مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان و بررسی آن

 • مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت دائم این کشور
 • مهاجرت به انگلستان و تابعیت دوگانه و شرایط از دست دادن تابعیت انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تولد
 • مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به انگلستان از طریق کار
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به انگلستان و ویزای توریستی انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان و هزینه های زندگی در انگلستان

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان امروزه به دلایل فراوان مقصد انتخابی بسیاری از افراد برای مهاجرت است و همواره افراد به دنبال یافتن شرایط مهاجرت به انگلستان هستند.انگلستان که یکی از مطرح ترین و مهمترین کشورهای اروپا و جهان در زمینه سیاسی و اقتصادی و رفاه اجتماعی و دارای ثبات سیستم های مالی می باشد.در انگلستان به خاطر کیفیت بالای زندگی و بودن امید به زندگی درافراد  این انگیزه را بالا برده و این  دلایل اصلی بسیاری از افراد در زمینه مهاجرت به انگلستان شده است . مهاجرت به انگلستان و شرایط زندگی در انگلستان مستلزم روش های های گوناگونی است که بصورت کال شرح خواهیم داد.
انگلستان یکی از چهار قسمت کشور پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی میباشد ، انگلستان با اسکاتلند از شمال و با ولز از غرب هم مرز میباشد و عمده ترین و مهمترین جزء بوجود آورنده کشور بریتانیا است ، مرزهای آبی انگلستان دریای ایرلند در شمال غرب، دریای سلتی در قسمت جنوب غرب ودریای شمال در شرق میباشند و در جنوب هم کانال مانش انگلستان را از اروپای قاره ای و کشور فرانسه جدای ساخته است. شهر لندن پایتخت کشور انگلستان و پایتخت پادشاهی بریتانیا میباشد، مساحت انگلستان ۳۹۵/۱۳۰ کیلومتر مربع و جمعیت این کشور بالغ بر ۵۴ میلیون نفر است و حدود ۲ میلیون نفر مسلمان در بریتانیا زندگی میکنند ، نظام سیاسی در انگلستان به عنوان قسمتی از پادشاهی متحد بریتانیا سلطنت مشروطه و نظام پارلمانی میباشد . آب و هوای کشور انگلستان نسبتا معتدل است که در زمستان از صفر درجه پایین تر نمیرود و در تابستان از ۳۲ درجه تجاوز نمیکند و فوتبال محبوب ترین ورزش در این کشور میباشد. زبان رسمی مردم انگلستان ، انگلیسی میباشد که یکی از نکات مثبت این کشور برای مهاجرت میباشد و واحد پول انگلستان پوند میباشد.

پادشاهی متحد کشوری توسعه یافته میباشد ودارای ششمین اقتصاد بزرگ جهان بر پایه تولید ناخالص داخلی و هشتمین اقتصاد جهان بر اساس برابری قدرت خرید میباشد.این پادشاهی اولین کشور صنعتی جهان میباشد کشور انگلستان جزء معدود اعضای ثابت دارای حق وتو در شورای امنیت سازمان ملل متحد از زمان پیدایش میباشد.از نظر هزینه های نظامی در رده چهارم دنیا قرار دارد ، بریتانیا عضو اتحادیه اروپا میباشد و همچنین عضو اتحادیه کشورهای همسود ، شورای اروپا ، گروه هشت ، گروه ۲۰ ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و سازمان تجارت جهانی است.

مهاجرت به انگلستان و تابعیت دوگانه درانگلستان و شرایط از دست دادن تابعیت

مهاجرت به انگلستان و شرایط زندگی در انگلستان و همچنین اخذ تابعیت این کشور مستلزم شرایطی است که باید یک به یک آنها را مورد توجه قرار داد و به آنها عمل نمود.

اقامت انگلستان و شهروندی آن تحت شرایط زیر اخذ می گردد:

 •       شخص متقاضی اخذ تابعیت انگلستان باید سنی بالای ۱۸ سال داشته باشد.
 • شخص متقاضی اخذ تابعیت انگلستان باید طی ده سال گذشته هیچ سابقه کیفری نداشته باشد و از لحاظ شخصیتی مورد تایید و سالم باشد.
 • شخص متقاضی اخذ تابعیت در انگلستان بایذ در این کشور پس از اخذ تابعیت زندگی کند.
 • شخص متقاضی اتبعیت در انگلستان باید قبل از درخواست اخذ تابعیت ۵ سال را در این کشور زندگی کرده باشد.
 • در طی یکسال گذشته نباید بیشتر از سه ماه در بیرون از خاک انگلستان سپری کرده باشد.

