مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین ، اخذ ویزای گاردین ، اخذ اقامت انگلستان از طریق ویزای گاردین ، وکیل مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین ، ویزای گاردین انگلستان برای فرزندان زیر پانزده سال ، ویزای گاردین انگلستان برای فرزندان زیر هجده سال ، شرایط مهاجرت پدر و مادر به انگلستان از طریق ویزای گاردین ، ویزای گاردین انگلستان دانش آموزان ، اقامت پدر و مادر از طریق ویزای گاردین دانش آموزان)

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین ، و راههای اخذ اقامت انگلستان از طریق تحصیل در انگلستان چگونه است ؟ قوانین مهاجرت تحصیلی به انگلستان و قوانین تحصیل در دبیرستان های انگلستان به چه صورت است ؟ با شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان آشنا هستید ؟  موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین توضیح داده است .

راه های مشخص و از پیش تعیین شده ای است که همواره باید با توجه به شرایط متقاضی از میان آنها گزینه مناسب انتخاب گردد . ویزای گاردین دانش آموزان یکی از همین راه های قانونی است . شاید شما هم از آن دسته از افراد هستید که راه قانونی مناسب را برای مهاجرت پیدا نکرده اید؟ یا بنا به گفته بسیاری از افراد غیر کارشناس و غیر حقوقی شما واجد شرایط برای مهاجرت از طرق قانونی نیستید؟ بایستی در جواب گفت اگر شما فرزندی زیر پانزده سال دارید ما این مژده را به شما می دهیم که بهترین راه مهاجرت ، مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین است . ویزای گاردین دانش آموز برای دو دسته از افراد بسیار مناسب است که در ادامه شرایط دو گروه را شرح خواهیم داد .

دسته اول گروهی هستند که قصد اعزام فرزند زیر پانزده سال خود را جهت تحصیل در کشوری تراز اول را دارند و همچنین نگرانی هایی در مورد محل زندگی ، خورد و خوراک فرزند خود ، رفت و آمد ها و روابط فرزند خود در کشوری بیگانه دارند . بدون شک ویزای گاردین دانش آموز مناسب حال چنین والدینی خواهد بود . در واقع مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین به والدین این اجازه را می دهد که با همراهی فرزند خود در کشور مقصد نگرانی های خود را مرتفع سازد . در واقع تصور کنید والدینی فرزند شش ساله خود را برای تحصیل به کشوری مانند انگلستان اعزام می کنند . بی گمان دغدغه های بیشماری برای پدر و مادر ایجاد خواهد شد ، طبیعتا نیاز دارند که حداقل برای مدتی همراه فرزند خود باشند تا در کشور مذکور مستقر شده و به محیط جدید آداپته شود و شرایط روحی و جسمی خود را وفق دهد . ویزای گاردین دانش آموز این فرصت را به والدین می دهد که کنار فرزند دانش آموز خود باشند و با طیب خاطر بیشتری تن به مهاجرت فرزند خود بدهند .

دسته دوم که متقاضی استفاده از ویزای گاردین انگلستان هستند والدینی می باشند که به شخصه شرایط مناسبی جهت مهاجرت ندارند و قصد دارند از طریق فرزند خود به کشور های مطرح دنیا مهاجرت کنند ، مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین مناسب حال این دسته از افراد خواهد بود . فرض می کنیم شما والدین محترم صاحب دو فرزند زیر هجده سال هستید ، به شما این نوید را می دهیم که می توانید از طریق ویزای گاردین دانش آموز به کشور های تاپ و تراز اول جهان مهاجرت کنید و اقامت خود و تمامی اعضای خانواده خود را در چنین کشور هایی از طریق ویزای گاردین دانش آموزی بدست بیاورید . کشور هایی مانند انگلستان و استرالیا این اجازه را به شما خواهند داد که از طریق ویزای گاردین انگلیس همراه فرزند خود به کشور های مذکور مهاجرت کنید و مقدمات اخذ اقامت کوتاه مدت و به تبع آن اقامت بلند مدت خود را فراهم کنید . با بررسی اجمالی در سابقه افرادی که از طریق مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین مهاجرت کرده اند می توان به این نتیجه رسید که امکان اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق ویزای گاردین دانش آموز و همچنین اخذ تابعیت از طریق مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین وجود خواهد داشت فقط بایستی با آگاهی و آشنایی کامل با این نوع ویزا هر قدم را مجکم برداشت تا بتوان مهاجرت خود و فرزندانتان را از طریق ویزای گاردین دانش آموز سهولت بخشید .

