مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ چگونه است ؟ شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا به چه صورت است ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت از طریق ازدواج در آمریکا چه مدارکی است ؟ آیا می توان با مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا به اخذ اقامت آمریکا ۲۰۱۸ و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق ویزای نامزدی و ویزای K1 رسید ؟ در صورت هرگونه سوال در رابطه با مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا و اخذ ویزای نامزدی و k1 آمریکا با تمامی مشاورین و حقوقدانان در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا و شرایط ازدواج در آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای همسر امریکا

اخذ ویزای نامزدی یکی از راه های اخذ تابعیت و اخذ اقامت آمریکا می باشد که با توجه به قوانین کشور آمریکا دارای شرایطی خاص می باشد. دانستن حقوق مدنی کشور آمریکا در خصوص گرفتن ویزای نامزدی امری است که باید توسط وکلایی مجرب صورت پذیرد. وکلای موسسه حقوقی ملک پور با توجه به شناخت و آگاهی از قوانین ایالات متحده آمریکا خدماتی ارزنده به شما ارائه می دهند.

 •  وکلات در موضوع بین المللی جزء تخصصی ترین خدمات ما می باشد.

ویزای نامزدی آمریکا K-1 Visa

 ویزای نامزدی آمریکا برای نامزد یک شهروند آمریکایی صادر می شود تا بتواند نامزد خود را برای ازدواج به آمریکا بیاورد.

برای ویزای نامزدی آمریکا شرایطی وجود دارد از جمله:

۱) دو طرف از لحاظ قانونی مشکلی برای ازدواج کردن نداشته باشند.

۲) شخصی‌ که فاقد ملیت آمریکایی است باید به قصد ازدواج وارد خاک آمریکا شود و نامزد فرد باید آمریکایی باشد.

۳) دو نفری که قصد ازدواج دارند باید در ۲ سال گذشته همدیگر را حضوراً و شخصاً ملاقات کرده باشند.به این مفهوم که سابقه رابطه نامزدی وتعلق خاطر احراز شود.

(اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی و  ویزای K1آمریکا می باشید و به دنبال اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی آمریکا می باشید و اگر می خواهید در رابطه با قوانین و راه های مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی اطلاعات داشته باشید . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی مشاوره رایگان بدست آورید .

خدمات حقوقی و مشاوره ای بین المللی را به وکلای ما بسپارید .

برای واجد شرایط بودن اخذ ویزای نامزدی آمریکا ، شما باید تمام الزامات نامزدی مربوط به وضعیت و اشغال خود را برآورده کنید.

در نهایت شما متقاضی اخذ ویزای نامزدی آمریکا و ویزای K1آمریکا باید همه معیارها و الزامات وزارت دفاع مهاجرت و مرزی (DIBP) را ببینید.

قبل از درخواست نامزد دولت، اگر امتیازات کافی در مورد آزمون نقطه DIBP برای درخواست ۱۹۰ ویزا دائمی یا ۴۸۹ موقت دارید، باید کار کنید.

لطفا از طریق نیازمندیهای نامزدی زیر و چک لیست سند قبل از درخواست، به خواندن مراجعه کنید

۱٫۱ نامزدی دولتی برای پاسخگویی به نیازهای مهارت این ایالت ارائه شده است و بر اساس علاقه متقاضی اخذ ویزای نامزدی آمریکا و ویزای  K1آمریکا و تعهد به زندگی و کار در استراليا جنوبی برای دو سال از تاریخ ورود، با توجه به حل و فصل درازمدت، اعطا می شود.

شما متقاضی اخذ ویزای نامزدی آمریکا باید این تعهد را با:

۱٫۱٫۱ انجام تحقيق کامل و مفيد در آمریکا و ارائه دلايل خود براي تمايل به مهاجرت به آمریکا در فرم درخواست آنلاین اخذ ویزای نامزدی آمریکا .

۱٫۱٫۲ انجام تحقیقات در مورد فرصت های شغلی در آمریکا  و هرگونه مجوز شغلی یا شرایط ثبت نام. برای اخذ ویزای نامزدی آمریکا و ویزای  K1آمریکا

۱٫۱٫۳  ممكن است لازم باشد شواهدی از محل اقامت آمریکا ارائه كنید و اشتغال شما عمدتا در آمریکا برای اخذ ویزای نامزدی آمریکا نشان دهید

۱٫۲٫۱ ثبت نام خود را آنلاین با مهاجرت برای اخذ ویزای نامزدی آمریکا

۱٫۲٫۲ ارائه اطلاعات مربوط به تماس آنلاین به مهاجرت SA برای دو سال اول خود

۱٫۲٫۳ بررسی کامل اشتغال در طول دو سال اول خود را در امریکا

۱٫۳ تعهد زیر به محدودیت های دولتی اعمال می شود.

۱٫۳٫۱ اگر شما متقاضی اخذ ویزای نامزدی آمریکا و ویزای K1آمریکا در آمریکا هستید اما در جنوب استرالیا اقامت نداشته اید، شما برای نامزدی کشور آمریکا درخواست پذیرش ندارید. این محدودیت شامل فارغ التحصیلان بین المللی آمریکا می شود که در میان ایالت ها زندگی می کنند و مهاجرت زنجیره ای و مقوله های بالا را رد می کند.