تابعیت دوگانه : کشور انگلستان تابعیت مضاعف را رد نمی کند و در صورتی که درخواست تابعیت انگلستان از طرف شخص متقاضی صورت گیرد.نیاری به ترک تابعیت قبلی نیست.

از دست دادن تابعیت: شهروندی انگلستان با ترک تابعیت ، اخذ تابعیت کشوری که مورد تایید دولت انگلستان نباشد و فریبکاری و ایجاد خطر برای امنیت ملی از بین خواهد رفت.

اخذ تابعیت انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

مهاجرت به انگلستان از طریق طریق تولد یکی از برنامه های  مهاجرتی می باشد، معمولا کشورها جهت اخذ تابعیت خود از طریق تولد از یکی از دو معیار خون یا خاک و یا ترکیبی از هردو استفاده میکنند. در سال ۱۹۸۳ به بعد و با تصویب قوانین کشور انگلستان براساس معیار خون تبعیت میکند  و این به این  معنی است که باید یکی از پدر یا مادر  فرد انگلیسی  باشند تا بتواند با تولد در خاک انگلستان و یا کشور دیگری تابعیت انگلستان را اخذ کند. در واقع تولد در خاک انگلستان  دلیل بر اخذ تابعیت برای فرد این نیست.

شرایط اخذ تابعیت انگلستان از طریق اعمال خون

کودکی  که در خارج از انگلستان متولد شده باشد و  یکی از والدین کودک و یا هر دو تبعه انگلستان باشند؛
کودکی که در خارج از انگلستان متولد شده باشد و یکی از والدین وی در خدمت پادشاه باشد
کودکی که تحت تکفل خانواده انگلیسی باشد و والدیننش مجهول باشند.

شرایط اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد

کودکی که در انگلستان از والدینی که یکی از آن ها تبعه انگلیس بوده یا محل زندگی خود را این کشور قرار داده باشد متولد شده باشد

کودکی که از پدر انگلیسی که در خارج از انگلستان زندگی کند متولد شده باشد و ازدواج صورت نگرفته باشد. طفل چنانچه کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد می تواند تقاضای تابعیت انگلستان را بنماید.

کودکی که از والدین نامعلوم در خاک انگلستان متولد شده باشد تابعیت انگلستان را اخذ مینماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد فرزند

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستان از  طریق ازدواج است یکی از روش های مهاجرت به انگلستان است که بسیار هم پرمخاطره می باشد . مهمترین مسئله از طریق ازدواج در مهاجرت به انگلستان این است که این ازدواج واقعی بوده و به دولت انگلستان ثابت شود که برای کسب اقامت دائم انگلستان صورت نگرفته است. ممکن از اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق ازدواج طولانی و پر هزینه باشد اما مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج یکی از روشهایی است که محبوبیت بسیاری داشته و یکی از مطمئن ترین راههای مهاجرت به  انگلیس محسوب میشود  در شرایطی  که ثابت شود ازدواج واقعی است.

شرایط ازدواج در انگلستان به این صورت است که شخص متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج از دو راه ویزای نامزدی  وازدواج می تواند اقدام نماید.در هر دوی این ویزاها فرد باید بتواند شرط دارا بودن حداقل حقوق را اثبات کند که در حال حاضر سالانه حدود ۱۸۶۰۰ پوند برای یک زوج ( بدون بچه) است، که فرد میتواند با ارائه مدارکی مانند استخدام بودن، داشتن وجه نقد در بانک ویا داشتن کار آزاد، سفارت و مراجع قانونی را قانع کند.