حال باید بررسی کرد که ویزای گاردین دانش آموز به کدام دسته از افراد تعلق خواهد گرفت . اکثر کشور های مطرح دنیا برای اینکه به شما اجازه دهند فرزندتان را که زیر هجده سال سن دارد جهت ادامه تحصیل با ویزای دانش آموزی به مدارس شان اعزام کنید از شما می خواهند گاردین و قیمی را معرفی کنید که در خاک کشور های مذکور سکونت داشته باشد و بتواند فرزند شما را تحت حمایت مالی خود قرار دهد .

شما متقاضیان عزیز در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و شرایط تحصیل در انگلستان و راههای اقامت پس از تحصیل در انگلستان و قوانین تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش و تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در واقع شما باید در کشوری که فرزندتان قصد تحصیل در آن را دارد منزلگاهی داشته و سکونت داشته باشید و به دولت کشور مذکور تمکن مالی خود را جهت اسپانسری مالی فرزندتان اثبات کرده و فرزندتان را ساپورت مالی کنید . در واقع شما امکان دریافت ویزای گاردین دانش آموز را از کشور خود نداشته و بایستی برای تسهیل مهاجرت تحصیلی فرزند خود به کشور مورد نظر فردی را در خاک همان کشور معرفی کنید که به وکالت از شما قیمومیت فرزندتان را بپذیرد . برای مثال کشور اتریش از این دسته از کشور ها می باشد . بنا بر این امکان مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین برای شما و یا امکان مهاجرت تحصیلی فرزند زیر پانزده سالتان ممکن و مقدور نخواهد بود . همچنین شما برای صرفا همراهی نیز از طریق ویزای گاردین دانش آموز حتی نمی توانید به کشور های مورد نظر سفر کرده و مقدمات سکونت فرزند خویش را فراهم کنید .

بنابراين علاوه بر اينكه شرايط فرزند شما كه درخواست ويزاى تحصيلي انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و اقامت دانش آموزی را دارد و نيز شاخصه هاى مورد نياز براى شما كه متقاضى ويزاى گاردين دانش آموز هستيد بررسى شود و پيش از آن كه در اين راه قدمى برداشته شود و در جهت دريافت ويزاى گاردين دانش آموز اقدامى صورت گيرد بايد در نظر داشته باشيم كه در نظام حقوق بين الملل خصوصى كشورى كه مقصد شما هست چنين نوع ويزايى تعريف شده است يا خير و علاوه بر اين اگر كشور مورد نظر ويزاى گاردين دانش آموزى صادر مى كند بايد ديد سابقه صدور ويزاى گاردين در نظام حقوقى اين كشور چگونه بوده است و سفارت آن به چه نحوى با متقاضيان بر خورد كرده است و در گذشته چه رفتارى را در برابر افرادى كه تقاضاى مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین را داشته اند پيش گرفته است . به همين منظور در مقاله پيش رو در صدد آن هستيم كه نظام حقوق بين الملل خصوصى كشور هاى انگلستان و استراليا را در رابطه با ويزاى گاردين دانش آموز بررسى كنيم و همچنين مقايسه اى بين اين دو كشور در اين راستا داشته باشيم و بررسى كنيم چه عناصر حقوقى در اخذ اقامت از طريق ويزاى گاردين دانش آموز دخيل است . بى گمان شرايط فردى و حقوقى شما متقاضى مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و همچنين فرزندتان جهت مهاجرت به انگلستان يا مهاجرت به استراليا از طريق ويزاى گاردين دانش آموز بسيار حائز اهميت است .

