یا حتی کار اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. afasaneh گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من کارشناسی روان شناسی دارم دانشگاه ازاد با معدل ۱۹/۲۰
  همسرم هم معدلش بالاتر از ۱۶ هستش
  آلمانی رو هم تا سطح B1 گذروندیم
  میخواستیم برای دوره ارشد المان بریم
  دانشگاه هومبولت برلین
  امکانش هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما در زمانی که قصد اقدام را دارید باید بررسی نمایید که رشته مورد نظر شما ارائه خواهد شد یا خیر برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. طیبه رستمیان گفته:

  سلام من ۴۴ سال دارم فارغ تحصیل رشته علوم تربیتی در مقطع. کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی سال ۸۰ لیسانس زبان از دانشگاه آزاد کارمند دولت هستم ایلتز ندارم ولی میتونم تا ۵ رو بگیرم پسر ۱۰ ساله دارم که ویژگی های خاص دارم دنبال ادامه تحصیل ایشان در آلمان هستم ولی به تبع اقامت دران کشور قدرت مالی حدود ۴ میلیون تومان ماهانه حداقل دارم و ملک به نام دارم میخواستم اگه شرایط تحصیل فرزندم درا نجا امکان دارد منو راهنمایی کنید وگرنه به من بگید در مقطع کارشناسی. شروع کنم بهتره یا برای دکتر پذیرش بگیرم می‌خوام فرزندم را هم بیارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای تحصیل فرزند در صورتی که بخواهید برای مدارس اقدام داشته باشید باید بتوانید قیمی را در آلمان معرفی نمایید در غیر این صورت باید دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نمایند و سپس بتوانند برای تحصیل اقدام داشته باشند برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. mie editor3 گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای ملک پور؛ من مدرک کارشناسی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد رو دارم میخواستم برای کارشناسی ارشد برای کشور آلمان اقدام کنم؛میخواستم بپرسم مدرک دانشگاه آزاد مشکلی برای پذیرش به وجود نمیاره؟! لطف میکنید پاسخ من رو بدهید ممنونم

  پاسخ
 15. سمانه گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پور عزیز دانشجوی ترم اخر ارشداموزش زبان هستم که قصددارم دکترام رو در کشوری دیگه بخوونم نمیدونم کجا بهترهست درضمن متاهلم و مدرک تافل یا ایلتس هم ندارم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی کشورهای متعددی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید اما باید رزومه کاملی از خود را بیان نمایید تا بتوان راهنمایی درستی ارائه داد اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. سمانه گفته:

  سلام من دانشجوی ترم اخر ارشد زبان اگلیسی ام میخوام دکترام رو المان بگیرم درهمین رشته ایا میتونم یا نه لطفا راهنماییم کنید.مدرک تافل یا ایلتس هم ندارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید تا امکان اخذ پذیرش و ویزا را نیز داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. حسين گفته:

  سلام وقت بخير
  حسين هستم از قم
  فوق ديپلم معمارى از دانشگاه ازاد قم
  ليسانس معمارى از دانشگاه علمى كاربردى شهردارى قم
  سه سال گپ تحصيلى دارم
  و سي ميليون تومان سرمايه دارم
  مدرك ايلتس چند ميخوام براى مهاجرت به المان
  و اينكه شرايطم ميخوره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت را دارید اما در ابتدا سرمایه بسیار کمی دارید که بهتر است ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 18. دنیا گفته:

  سلام، خسته نباشید من دانشجوی اتاق عمل سراسری هستم، خواستم بدونم میتونم همین رشته رو تو دانشگاه آلمان ادامه بدم؟ یا باز هم باید کالج برم؟ بعد چه مقدار از این ۸۰۰یورو رو با کار میشه بدست آورد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 19. غزاله شيخي گفته:

  با سلام دختري بيست وسه ساله هستم با مدرك مهندسي معماري ولي الان چون علاقه به وشته داروسازي دارم ميتونم ار المان بذيرش براي اين رشته درزبان انگليسي بگيرم با تشكو از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به رشته داروسازی در آلمان باید قبولی کنکور سراسری داشته باشید و مدرک زبان آلمانی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 20. همايون گفته:

  سلام اقاي ملك پور خسته نباشيد …ايا كنكوري هم ميتواند براي ادامه تحصيل وارد المان شود و ايا ميتوان اين ٨٠٠ يورو مايحتاج زندگي رو از طريق كار تامين كرد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   پس از کنکور می توانید برای پذیرش اقدام نمایید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد علاوه بر آن شما باید هزینه های تحصیل و زندگی خود را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت استاد ملک پور بزرگوار من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته معماری هستم و معدل هم تقریبا ۱۵:۵۰ هست اردیبهشت فارغ التحصیل میشم سطح زبان b-1 دارم میخونم و ادامه میدم قصد مهاجرت به المان هم برای تحصیل و هم کار دارم سرمایه در حدود ۱۰۰۰۰ یورو دارم. سوال در مورد شرایط تحصیل و کار دارم دوره های نرم افزار ۳dmax و autocad هم تا چند وت دیگه میگیرم با این شرایط امکان وجود کار کنار تحصیل هست هزینه زندگی در شرایطی که از خوابگاه استفاده بشه چقدر هست؟ ممنون میشم لطف کنید راهنمایی کنید سرور گرامی استاد ملک پور

  پاسخ
 22. mie editor3 گفته:

  سلام و با عرض خسته نباشید خدمت شما آقا ملک پور عزیز؛من دانشجو کارشناسی ترم ۵ رشته ادبیات انگلیسی هستم از خیلی وقت پیش قصد مهاجرت تحصیلی برای ادامه تحصیلاتم به آلمان رو داشتم اما خیلی ناامید بودم تقریبا میتونم بگم هیچ تلاشی جز خیال پردازی برای هدفم نمیکردم اما وقتی با موسسه شما آشنا شدم و صحبت های شما رو گوش دادم ناخودآگاه احساس کردم اگه بخوام میشه خیلی امیدوارم شدم و از اون موقع خیلی دارم تلاش میکنم خیلی زیاد اما دیشب که یکی از voice های شما رو درخصوص سوالی که یکی از دوستان برای مهاجرت کاری پرسیده بودند،گوش دادم شما فرمودید که دیگه تقریبا راه های مهاجرت تحصیلی بسته شده! باور نمیکنید چه قدر زیاد ناراحت شدم و یک لحظه واقعا ناامید شدم اینقدر ناامید که که به خودم گفتم دیگه تموم شد و بهتره بی خیالش بشم؛راستش احساس میکنم هر قدمی که میخوام بردارم به یک مانع بزرگ برخورد میکنم برای من تحصیلات و بعد کار در کشور آلمان یک رویا نیست یک هدف واقعی که میخوام بهش برسم من خیلی دارم براش تلاش میکنم شاید از یک رزومه ی خوب و قوی ،چه برای تحصیل و چه برای کار تا نمرات دانشگاهی که اوایل هیچ توجه خاصی بهش نداشتم اما الان به خاطر هدفم کاملا روش تمرکز کردم؛البته از نظر دیگران واقعا مسخره و خنده داره اما من همیشه بهشون این رو گفتم که میشه و میتونم و واقعا هم دارم تلاش میکنم این امید شاید بهتره بگم این جسارت قوی بودن رو مدیون شما هستم …آقا ملک پور عزیز لطفا از شما خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که آیا دیگه نمیشه در خصوص مهاجرت تحصیلی برای آلمان اقدام کرد؟من میتونم شانسی داشته باشم؟ ممنونم از زحمات شما و از وقتی که صرف کردی کردید و متن یا دلنوشته من را خواندید