ویزای نامزدی انگلستان

ویزای نامزدی معمولی انگلستان: پس از اثبات دارا بودن شرایط لازم به شخص متقاضی ازدواج در انگلستان یک ویزای شش ماهه داده خواهد شد و شخص در این شش ماه فرصت دارد که ازدواج کند. متقاضی باید امکان ثبت ازدواج را داشته باشد و لازم به ذکر استکه چند همسری در انگلستان قانونی نیست و جرم محسوب میشود پس وضعیت تاهل فرد متقاضی باید کاملا روشن باشد و اگر  فرد متقاضی مطلقه و یا بیوه باشد می بایست مدارک لازم را ارائه دهد. پس در این ویزا بعد از اخذ ویزای شش ماهه فرد به انگلستان رفته و فرصت می یابد آنجا ازدواج کند و سپس یک ویزای سه ساله دریافت کند و یا اینکه اصلا ازدواج نکند و به کشورش بازگردد.

ویزای نامزدی ویزیتوری انگلستان:به شخص متقاضی ازدواج در انگلستان یک ویزای شش ماهه داده میشود تا به انگلستان برود و در آنجا ازدواج کند و سپس به کشور خودش برگردد و بعد از طریق کشور خودش ویزای سه ساله ی ازدواج را دریافت کند که البته در حال حاضر این نوع از ویزا بزای ایرانی ها مقدور نیست.

ویزای ازدواج انگلستان

ویزای ازدواج انگلستان به شخص متقاضی ازدواج در انگلستان یک ویزای ۳۳ ماهه داده میشود و بعد از اتمام این دوره مجددا شرایط شخص بررسی شده و برای ۳۳ ماه دیگر تمدید میشود، و در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید پس از گذشت این  ۵ سال زوج می توانند درخواست اقامت دائم دهند. البته به یاد داشته باشید که برای درخواست این ویزا سن ازدواج برای زوج و زوجه باید حتما ۱۸ سال تمام باشد. در این نوع ویزا متقاضی اجازه کار و درس خواندن را دارد.
متقاضیان این نوع ویزا باید درخواست خود را از خارج انگلستان و با مراجعه به سفارت این کشورانجام داده و هنگام مراجعه مدارک ازدواج و هر گونه مدارکی که دال بر شهروند بودن شوهر یا همسر آینده خوددرانگلستان باشد را تحویل دهند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به انگلستان از طریق کار بدین صورت می باشد که شخص دوره تحصیلات خود را در کشور انگلستان گذرانده باشد و یا از کشور انگلستان (Job Offer) داشته باشد بدین مهنا که یک کارفرما انگلیسی یا مقیم انگلستان از شخص متقاضی اقامت در انگلستان دعوت به کار کند.ویزای های کاری انگلستان به این صورت است که برای افراد با تخصص است که قصد اخذ اقامت و کار بصورت بلند مدت را دارند که انواع مهاجرت به انگلستان ازطریق ویزای کاری شامل مهاجرت به انگلستان ازطریق تخصص(کار عمومی)/  مهاجرت به انگلستان از طریق انتقال داخل شرکت / مهاجرت از طریق ویزای ورزشکاری است .

مهاجرت به انگستان از طریق تخصص: این نوع از مهاجرت به انگلستان برای افراد متخصص در زمینه های کاری مانند حسابداری فناوری اطلاعت / حسابداری / مراقبت های بهداشتی میباشد باید توجه داشته باشید  قبل از اقدام جهت اخذ این ویزا یا مهاجرت به انگلستان باید دارای  یک پیشنهاد شغلی مخصوص سطح ۲ از یک کار فرمای انگلیسی که دارای مجوز اسپانسری باشد تا بتواند اقدامات لازم جهت مهاجرت به انگلستان را داشته باشد

مهاجرت به انگلستان از طریق انتقال داخل شرکت : این نوع از ویزا برای کسانی که در کمپانی های بین المللی انگلستان کارمند هستند و مقرر است که انتقال یکی از کارمندان کشور های خارج اروپا به یکی از شعبه های خود در انگلستان صورت بگیرد که کارفرما باید اسپانسر این فرد شود و همچنین زمینه کاری فرد همخوانی و یکسان باشد . این ویزا دارای سه بخش  که شامل ویزای کارمندان بلند مدت/ ویزای کارمندان کوتاه مدت / ویزای کار اموزان میباشد