۱٫۳٫۲ اگر شما متقاضی اخذ ویزای نامزدی آمریکا در خارج از آمریکا  زندگی می کنید و در ۳ سال گذشته آمریکا را در خارج از استرالیا به اتمام رسانده اید، می توانید فقط برای ویزا موقت ۴۸۹ درخواست کنید مگر اینکه:

حداقل ۶ ماه تجربه کار ماهرانه ای در جنوب استرالیا (۴۸۹ یا ۱۹۰ در دسترس است)

یا

شما شرایط لازم برای مهاجرت زنجیره ای (۴۸۹ یا ۱۹۰ در دسترس است) را برآورده می کنید.

۱٫۳٫۳ اگر اشخاص تعیین شده شما به عنوان “متقاضیان اخذ ویزای نامزدی آمریکا خارج از کشور تنها” ویزا “فقط ۴۸۹ ویزا موقت” است باید از شرایط مندرج در بخش ۳٫۴ پایین آمده باشد.

در مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی اینگونه است که هر دو طرف باید به سن قانونی رسیده باشند برای این که این ازدواج قانونی باشد و یا اگر متراکه کرده‌اند، باید تمامی مراحل قانونی طلاق را سپری کرده باشند و قانوناً از همسر قبلی‌ خود جدا شده باشند. به عنوان مثال اگر یک شهروند آمریکایی با یک شهروند غیر آمریکایی ازدواج کند و همسر خود را به آمریکا آورده باشد و سپس در خارج از آمریکا تقاضای طلاق داده باشد، این باعث می شود که آنها نتوانند قانونی ازدواج کنند. همچنین کسانی‌ که قصد ازدواج با خاله زاده، عمه زاده، عموزاده و یا دایی زاده خود را دارند، قوانین ایالتی‌ و یا محل اقامت آنها ممکن است مانع برای گرفتن ویزای نامزدی باشد.

اداره مهاجرت ازدواجی را که در یک کشور و یا ایالت قانونی باشد را معمولاً می‌پذیرد. قصد ازدواج داشتن در ۹۰ روز الزامیست. ولی‌ هنگامی که نامزد شما وارد خاک آمریکا شود، و‌ اگر ازدواج ظرف ۹۰ روز صورت نگیرد، این بدان معنا نیست که آنها دیگر نمیتوانند ازدواج کنند و یا نتوانند ویزای خود را تغییر دهند. ولی‌ ویزای نامزدی آنها باطل خواهد شد. بهتر است که برای جلوگیری از هر نوع پیچیدگی، ظرف ۹۰ روز ازدواج انجام شود.

برای شرط آشنا بودن و ملاقات در ۲سال گذشته یک استثنا وجود دارد، بدین صورت که اگر متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی و ویزای K1آمریکا بتواند ثابت کند که عدم این کار به خاطر یک سری مشکلات مثل مشکلات فرهنگی‌، اجتماعی، آداب و یا رسوم بوده است، امکان لغو این شرط وجود دارد.به هر حال این شروط امکان تغییر دارد و بسته به نظر قانونگذار است.در هر صورت در خصوص ویزای نامزدی اطلاعات به تفصیل است و چنان چه مایلید اطلاعات بیشتری در خصوص ویزای نامزدی آمریکا کسب کنید بهتر است با مشاورین در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

این مقاله در خصوص مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی و اقدامات لازم برای مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی بیان می نماید که این مقاله در خصوص اخذ اقامت دائم آمریکا و ویزای K1 آمریکا و در نهایت اخذ گرین کارت آمریکا و یا اخذ تابعیت آمریکا برای اطلاعات شما برای شما عزیزان و همراهان همیشگی ما گرد آوری شده است . اگر پرسش‌های بیشتری درباره مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی برای شما پیش آمده است ، می‌توانید موسسه حقوقی ملک پور این افتخار را دارد که با بهره گیری از بهترین مشاورین و وکلای تراز اول کشور شما عزیزان را در تمامی پروسه ی مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای نامزدی و شرایط مهاجرت به آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا راهنمایی و مشاوره رایگان نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. ارش گفته:

  سلام خسته نباشید من ۳۰ سالمه مجردم وتو ایران زندگی مکینم خیلی دوست دارم تو امریکا زندگی کنم ولی هیچ راهی به ذهنم نمیرسه به این ارزوم برسم میشه کمکم کنیئ یه راهی جلو پام بذارید ممنون میشم واقعا

  پاسخ
 2. par گفته:

  سلام
  میخواستم بدانم کسی که یکبار ویزا نامزدی فرستاده و ازدواج کرده ولی بعد طلاق گرفته و خیلی سال از طلاقش هم گذشته باشد دوباره میتواند ویزا نامزدی برای کسی دیگه بفرستد یا نه .
  لطفا جواب رو به ایمیلم هم بفرستید .
  متشکرم

  پاسخ