ابتدا باید بررسی کنیم سن رشد در کشور های مطرح دنیا جهت اخذ ویزای گاردین دانش آموز کدام رده سنی می باشد . به طور کلی می توان گفت سن رشد در کشور های استرالیا و انگلستان زیر هجده است و هنگامی که فرزند شما در این رده سنی باشد می توانید به عنوان قیم همراه فرزند خود تحت عنوان ویزای گاردین انگلستان به این کشور ها مهاجرت کنید . تجربه ثابت کرده است که ویزای گاردین برای دانش آموز زیر پانزده سال به مراتب سریع تر و ساده تر صادر می شود . در واقع اکثریت کشور های دنیا به این توافق رسیده اند که فرزند زیر پانزده سال نیاز به قیم دارد . علاوه بر این باید به شرایطی که مدارس کشور های  انگلستان و استرالیا برای پذیرفتن فرزند شما به عنوان دانش آموز قرار داده اند دقت کرد تا قدم اول که اخذ اقامت دانش آموزی فرزند شما در انگلستان یا استرالیا می باشد صورت پذیرد . شما به عنوان قیم باید تمکن مالی لازم را به وسیله یک گواهی بانکی به سفارت کشور های مذکور ارائه بدهید و اثبات کنید که توانایی ساپورت مالی فرزند خود را دارید . نکته مهم این است که فرزند شما نیاز به اخذ مدرک زبان ندارند . در واقع فرزندانی که سن آنها کمتر از هفده سال و نیم است برای مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان و استرالیا لزومی ندارد که آیلتس بگیرند و تنها کافی است که خود را برای مصاحبه ابتدایی به زبان انگلیسی آماده کنند .

هنگامی که شما والدین محترم برای اخذ ویزای گاردین دانش آموز جهت مهاجرت به انگلستان یا مهاجرت به استرالیا اقدام می کنید بایستی بدانید که علاوه بر اثبات تمکن مالی بابت پرداخت یک سال هزینه تحصیل و یک سال هزینه زندگی فرزندتان باید گواهی بانکی مبنی بر تمکن مالی جهت هزینه های زندگی یک سال خود در انگلستان یا استرالیا نیز به سفارت این کشور ارائه بدهید تا مجوز ورودتان را به این کشور ها تحت عنوان ویزای گاردین دانش آموز صادر کنند .

نکته بسیار حائز اهمیتی که وجود دارد مجوز کار برای شخصی است که ویزای گاردین انگلستان دریافت می کند . پیش از آنکه به این موضوع بپردازیم بایستی گفت بهترین راه اخذ اقامت دائم در کشور های تراز اول جهان پرداخت مالیات می باشد که می تواند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا از طریق یافتن شغل مناسب باشد . لازم به ذکر است راه سوم یعنی یافتن شغل ، مطمئن ترین و در دسترس ترین راه اخذ اقامت است و برای این امر پیش از هر موضوع دیگری شما نیاز به مجوز کار دارید . بسیاری از کشور های دنیا و به جرات می توان گفت اکثریت کشور های دنیا مجوز کار را به سختی و تحت ضوابط پیچیده حقوقی به شخص متقاضی می دهند به خصوص اگر شخص با عنوان ویزای همراه در این کشور ها ورود کند . پس اجازه و حق کار وسیله ای است برای رسیدن به اقامت دائم و تابعیت بسیاری از کشور های مدرن و مترقی .