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای ورزشکاری: مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای ورزشکاری مناسب افراد حرفه ای در این زمینه است که بطور بین المللی  در بالاترین سطح دنبال مشود و همچنین شرایط به اینگونه است که باعث شود ان رشته ورزشی  در بالاترین سطح  در انگلستان پیشرفت کند  ضمناٌ متقاضی پس از مهاجرت به انگلستان میتواند در بازی های ملی خود حاضر باشد

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در انگلستان

مقاله مرتبط

کار در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان  که این نوع ویزا به چهار دسته که شامل سرمایه گذاری /استعداد برتر /کارافرینی / و فارغ التحصیلان کار افرین میباشد

ویزای سرمایه گذاری :مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری بدین ترتیب است که  اولا سرمایه گذار باید در یکی از شرکت های فعال انگلستان مبلغ دو میلیون پوند سرمایه گذاری نموده و ثانیا خارج از منطقه اقتصادی اروپا باشد. با این روش میتوانید حداکثر به مدت ۳ سال و ۴ ماه در انگلستان اقامت داشته باشید و این مدت قابل تمدید برای ۲ سال دیگر است.

کار افرینی : مهاجرت به انگلستان از روش کار افرینی که در میان ویزاهای سرمایه گذاری انگلستان پر طرفدار میباشد .جهت اخذ این ویزا داشتن مبلغ دویست هزار پوند در بانک انگلیسی  برای مدت زمان معین الزامی است.  گام نخست این که متقاضی طرح اقتصادی خود را ارائه میدهد و در انتها سرمایه گذاری با مبلغ ذکر شده در یک کسب و کار داخل انگلستان شروع میشود. در ضمن مهاجرت به انگلستان جهت دریافت این ویزا داشتن مدرک زبان انگلیسی اجباری میباشد.

فارغ التحصیلی کار افرین : مهاجرت به انگلستان و شرایط در این روش اول اینکه شخص خارج از منطقه اقتصادی اروپا باشد و دوم اینکه دارای یک ایده کسب و کار عالی و تا ئید شده باشد که این تائید توسط سازمان اداره تجارت بین المللی صورت میگیرد و همچنین فارغ التحصیل باید از دانشگاه های انگلستان باشد.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در لندن
ویزای سرمایه گذاری انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل یکی از راههای مناسب است که با توجه به کیفیت دانشگاهها و دبیرستان ها و همچنین کیفیت بالای آموزش در این کشور بسیار مورد استقبال عموم مردم در سراسر جهان می باشد. ویزای تحصیل در انگلستانبدین صورت است که به دو بخش دانشجویا ن و دانش اموزان تقسیم میشود مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیلی جزو برنامه های مهاجرتی است که برای مهاجرین کمی ساده تر و از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

این نوع ویزای تحصیلی برای دانشجویان  و افراد بالای ۱۶ سال و خود ۱۶ سال است که قصد ادامه‌ی تحصیل و مهاجرت به انگلستان در کالج‌ها و دانشگاه‌های انگلستان را دارند . و این نوع ویزای تحصیلی انگلستان برای دانش اموزان وافراد  ۴ الی زیر ۱۶ سال میباشد که قصد ادامه‌ی تحصیل در مدارس انگلستان را دارند.لازم به ذکر است با این نوع از ویزای انگلستان ویزای همراه صادر میشود و همچنین افراد میبایست جهت مهاجرت به  انگلستان  از طریق تحصیل سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

تحصیل دندان پزشکی در انگلستان
تحصیل پزشکی در انگلستان
تحصیل رایگان در انگلستان
تحصیل داروسازی در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان بدون نیاز به مدرک زبان
تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان
تحصیل در در مقطع دبیرستان در انگلستان
رتبه بندی دانشگاههای انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

پناهنده شخصی است که در کشور خود مورد اذیت و آزارقرار گرفته و جان او یا خانوادش به دلایل امنیتی در خطر  است و به دلایل مختلفی چون مسایل نژادی ، مذهبی ، ملیتی ، سیاسی یا اجتماعی و به هیچ عنوان امکان بازگشت به کشور خود را ندارد. پروسه به این شکل است متقاضی پناهندگی در انگلستان باید اثبات کند که کشورش به او پناه نداده فرد به محض ورود به انگلستان باید درخواست پناهندگی خود را اعلام کند  که پس از اعلام پناهندگی  پناهجو   در یک مرکز پلیس در انگلستان بازجویی  می شود و مدارک پناهجو مورد بررسی قرار می گیرد اطلاعات پناهجو توسط پلیس انگلستان ثبت می شود. بررسی پرونده پناهجو ممکن است  ۲ سال طول بکشد و بر اساس نوع پرونده  مدت زمان بررسی آن متفاوت است . و درانتها اگر رای انگلستان مبنی بر خروج  پناهجو باشد شخص موظف است سریع  خاک کشور انگلستان را ترک کند