  پاسخ
 23. naser گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما زحمتکشان گرامی … بنده میخواستم ببینم برای اخذ پذیرش در دانشگاه های المان در مقطع کارشناسی ارشد، حتما باید تو کشور خودمون تو کنکور ارشد شرکت کنیم و قبول شیم تا بتونیم پذیرش اخذ کنیم؟
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزی شما باید در ابتدا مدرک زبان خود را اخذ نمایید اما باید اطلاعات کاملی از خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی بهتر وجود داشته باشد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. mie editor3 گفته:

  درود برجناب اقای دکتر وهمراهان محترم ،اینجانب ۳۷سال سن دارم فوق دیپلم حسابداری ازدانشگاه دولتی باهنر شیرازسال ۸۱ ومدرک تحصیلی لیسانس حسابداری ناپیوسته از دانشگاه علمی وکاربردی فارغ التحیل سال ۱۳۹۰در حال حاضر به عنوان مدیر مالی مشغول به کار میباشم و حدودا ۱۲ سال سابقه کار با سوابق بیمه ایی دارم در شغل مدیر مالی حدود ۵سال سابق دارم قصد اصلی اینجانب مهاجرت از طریق تحصیل در المان ویا اتریش در مقطع فوق لیسانس در رشته هایی مثل تجارت ،مدیرت اجرایی ویا مدیریت هتل داری هستم ودرحال حاضر نیز در حال گذراندن دوره زبان المانی در سطح a1 به صورت فشرده درشیراز میباشم ایا میتوانم اقدام کنم . بااحترام سید وحید موسوی

  پاسخ
 25. mie editor3 گفته:

  سلام من ندا هستم۱۸ساله در کنکور امسال در رشنه اقتصاد دانشگاه خوارزمی پذیرفته شدم اما انصراف دادم دیپلمم را هم با معدل کتبی۱۹٫۴۵در رشته تجربی در سال ۹۶ گرفتم و ساکن کرج هستم همچنین قصد تحصیل در رشته معماری را در دانشگاه آزاد کرج دارم و برای مقطع فوق لیسانس قصد مهاجرت به آلمان برای تحصیل و زندگی دارم تا در این فرصت ۴ ساله (که سال بعد IELTS) را بگیرم و سوالم این است آیا با توجه به اینکه رشته من تجربی بوده و الان میخواهم معماری بخونم از من می پذیرند؟

  پاسخ
 26. mie editor3 گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز. دوتا بچه دارم ۶ و۸ ساله . تصمیم دارم برم کشور المان . چجوری میتونم و بهترین راه

  پاسخ
 27. مهدی گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  بنده ۳۱ساله دارای مدرک کارشناسی مکانیک خودرو و ۸سال سابقه کار در یک شرکت مرتبط به کارتخوان فروشگاهی که دوسال مدیریت میباشد دارم و همسرم دانشجوی دکترای صنایع غذایی و زبان انگلیسی خوبی دارد ولی مدرک بین المللی ندارد
  و سرمایه ما سرجمع ۲۵۰میلیون تومان میباشد لطفا” راهنمایی بفرمایئد با این شرایط بهترین گزینه برای اقامت آلمان و یا هلند کدام است و چقدر زمان لازم است.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به تحصیلات و سابقه کار مناسبی که دارید می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و از این طریق وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام داشته باشید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 28. امیرحسین گفته:

  با سلام و خسته نباشید به جناب آقای ملکپور
  بنده در رشته حسابداری درحال تحصیل هستم و سال سوم هستم ۱۷سال دارم و یک سال دبیرستان رو جهشی خوندم اگر بنده پیش دانشگاهی رو در ایران تمام کنم و ورودی دانشگاه بگیرم به نظر شما به بنده که ۱۷سال دارم اجازه خروج میدهند و اینکه میخواستم بدونم در شهر کلن چه دانشگاهایی هستند که رشته حسابداری را تدریس میکنن و می خواستم بدونم شرایط استفاده از بورس چیه. جناب آقای دکتر ملک پور میدانم سوالم زیاده ولی واقعا نیاز به کمک دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی موضوع اجازه خروج از کشور را باید از نظام وظیفه جستجو نمایید اما در مورد رشته تحصیلی شما امکان پذیر است و بسیاری از دانشگاهها این رشته را ارائه می نمایند اما با توجه به اینکه حسابداری کشورها با یک دیگر متفاوت است بهتر است برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 29. زهرا گفته:

  با سلام و خسته نباشید…من دارای مدرک پیش دانشگاهی در رشته تجربی هستم و علاقه مند به تحصیل در کشور آلمان هستم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید اما اگر قصد تحصیل در رشته پزشکی را دارید باید قبولی کنکور سراسری و مدرک زبان آلمانی را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط کامل شما توسط کارشناسان بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. سعید گفته:

  با سلام خدمت استاد گرانقدر جناب دکتر ملک پور ، جناب ملک پور من ۲۸ ساله لیسانس مکانیک مایل به تحصیل یا کار در المان یا اتریش شما در یکی از فایل ها فرمودید بهتر است ایلتس ۶٫۵ با b1 المان داشته باشیم من سه سوال دارم که فکر کنم سوال خیلی از دوستان باشد امیدوارم فرصت کنید و پاسخ مرا بدهید: سوال اول من این است که ایا صرف داشتن مدرک b1 المان برای تحصیل یا کار در المان کفایت میکند یا ایلتس هم مورد نیاز هست؟، چون خودتان مطلع هستید دریافت هر دو مدرک با هم وقت زیادی میبرد . سوال دوم بنده این است که ایا با داشتن مدرک b1 دوباره باید دوره زبان المانی را ثر المان بگذرانیم یا میشود از ایران مدرک معتبر ارایه داد سوال اخر بنده در کل شما شانس پیدا کردن کار در المان را چقدر میدانید وایا پیشنهاد میکنید برای ویزای کاری اقدام کنم یا تحصیل که مدرک از دانشگاه المان داشته باشم سپس دنبال کار بگردم ، با تشکر از زحمات فراوان شما استاد عزیز و همکاران محترمتان.

  پاسخ
 31. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشيد من دانش آموز سال سوم دبيرستان هستم و بسيار علاقه مند به تحصيل در كشور آلمان به زودي مدرك ايلتس خود را هم ميگيريم.ميخواستم ببينم با معدل خوب دوران دبيرستان و رتبه كنكور ميشود براي دكتري در آلمان اقدام كرد . ممنون ميشوم راهنمايي كنيد

  پاسخ
 32. علی صفرزاده گفته:

  سلام آقای ملکپور
  امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید
  من یک دانشجوی ساده در شهر خرم آباد بودم که با ویس های شما امید به آینده پیدا کردم
  دانشجوی کارشناسی علوم آزمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی لرستان هستم. معدل م ۱۷٫۲۶ و ترم ۶ هستم. به زودی یک مقاله ISI خواهم داشت و حقیقت ش نفر اول کلاس و دانشجوی استعداد درخشان نیز هستم ولی نمیدونم بتونم تا آخر ترم ۸ اول بمانم یا نه.
  اگر در ایران مدرک B2 آلمانی از موسسه گوته بگیرم بنظرتون شانسی دارم برای اینکه بتونم در دانشگاه های آلمان برای ارشد هماتولوژی اقدام کنم؟
  نمیدونم با چه کلمه ای ازتون تشکر کنم ولی ممنونم بابت امیدی که به من دادید
  تا الان چندبار ایمیل دادم به موسسه تون ولی هیچوقت جوابی نگرفتم
  خوش و خرم باشید❤

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • علی صفرزاده گفته:

    سلام
    لطفا نظر من رو پاک کنید
    فک کردم این رو برای آقای ملکپور میفرستید
    چون یه سری مسائل شخصی م رو مطرح کردم دوست ندارم زیر مقاله ثبت بشه

    پاسخ