مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟  راههای مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ از طریق ثبت شرکت در استرالیا به چه صورت است ؟ قوانین مهاجرت به استرالیا و سرمایه گذاری در استرالیا چگونه می باشد ؟ آیا از راه های سرمایه گذاری در استرالیا اطلاعی دارید ؟ راههای اخذ اقامت استرالیا چگونه است ؟ اخذ اقامت استرالیا  و اخذ تابعیت استرالیا و اخذ شهروندی استرالیا با مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا و همچنین تحصیل در استرالیا و یا کار در استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و یا تولد فرزند در استرالیا ممکن است ؟

مؤسسه حقوقی ملک پور در این مقاله در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا توضیح داده است . شما می توانید از کارشناسان این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

فرايند مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا به مانند ديگر كشورهاي مهاجرپذير جز موارد مهاجرتي است كه براي بسياري از افراد كه داراي سوابق تجارت و مديريتي هستند حائز اهميت بوده و همواره اين افراد در پي يافتن راه هاي اخذ ويزا و اقامت از طريق سرمايه گذاري در استراليا،كارآفريني در استراليا و ثبت شركت در استراليا مي باشند. در اين خصوص كسب اطلاعات كافي درباره راه ها و شرايط ثبت شركت در استراليا يا خريد شركت در استراليا و هزينه ثبت شركت در استراليا براي افراد متقاضي بسيار مهم مي باشد.همچنين مراحل ثبت شركت در استراليا براي شهروندان كشورهاي ديگر كه مشتاق مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا هستند جز مواردي است كه بايد در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا اين افراد با اطلاعات كافي قدم گذارند. تاسیس شرکت در استراليا و سرمايه گذاري در استراليا و كارآفريني در استراليا بسيار مهم بوده و افراد سرمايه گذار و تجار همواره در پي كسب اطلاعات كافي و جامع در خصوص قوانين سرمايه گذاري در استراليا مي باشند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   هزینه تحصیل در استرالیا

.

دقت داشته باشید که ثبت شرکت در استرالیا در عالم حقوق بین الملل خصوصی تعریف شده است و حتماً در این زمینه مشاوره داشته باشید و قبل از هر گونه اقدام و صرف هزینه های گزاف و زیاد تمام طرق مهاجرت به استرالیا از جمله تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا ، ویزای توریستی در استرالیا و یا پناهندگی در استرالیا اطلاعات کامل داشته باشید .

در پروسه ثبت شركت در استراليا در ابتدا باید شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا شرح حالی در مورد بیزینس نوع فعاليت خود در این کشور به سفارت ارائه دهد ، باید بیزینس مورد نظر خود را به صورت کامل شرح دهد و به عبارت دیگر باید بیزینس پلن خود را با توجه به نیاز بازار استرالیا و اقتصاد این کشور مشخص نماید و در قدم بعدی باید نام شرکت خود را در استرالیا معین نماید . اتاق بازرگانی و قسمت جذب سرمایه گداری در استرالیا به نام ASIC باید بیزینس و تمام شرایط این بیزینس را تائید نماید . در ASIC بیزینس هایی که می تواند در استرالیا مورد تقاضای مردم باشد و سود آور باشد را معین خواهند کرد ، به عنوان مثال شرکت های مختلفی در این قسمت معرفی خواهد شد که می توان به شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های انحصاری اشاره کرد .

لازم به ذکر است که در حال حاضر تمام مسئولیت های شرکت در استرالیا به عهده مدیر شرکت خواهد بود ، برای شفاف شدن موضوع تقریباً در مسئولیت ها ی ثبت شرکت در استرالیا شبیه قوانین مسئولیت های مدیر شرکت تضامنی در ایران است ، پس تمام تعهدات شرکت در استرالیا پس از ثبت به عهده مدیر شرکت و شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا خواهد بود .