حال می توان اهمیت این موضوع را درک کرد که اگر شما با ویزای گاردین دانش آموز به کشور های انگلستان و استرالیا به همراه فرزند خود مهاجرت کنید و حق کار فول تایم نیز داشته باشید تا چه مقدار و تا چه مرزی به اقامت دائم انگلستان و استرالیا و همچنین اخذ تابعیت انگلستان و استرالیا نزدیک خواهید بود . بنابراین از مزایای ویزای گاردین انگلستان اخذ مجوز کار فول تایم در کشور انگلستان و استرالیا می باشد .

حال اگر بخواهیم مقایسه ای بین این دو کشور داشته باشیم و سابقه اخذ ویزای گاردین دانش آموز را در سفارت کشور های استرالیا و انگلستان بدست بیاوریم متوجه خواهیم شد در حال حاضر برای اخذ ویزای گاردین در سفارت کشور انگلستان با محدودیت های بسیار زیادی روبرو خواهید شد و تقریبا با شرایط حاکم بر نظام بین الملل خصوصی انگلستان این امر در حال حاضر غیر ممکن خواهد بود . با این وجود می توان کشور استرالیا را گزینه بسیار عالی به عنوان جایگزین دانست چرا که برای ویزای گاردین دانش آموزان زیر هجده سال با شرایط و الزامات منطقی تر و مناسب تری روبرو خواهیم شد و با توجه به شرایط حاکم در سفارت این کشور در حال حاضر امکان اخذ این نوع ویزا وجود خواهد داشت . علاوه بر این کشور استرالیا به دلیل فضای کاری ایده آل خود بستر بی نظیری برای اخذ اقامت دائم و تابعیت استرالیا از طریق ویزای گاردین برای شما فراهم خواهد کرد .

در صورتی که خواهان مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین می باشید، به شما توصیه می نمائیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راههای مهاجرت به انگلستان و همچنین راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط زندگی و نحوه ی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین ، قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاورین و وکلای بین المللی مجرب در این زمینه از جمله مشاورین زبده ی موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) مشورت نموده و برای یافتن پاسخ سوالاتی که من باب شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای گاردین و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان  و راههای اخذ تابعیت انگلستان دارید ،از آنها یاری بخواهید .مشاورین موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)،با کادری مجرب و با اطلاعاتی دقیق و کارامد به بهترین شکل ممکن به شما یاری خواهند رساند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (25 نظرات, میانگین: 4٫96 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. سام گفته:

  سلام من معدلم ۱۹٫۳۴ هست پایه دهم من یکی از اقوامم (خاله ام)در انگلستان زندگی میکنه چطوری میتونم در انگلستان ادامه تحصیل بدم و بعد قیمت ویزای دانش آموزی برای من چقدر هست ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از مدارس پذیرش تحصیلی خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. زری گفته:

  پسری ۱۰ ساله دارم قصد دارم او را به کشوری برای تحصیل بفرستم که خودم هم بتوانم با او همراه شوم
  کدام کشور تحصیل دانش آموز رایگان است یا ارزانترین است؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   کشور کانادا و کشور انگلستان کشور هایی است که به راحتی میتوان برای فرزند پذیرش دریافت کرد . کشور کانادا نیز به یک نفر از والدین اجازه همراهی خواهد داد . کشور انگلستان شرایط متفاوتی دارد و باید کیس شما دقیقا بررسی گردد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را دقیقا برای شما بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 3. Maha.kh گفته:

  باسلام .مبلغ تمکن مالی و گواهی بانکی بعنوان ویزای گاردین دانش اموز چقدر است .و آیا از آغاز سفر و همزمان با دانش آموز ویزا صادر میشود ‌.فرزندم ۱۳ سالش تمام شده و وارد ۱۴ سالگی شده است .من نیز مدرک زبان ندارم میتوانم در دوره زبان در کشور انگلیس شرکت کنم ؟ با توجه به توضیحات علاقمند به مهاجرت و تحصیل فرزندم در انگلیس میباشم .شانس گرفتن ویزا چقدر است ؟ وبا توجه به شروع مدارس از چه زمانی باید اقدام کنم .

  پاسخ