خیلی از افراد شاید برای رسیدن به  شرایط بهتر و امکانات  زندگی ایده ال تری برای خود و خانواده به فکر پناهندگی باشند  ولی می توان گفت پناهندگی بدترین و سخترین راه مهاجرت است. طولانی شدن دوره دادگاهها و اعلام نتیجه برای پناهجو و شرایط بسیار نامناسب کمپها همه و همه دلایلی است که به هیچ عنوان نباید به پناهندگی فکر کرد و هیچ گاه و نباید برای پناهندگی اقدام کرد.

فایل های تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی در انگلستان

مقاله مرتبط

قوانین پناهندگی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان و ویزای توریستی انگلستان

ویزاهای توریستی و کوتاه مدت انگلستان  عبارتند از :

تحصیل در دانشگاههای انگلستان
تحصیل دربهترین دانشگاههای انگلستان
بورس تحصیلی انگلستان
شرایط ویژه تحصیل دکتری در انگلستان

مهاجرت به انگلستان و هزینه زندگی در انگلستان

هزینه های زندگی در انگلستان بستگی به شهر محل زندگی و نوع زندگی فرد مختلف میباشد و بطورکلی در خصوص هزینه های زندگی در انگلستان می توان بیان نمود که هزینه های زندگی در شهر لندن در سال حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ پوند در ماه و در شهرهای کوچکتر حدود ۸۸۰ پوند در ماه میباشد( و بر اساس همین رقم باید دانشجو حساب بانکی داشته باشد برای پشتوانه مالی که باید پرینتش را برای سفارت ببرد.) البته این اعداد و ارقام بر اساس نوع زندگی هر شخص تغییر میکند.

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان
مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی در مورد اقامت انگلستان

راه های مهاجرت به انگلستان در این نوشتار برای شما بیان شد. همانطور که مشاهده کردید برای مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت این کشور راه های فراوانی وجود دارد اما باید در ابتدا شرایط شما بررسی شود و با شرایط موردنیاز مقایسه گردد و در صورت امکان اقدامات لازم با مشاوره وکیل مهاجرت انجام پذیرد. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به انگلستان هستید مقالات مرتبطی که برای شما بیان شد را به صورت کامل مطالعه کنید، همچینن ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت برای شما بسیار مناسب است. مشاوران ما اماده ارائه مشاوره به شما در تمام زمنیه های مهاجرت به انگلستان می باشند. همچنین شما می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را در مورد مهاجرت به انگلستان و هزینه مهاجرت به انگلستان در بخش دیدگاه های همین مقاله یا بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید. امیدوار است که مقاله روش های مهاجرت به انگلستان مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت به شما دوست عزیز
   ممنون بابت حسن نظر شما . مقالات موسسه حقوقی ملک پور در راستای هدف اصلی موسسه که همان ارائه اطلاعات دقیق و به روز به هم وطنان عزیزمان می باشد نگاشته و ارائه می شوند .امید ست با اطلاعاتی که از برسی مقالات سایت کسب می فرمائید بهترین تصمیم را در خصوص آینده خود اتخاذ کنید.

   پاسخ
 1. سینا گفته:

  سلام و وقت بخیر با ویزای توریستی میشود تقاضای پناهندگی داد ما یک خانواده ی سه نفره هستیم زن و شوهر و فرزند یازده ساله؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. مژده گفته:

  سلام من لیسانس اتاق عمل هستم با ده سال سابقه کار ایا امیدی هست که انگلستان بتونم کار پیدا کنم؟ و اینکه از چه طریقی ویزا بگیرم راحت تر و کم هزینه تر هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 • عنوان اول لیست

 • عنوان دوم لیست

 • عنوان سوم لیست