 مراحل ثبت شرکت در استرالیا

 • بررسی طرح شركت و مزایا و ميزان سود دهي و معایب شرکت
 • بررسي صلاحیت مدیریت شرکت
 • بررسی تمکن مالی مدیر شرکت جهت انجام تعهدات وی در شرکت
 • تکمیل فرم های مشخص شده و معرفی کامل شرکت
 • مشخص کردن آدرس برای محل موقعیت شرکت
 • معرفی کامل اعضای خانواده و ارائه مدارک هویتی

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   قوانین کشور استرالیا

 

امكان ثبت شركت در استراليا براي تمامي افراد واجد شرايط وجود دارد امكا در اين خصوص كشور استراليا تعدادي از افرادي را كه امكاني براي صبت شركت برايشان وجود ندارد را معرفي خواهد نمود.كه براين اساس اين افراد شامل موارد ذيل مي باشند:

 • افرادي كه در ايران تجارت آنها ورشكسته شده است و درشكستگي آنها به طور قطعي تاييد شده باشد.
 • افرادي كه در ايران مرتكب جرائم كيفري شده باشند كه اين جرمها وي‍ژه مديريت اشخاص حقوقي مي باشد.
 • رد و تاييد صلاحيت نشدن افراد متقاضي ثبت شركت در استراليا از سوي ASIC و فرد نوع ويژه اي از جرائم را در كشور مبدا خود انجام داده ياشد كه اين جرائم در اين جرم انگاري شده باشد.

پروسه ثبت شرکت در استرالیا در ابتدا می تواند با یک شخص انجام شود و پس از آن اين افراد اجازه دارند تا ۵۰ سهامدار را در ليست سهامدران شركت خود معرفي نمايد.می تواند به شرکت خود در استرالیا اضافه نماید.. شرکت های خصوصی را با نام PTY خواهند شناخت و قوانین خاص غیر دولتی بر این شرکت ها خواهد بود . هر شرکت در استرالیا یک کد اختصاصی و یا یک شماره شناسایی دارد که این کد نه رقم خواهد بود و شرکت باید در تمام اسناد و مدارک و فاکتور ها و تمام گواهی های صادره از شرکت باید ذکر شود .

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در استرالیا

 • اصل و ترجمه مدارک شناسايي ( شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج )

با توجه به قوانين ثبت شركت در استراليا افراد بايد در نظر داشته باشند كشور استراليا براي افراد زير سن ۵۵ سال بيشتر اقدام به صدور ويزا خواهد نمود.

 • اصل و ترجمه مدارک گردش مالی ( نامه تمکن مالی از بانک )
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی

افراد متقاضي ثبت شركت در استراليا بايد اثبات كنند در طول ۴سال گذشته در كشور مبدا خود تجارت موفقي داشته كه حداقل ارزش مالي تجارت اين افراد بايد در حدود ۴۰۰دلار استراليا ارزش داشته باشند .

 • تکمیل مدارك و فرمك هاي مشخص شده در سایت به صورت آنلاین

مالیات ثبت شرکت در استرالیا

پروسه پرداخت مالیات در استراليا بستگي به بیزینس پلن مختلف خواهد بود. لذا این بیزینس ها باید در هر سه ماه با ادارات دولتی استرالیا به صورت کامل تسویه حساب نماید . ادارات مالیاتی این کشور نظارات بسیاری در درآمد ها و هزینه های این شرکت های بین اللملی است . باید در نظر داشته باشید که باید شرکت های بین المللی استرالیا در حالت عادی ۳۰ درصد سود خود را باید به عنوان مالیات به این کشور دهند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصيل در استراليا همراه پدر و مادر

 

پروسه ثبت شرکت در استرالیا ممکن است بیش از یک سال به طول انجامد ولکن شما طبق قوانین باید ۲ نفر را به صورت دائم استخدام کنید و بیمه و مالیات این افراد باید در سال محاسبه شود . حداقل در سال اول باید گردش حساب موجود در این کشور ۳۰۰ هزار دلار استرالیا برسد .

ثبت شركت در استراليا و مراحل ثبت شركت در استراليا و هزينه ثبت شركت در استراليا و خريد شركت در استراليا همه از موارد مهمي است كه در اين مقاله به اختصار خدمت شما بزرگواران شرح داده شد تا نسبت به مراحل و شرايط پيش روي خود در باب ثبت شركت در استرالیا اطلاعات مختصري داشته باشيد. چنانچه براي شما بزرگواران سوالاتي در خصوص ثبت شركت در استراليا بوجود آمده و نسبت به نحوه مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا و تاسيس شركت در استراليا آگاهي كافي نداريد و تمايل قطعي به مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا و كار آفريني در استراليا و سرمايه گذاري در استراليا داريد پيشنهاد مي شود با مشاورين برتر موسسه حقوقي ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و به صورت تخصصی و رايگان و تخصصي مشاوره دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